výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Šumperk, Kategorie IV

Šumperk (9. 5. 2019)

60 m - Žáci

Žáci 01 (čt, 9.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej BrulíkOndřej Brulík 04 ZŠ Mohelnice, Vodní 27ZŠ Mohelnice, Vodní 27 3 07.85 604.00
2 Kryštof Pavel AdamKryštof Pavel Adam 04 ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21 4 08.06 542.00
3 Matěj HlavinkaMatěj Hlavinka 04 ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21 5 08.28 481.00
4 Ondřej ŠolcOndřej Šolc 04 ZŠ Mohelnice, Vodní 27ZŠ Mohelnice, Vodní 27 6 08.38 454.00
5 Jan TomaščákJan Tomaščák 04 ZŠ Mohelnice, Vodní 27ZŠ Mohelnice, Vodní 27 1 08.41 447.00
Vít PokornýVít Pokorný 04 ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21 2 DNF
Celkem 6 závodníků
Žáci 02 (čt, 9.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan HarapátJan Harapát 05 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 4 08.87 333.00
2 Zbyněk KroutilZbyněk Kroutil 05 ZŠ DubickoZŠ Dubicko 5 08.94 318.00
3 Jakub LamrJakub Lamr 03 ZŠ DubickoZŠ Dubicko 2 09.06 291.00
4 Richard KrejčíRichard Krejčí 04 ZŠ DubickoZŠ Dubicko 3 09.07 289.00
Celkem 4 závodníků
Žáci 03 (čt, 9.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan BartoňJan Bartoň 03 Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k... 4 07.80 619.00
2 Radim VavříkRadim Vavřík 03 Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k... 1 08.24 492.00
3 Patrik JanošPatrik Janoš 05 ZŠ LibinaZŠ Libina 5 08.27 484.00
4 Martin TylMartin Tyl 04 Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k... 6 08.49 426.00
5 Miroslav SedláčekMiroslav Sedláček 04 ZŠ LibinaZŠ Libina 2 08.82 345.00
6 František BartoněkFrantišek Bartoněk 04 ZŠ LibinaZŠ Libina 3 08.94 318.00
Celkem 6 závodníků
Žáci 04 (čt, 9.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch KlimekVojtěch Klimek 03 ZŠ a MŠ Nový MalínZŠ a MŠ Nový Malín 2 08.21 500.00
2 Jan JanovskýJan Janovský 04 ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o. 5 08.38 454.00
3 Jan ŠkopJan Škop 04 ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o. 6 09.24 253.00
4 Adam HarmuthAdam Harmuth 03 ZŠ a MŠ Nový MalínZŠ a MŠ Nový Malín 3 09.81 149.00
5 Jiří DreslerJiří Dresler 03 ZŠ a MŠ Nový MalínZŠ a MŠ Nový Malín 4 10.11 105.00
Celkem 5 závodníků
Žáci 05 (čt, 9.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dušan ŠmirgDušan Šmirg 03 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 1 07.90 589.00
2 Šimon ČulíkŠimon Čulík 03 ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové 4 08.07 540.00
3 Kryštof ChmelařKryštof Chmelař 03 ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové 3 08.48 428.00
4 Tadeáš PiterkaTadeáš Piterka 03 ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové 2 08.59 401.00
5 Daniel KoželaDaniel Kožela 04 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 5 08.63 391.00
6 Erik RozsívalErik Rozsíval 03 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 6 08.72 369.00
Celkem 6 závodníků
Žáci 06 (čt, 9.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj KonyarikMatěj Konyarik 03 ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou 3 08.49 426.00
2 Jakub PodhornýJakub Podhorný 03 ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou 2 08.54 413.00
3 Ondřej BiakOndřej Biak 04 ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou 4 08.67 381.00
4 Vojtěch KurucVojtěch Kuruc 03 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 5 09.37 227.00
5 Lukáš VyroubalLukáš Vyroubal 04 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 1 09.62 181.00
6 Dominik PolulichDominik Polulich 03 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 6 10.22 90.00
Celkem 6 závodníků
Žáci 07 (čt, 9.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip OndráčekFilip Ondráček 04 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 6 08.23 495.00
2 Jakub KarásekJakub Karásek 04 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 3 08.26 487.00
3 Vojtěch DoubravskýVojtěch Doubravský 04 ZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁ 4 08.30 476.00
4 Daniel MlynářDaniel Mlynář 03 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 5 08.40 449.00
5 René MorávekRené Morávek 03 ZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁ 2 08.74 364.00
6 Jiří VaňourekJiří Vaňourek 05 ZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁ 1 09.62 181.00
Celkem 6 závodníků
Žáci 08 (čt, 9.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán ZatloukalŠtěpán Zatloukal 04 Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr.... 1 08.30 476.00
2 Matyáš SadilMatyáš Sadil 03 ZŠ Karla staršího ze Žerotína BludovZŠ Karla staršího ze Žerotí... 2 08.74 364.00
3 Filip DivišFilip Diviš 03 Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr.... 4 08.79 352.00
4 Simon ThunSimon Thun 04 Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr.... 6 09.02 300.00
5 Ondřej HorníčekOndřej Horníček 04 ZŠ Karla staršího ze Žerotína BludovZŠ Karla staršího ze Žerotí... 3 09.07 289.00
6 Martin KašparMartin Kašpar 03 ZŠ Karla staršího ze Žerotína BludovZŠ Karla staršího ze Žerotí... 5 09.53 197.00
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně

Žákyně 01 (čt, 9.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára DobešováKlára Dobešová 04 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 4 08.41 726.00
2 Šárka PavelkováŠárka Pavelková 04 Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr.... 6 08.49 704.00
3 Magdalena HeiserováMagdalena Heiserová 03 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 3 09.01 564.00
4 Adéla OsladilováAdéla Osladilová 05 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 2 09.24 506.00
5 Anna TurkováAnna Turková 03 Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr.... 1 09.37 475.00
6 Vendula KubíčkováVendula Kubíčková 04 Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr.... 5 09.49 447.00
Celkem 6 závodníků
Žákyně 02 (čt, 9.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KutalováLucie Kutalová 04 ZŠ DubickoZŠ Dubicko 5 08.70 645.00
2 Eliška SalajkováEliška Salajková 03 ZŠ DubickoZŠ Dubicko 6 08.94 582.00
3 Vendula ČermákováVendula Čermáková 03 ZŠ Karla staršího ze Žerotína BludovZŠ Karla staršího ze Žerotí... 4 09.49 447.00
4 Tereza RálišováTereza Rálišová 04 ZŠ DubickoZŠ Dubicko 2 09.49 447.00
5 Lucie ŽenčákováLucie Ženčáková 05 ZŠ Karla staršího ze Žerotína BludovZŠ Karla staršího ze Žerotí... 1 09.67 406.00
6 Marcela FicnarováMarcela Ficnarová 04 ZŠ Karla staršího ze Žerotína BludovZŠ Karla staršího ze Žerotí... 3 10.76 198.00
Celkem 6 závodníků
Žákyně 03 (čt, 9.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana ChudobováHana Chudobová 03 ZŠ a MŠ Nový MalínZŠ a MŠ Nový Malín 3 08.99 569.00
2 Tamara HrubáTamara Hrubá 04 ZŠ a MŠ Nový MalínZŠ a MŠ Nový Malín 4 09.00 566.00
3 Sandra LánováSandra Lánová 05 ZŠ a MŠ Nový MalínZŠ a MŠ Nový Malín 2 09.42 463.00
4 Sabina WachholzováSabina Wachholzová 04 ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o. 6 09.98 340.00
5 Zuzana JankůZuzana Janků 04 ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o. 5 10.32 274.00
Celkem 5 závodníků
Žákyně 04 (čt, 9.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Terezie SikorováTerezie Sikorová 05 Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k... 6 09.26 501.00
2 Marie MullerováMarie Mullerová 05 Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k... 5 09.31 489.00
3 Eliška KovářováEliška Kovářová 04 Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k... 3 09.49 447.00
4 Tereza VajcováTereza Vajcová 04 ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o. 1 10.00 336.00
5 Sára HühnelováSára Hühnelová 04 ZŠ LibinaZŠ Libina 4 11.15 140.00
6 Bára RaszkováBára Raszková 04 ZŠ LibinaZŠ Libina 2 11.68 76.00
Celkem 6 závodníků
Žákyně 05 (čt, 9.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza JanuškováTereza Janušková 04 ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21 1 09.17 523.00
2 Gabriela ŠumberováGabriela Šumberová 03 ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21 2 09.21 513.00
3 Sára VicencováSára Vicencová 04 ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21 6 09.43 461.00
4 Eliška ŘehákováEliška Řeháková 04 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 5 09.70 400.00
5 Zuzana PoštulkováZuzana Poštulková 04 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 3 09.83 371.00
6 Lucie KaňákováLucie Kaňáková 05 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 4 09.99 338.00
Celkem 6 závodníků
Žákyně 06 (čt, 9.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavlína NěmcováPavlína Němcová 04 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 2 09.26 501.00
2 Barbora HorováBarbora Horová 03 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 5 09.41 465.00
3 Anna DrozdováAnna Drozdová 04 ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové 4 09.52 440.00
4 Viktorie PazderováViktorie Pazderová 04 ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové 6 09.56 431.00
5 Lucie ŠoustalováLucie Šoustalová 04 ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové 1 09.67 406.00
6 Anna FreibergováAnna Freibergová 04 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 3 09.79 380.00
Celkem 6 závodníků
Žákyně 07 (čt, 9.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alena BerkováAlena Berková 04 ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou 3 09.65 411.00
2 Adriana PoliščukováAdriana Poliščuková 05 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 1 09.77 384.00
3 Martina LakomáMartina Lakomá 03 ZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁ 2 09.83 371.00
4 Petra HýblováPetra Hýblová 03 ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou 5 10.05 326.00
5 Barbora MüllerováBarbora Müllerová 03 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 6 10.37 265.00
6 Martina BankováMartina Banková 04 ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou 4 10.50 242.00
Celkem 6 závodníků

800 m - Žákyně

Žákyně 01 (čt, 9.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Iva GieselováIva Gieselová 04 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 2:28.30 714.00
2 Terezie VenoušováTerezie Venoušová 05 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 2:34.40 639.00
3 Marie MullerováMarie Mullerová 05 Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k... 2:42.60 543.00
4 Eliška JuříkováEliška Juříková 04 Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k... 2:42.80 541.00
5 Vendula MatějčkováVendula Matějčková 05 ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové 2:52.10 442.00
6 Kristýna StančíkováKristýna Stančíková 04 Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k... 2:52.40 439.00
7 Veronika MinářováVeronika Minářová 04 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 2:53.30 430.00
8 Klára PřibylováKlára Přibylová 04 ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové 2:56.00 403.00
9 Nela PřibylováNela Přibylová 05 ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové 2:57.40 390.00
10 Jana SadilováJana Sadilová 03 ZŠ Karla staršího ze Žerotína BludovZŠ Karla staršího ze Žerotí... 3:03.70 332.00
11 Tereza HavlíkováTereza Havlíková 06 ZŠ DubickoZŠ Dubicko 3:05.40 317.00
12 Barbora VondruškováBarbora Vondrušková 05 ZŠ Karla staršího ze Žerotína BludovZŠ Karla staršího ze Žerotí... 3:14.90 239.00
13 Natálie KašparováNatálie Kašparová 04 ZŠ Karla staršího ze Žerotína BludovZŠ Karla staršího ze Žerotí... 3:16.10 230.00
14 Alžběta KolčavováAlžběta Kolčavová 04 ZŠ DubickoZŠ Dubicko 3:38.40 92.00
15 Veronika MaitnerováVeronika Maitnerová 03 ZŠ DubickoZŠ Dubicko 3:58.10 20.00
Celkem 15 závodníků
Žákyně 02 (čt, 9.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tamara HrubáTamara Hrubá 04 ZŠ a MŠ Nový MalínZŠ a MŠ Nový Malín 2:44.20 526.00
2 Vendula EliášováVendula Eliášová 03 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 2:51.40 449.00
3 Tereza KarafiátováTereza Karafiátová 04 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 3:01.40 352.00
4 Martina PiňosováMartina Piňosová 05 ZŠ LibinaZŠ Libina 3:17.50 220.00
5 Klára UrbáškováKlára Urbášková 04 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 3:20.40 199.00
6 Michaela VepřekováMichaela Vepřeková 05 ZŠ a MŠ Nový MalínZŠ a MŠ Nový Malín 3:34.60 111.00
7 Julie DorazilováJulie Dorazilová 05 ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o. 3:36.50 101.00
8 Tereza DočkalováTereza Dočkalová 04 ZŠ LibinaZŠ Libina 3:38.50 91.00
9 Martina LangováMartina Langová 03 ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o. 3:47.60 52.00
10 Sabina WachholzováSabina Wachholzová 04 ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o. 3:54.20 30.00
11 Simona ŠindlerováSimona Šindlerová 03 ZŠ LibinaZŠ Libina 4:05.80 5.00
Celkem 11 závodníků
Žákyně 03 (čt, 9.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vanessa NitscheVanessa Nitsche 04 ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21 3:02.23 345.00
2 Tereza JanuškováTereza Janušková 04 ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21 3:02.75 340.00
3 Anna ŠťastnáAnna Šťastná 04 ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou 3:04.51 324.00
4 Tereza PolesováTereza Polesová 04 ZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁ 3:08.96 286.00
5 Tereza ElnerováTereza Elnerová 04 ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou 3:10.52 274.00
6 Jana JalamasováJana Jalamasová 04 Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr.... 3:11.10 269.00
7 Amálie ŠulováAmálie Šulová 04 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 3:14.85 240.00
8 Zuzana BurešováZuzana Burešová 05 ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21 3:16.62 226.00
9 Lucie KaňákováLucie Kaňáková 05 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 3:17.86 217.00
10 Eliška BursováEliška Bursová 05 Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr.... 3:19.14 208.00
11 Kristýna HeclováKristýna Heclová 04 ZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁ 3:26.41 159.00
12 Nikol CikrytováNikol Cikrytová 05 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 3:28.26 148.00
13 Adriana PoliščukováAdriana Poliščuková 05 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 3:33.93 115.00
14 Dominika VašíčkováDominika Vašíčková 03 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 3:35.52 106.00
15 Emílie BartošováEmílie Bartošová 04 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 3:42.22 74.00
Celkem 15 závodníků

1500 m - Žáci

Žáci 01 (čt, 9.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin JecuMartin Jecu 03 Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k... 4:54.11 594.00
2 David VečeřaDavid Večeřa 19 Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr.... 5:02.52 545.00
3 Patrik JanošPatrik Janoš 05 ZŠ LibinaZŠ Libina 5:09.23 508.00
4 Filip PodhornýFilip Podhorný 05 Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k... 5:11.34 496.00
5 Roman TichýRoman Tichý 03 ZŠ LibinaZŠ Libina 5:18.50 458.00
6 Matěj BurdaMatěj Burda 03 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 5:20.52 447.00
7 Jan ŠperlichJan Šperlich 04 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 5:34.01 380.00
8 Josef HaasJosef Haas 04 Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr.... 5:34.20 379.00
9 Vojtěch KubíčekVojtěch Kubíček 04 ZŠ Karla staršího ze Žerotína BludovZŠ Karla staršího ze Žerotí... 5:41.00 347.00
10 Maxmilián LinhartMaxmilián Linhart 05 ZŠ DubickoZŠ Dubicko 5:47.23 319.00
11 Aleš JendřišákAleš Jendřišák 03 Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr.... 5:52.55 295.00
12 Jakub LamrJakub Lamr 03 ZŠ DubickoZŠ Dubicko 5:54.49 287.00
13 Richard KrejčíRichard Krejčí 04 ZŠ DubickoZŠ Dubicko 5:55.00 285.00
14 Richard VelčovskýRichard Velčovský 04 ZŠ Karla staršího ze Žerotína BludovZŠ Karla staršího ze Žerotí... 6:08.01 231.00
15 Matěj DohnálekMatěj Dohnálek 04 ZŠ LibinaZŠ Libina 6:15.80 203.00
Marek HorkýMarek Horký 03 Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k... DNS
Štěpán ŠustekŠtěpán Šustek 05 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk DNS
Celkem 17 závodníků
Žáci 02 (čt, 9.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš RyšavýLukáš Ryšavý 04 ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové 5:09.10 508.00
2 Filip BačaFilip Bača 03 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 5:18.41 458.00
3 Matěj BenešMatěj Beneš 04 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 5:20.01 450.00
4 Radek WeidingerRadek Weidinger 04 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 5:21.30 443.00
5 Matěj BojarMatěj Bojar 03 ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové 5:22.32 438.00
6 Vojtěch KlimekVojtěch Klimek 03 ZŠ a MŠ Nový MalínZŠ a MŠ Nový Malín 5:23.00 435.00
7 Martin VitásekMartin Vitásek 03 ZŠ Zábřeh B. Němcové 5ZŠ Zábřeh B. Němcové 5 5:24.28 428.00
8 Slávek VepřekSlávek Vepřek 05 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 5:34.80 376.00
9 Lukáš VyroubalLukáš Vyroubal 04 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 5:46.39 322.00
10 Matěj KeprtMatěj Keprt 03 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 6:11.10 221.00
11 Jiří DreslerJiří Dresler 03 ZŠ a MŠ Nový MalínZŠ a MŠ Nový Malín 6:34.94 139.00
12 Petr HajnýPetr Hajný 04 ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o. 6:53.26 89.00
13 Jakub HolzknechtJakub Holzknecht 03 ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o. 7:50.00 2.00
Mirek PlhákMirek Plhák 04 ZŠ a MŠ Nový MalínZŠ a MŠ Nový Malín DNS
Celkem 14 závodníků
Žáci 03 (čt, 9.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Radim HarapátRadim Harapát 04 ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21 4:55.32 587.00
2 Michal VáclavekMichal Václavek 04 ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou 5:01.30 552.00
3 Ondřej ŠimáčekOndřej Šimáček 04 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 5:04.02 537.00
4 Daniel DiblíkDaniel Diblík 03 ZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁ 5:05.20 530.00
5 Martin BělehrádekMartin Bělehrádek 04 ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21 5:17.65 462.00
6 Petr KomínekPetr Komínek 04 ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21 5:21.80 441.00
7 Jonáš JuříkJonáš Juřík 04 ZŠ Mohelnice, Vodní 27ZŠ Mohelnice, Vodní 27 5:24.40 427.00
8 Jan TomaščákJan Tomaščák 04 ZŠ Mohelnice, Vodní 27ZŠ Mohelnice, Vodní 27 5:28.40 407.00
9 Filip PodsedníkFilip Podsedník 03 ZŠ Mohelnice, Vodní 27ZŠ Mohelnice, Vodní 27 5:33.90 380.00
10 Matěj PřikrylMatěj Přikryl 05 ZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁ 5:42.53 340.00
11 Dominik LangrDominik Langr 03 ZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁ 5:45.21 328.00
12 Matěj KonyarikMatěj Konyarik 03 ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou 5:46.68 321.00
Jan SkopalJan Skopal 04 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk DNS
Aleš JurenkaAleš Jurenka 03 ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou DNS
Celkem 14 závodníků

4 x 60 m - Žáci

Žáci 01 (čt, 9.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vavřík, Bartoň, Fiala, Březovský Vavřík, Bartoň, Fiala, Březovský Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k... 2 30.40 565.00
2 Juřík, Slouka, Tomaščák, Brulík Juřík, Slouka, Tomaščák, Brulík ZŠ Mohelnice, Vodní 27ZŠ Mohelnice, Vodní 27 3 30.52 556.00
3 Čulík, Bojar, Kreutz, Piterka Čulík, Bojar, Kreutz, Piterka ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové 6 31.08 516.00
4 Dresler, Halama, Klimek, Tetliak Dresler, Halama, Klimek, Tetliak ZŠ a MŠ Nový MalínZŠ a MŠ Nový Malín 1 32.13 444.00
5 Podhorný, Biak, Trávníček, Václavek Podhorný, Biak, Trávníček, Václavek ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou 5 32.15 442.00
6 Soják, Hampl, Linhart, Smékal Soják, Hampl, Linhart, Smékal ZŠ DubickoZŠ Dubicko 4 37.74 143.00
Celkem 6 závodníků
Žáci 02 (čt, 9.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karásek, Jakubík, Mlynář, Ondráček Karásek, Jakubík, Mlynář, Ondráček ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 3 30.94 526.00
2 Bača, Weidinger, Hekele Bača, Weidinger, Hekele ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 5 31.53 484.00
3 Adam, Pokorný, Bělehrádek, Hlavinka Adam, Pokorný, Bělehrádek, Hlavinka ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21 4 31.91 458.00
4 Polulich, Kuruc, Vepřek, Beneš Polulich, Kuruc, Vepřek, Beneš ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 6 34.99 272.00
Klimek, Dresler, Plhák, Harmuth Klimek, Dresler, Plhák, Harmuth ZŠ a MŠ Nový MalínZŠ a MŠ Nový Malín 2 DNF
Celkem 5 závodníků
Žáci 03 (čt, 9.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Diviš, Zatloukal, Thun, Švestka Diviš, Zatloukal, Thun, Švestka Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr.... 4 32.24 436.00
2 Ryšavý, Huf, Chmelař, Janků Ryšavý, Huf, Chmelař, Janků ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové 1 33.45 360.00
3 Drásal, Basler, Minář, Halama Drásal, Basler, Minář, Halama ZŠ a MŠ Nový MalínZŠ a MŠ Nový Malín 2 33.84 337.00
4 Rozsíval, Šmirg, Kožela, Kašpar Rozsíval, Šmirg, Kožela, Kašpar ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 5 34.01 327.00
5 Dražný, Hajný, Holzknecht, Janovský Dražný, Hajný, Holzknecht, Janovský ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o. 6 34.57 295.00
6 Kubečka, Šustek, Burda, Harapát Kubečka, Šustek, Burda, Harapát Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 3 35.04 270.00
Celkem 6 závodníků
Žáci 04 (čt, 9.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Janoš, Kleveta, Hrbáček, Tichý Janoš, Kleveta, Hrbáček, Tichý ZŠ LibinaZŠ Libina 2 32.03 450.00
2 Morávek, Diblík, Doubravský, Přikryl Morávek, Diblík, Doubravský, Přikryl ZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁ 5 32.25 436.00
3 Horníček, Horníček, Kašpar, Sadil Horníček, Horníček, Kašpar, Sadil ZŠ Karla staršího ze Žerotína BludovZŠ Karla staršího ze Žerotí... 3 33.11 381.00
4 Večeřa, Jendřišák, Kučera, Švestka Večeřa, Jendřišák, Kučera, Švestka Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr.... 1 33.41 362.00
5 Sedláček, Dvořák, Koňárek, Bartoněk Sedláček, Dvořák, Koňárek, Bartoněk ZŠ LibinaZŠ Libina 4 33.92 332.00
6 Nečas, Krejčí, Lamr, Kroutil Nečas, Krejčí, Lamr, Kroutil ZŠ DubickoZŠ Dubicko 6 36.22 210.00
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Žákyně

Žákyně 01 (čt, 9.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rálišová, Linhartová, Kutalová, Salajková Rálišová, Linhartová, Kutalová, Salajková ZŠ DubickoZŠ Dubicko 2 34.67 552.00
2 Braunerová, Drozdová, Vacková, Šoustalová Braunerová, Drozdová, Vacková, Šoustalová ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové 4 35.52 499.00
3 Urbášková, Linhartová, Eliášová, Karafiátová Urbášková, Linhartová, Eliášová, Karafiátová ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 6 36.37 448.00
4 Kolčavová, Havlíková, Kopová, Maitnerová Kolčavová, Havlíková, Kopová, Maitnerová ZŠ DubickoZŠ Dubicko 3 36.72 428.00
5 Poliščuková, Vašíčková, Müllerová, Chaloupková Poliščuková, Vašíčková, Müllerová, Chaloupková ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 5 38.00 357.00
Celkem 5 závodníků
Žákyně 02 (čt, 9.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Chudobová, Lánová, Hasalová, Hrubá Chudobová, Lánová, Hasalová, Hrubá ZŠ a MŠ Nový MalínZŠ a MŠ Nový Malín 2 34.47 565.00
2 Bederková, Klimešová, Sikorová, Kovářová Bederková, Klimešová, Sikorová, Kovářová Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k... 4 34.85 541.00
3 Ficnarová, Ženčáková, Čermáková, Hajduková Ficnarová, Ženčáková, Čermáková, Hajduková ZŠ Karla staršího ze Žerotína BludovZŠ Karla staršího ze Žerotí... 3 35.38 508.00
4 Hetmánková, Vajcová, Wachholzová, Langová Hetmánková, Vajcová, Wachholzová, Langová ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o. 5 39.01 306.00
Celkem 4 závodníků
Žákyně 03 (čt, 9.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kvapilíková, Elnerová, Škrlová, Berková Kvapilíková, Elnerová, Škrlová, Berková ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou 5 36.52 439.00
2 Matějčková, Olbrichová, Pazderová, Přibylová Matějčková, Olbrichová, Pazderová, Přibylová ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové 2 37.02 411.00
3 Mullerová, Stančíková, Juříková, Da'nková Mullerová, Stančíková, Juříková, Da'nková Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k... 6 37.09 407.00
4 Kaňáková, Hofschneiderová, Poštulková, Řeháková Kaňáková, Hofschneiderová, Poštulková, Řeháková ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 3 37.36 392.00
5 Janíčková, Raszková, Hühnelová, Dočkalová Janíčková, Raszková, Hühnelová, Dočkalová ZŠ LibinaZŠ Libina 4 41.23 205.00
Celkem 5 závodníků
Žákyně 04 (čt, 9.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Venoušová, Gieselová, Dobešová, Heiserová Venoušová, Gieselová, Dobešová, Heiserová Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 2 33.22 649.00
2 Pavelková, Turková, Jalamasová, Jedličková Pavelková, Turková, Jalamasová, Jedličková Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr.... 5 34.53 561.00
3 Nitsche, Šumberová, Janušková, Vicencová Nitsche, Šumberová, Janušková, Vicencová ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21 3 35.45 503.00
4 Heclová, Lakomá, Langerová, Polesová Heclová, Lakomá, Langerová, Polesová ZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁ 37.64 376.00
5 Němcová, Freibergová, Horová, Bitalová Němcová, Freibergová, Horová, Bitalová ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 4 43.53 120.00
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Žáci

Žáci 01 (čt, 9.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1= Jiří KubečkaJiří Kubečka
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
03 43 1.65 504.00
1= Jan BartoňJan Bartoň
Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k...
03 31 1.65 504.00
3 Roman TichýRoman Tichý
ZŠ LibinaZŠ Libina
03 42 1.60 464.00
4 Nicolas Blažej GercisNicolas Blažej Gercis
ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou
03 33 1.55 426.00
5 Šimon PůrŠimon Půr
ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1
04 27 1.55 426.00
6 Tomáš KlevetaTomáš Kleveta
ZŠ LibinaZŠ Libina
04 38 1.55 426.00
7= Tomáš FialaTomáš Fiala
Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k...
03 39 1.50 389.00
7= Jonáš JuříkJonáš Juřík
ZŠ Mohelnice, Vodní 27ZŠ Mohelnice, Vodní 27
04 6 1.50 389.00
9 Dan BřezovskýDan Březovský
Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k...
03 32 1.50 389.00
10 Zdeněk TrávníčekZdeněk Trávníček
ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou
04 30 1.50 389.00
11= Matěj KeprtMatěj Keprt
ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1
03 23 1.45 352.00
11= Vojtěch KašparVojtěch Kašpar
ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1
03 29 1.45 352.00
13 Filip MoťkaFilip Moťka
ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov
03 9 1.45 352.00
14 Martin HrbáčekMartin Hrbáček
ZŠ LibinaZŠ Libina
04 28 1.45 352.00
15 Martin SloukaMartin Slouka
ZŠ Mohelnice, Vodní 27ZŠ Mohelnice, Vodní 27
02 12 1.40 317.00
16 Jakub PodhornýJakub Podhorný
ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou
03 26 1.40 317.00
17= Lukáš JakubíkLukáš Jakubík
ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk
05 40 1.40 317.00
17= Martin BělehrádekMartin Bělehrádek
ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21
04 1 1.40 317.00
19 Václav HamplVáclav Hampl
ZŠ DubickoZŠ Dubicko
04 16 1.35 283.00
20= Petr SojákPetr Soják
ZŠ DubickoZŠ Dubicko
03 19 1.35 283.00
20= Jiří DražnýJiří Dražný
ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.
05 20 1.35 283.00
22 Radim HarapátRadim Harapát
ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21
04 3 1.35 283.00
23 Ondřej HorníčekOndřej Horníček
ZŠ Karla staršího ze Žerotína BludovZŠ Karla staršího ze Žerotí...
04 17 1.30 250.00
24 Petr HajnýPetr Hajný
ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.
04 21 1.30 250.00
25 David SmékalDavid Smékal
ZŠ DubickoZŠ Dubicko
05 18 1.25 218.00
26 Richard FalharRichard Falhar
ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21
04 2 1.20 188.00
Celkem 26 závodníků
Žáci 02 (čt, 9.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1= Marek DrásalMarek Drásal
ZŠ a MŠ Nový MalínZŠ a MŠ Nový Malín
04 41 1.60 464.00
1= Štěpán ZatloukalŠtěpán Zatloukal
Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr....
04 37 1.60 464.00
3= Tadeáš PiterkaTadeáš Piterka
ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové
03 10 1.55 426.00
3= Martin VitásekMartin Vitásek
ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové
03 14 1.55 426.00
5 René MorávekRené Morávek
ZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁ
03 8 1.50 389.00
6 Daniel MlynářDaniel Mlynář
ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk
03 35 1.40 317.00
7 Matyáš SadilMatyáš Sadil
ZŠ Karla staršího ze Žerotína BludovZŠ Karla staršího ze Žerotí...
03 22 1.40 317.00
8 Matěj ŽandaMatěj Žanda
ZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁ
04 15 1.40 317.00
9= Dominik LangrDominik Langr
ZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁ
03 7 1.40 317.00
9= Pavel TetliakPavel Tetliak
ZŠ a MŠ Nový MalínZŠ a MŠ Nový Malín
04 13 1.40 317.00
11 Jan KučeraJan Kučera
Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr....
03 25 1.35 283.00
12 Miroslav HorníčekMiroslav Horníček
ZŠ Mohelnice, Vodní 27ZŠ Mohelnice, Vodní 27
04 4 1.30 250.00
13 Simon ThunSimon Thun
Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr....
04 36 1.25 218.00
Nikolas JankůNikolas Janků
ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové
04 5 DNS 0.00
Dominik PolulichDominik Polulich
ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov
03 11 DNS 0.00
Michal HalamaMichal Halama
ZŠ a MŠ Nový MalínZŠ a MŠ Nový Malín
03 34 DNS 0.00
14= x Ryšavýx Ryšavý
ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové
05 1.35
14= x Baslerx Basler
ZŠ a MŠ Nový MalínZŠ a MŠ Nový Malín
05 1.35
Celkem 18 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

Žákyně 01 (čt, 9.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Kateřina LinhartováKateřina Linhartová
ZŠ DubickoZŠ Dubicko
03 41 1.35 460.00
2 Nikola BraunerováNikola Braunerová
ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové
03 34 1.30 409.00
3 Vendula KvapilíkováVendula Kvapilíková
ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou
04 18 1.30 409.00
4 Tereza RálišováTereza Rálišová
ZŠ DubickoZŠ Dubicko
04 23 1.30 409.00
5= Aneta LinhartováAneta Linhartová
ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1
04 22 1.30 409.00
5= Eliška KovářováEliška Kovářová
Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k...
04 17 1.30 409.00
5= Vendula MatějčkováVendula Matějčková
ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové
05 31 1.30 409.00
8= Anežka ChaloupkováAnežka Chaloupková
ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov
04 38 1.30 409.00
8= Michaela KlimešováMichaela Klimešová
Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k...
04 39 1.30 409.00
10= Eliška VackováEliška Vacková
ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové
03 37 1.25 359.00
10= Nikola BederkováNikola Bederková
Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k...
05 33 1.25 359.00
10= Adéla BitalováAdéla Bitalová
ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1
04 28 1.25 359.00
13= Adéla JonováAdéla Jonová
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
04 15 1.25 359.00
13= Tereza ElnerováTereza Elnerová
ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou
04 27 1.25 359.00
13= Lucie HetmánkováLucie Hetmánková
ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.
05 14 1.25 359.00
16= Sára VicencováSára Vicencová
ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21
04 8 1.25 359.00
16= Lucie MinolováLucie Minolová
ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21
04 4 1.25 359.00
16= Carla OsičkováCarla Osičková
ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1
04 25 1.25 359.00
19= Monika KopováMonika Kopová
ZŠ DubickoZŠ Dubicko
06 16 1.20 312.00
19= Natálie KašparováNatálie Kašparová
ZŠ Karla staršího ze Žerotína BludovZŠ Karla staršího ze Žerotí...
04 10 1.20 312.00
19= Věra RusinováVěra Rusinová
ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21
04 6 1.20 312.00
22= Anna ŠťastnáAnna Šťastná
ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou
04 24 1.20 312.00
22= Klára KrobotováKlára Krobotová
ZŠ Karla staršího ze Žerotína BludovZŠ Karla staršího ze Žerotí...
05 11 1.20 312.00
24 Jana JalamasováJana Jalamasová
Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr....
04 29 1.15 266.00
25 Simona ŠindlerováSimona Šindlerová
ZŠ LibinaZŠ Libina
03 19 1.15 266.00
26 Natálie JaníčkováNatálie Janíčková
ZŠ LibinaZŠ Libina
03 30 1.15 266.00
27 Tereza VajcováTereza Vajcová
ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.
04 20 1.10 222.00
28 Barbora MüllerováBarbora Müllerová
ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov
03 36 1.10 222.00
29 Terezie VenoušováTerezie Venoušová
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
05 21 1.05 180.00
Tereza DočkalováTereza Dočkalová
ZŠ LibinaZŠ Libina
04 26 NM 0.00
Celkem 30 závodníků
Žákyně 02 (čt, 9.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Klára DobešováKlára Dobešová
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
04 40 1.50 621.00
2 Martina LakomáMartina Lakomá
ZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁ
03 2 1.30 409.00
3= Marie JedličkováMarie Jedličková
Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr....
04 35 1.30 409.00
3= Šárka PavelkováŠárka Pavelková
Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr....
04 32 1.30 409.00
5= Sandra LánováSandra Lánová
ZŠ a MŠ Nový MalínZŠ a MŠ Nový Malín
05 3 1.25 359.00
5= Sabina BuchnarováSabina Buchnarová
ZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁ
04 1 1.25 359.00
7 Amálie ŠulováAmálie Šulová
ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk
04 13 1.15 266.00
8 Tereza PolesováTereza Polesová
ZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁ
04 5 1.15 266.00
9 Eliška ŘehákováEliška Řeháková
ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk
04 12 1.15 266.00
Tereza HofschneiderováTereza Hofschneiderová
ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk
04 9 DNS 0.00
Michaela VepřekováMichaela Vepřeková
ZŠ a MŠ Nový MalínZŠ a MŠ Nový Malín
05 7 NM 0.00
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Žáci

(čt, 9.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří KubečkaJiří Kubečka
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
03 5.45 0.0 471.00
2 Jakub KarásekJakub Karásek
ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk
04 5.39 0.0 459.00
3 Ondřej BrulíkOndřej Brulík
ZŠ Mohelnice, Vodní 27ZŠ Mohelnice, Vodní 27
04 5.20 0.0 421.00
4 Matěj HlavinkaMatěj Hlavinka
ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21
04 5.00 0.0 382.00
5 David Martin HekeleDavid Martin Hekele
ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1
03 4.90 0.0 363.00
6 Aleš JendřišákAleš Jendřišák
Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr....
03 4.87 0.0 358.00
7 Zdeněk TrávníčekZdeněk Trávníček
ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou
04 4.85 0.0 354.00
8 Michal VáclavekMichal Václavek
ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou
04 4.84 0.0 352.00
9 Michal MuschalekMichal Muschalek
ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1
03 4.80 0.0 345.00
10 Vojtěch DoubravskýVojtěch Doubravský
ZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁ
04 4.75 0.0 335.00
11 Martin TylMartin Tyl
Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k...
04 4.73 0.0 332.00
12 Michal HalamaMichal Halama
ZŠ a MŠ Nový MalínZŠ a MŠ Nový Malín
03 4.71 0.0 328.00
13 Petr KomínekPetr Komínek
ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21
04 4.71 0.0 328.00
14 Štěpán KreutzŠtěpán Kreutz
ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové
03 4.69 0.0 324.00
15 Tomáš FialaTomáš Fiala
Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k...
03 4.69 0.0 324.00
16 Nikolas JankůNikolas Janků
ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové
04 4.66 0.0 319.00
17 Lukáš JakubíkLukáš Jakubík
ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk
05 4.65 0.0 317.00
18 Ondřej KonášekOndřej Konášek
ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk
03 4.59 0.0 306.00
19 Pavel TetliakPavel Tetliak
ZŠ a MŠ Nový MalínZŠ a MŠ Nový Malín
04 4.59 0.0 306.00
20 Tomáš KadulaTomáš Kadula
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
04 4.57 0.0 303.00
21 Ondřej DvořákOndřej Dvořák
ZŠ LibinaZŠ Libina
04 4.52 0.0 294.00
22 Kryštof Pavel AdamKryštof Pavel Adam
ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21
04 4.48 0.0 287.00
23 Martin SloukaMartin Slouka
ZŠ Mohelnice, Vodní 27ZŠ Mohelnice, Vodní 27
02 4.45 0.0 281.00
24 Filip PodhornýFilip Podhorný
Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k...
05 4.39 0.0 271.00
25 Daniel DiblíkDaniel Diblík
ZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁ
03 4.38 0.0 269.00
26 Nicolas Blažej GercisNicolas Blažej Gercis
ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou
03 4.28 0.0 252.00
27 Ondřej HufOndřej Huf
ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové
03 4.22 0.0 242.00
28 Tomáš MinaříkTomáš Minařík
Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr....
03 4.21 0.0 240.00
29 Slávek VepřekSlávek Vepřek
ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov
05 4.16 0.0 232.00
30 Vojtěch KurucVojtěch Kuruc
ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov
03 4.16 0.0 232.00
31 Matěj BenešMatěj Beneš
ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov
04 4.11 0.0 224.00
32 Jan ŠkopJan Škop
ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.
04 4.10 0.0 222.00
33 Matouš NečasMatouš Nečas
ZŠ DubickoZŠ Dubicko
03 4.09 0.0 220.00
34 Tomáš ŠtriczTomáš Štricz
ZŠ Karla staršího ze Žerotína BludovZŠ Karla staršího ze Žerotí...
04 3.99 0.0 204.00
35 Miroslav HorníčekMiroslav Horníček
ZŠ Mohelnice, Vodní 27ZŠ Mohelnice, Vodní 27
04 3.96 0.0 199.00
36 Erik RozsívalErik Rozsíval
ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1
03 3.94 0.0 196.00
37 Ondřej ŠvestkaOndřej Švestka
Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr....
04 3.92 0.0 193.00
38 František BartoněkFrantišek Bartoněk
ZŠ LibinaZŠ Libina
04 3.92 0.0 193.00
39 David SmékalDavid Smékal
ZŠ DubickoZŠ Dubicko
05 3.89 0.0 188.00
40 Tomáš KoňárekTomáš Koňárek
ZŠ LibinaZŠ Libina
04 3.88 0.0 187.00
41 Zbyněk KroutilZbyněk Kroutil
ZŠ DubickoZŠ Dubicko
05 3.85 0.0 182.00
42 Jakub HolzknechtJakub Holzknecht
ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.
03 3.70 0.0 159.00
43 Jiří VaňourekJiří Vaňourek
ZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁ
05 3.69 0.0 158.00
44 Václav MinářVáclav Minář
ZŠ a MŠ Nový MalínZŠ a MŠ Nový Malín
03 3.68 0.0 156.00
45 Tadeáš JanošekTadeáš Janošek
ZŠ Karla staršího ze Žerotína BludovZŠ Karla staršího ze Žerotí...
04 3.48 0.0 127.00
Celkem 45 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(čt, 9.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Magdalena HeiserováMagdalena Heiserová
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
03 4.54 0.0 438.00
2 Lucie KutalováLucie Kutalová
ZŠ DubickoZŠ Dubicko
04 4.47 0.0 421.00
3 Eliška SalajkováEliška Salajková
ZŠ DubickoZŠ Dubicko
03 4.39 0.0 401.00
4 Iva GieselováIva Gieselová
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
04 4.36 0.0 393.00
5 Nikola BederkováNikola Bederková
Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k...
05 4.28 0.0 374.00
6 Nikola BraunerováNikola Braunerová
ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové
03 4.12 0.0 336.00
7 Hana ChudobováHana Chudobová
ZŠ a MŠ Nový MalínZŠ a MŠ Nový Malín
03 4.08 0.0 326.00
8 Monika LuběnováMonika Luběnová
ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk
03 4.02 0.0 312.00
9 Michaela KlimešováMichaela Klimešová
Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k...
04 3.98 0.0 303.00
10 Klára HýbnerováKlára Hýbnerová
Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr....
04 3.97 0.0 301.00
11 Terezie SikorováTerezie Sikorová
Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k...
05 3.95 0.0 296.00
12 Anežka ChaloupkováAnežka Chaloupková
ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov
04 3.91 0.0 287.00
13 Michaela GieslováMichaela Gieslová
ZŠ a MŠ Nový MalínZŠ a MŠ Nový Malín
04 3.89 0.0 283.00
14 Anna DrozdováAnna Drozdová
ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové
04 3.89 0.0 283.00
15 Zuzana PoštulkováZuzana Poštulková
ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk
04 3.87 0.0 279.00
16 Veronika HrdinováVeronika Hrdinová
Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr....
03 3.84 0.0 272.00
17 Eliška VackováEliška Vacková
ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové
03 3.77 0.0 257.00
18 Vanessa NitscheVanessa Nitsche
ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21
04 3.76 0.0 254.00
19 Adéla OsladilováAdéla Osladilová
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
05 3.76 0.0 254.00
20 Adéla HasalováAdéla Hasalová
ZŠ a MŠ Nový MalínZŠ a MŠ Nový Malín
05 3.74 0.0 250.00
21 Klára UrbáškováKlára Urbášková
ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1
04 3.72 0.0 246.00
22 Barbora HorováBarbora Horová
ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1
03 3.66 0.0 233.00
23 Gabriela ŠumberováGabriela Šumberová
ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21
03 3.65 0.0 231.00
24 Valerie LangerováValerie Langerová
ZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁ
03 3.63 0.0 227.00
25 Monika KopováMonika Kopová
ZŠ DubickoZŠ Dubicko
06 3.60 0.0 220.00
26 Natálie ŠkrlováNatálie Škrlová
ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou
04 3.56 0.0 212.00
27 Dorota VašíčkováDorota Vašíčková
ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov
03 3.45 0.0 190.00
28 Petra HýblováPetra Hýblová
ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou
03 3.43 0.0 186.00
29 Eliška MackováEliška Macková
ZŠ Karla staršího ze Žerotína BludovZŠ Karla staršího ze Žerotí...
05 3.41 0.0 182.00
30 Klára KrobotováKlára Krobotová
ZŠ Karla staršího ze Žerotína BludovZŠ Karla staršího ze Žerotí...
05 3.28 0.0 157.00
31 Nikol HorčičkováNikol Horčičková
ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21
05 3.19 0.0 140.00
32 Nikol CikrytováNikol Cikrytová
ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk
05 3.15 0.0 133.00
33 Martina PiňosováMartina Piňosová
ZŠ LibinaZŠ Libina
05 3.15 0.0 133.00
34 Dominika VašíčkováDominika Vašíčková
ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov
03 3.05 0.0 116.00
35 Kristýna HeclováKristýna Heclová
ZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁ
04 3.01 0.0 109.00
36 Pavlína MílováPavlína Mílová
ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.
03 2.79 0.0 73.00
37 Julie DorazilováJulie Dorazilová
ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.
05 2.78 0.0 72.00
38 Zuzana JankůZuzana Janků
ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.
04 2.76 0.0 69.00
39 Bára RaszkováBára Raszková
ZŠ LibinaZŠ Libina
04 2.50 0.0 34.00
40 Anna FreibergováAnna Freibergová
ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1
04 0.00 0.0 0.00
Celkem 40 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(čt, 9.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla BitalováAdéla Bitalová
ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1
04 09.21 0.0 478.00
2 Magdaléna HajdukováMagdaléna Hajduková
ZŠ Karla staršího ze Žerotína BludovZŠ Karla staršího ze Žerotí...
04 08.70 0.0 445.00
3 Natálie ŠkrlováNatálie Škrlová
ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou
04 08.52 0.0 433.00
4 Kateřina LinhartováKateřina Linhartová
ZŠ DubickoZŠ Dubicko
03 08.48 0.0 430.00
5 Kristýna StančíkováKristýna Stančíková
Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k...
19 08.38 0.0 424.00
6 Leona SoučkováLeona Součková
Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k...
04 08.36 0.0 423.00
7 Anna TurkováAnna Turková
Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr....
03 08.17 0.0 410.00
8 Veronika MaitnerováVeronika Maitnerová
ZŠ DubickoZŠ Dubicko
03 08.00 0.0 399.00
9 Vendula KvapilíkováVendula Kvapilíková
ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou
04 07.97 0.0 397.00
10 Martina BankováMartina Banková
ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou
04 07.73 0.0 382.00
11 Eliška JuříkováEliška Juříková
Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k...
04 07.72 0.0 381.00
12 Lucie MikulášováLucie Mikulášová
ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21
04 07.55 0.0 370.00
13 Dorota VašíčkováDorota Vašíčková
ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov
03 07.43 0.0 363.00
14 Marie JedličkováMarie Jedličková
Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr....
04 07.40 0.0 361.00
15 Sabina BuchnarováSabina Buchnarová
ZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁ
04 07.38 0.0 359.00
16 Klára HýbnerováKlára Hýbnerová
Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr....
04 07.30 0.0 354.00
17 Eliška MackováEliška Macková
ZŠ Karla staršího ze Žerotína BludovZŠ Karla staršího ze Žerotí...
05 07.28 0.0 353.00
18 Alena StokláskováAlena Stoklásková
ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov
03 07.23 0.0 350.00
19 Lucie OlbrichováLucie Olbrichová
ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové
04 07.20 0.0 348.00
20 Lucie MinolováLucie Minolová
ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21
04 07.00 0.0 335.00
21 Věra RusinováVěra Rusinová
ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21
04 06.99 0.0 334.00
22 Tereza HofschneiderováTereza Hofschneiderová
ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk
04 06.99 0.0 334.00
23 Zuzana BílkováZuzana Bílková
ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.
04 06.87 0.0 327.00
24 Michaela GieslováMichaela Gieslová
ZŠ a MŠ Nový MalínZŠ a MŠ Nový Malín
04 06.86 0.0 326.00
25 Erika BenediktováErika Benediktová
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
04 06.71 0.0 316.00
26 Adéla HasalováAdéla Hasalová
ZŠ a MŠ Nový MalínZŠ a MŠ Nový Malín
05 06.71 0.0 316.00
27 Alžběta KolčavováAlžběta Kolčavová
ZŠ DubickoZŠ Dubicko
04 06.69 0.0 315.00
28 Lucie HetmánkováLucie Hetmánková
ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.
05 06.66 0.0 313.00
29 Štěpánka ZindulkováŠtěpánka Zindulková
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
04 06.62 0.0 311.00
30 Lucie ŠoustalováLucie Šoustalová
ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové
04 06.46 0.0 301.00
31 Valerie LangerováValerie Langerová
ZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁ
03 06.43 0.0 299.00
32 Aneta LinhartováAneta Linhartová
ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1
04 06.42 0.0 298.00
33 Sára HühnelováSára Hühnelová
ZŠ LibinaZŠ Libina
04 06.25 0.0 287.00
34 Monika LuběnováMonika Luběnová
ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk
03 06.10 0.0 278.00
35 Carla OsičkováCarla Osičková
ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1
04 05.67 0.0 250.00
36 Tereza VysloužilováTereza Vysloužilová
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
05 05.50 0.0 240.00
37 Natálie JaníčkováNatálie Janíčková
ZŠ LibinaZŠ Libina
03 05.36 0.0 231.00
38 Viktorie PazderováViktorie Pazderová
ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové
04 03.67 0.0 126.00
Pavlína MílováPavlína Mílová
ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.
03 DNS 0.0 0.00
Celkem 39 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(čt, 9.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch KašparVojtěch Kašpar
ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1
03 11.97 0.0 605.00
2 Radim VavříkRadim Vavřík
Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k...
03 11.85 0.0 597.00
3 Jan JanovskýJan Janovský
ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.
04 11.05 0.0 549.00
4 František BřezinaFrantišek Březina
ZŠ Karla staršího ze Žerotína BludovZŠ Karla staršího ze Žerotí...
03 11.02 0.0 547.00
5 Martin HorníčekMartin Horníček
ZŠ Karla staršího ze Žerotína BludovZŠ Karla staršího ze Žerotí...
04 10.61 0.0 522.00
6 Matěj BurdaMatěj Burda
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
03 10.33 0.0 505.00
7 Matěj BojarMatěj Bojar
ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové
03 10.32 0.0 505.00
8 Filip DivišFilip Diviš
Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr....
03 10.24 0.0 500.00
9 Václav MinářVáclav Minář
ZŠ a MŠ Nový MalínZŠ a MŠ Nový Malín
03 10.18 0.0 496.00
10 František KrňávekFrantišek Krňávek
Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k...
04 10.09 0.0 491.00
11 David Martin HekeleDavid Martin Hekele
ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1
03 10.06 0.0 489.00
12 Ondřej PražákOndřej Pražák
ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk
04 10.02 0.0 487.00
13 Štěpán KreutzŠtěpán Kreutz
ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové
03 10.02 0.0 487.00
14 Adam ValentaAdam Valenta
ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21
04 09.98 0.0 484.00
15 Tomáš KadulaTomáš Kadula
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
04 09.88 0.0 478.00
16 Michal MuschalekMichal Muschalek
ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1
03 09.59 0.0 461.00
17 Tomáš ŠtefekTomáš Štefek
ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk
04 09.42 0.0 451.00
18 Aleš JurenkaAleš Jurenka
ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou
03 09.40 0.0 450.00
19 Tomáš KacrTomáš Kacr
ZŠ Mohelnice, Vodní 27ZŠ Mohelnice, Vodní 27
03 09.40 0.0 450.00
20 Vít PokornýVít Pokorný
ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21
04 09.39 0.0 449.00
21 Marek HasalaMarek Hasala
ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk
03 09.34 0.0 446.00
22 Tomáš MinaříkTomáš Minařík
Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr....
03 09.08 0.0 431.00
23 Richard FalharRichard Falhar
ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21
04 09.00 0.0 426.00
24 Marek DrásalMarek Drásal
ZŠ a MŠ Nový MalínZŠ a MŠ Nový Malín
04 08.90 0.0 420.00
25 Jiří DražnýJiří Dražný
ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.
05 08.76 0.0 411.00
26 Matěj NovákMatěj Novák
ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov
04 08.73 0.0 410.00
27 Kryštof ChmelařKryštof Chmelař
ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové
03 08.63 0.0 404.00
28 Filip MoťkaFilip Moťka
ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov
03 08.56 0.0 400.00
29 Ondřej ŠolcOndřej Šolc
ZŠ Mohelnice, Vodní 27ZŠ Mohelnice, Vodní 27
04 08.54 0.0 398.00
30 Michal KoutnýMichal Koutný
ZŠ Mohelnice, Vodní 27ZŠ Mohelnice, Vodní 27
05 08.31 0.0 385.00
31 Matěj PřikrylMatěj Přikryl
ZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁ
05 08.19 0.0 378.00
32 Ondřej BiakOndřej Biak
ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou
04 08.15 0.0 375.00
33 Jan KučeraJan Kučera
Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr....
03 07.98 0.0 365.00
34 Petr SojákPetr Soják
ZŠ DubickoZŠ Dubicko
03 07.81 0.0 355.00
35 Matěj BaslerMatěj Basler
ZŠ a MŠ Nový MalínZŠ a MŠ Nový Malín
04 07.80 0.0 354.00
36 Ondřej ŠenkOndřej Šenk
ZŠ LibinaZŠ Libina
04 07.75 0.0 352.00
37 Marek BednářMarek Bednář
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
05 07.70 0.0 349.00
38 Matěj DohnálekMatěj Dohnálek
ZŠ LibinaZŠ Libina
04 07.43 0.0 333.00
39 Jan HarapátJan Harapát
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
05 07.42 0.0 332.00
40 Matěj ŽandaMatěj Žanda
ZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁ
04 07.27 0.0 323.00
41 Maxmilián LinhartMaxmilián Linhart
ZŠ DubickoZŠ Dubicko
05 07.26 0.0 323.00
42 Matouš NečasMatouš Nečas
ZŠ DubickoZŠ Dubicko
03 07.23 0.0 321.00
Celkem 42 závodníků
Pohár rozhlasu - Žáci (průběžný výsledek)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Radim VavříkRadim Vavřík 03 Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k... 1654
2 Jakub KarásekJakub Karásek 04 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 1472
3 Patrik JanošPatrik Janoš 05 ZŠ LibinaZŠ Libina 1442
4 Jonáš JuříkJonáš Juřík 04 ZŠ Mohelnice, Vodní 27ZŠ Mohelnice, Vodní 27 1372
5 Filip DivišFilip Diviš 03 Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr.... 1288
6 Jiří KubečkaJiří Kubečka 03 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 1245
7 René MorávekRené Morávek 03 ZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁ 1189
8 Jan BartoňJan Bartoň 03 Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k... 1123
9 Šimon ČulíkŠimon Čulík 03 ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové 1056
10 Ondřej BrulíkOndřej Brulík 04 ZŠ Mohelnice, Vodní 27ZŠ Mohelnice, Vodní 27 1025
11 Jan JanovskýJan Janovský 04 ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o. 1003
12 Kryštof Pavel AdamKryštof Pavel Adam 04 ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21 1000
13 Jiří DražnýJiří Dražný 05 ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o. 0989
14 Matěj BurdaMatěj Burda 03 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0952
15 Matěj BojarMatěj Bojar 03 ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové 0943
16 Filip BačaFilip Bača 03 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 0942
17 Štěpán ZatloukalŠtěpán Zatloukal 04 Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr.... 0940
18 Vojtěch KlimekVojtěch Klimek 03 ZŠ a MŠ Nový MalínZŠ a MŠ Nový Malín 0935
19 Roman TichýRoman Tichý 03 ZŠ LibinaZŠ Libina 0922
20 Ondřej HorníčekOndřej Horníček 04 ZŠ Karla staršího ze Žerotína BludovZŠ Karla staršího ze Žerotí... 0920
21 Michal VáclavekMichal Václavek 04 ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou 0904
22 Marek DrásalMarek Drásal 04 ZŠ a MŠ Nový MalínZŠ a MŠ Nový Malín 0884
23 Radim HarapátRadim Harapát 04 ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21 0870
24 Matěj HlavinkaMatěj Hlavinka 04 ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21 0863
25 Jakub PodhornýJakub Podhorný 03 ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou 0855
26 Martin VitásekMartin Vitásek 03 ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové 0854
27= Ondřej ŠolcOndřej Šolc 04 ZŠ Mohelnice, Vodní 27ZŠ Mohelnice, Vodní 27 0852
27= David Martin HekeleDavid Martin Hekele 03 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 0852
29= Vojtěch DoubravskýVojtěch Doubravský 04 ZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁ 0811
29= Štěpán KreutzŠtěpán Kreutz 03 ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové 0811
31 Daniel DiblíkDaniel Diblík 03 ZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁ 0799
32 Tomáš KadulaTomáš Kadula 04 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0781
33 Martin BělehrádekMartin Bělehrádek 04 ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21 0779
34 Filip MoťkaFilip Moťka 03 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 0752
35 Matěj KonyarikMatěj Konyarik 03 ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou 0747
36 Zdeněk TrávníčekZdeněk Trávníček 04 ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou 0743
37 Matěj PřikrylMatěj Přikryl 05 ZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁ 0718
38 Tomáš FialaTomáš Fiala 03 Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k... 0713
39 Matyáš SadilMatyáš Sadil 03 ZŠ Karla staršího ze Žerotína BludovZŠ Karla staršího ze Žerotí... 0681
40 Tomáš MinaříkTomáš Minařík 03 Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr.... 0671
41 Maxmilián LinhartMaxmilián Linhart 05 ZŠ DubickoZŠ Dubicko 0642
42 Matěj ŽandaMatěj Žanda 04 ZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁ 0640
43 Petr SojákPetr Soják 03 ZŠ DubickoZŠ Dubicko 0638
44 Lukáš JakubíkLukáš Jakubík 05 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 0634
45 Pavel TetliakPavel Tetliak 04 ZŠ a MŠ Nový MalínZŠ a MŠ Nový Malín 0623
46 Slávek VepřekSlávek Vepřek 05 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 0608
47 Vojtěch KašparVojtěch Kašpar 03 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 0605
48 Martin SloukaMartin Slouka 02 ZŠ Mohelnice, Vodní 27ZŠ Mohelnice, Vodní 27 0598
49 Martin JecuMartin Jecu 03 Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k... 0594
50 Dušan ŠmirgDušan Šmirg 03 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 0589
51 Jiří DreslerJiří Dresler 03 ZŠ a MŠ Nový MalínZŠ a MŠ Nový Malín 0583
52 Jakub LamrJakub Lamr 03 ZŠ DubickoZŠ Dubicko 0578
53 František BřezinaFrantišek Březina 03 ZŠ Karla staršího ze Žerotína BludovZŠ Karla staršího ze Žerotí... 0547
54 David VečeřaDavid Večeřa 19 Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr.... 0545
55 Ondřej ŠimáčekOndřej Šimáček 04 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 0537
56 Martin HorníčekMartin Horníček 04 ZŠ Karla staršího ze Žerotína BludovZŠ Karla staršího ze Žerotí... 0522
57 Lukáš RyšavýLukáš Ryšavý 04 ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové 0508
58= Václav MinářVáclav Minář 03 ZŠ a MŠ Nový MalínZŠ a MŠ Nový Malín 0496
58= Filip PodhornýFilip Podhorný 05 Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k... 0496
60 Filip OndráčekFilip Ondráček 04 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 0495
61 František KrňávekFrantišek Krňávek 04 Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k... 0491
62 Ondřej PražákOndřej Pražák 04 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 0487
63 Adam ValentaAdam Valenta 04 ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21 0484
64 Jan ŠkopJan Škop 04 ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o. 0475
65 Vojtěch KurucVojtěch Kuruc 03 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 0459
66 Tomáš ŠtefekTomáš Štefek 04 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 0451
67= Matěj BenešMatěj Beneš 04 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 0450
67= Aleš JurenkaAleš Jurenka 03 ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou 0450
67= Tomáš KacrTomáš Kacr 03 ZŠ Mohelnice, Vodní 27ZŠ Mohelnice, Vodní 27 0450
70 Vít PokornýVít Pokorný 04 ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21 0449
71 Radek WeidingerRadek Weidinger 04 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 0443
72 Matouš NečasMatouš Nečas 03 ZŠ DubickoZŠ Dubicko 0430
73 Kryštof ChmelařKryštof Chmelař 03 ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové 0428
74= Tadeáš PiterkaTadeáš Piterka 03 ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové 0426
74= Nicolas Blažej GercisNicolas Blažej Gercis 03 ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou 0426
74= Šimon PůrŠimon Půr 04 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 0426
74= Tomáš KlevetaTomáš Kleveta 04 ZŠ LibinaZŠ Libina 0426
78 Matěj NovákMatěj Novák 04 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 0410
79 Jan TomaščákJan Tomaščák 04 ZŠ Mohelnice, Vodní 27ZŠ Mohelnice, Vodní 27 0407
80 Daniel KoželaDaniel Kožela 04 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 0391
81 Jan ŠperlichJan Šperlich 04 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0380
82 Josef HaasJosef Haas 04 Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr.... 0379
83 Ondřej BiakOndřej Biak 04 ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou 0375
84 Aleš JendřišákAleš Jendřišák 03 Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr.... 0358
85= Matěj KeprtMatěj Keprt 03 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 0352
85= Ondřej ŠenkOndřej Šenk 04 ZŠ LibinaZŠ Libina 0352
87 Vojtěch KubíčekVojtěch Kubíček 04 ZŠ Karla staršího ze Žerotína BludovZŠ Karla staršího ze Žerotí... 0347
88= Michal MuschalekMichal Muschalek 03 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 0345
88= Miroslav SedláčekMiroslav Sedláček 04 ZŠ LibinaZŠ Libina 0345
90 Petr HajnýPetr Hajný 04 ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o. 0339
91= Jan HarapátJan Harapát 05 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0333
91= Matěj DohnálekMatěj Dohnálek 04 ZŠ LibinaZŠ Libina 0333
93 Martin TylMartin Tyl 04 Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k... 0332
94= Michal HalamaMichal Halama 03 ZŠ a MŠ Nový MalínZŠ a MŠ Nový Malín 0328
94= Petr KomínekPetr Komínek 04 ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21 0328
96 Nikolas JankůNikolas Janků 04 ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové 0319
97 Zbyněk KroutilZbyněk Kroutil 05 ZŠ DubickoZŠ Dubicko 0318
98 Daniel MlynářDaniel Mlynář 03 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 0317
99 Ondřej DvořákOndřej Dvořák 04 ZŠ LibinaZŠ Libina 0294
100= Václav HamplVáclav Hampl 04 ZŠ DubickoZŠ Dubicko 0283
100= Jan KučeraJan Kučera 03 Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr.... 0283
102 Dominik PolulichDominik Polulich 03 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 0272
103 Richard VelčovskýRichard Velčovský 04 ZŠ Karla staršího ze Žerotína BludovZŠ Karla staršího ze Žerotí... 0231
104 Tomáš ŠtriczTomáš Štricz 04 ZŠ Karla staršího ze Žerotína BludovZŠ Karla staršího ze Žerotí... 0204
105 František BartoněkFrantišek Bartoněk 04 ZŠ LibinaZŠ Libina 0193
106 David SmékalDavid Smékal 05 ZŠ DubickoZŠ Dubicko 0188
107 Lukáš VyroubalLukáš Vyroubal 04 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 0181
108 Jakub HolzknechtJakub Holzknecht 03 ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o. 0161
109 Adam HarmuthAdam Harmuth 03 ZŠ a MŠ Nový MalínZŠ a MŠ Nový Malín 0149
110 Tadeáš JanošekTadeáš Janošek 04 ZŠ Karla staršího ze Žerotína BludovZŠ Karla staršího ze Žerotí... 0127
111= Matěj BaslerMatěj Basler 04 ZŠ a MŠ Nový MalínZŠ a MŠ Nový Malín 0000
111= x Ryšavýx Ryšavý 05 ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové 0000
111= x Baslerx Basler 05 ZŠ a MŠ Nový MalínZŠ a MŠ Nový Malín 0000
114= Erik RozsívalErik Rozsíval 03 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 0000
114= Richard KrejčíRichard Krejčí 04 ZŠ DubickoZŠ Dubicko 0000
114= Simon ThunSimon Thun 04 Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr.... 0000
114= Štěpán ŠustekŠtěpán Šustek 05 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0000
114= Jiří VaňourekJiří Vaňourek 05 ZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁ 0000
114= Martin KašparMartin Kašpar 03 ZŠ Karla staršího ze Žerotína BludovZŠ Karla staršího ze Žerotí... 0000
114= Ondřej ŠvestkaOndřej Švestka 04 Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr.... 0000
114= Mirek PlhákMirek Plhák 04 ZŠ a MŠ Nový MalínZŠ a MŠ Nový Malín 0000
114= Dan BřezovskýDan Březovský 03 Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k... 0000
114= Ondřej HufOndřej Huf 03 ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové 0000
114= Ondřej KonášekOndřej Konášek 03 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 0000
114= Miroslav HorníčekMiroslav Horníček 04 ZŠ Mohelnice, Vodní 27ZŠ Mohelnice, Vodní 27 0000
114= Dominik LangrDominik Langr 03 ZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁ 0000
114= Marek HorkýMarek Horký 03 Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k... 0000
114= Jan SkopalJan Skopal 04 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 0000
114= Filip PodsedníkFilip Podsedník 03 ZŠ Mohelnice, Vodní 27ZŠ Mohelnice, Vodní 27 0000
114= Marek HasalaMarek Hasala 03 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 0000
114= Patrik VojtěšekPatrik Vojtěšek 03 Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr.... 0000
114= Marek BednářMarek Bednář 05 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0000
114= Michal KoutnýMichal Koutný 05 ZŠ Mohelnice, Vodní 27ZŠ Mohelnice, Vodní 27 0000
114= Martin HrbáčekMartin Hrbáček 04 ZŠ LibinaZŠ Libina 0000
114= Tomáš KoňárekTomáš Koňárek 04 ZŠ LibinaZŠ Libina 0000
114= Richard FalharRichard Falhar 04 ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21 0000
Celkem 136 závodníků
Pohár rozhlasu - Žákyně (průběžný výsledek)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Šárka PavelkováŠárka Pavelková 04 Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr.... 1674
2 Hana ChudobováHana Chudobová 03 ZŠ a MŠ Nový MalínZŠ a MŠ Nový Malín 1460
3 Klára DobešováKlára Dobešová 04 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 1347
4 Terezie VenoušováTerezie Venoušová 05 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 1288
5 Vendula KvapilíkováVendula Kvapilíková 04 ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou 1245
6 Nikola BraunerováNikola Braunerová 03 ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové 1244
7 Iva GieselováIva Gieselová 04 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 1107
8 Vanessa NitscheVanessa Nitsche 04 ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21 1102
9 Tamara HrubáTamara Hrubá 04 ZŠ a MŠ Nový MalínZŠ a MŠ Nový Malín 1092
10 Lucie KutalováLucie Kutalová 04 ZŠ DubickoZŠ Dubicko 1066
11 Marie MullerováMarie Mullerová 05 Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k... 1032
12 Magdalena HeiserováMagdalena Heiserová 03 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 1002
13 Eliška SalajkováEliška Salajková 03 ZŠ DubickoZŠ Dubicko 0983
14 Lucie HetmánkováLucie Hetmánková 05 ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o. 0978
15 Tereza RálišováTereza Rálišová 04 ZŠ DubickoZŠ Dubicko 0961
16 Nikola BederkováNikola Bederková 05 Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k... 0915
17 Kateřina LinhartováKateřina Linhartová 03 ZŠ DubickoZŠ Dubicko 0890
18 Anna TurkováAnna Turková 03 Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr.... 0885
19 Tereza JanuškováTereza Janušková 04 ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21 0863
20 Adriana PoliščukováAdriana Poliščuková 05 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 0856
21 Vendula MatějčkováVendula Matějčková 05 ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové 0851
22 Adéla BitalováAdéla Bitalová 04 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 0837
23 Martina LakomáMartina Lakomá 03 ZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁ 0780
24 Marie JedličkováMarie Jedličková 04 Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr.... 0770
25 Gabriela ŠumberováGabriela Šumberová 03 ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21 0744
26 Anna DrozdováAnna Drozdová 04 ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové 0723
27 Sabina BuchnarováSabina Buchnarová 04 ZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁ 0718
28 Michaela KlimešováMichaela Klimešová 04 Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k... 0712
29 Aneta LinhartováAneta Linhartová 04 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 0707
30 Natálie JaníčkováNatálie Janíčková 03 ZŠ LibinaZŠ Libina 0702
31 Barbora HorováBarbora Horová 03 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 0698
32 Anežka ChaloupkováAnežka Chaloupková 04 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 0696
33 Klára UrbáškováKlára Urbášková 04 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 0694
34 Lucie MinolováLucie Minolová 04 ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21 0694
35 Eliška ŘehákováEliška Řeháková 04 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 0666
36 Zuzana PoštulkováZuzana Poštulková 04 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 0650
37 Natálie ŠkrlováNatálie Škrlová 04 ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou 0645
38 Kristýna HeclováKristýna Heclová 04 ZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁ 0644
39 Tereza ElnerováTereza Elnerová 04 ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou 0633
40= Lucie KaňákováLucie Kaňáková 05 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 0609
40= Michaela GieslováMichaela Gieslová 04 ZŠ a MŠ Nový MalínZŠ a MŠ Nový Malín 0609
42 Monika LuběnováMonika Luběnová 03 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 0590
43 Tereza VajcováTereza Vajcová 04 ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o. 0558
44 Dorota VašíčkováDorota Vašíčková 03 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 0553
45 Eliška JuříkováEliška Juříková 04 Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k... 0541
46 Eliška MackováEliška Macková 05 ZŠ Karla staršího ze Žerotína BludovZŠ Karla staršího ze Žerotí... 0535
47 Valerie LangerováValerie Langerová 03 ZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁ 0526
48 Petra HýblováPetra Hýblová 03 ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou 0512
49 Marcela FicnarováMarcela Ficnarová 04 ZŠ Karla staršího ze Žerotína BludovZŠ Karla staršího ze Žerotí... 0508
50 Amálie ŠulováAmálie Šulová 04 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 0506
51= Pavlína NěmcováPavlína Němcová 04 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 0501
51= Terezie SikorováTerezie Sikorová 05 Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k... 0501
53 Barbora MüllerováBarbora Müllerová 03 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 0487
54 Klára KrobotováKlára Krobotová 05 ZŠ Karla staršího ze Žerotína BludovZŠ Karla staršího ze Žerotí... 0469
55 Vendula EliášováVendula Eliášová 03 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 0449
56 Vendula ČermákováVendula Čermáková 03 ZŠ Karla staršího ze Žerotína BludovZŠ Karla staršího ze Žerotí... 0447
57 Magdaléna HajdukováMagdaléna Hajduková 04 ZŠ Karla staršího ze Žerotína BludovZŠ Karla staršího ze Žerotí... 0445
58 Viktorie PazderováViktorie Pazderová 04 ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové 0431
59 Sára HühnelováSára Hühnelová 04 ZŠ LibinaZŠ Libina 0427
60 Kristýna StančíkováKristýna Stančíková 19 Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k... 0424
61 Leona SoučkováLeona Součková 04 Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k... 0423
62 Alena BerkováAlena Berková 04 ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou 0411
63 Eliška KovářováEliška Kovářová 04 Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k... 0409
64 Lucie ŽenčákováLucie Ženčáková 05 ZŠ Karla staršího ze Žerotína BludovZŠ Karla staršího ze Žerotí... 0406
65 Klára PřibylováKlára Přibylová 04 ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové 0403
66 Veronika MaitnerováVeronika Maitnerová 03 ZŠ DubickoZŠ Dubicko 0399
67 Lucie MikulášováLucie Mikulášová 04 ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21 0370
68= Sandra LánováSandra Lánová 05 ZŠ a MŠ Nový MalínZŠ a MŠ Nový Malín 0359
68= Sára VicencováSára Vicencová 04 ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21 0359
68= Adéla JonováAdéla Jonová 04 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0359
71 Martina PiňosováMartina Piňosová 05 ZŠ LibinaZŠ Libina 0353
72 Tereza KarafiátováTereza Karafiátová 04 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 0352
73 Alena StokláskováAlena Stoklásková 03 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 0350
74 Lucie OlbrichováLucie Olbrichová 04 ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové 0348
75 Sabina WachholzováSabina Wachholzová 04 ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o. 0340
76 Tereza HofschneiderováTereza Hofschneiderová 04 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 0334
77 Jana SadilováJana Sadilová 03 ZŠ Karla staršího ze Žerotína BludovZŠ Karla staršího ze Žerotí... 0332
78 Zuzana BílkováZuzana Bílková 04 ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o. 0327
79 Anna ŠťastnáAnna Šťastná 04 ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou 0324
80 Tereza HavlíkováTereza Havlíková 06 ZŠ DubickoZŠ Dubicko 0317
81= Adéla HasalováAdéla Hasalová 05 ZŠ a MŠ Nový MalínZŠ a MŠ Nový Malín 0316
81= Erika BenediktováErika Benediktová 04 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0316
83 Natálie KašparováNatálie Kašparová 04 ZŠ Karla staršího ze Žerotína BludovZŠ Karla staršího ze Žerotí... 0312
84 Štěpánka ZindulkováŠtěpánka Zindulková 04 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0311
85= Lucie ŠoustalováLucie Šoustalová 04 ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové 0301
85= Klára HýbnerováKlára Hýbnerová 04 Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr.... 0301
87 Tereza PolesováTereza Polesová 04 ZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁ 0286
88 Veronika HrdinováVeronika Hrdinová 03 Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr.... 0272
89 Jana JalamasováJana Jalamasová 04 Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr.... 0269
90 Simona ŠindlerováSimona Šindlerová 03 ZŠ LibinaZŠ Libina 0266
91 Barbora VondruškováBarbora Vondrušková 05 ZŠ Karla staršího ze Žerotína BludovZŠ Karla staršího ze Žerotí... 0239
92 Eliška BursováEliška Bursová 05 Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr.... 0208
93 Julie DorazilováJulie Dorazilová 05 ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o. 0173
94 Michaela VepřekováMichaela Vepřeková 05 ZŠ a MŠ Nový MalínZŠ a MŠ Nový Malín 0111
95 Bára RaszkováBára Raszková 04 ZŠ LibinaZŠ Libina 0110
96 Dominika VašíčkováDominika Vašíčková 03 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 0106
97 Alžběta KolčavováAlžběta Kolčavová 04 ZŠ DubickoZŠ Dubicko 0092
98 Tereza DočkalováTereza Dočkalová 04 ZŠ LibinaZŠ Libina 0091
99 Pavlína MílováPavlína Mílová 03 ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o. 0073
100 Martina LangováMartina Langová 03 ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o. 0052
101= Zuzana JankůZuzana Janků 04 ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o. 0000
101= Adéla OsladilováAdéla Osladilová 05 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0000
101= Anna FreibergováAnna Freibergová 04 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 0000
101= Monika KopováMonika Kopová 06 ZŠ DubickoZŠ Dubicko 0000
101= Eliška VackováEliška Vacková 03 ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové 0000
101= Věra RusinováVěra Rusinová 04 ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21 0000
101= Carla OsičkováCarla Osičková 04 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 0000
101= Kristýna StančíkováKristýna Stančíková 04 Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k... 0000
101= Veronika MinářováVeronika Minářová 04 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0000
101= Zuzana BurešováZuzana Burešová 05 ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21 0000
101= Nikol CikrytováNikol Cikrytová 05 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 0000
101= Nela PřibylováNela Přibylová 05 ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové 0000
101= Emílie BartošováEmílie Bartošová 04 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 0000
101= Ema BrokešováEma Brokešová 04 ZŠ Karla staršího ze Žerotína BludovZŠ Karla staršího ze Žerotí... 0000
101= Nikol HorčičkováNikol Horčičková 05 ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21 0000
101= Anna Da'nkováAnna Da'nková 19 Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k... 0000
101= Martina BankováMartina Banková 04 ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou 0000
101= Tereza VysloužilováTereza Vysloužilová 05 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0000
101= Vendula KubíčkováVendula Kubíčková 04 Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr.... 0000
Celkem 119 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Základní škola Šumperk, 8.května 63{8} 1654
2 ZŠ Sluneční Šumperk{8} 1472
3 ZŠ Libina{8} 1442
4 ZŠ Mohelnice, Vodní 27{8} 1372
5 Základní škola Šumperk, Dr.E.Beneše{8} 1288
6 Gymnázium Šumperk{8} 1245
7 ZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁ{8} 1189
8 Základní škola Šumperk, 8.května 63{8} 1123
9 ZŠ Zábřeh B. Němcové{8} 1056
10 ZŠ Mohelnice, Vodní 27{8} 1025
11 ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.{8} 1003
12 ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21{8} 1000
13 ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.{8} 989
14 Gymnázium Šumperk{8} 952
15 ZŠ Zábřeh B. Němcové{8} 943
16 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1{8} 942
17 Základní škola Šumperk, Dr.E.Beneše{8} 940
18 ZŠ a MŠ Nový Malín{8} 935
19 ZŠ Libina{8} 922
20 ZŠ Karla staršího ze Žerotína Bludov{8} 920
21 ZŠ Ruda nad Moravou{8} 904
22 ZŠ a MŠ Nový Malín{8} 884
23 ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21{8} 870
24 ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21{8} 863
25 ZŠ Ruda nad Moravou{8} 855
26 ZŠ Zábřeh B. Němcové{8} 854
27 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1{8} 852
27 ZŠ Mohelnice, Vodní 27{8} 852
29 ZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁ{8} 811
29 ZŠ Zábřeh B. Němcové{8} 811
31 ZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁ{8} 799
32 Gymnázium Šumperk{8} 781
33 ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21{8} 779
34 ZŠ Postřelmov{8} 752
35 ZŠ Ruda nad Moravou{8} 747
36 ZŠ Ruda nad Moravou{8} 743
37 ZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁ{8} 718
38 Základní škola Šumperk, 8.května 63{8} 713
39 ZŠ Karla staršího ze Žerotína Bludov{8} 681
40 Základní škola Šumperk, Dr.E.Beneše{8} 671
41 ZŠ Dubicko{8} 642
42 ZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁ{8} 640
43 ZŠ Dubicko{8} 638
44 ZŠ Sluneční Šumperk{8} 634
45 ZŠ a MŠ Nový Malín{8} 623
46 ZŠ Postřelmov{8} 608
47 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1{8} 605
48 ZŠ Mohelnice, Vodní 27{8} 598
49 Základní škola Šumperk, 8.května 63{8} 594
50 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1{8} 589
51 ZŠ a MŠ Nový Malín{8} 583
52 ZŠ Dubicko{8} 578
53 ZŠ Karla staršího ze Žerotína Bludov{8} 547
54 Základní škola Šumperk, Dr.E.Beneše{8} 545
55 ZŠ Sluneční Šumperk{8} 537
56 ZŠ Karla staršího ze Žerotína Bludov{8} 522
57 ZŠ Zábřeh B. Němcové{8} 508
58 ZŠ a MŠ Nový Malín{8} 496
58 Základní škola Šumperk, 8.května 63{8} 496
60 ZŠ Sluneční Šumperk{8} 495
61 Základní škola Šumperk, 8.května 63{8} 491
62 ZŠ Sluneční Šumperk{8} 487
63 ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21{8} 484
64 ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.{8} 475
65 ZŠ Postřelmov{8} 459
66 ZŠ Sluneční Šumperk{8} 451
67 ZŠ Mohelnice, Vodní 27{8} 450
67 ZŠ Ruda nad Moravou{8} 450
67 ZŠ Postřelmov{8} 450
70 ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21{8} 449
71 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1{8} 443
72 ZŠ Dubicko{8} 430
73 ZŠ Zábřeh B. Němcové{8} 428
74 ZŠ Zábřeh B. Němcové{8} 426
74 ZŠ Ruda nad Moravou{8} 426
74 ZŠ Libina{8} 426
74 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1{8} 426
78 ZŠ Postřelmov{8} 410
79 ZŠ Mohelnice, Vodní 27{8} 407
80 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1{8} 391
81 Gymnázium Šumperk{8} 380
82 Základní škola Šumperk, Dr.E.Beneše{8} 379
83 ZŠ Ruda nad Moravou{8} 375
84 Základní škola Šumperk, Dr.E.Beneše{8} 358
85 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1{8} 352
85 ZŠ Libina{8} 352
87 ZŠ Karla staršího ze Žerotína Bludov{8} 347
88 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1{8} 345
88 ZŠ Libina{8} 345
90 ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.{8} 339
91 Gymnázium Šumperk{8} 333
91 ZŠ Libina{8} 333
93 Základní škola Šumperk, 8.května 63{8} 332
94 ZŠ a MŠ Nový Malín{8} 328
94 ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21{8} 328
96 ZŠ Zábřeh B. Němcové{8} 319
97 ZŠ Dubicko{8} 318
98 ZŠ Sluneční Šumperk{8} 317
99 ZŠ Libina{8} 294
100 Základní škola Šumperk, Dr.E.Beneše{8} 283
100 ZŠ Dubicko{8} 283
102 ZŠ Postřelmov{8} 272
103 ZŠ Karla staršího ze Žerotína Bludov{8} 231
104 ZŠ Karla staršího ze Žerotína Bludov{8} 204
105 ZŠ Libina{8} 193
106 ZŠ Dubicko{8} 188
107 ZŠ Postřelmov{8} 181
108 ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.{8} 161
109 ZŠ a MŠ Nový Malín{8} 149
110 ZŠ Karla staršího ze Žerotína Bludov{8} 127
111 ZŠ Sluneční Šumperk{8} 0
111 ZŠ Mohelnice, Vodní 27{8} 0
111 ZŠ Zábřeh B. Němcové{8} 0
111 Základní škola Šumperk, 8.května 63{8} 0
111 ZŠ a MŠ Nový Malín{8} 0
111 Základní škola Šumperk, Dr.E.Beneše{8} 0
111 Gymnázium Šumperk{8} 0
111 ZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁ{8} 0
111 ZŠ Karla staršího ze Žerotína Bludov{8} 0
111 Základní škola Šumperk, Dr.E.Beneše{8} 0
111 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1{8} 0
111 ZŠ Dubicko{8} 0
111 ZŠ Libina{8} 0
111 ZŠ Libina{8} 0
111 ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21{8} 0
111 ZŠ a MŠ Nový Malín{8} 0
111 ZŠ Zábřeh B. Němcové{8} 0
111 ZŠ a MŠ Nový Malín{8} 0
111 ZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁ{8} 0
111 ZŠ Sluneční Šumperk{8} 0
111 Základní škola Šumperk, Dr.E.Beneše{8} 0
111 ZŠ Mohelnice, Vodní 27{8} 0
111 Gymnázium Šumperk{8} 0
111 Základní škola Šumperk, 8.května 63{8} 0
111 ZŠ Sluneční Šumperk{8} 0
111 ZŠ Mohelnice, Vodní 27{8} 0
Celkem 136 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Základní škola Šumperk, Dr.E.Beneše{8} 1674
2 ZŠ a MŠ Nový Malín{8} 1460
3 Gymnázium Šumperk{8} 1347
4 Gymnázium Šumperk{8} 1288
5 ZŠ Ruda nad Moravou{8} 1245
6 ZŠ Zábřeh B. Němcové{8} 1244
7 Gymnázium Šumperk{8} 1107
8 ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21{8} 1102
9 ZŠ a MŠ Nový Malín{8} 1092
10 ZŠ Dubicko{8} 1066
11 Základní škola Šumperk, 8.května 63{8} 1032
12 Gymnázium Šumperk{8} 1002
13 ZŠ Dubicko{8} 983
14 ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.{8} 978
15 ZŠ Dubicko{8} 961
16 Základní škola Šumperk, 8.května 63{8} 915
17 ZŠ Dubicko{8} 890
18 Základní škola Šumperk, Dr.E.Beneše{8} 885
19 ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21{8} 863
20 ZŠ Postřelmov{8} 856
21 ZŠ Zábřeh B. Němcové{8} 851
22 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1{8} 837
23 ZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁ{8} 780
24 Základní škola Šumperk, Dr.E.Beneše{8} 770
25 ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21{8} 744
26 ZŠ Zábřeh B. Němcové{8} 723
27 ZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁ{8} 718
28 Základní škola Šumperk, 8.května 63{8} 712
29 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1{8} 707
30 ZŠ Libina{8} 702
31 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1{8} 698
32 ZŠ Postřelmov{8} 696
33 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1{8} 694
33 ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21{8} 694
35 ZŠ Sluneční Šumperk{8} 666
36 ZŠ Sluneční Šumperk{8} 650
37 ZŠ Ruda nad Moravou{8} 645
38 ZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁ{8} 644
39 ZŠ Ruda nad Moravou{8} 633
40 ZŠ Sluneční Šumperk{8} 609
40 ZŠ a MŠ Nový Malín{8} 609
42 ZŠ Sluneční Šumperk{8} 590
43 ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.{8} 558
44 ZŠ Postřelmov{8} 553
45 Základní škola Šumperk, 8.května 63{8} 541
46 ZŠ Karla staršího ze Žerotína Bludov{8} 535
47 ZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁ{8} 526
48 ZŠ Ruda nad Moravou{8} 512
49 ZŠ Karla staršího ze Žerotína Bludov{8} 508
50 ZŠ Sluneční Šumperk{8} 506
51 Základní škola Šumperk, 8.května 63{8} 501
51 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1{8} 501
53 ZŠ Postřelmov{8} 487
54 ZŠ Karla staršího ze Žerotína Bludov{8} 469
55 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1{8} 449
56 ZŠ Karla staršího ze Žerotína Bludov{8} 447
57 ZŠ Karla staršího ze Žerotína Bludov{8} 445
58 ZŠ Zábřeh B. Němcové{8} 431
59 ZŠ Libina{8} 427
60 Základní škola Šumperk, 8.května 63{8} 424
61 Základní škola Šumperk, 8.května 63{8} 423
62 ZŠ Ruda nad Moravou{8} 411
63 Základní škola Šumperk, 8.května 63{8} 409
64 ZŠ Karla staršího ze Žerotína Bludov{8} 406
65 ZŠ Zábřeh B. Němcové{8} 403
66 ZŠ Dubicko{8} 399
67 ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21{8} 370
68 ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21{8} 359
68 ZŠ a MŠ Nový Malín{8} 359
68 Gymnázium Šumperk{8} 359
71 ZŠ Libina{8} 353
72 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1{8} 352
73 ZŠ Postřelmov{8} 350
74 ZŠ Zábřeh B. Němcové{8} 348
75 ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.{8} 340
76 ZŠ Sluneční Šumperk{8} 334
77 ZŠ Karla staršího ze Žerotína Bludov{8} 332
78 ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.{8} 327
79 ZŠ Ruda nad Moravou{8} 324
80 ZŠ Dubicko{8} 317
81 ZŠ a MŠ Nový Malín{8} 316
81 Gymnázium Šumperk{8} 316
83 ZŠ Karla staršího ze Žerotína Bludov{8} 312
84 Gymnázium Šumperk{8} 311
85 Základní škola Šumperk, Dr.E.Beneše{8} 301
85 ZŠ Zábřeh B. Němcové{8} 301
87 ZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁ{8} 286
88 Základní škola Šumperk, Dr.E.Beneše{8} 272
89 Základní škola Šumperk, Dr.E.Beneše{8} 269
90 ZŠ Libina{8} 266
91 ZŠ Karla staršího ze Žerotína Bludov{8} 239
92 Základní škola Šumperk, Dr.E.Beneše{8} 208
93 ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.{8} 173
94 ZŠ a MŠ Nový Malín{8} 111
95 ZŠ Libina{8} 110
96 ZŠ Postřelmov{8} 106
97 ZŠ Dubicko{8} 92
98 ZŠ Libina{8} 91
99 ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.{8} 73
100 ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.{8} 52
101 ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21{8} 0
101 ZŠ Sluneční Šumperk{8} 0
101 ZŠ Zábřeh B. Němcové{8} 0
101 ZŠ Postřelmov{8} 0
101 ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21{8} 0
101 ZŠ Karla staršího ze Žerotína Bludov{8} 0
101 ZŠ Ruda nad Moravou{8} 0
101 Základní škola Šumperk, 8.května 63{8} 0
101 Gymnázium Šumperk{8} 0
101 Základní škola Šumperk, Dr.E.Beneše{8} 0
101 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1{8} 0
101 Základní škola Šumperk, 8.května 63{8} 0
101 Gymnázium Šumperk{8} 0
101 ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21{8} 0
101 ZŠ Zábřeh B. Němcové{8} 0
101 ZŠ Dubicko{8} 0
101 ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.{8} 0
101 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1{8} 0
101 Gymnázium Šumperk{8} 0
Celkem 119 závodníků