2. kolo krajského přeboru družstev nejmladšího žactva
Jičín (13. 6. 2019)150 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)
Běh 01 (čt, 13.6.2019 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana CsizmaziováJana Csizmaziová | 08 | AC Turnov, z. s. | 5 | 22.9 | 38.00 | |||||||||||||
2 | Laura ČerníkováLaura Černíková | 08 | AC Mladá Boleslav z.s. | 6 | 23.6 | 35.00 | |||||||||||||
3 | Petra BrožováPetra Brožová | 08 | Sportovní klub Studenec. z.s. | 3 | 24.5 | 27.50 | |||||||||||||
4 | Anna BřízkováAnna Břízková | 09 | AC TJ Jičín | 4 | 28.6 | 12.50 | |||||||||||||
5 | Tereza HakenováTereza Hakenová | 09 | AC TJ Jičín | 7 | 29.5 | 8.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (čt, 13.6.2019 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora ChrástováBarbora Chrástová | 08 | Sportovní klub Studenec. z.s. | 6 | 23.7 | 33.50 | |||||||||||||
2 | Natálie JonášováNatálie Jonášová | 09 | AC TJ Jičín | 7 | 25.0 | 26.00 | |||||||||||||
3 | Klára HrnčířováKlára Hrnčířová | 10 | AC Mladá Boleslav z.s. | 5 | 26.7 | 17.50 | |||||||||||||
4 | Anna DoležalováAnna Doležalová | 08 | AC Mladá Boleslav z.s. | 3 | 28.0 | 14.00 | |||||||||||||
5 | Nicol DrahonínskáNicol Drahonínská | 09 | AC TJ Jičín | 4 | 28.9 | 11.00 | |||||||||||||
6 | Kristýna ChudobováKristýna Chudobová | 10 | AC TJ Jičín | 2 | 29.6 | 7.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (čt, 13.6.2019 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza KřepelováTereza Křepelová | 08 | AC Mladá Boleslav z.s. | 7 | 23.7 | 33.50 | |||||||||||||
2 | Dominika Vlasta KindlováDominika Vlasta Kindlová | 08 | AC Mladá Boleslav z.s. | 5 | 24.3 | 30.00 | |||||||||||||
3 | Viktorie KrajíčkováViktorie Krajíčková | 09 | AC Mladá Boleslav z.s. | 6 | 25.2 | 25.00 | |||||||||||||
4 | Zuzana KrejčíkováZuzana Krejčíková | 08 | AC Mladá Boleslav z.s. | 2 | 25.3 | 24.00 | |||||||||||||
5 | Anna KartákováAnna Kartáková | 10 | AC TJ Jičín | 3 | 29.2 | 10.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 04 (čt, 13.6.2019 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza MarkováTereza Marková | 08 | AC Turnov, z. s. | 2 | 21.7 | 40.00 | |||||||||||||
2 | Aneta MarkováAneta Marková | 08 | AC Turnov, z. s. | 7 | 22.1 | 39.00 | |||||||||||||
3 | Veronika LedvinováVeronika Ledvinová | 09 | AC Mladá Boleslav z.s. | 4 | 23.4 | 37.00 | |||||||||||||
4 | Aneta LoudováAneta Loudová | 08 | AC Turnov, z. s. | 5 | 24.5 | 27.50 | |||||||||||||
5 | Ester MaláEster Malá | 08 | AC TJ Jičín | 6 | 27.7 | 15.00 | |||||||||||||
6 | Klára KubátováKlára Kubátová | 08 | Sportovní klub Studenec. z.s. | 3 | 28.6 | 12.50 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 05 (čt, 13.6.2019 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eva RosickáEva Rosická | 08 | AC Mladá Boleslav z.s. | 7 | 24.2 | 31.00 | |||||||||||||
2 | Adéla MatoušováAdéla Matoušová | 10 | AC Turnov, z. s. | 3 | 25.9 | 22.50 | |||||||||||||
3 | Barbora PetrováBarbora Petrová | 10 | AC Mladá Boleslav z.s. | 6 | 26.1 | 21.00 | |||||||||||||
4 | Laura PokornáLaura Pokorná | 10 | AC TJ Jičín | 2 | 26.4 | 20.00 | |||||||||||||
5 | Rozálie PáchováRozálie Páchová | 10 | AC Mladá Boleslav z.s. | 5 | 26.8 | 16.00 | |||||||||||||
6 | Zuzana NekutováZuzana Nekutová | 12 | AC Turnov, z. s. | 4 | 29.4 | 9.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 06 (čt, 13.6.2019 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Julie ŽákováJulie Žáková | 08 | AC Mladá Boleslav z.s. | 7 | 23.5 | 36.00 | |||||||||||||
2 | Tereza ZichováTereza Zichová | 10 | AC TJ Jičín | 6 | 24.1 | 32.00 | |||||||||||||
3 | Adéla TomáškováAdéla Tomášková | 08 | AC Mladá Boleslav z.s. | 3 | 24.4 | 29.00 | |||||||||||||
4 | Aneta ValentováAneta Valentová | 10 | AC TJ Jičín | 5 | 25.9 | 22.50 | |||||||||||||
5 | Stella TrmatováStella Trmatová | 10 | AC TJ Jičín | 4 | 26.6 | 19.00 | |||||||||||||
6 | Karolína ZuzánkováKarolína Zuzánková | 09 | AC Turnov, z. s. | 2 | 26.7 | 17.50 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza MarkováTereza Marková | 08 | AC Turnov, z. s. | 2 | 21.7 | 40.00 | |||
2 | Aneta MarkováAneta Marková | 08 | AC Turnov, z. s. | 7 | 22.1 | 39.00 | |||
3 | Jana CsizmaziováJana Csizmaziová | 08 | AC Turnov, z. s. | 5 | 22.9 | 38.00 | |||
4 | Veronika LedvinováVeronika Ledvinová | 09 | AC Mladá Boleslav z.s. | 4 | 23.4 | 37.00 | |||
5 | Julie ŽákováJulie Žáková | 08 | AC Mladá Boleslav z.s. | 7 | 23.5 | 36.00 | |||
6 | Laura ČerníkováLaura Černíková | 08 | AC Mladá Boleslav z.s. | 6 | 23.6 | 35.00 | |||
7 | Barbora ChrástováBarbora Chrástová | 08 | Sportovní klub Studenec. z.s. | 6 | 23.7 | 33.50 | |||
7 | Tereza KřepelováTereza Křepelová | 08 | AC Mladá Boleslav z.s. | 7 | 23.7 | 33.50 | |||
9 | Tereza ZichováTereza Zichová | 10 | AC TJ Jičín | 6 | 24.1 | 32.00 | |||
10 | Eva RosickáEva Rosická | 08 | AC Mladá Boleslav z.s. | 7 | 24.2 | 31.00 | |||
11 | Dominika Vlasta KindlováDominika Vlasta Kindlová | 08 | AC Mladá Boleslav z.s. | 5 | 24.3 | 30.00 | |||
12 | Adéla TomáškováAdéla Tomášková | 08 | AC Mladá Boleslav z.s. | 3 | 24.4 | 29.00 | |||
13 | Petra BrožováPetra Brožová | 08 | Sportovní klub Studenec. z.s. | 3 | 24.5 | 27.50 | |||
13 | Aneta LoudováAneta Loudová | 08 | AC Turnov, z. s. | 5 | 24.5 | 27.50 | |||
15 | Natálie JonášováNatálie Jonášová | 09 | AC TJ Jičín | 7 | 25.0 | 26.00 | |||
16 | Viktorie KrajíčkováViktorie Krajíčková | 09 | AC Mladá Boleslav z.s. | 6 | 25.2 | 25.00 | |||
17 | Zuzana KrejčíkováZuzana Krejčíková | 08 | AC Mladá Boleslav z.s. | 2 | 25.3 | 24.00 | |||
18 | Adéla MatoušováAdéla Matoušová | 10 | AC Turnov, z. s. | 3 | 25.9 | 22.50 | |||
18 | Aneta ValentováAneta Valentová | 10 | AC TJ Jičín | 5 | 25.9 | 22.50 | |||
20 | Barbora PetrováBarbora Petrová | 10 | AC Mladá Boleslav z.s. | 6 | 26.1 | 21.00 | |||
21 | Laura PokornáLaura Pokorná | 10 | AC TJ Jičín | 2 | 26.4 | 20.00 | |||
22 | Stella TrmatováStella Trmatová | 10 | AC TJ Jičín | 4 | 26.6 | 19.00 | |||
23 | Klára HrnčířováKlára Hrnčířová | 10 | AC Mladá Boleslav z.s. | 5 | 26.7 | 17.50 | |||
23 | Karolína ZuzánkováKarolína Zuzánková | 09 | AC Turnov, z. s. | 2 | 26.7 | 17.50 | |||
25 | Rozálie PáchováRozálie Páchová | 10 | AC Mladá Boleslav z.s. | 5 | 26.8 | 16.00 | |||
26 | Ester MaláEster Malá | 08 | AC TJ Jičín | 6 | 27.7 | 15.00 | |||
27 | Anna DoležalováAnna Doležalová | 08 | AC Mladá Boleslav z.s. | 3 | 28.0 | 14.00 | |||
28 | Anna BřízkováAnna Břízková | 09 | AC TJ Jičín | 4 | 28.6 | 12.50 | |||
28 | Klára KubátováKlára Kubátová | 08 | Sportovní klub Studenec. z.s. | 3 | 28.6 | 12.50 | |||
30 | Nicol DrahonínskáNicol Drahonínská | 09 | AC TJ Jičín | 4 | 28.9 | 11.00 | |||
31 | Anna KartákováAnna Kartáková | 10 | AC TJ Jičín | 3 | 29.2 | 10.00 | |||
32 | Zuzana NekutováZuzana Nekutová | 12 | AC Turnov, z. s. | 4 | 29.4 | 9.00 | |||
33 | Tereza HakenováTereza Hakenová | 09 | AC TJ Jičín | 7 | 29.5 | 8.00 | |||
34 | Kristýna ChudobováKristýna Chudobová | 10 | AC TJ Jičín | 2 | 29.6 | 7.00 |