Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Šumperk, Kategorie III
Šumperk (10. 5. 2019)1000 m - Ml. žáci
Ml. žáci 01 (pá, 10.5.2019 - 08:00) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tadeáš KüschnerTadeáš Küschner | 06 | Základní škola Šumperk, Dr.... | 3:17.18 | 506.00 | ||||||||||||||
2 | Antonín HejtmánekAntonín Hejtmánek | 06 | Základní škola Šumperk, Dr.... | 3:27.06 | 424.00 | ||||||||||||||
3 | Vojtěch VondruškaVojtěch Vondruška | 06 | ZŠ karla staršího ze Žerotí... | 3:29.65 | 403.00 | ||||||||||||||
4 | Martin VylíčilMartin Vylíčil | 07 | Základní škola Šumperk, Dr.... | 3:32.13 | 384.00 | ||||||||||||||
5 | Filip ValouchFilip Valouch | 06 | ZŠ Zábřeh B. Němcové | 3:34.89 | 363.00 | ||||||||||||||
6 | Jan RoučkaJan Roučka | 05 | ZŠ Zábřeh B. Němcové | 3:35.42 | 359.00 | ||||||||||||||
7 | Ondřej LaštůvkaOndřej Laštůvka | 05 | ZŠ a MŠ Nový Malín | 3:36.49 | 352.00 | ||||||||||||||
8 | Jakub OpravilJakub Opravil | 06 | ZŠ Zábřeh B. Němcové | 3:37.79 | 342.00 | ||||||||||||||
9 | Daniel HoráčekDaniel Horáček | 06 | ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 | 3:45.86 | 286.00 | ||||||||||||||
10 | Pavel MatějPavel Matěj | 07 | ZŠ karla staršího ze Žerotí... | 3:47.19 | 277.00 | ||||||||||||||
11 | Viktor ŠnévajsViktor Šnévajs | 05 | ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 | 4:02.48 | 185.00 | ||||||||||||||
12 | Miroslav TesařMiroslav Tesař | 05 | ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 | 4:03.54 | 180.00 | ||||||||||||||
13 | Matěj NovotnýMatěj Novotný | 07 | ZŠ Postřelmov | 5:23.00 | 0.00 | ||||||||||||||
14 | Filip ČejkaFilip Čejka | 06 | ZŠ Postřelmov | 5:23.01 | 0.00 | ||||||||||||||
Jan MinářJan Minář | 07 | ZŠ a MŠ Nový Malín | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
Ml. žáci 02 (pá, 10.5.2019 - 08:00) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip ČernohousFilip Černohous | 06 | Gymnázium Šumperk | 3:17.40 | 504.00 | ||||||||||||||
2 | Marek KurucMarek Kuruc | 07 | ZŠ Libina | 3:21.81 | 466.00 | ||||||||||||||
3 | Viktor LašákViktor Lašák | 06 | ZŠ Libina | 3:25.26 | 438.00 | ||||||||||||||
4 | Štěpán KabourekŠtěpán Kabourek | 06 | Základní škola Šumperk, 8.k... | 3:28.12 | 415.00 | ||||||||||||||
5 | Radek SládekRadek Sládek | 06 | ZŠ Libina | 3:38.85 | 334.00 | ||||||||||||||
6 | Oto JankůOto Janků | 05 | Základní škola Šumperk, 8.k... | 3:41.05 | 319.00 | ||||||||||||||
7 | David SkývaDavid Skýva | 06 | Základní škola Šumperk, 8.k... | 3:48.00 | 272.00 | ||||||||||||||
8 | Tomáš FlajšarTomáš Flajšar | 05 | ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o. | 3:51.75 | 248.00 | ||||||||||||||
9 | Radek PavloňRadek Pavloň | 05 | ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o. | 3:57.39 | 214.00 | ||||||||||||||
10 | Ondřej ŠčuglíkOndřej Ščuglík | 06 | ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o. | 3:58.25 | 209.00 | ||||||||||||||
11 | Jiří BližňákJiří Bližňák | 05 | ZŠ a MŠ Loučná nad Desnou | 3:59.72 | 201.00 | ||||||||||||||
12 | Filip KopeckýFilip Kopecký | 07 | ZŠ a MŠ Loučná nad Desnou | 4:06.11 | 166.00 | ||||||||||||||
13 | Tomáš HorákTomáš Horák | 07 | Gymnázium Šumperk | 4:06.36 | 165.00 | ||||||||||||||
14 | František NovákFrantišek Novák | 07 | ZŠ a MŠ Loučná nad Desnou | 4:06.38 | 165.00 | ||||||||||||||
Jakub KristekJakub Kristek | 06 | Základní škola Šumperk, 8.k... | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
Ml. žáci 03 (pá, 10.5.2019 - 08:00) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan HeřmanskýJan Heřmanský | 05 | ZŠ Šumavská, Šumperk | 3:19.14 | 489.00 | ||||||||||||||
2 | Jiří HalamaJiří Halama | 05 | ZŠ Šumavská, Šumperk | 3:19.94 | 482.00 | ||||||||||||||
3 | Patrik PřibylkaPatrik Přibylka | 07 | ZŠ Sluneční Šumperk | 3:23.91 | 449.00 | ||||||||||||||
4 | Radek KašparRadek Kašpar | 05 | ZŠ Ruda nad Moravou | 3:25.87 | 433.00 | ||||||||||||||
5 | Vojtěch VénosVojtěch Vénos | 05 | ZŠ Ruda nad Moravou | 3:27.35 | 421.00 | ||||||||||||||
6 | David PoprachDavid Poprach | 05 | ZŠ Ruda nad Moravou | 3:27.92 | 417.00 | ||||||||||||||
7 | Matěj ŠupinaMatěj Šupina | 07 | ZŠ Šumavská, Šumperk | 3:30.11 | 400.00 | ||||||||||||||
8 | Jakub GrohmannJakub Grohmann | 06 | ZŠ Mohelnice Vodní | 3:37.14 | 347.00 | ||||||||||||||
9 | Ondřej SkálaOndřej Skála | 06 | ZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁ | 3:46.00 | 285.00 | ||||||||||||||
10 | Matěj VykydalMatěj Vykydal | 05 | ZŠ Mohelnice Vodní | 3:52.38 | 244.00 | ||||||||||||||
11 | Daniel FroloDaniel Frolo | 07 | ZŠ Sluneční Šumperk | 3:57.17 | 215.00 | ||||||||||||||
12 | Tomáš SmorojTomáš Smoroj | 06 | ZŠ Sluneční Šumperk | 4:00.55 | 196.00 | ||||||||||||||
13 | Lukáš OpluštilLukáš Opluštil | 05 | ZŠ Mohelnice Vodní | 4:01.14 | 193.00 | ||||||||||||||
14 | Filip MatějkaFilip Matějka | 06 | ZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁ | 4:09.90 | 147.00 | ||||||||||||||
Lukáš MaixnerLukáš Maixner | 05 | ZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁ | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |