výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Pardubický, Kategorie III a IV

Pardubice (21. 5. 2019)

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (út, 21.5.2019 - 09:45) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominik PavlataDominik Pavlata
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
04 15 5.92 +0.5 m/s 0.0 569.00
2 Daniel ZoicasDaniel Zoicas
Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy
04 19 5.49 +1.6 m/s 0.0 479.00
3 Matěj BednářMatěj Bednář
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
04 1 5.47 +1.5 m/s 0.0 475.00
4 Jan MichutJan Michut
ZŠ Pardubice, Staňkova 128ZŠ Pardubice, Staňkova 128
04 13 5.45 +0.0 m/s 0.0 471.00
5 Daniel MandysDaniel Mandys
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
05 11 5.12 +0.4 m/s 0.0 405.00
6= Jáchym TenglerJáchym Tengler
Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička
03 18 5.07 +1.2 m/s 0.0 396.00
6= Michal MelšaMichal Melša
Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička
03 12 5.07 +0.0 m/s 0.0 396.00
8= František SteklýFrantišek Steklý
Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy
03 16 5.02 +0.6 m/s 0.0 386.00
8= Ladislav Hoffman RafaelLadislav Hoffman Rafael
ZŠ Vysoké Mýto JavornickéhoZŠ Vysoké Mýto Javornického
03 6 5.02 +0.0 m/s 0.0 386.00
10 Jan ŠudomaJan Šudoma
Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy
03 17 5.01 +0.4 m/s 0.0 384.00
11 Vojtěch JankůVojtěch Janků
Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička
04 8 4.95 +0.4 m/s 0.0 373.00
12 Filip HaasFilip Haas
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
04 5 4.77 +1.0 m/s 0.0 339.00
13 Marek HolbaMarek Holba
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
03 7 4.64 +0.0 m/s 0.0 315.00
14 Vojtěch NovákVojtěch Novák
ZŠ Vysoké Mýto JavornickéhoZŠ Vysoké Mýto Javornického
04 14 4.60 +0.1 m/s 0.0 308.00
15 Drábek DanielDrábek Daniel
ZŠ Pardubice, Staňkova 128ZŠ Pardubice, Staňkova 128
04 4 4.59 +0.7 m/s 0.0 306.00
16 Matěj KubantMatěj Kubant
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
04 9 4.54 -0.5 m/s 0.0 297.00
17 Michal BělohlavMichal Bělohlav
ZŠ Pardubice, Staňkova 128ZŠ Pardubice, Staňkova 128
04 2 4.17 +1.1 m/s 0.0 234.00
Jakub ČervenkaJakub Červenka
ZŠ Pardubice, Staňkova 128ZŠ Pardubice, Staňkova 128
03 3 DNS 0.0 0.00
MS Martin KvapilMartin Kvapil
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 10 6.25 +0.2 m/s 0.0
Celkem 19 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 21.5.2019 - 12:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominik VýšekDominik Výšek
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
05 15 4.87 0.0 358.00
2 Filip PavlišFilip Pavliš
ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany
06 8 4.41 0.0 274.00
3 Jonáš BrýdlJonáš Brýdl
ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká
06 1 4.39 0.0 271.00
4 Joel TenglerJoel Tengler
Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička
05 11 4.33 0.0 261.00
5 Matěj RoztočilMatěj Roztočil
ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany
06 10 4.32 0.0 259.00
6 František TupecFrantišek Tupec
ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká
05 12 4.28 0.0 252.00
7 Michal NěmecMichal Němec
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
06 7 4.26 0.0 249.00
8 Dominik WirknerDominik Wirkner
ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany
05 16 4.22 0.0 242.00
9 Stanislav JirásekStanislav Jirásek
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
05 3 4.21 0.0 240.00
10 Ondřej VrátnýOndřej Vrátný
Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička
05 14 4.12 0.0 225.00
11 Tadeáš PražanTadeáš Pražan
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
06 9 4.08 0.0 219.00
12 Dominik KučeraDominik Kučera
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
06 5 3.93 0.0 195.00
13= David KiričenkoDavid Kiričenko
ZŠ Vysoké Mýto, JiráskovaZŠ Vysoké Mýto, Jiráskova
06 4 3.90 0.0 190.00
13= Tomáš MachTomáš Mach
Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička
07 6 3.90 0.0 190.00
15 Matěj BurešMatěj Bureš
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
05 2 3.81 0.0 176.00
16 Lukáš DvořákLukáš Dvořák
ZŠ Vysoké Mýto, JiráskovaZŠ Vysoké Mýto, Jiráskova
06 17 3.66 0.0 153.00
17 Ondřej VomáčkaOndřej Vomáčka
ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká
06 13 3.54 0.0 136.00
Celkem 17 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (út, 21.5.2019 - 10:30) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristýna KošťálováKristýna Košťálová
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
04 4 5.02 0.0 565.00
2 Karolína RučováKarolína Ručová
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
04 10 5.00 0.0 559.00
3 Markéta KřivkováMarkéta Křivková
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
04 5 4.97 0.0 551.00
4 Sára KulhaváSára Kulhavá
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
05 6 4.81 0.0 508.00
5 Alexandra ChytilováAlexandra Chytilová
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
04 3 4.66 0.0 469.00
6 Michaela GregorováMichaela Gregorová
ZŠ Vysoké Mýto JavornickéhoZŠ Vysoké Mýto Javornického
05 2 4.27 0.0 371.00
7 Eliška LednováEliška Lednová
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
05 7 4.26 0.0 369.00
8 VERONIKA VACKOVÁVERONIKA VACKOVÁ
ZŠ-Na Lukách PoličkaZŠ-Na Lukách Polička
04 11 4.24 0.0 364.00
9 TEREZA VOSTŘELOVÁTEREZA VOSTŘELOVÁ
ZŠ-Na Lukách PoličkaZŠ-Na Lukách Polička
04 13 4.16 0.0 345.00
10 Lenka PetráňováLenka Petráňová
ZŠ Vysoké Mýto JavornickéhoZŠ Vysoké Mýto Javornického
05 8 4.04 0.0 317.00
11 ADÉLA POSPÍŠILOVÁADÉLA POSPÍŠILOVÁ
ZŠ-Na Lukách PoličkaZŠ-Na Lukách Polička
03 12 3.95 0.0 296.00
12 Veronika FikejsováVeronika Fikejsová
ZŠ Vysoké Mýto JavornickéhoZŠ Vysoké Mýto Javornického
05 1 3.73 0.0 248.00
MS Tereza PuchernováTereza Puchernová
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
04 9 4.30 0.0
Celkem 13 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 21.5.2019 - 11:15) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Alena TrnkováAlena Trnková
ZŠ Vysoké Mýto, JiráskovaZŠ Vysoké Mýto, Jiráskova
05 18 4.45 0.0 416.00
2 Natálie KadidlováNatálie Kadidlová
Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička
06 7 4.39 0.0 401.00
3 Klaudie HoudkováKlaudie Houdková
ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká
06 6 4.26 0.0 369.00
4 Anna BendováAnna Bendová
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
06 2 4.25 0.0 367.00
5 Nicole ČížkováNicole Čížková
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
05 5 4.22 0.0 359.00
6 Georgina KrejzováGeorgina Krejzová
ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká
06 9 4.21 0.0 357.00
7 Veronika VávrováVeronika Vávrová
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
07 14 4.18 0.0 350.00
8 Alexandra KollárovičováAlexandra Kollárovičová
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
06 16 4.10 0.0 331.00
9 Ester KachlíkováEster Kachlíková
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
06 8 4.07 0.0 324.00
10= Klára BrychtováKlára Brychtová
ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká
06 3 4.00 0.0 308.00
10= NIKOLA ŽÁKOVÁNIKOLA ŽÁKOVÁ
ZŠ-Na Lukách PoličkaZŠ-Na Lukách Polička
06 15 4.00 0.0 308.00
12 Barbora AdamcováBarbora Adamcová
ZŠ Vysoké Mýto, JiráskovaZŠ Vysoké Mýto, Jiráskova
05 1 3.93 0.0 292.00
13 Michaela RůžičkováMichaela Růžičková
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
06 13 3.87 0.0 279.00
14 VERONIKA ČERVENÁVERONIKA ČERVENÁ
ZŠ-Na Lukách PoličkaZŠ-Na Lukách Polička
06 4 3.80 0.0 263.00
15 Kristýna FaltusováKristýna Faltusová
ZŠ Vysoké Mýto, JiráskovaZŠ Vysoké Mýto, Jiráskova
05 17 3.72 0.0 246.00
16 Sára MelezínkováSára Melezínková
Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička
07 11 3.70 0.0 242.00
17 Kateřina PavlíkováKateřina Pavlíková
Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička
06 12 3.19 0.0 140.00
18 ZUZANA KRUMEYOVÁZUZANA KRUMEYOVÁ
ZŠ-Na Lukách PoličkaZŠ-Na Lukách Polička
07 10 2.94 0.0 97.00
Celkem 18 závodníků