Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ústí nad Orlicí, Kategorie III a IV

Vysoké Mýto (3. 5. 2019)

Body - závodníci

# Jméno Ročník Oddíl Body
1 Vodička, Štěpán 03 ZŠ Vysoké Mýto, Jiráskova 1120,00
2 Zemanová, Eliška 06 ZŠ Vysoké Mýto, Jiráskova 1011,00
3 Bělinová, Simona 06 ZŠ Vysoké Mýto, Jiráskova 998,00
4 Dudycha, Jakub 05 ZŠ Vysoké Mýto, Jiráskova 990,00
5 Uher, Petr 05 ZŠ Vysoké Mýto Javornického 972,00
6 Vacek, Michal 04 Základní škola Ústecká, Česká Třebová 966,00
7 Borková, Johanka 07 Základní škola Ústecká, Česká Třebová 935,00
8 Petráňová, Lenka 05 ZŠ Vysoké Mýto Javornického 915,00
9 Ropek, Michal 04 ZŠ Vysoké Mýto Javornického 897,00
10 Pospíšil, Matěj 03 ZŠ Vysoké Mýto Javornického 892,00
11 Marková, Sabina 06 ZŠ Vysoké Mýto Javornického 872,00
12 Trnková, Alena 05 ZŠ Vysoké Mýto, Jiráskova 870,00
13 Tůma, Daniel 04 Základní škola Ústecká, Česká Třebová 845,00
14 Podzimková, Klára Anna 05 ZŠ Vysoké Mýto Javornického 804,00
15 Jedlička, Lukáš 04 ZŠ 28.října Žamberk 801,00
16 Falladová, Vendula 04 ZŠ 28.října Žamberk 800,00
17 Zemanová, Amélie 07 ZŠ Vysoké Mýto Javornického 794,00
18 Lehká, Lucie 07 ZŠ Ústí nad Orlicí, Komenského 11 794,00
19 Linhart, Šimon 04 Základní škola Ústecká, Česká Třebová 776,00
20 Hoffman, Rafael Ladislav 03 ZŠ Vysoké Mýto Javornického 774,00
21 Novák, Vojtěch 04 ZŠ Vysoké Mýto Javornického 773,00
22 Pataki, Tereza 05 Základní škola Ústecká, Česká Třebová 773,00
23 Rybka, Tomáš 04 Základní škola Ústecká, Česká Třebová 762,00
24 Krajová, Eliška 07 ZŠ Ústí nad Orlicí, Komenského 11 740,00
25 Josef, Janda 03 ZŠ Vysoké Mýto, Jiráskova 733,00
26 Matysová, Michaela 05 ZŠ Vysoké Mýto, Jiráskova 717,00
27 Řezníček, Matěj 04 Základní škola Ústecká, Česká Třebová 716,00
28 Adamcová, Barbora 05 ZŠ Vysoké Mýto, Jiráskova 698,00
29 Kavka, Jiří 03 ZŠ 28.října Žamberk 697,00
30 Flidr, Adam 05 ZŠ Vysoké Mýto, Jiráskova 675,00
31 Štefek, Martin 03 ZŠ 28.října Žamberk 672,00
32 Vighová, Leona 07 ZŠ Ústí nad Orlicí, Komenského 11 652,00
33 Herman, Jakub 03 Základní škola Ústecká, Česká Třebová 643,00
34 Zvoníčková, Diana 06 ZŠ Vysoké Mýto Javornického 637,00
35 Fikejsová, Veronika 05 ZŠ Vysoké Mýto Javornického 630,00
36 Andrlová Sylorová, Sára 04 ZŠ Vysoké Mýto Javornického 621,00
37 Dvořák, Filip 06 ZŠ Vysoké Mýto Javornického 616,00
38 Hošpes, Jakub 03 Základní škola Ústecká, Česká Třebová 613,00
39 Mullerová, Tereza 06 Základní škola Ústecká, Česká Třebová 596,00
40 Kalous, Ondřej 05 ZŠ 28.října Žamberk 572,00
41 Urban, Antonín 06 ZŠ Vysoké Mýto Javornického 553,00
42 Hiller, Vojtěch 05 ZŠ 28.října Žamberk 552,00
43 Jordán, Jan 05 ZŠ 28.října Žamberk 550,00
44 Kalousek, Jakub 05 ZŠ 28.října Žamberk 548,00
45 Faltusová, Kristýna 05 ZŠ Vysoké Mýto, Jiráskova 547,00
46 Večeřová, Viktorie 07 ZŠ Ústí nad Orlicí, Komenského 11 546,00
47 Čípová, Aneta 06 Základní škola Ústecká, Česká Třebová 532,00
48 Kořínková, Petra 06 ZŠ 28.října Žamberk 520,00
49 Andrle, Matěj 04 ZŠ Vysoké Mýto, Jiráskova 509,00
50 Herák, Martin 05 ZŠ Ústí nad Orlicí, Komenského 11 505,00
51 Jetmarová, Nikola 05 ZŠ Vysoké Mýto, Jiráskova 501,00
52 Kurka, Filip 06 ZŠ Vysoké Mýto Javornického 489,00
53 Břízová, Veronika 06 ZŠ 28.října Žamberk 488,00
54 Dostál, Jan 03 ZŠ Vysoké Mýto Javornického 481,00
55 Houdek, Stěpán 04 ZŠ Vysoké Mýto, Jiráskova 478,00
56 Jedličková, Nela 07 ZŠ 28.října Žamberk 478,00
57 Cindrová, Natálie 07 Základní škola Ústecká, Česká Třebová 477,00
58 Andrlová, Aneta 05 ZŠ Vysoké Mýto Javornického 470,00
59 Felgr, Šimon 06 ZŠ 28.října Žamberk 457,00
60 Paulusová, Nicole 07 ZŠ Vysoké Mýto Javornického 455,00
61 Posekaný, Jakub 06 ZŠ Ústí nad Orlicí, Komenského 11 454,00
62 Winkler, Jiří 06 ZŠ Ústí nad Orlicí, Komenského 11 449,00
63 Hanzl, Martin 03 ZŠ Vysoké Mýto, Jiráskova 448,00
64 Šilar, Roman 04 ZŠ 28.října Žamberk 441,00
65 Kouřím, Matouš 06 ZŠ Vysoké Mýto Javornického 440,00
66 Rozlivka, Adam 06 ZŠ Vysoké Mýto, Jiráskova 439,00
67 Petránková, Veronika 04 ZŠ Vysoké Mýto, Jiráskova 436,00
68 Zítko, Michael 06 ZŠ Ústí nad Orlicí, Komenského 11 435,00
69 Petránková, Adéla 05 ZŠ Vysoké Mýto, Jiráskova 427,00
70 Černohousová, Silvie 06 ZŠ 28.října Žamberk 422,00
71 Lehký, Adam 05 ZŠ Ústí nad Orlicí, Komenského 11 419,00
72 Borovička, Adam 06 ZŠ Ústí nad Orlicí, Komenského 11 415,00
73 Beierová, Tereza 04 ZŠ 28.října Žamberk 412,00
74 Fillipiová, Lenka 04 ZŠ Vysoké Mýto, Jiráskova 409,00
75 Štanglica, Petr 06 ZŠ Vysoké Mýto Javornického 403,00
76 Pazourek, Martin 03 ZŠ 28.října Žamberk 399,00
77 Zucha, Aron 04 ZŠ 28.října Žamberk 396,00
78 Křikavová, Michaela 04 ZŠ 28.října Žamberk 395,00
79 Linhart, Ondřej 06 ZŠ Ústí nad Orlicí, Komenského 11 394,00
80 Linhartová, Anděla 06 ZŠ Ústí nad Orlicí, Komenského 11 387,00
81 Stodola, Matěj 05 ZŠ Vysoké Mýto, Jiráskova 378,00
82 Zedníčková, Michaela 05 ZŠ Vysoké Mýto, Jiráskova 370,00
83 Rýdlo, Ondřej 06 ZŠ 28.října Žamberk 361,00
84 Pálková, Monika 06 Základní škola Ústecká, Česká Třebová 361,00
85 Slupecká, Denisa 04 ZŠ Vysoké Mýto Javornického 359,00
86 Musilová, Veronika 06 ZŠ Ústí nad Orlicí, Komenského 11 350,00
87 Wikler, Jiří 06 ZŠ Ústí nad Orlicí, Komenského 11 348,00
88 Vrbová, Petra 04 ZŠ 28.října Žamberk 343,00
89 Bruchtilová, Pavla 04 ZŠ Vysoké Mýto, Jiráskova 332,00
90 Jiruška, Jiří 04 ZŠ Vysoké Mýto Javornického 324,00
91 Novotná, Barbora 05 ZŠ 28.října Žamberk 322,00
92 Eliášová, Kateřina 03 ZŠ Vysoké Mýto Javornického 319,00
93 Buben, Patrik 05 ZŠ Vysoké Mýto Javornického 308,00
94 Králová, Lucie 07 ZŠ 28.října Žamberk 303,00
95 Horák, Patrik 05 ZŠ Vysoké Mýto, Jiráskova 302,00
96 Štěpánová, Alena 07 Základní škola Ústecká, Česká Třebová 293,00
97 Beier, Jakub 06 ZŠ 28.října Žamberk 291,00
98 hondlová, Karolína 19 Základní škola Ústecká, Česká Třebová 288,00
99 Biedlová, Barbora 06 ZŠ 28.října Žamberk 288,00
100 Pospíšilová, Zuzana 06 ZŠ Vysoké Mýto Javornického 283,00
101 Škrabal, Vincent 03 ZŠ Vysoké Mýto, Jiráskova 276,00
102 Doubravský, Stanislav 04 ZŠ Vysoké Mýto Javornického 276,00
103 Zrzavý, Jakub 05 ZŠ Vysoké Mýto Javornického 276,00
104 Beier, Tomáš 06 ZŠ 28.října Žamberk 274,00
105 Staňková, Denisa 06 ZŠ Vysoké Mýto Javornického 261,00
106 Štěpánková, Adéla 06 ZŠ Vysoké Mýto Javornického 257,00
107 Janouch, Richard 05 ZŠ Ústí nad Orlicí, Komenského 11 249,00
108 Staněk, Michal 06 ZŠ Vysoké Mýto Javornického 243,00
109 Bednářová, Barbora 05 ZŠ 28.října Žamberk 242,00
110 Faltusová, Renáta 05 ZŠ Vysoké Mýto Javornického 236,00
111 Málková, Veronika 06 ZŠ Ústí nad Orlicí, Komenského 11 229,00
112 Krejsa, Jakub 06 ZŠ 28.října Žamberk 228,00
113 Řehoř, David 04 Základní škola Ústecká, Česká Třebová 227,00
114 Gregorová, Michaela 05 ZŠ Vysoké Mýto Javornického 223,00
115 Winkler, Jan 04 ZŠ Vysoké Mýto, Jiráskova 214,00
116 Kocourek, Martin 03 ZŠ 28.října Žamberk 210,00
117 Dvořák, Lukáš 06 ZŠ Vysoké Mýto, Jiráskova 203,00
118 Štefek, Jan 06 ZŠ 28.října Žamberk 202,00
119 Patlevičová, Natálie 07 Základní škola Ústecká, Česká Třebová 202,00
120 Musilová, Karolína 05 ZŠ 28.října Žamberk 194,00
121 Límová, Dominika 05 ZŠ Vysoké Mýto, Jiráskova 193,00
122 Burian, David 06 ZŠ Vysoké Mýto, Jiráskova 191,00
123 Dostálková, Nela 03 ZŠ 28.října Žamberk 180,00
124 Jansová, Lucie 06 ZŠ Ústí nad Orlicí, Komenského 11 178,00
125 Dolníček, Ondřej 05 ZŠ Vysoké Mýto, Jiráskova 176,00
126 Jankovič, Libor 06 ZŠ 28.října Žamberk 167,00
127 Škrabálková, Kamila 06 ZŠ Ústí nad Orlicí, Komenského 11 150,00
128 Škrabalová, Sabina 03 ZŠ Vysoké Mýto, Jiráskova 146,00
129 Škop, Adrian Jaroslav 06 ZŠ Vysoké Mýto Javornického 143,00
130 Hanzl, Vojtěch 06 ZŠ Vysoké Mýto, Jiráskova 111,00
131 Dostálová, Barbora 05 ZŠ Vysoké Mýto, Jiráskova 81,00
132 Kratochvílová, Nayra 05 ZŠ 28.října Žamberk 56,00
133 Kubová, Karolína 04 ZŠ Vysoké Mýto, Jiráskova 0,00