Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Vyškov, Kategorie III

Vyškov (10. 5. 2019)

1000 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (pá, 10.5.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Milan StehlíkMilan Stehlík 05 ZŠ Komenského, Slavkov u BrnaZŠ Komenského, Slavkov u Brna 25 3:07.8 590.00
2 Matěj PrachařMatěj Prachař 06 ZŠ Vyškov, Tyršova 4ZŠ Vyškov, Tyršova 4 23 3:15.5 520.00
3 Matouš ČernýMatouš Černý 05 ZŠ Vyškov, Tyršova 4ZŠ Vyškov, Tyršova 4 12 3:18.6 494.00
4 Lukáš BokLukáš Bok 06 Základní škola Tyršova, Slavkov u BrnaZákladní škola Tyršova, Sla... 8 3:19.5 486.00
5 Filip BoubelíkFilip Boubelík 05 Základní škola Rousínov, okres VyškovZákladní škola Rousínov, ok... 9 3:20.1 481.00
6 Šimon KoutnýŠimon Koutný 05 ZŠ a MŠ Šaratice, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Šaratice, příspěvko... 17 3:20.5 477.00
7 Damián BuchtaDamián Buchta 05 Základní škola Rousínov, okres VyškovZákladní škola Rousínov, ok... 10 3:23.6 452.00
8 Dušan SlabyhoudekDušan Slabyhoudek 05 ZŠ OtniceZŠ Otnice 24 3:25.7 435.00
9 Robert NovákRobert Novák 05 Základní škola Tyršova, Slavkov u BrnaZákladní škola Tyršova, Sla... 20 3:26.2 431.00
10 Vojtěch PechmannVojtěch Pechmann 06 ZŚ a MŠ Vyškov, letní poleZŚ a MŠ Vyškov, letní pole 1 3:27.1 423.00
11 Ondřej MazelOndřej Mazel 05 ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o.ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o. 19 3:27.6 419.00
12 Vít ŠebelaVít Šebela 06 ZŠ a MŠ PodomíZŠ a MŠ Podomí 4 3:28.0 416.00
13 Kryštof ŠajtarKryštof Šajtar 05 ZŠ OtniceZŠ Otnice 26 3:28.4 413.00
14 Alexandr BurešAlexandr Bureš 05 ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o.ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o. 11 3:30.4 397.00
15 Ondřej ZemanOndřej Zeman 06 ZŠ Komenského, Slavkov u BrnaZŠ Komenského, Slavkov u Brna 30 3:30.5 397.00
16 Vít BělíkVít Bělík 06 ZŠ a MŠ Šaratice, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Šaratice, příspěvko... 7 3:31.6 388.00
17 Jiří ŠterclJiří Štercl 05 ZŠ Komenského, Slavkov u BrnaZŠ Komenského, Slavkov u Brna 28 3:34.1 369.00
18 Tomáš BednaříkTomáš Bednařík 06 ZŚ a MŠ Vyškov, letní poleZŚ a MŠ Vyškov, letní pole 3 3:34.5 366.00
19 Jakub ŠebelaJakub Šebela 06 ZŠ a MŠ PodomíZŠ a MŠ Podomí 5 3:35.0 363.00
20 Lukáš KřížLukáš Kříž 05 ZŠ a MŠ Šaratice, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Šaratice, příspěvko... 18 3:35.5 359.00
21 Filip JašíčekFilip Jašíček 06 ZŠ Vyškov, Tyršova 4ZŠ Vyškov, Tyršova 4 15 3:35.8 357.00
22 Lukáš FrgálLukáš Frgál 05 ZŠ Ivanovice na HanéZŠ Ivanovice na Hané 13 3:38.4 338.00
23 Filip TrněnýFilip Trněný 06 ZŠ Ivanovice na HanéZŠ Ivanovice na Hané 29 3:39.0 333.00
24 Jakub HráčekJakub Hráček 06 Základní škola Rousínov, okres VyškovZákladní škola Rousínov, ok... 14 3:39.2 332.00
25 Ondřej AmbrosOndřej Ambros 06 ZŚ a MŠ Vyškov, letní poleZŚ a MŠ Vyškov, letní pole 2 3:40.9 320.00
26 Ondřej PostbieglOndřej Postbiegl 06 ZŠ OtniceZŠ Otnice 22 3:41.3 317.00
27 Michal KmoníčekMichal Kmoníček 06 ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o.ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o. 16 3:41.4 316.00
28 Gabriel HolýGabriel Holý 07 ZŠ a MŠ PodomíZŠ a MŠ Podomí 6 3:51.9 247.00
29 Tomáš PodanýTomáš Podaný 05 ZŠ Ivanovice na HanéZŠ Ivanovice na Hané 21 3:53.7 236.00
30 Jaroslav ŠauerJaroslav Šauer 05 Základní škola Tyršova, Slavkov u BrnaZákladní škola Tyršova, Sla... 27 3:55.3 226.00
Celkem 30 závodníků