Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Olomouc, Kategorie III

Olomouc (16. 5. 2019)

skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 16.5.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Richard KrálRichard Král
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
05 35 4.80 4.804.764.604.803.980.00.0 345.00
2 Gabriel PaulíkGabriel Paulík
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
05 36 4.73 x4.734.444.734.490.00.0 332.00
3 Vojtěch PelclVojtěch Pelcl
Gymnázium, Olomouc - HejčínGymnázium, Olomouc - Hejčín
06 19 4.71 4.314.71x4.71x0.00.0 328.00
4 Vojtěch HejtmánekVojtěch Hejtmánek
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
05 5 4.61 4.50x4.454.504.610.00.0 310.00
5 Tomáš LangerTomáš Langer
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
05 34 4.53 x4.514.534.534.250.00.0 295.00
6 Šimon NyklŠimon Nykl
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
05 18 4.51 4.514.264.244.514.250.00.0 292.00
7 Adam KrobotAdam Krobot
Gymnázium, Olomouc - HejčínGymnázium, Olomouc - Hejčín
06 12 4.50 x4.504.294.504.070.00.0 290.00
8 Josef VaněčekJosef Vaněček
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
05 31 4.42 4.424.41x4.42x0.00.0 276.00
9 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4
06 11 4.42 4.424.084.164.424.260.00.0 276.00
10 Matěj SedlářMatěj Sedlář
ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk
05 21 4.40 4.404.144.064.404.180.00.0 273.00
11 Marek LešanskýMarek Lešanský
FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc
05 16 4.36 4.364.214.094.364.310.00.0 266.00
12 Jakub FormánekJakub Formánek
ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T...
06 3 4.34 4.34xx4.343.990.00.0 262.00
13 Marek JanákMarek Janák
ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc
05 8 4.30 4.303.99x4.30x0.00.0 255.00
14 Jakub StavělíkJakub Stavělík
ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc
06 24 4.25 4.104.184.254.254.040.00.0 247.00
15 Aleš SvobodaAleš Svoboda
ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16
06 25 4.21 3.773.913.843.914.210.00.0 240.00
16 Václav ChlupVáclav Chlup
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
05 7 4.20 x4.16x4.164.200.00.0 239.00
17 David KrovDavid Krov
FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4
06 13 4.20 x4.11x4.114.200.00.0 239.00
18 Jan ŽákJan Žák
ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T...
06 33 4.15 4.153.88x4.154.000.00.0 230.00
19 Lukáš BlahaLukáš Blaha
FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc
05 1 4.14 4.143.753.614.143.840.00.0 229.00
20 Jan PohankaJan Pohanka
ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc
05 20 4.01 4.013.923.784.013.700.00.0 207.00
21 Filip DrešlFilip Drešl
Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By...
06 2 3.97 3.743.783.973.973.930.00.0 201.00
22 Matěj KučeraMatěj Kučera
Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By...
06 14 3.94 3.94x3.833.943.840.00.0 196.00
23 Dominik JílekDominik Jílek
FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc
06 9 3.91 3.883.773.913.913.640.00.0 191.00
24 Tomáš SpurnýTomáš Spurný
ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T...
06 23 3.88 3.163.683.883.88x0.00.0 187.00
25 David KulhaDavid Kulha
ZŠ A MŠ A. ŠTĚPÁNKA DOLANYZŠ A MŠ A. ŠTĚPÁNKA DOLANY
06 15 3.86 3.013.223.843.843.860.00.0 184.00
26 Adam ŠťastnýAdam Šťastný
ZŠ A MŠ A. ŠTĚPÁNKA DOLANYZŠ A MŠ A. ŠTĚPÁNKA DOLANY
05 29 3.86 x3.673.863.863.800.00.0 184.00
27 Karel KováčKarel Kováč
ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16
05 10 3.85 3.813.853.503.853.650.00.0 182.00
28 Matěj HorákMatěj Horák
Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By...
07 6 3.83 3.343.733.833.833.560.00.0 179.00
29 Adam NovotnýAdam Novotný
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
05 17 3.81 3.813.74x3.813.570.00.0 176.00
30 David FoukalDavid Foukal
ZŠ A MŠ A. ŠTĚPÁNKA DOLANYZŠ A MŠ A. ŠTĚPÁNKA DOLANY
06 4 3.65 3.653.523.583.653.310.00.0 152.00
31 Šimon ŠtraitŠimon Štrait
ZŠ a MŠ DemlovaZŠ a MŠ Demlova
05 30 3.62 3.62x3.403.62x0.00.0 147.00
32 David ŠipulaDavid Šipula
ZŠ a MŠ DemlovaZŠ a MŠ Demlova
05 26 3.61 xx3.613.61x0.00.0 146.00
33 Petr ŠpirochPetr Špiroch
ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16
05 28 3.59 3.463.133.483.483.590.00.0 143.00
34 Ondřej ŠpanerOndřej Španer
FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4
06 27 3.52 2.703.523.483.523.450.00.0 133.00
35 Daniel ZíkaDaniel Zíka
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
06 32 3.32 3.323.263.283.323.290.00.0 106.00
36 Šimon SpurnýŠimon Spurný
ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk
06 22 3.29 2.973.292.863.293.020.00.0 102.00
Celkem 36 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 16.5.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Darina HomoláčováDarina Homoláčová
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
06 40 4.73 4.734.624.544.734.710.00.0 487.00
2 Eliška ZelováEliška Zelová
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
05 39 4.52 4.374.524.524.524.300.00.0 433.00
3 Nikola HynkováNikola Hynková
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
05 10 4.48 4.324.014.274.324.480.00.0 423.00
4 Anna ŠinclováAnna Šinclová
Zš a Mš Aloise Štěpánka DolanyZš a Mš Aloise Štěpánka Dolany
07 30 4.22 3.334.094.224.224.170.00.0 359.00
5 Kristýna IndrákováKristýna Indráková
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
06 11 4.12 4.123.833.774.123.930.00.0 336.00
6 Michaela ŠpitováMichaela Špitová
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
07 38 4.12 3.674.12x4.123.890.00.0 336.00
7 Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
06 16 4.07 4.07x3.734.073.950.00.0 324.00
8 Barbora KuncováBarbora Kuncová
ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk
06 18 4.06 3.754.063.964.063.790.00.0 322.00
9 Zuzana UtěšenáZuzana Utěšená
FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4
07 34 4.03 3.883.873.973.974.030.00.0 315.00
10 Anna KlimčákováAnna Klimčáková
Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín
07 14 4.02 4.023.813.674.024.010.00.0 312.00
11 Anežka DudováAnežka Dudová
Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín
06 5 3.92 3.723.853.923.923.550.00.0 290.00
12 Lucie LackováLucie Lacková
ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk
06 19 3.91 3.913.643.353.913.430.00.0 287.00
13 Markéta KamarádováMarkéta Kamarádová
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
06 13 3.83 3.29x3.563.563.830.00.0 270.00
14 Anežka RichterováAnežka Richterová
ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk
06 25 3.78 3.543.783.373.783.060.00.0 259.00
15 Natálie ŠtolfováNatálie Štolfová
FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4
06 32 3.74 3.553.742.903.743.660.00.0 250.00
16 Vivien PrečanováVivien Prečanová
ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T...
05 23 3.69 3.69x3.543.69x0.00.0 239.00
17 Judita CoufalováJudita Coufalová
Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín
06 4 3.66 3.553.663.573.662.690.00.0 233.00
18 Kristýna TomanováKristýna Tomanová
Zš a Mš Aloise Štěpánka DolanyZš a Mš Aloise Štěpánka Dolany
05 33 3.62 3.533.533.393.533.620.00.0 225.00
19 Pavlína BáťkováPavlína Báťková
ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T...
07 1 3.61 3.323.213.613.613.550.00.0 223.00
20 Kateřina SkálováKateřina Skálová
ZŠ a MŠ DemlovaZŠ a MŠ Demlova
06 27 3.59 3.303.593.273.593.360.00.0 218.00
21 Adéla ZemanováAdéla Zemanová
ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T...
06 36 3.53 x2.653.533.533.330.00.0 206.00
22 Julie KřiklavováJulie Křiklavová
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
05 15 3.50 xx3.503.50x0.00.0 200.00
23 Laura ZapletalováLaura Zapletalová
ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc
06 35 3.48 x3.403.473.473.480.00.0 196.00
24 Jůlie PraxováJůlie Praxová
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
06 22 3.47 x3.473.123.47x0.00.0 194.00
25 Barbora ŽenčákováBarbora Ženčáková
ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc
07 37 3.42 2.473.303.423.423.110.00.0 184.00
26 Laura DuriqiLaura Duriqi
ZŠ a MŠ DemlovaZŠ a MŠ Demlova
05 6 3.40 x3.403.223.40x0.00.0 180.00
27 Aneta RoušalováAneta Roušalová
Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By...
05 26 3.39 3.273.393.293.393.230.00.0 178.00
28 Leona KuchrýkováLeona Kuchrýková
ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16
07 17 3.38 2.513.383.063.382.940.00.0 176.00
29 Eliška FialováEliška Fialová
FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc
05 7 3.33 3.333.182.983.332.550.00.0 167.00
30 Anna JedenástíkováAnna Jedenástíková
Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By...
07 12 3.29 x3.013.213.213.290.00.0 159.00
31 Eva BorůvkováEva Borůvková
ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc
06 2 3.29 3.003.292.323.292.980.00.0 159.00
32 Lucie MaláLucie Malá
FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc
06 20 3.26 xx3.263.263.000.00.0 153.00
33 Nikol BreitováNikol Breitová
ZŠ a MŠ DemlovaZŠ a MŠ Demlova
05 3 3.21 xx3.183.183.210.00.0 144.00
34 Klára HavlováKlára Havlová
Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By...
06 8 3.21 3.00x3.113.113.210.00.0 144.00
35 Kateřina ŠporikováKateřina Šporiková
FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc
06 31 3.20 2.993.173.203.203.050.00.0 142.00
36 Vendula RevťákováVendula Revťáková
ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16
06 24 3.19 2.972.963.193.192.950.00.0 140.00
37 Alice HradilAlice Hradil
Zš a Mš Aloise Štěpánka DolanyZš a Mš Aloise Štěpánka Dolany
07 9 3.01 3.012.932.953.012.970.00.0 109.00
38 Ema SvětlíkováEma Světlíková
FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4
06 29 2.98 2.742.292.982.982.960.00.0 104.00
MS Alžběta StejskalováAlžběta Stejskalová
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
07 28 3.95 3.783.863.683.863.950.00.0
MS Lenka PetříkováLenka Petříková
ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc
05 21 3.40 3.32x3.393.393.400.00.0
Celkem 40 závodníků