Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Olomouc, Kategorie III

Olomouc (16. 5. 2019)

Body - závodníci

# Jméno Ročník Oddíl Body
1 Jurečková, Lucie 06 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 1340,00
2 Haníková, Adéla 05 ZŠ a MŠ Demlova 1150,00
3 Homoláčová, Darina 06 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 1138,00
4 Zelová, Eliška 05 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 1046,00
5 Šinclová, Anna 07 Zš a Mš Aloise Štěpánka Dolany 941,00
6 Bráblíková, Eliška 05 Masarykova ZŠ a MŠ Velká Bystřice 937,00
7 Lýzner, Jan 05 ZŠ Zeyerova Olomouc 933,00
8 Jurečková, Kamila 06 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 928,00
9 Kuncová, Barbora 06 ZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 911,00
10 Šrotová, Linda 07 Gymnázium Olomouc-Hejčín 908,00
11 Utěšená, Zuzana 07 FZŠ Olomouc, Hálkova 4 889,00
12 Coufal, Filip 05 ZŠ Nemilany Olomouc 888,00
13 Lenhart, Patrik 05 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 880,00
14 Fišara, Petr 05 ZŠ Zeyerova Olomouc 873,00
15 Holcová, Veronika 06 ZŠ Milady Petřkové, Velký Týnec 869,00
16 Hoffmanová, Veronika 05 FZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 865,00
17 Foukal, Petr 05 ZŠ A MŠ A. ŠTĚPÁNKA DOLANY 855,00
18 Švábeníková, Aneta 06 Masarykova ZŠ a MŠ Velká Bystřice 853,00
19 Smetková, Adriana 07 FZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 847,00
20 Lorenc, Štěpán 06 ZŠ Olomouc, Stupkova 16 844,00
21 Hynková, Nikola 05 ZŠ Zeyerova Olomouc 837,00
22 Vrbová, Marie 07 FZŠ Olomouc, Hálkova 4 832,00
23 Polesová, Zuzana 06 ZŠ a MŠ Demlova 825,00
24 Kamarádová, Markéta 06 ZŠ Velký Újezd 821,00
25 Habermanová, Nela 06 FZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 820,00
26 Halová, Barbora 05 ZŠ a MŠ Demlova 812,00
27 Šimáček, David 06 ZŠ Milady Petřkové, Velký Týnec 797,00
28 Nevěřil, Tomáš 05 ZŠ Milady Petřkové, Velký Týnec 790,00
29 Marghold, Petr 06 ZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 790,00
30 Langer, Tomáš 05 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 787,00
31 Janák, Marek 05 ZŠ Nemilany Olomouc 780,00
32 Paulík, Gabriel 05 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 776,00
33 Kroutilová, Zuzana 06 ZŠ Milady Petřkové, Velký Týnec 776,00
34 Hájková, Alžběta 05 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 772,00
35 Indráková, Kristýna 06 ZŠ Velký Újezd 771,00
36 Coufalová, Judita 06 Gymnázium Olomouc-Hejčín 764,00
37 Štolfová, Natálie 06 FZŠ Olomouc, Hálkova 4 758,00
38 Kubíčková, Zuzana 06 ZŠ Zeyerova Olomouc 755,00
39 Lešanský, Marek 05 FZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 753,00
40 Paták, Jan 05 ZŠ A MŠ A. ŠTĚPÁNKA DOLANY 742,00
41 Horáčková, Eva 05 Masarykova ZŠ a MŠ Velká Bystřice 736,00
42 Kovařík, Michal 06 ZŠ Milady Petřkové, Velký Týnec 726,00
43 Richterová, Anežka 06 ZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 724,00
44 Mlčochová, Natálie 06 ZŠ Nemilany Olomouc 720,00
45 Růžičková, Ema 05 ZŠ Olomouc, Stupkova 16 717,00
46 Páleník, Jakub 05 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 715,00
47 Křiklavová, Julie 05 ZŠ Zeyerova Olomouc 712,00
48 Zapletalová, Laura 06 ZŠ Nemilany Olomouc 707,00
49 Klimčáková, Anna 07 Gymnázium Olomouc-Hejčín 701,00
50 Sedlář, Matěj 05 ZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 701,00
51 Suchánková, Klára 05 ZŠ Zeyerova Olomouc 701,00
52 Přecechtěl, Oldřich 05 ZŠ Velký Újezd 697,00
53 Král, Richard 05 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 693,00
54 Dudová, Anežka 06 Gymnázium Olomouc-Hejčín 691,00
55 Podstatský, Tomáš 05 FZŠ Olomouc, Hálkova 4 690,00
56 Kučera, Matěj 06 Masarykova ZŠ a MŠ Velká Bystřice 689,00
57 Tomanová, Kristýna 05 Zš a Mš Aloise Štěpánka Dolany 688,00
58 Frey, Tomáš 05 FZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 686,00
59 Kaňkovská, Nela 06 FZŠ Olomouc, Hálkova 4 686,00
60 Jílek, Dominik 06 FZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 686,00
61 Bednářová, Petra 06 ZŠ Velký Újezd 686,00
62 Hanáková, Markéta 05 ZŠ Nemilany Olomouc 684,00
63 Vaněček, Josef 05 ZŠ Zeyerova Olomouc 684,00
64 Sova, Samuel 05 ZŠ A MŠ A. ŠTĚPÁNKA DOLANY 677,00
65 Svoboda, Aleš 06 ZŠ Olomouc, Stupkova 16 676,00
66 Krov, David 06 FZŠ Olomouc, Hálkova 4 676,00
67 Šolc, Michal 05 Gymnázium, Olomouc - Hejčín 659,00
68 Kardaš, Pavel 05 Gymnázium, Olomouc - Hejčín 655,00
69 Nykl, Šimon 05 ZŠ Velký Újezd 644,00
70 Jedenástíková, Anna 07 Masarykova ZŠ a MŠ Velká Bystřice 638,00
71 Chlup, Václav 05 ZŠ Zeyerova Olomouc 638,00
72 Trunda, Marek 06 FZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 638,00
73 Navrátilová, Anna 05 FZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 634,00
74 Pelcl, Vojtěch 06 Gymnázium, Olomouc - Hejčín 630,00
75 Libová, Veronika 06 Zš a Mš Aloise Štěpánka Dolany 623,00
76 Stavělík, Jakub 06 ZŠ Nemilany Olomouc 618,00
77 Borůvková, Eva 06 ZŠ Nemilany Olomouc 617,00
78 Suchánek, Adam 05 Gymnázium, Olomouc - Hejčín 614,00
79 Kratochvíl, Tomáš 06 FZŠ Olomouc, Hálkova 4 612,00
80 Krobot, Adam 06 Gymnázium, Olomouc - Hejčín 608,00
81 Parmová, Jana 06 Zš a Mš Aloise Štěpánka Dolany 606,00
82 Krapková, Michaela 07 ZŠ Olomouc, Stupkova 16 602,00
83 Skácel, Filip 05 ZŠ Nemilany Olomouc 599,00
84 Báťková, Pavlína 07 ZŠ Milady Petřkové, Velký Týnec 588,00
85 Mondek, Ondřej 05 ZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 588,00
86 Hejtmánek, Vojtěch 05 ZŠ Zeyerova Olomouc 586,00
87 Fialová, Eliška 05 FZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 586,00
88 Skálová, Kateřina 06 ZŠ a MŠ Demlova 571,00
89 Revťáková, Vendula 06 ZŠ Olomouc, Stupkova 16 568,00
90 Drešl, Adam 05 Masarykova ZŠ a MŠ Velká Bystřice 567,00
91 Horáková, Valerie 06 ZŠ Zeyerova Olomouc 562,00
92 Lacková, Lucie 06 ZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 558,00
93 Koutná, Sára 07 ZŠ Velký Újezd 558,00
94 Schwarz, Eduard 06 FZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 555,00
95 Formánek, Jakub 06 ZŠ Milady Petřkové, Velký Týnec 553,00
96 Veselá, Julie 06 ZŠ Nemilany Olomouc 552,00
97 Procházková, Anežka 06 Gymnázium Olomouc-Hejčín 551,00
98 Pavlíček, Vítězslav 05 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 548,00
99 Kovář, Jakub 07 ZŠ Milady Petřkové, Velký Týnec 548,00
100 Sekanina, Vojtěch 05 Gymnázium, Olomouc - Hejčín 547,00
101 Raška, Jan 05 ZŠ Olomouc, Stupkova 16 546,00
102 Špiroch, Petr 05 ZŠ Olomouc, Stupkova 16 546,00
103 Brož, David 05 FZŠ Olomouc, Hálkova 4 539,00
104 Čáp, Aleš 06 Masarykova ZŠ a MŠ Velká Bystřice 535,00
105 Zatloukalová, Kristýna 06 ZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 534,00
106 Havlová, Klára 06 Masarykova ZŠ a MŠ Velká Bystřice 533,00
107 Žák, Jan 06 ZŠ Milady Petřkové, Velký Týnec 533,00
108 Zatloukalová, Emma 05 ZŠ Velký Újezd 523,00
109 Krejčí, Matyáš 06 ZŠ a MŠ Demlova 521,00
110 Labancová, Barbora 07 Zš a Mš Aloise Štěpánka Dolany 520,00
111 Granica, Matěj 06 ZŠ Velký Újezd 520,00
112 Krumpholzová, Lucie 06 FZŠ Olomouc, Hálkova 4 509,00
113 Masařík, Štěpán 06 ZŠ A MŠ A. ŠTĚPÁNKA DOLANY 509,00
114 Ambrož, Martin 05 ZŠ Zeyerova Olomouc 509,00
115 Půbalová, Barbora 05 Masarykova ZŠ a MŠ Velká Bystřice 504,00
116 Slepičková, Eva 06 Zš a Mš Aloise Štěpánka Dolany 501,00
117 Zemanová, Adéla 06 ZŠ Milady Petřkové, Velký Týnec 500,00
118 Ženčáková, Barbora 07 ZŠ Nemilany Olomouc 496,00
119 Breitová, Nikol 05 ZŠ a MŠ Demlova 494,00
120 Kulha, David 06 ZŠ A MŠ A. ŠTĚPÁNKA DOLANY 490,00
121 Pohanka, Jan 05 ZŠ Nemilany Olomouc 481,00
122 Poisl, Daniel 06 ZŠ a MŠ Demlova 481,00
123 Novotný, Adam 05 ZŠ Velký Újezd 472,00
124 Kolářová, Natálie 05 ZŠ Nemilany Olomouc 470,00
125 Knápek, Mikuláš 06 FZŠ Olomouc, Hálkova 4 467,00
126 Praxová, Jůlie 06 ZŠ Velký Újezd 452,00
127 Stach, Šimon 05 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 449,00
128 Kováč, Karel 05 ZŠ Olomouc, Stupkova 16 448,00
129 Soušková, Kateřina 06 ZŠ Milady Petřkové, Velký Týnec 446,00
130 Duriqi, Laura 05 ZŠ a MŠ Demlova 445,00
131 Martíšková, Zuzana 07 FZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 442,00
132 Hrušková, Jana 06 Gymnázium Olomouc-Hejčín 442,00
133 Svobodová, Tereza 05 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 439,00
134 Roušalová, Aneta 05 Masarykova ZŠ a MŠ Velká Bystřice 437,00
135 Stáncová, Sára 07 ZŠ Olomouc, Stupkova 16 435,00
136 Jourová, Markéta 06 ZŠ Zeyerova Olomouc 428,00
137 Drešl, Filip 06 Masarykova ZŠ a MŠ Velká Bystřice 428,00
138 Horák, Matěj 07 Masarykova ZŠ a MŠ Velká Bystřice 424,00
139 Siedloczek, Gabriel 06 ZŠ Olomouc, Stupkova 16 420,00
140 Polák, Samuel 06 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 419,00
141 Balcárková, Eliška 06 ZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 416,00
142 Šťastný, Adam 05 ZŠ A MŠ A. ŠTĚPÁNKA DOLANY 415,00
143 Šubrt, Pavel 05 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 414,00
144 Sulák, Oliver 07 ZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 410,00
145 Jurečková, Michaela 06 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 409,00
146 Nekanická, Nela 05 FZŠ Olomouc, Hálkova 4 406,00
147 Procházka, Šimon 05 Gymnázium, Olomouc - Hejčín 401,00
148 Chodil, David 07 ZŠ Velký Újezd 395,00
149 Filipová, Simona 05 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 389,00
150 Bednařík, Michal 05 ZŠ Zeyerova Olomouc 386,00
151 Kuchrýková, Leona 07 ZŠ Olomouc, Stupkova 16 381,00
152 Zíka, Daniel 06 ZŠ Velký Újezd 374,00
153 Kohoutek, Vojtěch 05 ZŠ Zeyerova Olomouc 359,00
154 Dejlová, Kristýna 05 Gymnázium Olomouc-Hejčín 353,00
155 Absatz, Tomáš 06 ZŠ Velký Újezd 353,00
156 Kardašová, Hana 07 FZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 350,00
157 Medříková, Tereza 06 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 350,00
158 Špitová, Michaela 07 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 336,00
159 Kadalová, Barbora 06 Masarykova ZŠ a MŠ Velká Bystřice 331,00
160 Šipula, David 05 ZŠ a MŠ Demlova 330,00
161 Kuchaříková, Klára 06 ZŠ Milady Petřkové, Velký Týnec 323,00
162 Telcová, Klára 05 Gymnázium Olomouc-Hejčín 317,00
163 Škriba, Vojtěch 06 ZŠ Nemilany Olomouc 315,00
164 Štrait, Šimon 05 ZŠ a MŠ Demlova 315,00
165 Hradil, Alice 07 Zš a Mš Aloise Štěpánka Dolany 314,00
166 Španer, Ondřej 06 FZŠ Olomouc, Hálkova 4 313,00
167 Adámková, Alena 06 ZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 312,00
168 Zahradníčková, Eliška 07 ZŠ Olomouc, Stupkova 16 302,00
169 Němec, Pavel 07 ZŠ a MŠ Demlova 299,00
170 Kubošová, Karolína 06 ZŠ Olomouc, Stupkova 16 297,00
171 Spurný, Šimon 06 ZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 294,00
172 Valouchová, Natálie 05 ZŠ Nemilany Olomouc 290,00
173 Kubíková, Barbora 05 ZŠ Zeyerova Olomouc 288,00
174 Neuheuserová, Karolína 05 ZŠ Olomouc, Stupkova 16 287,00
175 Malíšek, Vojtěch 06 FZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 284,00
176 Loska, Tomáš 06 FZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 276,00
177 Rašková, Klaudie 06 ZŠ Olomouc, Stupkova 16 275,00
178 Stavělová, Beáta 05 Gymnázium Olomouc-Hejčín 275,00
179 Bartoněk, Vratislav 05 ZŠ Milady Petřkové, Velký Týnec 266,00
180 Melich, Matyáš 07 FZŠ Olomouc, Hálkova 4 265,00
181 Londa, Šimon 05 ZŠ a MŠ Demlova 260,00
182 Antala, Martin 06 Masarykova ZŠ a MŠ Velká Bystřice 260,00
183 Foukal, Jan 06 ZŠ A MŠ A. ŠTĚPÁNKA DOLANY 250,00
184 Skladaný, Lukáš 06 ZŠ Zeyerova Olomouc 250,00
185 Krbečková, Tereza 06 ZŠ Milady Petřkové, Velký Týnec 246,00
186 Škrabalová, Simona 05 ZŠ Nemilany Olomouc 242,00
187 Prečanová, Vivien 05 ZŠ Milady Petřkové, Velký Týnec 239,00
188 Dzurilová, Ema 05 ZŠ Zeyerova Olomouc 239,00
189 Sklenářová, Tereza 06 ZŠ Milady Petřkové, Velký Týnec 239,00
190 Zobal, Denis 05 ZŠ Zeyerova Olomouc 231,00
191 Blaha, Lukáš 05 FZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 229,00
192 Šišková, Barbora 06 ZŠ a MŠ Demlova 229,00
193 Roučková, Daniela 07 ZŠ Velký Újezd 216,00
194 Novák, Ladislav 06 Masarykova ZŠ a MŠ Velká Bystřice 210,00
195 Sýkora, Libor 06 ZŠ A MŠ A. ŠTĚPÁNKA DOLANY 200,00
196 Paulík, Denis 05 ZŠ Milady Petřkové, Velký Týnec 193,00
197 Spurný, Tomáš 06 ZŠ Milady Petřkové, Velký Týnec 187,00
198 Světlíková, Ema 06 FZŠ Olomouc, Hálkova 4 186,00
199 Eichert, Marek 07 FZŠ Olomouc, Hálkova 4 176,00
200 Šebesta, Maxim 05 ZŠ Velký Újezd 176,00
201 Steiger, Radim 06 Masarykova ZŠ a MŠ Velká Bystřice 176,00
202 Maňáková, Karolína 07 ZŠ Velký Újezd 167,00
203 Malá, Lucie 06 FZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 153,00
204 Foukal, David 06 ZŠ A MŠ A. ŠTĚPÁNKA DOLANY 152,00
205 Šporiková, Kateřina 06 FZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 142,00
206 Jančíková, Eliška 06 Zš a Mš Aloise Štěpánka Dolany 116,00
207 Dosoudil, Tomáš 07 FZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 0,00