Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Zahajovací závody mladšího a staršího žactva

Slavkov u Brna (11. 5. 2019)

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 11.5.2019 - 10:00) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 18 Kryštof PevnýKryštof Pevný 07 Orel VyškovOrel Vyškov 3 12.35
2 Vít KudlaVít Kudla 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 12.44
3 Denis EllingerDenis Ellinger 07 ASK BlanskoASK Blansko 4 12.52
4 Jan MarekJan Marek 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 5 14.96
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 11.5.2019 - 10:00) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David MachekDavid Machek 06 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 12.94
2 Jiří HložekJiří Hložek 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 13.47
3 Čeněk ToporČeněk Topor 07 Orel VyškovOrel Vyškov 4 13.67
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 18 Kryštof PevnýKryštof Pevný 07 Orel VyškovOrel Vyškov 3 12.35
2 Vít KudlaVít Kudla 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 12.44
3 Denis EllingerDenis Ellinger 07 ASK BlanskoASK Blansko 4 12.52
4 David MachekDavid Machek 06 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 12.94
5 Jiří HložekJiří Hložek 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 13.47
6 Čeněk ToporČeněk Topor 07 Orel VyškovOrel Vyškov 4 13.67
7 Jan MarekJan Marek 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 5 14.96

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně

(so, 11.5.2019 - 09:40) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alžběta ZrotalováAlžběta Zrotalová 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 12.19
2 Lea GrebecováLea Grebecová 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 12.62
3 Gabriela CenkováGabriela Cenková 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 12.89
4 Terezie SchwecováTerezie Schwecová 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 12.93
MS Anežka KraisováAnežka Kraisová 05 Orel VyškovOrel Vyškov 5 12.96
Celkem 5 závodníků