výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Olomouc, Kategorie IV

Olomouc (14. 5. 2019)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 14.5.2019 - 12:00) official Vítr: +2.1 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roman TodorovRoman Todorov 04 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 4 07.76 631.00
2 Jan KadlecJan Kadlec 03 ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 1 07.93 580.00
3 Jan AndršJan Andrš 04 FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 7 07.97 568.00
4 Ondřej FojtíkOndřej Fojtík 03 ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 8 07.97 568.00
5 Adam TrbolaAdam Trbola 04 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 3 08.04 548.00
6 Josef RichterJosef Richter 04 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 2 08.16 514.00
7 Tomáš HavlíkTomáš Havlík 04 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 6 09.11 280.00
Jiří NovotnýJiří Novotný 03 FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 14.5.2019 - 12:00) official Vítr: +2.0 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip GébaFilip Géba 04 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 4 08.11 528.00
2 Jaroslav KučaJaroslav Kuča 03 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 5 08.22 498.00
3 Ondřej VyhlídalOndřej Vyhlídal 04 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 7 08.26 487.00
4 Tomáš MalýTomáš Malý 04 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 3 08.26 487.00
5 Vilém ZatloukalVilém Zatloukal 04 ZŠ A MŠ A. ŠTĚPÁNKA DOLANYZŠ A MŠ A. ŠTĚPÁNKA DOLANY 1 08.30 476.00
6 Radim RiedlRadim Riedl 05 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 6 08.75 362.00
7 Filip AndrýsekFilip Andrýsek 04 ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 8 08.87 333.00
8 Jakub SalašnyjJakub Salašnyj 04 Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By... 2 08.95 315.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (út, 14.5.2019 - 12:00) official Vítr: +2.1 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin SedlákMartin Sedlák 04 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 8 07.68 656.00
2 Daniel DvořákDaniel Dvořák 03 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 5 08.00 560.00
3 Roman KošťálekRoman Košťálek 04 Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By... 6 08.17 511.00
4 Pavel MrňkaPavel Mrňka 04 ZŠ A MŠ A. ŠTĚPÁNKA DOLANYZŠ A MŠ A. ŠTĚPÁNKA DOLANY 7 08.18 509.00
5 Jan BlumaJan Bluma 04 ZŠ Demlova18ZŠ Demlova18 4 08.21 500.00
6 Ondřej GajdošOndřej Gajdoš 04 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 3 08.30 476.00
7 Ondřej ZemanOndřej Zeman 04 ZŠ A MŠ A. ŠTĚPÁNKA DOLANYZŠ A MŠ A. ŠTĚPÁNKA DOLANY 1 08.36 460.00
8 Bruno LacigaBruno Laciga 04 FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4 2 09.50 203.00
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (út, 14.5.2019 - 12:00) official Vítr: +4.8 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal JanotaMichal Janota 04 FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 3 08.03 551.00
2 Jakub ŽvátoraJakub Žvátora 03 ZŠ Demlova18ZŠ Demlova18 8 08.05 545.00
3 Jiří StratilJiří Stratil 03 Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By... 7 08.08 537.00
4 Marek BlaťákMarek Blaťák 03 ZŠ Demlova18ZŠ Demlova18 4 08.35 462.00
5 Šimon RellaŠimon Rella 03 FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4 6 08.59 401.00
6 Michal SchönMichal Schön 05 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 2 08.61 396.00
7 Adam BurešAdam Bureš 05 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 5 09.09 285.00
MS Matěj KelnarMatěj Kelnar 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 08.04
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin SedlákMartin Sedlák 04 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 8 07.68 656.00
2 Roman TodorovRoman Todorov 04 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 4 07.76 631.00
3 Jan KadlecJan Kadlec 03 ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 1 07.93 580.00
4 Jan AndršJan Andrš 04 FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 7 07.97 568.00
4 Ondřej FojtíkOndřej Fojtík 03 ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 8 07.97 568.00
6 Daniel DvořákDaniel Dvořák 03 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 5 08.00 560.00
7 Michal JanotaMichal Janota 04 FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 3 08.03 551.00
8 Adam TrbolaAdam Trbola 04 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 3 08.04 548.00
8 Matěj KelnarMatěj Kelnar 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 08.04
10 Jakub ŽvátoraJakub Žvátora 03 ZŠ Demlova18ZŠ Demlova18 8 08.05 545.00
11 Jiří StratilJiří Stratil 03 Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By... 7 08.08 537.00
12 Filip GébaFilip Géba 04 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 4 08.11 528.00
13 Josef RichterJosef Richter 04 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 2 08.16 514.00
14 Roman KošťálekRoman Košťálek 04 Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By... 6 08.17 511.00
15 Pavel MrňkaPavel Mrňka 04 ZŠ A MŠ A. ŠTĚPÁNKA DOLANYZŠ A MŠ A. ŠTĚPÁNKA DOLANY 7 08.18 509.00
16 Jan BlumaJan Bluma 04 ZŠ Demlova18ZŠ Demlova18 4 08.21 500.00
17 Jaroslav KučaJaroslav Kuča 03 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 5 08.22 498.00
18 Ondřej VyhlídalOndřej Vyhlídal 04 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 7 08.26 487.00
18 Tomáš MalýTomáš Malý 04 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 3 08.26 487.00
20 Vilém ZatloukalVilém Zatloukal 04 ZŠ A MŠ A. ŠTĚPÁNKA DOLANYZŠ A MŠ A. ŠTĚPÁNKA DOLANY 1 08.30 476.00
20 Ondřej GajdošOndřej Gajdoš 04 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 3 08.30 476.00
22 Marek BlaťákMarek Blaťák 03 ZŠ Demlova18ZŠ Demlova18 4 08.35 462.00
23 Ondřej ZemanOndřej Zeman 04 ZŠ A MŠ A. ŠTĚPÁNKA DOLANYZŠ A MŠ A. ŠTĚPÁNKA DOLANY 1 08.36 460.00
24 Šimon RellaŠimon Rella 03 FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4 6 08.59 401.00
25 Michal SchönMichal Schön 05 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 2 08.61 396.00
26 Radim RiedlRadim Riedl 05 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 6 08.75 362.00
27 Filip AndrýsekFilip Andrýsek 04 ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 8 08.87 333.00
28 Jakub SalašnyjJakub Salašnyj 04 Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By... 2 08.95 315.00
29 Adam BurešAdam Bureš 05 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 5 09.09 285.00
30 Tomáš HavlíkTomáš Havlík 04 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 6 09.11 280.00
31 Bruno LacigaBruno Laciga 04 FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4 2 09.50 203.00
Jiří NovotnýJiří Novotný 03 FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4 5 DNS

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 14.5.2019 - 11:00) official Vítr: +2.0 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie TandlerováAmálie Tandlerová 05 FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4 1 08.83 610.00
2 Ester HammerováEster Hammerová 04 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 5 09.11 538.00
3 Vendula VoldánováVendula Voldánová 05 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 6 09.32 487.00
4 Natálie NavrátilováNatálie Navrátilová 04 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 4 09.39 470.00
5 Kristýna PospíšilováKristýna Pospíšilová 05 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 3 09.42 463.00
6 Tereza KasparováTereza Kasparová 03 FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 2 09.54 435.00
7 Tereza SogelováTereza Sogelová 03 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 8 09.72 395.00
8 Eliška SlaninováEliška Slaninová 05 Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By... 7 10.11 314.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 14.5.2019 - 11:00) official Vítr: +2.7 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nicol MikulkováNicol Mikulková 04 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 7 08.88 597.00
2 Agáta CoufalováAgáta Coufalová 05 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 4 08.99 569.00
3 Karolína SměláKarolína Smělá 05 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 8 09.14 531.00
4 Klára HynkováKlára Hynková 04 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 6 09.23 509.00
5 Veronika KršováVeronika Kršová 04 Zš a Mš Aloise Štěpánka DolanyZš a Mš Aloise Štěpánka Dolany 2 09.24 506.00
6 Markéta HrabalíkováMarkéta Hrabalíková 05 ZŠ Demlova18ZŠ Demlova18 3 09.30 492.00
7 Eliška ŠubrtováEliška Šubrtová 03 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 1 09.40 468.00
8 Kristýna GrégrováKristýna Grégrová 05 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 5 09.42 463.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (út, 14.5.2019 - 11:00) official Vítr: +3.5 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína ZacharováKarolína Zacharová 04 Zš a Mš Aloise Štěpánka DolanyZš a Mš Aloise Štěpánka Dolany 8 08.29 761.00
2 Kristýna NevrláKristýna Nevrlá 04 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 6 08.88 597.00
3 Eliška PřecechtělováEliška Přecechtělová 04 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 7 08.96 576.00
4 Aneta PoláškováAneta Polášková 05 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 2 09.06 551.00
5 Tereza GrégrováTereza Grégrová 04 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 4 09.15 528.00
6 Michaela MoťkováMichaela Moťková 04 FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 3 09.32 487.00
7 Michaela LónováMichaela Lónová 04 ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 5 09.49 447.00
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (út, 14.5.2019 - 11:00) official Vítr: +0.9 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára SýkorováSára Sýkorová 05 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 2 08.94 582.00
2 Nela HájkováNela Hájková 05 FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4 3 09.08 546.00
3 Aneta DidykováAneta Didyková 03 ZŠ Demlova18ZŠ Demlova18 4 09.47 451.00
4 Terezie DostálováTerezie Dostálová 04 ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 5 09.76 386.00
Eliška KošákováEliška Košáková 04 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 6 DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (út, 14.5.2019 - 11:00) official Vítr: +1.0 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna ŽídkováAnna Žídková 05 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 2 08.92 587.00
2 Kristýna KošováKristýna Košová 03 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 4 09.11 538.00
3 Bára MertováBára Mertová 04 ZŠ Demlova18ZŠ Demlova18 5 09.14 531.00
4 Veronika VysloužilováVeronika Vysloužilová 04 ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 3 09.43 461.00
5 Aneta ZymováAneta Zymová 05 FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 6 10.38 263.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína ZacharováKarolína Zacharová 04 Zš a Mš Aloise Štěpánka DolanyZš a Mš Aloise Štěpánka Dolany 8 08.29 761.00
2 Amálie TandlerováAmálie Tandlerová 05 FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4 1 08.83 610.00
3 Nicol MikulkováNicol Mikulková 04 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 7 08.88 597.00
3 Kristýna NevrláKristýna Nevrlá 04 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 6 08.88 597.00
5 Anna ŽídkováAnna Žídková 05 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 2 08.92 587.00
6 Sára SýkorováSára Sýkorová 05 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 2 08.94 582.00
7 Eliška PřecechtělováEliška Přecechtělová 04 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 7 08.96 576.00
8 Agáta CoufalováAgáta Coufalová 05 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 4 08.99 569.00
9 Aneta PoláškováAneta Polášková 05 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 2 09.06 551.00
10 Nela HájkováNela Hájková 05 FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4 3 09.08 546.00
11 Ester HammerováEster Hammerová 04 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 5 09.11 538.00
11 Kristýna KošováKristýna Košová 03 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 4 09.11 538.00
13 Karolína SměláKarolína Smělá 05 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 8 09.14 531.00
13 Bára MertováBára Mertová 04 ZŠ Demlova18ZŠ Demlova18 5 09.14 531.00
15 Tereza GrégrováTereza Grégrová 04 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 4 09.15 528.00
16 Klára HynkováKlára Hynková 04 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 6 09.23 509.00
17 Veronika KršováVeronika Kršová 04 Zš a Mš Aloise Štěpánka DolanyZš a Mš Aloise Štěpánka Dolany 2 09.24 506.00
18 Markéta HrabalíkováMarkéta Hrabalíková 05 ZŠ Demlova18ZŠ Demlova18 3 09.30 492.00
19 Vendula VoldánováVendula Voldánová 05 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 6 09.32 487.00
19 Michaela MoťkováMichaela Moťková 04 FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 3 09.32 487.00
21 Natálie NavrátilováNatálie Navrátilová 04 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 4 09.39 470.00
22 Eliška ŠubrtováEliška Šubrtová 03 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 1 09.40 468.00
23 Kristýna PospíšilováKristýna Pospíšilová 05 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 3 09.42 463.00
23 Kristýna GrégrováKristýna Grégrová 05 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 5 09.42 463.00
25 Veronika VysloužilováVeronika Vysloužilová 04 ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 3 09.43 461.00
26 Aneta DidykováAneta Didyková 03 ZŠ Demlova18ZŠ Demlova18 4 09.47 451.00
27 Michaela LónováMichaela Lónová 04 ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 5 09.49 447.00
28 Tereza KasparováTereza Kasparová 03 FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 2 09.54 435.00
29 Tereza SogelováTereza Sogelová 03 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 8 09.72 395.00
30 Terezie DostálováTerezie Dostálová 04 ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 5 09.76 386.00
31 Eliška SlaninováEliška Slaninová 05 Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By... 7 10.11 314.00
32 Aneta ZymováAneta Zymová 05 FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 6 10.38 263.00
Eliška KošákováEliška Košáková 04 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 6 DNF

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 14.5.2019 - 12:20) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Nela HájkováNela Hájková 05 FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4 9 2:48.28 482.00
2 Lucie KnopováLucie Knopová 05 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 16 2:50.37 460.00
3 Tereza HlaviznováTereza Hlaviznová 05 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 11 2:53.62 427.00
4 Kristýna GrégrováKristýna Grégrová 05 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 8 2:56.09 402.00
5 Denisa BartoškováDenisa Bartošková 04 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 3 2:58.51 379.00
6 Karolína HopováKarolína Hopová 04 Zš a Mš Aloise Štěpánka DolanyZš a Mš Aloise Štěpánka Dolany 14 2:59.27 372.00
7 Lucie HrabskáLucie Hrabská 04 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 15 3:00.52 360.00
8 Veronika KršováVeronika Kršová 04 Zš a Mš Aloise Štěpánka DolanyZš a Mš Aloise Štěpánka Dolany 17 3:01.27 353.00
9 Vendula VoldánováVendula Voldánová 05 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 2 3:02.17 345.00
10 Kateřina HladišováKateřina Hladišová 05 ZŠ Demlova18ZŠ Demlova18 10 3:05.61 315.00
11 Adriana DobešováAdriana Dobešová 04 ZŠ Demlova18ZŠ Demlova18 7 3:08.42 291.00
12 Aneta SadilováAneta Sadilová 05 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 1 3:09.87 279.00
13 Adéla BittnerováAdéla Bittnerová 04 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 4 3:12.39 259.00
14 Kateřina HlochováKateřina Hlochová 04 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 12 3:21.13 194.00
15 Lucie HofhanslováLucie Hofhanslová 05 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 13 3:28.07 149.00
Valerie DitmarováValerie Ditmarová 04 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 6 DNS
Michaela BráblíkováMichaela Bráblíková 03 Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By... 5 DNF
Celkem 17 závodníků
Běh 02 (út, 14.5.2019 - 12:20) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Nicol MikulkováNicol Mikulková 04 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 7 2:43.84 530.00
2 Natálie MoravcováNatálie Moravcová 04 Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By... 9 3:04.48 325.00
3 Magdaléna KuncováMagdaléna Kuncová 05 FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 2 3:05.69 314.00
4 Andrea LovečkováAndrea Lovečková 05 Zš a Mš Aloise Štěpánka DolanyZš a Mš Aloise Štěpánka Dolany 4 3:06.13 310.00
5 Barbora ŠtěpánováBarbora Štěpánová 05 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 14 3:06.15 310.00
6 Kateřina KubschováKateřina Kubschová 04 FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4 1 3:07.32 300.00
7 Petra MalíškováPetra Malíšková 04 FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 6 3:09.42 283.00
8 Zuzana NěmcováZuzana Němcová 04 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 10 3:10.30 275.00
9 Kristýna SměláKristýna Smělá 05 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 12 3:10.80 271.00
10 Veronika MáčalováVeronika Máčalová 04 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 5 3:11.14 269.00
11 Karolína ŠtastnáKarolína Štastná 05 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 13 3:12.79 255.00
12 Monika MinaříkováMonika Minaříková 03 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 8 3:14.02 246.00
13 Dominika TomíkováDominika Tomíková 04 ZŠ Demlova18ZŠ Demlova18 15 3:14.69 241.00
14 Aneta ZymováAneta Zymová 05 FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 16 3:18.29 214.00
15 Zuzana RutterováZuzana Rutterová 03 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 11 3:32.03 125.00
Michaela LónováMichaela Lónová 04 ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 3 DNS
Celkem 16 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Nicol MikulkováNicol Mikulková 04 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 7 2:43.84 530.00
2 Nela HájkováNela Hájková 05 FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4 9 2:48.28 482.00
3 Lucie KnopováLucie Knopová 05 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 16 2:50.37 460.00
4 Tereza HlaviznováTereza Hlaviznová 05 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 11 2:53.62 427.00
5 Kristýna GrégrováKristýna Grégrová 05 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 8 2:56.09 402.00
6 Denisa BartoškováDenisa Bartošková 04 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 3 2:58.51 379.00
7 Karolína HopováKarolína Hopová 04 Zš a Mš Aloise Štěpánka DolanyZš a Mš Aloise Štěpánka Dolany 14 2:59.27 372.00
8 Lucie HrabskáLucie Hrabská 04 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 15 3:00.52 360.00
9 Veronika KršováVeronika Kršová 04 Zš a Mš Aloise Štěpánka DolanyZš a Mš Aloise Štěpánka Dolany 17 3:01.27 353.00
10 Vendula VoldánováVendula Voldánová 05 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 2 3:02.17 345.00
11 Natálie MoravcováNatálie Moravcová 04 Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By... 9 3:04.48 325.00
12 Kateřina HladišováKateřina Hladišová 05 ZŠ Demlova18ZŠ Demlova18 10 3:05.61 315.00
13 Magdaléna KuncováMagdaléna Kuncová 05 FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 2 3:05.69 314.00
14 Andrea LovečkováAndrea Lovečková 05 Zš a Mš Aloise Štěpánka DolanyZš a Mš Aloise Štěpánka Dolany 4 3:06.13 310.00
15 Barbora ŠtěpánováBarbora Štěpánová 05 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 14 3:06.15 310.00
16 Kateřina KubschováKateřina Kubschová 04 FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4 1 3:07.32 300.00
17 Adriana DobešováAdriana Dobešová 04 ZŠ Demlova18ZŠ Demlova18 7 3:08.42 291.00
18 Petra MalíškováPetra Malíšková 04 FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 6 3:09.42 283.00
19 Aneta SadilováAneta Sadilová 05 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 1 3:09.87 279.00
20 Zuzana NěmcováZuzana Němcová 04 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 10 3:10.30 275.00
21 Kristýna SměláKristýna Smělá 05 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 12 3:10.80 271.00
22 Veronika MáčalováVeronika Máčalová 04 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 5 3:11.14 269.00
23 Adéla BittnerováAdéla Bittnerová 04 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 4 3:12.39 259.00
24 Karolína ŠtastnáKarolína Štastná 05 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 13 3:12.79 255.00
25 Monika MinaříkováMonika Minaříková 03 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 8 3:14.02 246.00
26 Dominika TomíkováDominika Tomíková 04 ZŠ Demlova18ZŠ Demlova18 15 3:14.69 241.00
27 Aneta ZymováAneta Zymová 05 FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 16 3:18.29 214.00
28 Kateřina HlochováKateřina Hlochová 04 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 12 3:21.13 194.00
29 Lucie HofhanslováLucie Hofhanslová 05 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 13 3:28.07 149.00
30 Zuzana RutterováZuzana Rutterová 03 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 11 3:32.03 125.00
Valerie DitmarováValerie Ditmarová 04 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 6 DNS
Michaela BráblíkováMichaela Bráblíková 03 Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By... 5 DNF
Michaela LónováMichaela Lónová 04 ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 3 DNS

1500 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 14.5.2019 - 12:40) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michal HaluzíkMichal Haluzík 04 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 1 5:03.68 539.00
2 Vojtěch KolomazníkVojtěch Kolomazník 03 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 14 5:11.31 496.00
3 Ondřej FojtíkOndřej Fojtík 03 ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 9 5:14.06 481.00
4 Bohdan PaarBohdan Paar 03 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 2 5:14.14 481.00
5 Jiří LátalJiří Látal 05 FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4 15 5:18.34 459.00
6 Štěpán SmolkaŠtěpán Smolka 03 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 3 5:19.12 455.00
7 Roman BlechtaRoman Blechta 05 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 5 5:20.79 446.00
8 Lukáš KestlLukáš Kestl 03 ZŠ A MŠ A. ŠTĚPÁNKA DOLANYZŠ A MŠ A. ŠTĚPÁNKA DOLANY 12 5:21.30 443.00
9 Ondřej GajdošOndřej Gajdoš 04 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 11 5:24.92 425.00
10 Petr ČebišPetr Čebiš 04 ZŠ Demlova18ZŠ Demlova18 7 5:39.92 352.00
11 Adam BurešAdam Bureš 05 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 6 5:42.12 342.00
12 Marek BlaťákMarek Blaťák 03 ZŠ Demlova18ZŠ Demlova18 4 5:48.46 313.00
13 Petr FrömlPetr Fröml 04 FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 10 6:05.53 242.00
14 Vojtěch DvořákVojtěch Dvořák 03 FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 8 6:08.84 229.00
15 Karel KoblihaKarel Kobliha 03 Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By... 13 6:13.78 211.00
Celkem 15 závodníků
Běh 02 (út, 14.5.2019 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan ŘezáčJan Řezáč 04 ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 7 5:13.43 485.00
2 Ondřej ZemanOndřej Zeman 04 ZŠ A MŠ A. ŠTĚPÁNKA DOLANYZŠ A MŠ A. ŠTĚPÁNKA DOLANY 15 5:24.24 428.00
3 David SoškaDavid Soška 03 Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By... 9 5:25.57 421.00
4 Jakub ŽvátoraJakub Žvátora 03 ZŠ Demlova18ZŠ Demlova18 16 5:26.62 416.00
5 Nicolas TamborskýNicolas Tamborský 05 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 12 5:29.43 402.00
6 Lukáš PastrnekLukáš Pastrnek 05 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 4 5:30.30 398.00
7 Pavel PochobradskýPavel Pochobradský 03 ZŠ A MŠ A. ŠTĚPÁNKA DOLANYZŠ A MŠ A. ŠTĚPÁNKA DOLANY 5 5:30.46 397.00
8 David VlčekDavid Vlček 05 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 13 5:33.34 383.00
9 Jan StrejčekJan Strejček 03 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 11 5:34.61 377.00
10 Jakub StodolkaJakub Stodolka 03 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 10 5:44.74 330.00
11 Aleš NěmčicAleš Němčic 04 FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4 3 5:50.75 303.00
12 Radek VytásekRadek Vytásek 05 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 14 5:53.19 293.00
13 Josef MikulkaJosef Mikulka 03 ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 2 6:01.01 260.00
14 Dominik SomolDominik Somol 04 FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 8 6:04.39 246.00
15 Michal RellaMichal Rella 03 Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By... 6 6:14.51 208.00
16 Matyáš MederaMatyáš Medera 04 FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4 1 6:15.09 206.00
Celkem 16 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michal HaluzíkMichal Haluzík 04 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 1 5:03.68 539.00
2 Vojtěch KolomazníkVojtěch Kolomazník 03 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 14 5:11.31 496.00
3 Jan ŘezáčJan Řezáč 04 ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 7 5:13.43 485.00
4 Ondřej FojtíkOndřej Fojtík 03 ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 9 5:14.06 481.00
5 Bohdan PaarBohdan Paar 03 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 2 5:14.14 481.00
6 Jiří LátalJiří Látal 05 FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4 15 5:18.34 459.00
7 Štěpán SmolkaŠtěpán Smolka 03 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 3 5:19.12 455.00
8 Roman BlechtaRoman Blechta 05 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 5 5:20.79 446.00
9 Lukáš KestlLukáš Kestl 03 ZŠ A MŠ A. ŠTĚPÁNKA DOLANYZŠ A MŠ A. ŠTĚPÁNKA DOLANY 12 5:21.30 443.00
10 Ondřej ZemanOndřej Zeman 04 ZŠ A MŠ A. ŠTĚPÁNKA DOLANYZŠ A MŠ A. ŠTĚPÁNKA DOLANY 15 5:24.24 428.00
11 Ondřej GajdošOndřej Gajdoš 04 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 11 5:24.92 425.00
12 David SoškaDavid Soška 03 Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By... 9 5:25.57 421.00
13 Jakub ŽvátoraJakub Žvátora 03 ZŠ Demlova18ZŠ Demlova18 16 5:26.62 416.00
14 Nicolas TamborskýNicolas Tamborský 05 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 12 5:29.43 402.00
15 Lukáš PastrnekLukáš Pastrnek 05 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 4 5:30.30 398.00
16 Pavel PochobradskýPavel Pochobradský 03 ZŠ A MŠ A. ŠTĚPÁNKA DOLANYZŠ A MŠ A. ŠTĚPÁNKA DOLANY 5 5:30.46 397.00
17 David VlčekDavid Vlček 05 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 13 5:33.34 383.00
18 Jan StrejčekJan Strejček 03 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 11 5:34.61 377.00
19 Petr ČebišPetr Čebiš 04 ZŠ Demlova18ZŠ Demlova18 7 5:39.92 352.00
20 Adam BurešAdam Bureš 05 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 6 5:42.12 342.00
21 Jakub StodolkaJakub Stodolka 03 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 10 5:44.74 330.00
22 Marek BlaťákMarek Blaťák 03 ZŠ Demlova18ZŠ Demlova18 4 5:48.46 313.00
23 Aleš NěmčicAleš Němčic 04 FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4 3 5:50.75 303.00
24 Radek VytásekRadek Vytásek 05 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 14 5:53.19 293.00
25 Josef MikulkaJosef Mikulka 03 ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 2 6:01.01 260.00
26 Dominik SomolDominik Somol 04 FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 8 6:04.39 246.00
27 Petr FrömlPetr Fröml 04 FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 10 6:05.53 242.00
28 Vojtěch DvořákVojtěch Dvořák 03 FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 8 6:08.84 229.00
29 Karel KoblihaKarel Kobliha 03 Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By... 13 6:13.78 211.00
30 Michal RellaMichal Rella 03 Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By... 6 6:14.51 208.00
31 Matyáš MederaMatyáš Medera 04 FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4 1 6:15.09 206.00

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 14.5.2019 - 09:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Za Nzambi, Trbola, Todorov, Haluzík Za Nzambi, Trbola, Todorov, Haluzík ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 7 29.93 600.00
2 Somol, Vaca, Hasník, Janota Somol, Vaca, Hasník, Janota FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 6 30.82 534.00
3 Zahradníček, Mikulka, Fojtík, Kadlec Zahradníček, Mikulka, Fojtík, Kadlec ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 8 31.22 506.00
4 Vyhlídal, Novotný, Háp, Vytásek Vyhlídal, Novotný, Háp, Vytásek ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 2 31.60 479.00
5 Mrňka, Zeman, Huryta, Kestl Mrňka, Zeman, Huryta, Kestl ZŠ A MŠ A. ŠTĚPÁNKA DOLANYZŠ A MŠ A. ŠTĚPÁNKA DOLANY 4 31.96 455.00
6 Nekvapil, Salašnyj, Stratil, Košťálek Nekvapil, Salašnyj, Stratil, Košťálek Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By... 5 32.56 415.00
7 Novotný, Laciga, Rella, Javůrek Novotný, Laciga, Rella, Javůrek FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4 3 33.28 370.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (út, 14.5.2019 - 09:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kolomazník, Dvořák, Rozložník, Sedlák Kolomazník, Dvořák, Rozložník, Sedlák ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 6 29.49 634.00
2 Niesner, Zacpal, Švarc, Stodolka Niesner, Zacpal, Švarc, Stodolka ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 7 31.59 480.00
3 Géba, Malý, Strejček, Pastrnek Géba, Malý, Strejček, Pastrnek ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 5 31.96 455.00
4 Kuča, Riedl, Tamborský, Schön Kuča, Riedl, Tamborský, Schön ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 2 32.24 436.00
5 Hejtmánek, Bluma, Blaťák, Janšta Hejtmánek, Bluma, Blaťák, Janšta ZŠ Demlova18ZŠ Demlova18 3 33.11 381.00
6 Blechta, Bureš, Procházka, Richter Blechta, Bureš, Procházka, Richter ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 4 33.64 348.00
7 Zatloukal, Kraus, Pochobradský, Todt Zatloukal, Kraus, Pochobradský, Todt ZŠ A MŠ A. ŠTĚPÁNKA DOLANYZŠ A MŠ A. ŠTĚPÁNKA DOLANY 8 34.63 292.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kolomazník, Dvořák, Rozložník, Sedlák Kolomazník, Dvořák, Rozložník, Sedlák ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 6 29.49 634.00
2 Za Nzambi, Trbola, Todorov, Haluzík Za Nzambi, Trbola, Todorov, Haluzík ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 7 29.93 600.00
3 Somol, Vaca, Hasník, Janota Somol, Vaca, Hasník, Janota FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 6 30.82 534.00
4 Zahradníček, Mikulka, Fojtík, Kadlec Zahradníček, Mikulka, Fojtík, Kadlec ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 8 31.22 506.00
5 Niesner, Zacpal, Švarc, Stodolka Niesner, Zacpal, Švarc, Stodolka ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 7 31.59 480.00
6 Vyhlídal, Novotný, Háp, Vytásek Vyhlídal, Novotný, Háp, Vytásek ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 2 31.60 479.00
7 Mrňka, Zeman, Huryta, Kestl Mrňka, Zeman, Huryta, Kestl ZŠ A MŠ A. ŠTĚPÁNKA DOLANYZŠ A MŠ A. ŠTĚPÁNKA DOLANY 4 31.96 455.00
7 Géba, Malý, Strejček, Pastrnek Géba, Malý, Strejček, Pastrnek ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 5 31.96 455.00
9 Kuča, Riedl, Tamborský, Schön Kuča, Riedl, Tamborský, Schön ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 2 32.24 436.00
10 Nekvapil, Salašnyj, Stratil, Košťálek Nekvapil, Salašnyj, Stratil, Košťálek Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By... 5 32.56 415.00
11 Hejtmánek, Bluma, Blaťák, Janšta Hejtmánek, Bluma, Blaťák, Janšta ZŠ Demlova18ZŠ Demlova18 3 33.11 381.00
12 Novotný, Laciga, Rella, Javůrek Novotný, Laciga, Rella, Javůrek FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4 3 33.28 370.00
13 Blechta, Bureš, Procházka, Richter Blechta, Bureš, Procházka, Richter ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 4 33.64 348.00
14 Zatloukal, Kraus, Pochobradský, Todt Zatloukal, Kraus, Pochobradský, Todt ZŠ A MŠ A. ŠTĚPÁNKA DOLANYZŠ A MŠ A. ŠTĚPÁNKA DOLANY 8 34.63 292.00

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 14.5.2019 - 10:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Levková, Vlčková, Pospíšilová, Žídková Levková, Vlčková, Pospíšilová, Žídková ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 7 33.69 617.00
2 Hedová, Kršová, Becvarik, Zacharová Hedová, Kršová, Becvarik, Zacharová Zš a Mš Aloise Štěpánka DolanyZš a Mš Aloise Štěpánka Dolany 3 34.49 564.00
3 Košová, Šubrtová, Sýkorová, Štěpánová Košová, Šubrtová, Sýkorová, Štěpánová ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 2 34.89 538.00
4 Procházková, Minaříková, Bundilová, Begalová Procházková, Minaříková, Bundilová, Begalová ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 1 34.89 538.00
5 Mertová, Dobešová, Hrabalíková, Hladišová Mertová, Dobešová, Hrabalíková, Hladišová ZŠ Demlova18ZŠ Demlova18 8 36.13 462.00
6 Drábková, Smělá, Polášková, Hynková Drábková, Smělá, Polášková, Hynková ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 5 36.15 461.00
7 Kolčavová, Malíšková, Moťková, Kříčková Kolčavová, Malíšková, Moťková, Kříčková FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 6 36.27 454.00
8 Dostálová, Lónová, Bučková, Vysloužilová Dostálová, Lónová, Bučková, Vysloužilová ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 4 37.26 397.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 14.5.2019 - 10:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hájková, Tandlerová, Kubschová, Begová Hájková, Tandlerová, Kubschová, Begová FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4 6 34.64 554.00
2 Coufalová, Nevrlá, Štastná, Ditmarová Coufalová, Nevrlá, Štastná, Ditmarová Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 5 35.10 525.00
3 Hammerová, Sadilová, Kubešová, Voldánová Hammerová, Sadilová, Kubešová, Voldánová ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 2 35.64 492.00
4 Grégrová, Máčalová, Hofhanslová, Grégrová Grégrová, Máčalová, Hofhanslová, Grégrová ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 3 35.96 472.00
5 Smělá, Plachá, Knopová, Hrabská Smělá, Plachá, Knopová, Hrabská ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 7 36.72 428.00
6 Bittnerová, Rutterová, Roháčová, Bartošková Bittnerová, Rutterová, Roháčová, Bartošková ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 4 36.90 418.00
7 Kodýtková, Begalová, Minaříková, Bundilová Kodýtková, Begalová, Minaříková, Bundilová ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 1 38.85 314.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Levková, Vlčková, Pospíšilová, Žídková Levková, Vlčková, Pospíšilová, Žídková ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 7 33.69 617.00
2 Hedová, Kršová, Becvarik, Zacharová Hedová, Kršová, Becvarik, Zacharová Zš a Mš Aloise Štěpánka DolanyZš a Mš Aloise Štěpánka Dolany 3 34.49 564.00
3 Hájková, Tandlerová, Kubschová, Begová Hájková, Tandlerová, Kubschová, Begová FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4 6 34.64 554.00
4 Košová, Šubrtová, Sýkorová, Štěpánová Košová, Šubrtová, Sýkorová, Štěpánová ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 2 34.89 538.00
4 Procházková, Minaříková, Bundilová, Begalová Procházková, Minaříková, Bundilová, Begalová ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 1 34.89 538.00
6 Coufalová, Nevrlá, Štastná, Ditmarová Coufalová, Nevrlá, Štastná, Ditmarová Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 5 35.10 525.00
7 Hammerová, Sadilová, Kubešová, Voldánová Hammerová, Sadilová, Kubešová, Voldánová ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 2 35.64 492.00
8 Grégrová, Máčalová, Hofhanslová, Grégrová Grégrová, Máčalová, Hofhanslová, Grégrová ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 3 35.96 472.00
9 Mertová, Dobešová, Hrabalíková, Hladišová Mertová, Dobešová, Hrabalíková, Hladišová ZŠ Demlova18ZŠ Demlova18 8 36.13 462.00
10 Drábková, Smělá, Polášková, Hynková Drábková, Smělá, Polášková, Hynková ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 5 36.15 461.00
11 Kolčavová, Malíšková, Moťková, Kříčková Kolčavová, Malíšková, Moťková, Kříčková FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 6 36.27 454.00
12 Smělá, Plachá, Knopová, Hrabská Smělá, Plachá, Knopová, Hrabská ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 7 36.72 428.00
13 Bittnerová, Rutterová, Roháčová, Bartošková Bittnerová, Rutterová, Roháčová, Bartošková ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 4 36.90 418.00
14 Dostálová, Lónová, Bučková, Vysloužilová Dostálová, Lónová, Bučková, Vysloužilová ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 4 37.26 397.00
15 Kodýtková, Begalová, Minaříková, Bundilová Kodýtková, Begalová, Minaříková, Bundilová ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 1 38.85 314.00

Skok vysoký - Žáci

(út, 14.5.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.201.241.281.321.361.401.441.481.521.561.601.641.681.721.76 Body
1 Matěj HápMatěj Háp
ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T...
04 5 1.72 --------o-ooooxxx 560.00
2 Jiří NovotnýJiří Novotný
FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4
03 18 1.64 -----ooooooxxoxx 496.00
3 Michal HaluzíkMichal Haluzík
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
04 31 1.60 ---ooooooooxxx 464.00
4 Jan KováčikJan Kováčik
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
04 12 1.60 --ooooooooxoxxx 464.00
5 Tomáš KalusTomáš Kalus
ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16
04 11 1.60 oooooooxoooxoxxx 464.00
6 Jason Za NzambiJason Za Nzambi
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
04 30 1.56 ---oooooooxxx 434.00
7 Radek RozložníkRadek Rozložník
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
04 23 1.56 --oooooxoooxxx 434.00
8= Vlastimil RoletzkyVlastimil Roletzky
ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16
03 22 1.52 oooooooooxxx 404.00
8= Robert JavůrekRobert Javůrek
FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4
04 7 1.52 oooooooooxxx 404.00
10 Jan BlumaJan Bluma
ZŠ Demlova18ZŠ Demlova18
04 2 1.52 ooooooooxoxxx 404.00
11 Tomáš JuračkaTomáš Juračka
Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By...
04 8 1.48 ooooooooxxx 374.00
12 Matěj JanštaMatěj Janšta
ZŠ Demlova18ZŠ Demlova18
04 6 1.48 --ooooxxoxoxxx 374.00
13 Tomáš JurášekTomáš Jurášek
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
04 9 1.48 --oooxxoxoxoxxx 374.00
14 Petr FrömlPetr Fröml
FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc
04 4 1.48 ooooooxoxxoxxx 374.00
15= Matěj ZacpalMatěj Zacpal
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
03 29 1.44 oooooooxxx 345.00
15= Dominik RitliDominik Ritli
ZŠ Demlova18ZŠ Demlova18
05 21 1.44 -ooooooxxx 345.00
17 Tomáš ŠemberaTomáš Šembera
ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk
03 26 1.44 --oxooxooxxx 345.00
18 Josef MikulkaJosef Mikulka
ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16
03 16 1.44 xooooxoxxooxxx 345.00
19= Dominik SomolDominik Somol
FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc
04 25 1.44 -ooooxxoxoxxx 345.00
19= Martin NiesnerMartin Niesner
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
04 20 1.44 oooooxxoxoxxx 345.00
21= Jakub SalašnyjJakub Salašnyj
Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By...
04 24 1.40 ooooooxxx 317.00
21= Vojtěch TodtVojtěch Todt
ZŠ A MŠ A. ŠTĚPÁNKA DOLANYZŠ A MŠ A. ŠTĚPÁNKA DOLANY
05 27 1.40 ooooooxxx 317.00
21= Daniel KrausDaniel Kraus
ZŠ A MŠ A. ŠTĚPÁNKA DOLANYZŠ A MŠ A. ŠTĚPÁNKA DOLANY
04 13 1.40 ooooooxxx 317.00
24 Jaroslav DřímalkaJaroslav Dřímalka
ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk
03 3 1.40 ooooxooxxx 317.00
25= Tomáš JurdaTomáš Jurda
ZŠ A MŠ A. ŠTĚPÁNKA DOLANYZŠ A MŠ A. ŠTĚPÁNKA DOLANY
03 10 1.36 oooooxxx 290.00
25= Roman BlechtaRoman Blechta
ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk
05 1 1.36 oooooxxx 290.00
27 Jan VacaJan Vaca
FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc
04 28 1.36 -ooxoxxoxxx 290.00
28 Filip NekvapilFilip Nekvapil
Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By...
03 17 1.32 xoooxoxxx 263.00
29= Tomáš HavlíkTomáš Havlík
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
04 32 1.28 --oxxx 237.00
29= Radim RiedlRadim Riedl
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
05 20 1.28 oooxxx 237.00
31 Tomáš MalýTomáš Malý
ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T...
04 15 1.28 xoxoox 237.00
Radek NovotnýRadek Novotný
ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T...
04 19 NM -----xxx 0.00
Celkem 32 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(út, 14.5.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.101.141.181.221.261.301.341.381.421.461.501.541.581.62 Body
1 Alena LevkováAlena Levková
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
04 31 1.58 --------ooxxoooxxx 712.00
2 Klára HynkováKlára Hynková
ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T...
04 10 1.54 oooooooooxoxxooxxx 666.00
3 Gabriela BegováGabriela Begová
FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4
05 2 1.50 ----oooooooxxx 621.00
4= Michaela KubešováMichaela Kubešová
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
04 30 1.38 ---ooooxoxxx 491.00
4= Lucie PetrlováLucie Petrlová
Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín
05 20 1.38 ---ooooxoxx 491.00
6 Natálie NavrátilováNatálie Navrátilová
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
04 28 1.38 ----oooxxoxxx 491.00
7= Kristýna KošováKristýna Košová
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
03 12 1.34 oooooxoxoxxx 449.00
7= Marie PátkováMarie Pátková
ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16
04 19 1.34 oooooxoxoxxx 449.00
9 Monika DrábkováMonika Drábková
ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T...
04 7 1.34 oxooooxoxoxxx 449.00
10 Barbora ŠtěpánováBarbora Štěpánová
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
05 24 1.30 ooooooxxx 409.00
11 Aneta DidykováAneta Didyková
ZŠ Demlova18ZŠ Demlova18
03 6 1.30 oooooxoxxx 409.00
12= Kristýna PospíšilováKristýna Pospíšilová
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
05 29 1.30 oxooooxoxxx 409.00
12= Iveta RoháčováIveta Roháčová
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
04 22 1.30 ooooxoxoxxx 409.00
14 Kateřina KříčkováKateřina Kříčková
FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc
05 13 1.30 oooxxoxxoxoxxx 409.00
15 Magdaléna KuncováMagdaléna Kuncová
FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc
05 15 1.26 oooxxooxxx 369.00
16 Veronika MáčalováVeronika Máčalová
ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk
04 16 1.26 xxoxoxxoxooxxx 369.00
17 Alexandra KuklínkováAlexandra Kuklínková
ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk
04 14 1.26 xoxoooxoxxx 369.00
18 Adéla VodičkováAdéla Vodičková
Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín
04 27 1.26 ooooxxoxxx 369.00
19 Tereza DubováTereza Dubová
Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín
05 8 1.26 xoxoooxxoxxx 369.00
20= Marie BergerováMarie Bergerová
FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4
05 3 1.22 ooooxxx 331.00
20= Julie TraplováJulie Traplová
ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16
04 26 1.22 ooooxxx 331.00
22 Adéla MachalkováAdéla Machalková
FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4
05 17 1.22 ooxxooxxx 331.00
23 Bára MertováBára Mertová
ZŠ Demlova18ZŠ Demlova18
04 18 1.22 oxoxoxoxxx 331.00
24 Ema ProcházkováEma Procházková
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
04 21 1.22 xoxooxxoxxx 331.00
25 Natálie BecvarikNatálie Becvarik
Zš a Mš Aloise Štěpánka DolanyZš a Mš Aloise Štěpánka Dolany
05 1 1.18 oxooxxx 293.00
26 Tereza TilšarováTereza Tilšarová
ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk
04 25 1.18 ooxoxxx 293.00
27 Aneta BrodackáAneta Brodacká
Zš a Mš Aloise Štěpánka DolanyZš a Mš Aloise Štěpánka Dolany
04 5 1.18 xoxxoxoxxx 293.00
28 Anna HrabincováAnna Hrabincová
ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T...
04 9 1.14 ooxxx 257.00
29 Michaela BráblíkováMichaela Bráblíková
Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By...
03 4 1.14 xooxxx 257.00
30 Eliška KodýtkováEliška Kodýtková
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
04 11 1.10 oxxx 222.00
MS Sára SýkorováSára Sýkorová
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
05 23 1.38 ooooxoxxooxxoxxx
Celkem 31 závodníků

Skok daleký - Žáci

(út, 14.5.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch KolomazníkVojtěch Kolomazník
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
03 14 5.51 5.035.514.595.515.030.00.0 483.00
2 Martin SedlákMartin Sedlák
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
04 24 5.34 5.245.345.155.344.980.00.0 449.00
3 Roman TodorovRoman Todorov
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
04 32 5.16 4.60x5.165.164.400.00.0 413.00
4 Jason Za NzambiJason Za Nzambi
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
04 31 5.15 5.15x4.785.154.130.00.0 411.00
5 Ondřej VyhlídalOndřej Vyhlídal
ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T...
04 29 5.12 xx4.764.765.120.00.0 405.00
6 Matěj HápMatěj Háp
ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T...
04 3 5.10 --5.105.10x0.00.0 402.00
7 Jaroslav KučaJaroslav Kuča
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
03 15 4.96 4.924.964.754.964.390.00.0 375.00
8 Jan KadlecJan Kadlec
ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16
03 10 4.91 4.89x4.464.894.910.00.0 365.00
9 Robin HasníkRobin Hasník
FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc
03 4 4.89 4.804.894.704.894.680.00.0 361.00
10 Adam KatingerAdam Katinger
Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By...
03 12 4.77 4.614.774.194.774.230.00.0 339.00
11 Jiří StratilJiří Stratil
Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By...
03 26 4.75 4.592.794.754.754.680.00.0 335.00
12 Pavel MrňkaPavel Mrňka
ZŠ A MŠ A. ŠTĚPÁNKA DOLANYZŠ A MŠ A. ŠTĚPÁNKA DOLANY
04 19 4.74 xx4.744.744.560.00.0 333.00
13 Adam TrbolaAdam Trbola
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
04 30 4.66 4.484.524.414.524.660.00.0 319.00
14 Tomáš ŠvarcTomáš Švarc
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
04 27 4.63 4.633.864.434.634.560.00.0 313.00
15 Michal JanotaMichal Janota
FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc
04 6 4.61 4.614.414.404.614.390.00.0 310.00
16 Tomáš JurášekTomáš Jurášek
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
04 9 4.60 4.60x4.054.60-0.00.0 308.00
17 Lukáš KestlLukáš Kestl
ZŠ A MŠ A. ŠTĚPÁNKA DOLANYZŠ A MŠ A. ŠTĚPÁNKA DOLANY
03 13 4.58 4.584.484.514.584.410.00.0 304.00
18 Matěj JanštaMatěj Janšta
ZŠ Demlova18ZŠ Demlova18
04 7 4.56 4.114.494.344.494.560.00.0 301.00
19 Dominik RitliDominik Ritli
ZŠ Demlova18ZŠ Demlova18
05 23 4.55 4.553.784.144.55x0.00.0 299.00
20 Tomáš KalusTomáš Kalus
ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16
04 11 4.53 4.07-4.004.074.530.00.0 295.00
21 Matyáš LekešMatyáš Lekeš
ZŠ Demlova18ZŠ Demlova18
04 18 4.49 x4.494.404.49x0.00.0 288.00
22 Josef RichterJosef Richter
ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk
04 22 4.46 4.124.364.464.464.130.00.0 283.00
23 Jan HurytaJan Huryta
ZŠ A MŠ A. ŠTĚPÁNKA DOLANYZŠ A MŠ A. ŠTĚPÁNKA DOLANY
03 5 4.37 4.364.37x4.374.370.00.0 267.00
24 Michal SchönMichal Schön
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
05 25 4.35 4.354.30x4.354.120.00.0 264.00
25 Robert JavůrekRobert Javůrek
FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4
04 8 4.26 4.26x3.864.263.850.00.0 249.00
26 Jan ProcházkaJan Procházka
ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk
04 21 4.23 3.843.803.993.994.230.00.0 244.00
27 Filip AndrýsekFilip Andrýsek
ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16
04 1 4.10 4.074.103.664.10x0.00.0 222.00
28 Filip NekvapilFilip Nekvapil
Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By...
03 20 3.98 3.983.593.703.983.790.00.0 203.00
29 Jiří LátalJiří Látal
FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4
05 17 3.93 3.683.803.933.933.900.00.0 195.00
30 Filip GébaFilip Géba
ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T...
04 2 3.31 3.31xx3.31x0.00.0 104.00
31 Bruno LacigaBruno Laciga
FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4
04 16 3.26 x3.26x3.26x0.00.0 98.00
MS Nicolas TamborskýNicolas Tamborský
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
05 28 4.41 2.534.41x4.414.280.00.0
Celkem 32 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(út, 14.5.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Elen VlčkováElen Vlčková
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
04 32 4.83 4.834.814.524.834.480.00.0 514.00
2 Gabriela BegováGabriela Begová
FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4
05 3 4.72 4.724.434.594.724.330.00.0 485.00
3 Karolína ZacharováKarolína Zacharová
Zš a Mš Aloise Štěpánka DolanyZš a Mš Aloise Štěpánka Dolany
04 29 4.69 4.374.534.544.544.690.00.0 477.00
4 Alena LevkováAlena Levková
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
04 31 4.54 4.124.54x4.544.440.00.0 438.00
5 Agáta CoufalováAgáta Coufalová
Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín
05 6 4.37 4.344.104.174.344.370.00.0 396.00
6 Amálie TandlerováAmálie Tandlerová
FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4
05 28 4.35 4.034.174.354.354.110.00.0 391.00
7 Natálie KolčavováNatálie Kolčavová
FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc
03 15 4.33 4.334.203.914.334.000.00.0 386.00
8 Lucie PetrlováLucie Petrlová
Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín
05 18 4.19 4.093.434.004.094.190.00.0 352.00
9 Kristýna SměláKristýna Smělá
ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T...
05 24 4.17 4.174.053.954.174.160.00.0 347.00
10 Kristýna NevrláKristýna Nevrlá
Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín
04 17 4.14 x3.313.963.964.140.00.0 340.00
11 Natálie BecvarikNatálie Becvarik
Zš a Mš Aloise Štěpánka DolanyZš a Mš Aloise Štěpánka Dolany
05 2 4.05 4.053.844.004.053.940.00.0 319.00
12 Tereza GrégrováTereza Grégrová
ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk
04 9 4.04 4.043.903.684.043.950.00.0 317.00
13 Anna ŽídkováAnna Žídková
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
05 30 4.02 4.02xx4.023.950.00.0 312.00
14 Ema ProcházkováEma Procházková
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
04 19 3.97 3.973.393.693.97-0.00.0 301.00
15 Karolína SměláKarolína Smělá
ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T...
05 23 3.95 3.953.663.903.953.680.00.0 296.00
16 Eliška KodýtkováEliška Kodýtková
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
04 14 3.93 3.93x3.063.93-0.00.0 292.00
17 Tereza SogelováTereza Sogelová
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
03 25 3.86 3.86x3.693.86x0.00.0 276.00
18 Lucie HrabskáLucie Hrabská
ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T...
04 12 3.78 3.783.76x3.78x0.00.0 259.00
19 Denisa BartoškováDenisa Bartošková
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
04 1 3.78 3.783.733.633.783.740.00.0 259.00
20 Zuzana RutterováZuzana Rutterová
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
03 21 3.77 3.533.773.763.773.660.00.0 257.00
21 Kateřina HladišováKateřina Hladišová
ZŠ Demlova18ZŠ Demlova18
05 11 3.77 xx3.773.773.660.00.0 257.00
22 Viktorie HedováViktorie Hedová
Zš a Mš Aloise Štěpánka DolanyZš a Mš Aloise Štěpánka Dolany
05 10 3.74 x3.74x3.743.540.00.0 250.00
23 Tereza KasparováTereza Kasparová
FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc
03 13 3.71 3.71x3.593.713.670.00.0 244.00
24 Adéla BittnerováAdéla Bittnerová
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
04 4 3.62 3.623.50x3.62x0.00.0 225.00
25 Veronika BučkováVeronika Bučková
ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16
05 5 3.61 3.413.063.613.612.980.00.0 223.00
26 Natálie StroupkováNatálie Stroupková
ZŠ Demlova18ZŠ Demlova18
04 26 3.59 3.133.593.243.593.550.00.0 218.00
27 Adriana DobešováAdriana Dobešová
ZŠ Demlova18ZŠ Demlova18
04 7 3.59 x3.273.203.273.590.00.0 218.00
28 Terezie DostálováTerezie Dostálová
ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16
04 8 3.54 3.523.163.543.543.160.00.0 208.00
29 Tamara ŠrétrováTamara Šrétrová
ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16
03 27 3.46 3.463.362.933.462.430.00.0 192.00
30 Eliška SlaninováEliška Slaninová
Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By...
05 22 3.44 x3.393.443.442.880.00.0 188.00
31 Alexandra KuklínkováAlexandra Kuklínková
ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk
04 16 3.33 3.323.333.123.333.070.00.0 167.00
32 Eliška PřecechtělováEliška Přecechtělová
ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk
04 20 3.27 3.27x2.823.273.150.00.0 155.00
Celkem 32 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(út, 14.5.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora HéžováBarbora Héžová
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
03 33 11.26 11.0611.26x11.2610.920.00.0 612.00
2 Klára KlonováKlára Klonová
Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín
04 9 09.05 08.8009.0509.0009.0508.650.00.0 467.00
3 Natálie KolčavováNatálie Kolčavová
FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc
03 10 08.50 08.3507.9707.8808.3508.500.00.0 432.00
4 Jana BundilováJana Bundilová
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
04 3 08.39 07.9508.3908.3208.3908.190.00.0 425.00
5 Petra MalíškováPetra Malíšková
FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc
04 14 08.20 08.2008.2008.1808.20x0.00.0 412.00
6 Elen VlčkováElen Vlčková
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
04 32 08.20 07.3608.2007.8208.2008.060.00.0 412.00
7 Gábina PlacháGábina Plachá
ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T...
05 19 07.78 07.7807.28x07.7806.800.00.0 385.00
8 Iveta RoháčováIveta Roháčová
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
04 23 07.73 07.7307.4907.4407.73x0.00.0 382.00
9 Lucie KvízdalskáLucie Kvízdalská
ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16
04 12 07.71 x06.9807.5607.5607.710.00.0 381.00
10 Karolína TošovskáKarolína Tošovská
Zš a Mš Aloise Štěpánka DolanyZš a Mš Aloise Štěpánka Dolany
04 29 07.47 06.8607.4507.4707.4707.320.00.0 365.00
11 Kateřina KubschováKateřina Kubschová
FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4
04 11 07.45 07.45x07.4007.4507.200.00.0 364.00
12 Žaneta MarečkováŽaneta Marečková
ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk
05 15 07.43 07.4306.1506.9507.4306.160.00.0 363.00
13 Anna RožnovskáAnna Rožnovská
Zš a Mš Aloise Štěpánka DolanyZš a Mš Aloise Štěpánka Dolany
04 24 07.42 07.4206.9006.8007.42x0.00.0 362.00
14 Natálie MoravcováNatálie Moravcová
Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By...
04 17 07.40 07.31x07.4007.40x0.00.0 361.00
15 Natálie OlexováNatálie Olexová
ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T...
05 18 07.35 07.0906.9207.1007.1007.350.00.0 357.00
16 Aneta PoláškováAneta Polášková
ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T...
05 21 07.34 07.34xx07.3406.670.00.0 357.00
17 Tamara ŠrétrováTamara Šrétrová
ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16
03 27 07.20 06.6005.9107.1007.1007.200.00.0 348.00
18 Natálie StroupkováNatálie Stroupková
ZŠ Demlova18ZŠ Demlova18
04 26 07.10 07.0007.1006.5207.1006.930.00.0 341.00
19 Timea GyöreTimea Györe
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
04 5 07.00 x06.45x06.4507.000.00.0 335.00
20 Tereza DubováTereza Dubová
Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín
05 4 06.90 06.90xx06.9006.460.00.0 329.00
21 Veronika VysloužilováVeronika Vysloužilová
ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16
04 30 06.67 06.6306.1406.6706.6706.330.00.0 314.00
22 Michaela KubešováMichaela Kubešová
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
04 31 06.61 06.4306.6106.2506.6106.450.00.0 310.00
23 Romana JurčíkováRomana Jurčíková
ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk
03 8 06.50 06.5006.3406.4906.50x0.00.0 303.00
24 Lucie PolesováLucie Polesová
ZŠ Demlova18ZŠ Demlova18
03 22 06.45 05.9006.4506.1606.4505.400.00.0 300.00
25 Monika MinaříkováMonika Minaříková
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
03 16 06.38 x06.1606.3806.3806.150.00.0 295.00
26 Marie BegalováMarie Begalová
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
04 1 06.30 05.9305.6806.3006.3005.880.00.0 290.00
27 Marie BergerováMarie Bergerová
FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4
05 2 06.28 xx05.4205.4206.280.00.0 289.00
28 Adéla SkopalováAdéla Skopalová
Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín
04 25 06.22 x05.5705.7505.7506.220.00.0 285.00
29 Adéla MachalkováAdéla Machalková
FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4
05 13 06.16 06.07x05.6506.0706.160.00.0 281.00
30 Eliška ŠubrtováEliška Šubrtová
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
03 28 06.04 05.8406.0405.4006.0405.400.00.0 274.00
31 Viktorie HedováViktorie Hedová
Zš a Mš Aloise Štěpánka DolanyZš a Mš Aloise Štěpánka Dolany
05 6 05.48 05.09x05.4805.48x0.00.0 238.00
32 Jarmila PokornáJarmila Pokorná
ZŠ Demlova18ZŠ Demlova18
03 20 05.40 04.43x05.4005.4004.950.00.0 233.00
33 Lucie HofhanslováLucie Hofhanslová
ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk
05 7 05.33 x05.31x05.3105.330.00.0 229.00
Celkem 33 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(út, 14.5.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam KatingerAdam Katinger
Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By...
03 6 13.04 13.0412.0111.3513.04x0.00.0 670.00
2 Alexandr NěmečekAlexandr Němeček
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
03 32 11.50 10.9911.1211.5011.5010.960.00.0 576.00
3 Ondřej VeselýOndřej Veselý
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
03 27 11.48 11.2811.4811.1411.4810.690.00.0 575.00
4 Jan VacaJan Vaca
FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc
04 26 10.87 10.8710.7010.5010.8710.100.00.0 538.00
5 Richard BílýRichard Bílý
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
04 33 10.82 10.1110.7410.8210.8210.220.00.0 535.00
6 Radek NovotnýRadek Novotný
ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T...
04 13 10.79 10.6610.5110.7910.79x0.00.0 533.00
7 Michal RellaMichal Rella
Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By...
03 17 10.61 09.5409.8410.6110.6110.220.00.0 522.00
8 Robin HasníkRobin Hasník
FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc
03 1 09.92 09.5009.3709.2209.5009.920.00.0 481.00
9 David MatysDavid Matys
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
04 9 09.87 09.4909.8209.8709.8708.830.00.0 478.00
10 Radek VítekRadek Vítek
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
03 31 09.87 09.8709.6209.7809.8709.200.00.0 478.00
11 Abdul HojanazarovAbdul Hojanazarov
ZŠ Demlova18ZŠ Demlova18
03 3 09.63 09.6309.2709.2109.6309.170.00.0 463.00
12 Pavel OgounPavel Ogoun
FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc
04 14 09.54 09.0809.1409.5409.54x0.00.0 458.00
13 Tomáš ŠemberaTomáš Šembera
ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk
03 23 09.45 x09.1708.2809.1709.450.00.0 453.00
14 Adam PřerovskýAdam Přerovský
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
03 16 09.45 09.45x09.1409.45x0.00.0 453.00
15 Vlastimil RoletzkyVlastimil Roletzky
ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16
03 19 09.43 xx09.4309.43-0.00.0 451.00
16 Viktor NavrátilViktor Navrátil
ZŠ Demlova18ZŠ Demlova18
03 11 09.30 x09.30x09.3008.100.00.0 444.00
17 Štěpán SchafferŠtěpán Schaffer
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
03 21 09.28 08.7609.28x09.28x0.00.0 443.00
18 David ŠtrambachDavid Štrambach
ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk
03 24 09.24 07.5608.9609.0009.0009.240.00.0 440.00
19 Tomáš ŠvarcTomáš Švarc
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
04 25 09.22 08.9409.22x09.22x0.00.0 439.00
20 Jan ŘezáčJan Řezáč
ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16
04 20 09.18 08.3908.6008.2508.6009.180.00.0 437.00
21 Šimon RellaŠimon Rella
FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4
03 18 08.94 08.4108.1508.3108.4108.940.00.0 422.00
22 Vilém ZatloukalVilém Zatloukal
ZŠ A MŠ A. ŠTĚPÁNKA DOLANYZŠ A MŠ A. ŠTĚPÁNKA DOLANY
04 30 08.92 07.6908.5708.9208.9208.580.00.0 421.00
23 Jan StrejčekJan Strejček
ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T...
03 22 08.88 08.79x08.4408.7908.880.00.0 419.00
24 Adam KaňkovskýAdam Kaňkovský
ZŠ A MŠ A. ŠTĚPÁNKA DOLANYZŠ A MŠ A. ŠTĚPÁNKA DOLANY
03 5 08.86 08.1308.2508.0308.2508.860.00.0 417.00
25 Jan HurytaJan Huryta
ZŠ A MŠ A. ŠTĚPÁNKA DOLANYZŠ A MŠ A. ŠTĚPÁNKA DOLANY
03 4 08.72 08.7207.9106.7408.72x0.00.0 409.00
26 Karel KoblihaKarel Kobliha
Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By...
03 8 08.12 06.67x08.1208.1207.700.00.0 373.00
27 Tomáš HejtmánekTomáš Hejtmánek
ZŠ Demlova18ZŠ Demlova18
05 2 08.10 x07.6807.9707.9708.100.00.0 372.00
28 Ondřej ZahradníčekOndřej Zahradníček
ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16
04 29 08.00 06.39x08.0008.0007.420.00.0 366.00
29 Lukáš PastrnekLukáš Pastrnek
ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T...
05 15 07.69 07.5907.6707.6907.6907.180.00.0 348.00
30 Matyáš MederaMatyáš Medera
FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4
04 10 07.53 x07.53x07.5306.900.00.0 339.00
31 Matěj ZacpalMatěj Zacpal
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
03 28 06.92 x06.92-06.92-0.00.0 303.00
32 Aleš NěmčicAleš Němčic
FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4
04 12 05.48 x05.48x05.48x0.00.0 219.00
MS Matěj KelnarMatěj Kelnar
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 7 10.87 10.7410.7010.5210.7410.870.00.0
Celkem 33 závodníků
Pohár rozhlasu - Žáci (průběžný výsledek)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Vojtěch KolomazníkVojtěch Kolomazník 03 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 1613
2 Jason Za NzambiJason Za Nzambi 04 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 1445
3 Ondřej VyhlídalOndřej Vyhlídal 04 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 1371
4 Pavel MrňkaPavel Mrňka 04 ZŠ A MŠ A. ŠTĚPÁNKA DOLANYZŠ A MŠ A. ŠTĚPÁNKA DOLANY 1297
5 Dominik SomolDominik Somol 04 FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 1125
6 Martin SedlákMartin Sedlák 04 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 1105
7 Ondřej FojtíkOndřej Fojtík 03 ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 1049
8 Roman TodorovRoman Todorov 04 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 1044
9 Adam KatingerAdam Katinger 03 Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By... 1009
10 Michal HaluzíkMichal Haluzík 04 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 1003
11 Matěj HápMatěj Háp 04 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 0962
12 Jakub ŽvátoraJakub Žvátora 03 ZŠ Demlova18ZŠ Demlova18 0961
13 Jan KadlecJan Kadlec 03 ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 0945
14 Jan ŘezáčJan Řezáč 04 ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 0922
15 Jan BlumaJan Bluma 04 ZŠ Demlova18ZŠ Demlova18 0904
16 Vilém ZatloukalVilém Zatloukal 04 ZŠ A MŠ A. ŠTĚPÁNKA DOLANYZŠ A MŠ A. ŠTĚPÁNKA DOLANY 0897
17 Jaroslav KučaJaroslav Kuča 03 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 0873
18 Jiří StratilJiří Stratil 03 Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By... 0872
19 Jiří NovotnýJiří Novotný 03 FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4 0866
20 Michal JanotaMichal Janota 04 FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 0861
21 Vlastimil RoletzkyVlastimil Roletzky 03 ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 0855
22 Robin HasníkRobin Hasník 03 FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 0842
23 Martin NiesnerMartin Niesner 04 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 0825
24 Šimon RellaŠimon Rella 03 FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4 0823
25 Tomáš ŠemberaTomáš Šembera 03 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 0798
26 Josef RichterJosef Richter 04 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 0797
27 Jan StrejčekJan Strejček 03 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 0796
28 Roman BlechtaRoman Blechta 05 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 0794
29 Tomáš KalusTomáš Kalus 04 ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 0759
30 Tomáš ŠvarcTomáš Švarc 04 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 0752
31 Lukáš KestlLukáš Kestl 03 ZŠ A MŠ A. ŠTĚPÁNKA DOLANYZŠ A MŠ A. ŠTĚPÁNKA DOLANY 0747
32 Matěj JanštaMatěj Janšta 04 ZŠ Demlova18ZŠ Demlova18 0675
33 Jiří LátalJiří Látal 05 FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4 0654
34 Robert JavůrekRobert Javůrek 04 FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4 0653
35 Adam BurešAdam Bureš 05 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 0627
36 Petr FrömlPetr Fröml 04 FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 0616
37 Alexandr NěmečekAlexandr Němeček 03 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0576
38 Ondřej VeselýOndřej Veselý 03 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 0575
39 Jan AndršJan Andrš 04 FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 0568
40 Daniel DvořákDaniel Dvořák 03 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 0560
41 Adam TrbolaAdam Trbola 04 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0548
42 Jan VacaJan Vaca 04 FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 0538
43 Richard BílýRichard Bílý 04 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0535
44 Radek NovotnýRadek Novotný 04 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 0533
45 Filip GébaFilip Géba 04 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 0528
46 Michal RellaMichal Rella 03 Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By... 0522
47 Roman KošťálekRoman Košťálek 04 Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By... 0511
48 Ondřej ZahradníčekOndřej Zahradníček 04 ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 0506
49 Bohdan PaarBohdan Paar 03 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0481
50 David MatysDavid Matys 04 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 0478
51 Jan KováčikJan Kováčik 04 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 0464
52 Abdul HojanazarovAbdul Hojanazarov 03 ZŠ Demlova18ZŠ Demlova18 0463
53 Adam PřerovskýAdam Přerovský 03 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 0453
54 Viktor NavrátilViktor Navrátil 03 ZŠ Demlova18ZŠ Demlova18 0444
55 David ŠtrambachDavid Štrambach 03 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 0440
56 Radek RozložníkRadek Rozložník 04 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 0434
57 Ondřej ZemanOndřej Zeman 04 ZŠ A MŠ A. ŠTĚPÁNKA DOLANYZŠ A MŠ A. ŠTĚPÁNKA DOLANY 0428
58 Ondřej GajdošOndřej Gajdoš 04 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 0425
59 David SoškaDavid Soška 03 Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By... 0421
60 Adam KaňkovskýAdam Kaňkovský 03 ZŠ A MŠ A. ŠTĚPÁNKA DOLANYZŠ A MŠ A. ŠTĚPÁNKA DOLANY 0417
61 Filip NekvapilFilip Nekvapil 03 Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By... 0415
62 Nicolas TamborskýNicolas Tamborský 05 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 0402
63 Lukáš PastrnekLukáš Pastrnek 05 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 0398
64 Michal SchönMichal Schön 05 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 0396
65 David VlčekDavid Vlček 05 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 0383
66 Tomáš HejtmánekTomáš Hejtmánek 05 ZŠ Demlova18ZŠ Demlova18 0381
67 Tomáš JuračkaTomáš Juračka 04 Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By... 0374
68 Petr ČebišPetr Čebiš 04 ZŠ Demlova18ZŠ Demlova18 0352
69 Matěj ZacpalMatěj Zacpal 03 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 0345
70 Matyáš MederaMatyáš Medera 04 FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4 0339
71= Jakub SalašnyjJakub Salašnyj 04 Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By... 0317
71= Daniel KrausDaniel Kraus 04 ZŠ A MŠ A. ŠTĚPÁNKA DOLANYZŠ A MŠ A. ŠTĚPÁNKA DOLANY 0317
71= Vojtěch TodtVojtěch Todt 05 ZŠ A MŠ A. ŠTĚPÁNKA DOLANYZŠ A MŠ A. ŠTĚPÁNKA DOLANY 0317
71= Jaroslav DřímalkaJaroslav Dřímalka 03 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 0317
75 Aleš NěmčicAleš Němčic 04 FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4 0303
76 Dominik RitliDominik Ritli 05 ZŠ Demlova18ZŠ Demlova18 0299
77 Jan ProcházkaJan Procházka 04 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 0244
78 Tomáš MalýTomáš Malý 04 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 0237
79 Karel KoblihaKarel Kobliha 03 Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By... 0211
80 Bruno LacigaBruno Laciga 04 FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4 0203
81= Matěj KelnarMatěj Kelnar 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 0000
81= Filip AndrýsekFilip Andrýsek 04 ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 0000
83= Radim RiedlRadim Riedl 05 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 0000
83= Patrik NavrátilPatrik Navrátil 04 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 0000
83= Jan HurytaJan Huryta 03 ZŠ A MŠ A. ŠTĚPÁNKA DOLANYZŠ A MŠ A. ŠTĚPÁNKA DOLANY 0000
83= Pavel PochobradskýPavel Pochobradský 03 ZŠ A MŠ A. ŠTĚPÁNKA DOLANYZŠ A MŠ A. ŠTĚPÁNKA DOLANY 0000
83= Petr MikulkaPetr Mikulka 04 ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 0000
83= Tomáš JurášekTomáš Jurášek 04 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 0000
83= Jakub StodolkaJakub Stodolka 03 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 0000
83= Vojtěch DvořákVojtěch Dvořák 03 FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 0000
83= Josef MikulkaJosef Mikulka 03 ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 0000
83= Marek BlaťákMarek Blaťák 03 ZŠ Demlova18ZŠ Demlova18 0000
83= Štěpán SmolkaŠtěpán Smolka 03 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0000
83= Matyáš LekešMatyáš Lekeš 04 ZŠ Demlova18ZŠ Demlova18 0000
83= Pavel OgounPavel Ogoun 04 FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 0000
83= Štěpán SchafferŠtěpán Schaffer 03 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 0000
83= Radek VítekRadek Vítek 03 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0000
83= Tomáš JurdaTomáš Jurda 03 ZŠ A MŠ A. ŠTĚPÁNKA DOLANYZŠ A MŠ A. ŠTĚPÁNKA DOLANY 0000
83= Tomáš HavlíkTomáš Havlík 04 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0000
83= Adam BurešAdam Bureš 05 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 0000
83= Radek VytásekRadek Vytásek 05 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 0000
Celkem 101 závodníků
Pohár rozhlasu - Žákyně (průběžný výsledek)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Alena LevkováAlena Levková 04 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 1767
2 Nela HájkováNela Hájková 05 FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4 1582
3 Kristýna KošováKristýna Košová 03 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 1525
4 Agáta CoufalováAgáta Coufalová 05 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 1490
5 Bára MertováBára Mertová 04 ZŠ Demlova18ZŠ Demlova18 1324
6 Tereza GrégrováTereza Grégrová 04 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 1317
7 Natálie KolčavováNatálie Kolčavová 03 FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 1272
8 Karolína ZacharováKarolína Zacharová 04 Zš a Mš Aloise Štěpánka DolanyZš a Mš Aloise Štěpánka Dolany 1238
9 Ema ProcházkováEma Procházková 04 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 1170
10 Nicol MikulkováNicol Mikulková 04 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 1127
11 Gabriela BegováGabriela Begová 05 FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4 1106
12 Amálie TandlerováAmálie Tandlerová 05 FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4 1001
13 Natálie NavrátilováNatálie Navrátilová 04 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 0961
14 Elen VlčkováElen Vlčková 04 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0926
15 Monika DrábkováMonika Drábková 04 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 0910
16 Aneta PoláškováAneta Polášková 05 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 0908
17 Veronika KršováVeronika Kršová 04 Zš a Mš Aloise Štěpánka DolanyZš a Mš Aloise Štěpánka Dolany 0859
18 Lucie PetrlováLucie Petrlová 05 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 0843
19 Barbora ŠtěpánováBarbora Štěpánová 05 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 0719
20 Tereza DubováTereza Dubová 05 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 0698
21 Petra MalíškováPetra Malíšková 04 FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 0695
22 Natálie MoravcováNatálie Moravcová 04 Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By... 0686
23 Magdaléna KuncováMagdaléna Kuncová 05 FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 0683
24 Tereza KasparováTereza Kasparová 03 FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 0679
25 Klára HynkováKlára Hynková 04 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 0666
26 Kateřina KubschováKateřina Kubschová 04 FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4 0664
27 Denisa BartoškováDenisa Bartošková 04 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 0638
28 Veronika MáčalováVeronika Máčalová 04 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 0638
29 Marie BergerováMarie Bergerová 05 FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4 0620
30= Barbora HéžováBarbora Héžová 03 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0612
30= Natálie BecvarikNatálie Becvarik 05 Zš a Mš Aloise Štěpánka DolanyZš a Mš Aloise Štěpánka Dolany 0612
32 Terezie DostálováTerezie Dostálová 04 ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 0605
33 Kristýna NevrláKristýna Nevrlá 04 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 0597
34 Anna ŽídkováAnna Žídková 05 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0587
35 Sára SýkorováSára Sýkorová 05 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 0582
36 Eliška PřecechtělováEliška Přecechtělová 04 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 0576
37 Kateřina HladišováKateřina Hladišová 05 ZŠ Demlova18ZŠ Demlova18 0572
38 Viktorie HedováViktorie Hedová 05 Zš a Mš Aloise Štěpánka DolanyZš a Mš Aloise Štěpánka Dolany 0564
39 Monika MinaříkováMonika Minaříková 03 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 0541
40 Ester HammerováEster Hammerová 04 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0538
41 Alexandra KuklínkováAlexandra Kuklínková 04 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 0536
42 Karolína SměláKarolína Smělá 05 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 0531
43 Adriana DobešováAdriana Dobešová 04 ZŠ Demlova18ZŠ Demlova18 0509
44 Eliška SlaninováEliška Slaninová 05 Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By... 0502
45 Markéta HrabalíkováMarkéta Hrabalíková 05 ZŠ Demlova18ZŠ Demlova18 0492
46 Michaela KubešováMichaela Kubešová 04 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0491
47 Michaela MoťkováMichaela Moťková 04 FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 0487
48 Klára KlonováKlára Klonová 04 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 0467
49 Veronika VysloužilováVeronika Vysloužilová 04 ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 0461
50 Lucie KnopováLucie Knopová 05 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 0460
51 Marie PátkováMarie Pátková 04 ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 0449
52 Michaela LónováMichaela Lónová 04 ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 0447
53 Tereza HlaviznováTereza Hlaviznová 05 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 0427
54 Jana BundilováJana Bundilová 04 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 0425
55= Aneta DidykováAneta Didyková 03 ZŠ Demlova18ZŠ Demlova18 0409
55= Kateřina KříčkováKateřina Kříčková 05 FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 0409
57 Kristýna GrégrováKristýna Grégrová 05 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 0402
58 Gábina PlacháGábina Plachá 05 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 0385
59 Iveta RoháčováIveta Roháčová 04 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 0382
60 Lucie KvízdalskáLucie Kvízdalská 04 ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 0381
61 Karolína HopováKarolína Hopová 04 Zš a Mš Aloise Štěpánka DolanyZš a Mš Aloise Štěpánka Dolany 0372
62 Karolína TošovskáKarolína Tošovská 04 Zš a Mš Aloise Štěpánka DolanyZš a Mš Aloise Štěpánka Dolany 0365
63 Žaneta MarečkováŽaneta Marečková 05 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 0363
64 Anna RožnovskáAnna Rožnovská 04 Zš a Mš Aloise Štěpánka DolanyZš a Mš Aloise Štěpánka Dolany 0362
65 Lucie HrabskáLucie Hrabská 04 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 0360
66 Tamara ŠrétrováTamara Šrétrová 03 ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 0348
67 Kristýna SměláKristýna Smělá 05 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 0347
68 Vendula VoldánováVendula Voldánová 05 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0345
69 Natálie StroupkováNatálie Stroupková 04 ZŠ Demlova18ZŠ Demlova18 0341
70 Julie TraplováJulie Traplová 04 ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 0331
71 Romana JurčíkováRomana Jurčíková 03 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 0303
72 Lucie PolesováLucie Polesová 03 ZŠ Demlova18ZŠ Demlova18 0300
73 Karolína SměláKarolína Smělá 05 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 0296
74 Aneta BrodackáAneta Brodacká 04 Zš a Mš Aloise Štěpánka DolanyZš a Mš Aloise Štěpánka Dolany 0293
75 Eliška KodýtkováEliška Kodýtková 04 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 0292
76 Aneta SadilováAneta Sadilová 05 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0279
77 Eliška ŠubrtováEliška Šubrtová 03 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 0274
78= Michaela BráblíkováMichaela Bráblíková 03 Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By... 0257
78= Zuzana RutterováZuzana Rutterová 03 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 0257
80 Karolína ŠtastnáKarolína Štastná 05 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 0255
81 Veronika BučkováVeronika Bučková 05 ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 0223
82= Tereza SogelováTereza Sogelová 03 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 0000
82= Kristýna PospíšilováKristýna Pospíšilová 05 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0000
82= Eliška KošákováEliška Košáková 04 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 0000
82= Natálie OlexováNatálie Olexová 05 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 0000
82= Lucie HofhanslováLucie Hofhanslová 05 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 0000
82= Marie BegalováMarie Begalová 04 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 0000
82= Adéla MachalkováAdéla Machalková 05 FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4 0000
82= Adéla SkopalováAdéla Skopalová 04 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 0000
82= Jarmila PokornáJarmila Pokorná 03 ZŠ Demlova18ZŠ Demlova18 0000
82= Andrea VašíčkováAndrea Vašíčková 05 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 0000
82= Vendula HrabalováVendula Hrabalová 05 Zš a Mš Aloise Štěpánka DolanyZš a Mš Aloise Štěpánka Dolany 0000
82= Adéla VodičkováAdéla Vodičková 04 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 0000
82= Tereza TilšarováTereza Tilšarová 04 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 0000
82= Adéla BittnerováAdéla Bittnerová 04 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 0000
82= Andrea LovečkováAndrea Lovečková 05 Zš a Mš Aloise Štěpánka DolanyZš a Mš Aloise Štěpánka Dolany 0000
82= Valerie DitmarováValerie Ditmarová 04 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 0000
82= Kristýna SměláKristýna Smělá 05 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 0000
82= Dominika TomíkováDominika Tomíková 04 ZŠ Demlova18ZŠ Demlova18 0000
82= Aneta ZymováAneta Zymová 05 FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 0000
82= Anna HrabincováAnna Hrabincová 04 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 0000
82= Kateřina HlochováKateřina Hlochová 04 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0000
82= Zuzana NěmcováZuzana Němcová 04 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0000
82= Timea GyöreTimea Györe 04 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0000
Celkem 104 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Zeyerova Olomouc{8} 1613
2 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 1445
3 ZŠ Milady Petřkové, Velký Týnec{8} 1371
4 ZŠ A MŠ A. ŠTĚPÁNKA DOLANY{8} 1297
5 FZŠ a MŠ Holečkova Olomouc{8} 1125
6 ZŠ Zeyerova Olomouc{8} 1105
7 ZŠ Olomouc, Stupkova 16{8} 1049
8 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 1044
9 Masarykova ZŠ a MŠ Velká Bystřice{8} 1009
10 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 1003
11 ZŠ Milady Petřkové, Velký Týnec{8} 962
12 ZŠ Demlova18{8} 961
13 ZŠ Olomouc, Stupkova 16{8} 945
14 ZŠ Olomouc, Stupkova 16{8} 922
15 ZŠ Demlova18{8} 904
16 ZŠ A MŠ A. ŠTĚPÁNKA DOLANY{8} 897
17 ZŠ Velký Újezd{8} 873
18 Masarykova ZŠ a MŠ Velká Bystřice{8} 872
19 FZŠ Olomouc, Hálkova 4{8} 866
20 FZŠ a MŠ Holečkova Olomouc{8} 861
21 ZŠ Olomouc, Stupkova 16{8} 855
22 FZŠ a MŠ Holečkova Olomouc{8} 842
23 ZŠ Velký Újezd{8} 825
24 FZŠ Olomouc, Hálkova 4{8} 823
25 ZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk{8} 798
26 ZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk{8} 797
27 ZŠ Milady Petřkové, Velký Týnec{8} 796
28 ZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk{8} 794
29 ZŠ Olomouc, Stupkova 16{8} 759
30 ZŠ Velký Újezd{8} 752
31 ZŠ A MŠ A. ŠTĚPÁNKA DOLANY{8} 747
32 ZŠ Demlova18{8} 675
33 FZŠ Olomouc, Hálkova 4{8} 654
34 FZŠ Olomouc, Hálkova 4{8} 653
35 ZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk{8} 627
36 FZŠ a MŠ Holečkova Olomouc{8} 616
37 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 576
38 ZŠ Zeyerova Olomouc{8} 575
39 FZŠ a MŠ Holečkova Olomouc{8} 568
40 ZŠ Zeyerova Olomouc{8} 560
41 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 548
42 FZŠ a MŠ Holečkova Olomouc{8} 538
43 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 535
44 ZŠ Milady Petřkové, Velký Týnec{8} 533
45 ZŠ Milady Petřkové, Velký Týnec{8} 528
46 Masarykova ZŠ a MŠ Velká Bystřice{8} 522
47 Masarykova ZŠ a MŠ Velká Bystřice{8} 511
48 ZŠ Olomouc, Stupkova 16{8} 506
49 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 481
50 ZŠ Velký Újezd{8} 478
51 ZŠ Zeyerova Olomouc{8} 464
52 ZŠ Demlova18{8} 463
53 ZŠ Zeyerova Olomouc{8} 453
54 ZŠ Demlova18{8} 444
55 ZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk{8} 440
56 ZŠ Zeyerova Olomouc{8} 434
57 ZŠ A MŠ A. ŠTĚPÁNKA DOLANY{8} 428
58 ZŠ Zeyerova Olomouc{8} 425
59 Masarykova ZŠ a MŠ Velká Bystřice{8} 421
60 ZŠ A MŠ A. ŠTĚPÁNKA DOLANY{8} 417
61 Masarykova ZŠ a MŠ Velká Bystřice{8} 415
62 ZŠ Velký Újezd{8} 402
63 ZŠ Milady Petřkové, Velký Týnec{8} 398
64 ZŠ Velký Újezd{8} 396
65 ZŠ Velký Újezd{8} 383
66 ZŠ Demlova18{8} 381
67 Masarykova ZŠ a MŠ Velká Bystřice{8} 374
68 ZŠ Demlova18{8} 352
69 ZŠ Velký Újezd{8} 345
70 FZŠ Olomouc, Hálkova 4{8} 339
71 ZŠ A MŠ A. ŠTĚPÁNKA DOLANY{8} 317
71 ZŠ A MŠ A. ŠTĚPÁNKA DOLANY{8} 317
71 Masarykova ZŠ a MŠ Velká Bystřice{8} 317
71 ZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk{8} 317
75 FZŠ Olomouc, Hálkova 4{8} 303
76 ZŠ Demlova18{8} 299
77 ZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk{8} 244
78 ZŠ Milady Petřkové, Velký Týnec{8} 237
79 Masarykova ZŠ a MŠ Velká Bystřice{8} 211
80 FZŠ Olomouc, Hálkova 4{8} 203
81 ZŠ Velký Újezd{8} 0
81 ZŠ Milady Petřkové, Velký Týnec{8} 0
81 ZŠ Olomouc, Stupkova 16{8} 0
81 ZŠ Demlova18{8} 0
81 ZŠ Zeyerova Olomouc{8} 0
81 ZŠ Velký Újezd{8} 0
81 FZŠ a MŠ Holečkova Olomouc{8} 0
81 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 0
81 ZŠ Olomouc, Stupkova 16{8} 0
81 ZŠ A MŠ A. ŠTĚPÁNKA DOLANY{8} 0
81 ZŠ A MŠ A. ŠTĚPÁNKA DOLANY{8} 0
81 ZŠ Demlova18{8} 0
81 FZŠ a MŠ Holečkova Olomouc{8} 0
81 ZŠ Zeyerova Olomouc{8} 0
81 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 0
81 Atletický klub Olomouc z.s.{8} 0
81 ZŠ Olomouc, Stupkova 16{8} 0
81 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 0
81 ZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk{8} 0
81 ZŠ Milady Petřkové, Velký Týnec{8} 0
81 ZŠ A MŠ A. ŠTĚPÁNKA DOLANY{8} 0
Celkem 101 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 1767
2 FZŠ Olomouc, Hálkova 4{8} 1582
3 ZŠ Velký Újezd{8} 1525
4 Gymnázium Olomouc-Hejčín{8} 1490
5 ZŠ Demlova18{8} 1324
6 ZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk{8} 1317
7 FZŠ a MŠ Holečkova Olomouc{8} 1272
8 Zš a Mš Aloise Štěpánka Dolany{8} 1238
9 ZŠ Zeyerova Olomouc{8} 1170
10 ZŠ Zeyerova Olomouc{8} 1127
11 FZŠ Olomouc, Hálkova 4{8} 1106
12 FZŠ Olomouc, Hálkova 4{8} 1001
13 ZŠ Zeyerova Olomouc{8} 961
14 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 926
15 ZŠ Milady Petřkové, Velký Týnec{8} 910
16 ZŠ Milady Petřkové, Velký Týnec{8} 908
17 Zš a Mš Aloise Štěpánka Dolany{8} 859
18 Gymnázium Olomouc-Hejčín{8} 843
19 ZŠ Velký Újezd{8} 719
20 Gymnázium Olomouc-Hejčín{8} 698
21 FZŠ a MŠ Holečkova Olomouc{8} 695
22 Masarykova ZŠ a MŠ Velká Bystřice{8} 686
23 FZŠ a MŠ Holečkova Olomouc{8} 683
24 FZŠ a MŠ Holečkova Olomouc{8} 679
25 ZŠ Milady Petřkové, Velký Týnec{8} 666
26 FZŠ Olomouc, Hálkova 4{8} 664
27 ZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk{8} 638
27 ZŠ Velký Újezd{8} 638
29 FZŠ Olomouc, Hálkova 4{8} 620
30 Zš a Mš Aloise Štěpánka Dolany{8} 612
30 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 612
32 ZŠ Olomouc, Stupkova 16{8} 605
33 Gymnázium Olomouc-Hejčín{8} 597
34 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 587
35 ZŠ Velký Újezd{8} 582
36 ZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk{8} 576
37 ZŠ Demlova18{8} 572
38 Zš a Mš Aloise Štěpánka Dolany{8} 564
39 ZŠ Zeyerova Olomouc{8} 541
40 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 538
41 ZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk{8} 536
42 ZŠ Milady Petřkové, Velký Týnec{8} 531
43 ZŠ Demlova18{8} 509
44 Masarykova ZŠ a MŠ Velká Bystřice{8} 502
45 ZŠ Demlova18{8} 492
46 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 491
47 FZŠ a MŠ Holečkova Olomouc{8} 487
48 Gymnázium Olomouc-Hejčín{8} 467
49 ZŠ Olomouc, Stupkova 16{8} 461
50 ZŠ Milady Petřkové, Velký Týnec{8} 460
51 ZŠ Olomouc, Stupkova 16{8} 449
52 ZŠ Olomouc, Stupkova 16{8} 447
53 Gymnázium Olomouc-Hejčín{8} 427
54 ZŠ Zeyerova Olomouc{8} 425
55 ZŠ Demlova18{8} 409
55 FZŠ a MŠ Holečkova Olomouc{8} 409
57 ZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk{8} 402
58 ZŠ Milady Petřkové, Velký Týnec{8} 385
59 ZŠ Velký Újezd{8} 382
60 ZŠ Olomouc, Stupkova 16{8} 381
61 Zš a Mš Aloise Štěpánka Dolany{8} 372
62 Zš a Mš Aloise Štěpánka Dolany{8} 365
63 ZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk{8} 363
64 Zš a Mš Aloise Štěpánka Dolany{8} 362
65 ZŠ Milady Petřkové, Velký Týnec{8} 360
66 ZŠ Olomouc, Stupkova 16{8} 348
67 ZŠ Milady Petřkové, Velký Týnec{8} 347
68 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 345
69 ZŠ Demlova18{8} 341
70 ZŠ Olomouc, Stupkova 16{8} 331
71 ZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk{8} 303
72 ZŠ Demlova18{8} 300
73 ZŠ Milady Petřkové, Velký Týnec{8} 296
74 Zš a Mš Aloise Štěpánka Dolany{8} 293
75 ZŠ Zeyerova Olomouc{8} 292
76 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 279
77 ZŠ Velký Újezd{8} 274
78 Masarykova ZŠ a MŠ Velká Bystřice{8} 257
78 ZŠ Velký Újezd{8} 257
80 Gymnázium Olomouc-Hejčín{8} 255
81 ZŠ Olomouc, Stupkova 16{8} 223
82 ZŠ Velký Újezd{8} 0
82 Zš a Mš Aloise Štěpánka Dolany{8} 0
82 Gymnázium Olomouc-Hejčín{8} 0
82 ZŠ Milady Petřkové, Velký Týnec{8} 0
82 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 0
82 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 0
82 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 0
82 ZŠ Milady Petřkové, Velký Týnec{8} 0
82 ZŠ Demlova18{8} 0
82 FZŠ a MŠ Holečkova Olomouc{8} 0
82 ZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk{8} 0
82 Gymnázium Olomouc-Hejčín{8} 0
82 Zš a Mš Aloise Štěpánka Dolany{8} 0
82 ZŠ Demlova18{8} 0
82 ZŠ Milady Petřkové, Velký Týnec{8} 0
82 FZŠ Olomouc, Hálkova 4{8} 0
82 Gymnázium Olomouc-Hejčín{8} 0
82 ZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk{8} 0
82 ZŠ Zeyerova Olomouc{8} 0
82 Gymnázium Olomouc-Hejčín{8} 0
82 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 0
82 ZŠ Zeyerova Olomouc{8} 0
82 ZŠ Milady Petřkové, Velký Týnec{8} 0
Celkem 104 závodníků