výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Pardubický, Kategorie III a IV

Pardubice (21. 5. 2019)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 21.5.2019 - 10:30) unofficial Vítr: -0.2 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch JankůVojtěch Janků 04 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 3 07.84 607.00
2 Daniel DrábekDaniel Drábek 04 ZŠ Pardubice, Staňkova 128ZŠ Pardubice, Staňkova 128 4 07.91 586.00
3 Marek HolbaMarek Holba 03 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 5 08.07 540.00
4 Filip SmejkalFilip Smejkal 04 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 7 08.30 476.00
5 Samuel ZoicasSamuel Zoicas 04 Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy 2 08.37 457.00
6 Ladislav Hoffman RafaelLadislav Hoffman Rafael 03 ZŠ Vysoké Mýto JavornickéhoZŠ Vysoké Mýto Javornického 6 08.38 454.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 21.5.2019 - 10:30) unofficial Vítr: -0.8 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít KverekVít Kverek 04 ZŠ Pardubice, Staňkova 128ZŠ Pardubice, Staňkova 128 6 07.84 607.00
2 Petr PhamPetr Pham 04 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 2 07.95 574.00
3 Michal BroklMichal Brokl 04 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 4 07.99 563.00
4 Jan PalatkaJan Palatka 04 Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy 7 08.02 554.00
5 Marian MedveďMarian Medveď 05 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 5 08.32 470.00
6 Vojtěch NovákVojtěch Novák 04 ZŠ Vysoké Mýto JavornickéhoZŠ Vysoké Mýto Javornického 3 08.36 460.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (út, 21.5.2019 - 10:30) unofficial Vítr: +0.0 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan MichutJan Michut 04 ZŠ Pardubice, Staňkova 128ZŠ Pardubice, Staňkova 128 4 07.68 656.00
2 Jáchym TenglerJáchym Tengler 03 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 7 08.03 551.00
3 Matěj NovosadMatěj Novosad 04 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 3 08.13 523.00
4 Daniel NovákDaniel Novák 04 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 6 08.23 495.00
5 Martin BurešMartin Bureš 03 Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy 5 08.25 489.00
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 21.5.2019 - 10:50) unofficial Vítr: +0.2 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam KellnerAdam Kellner 05 ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany 3 08.07 540.00
2 Jonáš BrýdlJonáš Brýdl 06 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 6 08.42 444.00
3 Adam RozlívkaAdam Rozlívka 06 ZŠ Vysoké Mýto, JiráskovaZŠ Vysoké Mýto, Jiráskova 5 08.47 431.00
4 Kamil TesárekKamil Tesárek 05 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 7 08.76 359.00
5 Ondřej VrátnýOndřej Vrátný 05 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 2 08.78 354.00
6 Tadeáš PražanTadeáš Pražan 06 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 4 09.20 261.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 21.5.2019 - 10:50) unofficial Vítr: -0.6 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof TringelaKryštof Tringela 06 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 5 08.23 495.00
2 Dominik VýšekDominik Výšek 05 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 2 08.31 473.00
3 Joel TenglerJoel Tengler 05 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 7 08.71 371.00
4 Adam FlídrAdam Flídr 05 ZŠ Vysoké Mýto, JiráskovaZŠ Vysoké Mýto, Jiráskova 4 08.73 366.00
5 Filip PavlišFilip Pavliš 05 ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany 3 08.77 357.00
6 Denis BurdaDenis Burda 07 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 6 09.07 289.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (út, 21.5.2019 - 10:50) unofficial Vítr: -0.7 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán PucharŠtěpán Puchar 06 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 3 08.40 449.00
2 Vojtěch ZávodnýVojtěch Závodný 06 ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany 7 08.42 444.00
3 Matěj BurešMatěj Bureš 05 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 4 08.64 388.00
4 Petr AntošPetr Antoš 06 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 5 08.99 306.00
5 Patrik HorákPatrik Horák 05 ZŠ Vysoké Mýto, JiráskovaZŠ Vysoké Mýto, Jiráskova 6 09.26 249.00
Celkem 5 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 21.5.2019 - 10:40) unofficial Vítr: +0.8 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta KřivkováMarkéta Křivková 04 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 4 08.24 776.00
2 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 03 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 5 08.28 764.00
3 Sára KulhaváSára Kulhavá 05 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 6 08.40 729.00
4 Adéla VltavskáAdéla Vltavská 04 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 7 08.80 618.00
5 Lenka PetráňováLenka Petráňová 05 ZŠ Vysoké Mýto JavornickéhoZŠ Vysoké Mýto Javornického 3 08.84 608.00
6 TEREZA VOSTŘELOVÁTEREZA VOSTŘELOVÁ 04 ZŠ-Na Lukách PoličkaZŠ-Na Lukách Polička 2 09.01 564.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 21.5.2019 - 10:40) unofficial Vítr: -0.1 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 ELIŠKA ČERVENÁELIŠKA ČERVENÁ 04 ZŠ-Na Lukách PoličkaZŠ-Na Lukách Polička 6 07.99 851.00
2 Kristýna KošťálováKristýna Košťálová 04 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 5 08.51 698.00
3 Daniela NovákováDaniela Nováková 04 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 2 08.78 624.00
4 ZUZANA JUSTOVÁZUZANA JUSTOVÁ 03 ZŠ-Na Lukách PoličkaZŠ-Na Lukách Polička 7 08.94 582.00
5 Michaela GregorováMichaela Gregorová 05 ZŠ Vysoké Mýto JavornickéhoZŠ Vysoké Mýto Javornického 3 08.96 576.00
6 Aneta AndrlováAneta Andrlová 05 ZŠ Vysoké Mýto JavornickéhoZŠ Vysoké Mýto Javornického 4 09.14 531.00
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 21.5.2019 - 11:00) unofficial Vítr: -2.0 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína UrbanováKarolína Urbanová 06 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 5 08.26 770.00
2 Barbora AdamcováBarbora Adamcová 05 ZŠ Vysoké Mýto, JiráskovaZŠ Vysoké Mýto, Jiráskova 4 08.42 723.00
3 VERONIKA ČERVENÁVERONIKA ČERVENÁ 06 ZŠ-Na Lukách PoličkaZŠ-Na Lukách Polička 6 08.80 618.00
4 Klára SoukalováKlára Soukalová 05 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 2 09.00 566.00
5 Klaudie HoudkováKlaudie Houdková 06 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 7 09.06 551.00
6 Tereza HochmanováTereza Hochmanová 05 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 3 09.12 536.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 21.5.2019 - 11:00) unofficial Vítr: +0.3 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alexandra KollárovičováAlexandra Kollárovičová 06 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 5 08.73 637.00
2 Kateřina BílkováKateřina Bílková 06 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 3 08.92 587.00
3 NIKOLA ŽÁKOVÁNIKOLA ŽÁKOVÁ 06 ZŠ-Na Lukách PoličkaZŠ-Na Lukách Polička 2 09.00 566.00
4= Nikola JetmarováNikola Jetmarová 05 ZŠ Vysoké Mýto, JiráskovaZŠ Vysoké Mýto, Jiráskova 4 09.11 538.00
4= Georgina KrejzováGeorgina Krejzová 06 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 7 09.11 538.00
6 Amálie BednářováAmálie Bednářová 06 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 6 09.32 487.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (út, 21.5.2019 - 11:00) unofficial Vítr: +0.0 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína MenšíkováKarolína Menšíková 05 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 5 08.88 597.00
2 KAMILA NUNVÁŘOVÁKAMILA NUNVÁŘOVÁ 06 ZŠ-Na Lukách PoličkaZŠ-Na Lukách Polička 2 08.92 587.00
3 Eliška ZemanováEliška Zemanová 06 ZŠ Vysoké Mýto, JiráskovaZŠ Vysoké Mýto, Jiráskova 4 09.07 548.00
4 Beáta BenkováBeáta Benková 06 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 6 09.10 541.00
5 Sára MelezínkováSára Melezínková 07 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 7 09.12 536.00
6 Dagmar KoblasováDagmar Koblasová 05 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 3 09.48 449.00
Celkem 6 závodníků

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh (út, 21.5.2019 - 11:50) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Klára SoukalováKlára Soukalová 05 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 13 1:50.85 652.00
2 Simona BělinováSimona Bělinová 06 ZŠ Vysoké Mýto, JiráskovaZŠ Vysoké Mýto, Jiráskova 2 1:51.78 636.00
3 Ema FialováEma Fialová 05 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 1 1:53.13 615.00
4 Anna KožíškováAnna Kožíšková 07 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 10 1:53.26 612.00
5 BÁRA OTCOVSKÁBÁRA OTCOVSKÁ 05 ZŠ-Na Lukách PoličkaZŠ-Na Lukách Polička 11 1:57.05 553.00
6 Veronika VávrováVeronika Vávrová 07 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 16 1:57.54 546.00
7 Karolína SuchánkováKarolína Suchánková 06 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 14 1:57.81 541.00
8 Ema TrnkováEma Trnková 06 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 15 1:57.97 539.00
9 Klára HaasováKlára Haasová 06 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 7 1:58.86 526.00
10 Eliška ZemanováEliška Zemanová 06 ZŠ Vysoké Mýto, JiráskovaZŠ Vysoké Mýto, Jiráskova 4 2:02.35 475.00
11 Beáta BenkováBeáta Benková 06 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 5 2:03.91 453.00
12 VALERIE VRASPÍROVÁVALERIE VRASPÍROVÁ 06 ZŠ-Na Lukách PoličkaZŠ-Na Lukách Polička 17 2:08.44 392.00
13 Eva KašparováEva Kašparová 05 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 9 2:10.72 362.00
14 Ester KachlíkováEster Kachlíková 06 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 8 2:12.19 344.00
15 Klára BrychtováKlára Brychtová 06 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 6 2:15.86 300.00
16 VERONIKA PLEVÁKOVÁVERONIKA PLEVÁKOVÁ 07 ZŠ-Na Lukách PoličkaZŠ-Na Lukách Polička 12 2:34.81 120.00
Anna Marie TargošováAnna Marie Targošová 05 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 3 DNS
Celkem 17 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh (út, 21.5.2019 - 11:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora TeclováBarbora Teclová 05 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 1 2:32.89 657.00
2 Johana GroulíkováJohana Groulíková 04 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 4 2:41.99 550.00
3 LUCIE NĚMCOVÁLUCIE NĚMCOVÁ 05 ZŠ-Na Lukách PoličkaZŠ-Na Lukách Polička 5 2:42.95 539.00
4 Klára Anna PodzimkováKlára Anna Podzimková 05 ZŠ Vysoké Mýto JavornickéhoZŠ Vysoké Mýto Javornického 7 2:45.88 507.00
5 Anežka SádovskáAnežka Sádovská 05 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 10 2:46.87 497.00
6 Markéta TěšíkováMarkéta Těšíková 04 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 11 2:49.18 472.00
7 MARTINA POKLUDOVÁMARTINA POKLUDOVÁ 03 ZŠ-Na Lukách PoličkaZŠ-Na Lukách Polička 8 2:49.22 472.00
8 ADÉLA POSPÍŠILOVÁADÉLA POSPÍŠILOVÁ 03 ZŠ-Na Lukách PoličkaZŠ-Na Lukách Polička 9 2:54.29 420.00
9 Renáta FaltusováRenáta Faltusová 05 ZŠ Vysoké Mýto JavornickéhoZŠ Vysoké Mýto Javornického 3 2:54.95 414.00
10 Anna NěmcováAnna Němcová 04 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 2 2:56.14 402.00
11 Daniela NovákováDaniela Nováková 04 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 6 2:56.82 395.00
Celkem 11 závodníků

1000 m - Ml. žáci (Běh)

Běh (út, 21.5.2019 - 11:40) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub DudychaJakub Dudycha 05 ZŠ Vysoké Mýto, JiráskovaZŠ Vysoké Mýto, Jiráskova 2 3:01.64 648.00
2 Viktor OlšinárViktor Olšinár 05 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 9 3:13.74 536.00
3 Jakub KrupičkaJakub Krupička 06 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 7 3:14.80 527.00
4 Sebastian ŠevečekSebastian Ševeček 05 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 12 3:14.96 525.00
5 Ondřej VomáčkaOndřej Vomáčka 06 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 15 3:17.56 502.00
6 František TupecFrantišek Tupec 05 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 13 3:18.45 495.00
7 Milan VíchMilan Vích 06 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 14 3:21.97 465.00
8 Jan RůžičkaJan Růžička 06 ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany 10 3:24.09 448.00
9 Jáchym BačaJáchym Bača 07 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 1 3:25.88 433.00
10 Dominik WirknerDominik Wirkner 05 ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany 17 3:26.56 428.00
11 Tadeáš KantorTadeáš Kantor 06 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 5 3:30.18 399.00
12 Matouš KašpárekMatouš Kašpárek 05 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 6 3:31.55 389.00
13 Václav ŠafářVáclav Šafář 06 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 11 3:35.78 357.00
14 Tomáš LelekTomáš Lelek 05 ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany 8 3:48.32 270.00
15 Stanislav JirásekStanislav Jirásek 05 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 4 4:11.67 138.00
Patrik HorákPatrik Horák 05 ZŠ Vysoké Mýto, JiráskovaZŠ Vysoké Mýto, Jiráskova 3 DNF
Jan VondroušJan Vondrouš 05 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 16 DNS
Celkem 17 závodníků

1500 m - Žáci (Běh)

Běh (út, 21.5.2019 - 11:20) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan PalatkaJan Palatka 04 Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy 8 4:34.51 715.00
2 Filip HaasFilip Haas 04 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 1 4:39.08 686.00
3 Matěj PospíšilMatěj Pospíšil 03 ZŠ Vysoké Mýto JavornickéhoZŠ Vysoké Mýto Javornického 11 4:44.70 651.00
4 Tomáš PanchártekTomáš Panchártek 05 ZŠ Pardubice, Staňkova 128ZŠ Pardubice, Staňkova 128 9 4:46.87 638.00
5 Martin MužíkMartin Mužík 03 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 6 4:48.26 629.00
6 Aleš KristlAleš Kristl 05 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 3 4:50.29 617.00
7 Lukáš RozsypalLukáš Rozsypal 03 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 13 4:52.15 606.00
8 Daniel NovákDaniel Novák 04 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 7 4:54.71 591.00
9 Michal BroklMichal Brokl 04 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 4 4:57.79 573.00
10 Michal RopekMichal Ropek 04 ZŠ Vysoké Mýto JavornickéhoZŠ Vysoké Mýto Javornického 12 4:57.89 572.00
11 Petr PhamPetr Pham 04 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 10 5:00.58 556.00
12 Jáchym SádovskýJáchym Sádovský 05 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 2 5:21.52 442.00
13 Štěpán KrejčíŠtěpán Krejčí 03 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 5 5:25.29 423.00
14 František SteklýFrantišek Steklý 03 Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy 14 5:25.43 422.00
15 Otakar VávraOtakar Vávra 04 ZŠ Pardubice, Staňkova 128ZŠ Pardubice, Staňkova 128 16 5:38.61 358.00
16 Jan VízdalJan Vízdal 05 Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy 17 5:40.63 348.00
17 Marian ŠtanglMarian Štangl 04 ZŠ Pardubice, Staňkova 128ZŠ Pardubice, Staňkova 128 15 5:52.26 297.00
Celkem 17 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 21.5.2019 - 09:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavlata, Brokl, Novák, Bednář Pavlata, Brokl, Novák, Bednář ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 7 29.65 622.00
2 Kverek, Michut, Drábek, Panchártek Kverek, Michut, Drábek, Panchártek ZŠ Pardubice, Staňkova 128ZŠ Pardubice, Staňkova 128 4 30.06 590.00
3 Holba, Novosad, Medveď, Bačina Holba, Novosad, Medveď, Bačina ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 5 30.29 573.00
4 Hoffman, Novák, Ropek, Pospíšil Hoffman, Novák, Ropek, Pospíšil ZŠ Vysoké Mýto JavornickéhoZŠ Vysoké Mýto Javornického 6 30.49 558.00
5 Mandys, Kristl, Sádovský, Haas Mandys, Kristl, Sádovský, Haas ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 3 30.50 558.00
6 Tengler, Janků, Pham, Škacha Tengler, Janků, Pham, Škacha Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 2 32.00 452.00
7 Vízdal, Bureš, Meluzín, Šudoma Vízdal, Bureš, Meluzín, Šudoma Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy 8 33.35 366.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (út, 21.5.2019 - 09:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zoicas, Zoicas, Steklý, Palatka Zoicas, Zoicas, Steklý, Palatka Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy 4 30.55 554.00
2 Melša, Flídr, Krejčí, Mužík Melša, Flídr, Krejčí, Mužík Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 6 31.56 482.00
Kubant, Trunec, Kubáč, Smejkal Kubant, Trunec, Kubáč, Smejkal ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 5 DNS
Celkem 3 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 21.5.2019 - 09:50) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tringela, Tupec, Vomáčka, Brýdl Tringela, Tupec, Vomáčka, Brýdl ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 2 31.63 477.00
2 Dudycha, Rozlívka, Horák, Flídr Dudycha, Rozlívka, Horák, Flídr ZŠ Vysoké Mýto, JiráskovaZŠ Vysoké Mýto, Jiráskova 5 31.75 469.00
3 Bureš, Hroch, Tesárek, Výšek Bureš, Hroch, Tesárek, Výšek ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 6 32.06 448.00
4 Vrátný, Puchar, Tengler, Olšinár Vrátný, Puchar, Tengler, Olšinár Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 1 32.79 401.00
5 Kellner, Pavliš, Lelek, Závodný Kellner, Pavliš, Lelek, Závodný ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany 3 33.02 386.00
6 Vích, Pražan, Kučera, Chudomel Vích, Pražan, Kučera, Chudomel ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 8 33.98 328.00
7 Růžička, Roztočil, Wirkner, Brokl Růžička, Roztočil, Wirkner, Brokl ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany 7 34.08 323.00
8 Kantor, Mach, Kukla, Šafář Kantor, Mach, Kukla, Šafář Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 4 36.99 175.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 21.5.2019 - 09:50) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Čapek, Groulík, Kašpárek, Jirásek Čapek, Groulík, Kašpárek, Jirásek ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 6 33.63 349.00
2 Burda, Antoš, Němec, Krupička Burda, Antoš, Němec, Krupička ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 5 34.05 324.00
Celkem 2 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh (út, 21.5.2019 - 09:40) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Moravcová, Křivková, Košťálová, Ručová Moravcová, Křivková, Košťálová, Ručová ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 7 31.20 795.00
2 VOSTŘELOVÁ, JUSTOVÁ, NĚMCOVÁ, ČERVENÁ VOSTŘELOVÁ, JUSTOVÁ, NĚMCOVÁ, ČERVENÁ ZŠ-Na Lukách PoličkaZŠ-Na Lukách Polička 8 32.62 691.00
3 Kulhavá, Vltavská, Groulíková, Ďurišová Kulhavá, Vltavská, Groulíková, Ďurišová ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 4 33.16 653.00
4 Sádovská, Teclová, Kubelková, Puchernová Sádovská, Teclová, Kubelková, Puchernová ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 2 33.69 617.00
5 Gregorová, Andrlová, Andrlová Sylorová, Petráňová Gregorová, Andrlová, Andrlová Sylorová, Petráňová ZŠ Vysoké Mýto JavornickéhoZŠ Vysoké Mýto Javornického 5 34.04 594.00
6 Chytilová, Lednová, Sokolová, Nováková Chytilová, Lednová, Sokolová, Nováková ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 6 34.05 593.00
7 MAKOVSKÁ, VACKOVÁ, POSPÍŠILOVÁ, PETERKOVÁ MAKOVSKÁ, VACKOVÁ, POSPÍŠILOVÁ, PETERKOVÁ ZŠ-Na Lukách PoličkaZŠ-Na Lukách Polička 3 35.89 477.00
Celkem 7 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 21.5.2019 - 10:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kollárovičová, Čížková, Menšíková, Urbanová Kollárovičová, Čížková, Menšíková, Urbanová ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 3 33.14 655.00
2 Adamcová, Jetmarová, Zemanová, Trnková Adamcová, Jetmarová, Zemanová, Trnková ZŠ Vysoké Mýto, JiráskovaZŠ Vysoké Mýto, Jiráskova 5 33.72 615.00
3 NUNVÁŘOVÁ, OTCOVSKÁ, ŽÁKOVÁ, ČERVENÁ NUNVÁŘOVÁ, OTCOVSKÁ, ŽÁKOVÁ, ČERVENÁ ZŠ-Na Lukách PoličkaZŠ-Na Lukách Polička 7 33.96 599.00
4 Koblasová, Zavoralová, Hochmanová, Kožíšková Koblasová, Zavoralová, Hochmanová, Kožíšková ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 4 34.22 582.00
5 Soukalová, Bednářová, Melezínková, Kadidlová Soukalová, Bednářová, Melezínková, Kadidlová Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 2 34.30 576.00
6 Benková, Houdková, Lipavská, Krejzová Benková, Houdková, Lipavská, Krejzová ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 6 34.93 536.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 21.5.2019 - 10:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rambousková, Bendová, Faltejsková, Haasová Rambousková, Bendová, Faltejsková, Haasová ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 4 34.33 575.00
2 Růžičková, Wydrová, Bílková, Vávrová Růžičková, Wydrová, Bílková, Vávrová ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 3 34.74 548.00
3 Kašparová, Otcovská, Trnková, Pavlíková Kašparová, Otcovská, Trnková, Pavlíková Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 5 35.49 501.00
4 PLEVÁKOVÁ, BRÁZDOVÁ, VRASPÍROVÁ, KRUMEYOVÁ PLEVÁKOVÁ, BRÁZDOVÁ, VRASPÍROVÁ, KRUMEYOVÁ ZŠ-Na Lukách PoličkaZŠ-Na Lukách Polička 6 37.42 388.00
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (út, 21.5.2019 - 12:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.341.381.421.461.501.541.581.621.661.701.741.781.82 Body
1 Dominik PavlataDominik Pavlata
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
04 10 1.78 -------ooooxoxxx 610.00
2 Daniel ZoicasDaniel Zoicas
Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy
04 15 1.74 o--o-ooooxoxoxxx 577.00
3 Matěj ŠkachaMatěj Škacha
Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička
03 13 1.74 ---oo-ooxxoxxoxoxxx 577.00
4 Vít KverekVít Kverek
ZŠ Pardubice, Staňkova 128ZŠ Pardubice, Staňkova 128
04 7 1.66 -----ooxxoxxoxxx 512.00
5 Matěj BednářMatěj Bednář
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
04 1 1.54 ooooooxxx 419.00
6 Michal RopekMichal Ropek
ZŠ Vysoké Mýto JavornickéhoZŠ Vysoké Mýto Javornického
04 12 1.50 oooooxxx 389.00
7 Samuel ZoicasSamuel Zoicas
Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy
04 16 1.50 ooxooxoxxx 389.00
8 Roman FlídrRoman Flídr
Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička
03 3 1.46 ooooxxx 360.00
9 Matěj NovosadMatěj Novosad
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
04 9 1.46 ---xoxxx 360.00
10 Jan KnesplJan Knespl
ZŠ Pardubice, Staňkova 128ZŠ Pardubice, Staňkova 128
04 4 1.46 oooxxoxxx 360.00
11 Matěj PospíšilMatěj Pospíšil
ZŠ Vysoké Mýto JavornickéhoZŠ Vysoké Mýto Javornického
03 11 1.42 oooxxx 331.00
12 Stanislav DoubravskýStanislav Doubravský
ZŠ Vysoké Mýto JavornickéhoZŠ Vysoké Mýto Javornického
04 2 1.42 oxooxxx 331.00
13 Michal MelšaMichal Melša
Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička
03 8 1.38 ooxxx 303.00
14= Dominik ZdražilDominik Zdražil
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
05 14 0.00 xxx 0.00
14= Matěj KubantMatěj Kubant
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
04 6 0.00 xxx 0.00
Aleš KristlAleš Kristl
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
05 5 DNS 0.00
Celkem 16 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 21.5.2019 - 11:15) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.201.241.281.321.361.401.441.481.521.56 Body
1 Jakub DudychaJakub Dudycha
ZŠ Vysoké Mýto, JiráskovaZŠ Vysoké Mýto, Jiráskova
05 17 1.48 o-oooooxoxxx 374.00
2 Štěpán PucharŠtěpán Puchar
Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička
06 12 1.48 oooooxoxxoxxx 374.00
3= Rostislav GroulíkRostislav Groulík
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
06 2 1.44 oooooooxxx 345.00
3= Adam KubíčekAdam Kubíček
ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká
05 6 1.44 oooooooxxx 345.00
5 Pavel BroklPavel Brokl
ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany
05 1 1.44 o-oooxooxxx 345.00
6= Zdeněk MichalecZdeněk Michalec
ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany
05 9 1.44 ooooooxoxxx 345.00
6= Filip HrochFilip Hroch
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
05 3 1.44 o-ooooxoxxx 345.00
8 Radek ChudomelRadek Chudomel
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
05 4 1.44 oooxoooxxoxxx 345.00
9 Matouš KašpárekMatouš Kašpárek
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
05 5 1.40 ooooooxxx 317.00
10 Viktor OlšinárViktor Olšinár
Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička
05 11 1.40 ooooxoxxoxxx 317.00
11 Václav ŠafářVáclav Šafář
Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička
06 14 1.40 ooxxoxxooxxoxxx 317.00
12 Adam RozlívkaAdam Rozlívka
ZŠ Vysoké Mýto, JiráskovaZŠ Vysoké Mýto, Jiráskova
06 13 1.36 oxoxoooxxx 290.00
13 Dominik KučeraDominik Kučera
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
06 7 1.36 ooxxooxxoxxx 290.00
14 Lukáš MundilLukáš Mundil
ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká
05 10 1.32 ooooxxx 263.00
15= Tomáš LelekTomáš Lelek
ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany
05 8 1.28 oooxxx 237.00
15= Kryštof TringelaKryštof Tringela
ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká
06 15 1.28 oooxxx 237.00
17 Milan VíchMilan Vích
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
06 16 1.24 ooxxx 212.00
Celkem 17 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (út, 21.5.2019 - 09:45) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.201.241.281.321.361.401.441.481.521.56 Body
1 ELIŠKA ČERVENÁELIŠKA ČERVENÁ
ZŠ-Na Lukách PoličkaZŠ-Na Lukách Polička
04 11 1.56 -------oxoxoxxx 689.00
2 Karolína RučováKarolína Ručová
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
04 9 1.56 ------xooxoxxoxxx 689.00
3 Alexandra ChytilováAlexandra Chytilová
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
04 4 1.48 --ooooxoxxoxxx 599.00
4 Sylorová Sára AndrlováSylorová Sára Andrlová
ZŠ Vysoké Mýto JavornickéhoZŠ Vysoké Mýto Javornického
04 1 1.44 ---ooxooxxx 555.00
5 Pavlína KubelkováPavlína Kubelková
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
04 5 1.44 --ooxxoxoxxoxxx 555.00
6 LUCIE NĚMCOVÁLUCIE NĚMCOVÁ
ZŠ-Na Lukách PoličkaZŠ-Na Lukách Polička
05 10 1.40 ooooxxooxxx 512.00
7 Eliška LednováEliška Lednová
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
05 6 1.40 ooooxoxoxxx 512.00
8 Barbora MoravcováBarbora Moravcová
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
03 7 1.32 xooooxxx 429.00
9 SIMONA PETERKOVÁSIMONA PETERKOVÁ
ZŠ-Na Lukách PoličkaZŠ-Na Lukách Polička
04 12 1.32 oooxoxxx 429.00
10 Zuzana ĎurišováZuzana Ďurišová
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
04 2 1.28 oooxxx 389.00
11 Klára Anna PodzimkováKlára Anna Podzimková
ZŠ Vysoké Mýto JavornickéhoZŠ Vysoké Mýto Javornického
05 8 1.28 ooxoxxx 389.00
12 Veronika FikejsováVeronika Fikejsová
ZŠ Vysoké Mýto JavornickéhoZŠ Vysoké Mýto Javornického
05 3 1.20 xxoxxx 312.00
Celkem 12 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 21.5.2019 - 10:30) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.151.191.231.271.311.351.391.431.471.51 Body
1 Alena TrnkováAlena Trnková
ZŠ Vysoké Mýto, JiráskovaZŠ Vysoké Mýto, Jiráskova
05 18 1.43 ooooooxxooxxx 544.00
2 Karolína UrbanováKarolína Urbanová
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
06 13 1.43 ooxxooxoxxoxooxxx 544.00
3 Nicole ČížkováNicole Čížková
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
05 3 1.39 ooooooxxoxxx 502.00
4 Apolena LipavskáApolena Lipavská
ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká
06 8 1.35 ooooooxxx 460.00
5 Žaneta ZavoralováŽaneta Zavoralová
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
06 16 1.35 ooxooooxxx 460.00
6 Markéta MotákováMarkéta Motáková
ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká
06 9 1.31 oooooxxx 419.00
7 VALERIE VRASPÍROVÁVALERIE VRASPÍROVÁ
ZŠ-Na Lukách PoličkaZŠ-Na Lukách Polička
06 14 1.31 oxooooxxx 419.00
8 Anna BendováAnna Bendová
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
06 2 1.31 oxooxoxoxxx 419.00
9= Amélie BednářováAmélie Bednářová
Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička
06 1 1.31 ooooxxoxxx 419.00
9= Natálie KadidlováNatálie Kadidlová
Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička
06 5 1.31 ooooxxoxxx 419.00
11 BÁRA OTCOVSKÁBÁRA OTCOVSKÁ
ZŠ-Na Lukách PoličkaZŠ-Na Lukách Polička
05 12 1.27 ooooxxx 379.00
12 Magdaléna OtcovskáMagdaléna Otcovská
Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička
06 11 1.27 ooxooxxx 379.00
13 Ester KachlíkováEster Kachlíková
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
06 6 1.27 xoooxoxxx 379.00
14 KAMILA NUNVÁŘOVÁKAMILA NUNVÁŘOVÁ
ZŠ-Na Lukách PoličkaZŠ-Na Lukách Polička
06 10 1.27 oooxxoxxx 379.00
15 Simona BělinováSimona Bělinová
ZŠ Vysoké Mýto, JiráskovaZŠ Vysoké Mýto, Jiráskova
06 17 1.23 ooxoxxx 340.00
16 Denisa HlouškováDenisa Hloušková
ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká
06 4 1.23 ooxxoxxx 340.00
17 Sofia WydrováSofia Wydrová
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
06 15 1.15 xoxxx 266.00
Eliška KřížovskáEliška Křížovská
ZŠ Vysoké Mýto, JiráskovaZŠ Vysoké Mýto, Jiráskova
05 7 NM xxx 0.00
Celkem 18 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (út, 21.5.2019 - 09:45) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominik PavlataDominik Pavlata
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
04 15 5.92 +0.5 m/s 0.0 569.00
2 Daniel ZoicasDaniel Zoicas
Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy
04 19 5.49 +1.6 m/s 0.0 479.00
3 Matěj BednářMatěj Bednář
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
04 1 5.47 +1.5 m/s 0.0 475.00
4 Jan MichutJan Michut
ZŠ Pardubice, Staňkova 128ZŠ Pardubice, Staňkova 128
04 13 5.45 +0.0 m/s 0.0 471.00
5 Daniel MandysDaniel Mandys
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
05 11 5.12 +0.4 m/s 0.0 405.00
6= Jáchym TenglerJáchym Tengler
Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička
03 18 5.07 +1.2 m/s 0.0 396.00
6= Michal MelšaMichal Melša
Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička
03 12 5.07 +0.0 m/s 0.0 396.00
8= František SteklýFrantišek Steklý
Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy
03 16 5.02 +0.6 m/s 0.0 386.00
8= Ladislav Hoffman RafaelLadislav Hoffman Rafael
ZŠ Vysoké Mýto JavornickéhoZŠ Vysoké Mýto Javornického
03 6 5.02 +0.0 m/s 0.0 386.00
10 Jan ŠudomaJan Šudoma
Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy
03 17 5.01 +0.4 m/s 0.0 384.00
11 Vojtěch JankůVojtěch Janků
Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička
04 8 4.95 +0.4 m/s 0.0 373.00
12 Filip HaasFilip Haas
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
04 5 4.77 +1.0 m/s 0.0 339.00
13 Marek HolbaMarek Holba
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
03 7 4.64 +0.0 m/s 0.0 315.00
14 Vojtěch NovákVojtěch Novák
ZŠ Vysoké Mýto JavornickéhoZŠ Vysoké Mýto Javornického
04 14 4.60 +0.1 m/s 0.0 308.00
15 Drábek DanielDrábek Daniel
ZŠ Pardubice, Staňkova 128ZŠ Pardubice, Staňkova 128
04 4 4.59 +0.7 m/s 0.0 306.00
16 Matěj KubantMatěj Kubant
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
04 9 4.54 -0.5 m/s 0.0 297.00
17 Michal BělohlavMichal Bělohlav
ZŠ Pardubice, Staňkova 128ZŠ Pardubice, Staňkova 128
04 2 4.17 +1.1 m/s 0.0 234.00
Jakub ČervenkaJakub Červenka
ZŠ Pardubice, Staňkova 128ZŠ Pardubice, Staňkova 128
03 3 DNS 0.0 0.00
MS Martin KvapilMartin Kvapil
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 10 6.25 +0.2 m/s 0.0
Celkem 19 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 21.5.2019 - 12:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominik VýšekDominik Výšek
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
05 15 4.87 0.0 358.00
2 Filip PavlišFilip Pavliš
ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany
06 8 4.41 0.0 274.00
3 Jonáš BrýdlJonáš Brýdl
ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká
06 1 4.39 0.0 271.00
4 Joel TenglerJoel Tengler
Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička
05 11 4.33 0.0 261.00
5 Matěj RoztočilMatěj Roztočil
ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany
06 10 4.32 0.0 259.00
6 František TupecFrantišek Tupec
ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká
05 12 4.28 0.0 252.00
7 Michal NěmecMichal Němec
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
06 7 4.26 0.0 249.00
8 Dominik WirknerDominik Wirkner
ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany
05 16 4.22 0.0 242.00
9 Stanislav JirásekStanislav Jirásek
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
05 3 4.21 0.0 240.00
10 Ondřej VrátnýOndřej Vrátný
Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička
05 14 4.12 0.0 225.00
11 Tadeáš PražanTadeáš Pražan
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
06 9 4.08 0.0 219.00
12 Dominik KučeraDominik Kučera
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
06 5 3.93 0.0 195.00
13= David KiričenkoDavid Kiričenko
ZŠ Vysoké Mýto, JiráskovaZŠ Vysoké Mýto, Jiráskova
06 4 3.90 0.0 190.00
13= Tomáš MachTomáš Mach
Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička
07 6 3.90 0.0 190.00
15 Matěj BurešMatěj Bureš
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
05 2 3.81 0.0 176.00
16 Lukáš DvořákLukáš Dvořák
ZŠ Vysoké Mýto, JiráskovaZŠ Vysoké Mýto, Jiráskova
06 17 3.66 0.0 153.00
17 Ondřej VomáčkaOndřej Vomáčka
ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká
06 13 3.54 0.0 136.00
Celkem 17 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (út, 21.5.2019 - 10:30) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristýna KošťálováKristýna Košťálová
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
04 4 5.02 0.0 565.00
2 Karolína RučováKarolína Ručová
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
04 10 5.00 0.0 559.00
3 Markéta KřivkováMarkéta Křivková
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
04 5 4.97 0.0 551.00
4 Sára KulhaváSára Kulhavá
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
05 6 4.81 0.0 508.00
5 Alexandra ChytilováAlexandra Chytilová
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
04 3 4.66 0.0 469.00
6 Michaela GregorováMichaela Gregorová
ZŠ Vysoké Mýto JavornickéhoZŠ Vysoké Mýto Javornického
05 2 4.27 0.0 371.00
7 Eliška LednováEliška Lednová
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
05 7 4.26 0.0 369.00
8 VERONIKA VACKOVÁVERONIKA VACKOVÁ
ZŠ-Na Lukách PoličkaZŠ-Na Lukách Polička
04 11 4.24 0.0 364.00
9 TEREZA VOSTŘELOVÁTEREZA VOSTŘELOVÁ
ZŠ-Na Lukách PoličkaZŠ-Na Lukách Polička
04 13 4.16 0.0 345.00
10 Lenka PetráňováLenka Petráňová
ZŠ Vysoké Mýto JavornickéhoZŠ Vysoké Mýto Javornického
05 8 4.04 0.0 317.00
11 ADÉLA POSPÍŠILOVÁADÉLA POSPÍŠILOVÁ
ZŠ-Na Lukách PoličkaZŠ-Na Lukách Polička
03 12 3.95 0.0 296.00
12 Veronika FikejsováVeronika Fikejsová
ZŠ Vysoké Mýto JavornickéhoZŠ Vysoké Mýto Javornického
05 1 3.73 0.0 248.00
MS Tereza PuchernováTereza Puchernová
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
04 9 4.30 0.0
Celkem 13 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 21.5.2019 - 11:15) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Alena TrnkováAlena Trnková
ZŠ Vysoké Mýto, JiráskovaZŠ Vysoké Mýto, Jiráskova
05 18 4.45 0.0 416.00
2 Natálie KadidlováNatálie Kadidlová
Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička
06 7 4.39 0.0 401.00
3 Klaudie HoudkováKlaudie Houdková
ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká
06 6 4.26 0.0 369.00
4 Anna BendováAnna Bendová
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
06 2 4.25 0.0 367.00
5 Nicole ČížkováNicole Čížková
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
05 5 4.22 0.0 359.00
6 Georgina KrejzováGeorgina Krejzová
ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká
06 9 4.21 0.0 357.00
7 Veronika VávrováVeronika Vávrová
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
07 14 4.18 0.0 350.00
8 Alexandra KollárovičováAlexandra Kollárovičová
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
06 16 4.10 0.0 331.00
9 Ester KachlíkováEster Kachlíková
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
06 8 4.07 0.0 324.00
10= Klára BrychtováKlára Brychtová
ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká
06 3 4.00 0.0 308.00
10= NIKOLA ŽÁKOVÁNIKOLA ŽÁKOVÁ
ZŠ-Na Lukách PoličkaZŠ-Na Lukách Polička
06 15 4.00 0.0 308.00
12 Barbora AdamcováBarbora Adamcová
ZŠ Vysoké Mýto, JiráskovaZŠ Vysoké Mýto, Jiráskova
05 1 3.93 0.0 292.00
13 Michaela RůžičkováMichaela Růžičková
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
06 13 3.87 0.0 279.00
14 VERONIKA ČERVENÁVERONIKA ČERVENÁ
ZŠ-Na Lukách PoličkaZŠ-Na Lukách Polička
06 4 3.80 0.0 263.00
15 Kristýna FaltusováKristýna Faltusová
ZŠ Vysoké Mýto, JiráskovaZŠ Vysoké Mýto, Jiráskova
05 17 3.72 0.0 246.00
16 Sára MelezínkováSára Melezínková
Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička
07 11 3.70 0.0 242.00
17 Kateřina PavlíkováKateřina Pavlíková
Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička
06 12 3.19 0.0 140.00
18 ZUZANA KRUMEYOVÁZUZANA KRUMEYOVÁ
ZŠ-Na Lukách PoličkaZŠ-Na Lukách Polička
07 10 2.94 0.0 97.00
Celkem 18 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (út, 21.5.2019 - 11:15) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zita ČížkováZita Čížková
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
04 2 10.29 0.0 548.00
2 Adéla VltavskáAdéla Vltavská
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
04 8 09.66 0.0 507.00
3 Bára SokolováBára Sokolová
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
04 7 09.60 0.0 503.00
4 Anežka SádovskáAnežka Sádovská
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
05 5 08.37 0.0 423.00
5 Johana GroulíkováJohana Groulíková
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
04 3 08.16 0.0 410.00
6 Denisa SlupeckáDenisa Slupecká
ZŠ Vysoké Mýto JavornickéhoZŠ Vysoké Mýto Javornického
04 6 08.03 0.0 401.00
7 Sára Andrlová SylorováSára Andrlová Sylorová
ZŠ Vysoké Mýto JavornickéhoZŠ Vysoké Mýto Javornického
04 1 08.00 0.0 399.00
8 KAROLÍNA MAKOVSKÁKAROLÍNA MAKOVSKÁ
ZŠ-Na Lukách PoličkaZŠ-Na Lukách Polička
04 11 07.87 0.0 391.00
9 Tereza PuchernováTereza Puchernová
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
04 4 07.86 0.0 390.00
10 NICOLE ŽŮRKOVÁNICOLE ŽŮRKOVÁ
ZŠ-Na Lukách PoličkaZŠ-Na Lukách Polička
04 9 07.33 0.0 356.00
11 SIMONA PETERKOVÁSIMONA PETERKOVÁ
ZŠ-Na Lukách PoličkaZŠ-Na Lukách Polička
04 10 07.24 0.0 350.00
Celkem 11 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (út, 21.5.2019 - 12:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan JelínekJan Jelínek
Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička
04 4 13.41 0.0 692.00
2 Jakub KubáčJakub Kubáč
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
03 8 12.88 0.0 660.00
3 Matěj ŠkachaMatěj Škacha
Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička
03 14 11.23 0.0 560.00
4 Jakub TrunecJakub Trunec
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
03 17 11.21 0.0 559.00
5 Jáchym SádovskýJáchym Sádovský
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
05 12 11.06 0.0 549.00
6 Jakub ŠindlerJakub Šindler
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
04 13 10.90 0.0 540.00
7 Jan KnesplJan Knespl
ZŠ Pardubice, Staňkova 128ZŠ Pardubice, Staňkova 128
04 7 10.47 0.0 514.00
8 Josef MeluzínJosef Meluzín
Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy
04 10 10.30 0.0 504.00
9= Martin MužíkMartin Mužík
Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička
03 11 09.48 0.0 454.00
9= Jan DostálJan Dostál
ZŠ Vysoké Mýto JavornickéhoZŠ Vysoké Mýto Javornického
03 3 09.48 0.0 454.00
11 Martin BurešMartin Bureš
Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy
03 2 09.06 0.0 429.00
12 Patrik BubenPatrik Buben
ZŠ Vysoké Mýto JavornickéhoZŠ Vysoké Mýto Javornického
05 1 08.77 0.0 412.00
13 Jakub KlapalJakub Klapal
ZŠ Pardubice, Staňkova 128ZŠ Pardubice, Staňkova 128
04 6 08.51 0.0 397.00
14 Dominik ZdražilDominik Zdražil
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
05 18 08.41 0.0 391.00
15 Jan ŠudomaJan Šudoma
Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy
03 16 07.78 0.0 353.00
16 Jiří JiruškaJiří Jiruška
ZŠ Vysoké Mýto JavornickéhoZŠ Vysoké Mýto Javornického
04 5 07.66 0.0 346.00
17 Marian MedveďMarian Medveď
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
05 9 07.63 0.0 344.00
18 Marian ŠtanglMarian Štangl
ZŠ Pardubice, Staňkova 128ZŠ Pardubice, Staňkova 128
04 15 07.53 0.0 339.00
Celkem 18 závodníků
Pohár rozhlasu - Žáci (průběžný výsledek)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Dominik PavlataDominik Pavlata 04 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 1801
2 Vít KverekVít Kverek 04 ZŠ Pardubice, Staňkova 128ZŠ Pardubice, Staňkova 128 1709
3 Daniel ZoicasDaniel Zoicas 04 Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy 1610
4 Jan PalatkaJan Palatka 04 Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy 1269
5 Matěj ŠkachaMatěj Škacha 03 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 1137
6 Petr PhamPetr Pham 04 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 1130
7 Jan MichutJan Michut 04 ZŠ Pardubice, Staňkova 128ZŠ Pardubice, Staňkova 128 1127
8 Marek HolbaMarek Holba 03 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 1113
9 Daniel NovákDaniel Novák 04 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 1086
10 Filip HaasFilip Haas 04 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 1025
11 Michal RopekMichal Ropek 04 ZŠ Vysoké Mýto JavornickéhoZŠ Vysoké Mýto Javornického 0961
12 Martin BurešMartin Bureš 03 Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy 0918
13 Matěj BednářMatěj Bednář 04 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 0894
14 Matěj NovosadMatěj Novosad 04 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 0883
15 Michal MelšaMichal Melša 03 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 0878
16 Jan KnesplJan Knespl 04 ZŠ Pardubice, Staňkova 128ZŠ Pardubice, Staňkova 128 0874
17 Ladislav Hoffman RafaelLadislav Hoffman Rafael 03 ZŠ Vysoké Mýto JavornickéhoZŠ Vysoké Mýto Javornického 0840
18 František SteklýFrantišek Steklý 03 Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy 0808
19 Vojtěch NovákVojtěch Novák 04 ZŠ Vysoké Mýto JavornickéhoZŠ Vysoké Mýto Javornického 0768
20 Jan JelínekJan Jelínek 04 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 0692
21 Jakub KubáčJakub Kubáč 03 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 0660
22 Matěj PospíšilMatěj Pospíšil 03 ZŠ Vysoké Mýto JavornickéhoZŠ Vysoké Mýto Javornického 0651
23 Tomáš PanchártekTomáš Panchártek 05 ZŠ Pardubice, Staňkova 128ZŠ Pardubice, Staňkova 128 0638
24 Martin MužíkMartin Mužík 03 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 0629
25 Aleš KristlAleš Kristl 05 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 0617
26 Vojtěch JankůVojtěch Janků 04 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 0607
27 Lukáš RozsypalLukáš Rozsypal 03 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 0606
28 Michal BroklMichal Brokl 04 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 0563
29 Jakub TrunecJakub Trunec 03 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 0559
30 Rafael Ladislav HoffmanRafael Ladislav Hoffman 03 ZŠ Vysoké Mýto JavornickéhoZŠ Vysoké Mýto Javornického 0558
31 Jáchym SádovskýJáchym Sádovský 05 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 0549
32 Josef MeluzínJosef Meluzín 04 Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy 0504
33 Jan DostálJan Dostál 03 ZŠ Vysoké Mýto JavornickéhoZŠ Vysoké Mýto Javornického 0454
34 Patrik BubenPatrik Buben 05 ZŠ Vysoké Mýto JavornickéhoZŠ Vysoké Mýto Javornického 0412
35 Daniel MandysDaniel Mandys 05 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 0405
36 Jakub KlapalJakub Klapal 04 ZŠ Pardubice, Staňkova 128ZŠ Pardubice, Staňkova 128 0397
37 Jáchym TenglerJáchym Tengler 03 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 0396
38 Dominik ZdražilDominik Zdražil 05 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 0391
39 Samuel ZoicasSamuel Zoicas 04 Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy 0389
40 Roman FlídrRoman Flídr 03 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 0360
41 Otakar VávraOtakar Vávra 04 ZŠ Pardubice, Staňkova 128ZŠ Pardubice, Staňkova 128 0358
42 Stanislav DoubravskýStanislav Doubravský 04 ZŠ Vysoké Mýto JavornickéhoZŠ Vysoké Mýto Javornického 0331
43 Drábek DanielDrábek Daniel 04 ZŠ Pardubice, Staňkova 128ZŠ Pardubice, Staňkova 128 0306
44= Petr UherPetr Uher 05 ZŠ Vysoké Mýto JavornickéhoZŠ Vysoké Mýto Javornického 0000
44= Filip SmejkalFilip Smejkal 04 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 0000
44= Marian MedveďMarian Medveď 05 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 0000
44= Daniel DrábekDaniel Drábek 04 ZŠ Pardubice, Staňkova 128ZŠ Pardubice, Staňkova 128 0000
44= Matěj KubantMatěj Kubant 04 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 0000
44= Jakub ČervenkaJakub Červenka 03 ZŠ Pardubice, Staňkova 128ZŠ Pardubice, Staňkova 128 0000
44= Tomáš BačinaTomáš Bačina 03 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 0000
44= Jan ŠudomaJan Šudoma 03 Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy 0000
44= Štěpán KrejčíŠtěpán Krejčí 03 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 0000
44= Michal BělohlavMichal Bělohlav 04 ZŠ Pardubice, Staňkova 128ZŠ Pardubice, Staňkova 128 0000
44= Marian ŠtanglMarian Štangl 04 ZŠ Pardubice, Staňkova 128ZŠ Pardubice, Staňkova 128 0000
44= Jan VízdalJan Vízdal 05 Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy 0000
44= Jiří JiruškaJiří Jiruška 04 ZŠ Vysoké Mýto JavornickéhoZŠ Vysoké Mýto Javornického 0000
44= Jakub ŠindlerJakub Šindler 04 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 0000
44= Martin KvapilMartin Kvapil 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 0000
Celkem 58 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žáci (průběžný výsledek)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jakub DudychaJakub Dudycha 05 ZŠ Vysoké Mýto, JiráskovaZŠ Vysoké Mýto, Jiráskova 1491
2 Adam KellnerAdam Kellner 05 ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany 1278
3 Kryštof TringelaKryštof Tringela 06 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 0972
4 Viktor OlšinárViktor Olšinár 05 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 0853
5 Matěj BurešMatěj Bureš 05 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 0836
6 Dominik VýšekDominik Výšek 05 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 0831
7 Štěpán PucharŠtěpán Puchar 06 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 0823
8 František TupecFrantišek Tupec 05 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 0747
9 Adam RozlívkaAdam Rozlívka 06 ZŠ Vysoké Mýto, JiráskovaZŠ Vysoké Mýto, Jiráskova 0721
10 Jonáš BrýdlJonáš Brýdl 06 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 0715
11 Adam FlídrAdam Flídr 05 ZŠ Vysoké Mýto, JiráskovaZŠ Vysoké Mýto, Jiráskova 0689
12 Rostislav GroulíkRostislav Groulík 06 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 0681
13 Adam KubíčekAdam Kubíček 05 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 0651
14 Joel TenglerJoel Tengler 05 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 0632
15 Ondřej VrátnýOndřej Vrátný 05 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 0626
16 Jakub KrupičkaJakub Krupička 06 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 0527
17 Sebastian ŠevečekSebastian Ševeček 05 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 0525
18 Ondřej VomáčkaOndřej Vomáčka 06 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 0502
19 Jan RůžičkaJan Růžička 06 ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany 0448
20 Vojtěch ZávodnýVojtěch Závodný 06 ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany 0444
21 Jáchym BačaJáchym Bača 07 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 0433
22 Dominik WirknerDominik Wirkner 05 ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany 0428
23 Tadeáš KantorTadeáš Kantor 06 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 0399
24 Matouš KašpárekMatouš Kašpárek 05 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 0389
25 Adrien ŠpačekAdrien Špaček 07 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 0371
26 Matyas ČapekMatyas Čapek 05 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 0368
27 Denis BurdaDenis Burda 05 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 0365
28= Radek ChudomelRadek Chudomel 05 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 0345
28= Filip HrochFilip Hroch 05 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 0345
28= Zdeněk MichalecZdeněk Michalec 05 ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany 0345
28= Pavel BroklPavel Brokl 05 ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany 0345
32 Milan VíchMilan Vích 06 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 0328
33 Vojtěch ZávodnýVojtěch Závodný 05 ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany 0328
34 Petr AntošPetr Antoš 06 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 0306
35 Adam SpálenkaAdam Spálenka 05 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 0304
36 Pavel BálskýPavel Bálský 05 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 0299
37 Dominik KučeraDominik Kučera 06 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 0290
38 Denis BurdaDenis Burda 07 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 0289
39= Filip PavlišFilip Pavliš 06 ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany 0274
39= Lukáš DvořákLukáš Dvořák 06 ZŠ Vysoké Mýto, JiráskovaZŠ Vysoké Mýto, Jiráskova 0274
41 Lukáš MundilLukáš Mundil 05 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 0263
42 Matěj RoztočilMatěj Roztočil 06 ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany 0259
43 Michal NěmecMichal Němec 06 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 0249
44 Stanislav JirásekStanislav Jirásek 05 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 0240
45 Adam HavlíkAdam Havlík 06 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 0237
46 Tadeáš PražanTadeáš Pražan 06 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 0219
47 David KiričenkoDavid Kiričenko 06 ZŠ Vysoké Mýto, JiráskovaZŠ Vysoké Mýto, Jiráskova 0190
48= Tomáš LelekTomáš Lelek 05 ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany 0000
48= Václav ŠafářVáclav Šafář 06 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 0000
48= Kamil TesárekKamil Tesárek 05 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 0000
48= Patrik HorákPatrik Horák 05 ZŠ Vysoké Mýto, JiráskovaZŠ Vysoké Mýto, Jiráskova 0000
48= Daniel MrázekDaniel Mrázek 05 ZŠ Vysoké Mýto, JiráskovaZŠ Vysoké Mýto, Jiráskova 0000
48= Jindřich VychodilJindřich Vychodil 06 ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany 0000
48= Filip PavlišFilip Pavliš 05 ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany 0000
48= Adam KuklaAdam Kukla 05 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 0000
48= Tomáš MachTomáš Mach 07 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 0000
48= Jan VondroušJan Vondrouš 05 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 0000
Celkem 57 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 21.5.2019 - 09:45) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adrien ŠpačekAdrien Špaček
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
07 15 57.36 0.0 371.00
2 Matyas ČapekMatyas Čapek
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
05 3 57.01 0.0 368.00
3 Denis BurdaDenis Burda
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
05 2 56.65 0.0 365.00
4 Adam KellnerAdam Kellner
ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany
05 9 55.19 0.0 352.00
5 Rostislav GroulíkRostislav Groulík
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
06 5 53.28 0.0 336.00
6 Radek ChudomelRadek Chudomel
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
05 8 52.74 0.0 331.00
7 Vojtěch ZávodnýVojtěch Závodný
ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany
05 16 52.33 0.0 328.00
8 Adam FlídrAdam Flídr
ZŠ Vysoké Mýto, JiráskovaZŠ Vysoké Mýto, Jiráskova
05 17 51.73 0.0 323.00
9 Jan RůžičkaJan Růžička
ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany
06 13 50.97 0.0 316.00
10 Adam KubíčekAdam Kubíček
ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká
05 10 49.84 0.0 306.00
11 Adam SpálenkaAdam Spálenka
Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička
05 14 49.53 0.0 304.00
12 Pavel BálskýPavel Bálský
ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká
05 1 48.90 0.0 299.00
13 Lukáš MundilLukáš Mundil
ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká
05 12 47.84 0.0 290.00
14 Filip HrochFilip Hroch
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
05 7 47.53 0.0 287.00
15 Adam HavlíkAdam Havlík
Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička
06 6 41.51 0.0 237.00
16 Adam KuklaAdam Kukla
Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička
05 11 40.92 0.0 232.00
17 Lukáš DvořákLukáš Dvořák
ZŠ Vysoké Mýto, JiráskovaZŠ Vysoké Mýto, Jiráskova
06 4 27.20 0.0 121.00
Celkem 17 závodníků
Pohár rozhlasu - Žákyně (průběžný výsledek)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Sára KulhaváSára Kulhavá 05 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 1890
2 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 03 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 1559
3 Michaela GregorováMichaela Gregorová 05 ZŠ Vysoké Mýto JavornickéhoZŠ Vysoké Mýto Javornického 1541
4 ELIŠKA ČERVENÁELIŠKA ČERVENÁ 04 ZŠ-Na Lukách PoličkaZŠ-Na Lukách Polička 1540
5 Karolína RučováKarolína Ručová 04 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 1248
6 Alexandra ChytilováAlexandra Chytilová 04 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 1068
7 LUCIE NĚMCOVÁLUCIE NĚMCOVÁ 05 ZŠ-Na Lukách PoličkaZŠ-Na Lukách Polička 1051
8 TEREZA VOSTŘELOVÁTEREZA VOSTŘELOVÁ 04 ZŠ-Na Lukách PoličkaZŠ-Na Lukách Polička 1036
9 Lenka PetráňováLenka Petráňová 05 ZŠ Vysoké Mýto JavornickéhoZŠ Vysoké Mýto Javornického 0925
10 Anežka SádovskáAnežka Sádovská 05 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 0920
11 Klára Anna PodzimkováKlára Anna Podzimková 05 ZŠ Vysoké Mýto JavornickéhoZŠ Vysoké Mýto Javornického 0896
12 Markéta KřivkováMarkéta Křivková 04 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 0776
13 Barbora TeclováBarbora Teclová 05 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 0657
14 Daniela NovákováDaniela Nováková 04 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 0624
15 ZUZANA JUSTOVÁZUZANA JUSTOVÁ 03 ZŠ-Na Lukách PoličkaZŠ-Na Lukách Polička 0582
16 Kristýna KošťálováKristýna Košťálová 04 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 0565
17= Sylorová Sára AndrlováSylorová Sára Andrlová 04 ZŠ Vysoké Mýto JavornickéhoZŠ Vysoké Mýto Javornického 0555
17= Pavlína KubelkováPavlína Kubelková 04 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 0555
19 Johana GroulíkováJohana Groulíková 04 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 0550
20 Zita ČížkováZita Čížková 04 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 0548
21 Eliška LednováEliška Lednová 05 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 0512
22 Adéla VltavskáAdéla Vltavská 04 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 0507
23 Bára SokolováBára Sokolová 04 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 0503
24= MARTINA POKLUDOVÁMARTINA POKLUDOVÁ 03 ZŠ-Na Lukách PoličkaZŠ-Na Lukách Polička 0472
24= Markéta TěšíkováMarkéta Těšíková 04 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 0472
26 Renáta FaltusováRenáta Faltusová 05 ZŠ Vysoké Mýto JavornickéhoZŠ Vysoké Mýto Javornického 0414
27 Denisa SlupeckáDenisa Slupecká 04 ZŠ Vysoké Mýto JavornickéhoZŠ Vysoké Mýto Javornického 0401
28 Sára Andrlová SylorováSára Andrlová Sylorová 04 ZŠ Vysoké Mýto JavornickéhoZŠ Vysoké Mýto Javornického 0399
29 KAROLÍNA MAKOVSKÁKAROLÍNA MAKOVSKÁ 04 ZŠ-Na Lukách PoličkaZŠ-Na Lukách Polička 0391
30 VERONIKA VACKOVÁVERONIKA VACKOVÁ 04 ZŠ-Na Lukách PoličkaZŠ-Na Lukách Polička 0364
31 NICOLE ŽŮRKOVÁNICOLE ŽŮRKOVÁ 04 ZŠ-Na Lukách PoličkaZŠ-Na Lukách Polička 0356
32= Anna NěmcováAnna Němcová 04 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 0000
32= Tereza PuchernováTereza Puchernová 04 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 0000
32= Veronika FikejsováVeronika Fikejsová 05 ZŠ Vysoké Mýto JavornickéhoZŠ Vysoké Mýto Javornického 0000
32= Zuzana ĎurišováZuzana Ďurišová 04 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 0000
32= SIMONA PETERKOVÁSIMONA PETERKOVÁ 04 ZŠ-Na Lukách PoličkaZŠ-Na Lukách Polička 0000
32= Aneta AndrlováAneta Andrlová 05 ZŠ Vysoké Mýto JavornickéhoZŠ Vysoké Mýto Javornického 0000
32= Nicol DoležalováNicol Doležalová 04 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 0000
32= ADÉLA POSPÍŠILOVÁADÉLA POSPÍŠILOVÁ 03 ZŠ-Na Lukách PoličkaZŠ-Na Lukách Polička 0000
Celkem 39 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žákyně (průběžný výsledek)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Klára SoukalováKlára Soukalová 05 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 1794
2 Barbora AdamcováBarbora Adamcová 05 ZŠ Vysoké Mýto, JiráskovaZŠ Vysoké Mýto, Jiráskova 1630
3 Beáta BenkováBeáta Benková 06 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 1530
4 Karolína UrbanováKarolína Urbanová 06 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 1314
5 Alexandra KollárovičováAlexandra Kollárovičová 06 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 1292
6 KAMILA NUNVÁŘOVÁKAMILA NUNVÁŘOVÁ 06 ZŠ-Na Lukách PoličkaZŠ-Na Lukách Polička 1186
7 Eliška ZemanováEliška Zemanová 06 ZŠ Vysoké Mýto, JiráskovaZŠ Vysoké Mýto, Jiráskova 1023
8 Simona BělinováSimona Bělinová 06 ZŠ Vysoké Mýto, JiráskovaZŠ Vysoké Mýto, Jiráskova 0976
9 Kateřina BílkováKateřina Bílková 06 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 0964
10 Alena TrnkováAlena Trnková 05 ZŠ Vysoké Mýto, JiráskovaZŠ Vysoké Mýto, Jiráskova 0960
11 BÁRA OTCOVSKÁBÁRA OTCOVSKÁ 05 ZŠ-Na Lukách PoličkaZŠ-Na Lukách Polička 0932
12 Klaudie HoudkováKlaudie Houdková 06 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 0920
13 Veronika VávrováVeronika Vávrová 07 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 0896
14 VERONIKA ČERVENÁVERONIKA ČERVENÁ 06 ZŠ-Na Lukách PoličkaZŠ-Na Lukách Polička 0881
15 Nicole ČížkováNicole Čížková 05 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 0861
16 Natálie KadidlováNatálie Kadidlová 06 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 0820
17 VALERIE VRASPÍROVÁVALERIE VRASPÍROVÁ 06 ZŠ-Na Lukách PoličkaZŠ-Na Lukách Polička 0811
18 Sára MelezínkováSára Melezínková 07 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 0778
19 Ester KachlíkováEster Kachlíková 06 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 0703
20 Ema FialováEma Fialová 05 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 0615
21 Anna KožíškováAnna Kožíšková 07 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 0612
22 Dagmar KoblasováDagmar Koblasová 05 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 0582
23 Aneta RambouskováAneta Rambousková 06 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 0563
24 Karolína SuchánkováKarolína Suchánková 06 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 0541
25 Ema TrnkováEma Trnková 06 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 0539
26 Tereza HochmanováTereza Hochmanová 05 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 0536
27 Klára HaasováKlára Haasová 06 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 0526
28 Michaela TomšůMichaela Tomšů 06 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 0494
29= Žaneta ZavoralováŽaneta Zavoralová 06 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 0460
29= Apolena LipavskáApolena Lipavská 06 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 0460
31= Markéta MotákováMarkéta Motáková 06 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 0419
31= Amélie BednářováAmélie Bednářová 06 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 0419
33 Magdaléna OtcovskáMagdaléna Otcovská 06 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 0408
34 Kristýna FaltusováKristýna Faltusová 05 ZŠ Vysoké Mýto, JiráskovaZŠ Vysoké Mýto, Jiráskova 0406
35 Berenika GultováBerenika Gultová 07 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 0399
36 Sofia WydrováSofia Wydrová 06 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 0377
37 Anna BendováAnna Bendová 06 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 0367
38 Georgina KrejzováGeorgina Krejzová 06 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 0357
39 ZUZANA KRUMEYOVÁZUZANA KRUMEYOVÁ 07 ZŠ-Na Lukách PoličkaZŠ-Na Lukách Polička 0337
40 Kristýna FaltejskováKristýna Faltejsková 05 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 0312
41 NIKOLA ŽÁKOVÁNIKOLA ŽÁKOVÁ 06 ZŠ-Na Lukách PoličkaZŠ-Na Lukách Polička 0308
42 Markéta FlídrováMarkéta Flídrová 06 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 0243
43 Dominika LímováDominika Límová 05 ZŠ Vysoké Mýto, JiráskovaZŠ Vysoké Mýto, Jiráskova 0220
44 ILONA BRÁZDOVÁILONA BRÁZDOVÁ 05 ZŠ-Na Lukách PoličkaZŠ-Na Lukách Polička 0207
45= Adéla ZavoralováAdéla Zavoralová 06 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 0000
45= Amálie BednářováAmálie Bednářová 06 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 0000
45= Karolína MenšíkováKarolína Menšíková 05 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 0000
45= Nikola JetmarováNikola Jetmarová 05 ZŠ Vysoké Mýto, JiráskovaZŠ Vysoké Mýto, Jiráskova 0000
45= Eliška KřížovskáEliška Křížovská 05 ZŠ Vysoké Mýto, JiráskovaZŠ Vysoké Mýto, Jiráskova 0000
45= VERONIKA PLEVÁKOVÁVERONIKA PLEVÁKOVÁ 07 ZŠ-Na Lukách PoličkaZŠ-Na Lukách Polička 0000
45= Michaela RůžičkováMichaela Růžičková 06 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 0000
45= Kateřina PavlíkováKateřina Pavlíková 06 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 0000
45= Eva KašparováEva Kašparová 05 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 0000
45= Kamila KohoutováKamila Kohoutová 05 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 0000
45= MAOMBI JÍLKOVÁMAOMBI JÍLKOVÁ 07 ZŠ-Na Lukách PoličkaZŠ-Na Lukách Polička 0000
45= Klára BrychtováKlára Brychtová 06 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 0000
45= Denisa HlouškováDenisa Hloušková 06 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 0000
45= Anna Marie TargošováAnna Marie Targošová 05 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 0000
Celkem 58 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 21.5.2019 - 10:30) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Aneta RambouskováAneta Rambousková
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
06 11 56.60 0.0 563.00
2 Michaela TomšůMichaela Tomšů
ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká
06 12 51.15 0.0 494.00
3 Magdaléna OtcovskáMagdaléna Otcovská
Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička
06 9 44.24 0.0 408.00
4 Kristýna FaltusováKristýna Faltusová
ZŠ Vysoké Mýto, JiráskovaZŠ Vysoké Mýto, Jiráskova
05 17 44.08 0.0 406.00
5 Berenika GultováBerenika Gultová
ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká
07 5 43.55 0.0 399.00
6= Kateřina BílkováKateřina Bílková
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
06 1 41.75 0.0 377.00
6= Sofia WydrováSofia Wydrová
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
06 14 41.75 0.0 377.00
8 Žaneta ZavoralováŽaneta Zavoralová
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
06 15 39.98 0.0 356.00
9 ZUZANA KRUMEYOVÁZUZANA KRUMEYOVÁ
ZŠ-Na Lukách PoličkaZŠ-Na Lukách Polička
07 6 38.49 0.0 337.00
10 Kristýna FaltejskováKristýna Faltejsková
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
05 3 36.36 0.0 312.00
11 Markéta FlídrováMarkéta Flídrová
Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička
06 4 30.59 0.0 243.00
12 Karolína MenšíkováKarolína Menšíková
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
05 16 29.50 0.0 230.00
13 Dominika LímováDominika Límová
ZŠ Vysoké Mýto, JiráskovaZŠ Vysoké Mýto, Jiráskova
05 8 28.63 0.0 220.00
14 ILONA BRÁZDOVÁILONA BRÁZDOVÁ
ZŠ-Na Lukách PoličkaZŠ-Na Lukách Polička
05 2 27.59 0.0 207.00
15 Ema TrnkováEma Trnková
Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička
06 13 25.90 0.0 188.00
16 Eliška KřížovskáEliška Křížovská
ZŠ Vysoké Mýto, JiráskovaZŠ Vysoké Mýto, Jiráskova
05 7 21.63 0.0 139.00
17 VERONIKA PLEVÁKOVÁVERONIKA PLEVÁKOVÁ
ZŠ-Na Lukách PoličkaZŠ-Na Lukách Polička
07 10 20.88 0.0 131.00
Celkem 17 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ U Stadionu Chrudim{8} 1801
2 ZŠ Pardubice, Staňkova 128{8} 1709
3 Gymnázium Svitavy{8} 1610
4 Gymnázium Svitavy{8} 1269
5 Masarykova ZŠ Polička{8} 1137
6 Masarykova ZŠ Polička{8} 1130
7 ZŠ Pardubice, Staňkova 128{8} 1127
8 ZŠ Benešovo náměstí 590{8} 1113
9 ZŠ U Stadionu Chrudim{8} 1086
10 ZŠ Benešovo náměstí 590{8} 1025
11 ZŠ Vysoké Mýto Javornického{8} 961
12 Gymnázium Svitavy{8} 918
13 ZŠ U Stadionu Chrudim{8} 894
14 ZŠ Benešovo náměstí 590{8} 883
15 Masarykova ZŠ Polička{8} 878
16 ZŠ Pardubice, Staňkova 128{8} 874
17 ZŠ Vysoké Mýto Javornického{8} 840
18 Gymnázium Svitavy{8} 808
19 ZŠ Vysoké Mýto Javornického{8} 768
20 Masarykova ZŠ Polička{8} 692
21 ZŠ U Stadionu Chrudim{8} 660
22 ZŠ Vysoké Mýto Javornického{8} 651
23 ZŠ Pardubice, Staňkova 128{8} 638
24 Masarykova ZŠ Polička{8} 629
25 ZŠ Benešovo náměstí 590{8} 617
26 Masarykova ZŠ Polička{8} 607
27 ZŠ U Stadionu Chrudim{8} 606
28 ZŠ U Stadionu Chrudim{8} 563
29 ZŠ U Stadionu Chrudim{8} 559
30 ZŠ Vysoké Mýto Javornického{8} 558
31 ZŠ Benešovo náměstí 590{8} 549
32 Gymnázium Svitavy{8} 504
33 ZŠ Vysoké Mýto Javornického{8} 454
34 ZŠ Vysoké Mýto Javornického{8} 412
35 ZŠ Benešovo náměstí 590{8} 405
36 ZŠ Pardubice, Staňkova 128{8} 397
37 Masarykova ZŠ Polička{8} 396
38 ZŠ Benešovo náměstí 590{8} 391
39 Gymnázium Svitavy{8} 389
40 Masarykova ZŠ Polička{8} 360
41 ZŠ Pardubice, Staňkova 128{8} 358
42 ZŠ Vysoké Mýto Javornického{8} 331
43 ZŠ Pardubice, Staňkova 128{8} 306
44 ZŠ Pardubice, Staňkova 128{8} 0
44 ZŠ U Stadionu Chrudim{8} 0
44 Gymnázium Svitavy{8} 0
44 ZŠ Benešovo náměstí 590{8} 0
44 Masarykova ZŠ Polička{8} 0
44 ZŠ Pardubice, Staňkova 128{8} 0
44 ZŠ Pardubice, Staňkova 128{8} 0
44 ZŠ U Stadionu Chrudim{8} 0
44 ZŠ Benešovo náměstí 590{8} 0
44 ZŠ Pardubice, Staňkova 128{8} 0
44 ZŠ Vysoké Mýto Javornického{8} 0
44 Gymnázium Svitavy{8} 0
44 ZŠ Vysoké Mýto Javornického{8} 0
44 Hvězda Pardubice z.s.{8} 0
44 ZŠ U Stadionu Chrudim{8} 0
Celkem 58 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Vysoké Mýto, Jiráskova{8} 1491
2 ZŠ Slatiňany{8} 1278
3 ZŠ Litomyšl, Zámecká{8} 972
4 Masarykova ZŠ Polička{8} 853
5 ZŠ U Stadionu Chrudim{8} 836
6 ZŠ U Stadionu Chrudim{8} 831
7 Masarykova ZŠ Polička{8} 823
8 ZŠ Litomyšl, Zámecká{8} 747
9 ZŠ Vysoké Mýto, Jiráskova{8} 721
10 ZŠ Litomyšl, Zámecká{8} 715
11 ZŠ Vysoké Mýto, Jiráskova{8} 689
12 ZŠ U Stadionu Chrudim{8} 681
13 ZŠ Litomyšl, Zámecká{8} 651
14 Masarykova ZŠ Polička{8} 632
15 Masarykova ZŠ Polička{8} 626
16 ZŠ Benešovo náměstí 590{8} 527
17 ZŠ Benešovo náměstí 590{8} 525
18 ZŠ Litomyšl, Zámecká{8} 502
19 ZŠ Slatiňany{8} 448
20 ZŠ Slatiňany{8} 444
21 ZŠ U Stadionu Chrudim{8} 433
22 ZŠ Slatiňany{8} 428
23 Masarykova ZŠ Polička{8} 399
24 ZŠ U Stadionu Chrudim{8} 389
25 ZŠ Benešovo náměstí 590{8} 371
26 ZŠ U Stadionu Chrudim{8} 368
27 ZŠ Benešovo náměstí 590{8} 365
28 ZŠ Slatiňany{8} 345
28 ZŠ Slatiňany{8} 345
28 ZŠ Benešovo náměstí 590{8} 345
28 ZŠ U Stadionu Chrudim{8} 345
32 ZŠ Benešovo náměstí 590{8} 328
32 ZŠ Slatiňany{8} 328
34 ZŠ Benešovo náměstí 590{8} 306
35 Masarykova ZŠ Polička{8} 304
36 ZŠ Litomyšl, Zámecká{8} 299
37 ZŠ Benešovo náměstí 590{8} 290
38 ZŠ Benešovo náměstí 590{8} 289
39 ZŠ Slatiňany{8} 274
39 ZŠ Vysoké Mýto, Jiráskova{8} 274
41 ZŠ Litomyšl, Zámecká{8} 263
42 ZŠ Slatiňany{8} 259
43 ZŠ Benešovo náměstí 590{8} 249
44 ZŠ U Stadionu Chrudim{8} 240
45 Masarykova ZŠ Polička{8} 237
46 ZŠ Benešovo náměstí 590{8} 219
47 ZŠ Vysoké Mýto, Jiráskova{8} 190
48 Masarykova ZŠ Polička{8} 0
48 Masarykova ZŠ Polička{8} 0
48 ZŠ Benešovo náměstí 590{8} 0
48 ZŠ Slatiňany{8} 0
48 ZŠ Slatiňany{8} 0
48 ZŠ U Stadionu Chrudim{8} 0
48 ZŠ Vysoké Mýto, Jiráskova{8} 0
48 ZŠ Vysoké Mýto, Jiráskova{8} 0
48 Masarykova ZŠ Polička{8} 0
48 ZŠ Slatiňany{8} 0
Celkem 57 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ U Stadionu Chrudim{8} 1890
2 ZŠ Benešovo náměstí 590{8} 1559
3 ZŠ Vysoké Mýto Javornického{8} 1541
4 ZŠ-Na Lukách Polička{8} 1540
5 ZŠ Benešovo náměstí 590{8} 1248
6 ZŠ U Stadionu Chrudim{8} 1068
7 ZŠ-Na Lukách Polička{8} 1051
8 ZŠ-Na Lukách Polička{8} 1036
9 ZŠ Vysoké Mýto Javornického{8} 925
10 ZŠ Benešovo náměstí 590{8} 920
11 ZŠ Vysoké Mýto Javornického{8} 896
12 ZŠ Benešovo náměstí 590{8} 776
13 ZŠ Benešovo náměstí 590{8} 657
14 ZŠ U Stadionu Chrudim{8} 624
15 ZŠ-Na Lukách Polička{8} 582
16 ZŠ Benešovo náměstí 590{8} 565
17 ZŠ Vysoké Mýto Javornického{8} 555
17 ZŠ Benešovo náměstí 590{8} 555
19 ZŠ U Stadionu Chrudim{8} 550
20 ZŠ Benešovo náměstí 590{8} 548
21 ZŠ U Stadionu Chrudim{8} 512
22 ZŠ U Stadionu Chrudim{8} 507
23 ZŠ U Stadionu Chrudim{8} 503
24 ZŠ U Stadionu Chrudim{8} 472
24 ZŠ-Na Lukách Polička{8} 472
26 ZŠ Vysoké Mýto Javornického{8} 414
27 ZŠ Vysoké Mýto Javornického{8} 401
28 ZŠ Vysoké Mýto Javornického{8} 399
29 ZŠ-Na Lukách Polička{8} 391
30 ZŠ-Na Lukách Polička{8} 364
31 ZŠ-Na Lukách Polička{8} 356
32 ZŠ-Na Lukách Polička{8} 0
32 ZŠ U Stadionu Chrudim{8} 0
32 ZŠ U Stadionu Chrudim{8} 0
32 ZŠ Vysoké Mýto Javornického{8} 0
32 ZŠ Vysoké Mýto Javornického{8} 0
32 ZŠ-Na Lukách Polička{8} 0
32 ZŠ Benešovo náměstí 590{8} 0
32 ZŠ Benešovo náměstí 590{8} 0
Celkem 39 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Masarykova ZŠ Polička{8} 1794
2 ZŠ Vysoké Mýto, Jiráskova{8} 1630
3 ZŠ Litomyšl, Zámecká{8} 1530
4 ZŠ Benešovo náměstí 590{8} 1314
5 ZŠ Benešovo náměstí 590{8} 1292
6 ZŠ-Na Lukách Polička{8} 1186
7 ZŠ Vysoké Mýto, Jiráskova{8} 1023
8 ZŠ Vysoké Mýto, Jiráskova{8} 976
9 ZŠ U Stadionu Chrudim{8} 964
10 ZŠ Vysoké Mýto, Jiráskova{8} 960
11 ZŠ-Na Lukách Polička{8} 932
12 ZŠ Litomyšl, Zámecká{8} 920
13 ZŠ U Stadionu Chrudim{8} 896
14 ZŠ-Na Lukách Polička{8} 881
15 ZŠ Benešovo náměstí 590{8} 861
16 Masarykova ZŠ Polička{8} 820
17 ZŠ-Na Lukách Polička{8} 811
18 Masarykova ZŠ Polička{8} 778
19 ZŠ U Stadionu Chrudim{8} 703
20 ZŠ Benešovo náměstí 590{8} 615
21 ZŠ U Stadionu Chrudim{8} 612
22 ZŠ U Stadionu Chrudim{8} 582
23 ZŠ Benešovo náměstí 590{8} 563
24 ZŠ Litomyšl, Zámecká{8} 541
25 Masarykova ZŠ Polička{8} 539
26 ZŠ U Stadionu Chrudim{8} 536
27 ZŠ Benešovo náměstí 590{8} 526
28 ZŠ Litomyšl, Zámecká{8} 494
29 ZŠ Litomyšl, Zámecká{8} 460
29 ZŠ U Stadionu Chrudim{8} 460
31 ZŠ Litomyšl, Zámecká{8} 419
31 Masarykova ZŠ Polička{8} 419
33 Masarykova ZŠ Polička{8} 408
34 ZŠ Vysoké Mýto, Jiráskova{8} 406
35 ZŠ Litomyšl, Zámecká{8} 399
36 ZŠ U Stadionu Chrudim{8} 377
37 ZŠ Benešovo náměstí 590{8} 367
38 ZŠ Litomyšl, Zámecká{8} 357
39 ZŠ-Na Lukách Polička{8} 337
40 ZŠ Benešovo náměstí 590{8} 312
41 ZŠ-Na Lukách Polička{8} 308
42 Masarykova ZŠ Polička{8} 243
43 ZŠ Vysoké Mýto, Jiráskova{8} 220
44 ZŠ-Na Lukách Polička{8} 207
45 ZŠ U Stadionu Chrudim{8} 0
45 ZŠ Benešovo náměstí 590{8} 0
45 ZŠ-Na Lukách Polička{8} 0
45 ZŠ Litomyšl, Zámecká{8} 0
45 ZŠ Litomyšl, Zámecká{8} 0
45 ZŠ Benešovo náměstí 590{8} 0
45 ZŠ-Na Lukách Polička{8} 0
45 Masarykova ZŠ Polička{8} 0
45 Masarykova ZŠ Polička{8} 0
45 ZŠ Vysoké Mýto, Jiráskova{8} 0
45 ZŠ Vysoké Mýto, Jiráskova{8} 0
45 ZŠ U Stadionu Chrudim{8} 0
45 ZŠ Benešovo náměstí 590{8} 0
45 Masarykova ZŠ Polička{8} 0
Celkem 58 závodníků