výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Svitavy, Kategorie III a IV

Litomyšl (14. 5. 2019)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 14.5.2019 - 08:00) unofficial Vítr: +1.8 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Arsenij BobryševArsenij Bobryšev 04 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 4 08.10 531.00
2 Jan KocourekJan Kocourek 04 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 3 08.16 514.00
3 97 Matěj SádovskýMatěj Sádovský 03 Základní škola U Školek LitomyšlZákladní škola U Školek Lit... 1 08.24 492.00
4 Matyáš SuchánekMatyáš Suchánek 04 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 5 08.31 473.00
5 Tomáš HoráčekTomáš Horáček 03 ZŠ Palackého Moravská TřebováZŠ Palackého Moravská Třebová 2 08.72 369.00
6 Daniel AdámekDaniel Adámek 05 ZŠ Palackého Moravská TřebováZŠ Palackého Moravská Třebová 6 08.99 306.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 14.5.2019 - 08:00) unofficial Vítr: +1.7 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Johny BuiJohny Bui 03 ZŠ Palackého Moravská TřebováZŠ Palackého Moravská Třebová 4 07.47 723.00
2 9 Štěpán KrejčíŠtěpán Krejčí 03 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 6 08.01 557.00
3 Adrian KolářAdrian Kolář 04 ZŠ JevíčkoZŠ Jevíčko 5 08.18 509.00
4 Samuel ZoicasSamuel Zoicas 04 Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy 1 08.25 489.00
5 Jakub KadlecJakub Kadlec 03 ZŠ JevíčkoZŠ Jevíčko 3 08.34 465.00
6 28 Marek ŠevčíkMarek Ševčík 04 ZŠ JevíčkoZŠ Jevíčko 2 08.41 447.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (út, 14.5.2019 - 08:00) unofficial Vítr: +1.7 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan PalatkaJan Palatka 04 Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy 3 07.80 619.00
2 17 Petr PhamPetr Pham 04 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 5 07.87 598.00
3 Jáchym TenglerJáchym Tengler 03 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 2 07.99 563.00
4 Marek ŠtegnerMarek Štegner 03 Základní škola U Školek LitomyšlZákladní škola U Školek Lit... 6 08.18 509.00
5 Martin BurešMartin Bureš 03 Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy 4 08.43 441.00
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 14.5.2019 - 08:00) unofficial Vítr: +1.2 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof TringelaKryštof Tringela 06 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 4 08.17 511.00
2 Jonáš BrýdlJonáš Brýdl 06 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 3 08.44 439.00
3 Jiří TRNKAJiří TRNKA 05 ZŠ-Na Lukách PoličkaZŠ-Na Lukách Polička 1 09.01 302.00
4 Ondřej VomáčkaOndřej Vomáčka 06 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 5 09.44 214.00
5 Václav CoufalVáclav Coufal 07 Základní škola U Školek LitomyšlZákladní škola U Školek Lit... 6 09.69 169.00
6 Leoš HavelLeoš Havel 07 Základní škola U Školek LitomyšlZákladní škola U Školek Lit... 2 10.81 29.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 14.5.2019 - 08:00) unofficial Vítr: +1.3 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán PucharŠtěpán Puchar 06 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 6 08.35 462.00
2 Lukáš HanáčekLukáš Hanáček 05 Gymnázium Moravská TřebováGymnázium Moravská Třebová 3 08.48 428.00
3 Joel TenglerJoel Tengler 05 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 2 08.61 396.00
4 38 Radek MartinecRadek Martinec 06 ZŠ JevíčkoZŠ Jevíčko 5 08.83 343.00
5 Ondřej VrátnýOndřej Vrátný 05 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 1 08.87 333.00
6 Matěj DrábekMatěj Drábek 05 Gymnázium Moravská TřebováGymnázium Moravská Třebová 4 08.97 311.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (út, 14.5.2019 - 08:00) unofficial Vítr: +1.9 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef MLYNÁŘJosef MLYNÁŘ 05 ZŠ-Na Lukách PoličkaZŠ-Na Lukách Polička 3 08.59 401.00
2 Petr ValešPetr Valeš 06 ZŠ JevíčkoZŠ Jevíčko 6 08.67 381.00
3 Tomáš ČervinkaTomáš Červinka 05 ZŠ JevíčkoZŠ Jevíčko 4 08.76 359.00
4 Adam VomočilAdam Vomočil 05 Základní škola U Školek LitomyšlZákladní škola U Školek Lit... 2 08.86 336.00
5 Richard ŠtindlRichard Štindl 06 Gymnázium Moravská TřebováGymnázium Moravská Třebová 5 09.47 208.00
Celkem 5 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 14.5.2019 - 08:00) unofficial Vítr: +1.5 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 ELIŠKA ČERVENÁELIŠKA ČERVENÁ 04 ZŠ-Na Lukách PoličkaZŠ-Na Lukách Polička 4 08.08 824.00
2 Zuzana DavidováZuzana Davidová 04 ZŠ Palackého Moravská TřebováZŠ Palackého Moravská Třebová 3 08.98 571.00
3 Michaela KladivováMichaela Kladivová 05 ZŠ Dolní Újezd, okr. SvitavyZŠ Dolní Újezd, okr. Svitavy 5 09.00 566.00
4 TEREZA VOSTŘELOVÁTEREZA VOSTŘELOVÁ 04 ZŠ-Na Lukách PoličkaZŠ-Na Lukách Polička 1 09.00 566.00
5 Anna ProkešováAnna Prokešová 04 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 6 09.45 456.00
6 Veronika SulováVeronika Sulová 03 ZŠ Palackého Moravská TřebováZŠ Palackého Moravská Třebová 2 09.65 411.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 14.5.2019 - 08:00) unofficial Vítr: +1.8 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 19 Marika NavrátilováMarika Navrátilová 04 Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy 1 08.80 618.00
2 Marie MourováMarie Mourová 03 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 2 08.89 595.00
3 Aneta ElčknerováAneta Elčknerová 04 Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy 4 08.95 579.00
4 Adéla KrušinováAdéla Krušinová 04 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 5 09.28 496.00
5 Kateřina KusáKateřina Kusá 04 ZŠ Dolní Újezd, okr. SvitavyZŠ Dolní Újezd, okr. Svitavy 6 09.28 496.00
6 Adéla JaneckáAdéla Janecká 04 ZŠ Dolní Újezd, okr. SvitavyZŠ Dolní Újezd, okr. Svitavy 3 09.29 494.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (út, 14.5.2019 - 08:00) unofficial Vítr: +1.6 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika KmoškováVeronika Kmošková 04 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 3 08.49 704.00
2 15 Eva ŠlosrováEva Šlosrová 05 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 2 08.82 613.00
3 16 ZUZANA JUSTOVÁZUZANA JUSTOVÁ 03 ZŠ-Na Lukách PoličkaZŠ-Na Lukách Polička 1 08.97 574.00
4 Nikol PravcováNikol Pravcová 05 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 6 09.17 523.00
5 Anna GerišerováAnna Gerišerová 04 ZŠ Palackého Moravská TřebováZŠ Palackého Moravská Třebová 4 09.57 428.00
Denisa MacháčkováDenisa Macháčková 03 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 5 DNS
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 14.5.2019 - 08:00) unofficial Vítr: +1.2 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Georgina KrejsováGeorgina Krejsová 06 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 3 09.03 558.00
2 Klára VeverkováKlára Veverková 05 ZŠ JevíčkoZŠ Jevíčko 2 09.10 541.00
3 Kamila NurvářováKamila Nurvářová 06 ZŠ-Na Lukách PoličkaZŠ-Na Lukách Polička 6 09.11 538.00
4 Sára MelezínkováSára Melezínková 07 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 5 09.17 523.00
5 58 Veronika KoblovskáVeronika Koblovská 05 Gymnázium Moravská TřebováGymnázium Moravská Třebová 4 09.58 426.00
6 48 VALERIE VRASPÍROVÁVALERIE VRASPÍROVÁ 06 ZŠ-Na Lukách PoličkaZŠ-Na Lukách Polička 1 09.89 359.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 14.5.2019 - 08:00) unofficial Vítr: +1.8 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 51 Klára SoukalováKlára Soukalová 05 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 2 08.98 571.00
2 Anna TrčkováAnna Trčková 05 Gymnázium Moravská TřebováGymnázium Moravská Třebová 1 08.99 569.00
3 Klaudie HoudkováKlaudie Houdková 06 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 4 09.13 533.00
4 Linda KřečkováLinda Křečková 06 ZŠ Cerekvice nad LoučnouZŠ Cerekvice nad Loučnou 5 09.27 499.00
5 Anna KorbelováAnna Korbelová 05 ZŠ JevíčkoZŠ Jevíčko 3 09.28 496.00
6 60 Kateřina MartincováKateřina Martincová 06 ZŠ JevíčkoZŠ Jevíčko 6 09.39 470.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (út, 14.5.2019 - 08:00) unofficial Vítr: +1.8 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 VERONIKA ČERVENÁVERONIKA ČERVENÁ 06 ZŠ-Na Lukách PoličkaZŠ-Na Lukách Polička 5 08.66 656.00
2 84 Beáta BenkováBeáta Benková 06 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 3 09.12 536.00
3 Amálie BednářováAmálie Bednářová 06 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 4 09.24 506.00
4 Veronika SlámováVeronika Slámová 05 ZŠ Cerekvice nad LoučnouZŠ Cerekvice nad Loučnou 1 09.32 487.00
5 Laura KubínováLaura Kubínová 07 Gymnázium Moravská TřebováGymnázium Moravská Třebová 2 09.56 431.00
6 49 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 06 ZŠ Cerekvice nad LoučnouZŠ Cerekvice nad Loučnou 6 09.57 428.00
Celkem 6 závodníků

600 m - Ml. žákyně

(út, 14.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 51 Klára SoukalováKlára Soukalová 05 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 5 1:59.33 519.00
2 53 Ema TrnkováEma Trnková 06 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 7 1:59.34 518.00
3 57 Viktorie ProtivánkováViktorie Protivánková 07 Gymnázium Moravská TřebováGymnázium Moravská Třebová 11 2:00.05 508.00
4 59 Karolína SuchánkováKarolína Suchánková 06 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 13 2:02.01 480.00
5 84 Beáta BenkováBeáta Benková 06 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 15 2:03.11 464.00
6 92 BÁRA OTCOVSKÁBÁRA OTCOVSKÁ 05 ZŠ-Na Lukách PoličkaZŠ-Na Lukách Polička 17 2:05.41 432.00
7 58 Veronika KoblovskáVeronika Koblovská 05 Gymnázium Moravská TřebováGymnázium Moravská Třebová 12 2:07.87 399.00
8 48 VALERIE VRASPÍROVÁVALERIE VRASPÍROVÁ 06 ZŠ-Na Lukách PoličkaZŠ-Na Lukách Polička 2 2:09.72 375.00
9 91 Lili ProcházkováLili Procházková 07 ZŠ JevíčkoZŠ Jevíčko 16 2:09.99 372.00
10 60 Kateřina MartincováKateřina Martincová 06 ZŠ JevíčkoZŠ Jevíčko 14 2:10.79 361.00
11 52 MAOMBI JÍLKOVÁMAOMBI JÍLKOVÁ 07 ZŠ-Na Lukách PoličkaZŠ-Na Lukách Polička 6 2:14.36 318.00
12 55 Eva KašparováEva Kašparová 05 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 9 2:15.72 302.00
13 49 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 06 ZŠ Cerekvice nad LoučnouZŠ Cerekvice nad Loučnou 3 2:19.47 260.00
14 50 Romana VašíčkováRomana Vašíčková 07 ZŠ Cerekvice nad LoučnouZŠ Cerekvice nad Loučnou 4 2:21.68 237.00
15 46 Klára BrychtováKlára Brychtová 06 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 1 2:23.74 216.00
16 54 Marika NovotnáMarika Novotná 07 ZŠ Cerekvice nad LoučnouZŠ Cerekvice nad Loučnou 8 2:29.33 164.00
56 Kateřina VaškováKateřina Vašková 06 ZŠ JevíčkoZŠ Jevíčko 10 DNS
Celkem 17 závodníků

800 m - Žákyně

(út, 14.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 19 Marika NavrátilováMarika Navrátilová 04 Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy 3 2:39.29 581.00
2 18 Kristýna MikuleckáKristýna Mikulecká 05 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 12 2:46.63 499.00
3 2 LUCIE NĚMCOVÁLUCIE NĚMCOVÁ 05 ZŠ-Na Lukách PoličkaZŠ-Na Lukách Polička 8 2:48.81 476.00
4 85 Lucie DolečkováLucie Dolečková 05 ZŠ Palackého Moravská TřebováZŠ Palackého Moravská Třebová 1 2:50.04 463.00
5 71 Iva KlímováIva Klímová 04 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 5 2:50.69 456.00
6 15 Eva ŠlosrováEva Šlosrová 05 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 11 2:55.82 405.00
7 25 Karolína VendolskáKarolína Vendolská 04 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 13 2:57.38 390.00
8 72 Jana MatouškováJana Matoušková 04 ZŠ Palackého Moravská TřebováZŠ Palackého Moravská Třebová 17 2:58.99 375.00
9 1 Adéla NěmcováAdéla Němcová 04 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 6 3:00.70 359.00
10 7 Aneta BriolováAneta Briolová 04 ZŠ Dolní Újezd, okr. SvitavyZŠ Dolní Újezd, okr. Svitavy 10 3:02.54 342.00
11 16 ZUZANA JUSTOVÁZUZANA JUSTOVÁ 03 ZŠ-Na Lukách PoličkaZŠ-Na Lukách Polička 15 3:04.91 321.00
12 26 Jolana SoškováJolana Sošková 04 ZŠ Palackého Moravská TřebováZŠ Palackého Moravská Třebová 6 3:06.05 311.00
13 13 ADÉLA POSPÍŠILOVÁADÉLA POSPÍŠILOVÁ 03 ZŠ-Na Lukách PoličkaZŠ-Na Lukách Polička 4 3:07.38 300.00
14 3 Michaela MatrasováMichaela Matrasová 03 Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy 2 3:13.87 247.00
15 23 Eliška ChadimováEliška Chadimová 03 ZŠ Dolní Újezd, okr. SvitavyZŠ Dolní Újezd, okr. Svitavy 7 3:18.87 210.00
16 24 Tereza FaitováTereza Faitová 05 ZŠ Dolní Újezd, okr. SvitavyZŠ Dolní Újezd, okr. Svitavy 9 3:24.06 174.00
17 100 Linda ŠevčíkováLinda Ševčíková 04 Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy 4 3:24.42 172.00
Celkem 17 závodníků

1000 m - Ml. žáci

(út, 14.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 36 Viktor OlšinárViktor Olšinár 05 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 11 3:25.06 440.00
2 32 Tomáš SedláčekTomáš Sedláček 05 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 7 3:26.45 429.00
3 30 František TupecFrantišek Tupec 05 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 6 3:27.15 423.00
4 29 Jakub KoblovskýJakub Koblovský 05 Gymnázium Moravská TřebováGymnázium Moravská Třebová 5 3:28.73 410.00
5 38 Radek MartinecRadek Martinec 06 ZŠ JevíčkoZŠ Jevíčko 13 3:31.70 387.00
6 35 Adam KubíčekAdam Kubíček 05 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 10 3:32.64 380.00
7 33 Tadeáš KantorTadeáš Kantor 06 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 8 3:36.03 355.00
8 24 Jiří POKLUDAJiří POKLUDA 06 ZŠ-Na Lukách PoličkaZŠ-Na Lukách Polička 1 3:38.58 336.00
9 93 Václav ŠafářVáclav Šafář 06 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 15 3:41.79 314.00
10 34 Ondřej NárožnýOndřej Nárožný 06 ZŠ JevíčkoZŠ Jevíčko 9 3:43.01 305.00
11 37 David BurdaDavid Burda 07 Gymnázium Moravská TřebováGymnázium Moravská Třebová 12 3:43.40 303.00
12 39 Vít KadlecVít Kadlec 06 Gymnázium Moravská TřebováGymnázium Moravská Třebová 14 3:47.50 275.00
13 26 Jakub SVATOŠJakub SVATOŠ 07 ZŠ-Na Lukách PoličkaZŠ-Na Lukách Polička 2 3:50.80 254.00
14 28 Jan EisnerJan Eisner 05 ZŠ JevíčkoZŠ Jevíčko 4 3:52.14 246.00
15 45 Štěpán JÍREKŠtěpán JÍREK 07 ZŠ-Na Lukách PoličkaZŠ-Na Lukách Polička 17 3:57.38 214.00
16 27 Kryštof GrujbárKryštof Grujbár 06 Základní škola U Školek LitomyšlZákladní škola U Školek Lit... 3 3:57.47 214.00
17 42 Jan ŠimekJan Šimek 06 Základní škola U Školek LitomyšlZákladní škola U Školek Lit... 16 4:04.61 174.00
Celkem 17 závodníků

1500 m - Žáci

(út, 14.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 10 Martin MužíkMartin Mužík 03 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 10 4:58.03 571.00
2 64 Antonín ZvěřinaAntonín Zvěřina 04 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 5 5:08.50 512.00
3 45 Daniel ZoicasDaniel Zoicas 04 Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy 8 5:10.21 502.00
4 17 Petr PhamPetr Pham 04 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 4 5:16.02 471.00
5 59 Josef StráníkJosef Stráník 03 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 14 5:30.43 397.00
6 5 František SteklýFrantišek Steklý 03 Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy 9 5:34.01 380.00
7 90 Jiří VrtěnaJiří Vrtěna 04 ZŠ Palackého Moravská TřebováZŠ Palackého Moravská Třebová 3 5:34.15 379.00
8 8 Vojtěch ŠedýVojtěch Šedý 04 ZŠ Palackého Moravská TřebováZŠ Palackého Moravská Třebová 1 5:37.25 364.00
9 9 Štěpán KrejčíŠtěpán Krejčí 03 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 11 5:41.67 344.00
10 28 Marek ŠevčíkMarek Ševčík 04 ZŠ JevíčkoZŠ Jevíčko 6 5:42.19 341.00
11 82 Pavel SaquaPavel Saqua 04 Základní škola U Školek LitomyšlZákladní škola U Školek Lit... 16 5:42.37 340.00
12 97 Matěj SádovskýMatěj Sádovský 03 Základní škola U Školek LitomyšlZákladní škola U Školek Lit... 2 5:46.93 320.00
13 11 Jan VízdalJan Vízdal 05 Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy 15 6:00.09 264.00
14 65 Tomáš BlabolilTomáš Blabolil 04 ZŠ JevíčkoZŠ Jevíčko 7 6:06.52 238.00
15 29 Daniel MullerDaniel Muller 03 ZŠ JevíčkoZŠ Jevíčko 13 6:06.98 236.00
81 Šimon ČermákŠimon Čermák 05 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 12 DNS
MS 22 Marek BukáčekMarek Bukáček 04 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 17 4:52.59
Celkem 17 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 14.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 45 Zoicas, Zoicas, Steklý, Palatka Zoicas, Zoicas, Steklý, Palatka Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy 2 30.57 552.00
2 Bobryšev, Jůza, Flídr, Kocourek Bobryšev, Jůza, Flídr, Kocourek ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 3 30.77 538.00
3 Bui, Hofman, Horáček, Škrabal Bui, Hofman, Horáček, Škrabal ZŠ Palackého Moravská TřebováZŠ Palackého Moravská Třebová 5 31.15 511.00
4 Melša, Flídr, Spálenka, Mužík Melša, Flídr, Spálenka, Mužík Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 4 32.40 426.00
5 Štegner, Sádovský, Saqua, Ludvíček Štegner, Sádovský, Saqua, Ludvíček Základní škola U Školek LitomyšlZákladní škola U Školek Lit... 6 35.77 232.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 14.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tengler, Krejčí, Pham, Škacha Tengler, Krejčí, Pham, Škacha Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 5 31.14 511.00
2 28 Ševčík, Kadlec, Blabolil, Kolář Ševčík, Kadlec, Blabolil, Kolář ZŠ JevíčkoZŠ Jevíčko 2 32.15 442.00
3 11 Vízdal, Bureš, Meluzín, Šudoma Vízdal, Bureš, Meluzín, Šudoma Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy 3 33.64 348.00
4 Adámek, Řehák, Šedý, Vrtěna Adámek, Řehák, Šedý, Vrtěna ZŠ Palackého Moravská TřebováZŠ Palackého Moravská Třebová 4 34.38 306.00
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 14.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tringela, Sedláček, Vomáčka, Brýdl Tringela, Sedláček, Vomáčka, Brýdl ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 6 33.49 357.00
2 34 Nárožný, Červinka, Valeš, Martinec Nárožný, Červinka, Valeš, Martinec ZŠ JevíčkoZŠ Jevíčko 5 34.16 318.00
3 Hanáček, Muška, Drábek, Koblovský Hanáček, Muška, Drábek, Koblovský Gymnázium Moravská TřebováGymnázium Moravská Třebová 3 34.89 278.00
4 45 JÍREK, SVATOŠ, SUMA, POKLUDA JÍREK, SVATOŠ, SUMA, POKLUDA ZŠ-Na Lukách PoličkaZŠ-Na Lukách Polička 4 36.36 204.00
5 33 Kantor, Mach, Faltýnek, Šafář Kantor, Mach, Faltýnek, Šafář Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 2 37.38 158.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 14.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vrátný, Puchar, Tengler, Olšinár Vrátný, Puchar, Tengler, Olšinár Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 2 33.58 352.00
2 Vomočil, Řehoř, Klement, Šimek Vomočil, Řehoř, Klement, Šimek Základní škola U Školek LitomyšlZákladní škola U Školek Lit... 4 33.71 344.00
3 MLYNÁŘ, TRNKA, KRÁL, TRNKA MLYNÁŘ, TRNKA, KRÁL, TRNKA ZŠ-Na Lukách PoličkaZŠ-Na Lukách Polička 3 34.38 306.00
Celkem 3 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 14.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kusá, Faitová, Kladivová, Janecká Kusá, Faitová, Kladivová, Janecká ZŠ Dolní Újezd, okr. SvitavyZŠ Dolní Újezd, okr. Svitavy 5 35.33 511.00
2 Vyhnálková, Krušinová, Šlosrová, Mourová Vyhnálková, Krušinová, Šlosrová, Mourová Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 2 35.93 474.00
3 MAKOVSKÁ, POSPÍŠILOVÁ, POKLUDOVÁ, PETERKOVÁ MAKOVSKÁ, POSPÍŠILOVÁ, POKLUDOVÁ, PETERKOVÁ ZŠ-Na Lukách PoličkaZŠ-Na Lukách Polička 3 36.14 462.00
4 1 Němcová, Vendolská, Hanyková, Pražanová Němcová, Vendolská, Hanyková, Pražanová Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 6 38.27 343.00
5 Hlaváčová, Matrasová, Petrželová, Ševčíková Hlaváčová, Matrasová, Petrželová, Ševčíková Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy 4 39.98 259.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 14.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 VOSTŘELOVÁ, JUSTOVÁ, NĚMCOVÁ, ČERVENÁ VOSTŘELOVÁ, JUSTOVÁ, NĚMCOVÁ, ČERVENÁ ZŠ-Na Lukách PoličkaZŠ-Na Lukách Polička 6 33.10 657.00
2 Prokešová, Kmošková, Mikulecká, Pravcová Prokešová, Kmošková, Mikulecká, Pravcová ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 2 34.17 585.00
3 Kolářová, Davidová, Dolečková, Tylšarová Kolářová, Davidová, Dolečková, Tylšarová ZŠ Palackého Moravská TřebováZŠ Palackého Moravská Třebová 3 34.33 575.00
4 26 Sošková, Matoušková, Gerišerová, Sulová Sošková, Matoušková, Gerišerová, Sulová ZŠ Palackého Moravská TřebováZŠ Palackého Moravská Třebová 5 34.61 556.00
5 Kršková, Pachlová, Briolová, Chadimová Kršková, Pachlová, Briolová, Chadimová ZŠ Dolní Újezd, okr. SvitavyZŠ Dolní Újezd, okr. Svitavy 4 36.75 426.00
6 1 Němcová, Vendolská, Hanyková, Pražanová Němcová, Vendolská, Hanyková, Pražanová Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 38.27 343.00
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 14.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 84 Benková, Houdková, Lipavská, Krejsová Benková, Houdková, Lipavská, Krejsová ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 3 34.90 538.00
2 Křečková, Dvořáková, Vašíčková, Slámová Křečková, Dvořáková, Vašíčková, Slámová ZŠ Cerekvice nad LoučnouZŠ Cerekvice nad Loučnou 5 35.59 495.00
3 55 Kašparová, Otcovská, Trnková, Kadidlová Kašparová, Otcovská, Trnková, Kadidlová Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 2 35.63 492.00
4 52 JÍLKOVÁ, VRASPÍROVÁ, BRÁZDOVÁ, PLEVÁKOVÁ JÍLKOVÁ, VRASPÍROVÁ, BRÁZDOVÁ, PLEVÁKOVÁ ZŠ-Na Lukách PoličkaZŠ-Na Lukách Polička 4 37.12 405.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (út, 14.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 KANOVNÍKOVÁ, OTCOVSKÁ, NUNVÁŘOVÁ, ČERVENÁ KANOVNÍKOVÁ, OTCOVSKÁ, NUNVÁŘOVÁ, ČERVENÁ ZŠ-Na Lukách PoličkaZŠ-Na Lukách Polička 4 34.68 552.00
2 51 Soukalová, Pavlíková, Bednářová, Melezínková Soukalová, Pavlíková, Bednářová, Melezínková Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 5 35.02 530.00
3 Daulová, Kasalová, Koblovská, Trčková Daulová, Kasalová, Koblovská, Trčková Gymnázium Moravská TřebováGymnázium Moravská Třebová 3 35.80 482.00
4 Veverková, Trojanová, Korbelová, Martincová Veverková, Trojanová, Korbelová, Martincová ZŠ JevíčkoZŠ Jevíčko 2 35.94 474.00
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(út, 14.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.251.301.351.401.451.501.551.601.651.701.731.76 Body
1 Matěj ŠkachaMatěj Škacha
Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička
03 6 1.76 ----o-ooooxoo 593.00
2 45 Daniel ZoicasDaniel Zoicas
Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy
04 5 1.65 ---ooooooxxx 504.00
3 Josef ChlupJosef Chlup
Základní škola U Školek LitomyšlZákladní škola U Školek Lit...
04 10 1.60 oooooxooxoxxx 464.00
4 Pavel JůzaPavel Jůza
ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká
04 12 1.55 ooxooxoxoxxoxxx 426.00
5 Filip JirečekFilip Jireček
ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká
05 8 1.50 oooxxoooxxx 389.00
6= Michal MelšaMichal Melša
Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička
03 7 1.45 oooooxxx 352.00
6= Samuel ZoicasSamuel Zoicas
Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy
04 11 1.45 oooooxxx 352.00
8 Vít HofmanVít Hofman
ZŠ Palackého Moravská TřebováZŠ Palackého Moravská Třebová
03 15 1.45 xooxxoxxooxxx 352.00
9= Marek ŠtegnerMarek Štegner
Základní škola U Školek LitomyšlZákladní škola U Školek Lit...
03 1 1.45 ooooxoxxx 352.00
9= Jiří ŠkrabalJiří Škrabal
ZŠ Palackého Moravská TřebováZŠ Palackého Moravská Třebová
03 2 1.45 ooooxoxxx 352.00
11 81 Šimon ČermákŠimon Čermák
ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká
05 3 1.45 ooxoxoxoxxx 352.00
12 Daniel ŽouželkaDaniel Žouželka
ZŠ JevíčkoZŠ Jevíčko
03 13 1.40 oooxoxxx 317.00
13 Roman FlídrRoman Flídr
Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička
03 14 1.40 oooxxoxxx 317.00
14 Adam RozbořilAdam Rozbořil
ZŠ JevíčkoZŠ Jevíčko
04 9 1.35 oooxxx 283.00
15 Filip ValíkFilip Valík
ZŠ JevíčkoZŠ Jevíčko
03 4 1.35 ooxoxxx 283.00
Celkem 15 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(út, 14.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.201.251.301.351.401.451.501.551.581.61 Body
1 42 Jan ŠimekJan Šimek
Základní škola U Školek LitomyšlZákladní škola U Školek Lit...
06 4 1.40 oooxxooxxx 317.00
2= Štěpán PucharŠtěpán Puchar
Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička
06 6 1.40 ooooxoxxx 317.00
2= 35 Adam KubíčekAdam Kubíček
ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká
05 13 1.40 ooooxoxxx 317.00
4 Lukáš HanáčekLukáš Hanáček
Gymnázium Moravská TřebováGymnázium Moravská Třebová
05 1 1.40 oooxoxoxxx 317.00
5= Kryštof TringelaKryštof Tringela
ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká
06 8 1.35 ooooxxx 283.00
5= Lukáš MundilLukáš Mundil
ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká
05 16 1.35 ooooxxx 283.00
5= Jan BurešJan Bureš
Základní škola U Školek LitomyšlZákladní škola U Školek Lit...
05 18 1.35 ooooxxx 283.00
8= Jaroslav SUMAJaroslav SUMA
ZŠ-Na Lukách PoličkaZŠ-Na Lukách Polička
05 5 1.35 oooxxoxxx 283.00
8= 36 Viktor OlšinárViktor Olšinár
Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička
05 11 1.35 oooxxoxxx 283.00
10 Ondřej AmbrozOndřej Ambroz
ZŠ JevíčkoZŠ Jevíčko
05 7 1.35 oxooxxoxxx 283.00
11 Ondřej BlchaOndřej Blcha
ZŠ JevíčkoZŠ Jevíčko
05 10 1.35 oxxooxxoxxx 283.00
12 29 Jakub KoblovskýJakub Koblovský
Gymnázium Moravská TřebováGymnázium Moravská Třebová
05 9 1.30 xxoxooxxx 250.00
13= Jiří TRNKAJiří TRNKA
ZŠ-Na Lukách PoličkaZŠ-Na Lukách Polička
05 2 1.30 ooxxoxxx 250.00
13= Aleš TRNKAAleš TRNKA
ZŠ-Na Lukách PoličkaZŠ-Na Lukách Polička
05 15 1.30 ooxxoxxx 250.00
15 27 Kryštof GrujbárKryštof Grujbár
Základní škola U Školek LitomyšlZákladní škola U Školek Lit...
06 3 1.25 xxooxxx 218.00
16 93 Václav ŠafářVáclav Šafář
Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička
06 17 1.25 xoxxoxxx 218.00
17 28 Jan EisnerJan Eisner
ZŠ JevíčkoZŠ Jevíčko
05 14 1.25 xxoxxoxxx 218.00
18 Šimon NáhlíkŠimon Náhlík
Gymnázium Moravská TřebováGymnázium Moravská Třebová
06 12 1.20 xoxxx 188.00
Celkem 18 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(út, 14.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.201.251.301.351.401.451.501.551.601.661.69 Body
1 ELIŠKA ČERVENÁELIŠKA ČERVENÁ
ZŠ-Na Lukách PoličkaZŠ-Na Lukách Polička
04 6 1.66 -----oo-ooxxx 806.00
2 Lucie VyhnálkováLucie Vyhnálková
Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička
03 3 1.45 -ooxooxoxxx 566.00
3= 2 LUCIE NĚMCOVÁLUCIE NĚMCOVÁ
ZŠ-Na Lukách PoličkaZŠ-Na Lukách Polička
05 5 1.40 oooxoxxoxxx 512.00
3= 85 Lucie DolečkováLucie Dolečková
ZŠ Palackého Moravská TřebováZŠ Palackého Moravská Třebová
05 13 1.40 -oxooxxoxxx 512.00
5 Vanesa HanykováVanesa Hanyková
Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička
05 8 1.40 xoxxoooxxoxxx 512.00
6 Adéla KarlíkováAdéla Karlíková
Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy
04 9 1.35 ooxoxxoxxx 460.00
7= Apolena PřikrylováApolena Přikrylová
Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy
04 4 1.30 oooxxx 409.00
7= Marie MourováMarie Mourová
Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička
03 12 1.30 oooxxx 409.00
7= SIMONA PETERKOVÁSIMONA PETERKOVÁ
ZŠ-Na Lukách PoličkaZŠ-Na Lukách Polička
04 16 1.30 oooxxx 409.00
10 Zuzana DavidováZuzana Davidová
ZŠ Palackého Moravská TřebováZŠ Palackého Moravská Třebová
04 1 1.30 xxoxxooxxx 409.00
11 Laura JonášováLaura Jonášová
ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká
05 11 1.30 ooxxoxxx 409.00
12= Eliška PechancováEliška Pechancová
ZŠ Dolní Újezd, okr. SvitavyZŠ Dolní Újezd, okr. Svitavy
04 10 1.25 ooxxx 359.00
12= Eva FlídrováEva Flídrová
ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká
04 15 1.25 ooxxx 359.00
12= Pavla KopeckáPavla Kopecká
ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká
04 17 1.25 ooxxx 359.00
15= 24 Tereza FaitováTereza Faitová
ZŠ Dolní Újezd, okr. SvitavyZŠ Dolní Újezd, okr. Svitavy
05 7 1.25 xoxxoxxx 359.00
15= Veronika TylšarováVeronika Tylšarová
ZŠ Palackého Moravská TřebováZŠ Palackého Moravská Třebová
04 14 1.25 xoxxoxxx 359.00
17 Klára PaťavováKlára Paťavová
ZŠ Dolní Újezd, okr. SvitavyZŠ Dolní Újezd, okr. Svitavy
04 2 1.20 oxxx 312.00
Celkem 17 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(út, 14.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.151.201.251.301.351.401.451.501.531.56 Body
1 Kamila NurvářováKamila Nurvářová
ZŠ-Na Lukách PoličkaZŠ-Na Lukách Polička
06 1.35 460.00
2 Apolena LipavskáApolena Lipavská
ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká
06 2 1.35 460.00
3 Adéla DaulováAdéla Daulová
Gymnázium Moravská TřebováGymnázium Moravská Třebová
05 1 1.35 460.00
4 Natálie KadidlováNatálie Kadidlová
Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička
06 13 1.35 460.00
5 Linda KřečkováLinda Křečková
ZŠ Cerekvice nad LoučnouZŠ Cerekvice nad Loučnou
06 4 1.30 409.00
6 Magdaléna OtcovskáMagdaléna Otcovská
Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička
06 11 1.30 409.00
7 92 BÁRA OTCOVSKÁBÁRA OTCOVSKÁ
ZŠ-Na Lukách PoličkaZŠ-Na Lukách Polička
05 16 1.30 409.00
8 Justýna DvořákováJustýna Dvořáková
ZŠ Cerekvice nad LoučnouZŠ Cerekvice nad Loučnou
06 7 1.30 409.00
9 Veronika SlámováVeronika Slámová
ZŠ Cerekvice nad LoučnouZŠ Cerekvice nad Loučnou
05 1.30 409.00
10= Amélie BednářováAmélie Bednářová
Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička
06 12 1.25 359.00
10= Markéta MotákováMarkéta Motáková
ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká
06 1.25 359.00
12 Denisa HlouškováDenisa Hloušková
ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká
06 10 1.25 359.00
13 Barbora GrulichováBarbora Grulichová
ZŠ JevíčkoZŠ Jevíčko
06 3 1.20 312.00
14 Bára HolkováBára Holková
ZŠ JevíčkoZŠ Jevíčko
05 14 1.20 312.00
15= Natálie KasalováNatálie Kasalová
Gymnázium Moravská TřebováGymnázium Moravská Třebová
06 5 1.15 266.00
15= KAROLÍNA KANOVNÍKOVÁKAROLÍNA KANOVNÍKOVÁ
ZŠ-Na Lukách PoličkaZŠ-Na Lukách Polička
06 15 1.15 266.00
17 Petra VymazalováPetra Vymazalová
Gymnázium Moravská TřebováGymnázium Moravská Třebová
05 1.15 266.00
18 Dorota TrojanováDorota Trojanová
ZŠ JevíčkoZŠ Jevíčko
06 8 0.00 0.00
Celkem 18 závodníků

Skok daleký - Žáci

(út, 14.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan PalatkaJan Palatka
Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy
04 6 5.25 0.0 431.00
2 Michal MelšaMichal Melša
Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička
03 4 5.19 0.0 419.00
3 Jan ŠudomaJan Šudoma
Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy
03 1 5.17 0.0 415.00
4= Tomáš FlídrTomáš Flídr
ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká
03 11 5.15 0.0 411.00
4= Jan KocourekJan Kocourek
ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká
04 13 5.15 0.0 411.00
6 Tomáš HoráčekTomáš Horáček
ZŠ Palackého Moravská TřebováZŠ Palackého Moravská Třebová
03 15 5.07 0.0 396.00
7= 5 František SteklýFrantišek Steklý
Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy
03 3 5.02 0.0 386.00
7= Johny BuiJohny Bui
ZŠ Palackého Moravská TřebováZŠ Palackého Moravská Třebová
03 5.02 0.0 386.00
7= Jáchym TenglerJáchym Tengler
Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička
03 5 5.02 0.0 386.00
7= Adrian KolářAdrian Kolář
ZŠ JevíčkoZŠ Jevíčko
04 14 5.02 0.0 386.00
11 Petr SpálenkaPetr Spálenka
Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička
03 9 4.94 0.0 371.00
12 82 Pavel SaquaPavel Saqua
Základní škola U Školek LitomyšlZákladní škola U Školek Lit...
04 2 4.84 0.0 352.00
13 Jakub KadlecJakub Kadlec
ZŠ JevíčkoZŠ Jevíčko
03 12 4.78 0.0 341.00
14 Josef ChlupJosef Chlup
Základní škola U Školek LitomyšlZákladní škola U Školek Lit...
04 7 4.65 0.0 317.00
15 Matyáš SuchánekMatyáš Suchánek
ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká
04 8 4.64 0.0 315.00
16 65 Tomáš BlabolilTomáš Blabolil
ZŠ JevíčkoZŠ Jevíčko
04 10 4.29 0.0 254.00
17 Daniel AdámekDaniel Adámek
ZŠ Palackého Moravská TřebováZŠ Palackého Moravská Třebová
05 4.14 0.0 229.00
Celkem 17 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(út, 14.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Joel TenglerJoel Tengler
Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička
05 11 4.46 0.0 283.00
2 Aleš TRNKAAleš TRNKA
ZŠ-Na Lukách Polička AZŠ-Na Lukách Polička A
05 3 4.45 0.0 281.00
3 Tomáš ČervinkaTomáš Červinka
ZŠ JevíčkoZŠ Jevíčko
05 17 4.42 0.0 276.00
4 Ondřej VrátnýOndřej Vrátný
Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička
05 6 4.37 0.0 267.00
5= 30 František TupecFrantišek Tupec
ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká
05 14 4.34 0.0 262.00
5= Jan BurešJan Bureš
Základní škola U Školek LitomyšlZákladní škola U Školek Lit...
05 16 4.34 0.0 262.00
7 Petr ValešPetr Valeš
ZŠ JevíčkoZŠ Jevíčko
06 12 4.33 0.0 261.00
8 Jakub SVATOŠJakub SVATOŠ
ZŠ-Na Lukách PoličkaZŠ-Na Lukách Polička
07 2 4.28 0.0 252.00
9 Jonáš BrýdlJonáš Brýdl
ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká
06 13 4.16 0.0 232.00
10 Josef MLYNÁŘJosef MLYNÁŘ
ZŠ-Na Lukách PoličkaZŠ-Na Lukách Polička
05 18 4.14 0.0 229.00
11 Filip MuškaFilip Muška
Gymnázium Moravská TřebováGymnázium Moravská Třebová
06 8 4.10 0.0 222.00
12 Ondřej BlchaOndřej Blcha
ZŠ JevíčkoZŠ Jevíčko
05 9 4.04 0.0 212.00
13 Tomáš MachTomáš Mach
Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička
07 5 3.93 0.0 195.00
14 Šimon NáhlíkŠimon Náhlík
Gymnázium Moravská TřebováGymnázium Moravská Třebová
06 7 3.89 0.0 188.00
15 Ondřej VomáčkaOndřej Vomáčka
ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká
06 15 3.84 0.0 181.00
16 František ŘehořFrantišek Řehoř
Základní škola U Školek LitomyšlZákladní škola U Školek Lit...
05 1 3.82 0.0 177.00
17 Richard ŠtindlRichard Štindl
Gymnázium Moravská TřebováGymnázium Moravská Třebová
06 10 3.76 0.0 168.00
18 Leoš HavelLeoš Havel
Základní škola U Školek LitomyšlZákladní škola U Školek Lit...
07 4 3.43 0.0 121.00
Celkem 18 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(út, 14.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika KmoškováVeronika Kmošková
ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká
04 3 4.67 0.0 472.00
2 Aneta ElčknerováAneta Elčknerová
Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy
04 1 4.33 0.0 386.00
3 71 Iva KlímováIva Klímová
ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká
04 13 4.28 0.0 374.00
4 26 Jolana SoškováJolana Sošková
ZŠ Palackého Moravská TřebováZŠ Palackého Moravská Třebová
04 14 4.24 0.0 364.00
5= Nikol PravcováNikol Pravcová
ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká
05 4 4.21 0.0 357.00
5= Tereza KolářováTereza Kolářová
ZŠ Palackého Moravská TřebováZŠ Palackého Moravská Třebová
04 18 4.21 0.0 357.00
7 TEREZA VOSTŘELOVÁTEREZA VOSTŘELOVÁ
ZŠ-Na Lukách PoličkaZŠ-Na Lukách Polička
04 10 4.14 0.0 340.00
8 VERONIKA VACKOVÁVERONIKA VACKOVÁ
ZŠ-Na Lukách PoličkaZŠ-Na Lukách Polička
04 9 4.11 0.0 333.00
9 Vanesa HanykováVanesa Hanyková
Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička
05 11 4.10 0.0 331.00
10= Klára PaťavováKlára Paťavová
ZŠ Dolní Újezd, okr. SvitavyZŠ Dolní Újezd, okr. Svitavy
04 6 4.09 0.0 329.00
10= Michaela KladivováMichaela Kladivová
ZŠ Dolní Újezd, okr. SvitavyZŠ Dolní Újezd, okr. Svitavy
05 12 4.09 0.0 329.00
12 Adéla KarlíkováAdéla Karlíková
Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy
04 15 3.92 0.0 290.00
13 Karolína PetrželováKarolína Petrželová
Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy
04 16 3.77 0.0 257.00
14 Adéla KrušinováAdéla Krušinová
Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička
04 2 3.65 0.0 231.00
15 Anna GerišerováAnna Gerišerová
ZŠ Palackého Moravská TřebováZŠ Palackého Moravská Třebová
04 8 3.63 0.0 227.00
16 MARTINA POKLUDOVÁMARTINA POKLUDOVÁ
ZŠ-Na Lukách PoličkaZŠ-Na Lukách Polička
03 5 3.50 0.0 200.00
17 Sabina PachlováSabina Pachlová
ZŠ Dolní Újezd, okr. SvitavyZŠ Dolní Újezd, okr. Svitavy
04 7 3.35 0.0 170.00
18 25 Karolína VendolskáKarolína Vendolská
Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička
04 17 2.70 0.0 60.00
Celkem 18 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(út, 14.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 VERONIKA ČERVENÁVERONIKA ČERVENÁ
ZŠ-Na Lukách PoličkaZŠ-Na Lukách Polička
06 10 4.08 0.0 326.00
2 Natálie KadidlováNatálie Kadidlová
Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička
06 3 4.06 0.0 322.00
3 Justýna DvořákováJustýna Dvořáková
ZŠ Cerekvice nad LoučnouZŠ Cerekvice nad Loučnou
06 5 4.05 0.0 319.00
4 Laura KubínováLaura Kubínová
Gymnázium Moravská TřebováGymnázium Moravská Třebová
07 17 4.01 0.0 310.00
5 Georgina KrejsováGeorgina Krejsová
ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká
06 9 3.98 0.0 303.00
6 50 Romana VašíčkováRomana Vašíčková
ZŠ Cerekvice nad LoučnouZŠ Cerekvice nad Loučnou
07 8 3.97 0.0 301.00
7 52 MAOMBI JÍLKOVÁMAOMBI JÍLKOVÁ
ZŠ-Na Lukách PoličkaZŠ-Na Lukách Polička
07 4 3.90 0.0 285.00
8 46 Klára BrychtováKlára Brychtová
ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká
06 16 3.79 0.0 261.00
9 Natálie KasalováNatálie Kasalová
Gymnázium Moravská TřebováGymnázium Moravská Třebová
06 12 3.78 0.0 259.00
10 Anna KorbelováAnna Korbelová
ZŠ JevíčkoZŠ Jevíčko
05 15 3.73 0.0 248.00
11 Kateřina PavlíkováKateřina Pavlíková
Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička
06 6 3.72 0.0 246.00
12= Natálie NeumeisterováNatálie Neumeisterová
Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička
06 2 3.66 0.0 233.00
12= Barbora GrulichováBarbora Grulichová
ZŠ JevíčkoZŠ Jevíčko
06 14 3.66 0.0 233.00
14 Dorota TrojanováDorota Trojanová
ZŠ JevíčkoZŠ Jevíčko
06 7 3.60 0.0 220.00
15 VERONIKA PLEVÁKOVÁVERONIKA PLEVÁKOVÁ
ZŠ-Na Lukách PoličkaZŠ-Na Lukách Polička
07 18 3.54 0.0 208.00
16 Adéla ShejbalováAdéla Shejbalová
ZŠ Cerekvice nad LoučnouZŠ Cerekvice nad Loučnou
07 1 3.50 0.0 200.00
17 Klára KyankováKlára Kyanková
Gymnázium Moravská TřebováGymnázium Moravská Třebová
06 11 3.37 0.0 174.00
18 Klaudie HoudkováKlaudie Houdková
ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká
06 13 0.00 0.0 0.00
Celkem 18 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(út, 14.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla JaneckáAdéla Janecká
ZŠ Dolní Újezd, okr. SvitavyZŠ Dolní Újezd, okr. Svitavy
04 10 08.88 0.0 456.00
2 Pavla KopeckáPavla Kopecká
ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká
04 9 08.76 0.0 449.00
3= Lucie VyhnálkováLucie Vyhnálková
Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička
03 7 08.61 0.0 439.00
3= Kateřina JílkováKateřina Jílková
Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička
04 15 08.61 0.0 439.00
5 Tereza KolářováTereza Kolářová
ZŠ Palackého Moravská TřebováZŠ Palackého Moravská Třebová
04 11 08.47 0.0 430.00
6= KAROLÍNA MAKOVSKÁKAROLÍNA MAKOVSKÁ
ZŠ-Na Lukách PoličkaZŠ-Na Lukách Polička
04 8 08.23 0.0 414.00
6= Veronika TylšarováVeronika Tylšarová
ZŠ Palackého Moravská TřebováZŠ Palackého Moravská Třebová
04 18 08.23 0.0 414.00
8 Apolena PřikrylováApolena Přikrylová
Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy
04 14 08.02 0.0 401.00
9 SIMONA PETERKOVÁSIMONA PETERKOVÁ
ZŠ-Na Lukách PoličkaZŠ-Na Lukách Polička
04 4 07.44 0.0 363.00
10 18 Kristýna MikuleckáKristýna Mikulecká
ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká
05 3 07.39 0.0 360.00
11 Eliška PechancováEliška Pechancová
ZŠ Dolní Újezd, okr. SvitavyZŠ Dolní Újezd, okr. Svitavy
04 6 07.37 0.0 359.00
12 Jarmila PražanováJarmila Pražanová
Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička
03 12 07.30 0.0 354.00
13 Dorota HlaváčováDorota Hlaváčová
Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy
03 13 07.25 0.0 351.00
14 NICOLE ŽŮRKOVÁNICOLE ŽŮRKOVÁ
ZŠ-Na Lukách PoličkaZŠ-Na Lukách Polička
04 17 07.15 0.0 345.00
15 Nina KavkováNina Kavková
ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká
05 5 06.88 0.0 327.00
16 Martina DvořákováMartina Dvořáková
ZŠ Palackého Moravská TřebováZŠ Palackého Moravská Třebová
04 1 06.60 0.0 309.00
17 Karolína PetrželováKarolína Petrželová
Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy
04 16 06.55 0.0 306.00
18 Kristýna KrškováKristýna Kršková
ZŠ Dolní Újezd, okr. SvitavyZŠ Dolní Újezd, okr. Svitavy
04 2 06.52 0.0 304.00
Celkem 18 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(út, 14.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan JelínekJan Jelínek
Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička
04 7 12.70 0.0 649.00
2 Filip ValíkFilip Valík
ZŠ JevíčkoZŠ Jevíčko
03 13 12.31 0.0 625.00
3= Jiří ŠkrabalJiří Škrabal
ZŠ Palackého Moravská TřebováZŠ Palackého Moravská Třebová
03 4 10.71 0.0 528.00
3= Matěj ŠkachaMatěj Škacha
Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička
03 14 10.71 0.0 528.00
5 Josef MeluzínJosef Meluzín
Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy
04 3 10.47 0.0 514.00
6 Štěpán LudvíčekŠtěpán Ludvíček
Základní škola U Školek LitomyšlZákladní škola U Školek Lit...
03 16 10.16 0.0 495.00
7 10 Martin MužíkMartin Mužík
Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička
03 15 10.12 0.0 493.00
8 Jáchym RenzaJáchym Renza
ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká
03 11 10.00 0.0 486.00
9 29 Daniel MullerDaniel Muller
ZŠ JevíčkoZŠ Jevíčko
03 12 09.95 0.0 483.00
10 Pavel JůzaPavel Jůza
ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká
04 8 09.63 0.0 463.00
11 Martin BurešMartin Bureš
Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy
03 6 09.60 0.0 462.00
12 Arsenij BobryševArsenij Bobryšev
ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká
04 10 09.47 0.0 454.00
13 Michal KabrhelMichal Kabrhel
Základní škola U Školek LitomyšlZákladní škola U Školek Lit...
04 1 08.56 0.0 400.00
14 Jan ŠudomaJan Šudoma
Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy
03 5 08.37 0.0 388.00
15 8 Vojtěch ŠedýVojtěch Šedý
ZŠ Palackého Moravská TřebováZŠ Palackého Moravská Třebová
04 2 07.71 0.0 349.00
16 Šimon ŘehákŠimon Řehák
ZŠ Palackého Moravská TřebováZŠ Palackého Moravská Třebová
04 9 07.67 0.0 347.00
Celkem 16 závodníků
Pohár rozhlasu - Žáci (průběžný výsledek)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Johny BuiJohny Bui 03 ZŠ Palackého Moravská TřebováZŠ Palackého Moravská Třebová 1620
2 Daniel ZoicasDaniel Zoicas 04 Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy 1558
3 Jáchym TenglerJáchym Tengler 03 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 1460
4 Matěj ŠkachaMatěj Škacha 03 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 1121
5 Marek ŠtegnerMarek Štegner 03 Základní škola U Školek LitomyšlZákladní škola U Školek Lit... 1093
6= Petr PhamPetr Pham 04 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 1069
6= Arsenij BobryševArsenij Bobryšev 04 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 1069
8 Jan PalatkaJan Palatka 04 Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy 1050
9 Jan KocourekJan Kocourek 04 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 0925
10 Filip ValíkFilip Valík 03 ZŠ Jevíčko AZŠ Jevíčko A 0908
11 Adrian KolářAdrian Kolář 04 ZŠ Jevíčko AZŠ Jevíčko A 0895
12 Pavel JůzaPavel Jůza 04 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 0889
13 Jiří ŠkrabalJiří Škrabal 03 ZŠ Palackého Moravská TřebováZŠ Palackého Moravská Třebová 0880
14 Samuel ZoicasSamuel Zoicas 04 Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy 0841
15 Matěj SádovskýMatěj Sádovský 03 Základní škola U Školek LitomyšlZákladní škola U Školek Lit... 0812
16 Jakub KadlecJakub Kadlec 03 ZŠ Jevíčko AZŠ Jevíčko A 0806
17 Marek ŠevčíkMarek Ševčík 04 ZŠ Jevíčko AZŠ Jevíčko A 0783
18 Josef ChlupJosef Chlup 04 Základní škola U Školek Litomyšl AZákladní škola U Školek Lit... 0781
19 Michal MelšaMichal Melša 03 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 0771
20 Tomáš HoráčekTomáš Horáček 03 ZŠ Palackého Moravská TřebováZŠ Palackého Moravská Třebová 0765
21 Vojtěch ŠedýVojtěch Šedý 04 ZŠ Palackého Moravská TřebováZŠ Palackého Moravská Třebová 0713
22 Pavel SaquaPavel Saqua 04 Základní škola U Školek Litomyšl AZákladní škola U Školek Lit... 0692
23 Jan JelínekJan Jelínek 04 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 0649
24 Martin MužíkMartin Mužík 03 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 0571
25 Josef MeluzínJosef Meluzín 04 Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy 0514
26 Antonín ZvěřinaAntonín Zvěřina 04 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 0512
27 Štěpán LudvíčekŠtěpán Ludvíček 03 Základní škola U Školek Litomyšl AZákladní škola U Školek Lit... 0495
28 Jáchym RenzaJáchym Renza 03 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 0486
29 Daniel MullerDaniel Muller 03 ZŠ Jevíčko AZŠ Jevíčko A 0483
30 Martin BurešMartin Bureš 03 Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy 0462
31 Jan ŠudomaJan Šudoma 03 Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy 0415
32 Tomáš FlídrTomáš Flídr 03 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 0411
33 Michal KabrhelMichal Kabrhel 04 Základní škola U Školek Litomyšl AZákladní škola U Školek Lit... 0400
34 Josef StráníkJosef Stráník 03 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 0397
35 Filip JirečekFilip Jireček 05 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 0389
36 František SteklýFrantišek Steklý 03 Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy 0380
37 Jiří VrtěnaJiří Vrtěna 04 ZŠ Palackého Moravská TřebováZŠ Palackého Moravská Třebová 0379
38 Vít HofmanVít Hofman 03 ZŠ Palackého Moravská TřebováZŠ Palackého Moravská Třebová 0352
39 Daniel ŽouželkaDaniel Žouželka 03 ZŠ Jevíčko AZŠ Jevíčko A 0317
40 Tomáš BlabolilTomáš Blabolil 04 ZŠ Jevíčko AZŠ Jevíčko A 0238
41= Daniel AdámekDaniel Adámek 05 ZŠ Palackého Moravská TřebováZŠ Palackého Moravská Třebová 0000
41= Marek BukáčekMarek Bukáček 04 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 0000
43= Jan VízdalJan Vízdal 05 Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy 0000
43= Štěpán KrejčíŠtěpán Krejčí 03 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 0000
43= Petr SpálenkaPetr Spálenka 03 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 0000
43= Roman FlídrRoman Flídr 03 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 0000
43= Adam RozbořilAdam Rozbořil 04 ZŠ Jevíčko AZŠ Jevíčko A 0000
43= Šimon ČermákŠimon Čermák 05 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 0000
43= Matyáš SuchánekMatyáš Suchánek 04 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 0000
43= Šimon ŘehákŠimon Řehák 04 ZŠ Palackého Moravská TřebováZŠ Palackého Moravská Třebová 0000
Celkem 50 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žáci (průběžný výsledek)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Kryštof TringelaKryštof Tringela 06 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 1151
2 Lukáš HanáčekLukáš Hanáček 05 Gymnázium Moravská TřebováGymnázium Moravská Třebová 1023
3 Josef MLYNÁŘJosef MLYNÁŘ 05 ZŠ-Na Lukách Polička AZŠ-Na Lukách Polička A 0936
4 Štěpán PucharŠtěpán Puchar 06 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 0779
5 Viktor OlšinárViktor Olšinár 05 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 0723
6 František TupecFrantišek Tupec 05 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 0685
7 Adam VomočilAdam Vomočil 05 Základní škola U Školek LitomyšlZákladní škola U Školek Lit... 0680
8 Joel TenglerJoel Tengler 05 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 0679
9 Jonáš BrýdlJonáš Brýdl 06 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 0671
10 Jakub KoblovskýJakub Koblovský 05 Gymnázium Moravská TřebováGymnázium Moravská Třebová 0660
11 Petr ValešPetr Valeš 06 ZŠ JevíčkoZŠ Jevíčko 0642
12 Tomáš ČervinkaTomáš Červinka 05 ZŠ JevíčkoZŠ Jevíčko 0635
13 Ondřej NárožnýOndřej Nárožný 06 ZŠ JevíčkoZŠ Jevíčko 0623
14 Ondřej VrátnýOndřej Vrátný 05 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 0619
15 Jaroslav SUMAJaroslav SUMA 05 ZŠ-Na Lukách Polička BZŠ-Na Lukách Polička B 0568
16 Jiří TRNKAJiří TRNKA 05 ZŠ-Na Lukách PoličkaZŠ-Na Lukách Polička 0552
17 Jan BurešJan Bureš 05 Základní škola U Školek LitomyšlZákladní škola U Školek Lit... 0545
18 Jan ŠimekJan Šimek 06 Základní škola U Školek LitomyšlZákladní škola U Školek Lit... 0491
19 Filip MuškaFilip Muška 06 Gymnázium Moravská TřebováGymnázium Moravská Třebová 0465
20 Tomáš SedláčekTomáš Sedláček 05 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 0429
21 Václav CoufalVáclav Coufal 07 Základní škola U Školek LitomyšlZákladní škola U Školek Lit... 0419
22 Radek MartinecRadek Martinec 06 ZŠ JevíčkoZŠ Jevíčko 0387
23 Tadeáš KantorTadeáš Kantor 06 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 0355
24 Jiří POKLUDAJiří POKLUDA 06 ZŠ-Na Lukách Polička BZŠ-Na Lukách Polička B 0336
25 Adam KubíčekAdam Kubíček 05 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 0317
26 Šimon LeierŠimon Leier 05 Gymnázium Moravská TřebováGymnázium Moravská Třebová 0313
27 Matěj DrábekMatěj Drábek 05 Gymnázium Moravská TřebováGymnázium Moravská Třebová 0311
28 Pavel BálskýPavel Bálský 05 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 0306
29= David BurdaDavid Burda 07 Gymnázium Moravská TřebováGymnázium Moravská Třebová 0303
29= Tomáš TichýTomáš Tichý 05 ZŠ JevíčkoZŠ Jevíčko 0303
31 Daniel KlementDaniel Klement 05 Základní škola U Školek LitomyšlZákladní škola U Školek Lit... 0300
32 Jan KRÁLJan KRÁL 06 ZŠ-Na Lukách Polička BZŠ-Na Lukách Polička B 0294
33 Vít DostálVít Dostál 05 ZŠ JevíčkoZŠ Jevíčko 0289
34= Ondřej BlchaOndřej Blcha 05 ZŠ JevíčkoZŠ Jevíčko 0283
34= Ondřej AmbrozOndřej Ambroz 05 ZŠ JevíčkoZŠ Jevíčko 0283
36 Aleš TRNKAAleš TRNKA 05 ZŠ-Na Lukách Polička AZŠ-Na Lukách Polička A 0281
37 Adam SpálenkaAdam Spálenka 05 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 0279
38 Adam HavlíkAdam Havlík 06 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 0259
39 Lukáš MundilLukáš Mundil 05 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 0258
40 Jakub SVATOŠJakub SVATOŠ 07 ZŠ-Na Lukách Polička BZŠ-Na Lukách Polička B 0254
41 Jakub SVATOŠJakub SVATOŠ 07 ZŠ-Na Lukách Polička BZŠ-Na Lukách Polička B 0252
42 Kryštof GrujbárKryštof Grujbár 06 Základní škola U Školek LitomyšlZákladní škola U Školek Lit... 0214
43 Šimon NáhlíkŠimon Náhlík 06 Gymnázium Moravská TřebováGymnázium Moravská Třebová 0188
44 František ŘehořFrantišek Řehoř 05 Základní škola U Školek LitomyšlZákladní škola U Školek Lit... 0177
45 Štěpán JÍREKŠtěpán JÍREK 07 ZŠ-Na Lukách Polička BZŠ-Na Lukách Polička B 0000
46= Ondřej VomáčkaOndřej Vomáčka 06 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 0000
46= Leoš HavelLeoš Havel 07 Základní škola U Školek LitomyšlZákladní škola U Školek Lit... 0000
46= Tomáš MachTomáš Mach 07 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 0000
46= Richard ŠtindlRichard Štindl 06 Gymnázium Moravská TřebováGymnázium Moravská Třebová 0000
46= Jan EisnerJan Eisner 05 ZŠ JevíčkoZŠ Jevíčko 0000
46= Václav ŠafářVáclav Šafář 06 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 0000
46= Filip PavlišFilip Pavliš 07 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 0000
46= Adam KuklaAdam Kukla 05 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 0000
46= Matěj VODÁKMatěj VODÁK 05 ZŠ-Na Lukách Polička AZŠ-Na Lukách Polička A 0000
46= Daniel PleskotDaniel Pleskot 05 Základní škola U Školek LitomyšlZákladní škola U Školek Lit... 0000
46= Jan FaltýnekJan Faltýnek 06 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 0000
46= Vít KadlecVít Kadlec 06 Gymnázium Moravská TřebováGymnázium Moravská Třebová 0000
Celkem 57 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(út, 14.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šimon LeierŠimon Leier
Gymnázium Moravská TřebováGymnázium Moravská Třebová
05 1 50.61 0.0 313.00
2 Pavel BálskýPavel Bálský
ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká
05 12 49.73 0.0 306.00
3 Tomáš TichýTomáš Tichý
ZŠ JevíčkoZŠ Jevíčko
05 7 49.39 0.0 303.00
4 Daniel KlementDaniel Klement
Základní škola U Školek LitomyšlZákladní škola U Školek Lit...
05 49.10 0.0 300.00
5 Jan KRÁLJan KRÁL
ZŠ-Na Lukách PoličkaZŠ-Na Lukách Polička
06 15 48.36 0.0 294.00
6 Vít DostálVít Dostál
ZŠ JevíčkoZŠ Jevíčko
05 14 47.76 0.0 289.00
7 Jaroslav SUMAJaroslav SUMA
ZŠ-Na Lukách PoličkaZŠ-Na Lukách Polička
05 4 47.28 0.0 285.00
8 Adam SpálenkaAdam Spálenka
Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička
05 8 46.59 0.0 279.00
9 Adam HavlíkAdam Havlík
Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička
06 13 44.17 0.0 259.00
10 Lukáš MundilLukáš Mundil
ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká
05 11 44.13 0.0 258.00
11 Václav CoufalVáclav Coufal
Základní škola U Školek LitomyšlZákladní škola U Školek Lit...
07 5 43.14 0.0 250.00
12 Filip MuškaFilip Muška
Gymnázium Moravská TřebováGymnázium Moravská Třebová
06 16 42.26 0.0 243.00
13 Daniel PleskotDaniel Pleskot
Základní škola U Školek LitomyšlZákladní škola U Školek Lit...
05 18 41.96 0.0 240.00
14 Adam KuklaAdam Kukla
Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička
05 6 40.01 0.0 224.00
15 Filip PavlišFilip Pavliš
ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká
07 10 39.84 0.0 223.00
16 37 David BurdaDavid Burda
Gymnázium Moravská TřebováGymnázium Moravská Třebová
07 17 38.73 0.0 214.00
17 Matěj VODÁKMatěj VODÁK
ZŠ-Na Lukách PoličkaZŠ-Na Lukách Polička
05 2 32.64 0.0 164.00
18 34 Ondřej NárožnýOndřej Nárožný
ZŠ JevíčkoZŠ Jevíčko
06 9 30.24 0.0 145.00
Celkem 18 závodníků
Pohár rozhlasu - Žákyně (průběžný výsledek)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 ELIŠKA ČERVENÁELIŠKA ČERVENÁ 04 ZŠ-Na Lukách PoličkaZŠ-Na Lukách Polička 1630
2 Lucie VyhnálkováLucie Vyhnálková 03 Masarykova ZŠ Polička AMasarykova ZŠ Polička A 1479
3 Tereza KolářováTereza Kolářová 04 ZŠ Palackého Moravská TřebováZŠ Palackého Moravská Třebová 1362
4 Marika NavrátilováMarika Navrátilová 04 Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy 1199
5 Veronika KmoškováVeronika Kmošková 04 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 1176
6 Eva ŠlosrováEva Šlosrová 05 Masarykova ZŠ Polička AMasarykova ZŠ Polička A 1018
7 Kateřina KusáKateřina Kusá 04 ZŠ Dolní Újezd, okr. SvitavyZŠ Dolní Újezd, okr. Svitavy 1007
8 TEREZA VOSTŘELOVÁTEREZA VOSTŘELOVÁ 04 ZŠ-Na Lukách Polička AZŠ-Na Lukách Polička A 0997
9 LUCIE NĚMCOVÁLUCIE NĚMCOVÁ 05 ZŠ-Na Lukách Polička AZŠ-Na Lukách Polička A 0988
10 Zuzana DavidováZuzana Davidová 04 ZŠ Palackého Moravská TřebováZŠ Palackého Moravská Třebová 0980
11 Lucie DolečkováLucie Dolečková 05 ZŠ Palackého Moravská TřebováZŠ Palackého Moravská Třebová 0975
12 Aneta ElčknerováAneta Elčknerová 04 Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy 0965
13= ZUZANA JUSTOVÁZUZANA JUSTOVÁ 03 ZŠ-Na Lukách Polička AZŠ-Na Lukách Polička A 0895
13= Michaela KladivováMichaela Kladivová 05 ZŠ Dolní Újezd, okr. SvitavyZŠ Dolní Újezd, okr. Svitavy 0895
15 Kristýna MikuleckáKristýna Mikulecká 05 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 0859
16 Vanesa HanykováVanesa Hanyková 05 Masarykova ZŠ Polička AMasarykova ZŠ Polička A 0843
17 Iva KlímováIva Klímová 04 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 0830
18 Apolena PřikrylováApolena Přikrylová 04 Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy 0810
19 Adéla KarlíkováAdéla Karlíková 04 Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy 0750
20 Eliška PechancováEliška Pechancová 04 ZŠ Dolní Újezd, okr. SvitavyZŠ Dolní Újezd, okr. Svitavy 0718
21 Dorota HlaváčováDorota Hlaváčová 03 Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy 0610
22 Marie MourováMarie Mourová 03 Masarykova ZŠ Polička AMasarykova ZŠ Polička A 0595
23 Anna ProkešováAnna Prokešová 04 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 0585
24 Nikol PravcováNikol Pravcová 05 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 0523
25 Adéla JaneckáAdéla Janecká 04 ZŠ Dolní Újezd, okr. SvitavyZŠ Dolní Újezd, okr. Svitavy 0456
26 Pavla KopeckáPavla Kopecká 04 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 0449
27 Kateřina JílkováKateřina Jílková 04 Masarykova ZŠ Polička AMasarykova ZŠ Polička A 0439
28 Anna GerišerováAnna Gerišerová 04 ZŠ Palackého Moravská TřebováZŠ Palackého Moravská Třebová 0428
29 KAROLÍNA MAKOVSKÁKAROLÍNA MAKOVSKÁ 04 ZŠ-Na Lukách Polička BZŠ-Na Lukách Polička B 0414
30 Veronika TylšarováVeronika Tylšarová 04 ZŠ Palackého Moravská TřebováZŠ Palackého Moravská Třebová 0414
31 Laura JonášováLaura Jonášová 05 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 0409
32 Karolína VendolskáKarolína Vendolská 04 Masarykova ZŠ Polička AMasarykova ZŠ Polička A 0390
33 Jana MatouškováJana Matoušková 04 ZŠ Palackého Moravská TřebováZŠ Palackého Moravská Třebová 0375
34 Jolana SoškováJolana Sošková 04 ZŠ Palackého Moravská TřebováZŠ Palackého Moravská Třebová 0364
35 SIMONA PETERKOVÁSIMONA PETERKOVÁ 04 ZŠ-Na Lukách Polička BZŠ-Na Lukách Polička B 0363
36= Tereza FaitováTereza Faitová 05 ZŠ Dolní Újezd, okr. SvitavyZŠ Dolní Újezd, okr. Svitavy 0359
36= Eva FlídrováEva Flídrová 04 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 0359
38 Aneta BriolováAneta Briolová 04 ZŠ Dolní Újezd, okr. SvitavyZŠ Dolní Újezd, okr. Svitavy 0342
39 VERONIKA VACKOVÁVERONIKA VACKOVÁ 04 ZŠ-Na Lukách Polička BZŠ-Na Lukách Polička B 0333
40 Klára PaťavováKlára Paťavová 04 ZŠ Dolní Újezd, okr. SvitavyZŠ Dolní Újezd, okr. Svitavy 0329
41 Michaela MatrasováMichaela Matrasová 03 Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy 0247
42 Adéla KrušinováAdéla Krušinová 04 Masarykova ZŠ Polička AMasarykova ZŠ Polička A 0231
43 Eliška ChadimováEliška Chadimová 03 ZŠ Dolní Újezd, okr. SvitavyZŠ Dolní Újezd, okr. Svitavy 0210
44 Martina DvořákováMartina Dvořáková 04 ZŠ Palackého Moravská TřebováZŠ Palackého Moravská Třebová 0000
45= Michaela KopeckáMichaela Kopecká 05 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 0000
45= Adéla NěmcováAdéla Němcová 04 Masarykova ZŠ Polička AMasarykova ZŠ Polička A 0000
45= MARTINA POKLUDOVÁMARTINA POKLUDOVÁ 03 ZŠ-Na Lukách Polička BZŠ-Na Lukách Polička B 0000
45= ADÉLA POSPÍŠILOVÁADÉLA POSPÍŠILOVÁ 03 ZŠ-Na Lukách Polička BZŠ-Na Lukách Polička B 0000
45= Sabina PachlováSabina Pachlová 04 ZŠ Dolní Újezd, okr. SvitavyZŠ Dolní Újezd, okr. Svitavy 0000
45= Kristýna KrškováKristýna Kršková 04 ZŠ Dolní Újezd, okr. SvitavyZŠ Dolní Újezd, okr. Svitavy 0000
45= Linda ŠevčíkováLinda Ševčíková 04 Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy 0000
45= Karolína PetrželováKarolína Petrželová 04 Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy 0000
45= Jarmila PražanováJarmila Pražanová 03 Masarykova ZŠ Polička AMasarykova ZŠ Polička A 0000
45= NICOLE ŽŮRKOVÁNICOLE ŽŮRKOVÁ 04 ZŠ-Na Lukách Polička BZŠ-Na Lukách Polička B 0000
45= Nina KavkováNina Kavková 05 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 0000
45= Denisa MacháčkováDenisa Macháčková 03 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 0000
45= Veronika SulováVeronika Sulová 03 ZŠ Palackého Moravská TřebováZŠ Palackého Moravská Třebová 0000
Celkem 57 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žákyně (průběžný výsledek)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Klára SoukalováKlára Soukalová 05 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 1620
2 Beáta BenkováBeáta Benková 06 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 1538
3 Linda KřečkováLinda Křečková 06 ZŠ Cerekvice nad LoučnouZŠ Cerekvice nad Loučnou 1403
4 Adéla DaulováAdéla Daulová 05 Gymnázium Moravská TřebováGymnázium Moravská Třebová 1142
5 Klára VeverkováKlára Veverková 05 ZŠ Jevíčko AZŠ Jevíčko A 1015
6 MAOMBI JÍLKOVÁMAOMBI JÍLKOVÁ 07 ZŠ-Na Lukách PoličkaZŠ-Na Lukách Polička 1008
7 Kamila NurvářováKamila Nurvářová 06 ZŠ-Na Lukách PoličkaZŠ-Na Lukách Polička 0998
8 VERONIKA ČERVENÁVERONIKA ČERVENÁ 06 ZŠ-Na Lukách Polička AZŠ-Na Lukách Polička A 0982
9 Veronika SlámováVeronika Slámová 05 ZŠ Cerekvice nad LoučnouZŠ Cerekvice nad Loučnou 0896
10 Georgina KrejsováGeorgina Krejsová 06 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 0861
11 BÁRA OTCOVSKÁBÁRA OTCOVSKÁ 05 ZŠ-Na Lukách Polička BZŠ-Na Lukách Polička B 0841
12 KAROLÍNA KANOVNÍKOVÁKAROLÍNA KANOVNÍKOVÁ 06 ZŠ-Na Lukách Polička AZŠ-Na Lukách Polička A 0818
13 Natálie KadidlováNatálie Kadidlová 06 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 0782
14 Anna KorbelováAnna Korbelová 05 ZŠ Jevíčko AZŠ Jevíčko A 0744
15 Laura KubínováLaura Kubínová 07 Gymnázium Moravská TřebováGymnázium Moravská Třebová 0741
16 VALERIE VRASPÍROVÁVALERIE VRASPÍROVÁ 06 ZŠ-Na Lukách Polička AZŠ-Na Lukách Polička A 0734
17 Magdaléna OtcovskáMagdaléna Otcovská 06 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 0712
18 Anna TrčkováAnna Trčková 05 Gymnázium Moravská TřebováGymnázium Moravská Třebová 0569
19 Barbora GrulichováBarbora Grulichová 06 ZŠ Jevíčko AZŠ Jevíčko A 0545
20 Romana VašíčkováRomana Vašíčková 07 ZŠ Cerekvice nad LoučnouZŠ Cerekvice nad Loučnou 0538
21 Sára MelezínkováSára Melezínková 07 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 0523
22 Ema TrnkováEma Trnková 06 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 0518
23 Michaela TomšůMichaela Tomšů 06 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 0514
24 Viktorie ProtivánkováViktorie Protivánková 07 Gymnázium Moravská TřebováGymnázium Moravská Třebová 0508
25 Karolína SuchánkováKarolína Suchánková 06 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 0480
26 Apolena LipavskáApolena Lipavská 06 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 0460
27 Veronika KoblovskáVeronika Koblovská 05 Gymnázium Moravská TřebováGymnázium Moravská Třebová 0399
28 VERONIKA PLEVÁKOVÁVERONIKA PLEVÁKOVÁ 07 ZŠ-Na Lukách Polička BZŠ-Na Lukách Polička B 0395
29 Lili ProcházkováLili Procházková 07 ZŠ Jevíčko AZŠ Jevíčko A 0372
30 Kateřina MartincováKateřina Martincová 06 ZŠ Jevíčko AZŠ Jevíčko A 0361
31 Denisa HlouškováDenisa Hloušková 06 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 0359
32 Berenika GultováBerenika Gultová 07 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 0357
33 Marika NovotnáMarika Novotná 07 ZŠ Cerekvice nad LoučnouZŠ Cerekvice nad Loučnou 0337
34 Kateřina VaškováKateřina Vašková 06 ZŠ Jevíčko AZŠ Jevíčko A 0328
35 Justýna DvořákováJustýna Dvořáková 06 ZŠ Cerekvice nad LoučnouZŠ Cerekvice nad Loučnou 0319
36 Bára HolkováBára Holková 05 ZŠ Jevíčko AZŠ Jevíčko A 0312
37= Klára KyankováKlára Kyanková 06 Gymnázium Moravská TřebováGymnázium Moravská Třebová 0301
37= Julie KouřilováJulie Kouřilová 05 ZŠ Jevíčko AZŠ Jevíčko A 0301
39 Petra VymazalováPetra Vymazalová 05 Gymnázium Moravská TřebováGymnázium Moravská Třebová 0266
40 Markéta FlídrováMarkéta Flídrová 06 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 0265
41 Klára BrychtováKlára Brychtová 06 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 0261
42 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 06 ZŠ Cerekvice nad LoučnouZŠ Cerekvice nad Loučnou 0260
43 Natálie KasalováNatálie Kasalová 06 Gymnázium Moravská TřebováGymnázium Moravská Třebová 0259
44 ZUZANA KRUMEYOVÁZUZANA KRUMEYOVÁ 07 ZŠ-Na Lukách Polička AZŠ-Na Lukách Polička A 0254
45 Kateřina PavlíkováKateřina Pavlíková 06 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 0246
46 ILONA BRÁZDOVÁILONA BRÁZDOVÁ 05 ZŠ-Na Lukách Polička BZŠ-Na Lukách Polička B 0216
47 Adéla ShejbalováAdéla Shejbalová 07 ZŠ Cerekvice nad LoučnouZŠ Cerekvice nad Loučnou 0196
48= Eva KašparováEva Kašparová 05 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 0000
48= Kamila NunvářováKamila Nunvářová 06 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 0000
50= Klaudie HoudkováKlaudie Houdková 06 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 0000
50= Amálie BednářováAmálie Bednářová 06 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 0000
50= Dorota TrojanováDorota Trojanová 06 ZŠ Jevíčko AZŠ Jevíčko A 0000
50= KAMILA NUNVÁŘOVÁKAMILA NUNVÁŘOVÁ 04 ZŠ-Na Lukách Polička AZŠ-Na Lukách Polička A 0000
50= Amélie BednářováAmélie Bednářová 06 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 0000
50= Karolína SuchánkováKarolína Suchánková 06 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 0000
50= Natálie NeumeisterováNatálie Neumeisterová 06 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 0000
50= Veronika KavanováVeronika Kavanová 05 Gymnázium Moravská TřebováGymnázium Moravská Třebová 0000
50= Markéta MotákováMarkéta Motáková 06 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 0000
Celkem 58 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(út, 14.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela TomšůMichaela Tomšů
ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká
06 52.78 0.0 514.00
2 Berenika GultováBerenika Gultová
ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká
07 40.10 0.0 357.00
3 54 Marika NovotnáMarika Novotná
ZŠ Cerekvice nad LoučnouZŠ Cerekvice nad Loučnou
07 38.48 0.0 337.00
4 56 Kateřina VaškováKateřina Vašková
ZŠ JevíčkoZŠ Jevíčko
06 37.72 0.0 328.00
5 Magdaléna OtcovskáMagdaléna Otcovská
Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička
06 35.68 0.0 303.00
6 Klára KyankováKlára Kyanková
Gymnázium Moravská TřebováGymnázium Moravská Třebová
06 35.55 0.0 301.00
7 Julie KouřilováJulie Kouřilová
ZŠ JevíčkoZŠ Jevíčko
05 35.51 0.0 301.00
8 Bára HolkováBára Holková
ZŠ JevíčkoZŠ Jevíčko
05 34.99 0.0 295.00
9 Markéta FlídrováMarkéta Flídrová
Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička
06 32.55 0.0 265.00
10 ZUZANA KRUMEYOVÁZUZANA KRUMEYOVÁ
ZŠ-Na Lukách PoličkaZŠ-Na Lukách Polička
07 31.58 0.0 254.00
11 ILONA BRÁZDOVÁILONA BRÁZDOVÁ
ZŠ-Na Lukách PoličkaZŠ-Na Lukách Polička
05 28.40 0.0 216.00
12 Adéla DaulováAdéla Daulová
Gymnázium Moravská TřebováGymnázium Moravská Třebová
05 26.98 0.0 200.00
13 Adéla ShejbalováAdéla Shejbalová
ZŠ Cerekvice nad LoučnouZŠ Cerekvice nad Loučnou
07 26.62 0.0 196.00
14 Veronika KavanováVeronika Kavanová
Gymnázium Moravská TřebováGymnázium Moravská Třebová
05 25.98 0.0 188.00
15 VERONIKA PLEVÁKOVÁVERONIKA PLEVÁKOVÁ
ZŠ-Na Lukách PoličkaZŠ-Na Lukách Polička
07 25.85 0.0 187.00
16 Natálie NeumeisterováNatálie Neumeisterová
Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička
06 25.10 0.0 178.00
Celkem 16 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Palackého Moravská Třebová{8} 1620
2 Gymnázium Svitavy{8} 1558
3 Masarykova ZŠ Polička{8} 1460
4 Masarykova ZŠ Polička{8} 1121
5 Základní škola U Školek Litomyšl{8} 1093
6 Masarykova ZŠ Polička{8} 1069
6 ZŠ Litomyšl, Zámecká{8} 1069
8 Gymnázium Svitavy{8} 1050
9 ZŠ Litomyšl, Zámecká{8} 925
10 ZŠ Jevíčko A{8} 908
11 ZŠ Jevíčko A{8} 895
12 ZŠ Litomyšl, Zámecká{8} 889
13 ZŠ Palackého Moravská Třebová{8} 880
14 Gymnázium Svitavy{8} 841
15 Základní škola U Školek Litomyšl{8} 812
16 ZŠ Jevíčko A{8} 806
17 ZŠ Jevíčko A{8} 783
18 Základní škola U Školek Litomyšl A{8} 781
19 Masarykova ZŠ Polička{8} 771
20 ZŠ Palackého Moravská Třebová{8} 765
21 ZŠ Palackého Moravská Třebová{8} 713
22 Základní škola U Školek Litomyšl A{8} 692
23 Masarykova ZŠ Polička{8} 649
24 Masarykova ZŠ Polička{8} 571
25 Gymnázium Svitavy{8} 514
26 ZŠ Litomyšl, Zámecká{8} 512
27 Základní škola U Školek Litomyšl A{8} 495
28 ZŠ Litomyšl, Zámecká{8} 486
29 ZŠ Jevíčko A{8} 483
30 Gymnázium Svitavy{8} 462
31 Gymnázium Svitavy{8} 415
32 ZŠ Litomyšl, Zámecká{8} 411
33 Základní škola U Školek Litomyšl A{8} 400
34 ZŠ Litomyšl, Zámecká{8} 397
35 ZŠ Litomyšl, Zámecká{8} 389
36 Gymnázium Svitavy{8} 380
37 ZŠ Palackého Moravská Třebová{8} 379
38 ZŠ Palackého Moravská Třebová{8} 352
39 ZŠ Jevíčko A{8} 317
40 ZŠ Jevíčko A{8} 238
41 ZŠ Litomyšl, Zámecká{8} 0
41 ZŠ Jevíčko A{8} 0
41 Masarykova ZŠ Polička{8} 0
41 Masarykova ZŠ Polička{8} 0
41 Gymnázium Svitavy{8} 0
41 Masarykova ZŠ Polička{8} 0
41 ZŠ Litomyšl, Zámecká{8} 0
41 ZŠ Palackého Moravská Třebová{8} 0
41 ZŠ Palackého Moravská Třebová{8} 0
41 ATLETIKA Polička, spolek{8} 0
Celkem 50 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Litomyšl, Zámecká{8} 1151
2 Gymnázium Moravská Třebová{8} 1023
3 ZŠ-Na Lukách Polička A{8} 936
4 Masarykova ZŠ Polička{8} 779
5 Masarykova ZŠ Polička{8} 723
6 ZŠ Litomyšl, Zámecká{8} 685
7 Základní škola U Školek Litomyšl{8} 680
8 Masarykova ZŠ Polička{8} 679
9 ZŠ Litomyšl, Zámecká{8} 671
10 Gymnázium Moravská Třebová{8} 660
11 ZŠ Jevíčko{8} 642
12 ZŠ Jevíčko{8} 635
13 ZŠ Jevíčko{8} 623
14 Masarykova ZŠ Polička{8} 619
15 ZŠ-Na Lukách Polička B{8} 568
16 ZŠ-Na Lukách Polička{8} 552
17 Základní škola U Školek Litomyšl{8} 545
18 Základní škola U Školek Litomyšl{8} 491
19 Gymnázium Moravská Třebová{8} 465
20 ZŠ Litomyšl, Zámecká{8} 429
21 Základní škola U Školek Litomyšl{8} 419
22 ZŠ Jevíčko{8} 387
23 Masarykova ZŠ Polička{8} 355
24 ZŠ-Na Lukách Polička B{8} 336
25 ZŠ Litomyšl, Zámecká{8} 317
26 Gymnázium Moravská Třebová{8} 313
27 Gymnázium Moravská Třebová{8} 311
28 ZŠ Litomyšl, Zámecká{8} 306
29 Gymnázium Moravská Třebová{8} 303
29 ZŠ Jevíčko{8} 303
31 Základní škola U Školek Litomyšl{8} 300
32 ZŠ-Na Lukách Polička B{8} 294
33 ZŠ Jevíčko{8} 289
34 ZŠ Jevíčko{8} 283
34 ZŠ Jevíčko{8} 283
36 ZŠ-Na Lukách Polička A{8} 281
37 Masarykova ZŠ Polička{8} 279
38 Masarykova ZŠ Polička{8} 259
39 ZŠ Litomyšl, Zámecká{8} 258
40 ZŠ-Na Lukách Polička B{8} 254
41 ZŠ-Na Lukách Polička B{8} 252
42 Základní škola U Školek Litomyšl{8} 214
43 Gymnázium Moravská Třebová{8} 188
44 Základní škola U Školek Litomyšl{8} 177
45 ZŠ Litomyšl, Zámecká{8} 0
45 Základní škola U Školek Litomyšl{8} 0
45 Masarykova ZŠ Polička{8} 0
45 Gymnázium Moravská Třebová{8} 0
45 ZŠ Jevíčko{8} 0
45 Masarykova ZŠ Polička{8} 0
45 Gymnázium Moravská Třebová{8} 0
45 ZŠ Litomyšl, Zámecká{8} 0
45 Masarykova ZŠ Polička{8} 0
45 ZŠ-Na Lukách Polička A{8} 0
45 Základní škola U Školek Litomyšl{8} 0
45 Masarykova ZŠ Polička{8} 0
45 ZŠ-Na Lukách Polička B{8} 0
Celkem 57 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ-Na Lukách Polička{8} 1630
2 Masarykova ZŠ Polička A{8} 1479
3 ZŠ Palackého Moravská Třebová{8} 1362
4 Gymnázium Svitavy{8} 1199
5 ZŠ Litomyšl, Zámecká{8} 1176
6 Masarykova ZŠ Polička A{8} 1018
7 ZŠ Dolní Újezd, okr. Svitavy{8} 1007
8 ZŠ-Na Lukách Polička A{8} 997
9 ZŠ-Na Lukách Polička A{8} 988
10 ZŠ Palackého Moravská Třebová{8} 980
11 ZŠ Palackého Moravská Třebová{8} 975
12 Gymnázium Svitavy{8} 965
13 ZŠ-Na Lukách Polička A{8} 895
13 ZŠ Dolní Újezd, okr. Svitavy{8} 895
15 ZŠ Litomyšl, Zámecká{8} 859
16 Masarykova ZŠ Polička A{8} 843
17 ZŠ Litomyšl, Zámecká{8} 830
18 Gymnázium Svitavy{8} 810
19 Gymnázium Svitavy{8} 750
20 ZŠ Dolní Újezd, okr. Svitavy{8} 718
21 Gymnázium Svitavy{8} 610
22 Masarykova ZŠ Polička A{8} 595
23 ZŠ Litomyšl, Zámecká{8} 585
24 ZŠ Litomyšl, Zámecká{8} 523
25 ZŠ Dolní Újezd, okr. Svitavy{8} 456
26 ZŠ Litomyšl, Zámecká{8} 449
27 Masarykova ZŠ Polička A{8} 439
28 ZŠ Palackého Moravská Třebová{8} 428
29 ZŠ-Na Lukách Polička B{8} 414
29 ZŠ Palackého Moravská Třebová{8} 414
31 ZŠ Litomyšl, Zámecká{8} 409
32 Masarykova ZŠ Polička A{8} 390
33 ZŠ Palackého Moravská Třebová{8} 375
34 ZŠ Palackého Moravská Třebová{8} 364
35 ZŠ-Na Lukách Polička B{8} 363
36 ZŠ Dolní Újezd, okr. Svitavy{8} 359
36 ZŠ Litomyšl, Zámecká{8} 359
38 ZŠ Dolní Újezd, okr. Svitavy{8} 342
39 ZŠ-Na Lukách Polička B{8} 333
40 ZŠ Dolní Újezd, okr. Svitavy{8} 329
41 Gymnázium Svitavy{8} 247
42 Masarykova ZŠ Polička A{8} 231
43 ZŠ Dolní Újezd, okr. Svitavy{8} 210
44 ZŠ Dolní Újezd, okr. Svitavy{8} 0
44 ZŠ Dolní Újezd, okr. Svitavy{8} 0
44 Gymnázium Svitavy{8} 0
44 Gymnázium Svitavy{8} 0
44 ZŠ Litomyšl, Zámecká{8} 0
44 ZŠ-Na Lukách Polička B{8} 0
44 ZŠ-Na Lukách Polička B{8} 0
44 Masarykova ZŠ Polička A{8} 0
44 Masarykova ZŠ Polička A{8} 0
44 ZŠ-Na Lukách Polička B{8} 0
44 ZŠ Litomyšl, Zámecká{8} 0
44 ZŠ Palackého Moravská Třebová{8} 0
44 ZŠ Litomyšl, Zámecká{8} 0
44 ZŠ Palackého Moravská Třebová{8} 0
Celkem 57 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Masarykova ZŠ Polička{8} 1620
2 ZŠ Litomyšl, Zámecká{8} 1538
3 ZŠ Cerekvice nad Loučnou{8} 1403
4 Gymnázium Moravská Třebová{8} 1142
5 ZŠ Jevíčko A{8} 1015
6 ZŠ-Na Lukách Polička{8} 1008
7 ZŠ-Na Lukách Polička{8} 998
8 ZŠ-Na Lukách Polička A{8} 982
9 ZŠ Cerekvice nad Loučnou{8} 896
10 ZŠ Litomyšl, Zámecká{8} 861
11 ZŠ-Na Lukách Polička B{8} 841
12 ZŠ-Na Lukách Polička A{8} 818
13 Masarykova ZŠ Polička{8} 782
14 ZŠ Jevíčko A{8} 744
15 Gymnázium Moravská Třebová{8} 741
16 ZŠ-Na Lukách Polička A{8} 734
17 Masarykova ZŠ Polička{8} 712
18 Gymnázium Moravská Třebová{8} 569
19 ZŠ Jevíčko A{8} 545
20 ZŠ Cerekvice nad Loučnou{8} 538
21 Masarykova ZŠ Polička{8} 523
22 Masarykova ZŠ Polička{8} 518
23 ZŠ Litomyšl, Zámecká{8} 514
24 Gymnázium Moravská Třebová{8} 508
25 ZŠ Litomyšl, Zámecká{8} 480
26 ZŠ Litomyšl, Zámecká{8} 460
27 Gymnázium Moravská Třebová{8} 399
28 ZŠ-Na Lukách Polička B{8} 395
29 ZŠ Jevíčko A{8} 372
30 ZŠ Jevíčko A{8} 361
31 ZŠ Litomyšl, Zámecká{8} 359
32 ZŠ Litomyšl, Zámecká{8} 357
33 ZŠ Cerekvice nad Loučnou{8} 337
34 ZŠ Jevíčko A{8} 328
35 ZŠ Cerekvice nad Loučnou{8} 319
36 ZŠ Jevíčko A{8} 312
37 Gymnázium Moravská Třebová{8} 301
37 ZŠ Jevíčko A{8} 301
39 Gymnázium Moravská Třebová{8} 266
40 Masarykova ZŠ Polička{8} 265
41 ZŠ Litomyšl, Zámecká{8} 261
42 ZŠ Cerekvice nad Loučnou{8} 260
43 Gymnázium Moravská Třebová{8} 259
44 ZŠ-Na Lukách Polička A{8} 254
45 Masarykova ZŠ Polička{8} 246
46 ZŠ-Na Lukách Polička B{8} 216
47 ZŠ Cerekvice nad Loučnou{8} 196
48 Gymnázium Moravská Třebová{8} 0
48 Masarykova ZŠ Polička{8} 0
48 ZŠ Jevíčko A{8} 0
48 ZŠ-Na Lukách Polička A{8} 0
48 Masarykova ZŠ Polička{8} 0
48 ZŠ Litomyšl, Zámecká{8} 0
48 ZŠ Litomyšl, Zámecká{8} 0
48 Masarykova ZŠ Polička{8} 0
48 ZŠ Litomyšl, Zámecká{8} 0
48 Masarykova ZŠ Polička{8} 0
48 Masarykova ZŠ Polička{8} 0
Celkem 58 závodníků