výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo krajského přeboru družstev nejmladšího žactva

Jičín (13. 6. 2019)

150 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (čt, 13.6.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana CsizmaziováJana Csizmaziová 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 22.9 38.00
2 Laura ČerníkováLaura Černíková 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 23.6 35.00
3 Petra BrožováPetra Brožová 08 Sportovní klub Studenec. z.s.Sportovní klub Studenec. z.s. 3 24.5 27.50
4 Anna BřízkováAnna Břízková 09 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 28.6 12.50
5 Tereza HakenováTereza Hakenová 09 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 29.5 8.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 13.6.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ChrástováBarbora Chrástová 08 Sportovní klub Studenec. z.s.Sportovní klub Studenec. z.s. 6 23.7 33.50
2 Natálie JonášováNatálie Jonášová 09 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 25.0 26.00
3 Klára HrnčířováKlára Hrnčířová 10 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 26.7 17.50
4 Anna DoležalováAnna Doležalová 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 28.0 14.00
5 Nicol DrahonínskáNicol Drahonínská 09 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 28.9 11.00
6 Kristýna ChudobováKristýna Chudobová 10 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 29.6 7.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 13.6.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KřepelováTereza Křepelová 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 23.7 33.50
2 Dominika Vlasta KindlováDominika Vlasta Kindlová 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 24.3 30.00
3 Viktorie KrajíčkováViktorie Krajíčková 09 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 25.2 25.00
4 Zuzana KrejčíkováZuzana Krejčíková 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 25.3 24.00
5 Anna KartákováAnna Kartáková 10 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 29.2 10.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (čt, 13.6.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza MarkováTereza Marková 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 21.7 40.00
2 Aneta MarkováAneta Marková 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 22.1 39.00
3 Veronika LedvinováVeronika Ledvinová 09 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 23.4 37.00
4 Aneta LoudováAneta Loudová 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 24.5 27.50
5 Ester MaláEster Malá 08 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 27.7 15.00
6 Klára KubátováKlára Kubátová 08 Sportovní klub Studenec. z.s.Sportovní klub Studenec. z.s. 3 28.6 12.50
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (čt, 13.6.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva RosickáEva Rosická 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 24.2 31.00
2 Adéla MatoušováAdéla Matoušová 10 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 25.9 22.50
3 Barbora PetrováBarbora Petrová 10 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 26.1 21.00
4 Laura PokornáLaura Pokorná 10 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 26.4 20.00
5 Rozálie PáchováRozálie Páchová 10 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 26.8 16.00
6 Zuzana NekutováZuzana Nekutová 12 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 29.4 9.00
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (čt, 13.6.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie ŽákováJulie Žáková 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 23.5 36.00
2 Tereza ZichováTereza Zichová 10 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 24.1 32.00
3 Adéla TomáškováAdéla Tomášková 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 24.4 29.00
4 Aneta ValentováAneta Valentová 10 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 25.9 22.50
5 Stella TrmatováStella Trmatová 10 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 26.6 19.00
6 Karolína ZuzánkováKarolína Zuzánková 09 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 26.7 17.50
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza MarkováTereza Marková 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 21.7 40.00
2 Aneta MarkováAneta Marková 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 22.1 39.00
3 Jana CsizmaziováJana Csizmaziová 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 22.9 38.00
4 Veronika LedvinováVeronika Ledvinová 09 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 23.4 37.00
5 Julie ŽákováJulie Žáková 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 23.5 36.00
6 Laura ČerníkováLaura Černíková 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 23.6 35.00
7 Barbora ChrástováBarbora Chrástová 08 Sportovní klub Studenec. z.s.Sportovní klub Studenec. z.s. 6 23.7 33.50
7 Tereza KřepelováTereza Křepelová 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 23.7 33.50
9 Tereza ZichováTereza Zichová 10 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 24.1 32.00
10 Eva RosickáEva Rosická 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 24.2 31.00
11 Dominika Vlasta KindlováDominika Vlasta Kindlová 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 24.3 30.00
12 Adéla TomáškováAdéla Tomášková 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 24.4 29.00
13 Petra BrožováPetra Brožová 08 Sportovní klub Studenec. z.s.Sportovní klub Studenec. z.s. 3 24.5 27.50
13 Aneta LoudováAneta Loudová 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 24.5 27.50
15 Natálie JonášováNatálie Jonášová 09 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 25.0 26.00
16 Viktorie KrajíčkováViktorie Krajíčková 09 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 25.2 25.00
17 Zuzana KrejčíkováZuzana Krejčíková 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 25.3 24.00
18 Adéla MatoušováAdéla Matoušová 10 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 25.9 22.50
18 Aneta ValentováAneta Valentová 10 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 25.9 22.50
20 Barbora PetrováBarbora Petrová 10 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 26.1 21.00
21 Laura PokornáLaura Pokorná 10 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 26.4 20.00
22 Stella TrmatováStella Trmatová 10 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 26.6 19.00
23 Klára HrnčířováKlára Hrnčířová 10 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 26.7 17.50
23 Karolína ZuzánkováKarolína Zuzánková 09 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 26.7 17.50
25 Rozálie PáchováRozálie Páchová 10 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 26.8 16.00
26 Ester MaláEster Malá 08 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 27.7 15.00
27 Anna DoležalováAnna Doležalová 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 28.0 14.00
28 Anna BřízkováAnna Břízková 09 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 28.6 12.50
28 Klára KubátováKlára Kubátová 08 Sportovní klub Studenec. z.s.Sportovní klub Studenec. z.s. 3 28.6 12.50
30 Nicol DrahonínskáNicol Drahonínská 09 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 28.9 11.00
31 Anna KartákováAnna Kartáková 10 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 29.2 10.00
32 Zuzana NekutováZuzana Nekutová 12 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 29.4 9.00
33 Tereza HakenováTereza Hakenová 09 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 29.5 8.00
34 Kristýna ChudobováKristýna Chudobová 10 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 29.6 7.00

600 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (čt, 13.6.2019 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jiří MilerJiří Miler 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 1:52.2 40.00
2 Filip DrdaFilip Drda 10 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 1:54.3 39.00
3 Vítek PospíšilVítek Pospíšil 10 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 8 2:09.0 30.00
4 Jakub NovotnýJakub Novotný 09 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 2:13.3 25.00
5 Vojtěch KošekVojtěch Košek 09 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 2:19.3 17.00
6 Štěpán MatějůŠtěpán Matějů 09 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 2:19.8 15.00
7 Štěpán VytinaŠtěpán Vytina 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 12 2:25.8 13.00
8 Hubert SoukalHubert Soukal 10 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 9 2:27.7 10.00
9 Pavel LacinaPavel Lacina 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 2:29.3 9.00
10 Jakub TomášekJakub Tomášek 11 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 10 2:35.3 7.00
11 Jan VideckýJan Videcký 11 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 11 2:35.8 6.00
12 Vít CihlářVít Cihlář 11 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 3:11.9 5.00
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (čt, 13.6.2019 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Antonín VinšAntonín Vinš 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 12 2:02.1 38.00
2 Matouš VelebaMatouš Veleba 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 11 2:03.1 36.00
3 Vojtěch TrejbalVojtěch Trejbal 08 Sportovní klub Studenec. z.s.Sportovní klub Studenec. z.s. 10 2:05.6 34.00
4 Matěj TauchmanMatěj Tauchman 08 Sportovní klub Studenec. z.s.Sportovní klub Studenec. z.s. 9 2:05.9 33.00
5 Vojtěch KubánekVojtěch Kubánek 09 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 2:11.6 28.00
6 David KadečkaDavid Kadečka 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 2:14.4 23.00
7 Štěpán KomárekŠtěpán Komárek 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 2:14.8 21.50
8 Jan HrnčířJan Hrnčíř 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 2:18.2 18.00
9 Josef ŠedivýJosef Šedivý 08 Sportovní klub Studenec. z.s.Sportovní klub Studenec. z.s. 8 2:19.4 16.00
10 Vojtěch JačekVojtěch Jaček 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 2:22.7 14.00
11 Dalibor KrupkaDalibor Krupka 10 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 2:26.2 12.00
12 Dominik AuerDominik Auer 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 2:27.4 11.00
Celkem 12 závodníků
Běh 03 (čt, 13.6.2019 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vojtěch KodymVojtěch Kodym 09 Sportovní klub Studenec. z.s.Sportovní klub Studenec. z.s. 4 2:02.9 37.00
2 Viktor KonečnýViktor Konečný 09 Sportovní klub Studenec. z.s.Sportovní klub Studenec. z.s. 5 2:05.2 35.00
3 Matěj KotroušMatěj Kotrouš 08 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 2:07.0 32.00
4 Daniel DoležalDaniel Doležal 08 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 2:08.1 31.00
5 Štěpán MoravecŠtěpán Moravec 09 AC TJ JičínAC TJ Jičín 8 2:09.2 29.00
6 Jakub LejdarJakub Lejdar 09 Sportovní klub Studenec. z.s.Sportovní klub Studenec. z.s. 7 2:11.8 27.00
7 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 09 AC TJ JičínAC TJ Jičín 12 2:13.2 26.00
8 Vojtěch RejhaVojtěch Rejha 10 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 10 2:14.3 24.00
9 Tomáš DoležalTomáš Doležal 10 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 2:14.8 21.50
10 Oldřich TomášOldřich Tomáš 09 Sportovní klub Studenec. z.s.Sportovní klub Studenec. z.s. 11 2:16.5 20.00
11 Václav PochopVáclav Pochop 09 Sportovní klub Studenec. z.s.Sportovní klub Studenec. z.s. 9 2:17.2 19.00
12 Lukáš HakenLukáš Haken 09 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 2:34.8 8.00
Celkem 12 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jiří MilerJiří Miler 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 1:52.2 40.00
2 Filip DrdaFilip Drda 10 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 1:54.3 39.00
3 Antonín VinšAntonín Vinš 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 12 2:02.1 38.00
4 Vojtěch KodymVojtěch Kodym 09 Sportovní klub Studenec. z.s.Sportovní klub Studenec. z.s. 4 2:02.9 37.00
5 Matouš VelebaMatouš Veleba 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 11 2:03.1 36.00
6 Viktor KonečnýViktor Konečný 09 Sportovní klub Studenec. z.s.Sportovní klub Studenec. z.s. 5 2:05.2 35.00
7 Vojtěch TrejbalVojtěch Trejbal 08 Sportovní klub Studenec. z.s.Sportovní klub Studenec. z.s. 10 2:05.6 34.00
8 Matěj TauchmanMatěj Tauchman 08 Sportovní klub Studenec. z.s.Sportovní klub Studenec. z.s. 9 2:05.9 33.00
9 Matěj KotroušMatěj Kotrouš 08 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 2:07.0 32.00
10 Daniel DoležalDaniel Doležal 08 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 2:08.1 31.00
11 Vítek PospíšilVítek Pospíšil 10 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 8 2:09.0 30.00
12 Štěpán MoravecŠtěpán Moravec 09 AC TJ JičínAC TJ Jičín 8 2:09.2 29.00
13 Vojtěch KubánekVojtěch Kubánek 09 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 2:11.6 28.00
14 Jakub LejdarJakub Lejdar 09 Sportovní klub Studenec. z.s.Sportovní klub Studenec. z.s. 7 2:11.8 27.00
15 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 09 AC TJ JičínAC TJ Jičín 12 2:13.2 26.00
16 Jakub NovotnýJakub Novotný 09 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 2:13.3 25.00
17 Vojtěch RejhaVojtěch Rejha 10 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 10 2:14.3 24.00
18 David KadečkaDavid Kadečka 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 2:14.4 23.00
19 Štěpán KomárekŠtěpán Komárek 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 2:14.8 21.50
19 Tomáš DoležalTomáš Doležal 10 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 2:14.8 21.50
21 Oldřich TomášOldřich Tomáš 09 Sportovní klub Studenec. z.s.Sportovní klub Studenec. z.s. 11 2:16.5 20.00
22 Václav PochopVáclav Pochop 09 Sportovní klub Studenec. z.s.Sportovní klub Studenec. z.s. 9 2:17.2 19.00
23 Jan HrnčířJan Hrnčíř 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 2:18.2 18.00
24 Vojtěch KošekVojtěch Košek 09 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 2:19.3 17.00
25 Josef ŠedivýJosef Šedivý 08 Sportovní klub Studenec. z.s.Sportovní klub Studenec. z.s. 8 2:19.4 16.00
26 Štěpán MatějůŠtěpán Matějů 09 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 2:19.8 15.00
27 Vojtěch JačekVojtěch Jaček 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 2:22.7 14.00
28 Štěpán VytinaŠtěpán Vytina 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 12 2:25.8 13.00
29 Dalibor KrupkaDalibor Krupka 10 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 2:26.2 12.00
30 Dominik AuerDominik Auer 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 2:27.4 11.00
31 Hubert SoukalHubert Soukal 10 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 9 2:27.7 10.00
32 Pavel LacinaPavel Lacina 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 2:29.3 9.00
33 Lukáš HakenLukáš Haken 09 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 2:34.8 8.00
34 Jakub TomášekJakub Tomášek 11 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 10 2:35.3 7.00
35 Jan VideckýJan Videcký 11 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 11 2:35.8 6.00
36 Vít CihlářVít Cihlář 11 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 3:11.9 5.00

4 x 100 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (čt, 13.6.2019 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Komárek, Matějů, Miler, Vinš Komárek, Matějů, Miler, Vinš AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 62.7 40.00
2 Drda, Kadečka, Pospíšil, Veleba Drda, Kadečka, Pospíšil, Veleba AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 64.1 39.00
3 Doležal, Doležal, Kotrouš, Vávra Doležal, Doležal, Kotrouš, Vávra AC TJ JičínAC TJ Jičín 66.6 37.00
4 Trejbal, Tauchman, Šedivý, Pochop Trejbal, Tauchman, Šedivý, Pochop Sportovní klub Studenec. z.s.Sportovní klub Studenec. z.s. 67.0 36.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (čt, 13.6.2019 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lejdar, Konečný, Tomáš, Kodym Lejdar, Konečný, Tomáš, Kodym Sportovní klub Studenec. z.s.Sportovní klub Studenec. z.s. 65.9 38.00
2 Novotný, Vytina, Krupka, Kubánek Novotný, Vytina, Krupka, Kubánek AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 71.6 35.00
3 Videcký, Tomášek, Soukal, Košek Videcký, Tomášek, Soukal, Košek AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 73.4 34.00
4 Auer, Jaček, Hrnčíř, Lacina Auer, Jaček, Hrnčíř, Lacina AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 74.7 33.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Komárek, Matějů, Miler, Vinš Komárek, Matějů, Miler, Vinš AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 62.7 40.00
2 Drda, Kadečka, Pospíšil, Veleba Drda, Kadečka, Pospíšil, Veleba AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 64.1 39.00
3 Lejdar, Konečný, Tomáš, Kodym Lejdar, Konečný, Tomáš, Kodym Sportovní klub Studenec. z.s.Sportovní klub Studenec. z.s. 65.9 38.00
4 Doležal, Doležal, Kotrouš, Vávra Doležal, Doležal, Kotrouš, Vávra AC TJ JičínAC TJ Jičín 66.6 37.00
5 Trejbal, Tauchman, Šedivý, Pochop Trejbal, Tauchman, Šedivý, Pochop Sportovní klub Studenec. z.s.Sportovní klub Studenec. z.s. 67.0 36.00
6 Novotný, Vytina, Krupka, Kubánek Novotný, Vytina, Krupka, Kubánek AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 71.6 35.00
7 Videcký, Tomášek, Soukal, Košek Videcký, Tomášek, Soukal, Košek AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 73.4 34.00
8 Auer, Jaček, Hrnčíř, Lacina Auer, Jaček, Hrnčíř, Lacina AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 74.7 33.00

4 x 100 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (čt, 13.6.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Csizmaziová, Marková, Marková, Loudová Csizmaziová, Marková, Marková, Loudová AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 58.3 40.00
2 Křepelová, Ledvinová, Rosická, Tomášková Křepelová, Ledvinová, Rosická, Tomášková AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 64.4 38.00
3 Brožová, Kubátová, Chrástová Brožová, Kubátová, Chrástová Sportovní klub Studenec. z.s.Sportovní klub Studenec. z.s. 67.6 37.00
4 Pokorná, Zichová, Valentová, Jonášová Pokorná, Zichová, Valentová, Jonášová AC TJ JičínAC TJ Jičín 67.8 36.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (čt, 13.6.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kindlová, Krejčíková, Černíková, Žáková Kindlová, Krejčíková, Černíková, Žáková AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 63.9 39.00
2 Trmatová, Malá, Drahonínská, Břízková Trmatová, Malá, Drahonínská, Břízková AC TJ JičínAC TJ Jičín 73.9 35.00
3 Doležalová, Krajíčková, Hrnčířová, Petrová Doležalová, Krajíčková, Hrnčířová, Petrová AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 87.0 34.00
4 Matoušová, Nekutová, Zuzánková Matoušová, Nekutová, Zuzánková AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 80.0 33.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Csizmaziová, Marková, Marková, Loudová Csizmaziová, Marková, Marková, Loudová AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 58.3 40.00
2 Kindlová, Krejčíková, Černíková, Žáková Kindlová, Krejčíková, Černíková, Žáková AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 63.9 39.00
3 Křepelová, Ledvinová, Rosická, Tomášková Křepelová, Ledvinová, Rosická, Tomášková AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 64.4 38.00
4 Brožová, Kubátová, Chrástová Brožová, Kubátová, Chrástová Sportovní klub Studenec. z.s.Sportovní klub Studenec. z.s. 67.6 37.00
5 Pokorná, Zichová, Valentová, Jonášová Pokorná, Zichová, Valentová, Jonášová AC TJ JičínAC TJ Jičín 67.8 36.00
6 Trmatová, Malá, Drahonínská, Břízková Trmatová, Malá, Drahonínská, Břízková AC TJ JičínAC TJ Jičín 73.9 35.00
7 Matoušová, Nekutová, Zuzánková Matoušová, Nekutová, Zuzánková AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 80.0 33.00
8 Doležalová, Krajíčková, Hrnčířová, Petrová Doležalová, Krajíčková, Hrnčířová, Petrová AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 87.0 34.00

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (čt, 13.6.2019 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Aneta MarkováAneta Marková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
08 21 4.21 0.0 40.00
2 Tereza MarkováTereza Marková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
08 22 4.07 0.0 39.00
3 Jana CsizmaziováJana Csizmaziová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
08 3 4.01 0.0 38.00
4 Julie ŽákováJulie Žáková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
08 34 3.73 0.0 37.00
5 Aneta LoudováAneta Loudová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
08 19 3.60 0.0 36.00
6 Petra BrožováPetra Brožová
Sportovní klub Studenec. z.s.Sportovní klub Studenec. z.s.
08 1 3.57 0.0 35.00
7 Veronika LedvinováVeronika Ledvinová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
09 18 3.51 0.0 34.00
8 Tereza KřepelováTereza Křepelová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
08 16 3.51 0.0 33.00
9 Barbora ChrástováBarbora Chrástová
Sportovní klub Studenec. z.s.Sportovní klub Studenec. z.s.
08 9 3.38 0.0 32.00
10 Barbora PetrováBarbora Petrová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
10 26 3.35 0.0 31.00
11 Eva RosickáEva Rosická
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
08 28 3.34 0.0 30.00
12 Zuzana KrejčíkováZuzana Krejčíková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
08 15 3.32 0.0 29.00
13 Aneta ValentováAneta Valentová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
10 31 3.30 0.0 28.00
14 Laura ČerníkováLaura Černíková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
08 4 3.27 0.0 27.00
15 Natálie JonášováNatálie Jonášová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
09 11 3.25 0.0 26.00
16 Viktorie KrajíčkováViktorie Krajíčková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
09 14 3.22 0.0 25.00
17 Dominika Vlasta KindlováDominika Vlasta Kindlová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
08 13 3.15 0.0 24.00
18 Nicol DrahonínskáNicol Drahonínská
AC TJ JičínAC TJ Jičín
09 6 3.13 0.0 23.00
19 Ester MaláEster Malá
AC TJ JičínAC TJ Jičín
08 20 3.08 0.0 22.00
20 Tereza ZichováTereza Zichová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
10 32 3.04 0.0 21.00
21 Karolína ZuzánkováKarolína Zuzánková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
09 33 3.02 0.0 20.00
22 Adéla TomáškováAdéla Tomášková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
08 29 3.00 0.0 19.00
23 Anna BřízkováAnna Břízková
AC TJ JičínAC TJ Jičín
09 2 3.00 0.0 18.00
24 Laura PokornáLaura Pokorná
AC TJ JičínAC TJ Jičín
10 27 2.97 0.0 17.00
25 Kristýna ChudobováKristýna Chudobová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
10 10 2.86 0.0 16.00
26 Klára KubátováKlára Kubátová
Sportovní klub Studenec. z.s.Sportovní klub Studenec. z.s.
08 17 2.80 0.0 15.00
27 Tereza HakenováTereza Hakenová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
09 7 2.79 0.0 14.00
28 Zuzana NekutováZuzana Nekutová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
12 24 2.77 0.0 13.00
29 Klára HrnčířováKlára Hrnčířová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
10 8 2.75 0.0 12.00
30 Rozálie PáchováRozálie Páchová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
10 25 2.67 0.0 11.00
31 Stella TrmatováStella Trmatová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
10 30 2.64 0.0 10.00
32 Anna KartákováAnna Kartáková
AC TJ JičínAC TJ Jičín
10 12 2.63 0.0 9.00
33 Adéla MatoušováAdéla Matoušová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
10 23 2.58 0.0 8.00
34 Anna DoležalováAnna Doležalová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
08 5 2.58 0.0 7.00
Celkem 34 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (čt, 13.6.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David KadečkaDavid Kadečka
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
08 8 44.70 0.0 40.00
2 Daniel DoležalDaniel Doležal
AC TJ JičínAC TJ Jičín
08 3 35.07 0.0 39.00
3 Matouš VelebaMatouš Veleba
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
08 31 34.68 0.0 38.00
4 Štěpán MatějůŠtěpán Matějů
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
09 18 34.17 0.0 37.00
5 Viktor KonečnýViktor Konečný
Sportovní klub Studenec. z.s.Sportovní klub Studenec. z.s.
09 11 32.70 0.0 36.00
6 Matěj TauchmanMatěj Tauchman
Sportovní klub Studenec. z.s.Sportovní klub Studenec. z.s.
08 26 32.14 0.0 35.00
7 Jiří MilerJiří Miler
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
08 19 32.00 0.0 34.00
8 Vojtěch TrejbalVojtěch Trejbal
Sportovní klub Studenec. z.s.Sportovní klub Studenec. z.s.
08 29 31.85 0.0 33.00
9 Jakub LejdarJakub Lejdar
Sportovní klub Studenec. z.s.Sportovní klub Studenec. z.s.
09 17 31.51 0.0 32.00
10 Vojtěch VávraVojtěch Vávra
AC TJ JičínAC TJ Jičín
09 30 31.08 0.0 31.00
11 Štěpán KomárekŠtěpán Komárek
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
08 10 30.30 0.0 30.00
12 Filip DrdaFilip Drda
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
10 5 30.16 0.0 29.00
13 Oldřich TomášOldřich Tomáš
Sportovní klub Studenec. z.s.Sportovní klub Studenec. z.s.
09 27 29.72 0.0 28.00
14 Pavel LacinaPavel Lacina
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
08 16 28.43 0.0 27.00
15 Vojtěch KodymVojtěch Kodym
Sportovní klub Studenec. z.s.Sportovní klub Studenec. z.s.
09 9 28.36 0.0 26.00
16 Vítek PospíšilVítek Pospíšil
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
10 23 27.58 0.0 25.00
17 Tomáš DoležalTomáš Doležal
AC TJ JičínAC TJ Jičín
10 4 26.37 0.0 24.00
18 Matěj KotroušMatěj Kotrouš
AC TJ JičínAC TJ Jičín
08 13 25.83 0.0 23.00
19 Václav PochopVáclav Pochop
Sportovní klub Studenec. z.s.Sportovní klub Studenec. z.s.
09 22 25.80 0.0 22.00
20 Vojtěch JačekVojtěch Jaček
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
08 7 25.48 0.0 21.00
21 Antonín VinšAntonín Vinš
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
08 33 25.00 0.0 20.00
22 Vojtěch RejhaVojtěch Rejha
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
10 24.47 0.0 19.00
23 Vojtěch KošekVojtěch Košek
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
09 12 24.30 0.0 18.00
24 Štěpán VytinaŠtěpán Vytina
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
08 34 23.97 0.0 17.00
25 Štěpán MoravecŠtěpán Moravec
AC TJ JičínAC TJ Jičín
09 20 23.74 0.0 16.00
26 Jakub NovotnýJakub Novotný
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
09 21 23.50 0.0 15.00
27 Jan HrnčířJan Hrnčíř
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
08 6 23.00 0.0 14.00
28 Dominik AuerDominik Auer
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
08 1 22.90 0.0 13.00
29 Josef ŠedivýJosef Šedivý
Sportovní klub Studenec. z.s.Sportovní klub Studenec. z.s.
08 25 22.77 0.0 12.00
30 Jakub TomášekJakub Tomášek
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
11 28 22.24 0.0 11.00
31 Lukáš HakenLukáš Haken
AC TJ JičínAC TJ Jičín
09 20.80 0.0 10.00
32 Dalibor KrupkaDalibor Krupka
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
10 14 18.36 0.0 9.00
33 Vojtěch KubánekVojtěch Kubánek
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
09 15 17.46 0.0 8.00
34 Hubert SoukalHubert Soukal
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
10 24 14.80 0.0 7.00
35 Jan VideckýJan Videcký
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
11 32 14.12 0.0 6.00
36 Vít CihlářVít Cihlář
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
11 2 12.55 0.0 5.00
Celkem 36 závodníků