výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo společného krajského přeboru družstev juniorů a dorostu libereckého a královéhradeckého kraje

Jičín (5. 5. 2019)

100 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 5.5.2019 - 11:15) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ladislav TöpferLadislav Töpfer 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 10.94
2 Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 11.47
3 Josef RýdlJosef Rýdl 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 6 11.60
4 Thach Nguyen NgocThach Nguyen Ngoc 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 11.71
5 Gabriel TichýGabriel Tichý 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 11.88
6 Oskar HajerOskar Hajer 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 12.13
7 Jan BergerJan Berger 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 12.25
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (ne, 5.5.2019 - 11:15) official Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik MedáčekPatrik Medáček 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 11.24
2 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 11.41
3 Volodymyr VaynahiyVolodymyr Vaynahiy 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 11.84
4 Jan MachačJan Machač 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 11.89
5 Jan BílýJan Bílý 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 11.98
6 David JanouchDavid Janouch 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 12.13
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (ne, 5.5.2019 - 11:15) official Vítr: +4.1 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 11.27
2 Jakub DemelJakub Demel 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 11.43
3 Lukáš KvapilLukáš Kvapil 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 8 11.54
4 Mikuláš LipnickýMikuláš Lipnický 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 11.98
5 Michal UhlířMichal Uhlíř 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 12.09
6 Adam MilerAdam Miler 00 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 12.15
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ladislav TöpferLadislav Töpfer 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 10.94
2 Patrik MedáčekPatrik Medáček 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 11.24
3 Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 11.27
4 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 11.41
5 Jakub DemelJakub Demel 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 11.43
6 Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 11.47
7 Lukáš KvapilLukáš Kvapil 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 8 11.54
8 Josef RýdlJosef Rýdl 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 6 11.60
9 Thach Nguyen NgocThach Nguyen Ngoc 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 11.71
10 Volodymyr VaynahiyVolodymyr Vaynahiy 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 11.84
11 Gabriel TichýGabriel Tichý 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 11.88
12 Jan MachačJan Machač 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 11.89
13 Jan BílýJan Bílý 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 11.98
13 Mikuláš LipnickýMikuláš Lipnický 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 11.98
15 Michal UhlířMichal Uhlíř 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 12.09
16 Oskar HajerOskar Hajer 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 12.13
16 David JanouchDavid Janouch 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 12.13
18 Adam MilerAdam Miler 00 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 12.15
19 Jan BergerJan Berger 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 12.25

100 m - Junioři (Finále)

Finále A (ne, 5.5.2019 - 12:30) official Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ladislav TöpferLadislav Töpfer 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 10.93 11.00
2 Patrik MedáčekPatrik Medáček 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 11.15 9.00
3 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 11.24 8.00
4 Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 11.33 7.00
5 Jakub DemelJakub Demel 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 11.45 6.00
6 Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 8 11.53 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 5.5.2019 - 12:35) official Vítr: +3.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef RýdlJosef Rýdl 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 5 11.45 4.00
2 Lukáš KvapilLukáš Kvapil 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 11.48 3.00
3 Thach Nguyen NgocThach Nguyen Ngoc 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 11.63 2.00
4 Volodymyr VaynahiyVolodymyr Vaynahiy 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 11.70 1.00
5 Jan MachačJan Machač 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 8 11.76
6 Gabriel TichýGabriel Tichý 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 11.83
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 5.5.2019 - 11:05) official Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 11.31
2 Marek ŠebekMarek Šebek 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 11.81
3 Martin SedlmayerMartin Sedlmayer 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 11.97
4 Vojtěch PůtaVojtěch Půta 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 12.03
5 Roman PrincRoman Princ 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 12.17
6 Martin KrubertMartin Krubert 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 12.40
7 Adam David TmějAdam David Tměj 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 8 12.76
Matouš HojnýMatouš Hojný 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (ne, 5.5.2019 - 11:05) official Vítr: +3.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 11.17
2 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 11.26
3 Vojtěch ŠtěpánekVojtěch Štěpánek 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 11.66
4 Jakub VaníčekJakub Vaníček 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 11.66
5 Matěj KřováčekMatěj Křováček 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 12.01
6 Jakub FaistauerJakub Faistauer 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 12.12
7 Jan BukovskýJan Bukovský 03 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3 12.15
8 Václav SvobodaVáclav Svoboda 03 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 8 13.33
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (ne, 5.5.2019 - 11:05) official Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 11.55
2 David PšenkaDavid Pšenka 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 11.81
3 Jiří KováčJiří Kováč 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 12.07
4 Lukáš ŽampachLukáš Žampach 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 12.15
5 Matěj PoličanskýMatěj Poličanský 02 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 7 12.44
6 Luboš VavrdaLuboš Vavrda 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 12.46
7 Josef BurkoňJosef Burkoň 03 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 8 13.41
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (ne, 5.5.2019 - 11:05) official Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš FialaTomáš Fiala 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 11.90
2 Adam PapoušekAdam Papoušek 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 11.95
3 Jan KořénekJan Kořének 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 12.23
4 Jan MašekJan Mašek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 12.55
5 Filip OpočenskýFilip Opočenský 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 8 12.86
6 Filip CharvátFilip Charvát 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 13.00
7 Jiří BurešJiří Bureš 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 13.20
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 11.17
2 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 11.26
3 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 11.31
4 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 11.55
5 Vojtěch ŠtěpánekVojtěch Štěpánek 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 11.66
5 Jakub VaníčekJakub Vaníček 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 11.66
7 Marek ŠebekMarek Šebek 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 11.81
7 David PšenkaDavid Pšenka 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 11.81
9 Tomáš FialaTomáš Fiala 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 11.90
10 Adam PapoušekAdam Papoušek 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 11.95
11 Martin SedlmayerMartin Sedlmayer 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 11.97
12 Matěj KřováčekMatěj Křováček 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 12.01
13 Vojtěch PůtaVojtěch Půta 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 12.03
14 Jiří KováčJiří Kováč 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 12.07
15 Jakub FaistauerJakub Faistauer 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 12.12
16 Jan BukovskýJan Bukovský 03 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3 12.15
16 Lukáš ŽampachLukáš Žampach 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 12.15
18 Roman PrincRoman Princ 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 12.17
19 Jan KořénekJan Kořének 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 12.23
20 Martin KrubertMartin Krubert 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 12.40
21 Matěj PoličanskýMatěj Poličanský 02 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 7 12.44
22 Luboš VavrdaLuboš Vavrda 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 12.46
23 Jan MašekJan Mašek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 12.55
24 Adam David TmějAdam David Tměj 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 8 12.76
25 Filip OpočenskýFilip Opočenský 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 8 12.86
26 Filip CharvátFilip Charvát 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 13.00
27 Jiří BurešJiří Bureš 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 13.20
28 Václav SvobodaVáclav Svoboda 03 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 8 13.33
29 Josef BurkoňJosef Burkoň 03 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 8 13.41
Matouš HojnýMatouš Hojný 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2 DNS

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále A (ne, 5.5.2019 - 12:20) official Vítr: +2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 11.23 11.00
2 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 11.26 9.00
3 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 11.30 8.00
4 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 11.53 7.00
5 Vojtěch ŠtěpánekVojtěch Štěpánek 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 11.64 6.00
6 Jakub VaníčekJakub Vaníček 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 11.99 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 5.5.2019 - 12:25) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek ŠebekMarek Šebek 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 11.79 4.00
2 David PšenkaDavid Pšenka 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 11.81 3.00
3 Tomáš FialaTomáš Fiala 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 11.84 2.00
4 Martin SedlmayerMartin Sedlmayer 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 11.96 1.00
5 Adam PapoušekAdam Papoušek 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 11.97
6 Matěj KřováčekMatěj Křováček 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 8 12.06
Celkem 6 závodníků

100 m - Juniorky (Finále)

Finále A (ne, 5.5.2019 - 12:10) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela VolnáDaniela Volná 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 12.66 11.00
2 Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 12.81 9.00
3 Jana HolubcováJana Holubcová 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 12.97 8.00
4 Markéta MacháňováMarkéta Macháňová 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8 13.01 7.00
5 Leona VokálováLeona Vokálová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 13.25 6.00
6 Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 13.70 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 5.5.2019 - 12:15) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 13.20 4.00
2 Kateřina RichterováKateřina Richterová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 13.41 3.00
3 Daniela VoženílkováDaniela Voženílková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 13.41 2.00
4 Kateřina PodpěrováKateřina Podpěrová 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 13.54 1.00
5 Anna PetruželkováAnna Petruželková 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8 13.59
Klára HoráčkováKlára Horáčková 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 DNS
Celkem 6 závodníků

100 m - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 5.5.2019 - 10:55) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela VolnáDaniela Volná 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 12.77
2 Markéta MacháňováMarkéta Macháňová 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 13.17
3 Kateřina RichterováKateřina Richterová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 13.46
4 Adéla ČadováAdéla Čadová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 13.60
5 Kateřina KlímováKateřina Klímová 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 13.70
6 Hana KouckáHana Koucká 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 14.73
7 Anna ČermákováAnna Čermáková 02 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8 15.37
Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 DQ
Poznámky:
Kozlová DQ pro porušení pravidla 162.7
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (ne, 5.5.2019 - 10:55) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana HolubcováJana Holubcová 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 13.00
2 Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 13.39
3 Anna PetruželkováAnna Petruželková 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 13.47
4 Lada HallmanováLada Hallmanová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 13.58
5 Aranka LorencováAranka Lorencová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 13.61
6 Magdalena ČížkováMagdalena Čížková 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 13.73
7 Barbora HaškováBarbora Hašková 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 13.83
8 Eliška PetrováEliška Petrová 01 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 14.06
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (ne, 5.5.2019 - 10:55) official Vítr: +4.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Leona VokálováLeona Vokálová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 13.02
2 Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 13.11
3 Klára HoráčkováKlára Horáčková 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 8 13.45
4 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 13.47
5 Aneta KočováAneta Kočová 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 13.50
6 Bára KotkováBára Kotková 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 13.77
7 Adéla KružíkováAdéla Kružíková 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 13.86
8 Denisa SmutnáDenisa Smutná 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 14.42
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (ne, 5.5.2019 - 10:55) official Vítr: +2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 12.97
2 Daniela VoženílkováDaniela Voženílková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 13.35
3 Kateřina PodpěrováKateřina Podpěrová 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 13.40
4 Marie KordováMarie Kordová 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 13.85
5 Barbora BradováBarbora Bradová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 13.94
6 Viktoria MyškováViktoria Myšková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 14.01
7 Aneta UbryAneta Ubry 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 14.30
8 Klára MatuškováKlára Matušková 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 14.47
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela VolnáDaniela Volná 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 12.77
2 Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 12.97
3 Jana HolubcováJana Holubcová 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 13.00
4 Leona VokálováLeona Vokálová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 13.02
5 Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 13.11
6 Markéta MacháňováMarkéta Macháňová 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 13.17
7 Daniela VoženílkováDaniela Voženílková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 13.35
8 Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 13.39
9 Kateřina PodpěrováKateřina Podpěrová 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 13.40
10 Klára HoráčkováKlára Horáčková 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 8 13.45
11 Kateřina RichterováKateřina Richterová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 13.46
12 Anna PetruželkováAnna Petruželková 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 13.47
12 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 13.47
14 Aneta KočováAneta Kočová 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 13.50
15 Lada HallmanováLada Hallmanová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 13.58
16 Adéla ČadováAdéla Čadová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 13.60
17 Aranka LorencováAranka Lorencová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 13.61
18 Kateřina KlímováKateřina Klímová 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 13.70
19 Magdalena ČížkováMagdalena Čížková 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 13.73
20 Bára KotkováBára Kotková 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 13.77
21 Barbora HaškováBarbora Hašková 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 13.83
22 Marie KordováMarie Kordová 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 13.85
23 Adéla KružíkováAdéla Kružíková 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 13.86
24 Barbora BradováBarbora Bradová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 13.94
25 Viktoria MyškováViktoria Myšková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 14.01
26 Eliška PetrováEliška Petrová 01 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 14.06
27 Aneta UbryAneta Ubry 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 14.30
28 Denisa SmutnáDenisa Smutná 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 14.42
29 Klára MatuškováKlára Matušková 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 14.47
30 Hana KouckáHana Koucká 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 14.73
31 Anna ČermákováAnna Čermáková 02 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8 15.37
Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 DQ

100 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 5.5.2019 - 10:45) official Vítr: +3.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Františka RappováFrantiška Rappová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 12.58
2 Iveta BělohlávkováIveta Bělohlávková 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 13.51
3 Alena CejnarováAlena Cejnarová 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 8 13.53
4 Jana ValentováJana Valentová 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 13.61
5 Klára HercíkováKlára Hercíková 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 13.64
6 Bára FilipováBára Filipová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 13.79
7 Štěpánka DonátováŠtěpánka Donátová 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 14.56
Monika ProuzováMonika Prouzová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (ne, 5.5.2019 - 10:45) official Vítr: +3.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 12.86
2 Lucie SajdlováLucie Sajdlová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 13.55
3 Veronika MilerováVeronika Milerová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 13.61
4 Zuzana KubrováZuzana Kubrová 04 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 5 14.01
5 Dominika SvobodováDominika Svobodová 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 14.12
6 Šárka HavlováŠárka Havlová 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 14.14
7 Klára VohnoutováKlára Vohnoutová 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 14.21
8 Andrea FotrováAndrea Fotrová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 8 14.60
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (ne, 5.5.2019 - 10:45) official Vítr: +2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie VoborníkováMarie Voborníková 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 13.18
2 Eliška HýblováEliška Hýblová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 13.22
3 Eliška DoubravováEliška Doubravová 03 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 5 13.23
4 Anna BleptováAnna Bleptová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 13.65
5 Blažena MenšíkováBlažena Menšíková 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 14.14
6 Mirka PerutkováMirka Perutková 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 8 14.47
7 Tereza HlaváčikováTereza Hlaváčiková 02 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 7 15.45
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (ne, 5.5.2019 - 10:45) official Vítr: +3.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 12.87
2 Natálie KuttichováNatálie Kuttichová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 13.60
3 Tereza PavlátováTereza Pavlátová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 13.62
4 Eliška PřichystalováEliška Přichystalová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 13.69
5 Aneta HanzalíkováAneta Hanzalíková 05 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 7 14.15
6 Daniela KřelinováDaniela Křelinová 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 14.26
7 Dominika NováčkováDominika Nováčková 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 8 15.03
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Františka RappováFrantiška Rappová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 12.58
2 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 12.86
3 Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 12.87
4 Marie VoborníkováMarie Voborníková 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 13.18
5 Eliška HýblováEliška Hýblová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 13.22
6 Eliška DoubravováEliška Doubravová 03 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 5 13.23
7 Iveta BělohlávkováIveta Bělohlávková 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 13.51
8 Alena CejnarováAlena Cejnarová 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 8 13.53
9 Lucie SajdlováLucie Sajdlová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 13.55
10 Natálie KuttichováNatálie Kuttichová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 13.60
11 Jana ValentováJana Valentová 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 13.61
11 Veronika MilerováVeronika Milerová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 13.61
13 Tereza PavlátováTereza Pavlátová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 13.62
14 Klára HercíkováKlára Hercíková 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 13.64
15 Anna BleptováAnna Bleptová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 13.65
16 Eliška PřichystalováEliška Přichystalová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 13.69
17 Bára FilipováBára Filipová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 13.79
18 Zuzana KubrováZuzana Kubrová 04 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 5 14.01
19 Dominika SvobodováDominika Svobodová 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 14.12
20 Šárka HavlováŠárka Havlová 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 14.14
20 Blažena MenšíkováBlažena Menšíková 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 14.14
22 Aneta HanzalíkováAneta Hanzalíková 05 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 7 14.15
23 Klára VohnoutováKlára Vohnoutová 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 14.21
24 Daniela KřelinováDaniela Křelinová 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 14.26
25 Mirka PerutkováMirka Perutková 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 8 14.47
26 Štěpánka DonátováŠtěpánka Donátová 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 14.56
27 Andrea FotrováAndrea Fotrová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 8 14.60
28 Dominika NováčkováDominika Nováčková 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 8 15.03
29 Tereza HlaváčikováTereza Hlaváčiková 02 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 7 15.45
Monika ProuzováMonika Prouzová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 DNS

100 m - Dorostenky (Finále)

Finále A (ne, 5.5.2019 - 12:00) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Františka RappováFrantiška Rappová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 12.39 11.00
2 Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 12.86 9.00
3 Eliška HýblováEliška Hýblová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 13.15 8.00
4 Marie VoborníkováMarie Voborníková 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 13.19 7.00
5 Eliška DoubravováEliška Doubravová 03 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 8 13.38 6.00
Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 DQ
Poznámky:
Štanclová DQ porušení pravidla 162.7
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 5.5.2019 - 12:05) official Vítr: +3.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie SajdlováLucie Sajdlová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 13.38 4.00
2 Iveta BělohlávkováIveta Bělohlávková 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 13.49 3.00
3 Alena CejnarováAlena Cejnarová 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 13.57 2.00
4 Natálie KuttichováNatálie Kuttichová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 13.59 1.00
5 Veronika MilerováVeronika Milerová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 13.74
6 Jana ValentováJana Valentová 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 8 13.87
Celkem 6 závodníků

400 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (ne, 5.5.2019 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam KleprlíkAdam Kleprlík 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 52.49 11.00
2 Jakub KolínJakub Kolín 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 52.58 9.00
3 Volodymyr VaynahiyVolodymyr Vaynahiy 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 53.49 8.00
4 David JanouchDavid Janouch 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 54.09 7.00
5 Mikuláš LipnickýMikuláš Lipnický 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 54.40 6.00
6 Oskar HajerOskar Hajer 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 55.13 5.00
7 Vít VosáhloVít Vosáhlo 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 55.75 4.00
8 Bonifác BoháčBonifác Boháč 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 57.79 3.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 5.5.2019 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít NováčekVít Nováček 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 58.42 2.00
2 Jan BergerJan Berger 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 58.68 1.00
3 Petr ŠantrochPetr Šantroch 01 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 60.78
4 Matyáš VintrMatyáš Vintr 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 8 61.74
5 Jaroslav KunrtJaroslav Kunrt 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 64.23
6 Dominik DudaDominik Duda 03 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 66.97
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam KleprlíkAdam Kleprlík 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 52.49 11.00
2 Jakub KolínJakub Kolín 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 52.58 9.00
3 Volodymyr VaynahiyVolodymyr Vaynahiy 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 53.49 8.00
4 David JanouchDavid Janouch 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 54.09 7.00
5 Mikuláš LipnickýMikuláš Lipnický 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 54.40 6.00
6 Oskar HajerOskar Hajer 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 55.13 5.00
7 Vít VosáhloVít Vosáhlo 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 55.75 4.00
8 Bonifác BoháčBonifác Boháč 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 57.79 3.00
9 Vít NováčekVít Nováček 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 58.42 2.00
10 Jan BergerJan Berger 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 58.68 1.00
11 Petr ŠantrochPetr Šantroch 01 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 60.78
12 Matyáš VintrMatyáš Vintr 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 8 61.74
13 Jaroslav KunrtJaroslav Kunrt 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 64.23
14 Dominik DudaDominik Duda 03 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 66.97

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (ne, 5.5.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin SedlmayerMartin Sedlmayer 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 54.14 11.00
2 Jakub FaistauerJakub Faistauer 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 55.78 9.00
3 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 55.91 8.00
4 Jan BukovskýJan Bukovský 03 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 8 57.07 7.00
5 Luboš VavrdaLuboš Vavrda 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 57.99 4.00
6 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 59.07 3.00
7 Jáchym ČervinkaJáchym Červinka 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 59.18 2.00
8 Šimon VenclŠimon Vencl 03 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 1 61.01
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 5.5.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam PapoušekAdam Papoušek 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 57.12 6.00
2 Jiří KováčJiří Kováč 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 57.23 5.00
3 Jan Alexandr KopřivaJan Alexandr Kopřiva 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 6 59.47 1.00
4 Filip OpočenskýFilip Opočenský 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 8 59.88
5 Josef BurkoňJosef Burkoň 03 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 4 62.14
6 Jan MašekJan Mašek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 62.66
Jan ČernýJan Černý 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 5 DNS
Vojtěch PůtaVojtěch Půta 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin SedlmayerMartin Sedlmayer 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 54.14 11.00
2 Jakub FaistauerJakub Faistauer 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 55.78 9.00
3 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 55.91 8.00
4 Jan BukovskýJan Bukovský 03 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 8 57.07 7.00
5 Adam PapoušekAdam Papoušek 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 57.12 6.00
6 Jiří KováčJiří Kováč 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 57.23 5.00
7 Luboš VavrdaLuboš Vavrda 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 57.99 4.00
8 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 59.07 3.00
9 Jáchym ČervinkaJáchym Červinka 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 59.18 2.00
10 Jan Alexandr KopřivaJan Alexandr Kopřiva 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 6 59.47 1.00
11 Filip OpočenskýFilip Opočenský 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 8 59.88
12 Šimon VenclŠimon Vencl 03 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 1 61.01
13 Josef BurkoňJosef Burkoň 03 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 4 62.14
14 Jan MašekJan Mašek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 62.66
Jan ČernýJan Černý 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 5 DNS
Vojtěch PůtaVojtěch Půta 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 DNS

400 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (ne, 5.5.2019 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jitka NečáskováJitka Nečásková 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 61.02 11.00
2 Kateřina KrouskáKateřina Krouská 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 61.65 9.00
3 Štěpánka ErbertováŠtěpánka Erbertová 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 62.95 7.00
4 Adéla ČadováAdéla Čadová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 64.62 5.00
5 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová 02 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 66.22 4.00
6 Kristýna JaneckáKristýna Janecká 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 67.50 3.00
7 Sandra PeterováSandra Peterová 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 68.68 2.00
8 Denisa SmutnáDenisa Smutná 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 69.21
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 5.5.2019 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana HolubcováJana Holubcová 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 62.11 8.00
2 Lada HallmanováLada Hallmanová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 63.99 6.00
3 Martina RozehnalováMartina Rozehnalová 03 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 69.15 1.00
4 Lenka SedláčkováLenka Sedláčková 01 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 75.40
Veronika SuchardováVeronika Suchardová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 8 DNS
Jolana JandurováJolana Jandurová 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jitka NečáskováJitka Nečásková 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 61.02 11.00
2 Kateřina KrouskáKateřina Krouská 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 61.65 9.00
3 Jana HolubcováJana Holubcová 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 62.11 8.00
4 Štěpánka ErbertováŠtěpánka Erbertová 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 62.95 7.00
5 Lada HallmanováLada Hallmanová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 63.99 6.00
6 Adéla ČadováAdéla Čadová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 64.62 5.00
7 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová 02 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 66.22 4.00
8 Kristýna JaneckáKristýna Janecká 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 67.50 3.00
9 Sandra PeterováSandra Peterová 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 68.68 2.00
10 Martina RozehnalováMartina Rozehnalová 03 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 69.15 1.00
11 Denisa SmutnáDenisa Smutná 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 69.21
12 Lenka SedláčkováLenka Sedláčková 01 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 75.40
Veronika SuchardováVeronika Suchardová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 8 DNS
Jolana JandurováJolana Jandurová 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 DNS

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (ne, 5.5.2019 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alžběta PourováAlžběta Pourová 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 60.52 11.00
2 Natálie KuttichováNatálie Kuttichová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 63.35 8.00
3 Iveta BělohlávkováIveta Bělohlávková 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 64.54 7.00
4 Miluše PáskováMiluše Pásková 03 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 2 65.25 6.00
5 Anna DuboveckáAnna Dubovecká 04 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 1 65.99 4.00
6 Eliška PřichystalováEliška Přichystalová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 66.38 2.00
7 Tereza PavlátováTereza Pavlátová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 66.88 1.00
8 Miroslava LiskováMiroslava Lisková 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 69.89
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 5.5.2019 - 12:40) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie ŠulcováMarie Šulcová 05 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 1 66.26 3.00
2 Andrea FotrováAndrea Fotrová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 68.53
3 Michaela KřovákováMichaela Křováková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 68.92
MS Barbora SmolkováBarbora Smolková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 70.41
5 Anna PergerováAnna Pergerová 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 8 70.64
6 Denisa JansováDenisa Jansová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 71.67
7 Zuzana AbrahamováZuzana Abrahamová 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 72.48
8 Marie MitáčováMarie Mitáčová 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 79.69
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (ne, 5.5.2019 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 62.26 9.00
2 Lucie SajdlováLucie Sajdlová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 65.80 5.00
3 Mirka PerutkováMirka Perutková 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 70.78
4 Magdaléna PůlpánováMagdaléna Půlpánová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 74.21
Blažena MenšíkováBlažena Menšíková 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 DNS
Sára ČihulováSára Čihulová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 DQ
Poznámky:
Čihulová DQ pravidlo 162.7
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alžběta PourováAlžběta Pourová 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 60.52 11.00
2 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 62.26 9.00
3 Natálie KuttichováNatálie Kuttichová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 63.35 8.00
4 Iveta BělohlávkováIveta Bělohlávková 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 64.54 7.00
5 Miluše PáskováMiluše Pásková 03 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 2 65.25 6.00
6 Lucie SajdlováLucie Sajdlová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 65.80 5.00
7 Anna DuboveckáAnna Dubovecká 04 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 1 65.99 4.00
8 Marie ŠulcováMarie Šulcová 05 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 1 66.26 3.00
9 Eliška PřichystalováEliška Přichystalová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 66.38 2.00
10 Tereza PavlátováTereza Pavlátová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 66.88 1.00
11 Andrea FotrováAndrea Fotrová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 68.53
12 Michaela KřovákováMichaela Křováková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 68.92
13 Miroslava LiskováMiroslava Lisková 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 69.89
14 Barbora SmolkováBarbora Smolková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 70.41
15 Anna PergerováAnna Pergerová 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 8 70.64
16 Mirka PerutkováMirka Perutková 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 70.78
17 Denisa JansováDenisa Jansová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 71.67
18 Zuzana AbrahamováZuzana Abrahamová 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 72.48
19 Magdaléna PůlpánováMagdaléna Půlpánová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 74.21
20 Marie MitáčováMarie Mitáčová 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 79.69
Blažena MenšíkováBlažena Menšíková 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 DNS
Sára ČihulováSára Čihulová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 DQ

1500 m - Junioři

(ne, 5.5.2019 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Bonifác BoháčBonifác Boháč 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 4:24.61 11.00
2 Vít NováčekVít Nováček 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 9 4:28.80 9.00
3 Vít VosáhloVít Vosáhlo 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 4:32.66 8.00
4 Matyáš VintrMatyáš Vintr 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 4:33.78 7.00
5 Daniel HojnýDaniel Hojný 01 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 4:37.54 6.00
6 Petr ŠantrochPetr Šantroch 01 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 11 4:55.23 5.00
7 Jaroslav KunrtJaroslav Kunrt 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 8 4:57.28 4.00
8 Šimon PrůšekŠimon Průšek 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 10 5:03.14 3.00
9 Vojtěch PotočekVojtěch Potoček 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 5:10.19 2.00
10 Dominik DudaDominik Duda 03 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 5:19.80 1.00
11 Pavel DědekPavel Dědek 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 5:21.30
Celkem 11 závodníků

1500 m - Dorostenci

(ne, 5.5.2019 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michal HanykMichal Hanyk 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 8 4:23.21 11.00
2 Jiří ČermákJiří Čermák 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 4:44.30 9.00
3 Jakub StádníkJakub Stádník 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 15 4:48.93 8.00
4 Pavel SchejbalPavel Schejbal 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 13 4:49.15 7.00
5 Petr ČadaPetr Čada 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 4:53.08 6.00
6 Vojtěch ŠpetlíkVojtěch Špetlík 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 16 4:54.10 5.00
7 Jan Alexandr KopřivaJan Alexandr Kopřiva 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 10 4:55.07 4.00
8 Tomáš JehličkaTomáš Jehlička 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 4:56.44 3.00
MS Štěpán SochaŠtěpán Socha 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 14 5:05.71
10 Matouš HojnýMatouš Hojný 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3 5:08.37 2.00
11 David VyčítalDavid Vyčítal 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 18 5:14.87 1.00
12 Tomáš JeřábekTomáš Jeřábek 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 9 5:15.21
13 Tadeáš MüllerTadeáš Müller 05 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 11 5:21.65
14 Jiří ZemanJiří Zeman 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 19 5:23.65
15 Lukáš TůmaLukáš Tůma 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 17 5:23.69
16 Jakub PodhájskýJakub Podhájský 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 12 5:29.37
17 Adam DubenAdam Duben 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 5:46.06
Dan JarolímekDan Jarolímek 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 DNS
Jan ČernýJan Černý 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 6 DNS
Celkem 19 závodníků

1500 m - Juniorky

(ne, 5.5.2019 - 11:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza HlaváčováTereza Hlaváčová 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 4:54.20 11.00
2 Emma HoráčkováEmma Horáčková 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 5:20.71 9.00
3 Kateřina JebaváKateřina Jebavá 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 5:31.09 8.00
4 Barbora PlevováBarbora Plevová 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 8 5:31.98 7.00
5 Hana TrojanováHana Trojanová 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 5:36.30 6.00
6 Beáta JakubskáBeáta Jakubská 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 5:52.41 5.00
7 Kateřina JakouběováKateřina Jakouběová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 6:39.83 4.00
Kateřina TůmováKateřina Tůmová 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 DNS
Celkem 8 závodníků

1500 m - Dorostenky

(ne, 5.5.2019 - 11:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jana PekařováJana Pekařová 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 10 5:10.15 11.00
2 Denisa JansováDenisa Jansová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 5:46.21 9.00
3 Eliška ChladováEliška Chladová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 5:56.36 8.00
4 Karolína TobiškováKarolína Tobišková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 5:57.06 7.00
5 Karolína KautzkáKarolína Kautzká 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 6:10.79 6.00
6 Marie MitáčováMarie Mitáčová 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 9 6:12.28 5.00
7 Aneta KuchařováAneta Kuchařová 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 8 6:17.11 4.00
8 Sára CharvátováSára Charvátová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 6:23.70 3.00
9 Markéta PetráskováMarkéta Petrásková 05 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 11 6:38.07 2.00
10 Tereza HlaváčikováTereza Hlaváčiková 02 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 3 8:23.68 1.00
Lucie PetráčkováLucie Petráčková 02 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2 DNS
Celkem 11 závodníků

100 m překážek - Juniorky (Běh)

Běh 01 (ne, 5.5.2019 - 10:10) official Vítr: +3.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana HolubcováJana Holubcová 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 15.35 11.00
2 Jitka NečáskováJitka Nečásková 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 16.05 8.00
3 Bára KotkováBára Kotková 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 17.02 6.00
4 Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 17.04 5.00
5 Barbora HaškováBarbora Hašková 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 17.23 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 5.5.2019 - 10:10) official Vítr: +2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika JégrováVeronika Jégrová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 15.86 9.00
2 Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 16.26 7.00
3 Eva BřezinováEva Březinová 01 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 18.44 3.00
4 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová 02 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 19.42 2.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana HolubcováJana Holubcová 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 15.35 11.00
2 Veronika JégrováVeronika Jégrová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 15.86 9.00
3 Jitka NečáskováJitka Nečásková 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 16.05 8.00
4 Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 16.26 7.00
5 Bára KotkováBára Kotková 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 17.02 6.00
6 Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 17.04 5.00
7 Barbora HaškováBarbora Hašková 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 17.23 4.00
8 Eva BřezinováEva Březinová 01 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 18.44 3.00
9 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová 02 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 19.42 2.00

100 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (ne, 5.5.2019 - 10:00) official Vítr: +3.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 14.69 11.00
2 Eliška MertlíkováEliška Mertlíková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 16.02 8.00
3 Anna BleptováAnna Bleptová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 17.25 6.00
4 Martina PražákováMartina Pražáková 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 17.66 5.00
5 Eliška PřerovskáEliška Přerovská 04 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 7 18.65 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 5.5.2019 - 10:00) official Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 15.09 9.00
2 Sára ČihulováSára Čihulová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 16.36 7.00
3 Anna DuboveckáAnna Dubovecká 04 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 5 17.91 4.00
4 Markéta PetráskováMarkéta Petrásková 05 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 4 19.79 2.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 14.69 11.00
2 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 15.09 9.00
3 Eliška MertlíkováEliška Mertlíková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 16.02 8.00
4 Sára ČihulováSára Čihulová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 16.36 7.00
5 Anna BleptováAnna Bleptová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 17.25 6.00
6 Martina PražákováMartina Pražáková 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 17.66 5.00
7 Anna DuboveckáAnna Dubovecká 04 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 5 17.91 4.00
8 Eliška PřerovskáEliška Přerovská 04 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 7 18.65 3.00
9 Markéta PetráskováMarkéta Petrásková 05 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 4 19.79 2.00

110 m překážek - Junioři

(ne, 5.5.2019 - 10:30) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 14.96 11.00
2 Daniel StádníkDaniel Stádník 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 15.03 9.00
3 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 15.26 8.00
4 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 16.44 7.00
5 Šimon DutýŠimon Dutý 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 16.64 6.00
6 Jakub DemelJakub Demel 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 16.76 5.00
7 Vojtěch HovorkaVojtěch Hovorka 01 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 18.25 4.00
Celkem 7 závodníků

110 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (ne, 5.5.2019 - 10:20) official Vítr: +4.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch KloudVojtěch Kloud 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 15.13 8.00
2 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 15.63 7.00
3 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 16.20 4.00
4 David PšenkaDavid Pšenka 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 16.31 3.00
5 Jakub BělíkJakub Bělík 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 16.35 2.00
6 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 04 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 2 17.08 1.00
7 Jiří KrejčíJiří Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 17.59
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 5.5.2019 - 10:20) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 14.43 11.00
2 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4 14.60 9.00
3 Cyril ŽeravaCyril Žerava 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 8 15.88 6.00
4 Jakub VaníčekJakub Vaníček 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 16.06 5.00
5 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 5 17.10
6 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 18.82
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 14.43 11.00
2 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4 14.60 9.00
3 Vojtěch KloudVojtěch Kloud 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 15.13 8.00
4 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 15.63 7.00
5 Cyril ŽeravaCyril Žerava 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 8 15.88 6.00
6 Jakub VaníčekJakub Vaníček 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 16.06 5.00
7 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 16.20 4.00
8 David PšenkaDavid Pšenka 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 16.31 3.00
9 Jakub BělíkJakub Bělík 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 16.35 2.00
10 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 04 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 2 17.08 1.00
11 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 5 17.10
12 Jiří KrejčíJiří Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 17.59
13 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 18.82

4 x 100 m - Junioři

(ne, 5.5.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hlaváček, Uhlíř, Dutý, Medáček Hlaváček, Uhlíř, Dutý, Medáček AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 45.13 11.00
2 Nguyen Ngoc, Vaynahiy, Demel, Kleprlík Nguyen Ngoc, Vaynahiy, Demel, Kleprlík AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 45.74 9.00
3 Hovorka, Porubek, Miler, Kvapil Hovorka, Porubek, Miler, Kvapil TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 46.44 8.00
4 Blatník, Blažek, Boháč, Karlík Blatník, Blažek, Boháč, Karlík TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 47.02 7.00
5 Hajer, Lipnický, Berger, Bílý Hajer, Lipnický, Berger, Bílý AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 47.71 6.00
6 Machač, Vích, Hojka, Krčmář Machač, Vích, Hojka, Krčmář AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 8 49.29 5.00
7 Hojný, Potoček, Erben, Polák Hojný, Potoček, Erben, Polák TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 52.09 4.00
Celkem 7 závodníků

4 x 100 m - Dorostenci

(ne, 5.5.2019 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jelínek, Faistauer, Sedlmayer, Mašek Jelínek, Faistauer, Sedlmayer, Mašek AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 47.60 11.00
2 Půta, Žampach, Papoušek, Vaníček Půta, Žampach, Papoušek, Vaníček TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 48.15 9.00
3 Svoboda, Bělík, Kušnír, Bureš Svoboda, Bělík, Kušnír, Bureš TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 48.38 8.00
4 Kubín, Podhájský, Menčík, Štěpánek Kubín, Podhájský, Menčík, Štěpánek AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 48.99 7.00
5 Vodička, Velička, Vyčítal, Jehlička Vodička, Velička, Vyčítal, Jehlička TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 50.33 6.00
6 Bukovský, Kučera, Mencl, Poličanský Bukovský, Kučera, Mencl, Poličanský TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 50.45 5.00
7 Burkoň, Müller, Vencl, Zajíček Burkoň, Müller, Vencl, Zajíček TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 5 53.34 4.00
8 Jeřábek, Psotiak, Duben, Štancl Jeřábek, Psotiak, Duben, Štancl TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 56.99 3.00
Celkem 8 závodníků

4 x 100 m - Juniorky

(ne, 5.5.2019 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kozlová, Pitrová, Lorencová, Horáčková Kozlová, Pitrová, Lorencová, Horáčková AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 52.11 11.00
2 Sochorová, Kučerová, Bradová, Hůlková Sochorová, Kučerová, Bradová, Hůlková TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 52.61 9.00
3 Čížková, Kordová, Petruželková, Macháňová Čížková, Kordová, Petruželková, Macháňová SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 53.29 8.00
4 Ubry, Šlapáková, Hoffmannová, Stuchlíková Ubry, Šlapáková, Hoffmannová, Stuchlíková AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 53.92 7.00
5 Kočová, Čadová, Krouská, Nečásková Kočová, Čadová, Krouská, Nečásková AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 54.03 6.00
6 Voženílková, Smutná, Jakubská, Myšková Voženílková, Smutná, Jakubská, Myšková TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 55.08 5.00
7 Petrová, Ondrášková, Strnádková, Holubcová Petrová, Ondrášková, Strnádková, Holubcová TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 55.29 4.00
Celkem 7 závodníků

4 x 100 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (ne, 5.5.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hercíková, Hýblová, Přichystalová, Rappová Hercíková, Hýblová, Přichystalová, Rappová TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 52.66 11.00
2 Křováková, Cejnarová, Pourová, Voborníková Křováková, Cejnarová, Pourová, Voborníková TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 8 53.25 9.00
3 Bělohlávková, Filipová, Kuttichová, Prouzová Bělohlávková, Filipová, Kuttichová, Prouzová TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 53.57 8.00
4 Dubovecká, Pásková, Kubrová, Šulcová Dubovecká, Pásková, Kubrová, Šulcová TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 6 55.03 7.00
5 Donátová, Perutková, Menšíková, Ryšavá Donátová, Perutková, Menšíková, Ryšavá AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 56.35 4.00
6 Vohnoutová, Křelinová, Hakenová, Valentová Vohnoutová, Křelinová, Hakenová, Valentová AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 57.93 2.00
7 Fotrová, Sajdlová, Pergerová, Náhlovská Fotrová, Sajdlová, Pergerová, Náhlovská AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 62.04
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 5.5.2019 - 13:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bašková, Hochsteigerová, Tobišková, Svobodová Bašková, Hochsteigerová, Tobišková, Svobodová TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 55.15 6.00
2 Čihulová, Zelinková, Atanasová, Abrahamová Čihulová, Zelinková, Atanasová, Abrahamová TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 56.10 5.00
3 Králíčková, Najmanová, Pavlátová, Šedá Králíčková, Najmanová, Pavlátová, Šedá TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 56.40 3.00
4 Hlaváčiková, Přerovská, Petrásková, Hanzalíková Hlaváčiková, Přerovská, Petrásková, Hanzalíková TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 6 58.50 1.00
5 Kautzká, Martínková, Pekařová, Kudrnáčová Kautzká, Martínková, Pekařová, Kudrnáčová AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 59.79
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hercíková, Hýblová, Přichystalová, Rappová Hercíková, Hýblová, Přichystalová, Rappová TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 52.66 11.00
2 Křováková, Cejnarová, Pourová, Voborníková Křováková, Cejnarová, Pourová, Voborníková TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 8 53.25 9.00
3 Bělohlávková, Filipová, Kuttichová, Prouzová Bělohlávková, Filipová, Kuttichová, Prouzová TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 53.57 8.00
4 Dubovecká, Pásková, Kubrová, Šulcová Dubovecká, Pásková, Kubrová, Šulcová TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 6 55.03 7.00
5 Bašková, Hochsteigerová, Tobišková, Svobodová Bašková, Hochsteigerová, Tobišková, Svobodová TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 55.15 6.00
6 Čihulová, Zelinková, Atanasová, Abrahamová Čihulová, Zelinková, Atanasová, Abrahamová TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 56.10 5.00
7 Donátová, Perutková, Menšíková, Ryšavá Donátová, Perutková, Menšíková, Ryšavá AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 56.35 4.00
8 Králíčková, Najmanová, Pavlátová, Šedá Králíčková, Najmanová, Pavlátová, Šedá TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 56.40 3.00
9 Vohnoutová, Křelinová, Hakenová, Valentová Vohnoutová, Křelinová, Hakenová, Valentová AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 57.93 2.00
10 Hlaváčiková, Přerovská, Petrásková, Hanzalíková Hlaváčiková, Přerovská, Petrásková, Hanzalíková TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 6 58.50 1.00
11 Kautzká, Martínková, Pekařová, Kudrnáčová Kautzká, Martínková, Pekařová, Kudrnáčová AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 59.79
12 Fotrová, Sajdlová, Pergerová, Náhlovská Fotrová, Sajdlová, Pergerová, Náhlovská AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 62.04

Skok o tyči - Junioři

(ne, 5.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.502.702.903.103.303.403.503.603.703.803.903.954.004.054.104.154.204.254.404.50 Body
1 Daniel PetrželkaDaniel Petrželka
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 1 4.40 ------------o---o-xoxxx 11.00
2 Daniel StádníkDaniel Stádník
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 2 3.30 ---oxo-xxx 9.00
3 Jakub TrafinaJakub Trafina
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 3 2.90 --oxxx 8.00
Pavel HalířPavel Halíř
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 4 NM ---------xxx
Celkem 4 závodníků

Skok o tyči - Dorostenci

(ne, 5.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.502.702.903.103.303.403.503.603.703.803.903.954.004.054.104.154.204.254.304.35 Body
1 Vojtěch KloudVojtěch Kloud
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 9 4.20 --------xo---xxo---o-xxx 11.00
2 František DoubekFrantišek Doubek
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 1 4.00 --------oxo--xo-xxx 9.00
3 Jakub ŠafářJakub Šafář
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 4 3.80 -----o---o--xxx 8.00
4 Karel VeličkaKarel Velička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 6 3.60 -----xo-oxxx 7.00
5 Cyril ŽeravaCyril Žerava
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
03 7 3.60 -----xo-xxo-xxx 6.00
6 Martin PrchalMartin Prchal
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
02 3 3.40 --oooo-xxx 5.00
7 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 8 2.50 xxoxxx 4.00
Jáchym ŠtanclJáchym Štancl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 5 NM --xxx
Vojtěch DresslerVojtěch Dressler
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 2 NM -------xxx
Celkem 9 závodníků

Skok o tyči - Juniorky

(ne, 5.5.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.002.202.402.602.802.903.003.103.233.33 Body
1 Tereza MasarykováTereza Masaryková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
02 4 3.23 ----xo--oxxoxxx 11.00
2 Kateřina StuchlíkováKateřina Stuchlíková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 2 2.60 --oxxoxxx 9.00
3 Markéta LindákováMarkéta Lindáková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
05 3 2.40 oooxxx 8.00
4 Klára HoffmannováKlára Hoffmannová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
00 1 2.40 oxooxxx 7.00
Celkem 4 závodníků

Skok o tyči - Dorostenky

(ne, 5.5.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.002.202.402.602.802.903.003.10 Body
1 Hristiana AtanasováHristiana Atanasová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 5 2.60 --ooxxx 11.00
2 Amélie VoříškováAmélie Voříšková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 4 2.40 oooxx 9.00
3 Nicol NáhlovskáNicol Náhlovská
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 1 2.20 oxoxxx 8.00
Dominika NováčkováDominika Nováčková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
03 2 NM xxx
Michaela KřovákováMichaela Křováková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 3 NM xx
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Junioři

(ne, 5.5.2019 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Patrik MedáčekPatrik Medáček
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 9 6.45 -0.4 m/s 6.45  -0.46.28  -2.7-6.45-5.51  -2.95.36  -1.9 11.00
2 Jan MachačJan Machač
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
01 3 6.23 -2.4 m/s x6.23  -2.46.11  -2.66.23-6.11  -1.25.88  -3.8 9.00
3 Daniel PetrželkaDaniel Petrželka
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 5 6.03 -0.5 m/s 6.02  -2.26.03  -0.5x6.03--- 8.00
4 Thach Nguyen NgocThach Nguyen Ngoc
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 10 5.86 -3.6 m/s 5.83  -1.15.86  -3.6x5.86-4.58  -0.65.43  -2.9 7.00
5 Adam MilerAdam Miler
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
00 4 5.66 +1.6 m/s x5.66  +1.65.61  -1.75.665.58  -2.45.62  -3.4x 6.00
6 Šimon DutýŠimon Dutý
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
01 1 5.42 -3.1 m/s 5.26  -2.55.42  -3.1x5.425.08  -2.45.41  -1.7x 5.00
7 Daniel HojnýDaniel Hojný
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
01 7 5.12 -3.1 m/s 5.12  -3.15.05  -1.7x5.12xxx 4.00
8 Jan BergerJan Berger
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 6 4.86 -4.5 m/s 4.86  -4.5xx4.86--- 3.00
9 Vojtěch HovorkaVojtěch Hovorka
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
01 2 4.66 -1.8 m/s 4.17  -0.54.55  -1.94.66  -1.84.660.00.00.0 2.00
Nikolas ErbenNikolas Erben
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
00 8 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 10 závodníků

Skok daleký - Dorostenci

(ne, 5.5.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr StránskýPetr Stránský
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
03 17 5.91 -0.6 m/s 5.91  -0.65.88  -1.0x5.91x5.69  -2.1x 11.00
2 Jakub BělíkJakub Bělík
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 23 5.90 -1.9 m/s 5.64  -2.05.61  -1.7x5.645.83  -0.9x5.90  -1.9 9.00
3 Vojtěch KloudVojtěch Kloud
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 24 5.87 -1.8 m/s 5.34  -3.75.57  -2.65.37  -1.75.575.54  -2.35.42  -3.55.87  -1.8 8.00
4 Cyril ŽeravaCyril Žerava
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
03 6 5.81 -0.7 m/s x5.37  -1.95.81  -0.75.815.21  -1.95.74  -1.24.79  -2.0 7.00
5 Jakub ŠafářJakub Šafář
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 4 5.73 -0.3 m/s xx5.73  -0.35.73xx4.88  -2.2 6.00
6 Roman PrincRoman Princ
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 16 5.59 -1.2 m/s 5.49  -1.35.45  -1.45.41  -4.55.49x5.59  -1.23.40  -3.5 5.00
7 Tomáš RadostnýTomáš Radostný
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
02 1 5.52 -3.3 m/s 5.46  -2.35.52  -3.35.13  -3.95.525.41  -1.05.27  -1.3x 4.00
8 Dušan VodičkaDušan Vodička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 5.46 -3.3 m/s 0.0 3.00
9 Filip CharvátFilip Charvát
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 21 5.44 -1.3 m/s 5.29  -2.45.44  -1.3x5.440.00.00.0 2.00
10 Vojtěch ŠtěpánekVojtěch Štěpánek
AC TJ JičínAC TJ Jičín
03 10 5.41 -3.6 m/s 5.41  -3.6x5.03  -1.55.410.00.00.0 1.00
11 Jan KořénekJan Kořének
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 8 5.28 -2.5 m/s 5.13  -3.45.28  -2.55.09  -1.15.280.00.00.0
12 Jakub KušnírJakub Kušnír
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 12 5.25 -2.3 m/s x5.25  -2.3x5.250.00.00.0
13 Jiří KrejčíJiří Krejčí
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 22 5.22 -3.0 m/s x5.22  -3.05.075.220.00.00.0
14 David PšenkaDavid Pšenka
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 18 5.11 -3.4 m/s 5.11  -3.4xx5.110.00.00.0
15 Jakub ZajíčekJakub Zajíček
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
04 19 5.08 -4.1 m/s 5.08  -4.14.12  -1.3-5.080.00.00.0
16 Jiří KováčJiří Kováč
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
03 20 5.03 -1.3 m/s -5.03  -1.34.95  -3.25.030.00.00.0
17 Jiří BurešJiří Bureš
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 15 5.00 -1.1 m/s 5.00  -1.14.90  -1.1x5.000.00.00.0
18 Adam David TmějAdam David Tměj
AC TJ JičínAC TJ Jičín
04 9 4.98 -1.7 m/s 4.68  -3.34.98  -1.74.62  -2.64.980.00.00.0
19 Tomáš MenclTomáš Mencl
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 14 4.80 -3.7 m/s 4.79  -2.84.80  -3.7x4.800.00.00.0
20 Kryštof KučeraKryštof Kučera
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 11 4.34 -3.7 m/s 4.34  -3.74.32  -1.1x4.340.00.00.0
21 Aleš MoravecAleš Moravec
AC TJ JičínAC TJ Jičín
05 7 4.14 -1.4 m/s 4.14  -1.43.91  -1.43.99  -1.04.140.00.00.0
22 Václav SvobodaVáclav Svoboda
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
03 3 4.05 +0.0 m/s 4.05  +0.0x4.02  -1.44.050.00.00.0
Štěpán SchubertŠtěpán Schubert
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 2 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 13 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 24 závodníků

Skok daleký - Juniorky

(ne, 5.5.2019 - 10:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora HůlkováBarbora Hůlková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
01 2 5.62 -1.9 m/s 5.11  -1.95.22  -2.45.46  -1.65.465.47  -1.4x5.62  -1.9 11.00
2 Leona VokálováLeona Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
01 8 5.37 -0.8 m/s xx4.80  -1.54.805.11  +0.05.23  -2.05.37  -0.8 9.00
3 Daniela VolnáDaniela Volná
AC TJ JičínAC TJ Jičín
02 20 5.00 -2.8 m/s 5.00  -2.84.89  -2.0x5.00x4.87  -2.0- 8.00
4 Barbora KučerováBarbora Kučerová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 19 4.82 -2.0 m/s 4.71  -1.04.01  -3.04.82  -2.04.824.67  -1.04.19  -1.34.58  -0.6 7.00
5 Veronika JégrováVeronika Jégrová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
00 3 4.79 -3.3 m/s 3.11  +0.04.69  +1.23.46  -2.24.694.67  -2.04.78  -1.74.79  -3.3 6.00
6 Adéla SochorováAdéla Sochorová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 16 4.76 -1.0 m/s xx4.57  -2.74.574.76  -1.04.54  -2.4x 5.00
7 Klára HoffmannováKlára Hoffmannová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
00 1 4.75 -0.1 m/s xx4.75  -0.14.754.46  -1.0-- 4.00
8 Markéta MacháňováMarkéta Macháňová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
03 17 4.55 -3.6 m/s 4.27  +2.54.55  -3.6x4.55--- 3.00
9 Bára StrnádkováBára Strnádková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 14 4.51 -2.3 m/s 4.15  +0.04.31  -2.04.51  -2.34.510.00.00.0 2.00
10 Barbora HaškováBarbora Hašková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 13 4.51 -1.9 m/s 4.51  -1.94.28  -2.34.21  -2.04.510.00.00.0 1.00
11 Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
01 18 4.37 +0.0 m/s 4.01  -0.14.26  -4.94.37  +0.04.370.00.00.0
12 Tereza MasarykováTereza Masaryková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
02 5 4.34 -2.8 m/s 4.34  -2.84.12  -3.64.29  -2.14.340.00.00.0
13 Barbora OndráškováBarbora Ondrášková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
04 12 4.31 -1.9 m/s 4.31  -1.93.98  -2.04.17  -3.44.310.00.00.0
14 Aneta VinklářováAneta Vinklářová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 15 4.26 -1.8 m/s xx4.26  -1.84.260.00.00.0
15 Klára MatuškováKlára Matušková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 6 4.11 -2.4 m/s xx4.11  -2.44.110.00.00.0
16 Anna PetruželkováAnna Petruželková
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
04 9 4.09 -1.8 m/s 4.09  -1.8x3.20  -2.04.090.00.00.0
17 Marie KordováMarie Kordová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
04 11 3.96 -1.4 m/s 3.34  -2.43.93  -1.03.96  -1.43.960.00.00.0
18 Adéla KružíkováAdéla Kružíková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
01 4 3.94 -3.1 m/s 3.94  -3.13.83  -3.03.64  -2.03.940.00.00.0
19 Aneta UbryAneta Ubry
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 7 3.90 -2.1 m/s 3.44  -1.73.66  -1.43.90  -2.13.900.00.00.0
Kateřina KlímováKateřina Klímová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 10 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 20 závodníků

Skok daleký - Dorostenky

(ne, 5.5.2019 - 11:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Františka RappováFrantiška Rappová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 22 5.26 -1.0 m/s xx4.84  -2.64.84xx5.26  -1.0 11.00
2 Alena CejnarováAlena Cejnarová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 18 4.99 -2.2 m/s 4.55  -1.44.55  -4.0x4.554.77  -1.84.78  -2.14.99  -2.2 9.00
3 Kateřina KadaváKateřina Kadavá
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 21 4.97 -2.8 m/s 3.26  -2.2x4.87  -1.94.874.97  -2.8x4.81  -2.5 8.00
4 Zuzana KubrováZuzana Kubrová
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
04 15 4.81 -2.0 m/s 4.63  +0.04.51  -1.74.17  -3.64.63x4.74  -1.84.81  -2.0 7.00
5 Sára ErbenováSára Erbenová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 2 4.68 -4.0 m/s x4.56  -1.54.68  -4.04.680.00.00.0 6.00
6 Eliška MertlíkováEliška Mertlíková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 19 4.60 -2.1 m/s 4.34  -3.44.23  -3.64.51  -2.24.514.50  -1.84.55  -2.44.60  -2.1 5.00
7 Klára HercíkováKlára Hercíková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
02 20 4.58 -2.7 m/s 4.58  -2.74.50  -2.4x4.58xx4.33  -1.9 4.00
8 Eliška BrzobohatáEliška Brzobohatá
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
04 16 4.56 -1.1 m/s 4.56  -1.14.16  -2.14.20  -2.14.564.24  -0.7xx 3.00
9 Miluše PáskováMiluše Pásková
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
03 11 4.42 -2.8 m/s 4.30  -3.24.42  -2.84.39  -3.34.420.00.00.0 2.00
10 Nela VaníčkováNela Vaníčková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 5 4.39 -1.5 m/s 4.39  -1.54.28  -3.24.33  -3.84.390.00.00.0 1.00
11 Eliška DoubravováEliška Doubravová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
03 17 4.33 -2.4 m/s 4.22  -0.44.31  -3.14.33  -2.44.330.00.00.0
12 Tereza KrálíčkováTereza Králíčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 12 4.32 -1.7 m/s 4.32  -1.74.27  -3.24.21  -3.54.320.00.00.0
13 Bára FilipováBára Filipová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 14 4.32 -2.2 m/s x4.32  -2.2x4.320.00.00.0
14 Pavla SajdlováPavla Sajdlová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 4 4.29 -1.0 m/s x4.29  -1.04.04  -2.04.290.00.00.0
15 Štěpánka ZelinkováŠtěpánka Zelinková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 6 4.12 -1.9 m/s xx4.12  -1.94.120.00.00.0
16 Marie ŠulcováMarie Šulcová
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
05 9 4.03 -2.7 m/s x4.03  -2.73.66  -1.34.030.00.00.0
17 Martina PražákováMartina Pražáková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 10 4.00 -1.9 m/s 4.00  -1.93.72  -1.43.81  -2.94.000.00.00.0
18 Blažena MenšíkováBlažena Menšíková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
05 8 3.99 -2.5 m/s 3.99  -2.53.95  -4.2x3.990.00.00.0
19 Daniela KřelinováDaniela Křelinová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
02 7 3.99 -3.3 m/s 3.91  -2.33.99  -3.33.87  -2.03.990.00.00.0
20 Šárka HavlováŠárka Havlová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
05 13 3.84 -2.2 m/s x3.84  -2.2x3.840.00.00.0
21 Kateřina HakenováKateřina Hakenová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
02 3 3.68 -2.0 m/s 3.56  -1.53.68  -2.03.61  -2.23.680.00.00.0
Štěpánka DonátováŠtěpánka Donátová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
02 1 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 22 závodníků

Hod kladivem 3kg - Dorostenky

(ne, 5.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora VelíškováBarbora Velíšková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
02 10 48.79 0.0 11.00
2 Pavlína ŠedáPavlína Šedá
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 18 42.37 0.0 9.00
3 Barbora ŠtejfováBarbora Štejfová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 19 40.85 0.0 8.00
4 Sára DočekalováSára Dočekalová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 17 38.67 0.0 7.00
5 Eva NiedermertlováEva Niedermertlová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
02 3 37.58 0.0 6.00
6 Monika ProuzováMonika Prouzová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 5 34.75 0.0 5.00
7 Eliška MendelováEliška Mendelová
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
04 1 30.50 0.0 4.00
8 Johana CoufalováJohana Coufalová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 16 26.80 0.0 3.00
9 Tereza ProuzováTereza Prouzová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 14 26.28 0.0 2.00
10 Terezie SoučkováTerezie Součková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 7 26.05 0.0 1.00
11 Dominika ŠirlováDominika Širlová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
02 9 25.64 0.0
12 Petra SedláčkováPetra Sedláčková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
04 15 24.85 0.0
13 Amélie VoříškováAmélie Voříšková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 11 24.43 0.0
14 Anna AlbrechtováAnna Albrechtová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
04 13 23.38 0.0
15 Lenka MalichováLenka Malichová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
03 12 22.69 0.0
16 Eliška PlašilováEliška Plašilová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 4 21.53 0.0
17 Monika NezdarováMonika Nezdarová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 2 19.97 0.0
Anna StředováAnna Středová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
03 8 DNS 0.0
Eliška PřerovskáEliška Přerovská
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
04 6 NM 0.0
Celkem 19 závodníků

Hod kladivem 4kg - Juniorky

(ne, 5.5.2019 - 11:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika PřibylováVeronika Přibylová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
00 3 44.93 0.0 11.00
2 Daniela KubalováDaniela Kubalová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
00 1 42.13 0.0 9.00
3 Anna NečáskováAnna Nečásková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
01 2 28.39 0.0 8.00
Celkem 3 závodníků

Hod kladivem 5kg - Dorostenci

(ne, 5.5.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr LankPetr Lank
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
02 5 56.24 0.0 11.00
2 Jakub DaněkJakub Daněk
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 10 41.60 0.0 9.00
3 Martin MenčíkMartin Menčík
AC TJ JičínAC TJ Jičín
03 9 35.95 0.0 8.00
4 Petr HochmannPetr Hochmann
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
03 2 35.70 0.0 7.00
5 Matyáš KubínMatyáš Kubín
AC TJ JičínAC TJ Jičín
03 8 33.15 0.0 6.00
6 Šimon JedličkaŠimon Jedlička
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
03 4 23.68 0.0 5.00
7 Matěj BradáčMatěj Bradáč
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 1 22.05 0.0 4.00
8 Matěj PoličanskýMatěj Poličanský
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
02 6 21.08 0.0 3.00
9 Bohumil JanoušekBohumil Janoušek
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
03 3 15.54 0.0 2.00
10 Max PsotiakMax Psotiak
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 7 11.98 0.0 1.00
Celkem 10 závodníků

Hod kladivem 6kg - Junioři

(ne, 5.5.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David KrčmářDavid Krčmář
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
00 5 36.21 0.0 11.00
2 Václav HojkaVáclav Hojka
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
01 3 33.02 0.0 9.00
3 Jan EfflerJan Effler
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
00 2 29.08 0.0 8.00
4 Martin DroščákMartin Droščák
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
01 1 28.67 0.0 7.00
5 Daniel PospíšilDaniel Pospíšil
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
01 7 23.83 0.0 6.00
6 Ondřej PorubekOndřej Porubek
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
00 6 22.30 0.0 5.00
7 Jakub KarlíkJakub Karlík
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 4 20.28 0.0 4.00
Celkem 7 závodníků

Hod oštěpem 500g - Dorostenky

(ne, 5.5.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominika ŠirlováDominika Širlová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
02 15 36.82 0.0 11.00
2 Magdaléna PůlpánováMagdaléna Půlpánová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 10 35.94 0.0 9.00
3 Eliška MendelováEliška Mendelová
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
04 25 35.30 0.0 8.00
4 Kateřina KadaváKateřina Kadavá
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 3 33.88 0.0 7.00
5 Monika NezdarováMonika Nezdarová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 5 33.83 0.0 6.00
6 Tereza ProuzováTereza Prouzová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 27 33.16 0.0 5.00
7 Zuzana BaškováZuzana Bašková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 28 32.44 0.0 4.00
8 Sára DočekalováSára Dočekalová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 1 32.30 0.0 3.00
9 Barbora VelíškováBarbora Velíšková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
02 16 29.34 0.0 2.00
10 Johana CoufalováJohana Coufalová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 26 29.32 0.0 1.00
11 Amélie VoříškováAmélie Voříšková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 19 28.11 0.0
12 Sára ErbenováSára Erbenová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 2 27.58 0.0
13 Anna StředováAnna Středová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
03 13 27.33 0.0
14 Lucie PeškařováLucie Peškařová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
04 6 27.30 0.0
15 Aneta HochsteigerováAneta Hochsteigerová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
05 24 25.83 0.0
16 Tereza KrálíčkováTereza Králíčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 4 25.67 0.0
17 Andrea FúskováAndrea Fúsková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 22 25.63 0.0
18 Tereza PeškařováTereza Peškařová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
02 7 25.33 0.0
19 Vendulka RyšaváVendulka Ryšavá
AC Česká LípaAC Česká Lípa
02 11 23.00 0.0
20 Martina PražákováMartina Pražáková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 9 22.53 0.0
21 Pavlína ŠedáPavlína Šedá
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 14 21.08 0.0
22 Eliška MertlíkováEliška Mertlíková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 23 20.46 0.0
23 Lenka MalichováLenka Malichová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
03 17 20.44 0.0
24 Zuzana NácovskáZuzana Nácovská
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
03 18 20.18 0.0
25 Terezie SoučkováTerezie Součková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 12 19.06 0.0
26 Eliška PlašilováEliška Plašilová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 8 14.53 0.0
Anna AlbrechtováAnna Albrechtová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
04 20 DNS 0.0
Eliška KudrnáčováEliška Kudrnáčová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 21 NM 0.0
Celkem 28 závodníků

Hod oštěpem 600g - Juniorky

(ne, 5.5.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
02 13 36.52 0.0 11.00
2 Barbora HůlkováBarbora Hůlková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
01 2 33.29 0.0 9.00
3 Anna NečáskováAnna Nečásková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
01 6 25.77 0.0 8.00
4 Kateřina JakouběováKateřina Jakouběová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 3 23.96 0.0 7.00
5 Hana KouckáHana Koucká
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
00 5 22.78 0.0 6.00
6 Barbora PitrováBarbora Pitrová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
05 8 21.43 0.0 5.00
7 Klára HoffmannováKlára Hoffmannová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
00 1 20.94 0.0 4.00
8 Sandra PeterováSandra Peterová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
01 11 19.71 0.0 3.00
9 Zuzana JungováZuzana Jungová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
03 12 19.68 0.0 2.00
10 Eliška PetrováEliška Petrová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
01 7 19.20 0.0 1.00
11 Aneta VinklářováAneta Vinklářová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 10 16.42 0.0
12 Zara AlbrechtováZara Albrechtová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
05 14.53 0.0
13 Kristýna JaneckáKristýna Janecká
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
03 4 14.14 0.0
Kateřina StuchlíkováKateřina Stuchlíková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 9 DNS 0.0
Celkem 14 závodníků

Hod oštěpem 700g - Dorostenci

(ne, 5.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Ondřej MikešOndřej Mikeš
AC PardubiceAC Pardubice
02 7 60.26 0.0
2 František DoubekFrantišek Doubek
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 18 57.32 0.0 11.00
3 Martin MenčíkMartin Menčík
AC TJ JičínAC TJ Jičín
03 19 52.52 0.0 9.00
4 Petr StránskýPetr Stránský
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
03 17 52.21 0.0 8.00
5 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 15 50.80 0.0 7.00
6 Dušan VodičkaDušan Vodička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 10 49.09 0.0 6.00
7 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 14 39.00 0.0 5.00
8 Tomáš MenclTomáš Mencl
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 6 38.17 0.0 4.00
9 Matyáš KubínMatyáš Kubín
AC TJ JičínAC TJ Jičín
03 12 36.17 0.0 3.00
10 Jakub PodhájskýJakub Podhájský
AC TJ JičínAC TJ Jičín
03 16 34.61 0.0 2.00
11 Šimon VenclŠimon Vencl
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
03 11 34.50 0.0 1.00
12 Šimon JedličkaŠimon Jedlička
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
03 3 33.93 0.0
13 Matěj KřováčekMatěj Křováček
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
04 4 27.74 0.0
14 Matěj BradáčMatěj Bradáč
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 1 26.00 0.0
15 Karel VeličkaKarel Velička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 9 24.50 0.0
16 Tadeáš MüllerTadeáš Müller
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
05 8 18.60 0.0
17 Kryštof KučeraKryštof Kučera
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 5 12.29 0.0
Petr HochmannPetr Hochmann
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
03 2 DNS 0.0
Jakub KušnírJakub Kušnír
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 13 DNS 0.0
Celkem 19 závodníků

Hod oštěpem 800g - Junioři

(ne, 5.5.2019 - 11:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub KarlíkJakub Karlík
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 3 49.82 0.0 11.00
2 Adam KleprlíkAdam Kleprlík
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
00 4 47.98 0.0 9.00
3 Petr VíchPetr Vích
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
01 12 45.31 0.0 8.00
4 Václav HojkaVáclav Hojka
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
01 13 45.10 0.0 7.00
5 Nikolas ErbenNikolas Erben
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
00 11 37.96 0.0 6.00
6 Oskar HajerOskar Hajer
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 2 37.65 0.0 5.00
7 Ondřej PorubekOndřej Porubek
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
00 7 37.40 0.0 4.00
8 Daniel StádníkDaniel Stádník
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 8 36.60 0.0 3.00
9 Jakub TrafinaJakub Trafina
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 9 32.46 0.0 2.00
10 David KrčmářDavid Krčmář
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
00 5 28.21 0.0 1.00
11 Jan EfflerJan Effler
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
00 1 27.85 0.0
12 David JanouchDavid Janouch
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
00 10 26.73 0.0
13 Robin PolákRobin Polák
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
01 6 24.00 0.0
Celkem 13 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Junioři

(ne, 5.5.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petr DušekPetr Dušek 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 13:58.23 11.00
2 Robert HurdálekRobert Hurdálek 03 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 14:15.19 9.00
3 Mykhaylo HetsyanynMykhaylo Hetsyanyn 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 15:22.15 8.00
4 Daniel BaliczDaniel Balicz 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 16:06.83 7.00
5 Patrik SolničkaPatrik Solnička 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 8 16:33.61 6.00
6 Daniel PospíšilDaniel Pospíšil 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 7 23:22.44 5.00
Celkem 6 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Dorostenci

(ne, 5.5.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Roman HanykRoman Hanyk 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 15:56.70 11.00
2 Max PsotiakMax Psotiak 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. <