výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Olomoucký, Kategorie III a IV

Šumperk (23. 5. 2019)

60 m - Žáci

Žáci 01 (čt, 23.5.2019 - 08:00) official Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mikuláš TrojekMikuláš Trojek 04 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 4 07.61 678.00
2 Jakub ČermákJakub Čermák 04 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 3 07.80 619.00
3 Matias ŠpičákMatias Špičák 03 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 6 07.91 586.00
4 Roman TodorovRoman Todorov 04 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 5 07.95 574.00
5 Tomáš OplockýTomáš Oplocký 03 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 2 07.95 574.00
6 František ŠamořilFrantišek Šamořil 04 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 1 09.16 270.00
Celkem 6 závodníků
Žáci 02 (čt, 23.5.2019 - 08:00) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin MíčekMartin Míček 03 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 4 07.82 613.00
2 Ondřej FojtíkOndřej Fojtík 03 ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 3 07.82 613.00
3 Ondřej ZahradníčekOndřej Zahradníček 04 ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 5 08.05 545.00
4 Vlastimil JuříčekVlastimil Juříček 04 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 1 08.07 540.00
5 Šimon ČulíkŠimon Čulík 03 ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové 6 08.18 509.00
6 Daniel BezděkDaniel Bezděk 04 ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové 2 08.65 386.00
Celkem 6 závodníků
Žáci 03 (čt, 23.5.2019 - 08:00) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam HoušťavaAdam Houšťava 03 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 4 08.05 545.00
2 Roman JahodaRoman Jahoda 03 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 5 08.16 514.00
3 Kryštof ChmelařKryštof Chmelař 03 ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové 3 08.19 506.00
4 Jaromír MachalaJaromír Machala 04 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 2 08.29 478.00
5 Petr MikulkaPetr Mikulka 04 ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 6 08.64 388.00
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žáci

Ml. žáci 01 (čt, 23.5.2019 - 08:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon PeterkaŠimon Peterka 05 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 4 07.64 668.00
2 Jan ZávodskýJan Závodský 07 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 5 08.01 557.00
3 Martin HollýMartin Hollý 05 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 2 08.18 509.00
4 Tomáš LangerTomáš Langer 05 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 6 08.30 476.00
5 Pavel ŠubrtPavel Šubrt 05 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 3 08.39 452.00
Celkem 5 závodníků
Ml. žáci 02 (čt, 23.5.2019 - 08:00) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan LýznerJan Lýzner 05 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 5 07.93 580.00
2 Lukáš NedělníkLukáš Nedělník 05 Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr.... 2 08.43 441.00
3 Matouš AdámekMatouš Adámek 05 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 4 08.47 431.00
4 Michal BednaříkMichal Bednařík 05 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 3 08.48 428.00
5 Patrik SukPatrik Suk 05 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 6 08.52 418.00
Celkem 5 závodníků
Ml. žáci 03 (čt, 23.5.2019 - 08:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš UhlířLukáš Uhlíř 05 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 6 08.05 545.00
2 Štěpán IlíkŠtěpán Ilík 05 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 3 08.09 534.00
3 Anthony KocmanAnthony Kocman 06 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 2 08.43 441.00
4 Vojtěch HejtmánekVojtěch Hejtmánek 05 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 4 08.51 421.00
5 Patrik JanechPatrik Janech 05 Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr.... 5 08.81 347.00
Celkem 5 závodníků
Ml. žáci 04 (čt, 23.5.2019 - 08:00) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej PapukOndřej Papuk 05 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 5 08.07 540.00
2 Jakub ZavoralJakub Zavoral 05 Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr.... 6 08.28 481.00
3 Jan KoňaříkJan Koňařík 05 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 4 08.38 454.00
4 Michal NěmecMichal Němec 05 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 3 08.42 444.00
5 Dan PistovčákDan Pistovčák 05 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 2 08.96 313.00
Celkem 5 závodníků

60 m - Žákyně

Žákyně 01 (čt, 23.5.2019 - 08:00) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára DobešováKlára Dobešová 04 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 3 08.34 747.00
2 Elena LaitochováElena Laitochová 05 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 4 08.48 706.00
3 Tereza VálkováTereza Válková 04 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 5 08.55 687.00
4 Kateřina ZáhálkováKateřina Záhálková 03 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 2 08.77 626.00
5 Tereza BílkováTereza Bílková 04 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 1 08.99 569.00
6 Klára ChmelařováKlára Chmelařová 05 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 6 09.52 440.00
Celkem 6 závodníků
Žákyně 02 (čt, 23.5.2019 - 08:00) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie TandlerováAmálie Tandlerová 05 FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4 6 08.82 613.00
2 Magdalena HeiserováMagdalena Heiserová 03 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 3 08.86 603.00
3 Adéla SchusterováAdéla Schusterová 05 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 4 08.90 592.00
4 Nela HájkováNela Hájková 05 FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4 1 09.05 553.00
5 Ester HammerováEster Hammerová 04 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 5 09.07 548.00
6 Adéla OsladilováAdéla Osladilová 05 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 2 09.14 531.00
Celkem 6 závodníků
Žákyně 03 (čt, 23.5.2019 - 08:00) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendula VoldánováVendula Voldánová 05 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 1 09.34 482.00
2 Aneta PoláškováAneta Polášková 05 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 2 09.52 440.00
3 Klára HynkováKlára Hynková 04 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 5 09.58 426.00
4 Karolína SměláKarolína Smělá 05 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 6 09.60 422.00
5 Marie BergerováMarie Bergerová 05 FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4 3 10.02 332.00
Kristýna PospíšilováKristýna Pospíšilová 05 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 4 DNS
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně

Ml. žákyně 01 (čt, 23.5.2019 - 08:00) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofie SvětlíkováSofie Světlíková 05 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 3 08.28 764.00
2 Lucie JurečkováLucie Jurečková 06 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 4 08.31 755.00
3 Darina HomoláčováDarina Homoláčová 06 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 2 08.61 670.00
4 Marie ŠkopováMarie Škopová 06 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 5 08.71 643.00
5 Magdalena MarkováMagdalena Marková 05 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 6 08.83 610.00
6 Anežka VítováAnežka Vítová 06 ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové 1 09.20 516.00
Celkem 6 závodníků
Ml. žákyně 02 (čt, 23.5.2019 - 08:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alžběta StejskalováAlžběta Stejskalová 07 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 3 08.80 618.00
2 Sabina ŽandováSabina Žandová 07 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 5 08.88 597.00
3 Jana VylíčilováJana Vylíčilová 05 Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr.... 4 08.94 582.00
4 Anita ŠtarnovskáAnita Štarnovská 06 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 2 09.06 551.00
5 Karolína PospíšilováKarolína Pospíšilová 06 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 1 09.11 538.00
6 Martina VepřekováMartina Vepřeková 07 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 6 09.19 518.00
Celkem 6 závodníků
Ml. žákyně 03 (čt, 23.5.2019 - 08:00) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie KročováMarie Kročová 06 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 1 09.12 536.00
2 Sabina EliášováSabina Eliášová 05 ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové 3 09.12 536.00
3 Natálie BíláNatálie Bílá 05 Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr.... 4 09.24 506.00
4 Judit CoufalováJudit Coufalová 06 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 5 09.34 482.00
5 Berenika DiňováBerenika Diňová 06 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 2 09.41 465.00
6 Tereza HlaviznováTereza Hlaviznová 05 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 6 09.73 393.00
Celkem 6 závodníků
Ml. žákyně 04 (čt, 23.5.2019 - 08:00) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika KadlčíkováVeronika Kadlčíková 05 Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr.... 4 08.97 574.00
2 Agáta CoufalováAgáta Coufalová 05 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 5 09.00 566.00
3 Eliška SmýkalováEliška Smýkalová 06 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 3 09.24 506.00
4 Kamila PosoldováKamila Posoldová 06 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 6 09.43 461.00
5 Eliška PapulákováEliška Papuláková 05 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 2 09.45 456.00
Celkem 5 závodníků

600 m - Ml. žákyně

Ml. žákyně 01 (čt, 23.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marie ŠkopováMarie Škopová 06 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 1 1:41.81 809.00
2 Karolína JuránkováKarolína Juránková 06 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 2 1:49.83 669.00
3 Ema BerkováEma Berková 07 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 3 1:52.23 629.00
4 Linda ŠrotováLinda Šrotová 07 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 11 1:54.11 599.00
5 Štěpánka KochwasserováŠtěpánka Kochwasserová 06 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 6 1:54.42 594.00
6 Kamila JurečkováKamila Jurečková 06 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 5 1:58.24 535.00
7 Tereza HlaviznováTereza Hlaviznová 05 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 8 1:59.42 517.00
8 Lucie JurečkováLucie Jurečková 06 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 4 2:02.22 476.00
9 Tereza SvobodováTereza Svobodová 05 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 7 2:03.53 458.00
10 Zdenka PazderníkováZdenka Pazderníková 06 ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové 9 2:05.73 428.00
11 Eliška PobuckáEliška Pobucká 05 ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové 10 2:06.40 419.00
12 Anita ŠtarnovskáAnita Štarnovská 06 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 12 2:06.48 417.00
Celkem 12 závodníků
Ml. žákyně 02 (čt, 23.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Nela KubalčíkováNela Kubalčíková 05 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 6 1:58.23 535.00
2 Jana VylíčilováJana Vylíčilová 05 Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr.... 9 1:58.32 534.00
3 Lucie MertováLucie Mertová 05 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 7 1:59.96 509.00
4 Anežka DudováAnežka Dudová 06 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 4 2:00.12 507.00
5 Amálka ŽouželkováAmálka Žouželková 07 ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové 10 2:00.91 495.00
6 Natálie BartošováNatálie Bartošová 05 Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr.... 1 2:02.43 474.00
7 Veronika VejrostováVeronika Vejrostová 06 Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr.... 8 2:03.85 453.00
8 Adéla DvořákováAdéla Dvořáková 05 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 5 2:04.36 446.00
9 Berenika DiňováBerenika Diňová 06 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 3 2:15.63 303.00
Adéla ČástečkováAdéla Částečková 06 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 2 DNF
Celkem 10 závodníků

800 m - Žákyně

Žákyně 01 (čt, 23.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Iva GieselováIva Gieselová 04 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 2:17.98 851.00
2 Terezie VenoušováTerezie Venoušová 05 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 2:29.91 694.00
3 Nela HájkováNela Hájková 05 FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4 2:43.32 535.00
4 Elena LaitochováElena Laitochová 05 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 2:44.25 525.00
5 Lucie KnopováLucie Knopová 05 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 2:52.73 436.00
6 Adéla MachalkováAdéla Machalková 05 FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4 3:00.22 363.00
7 Alica FlorekováAlica Floreková 03 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 3:03.06 337.00
8 Vendula VoldánováVendula Voldánová 05 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 3:04.13 328.00
9 Lucie HrabskáLucie Hrabská 04 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 3:05.22 318.00
10 Aneta SadilováAneta Sadilová 05 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 3:05.54 315.00
11 Kristýna SměláKristýna Smělá 05 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 3:10.48 274.00
12 Zuzana NěmcováZuzana Němcová 04 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 3:11.43 266.00
13 Aneta KučerováAneta Kučerová 04 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 3:12.47 258.00
14 Markéta ŠevčíkováMarkéta Ševčíková 03 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 3:14.11 245.00
15 Ela KocfeldováEla Kocfeldová 05 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 3:26.00 162.00
Veronika MinářováVeronika Minářová 04 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk DNS
Celkem 16 závodníků

1000 m - Ml. žáci

Ml. žáci 01 (čt, 23.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Nickolas MiškovskýNickolas Miškovský 05 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 10 3:03.92 626.00
2 Richard KrálRichard Král 05 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 1 3:04.61 620.00
3 Tadeáš KüschnerTadeáš Küschner 07 Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr.... 9 3:05.07 615.00
4 Eduard ČíhalEduard Číhal 05 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 5 3:15.06 524.00
5 Anthony KocmanAnthony Kocman 06 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 7 3:15.11 524.00
6 Petr FišaraPetr Fišara 05 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 6 3:17.48 503.00
7 Lukáš MilerLukáš Miler 06 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 3 3:19.24 488.00
Michal NekoksaMichal Nekoksa 05 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 11 DNF
MS David DrábekDavid Drábek 06 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 2 3:20.00
Celkem 9 závodníků
Ml. žáci 02 (čt, 23.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš UhlířLukáš Uhlíř 05 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 9 3:19.83 483.00
2 Sáva BiječekSáva Biječek 05 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 4 3:22.54 460.00
3 Martin AmbrožMartin Ambrož 05 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 1 3:23.50 452.00
4 Jakub GrohmannJakub Grohmann 06 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 2 3:24.42 445.00
5 Martin VylíčilMartin Vylíčil 07 Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr.... 10 3:25.06 440.00
6 Antonín HejtmánekAntonín Hejtmánek 05 Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr.... 3 3:26.25 430.00
7 Daniel KratinaDaniel Kratina 05 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 7 3:28.32 414.00
8 Jan KoňaříkJan Koňařík 05 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 5 3:28.80 410.00
9 Martin ZifčákMartin Zifčák 04 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 3:32.09 384.00
10 Václav NátěstaVáclav Nátěsta 05 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 8 3:32.70 380.00
11 Lukáš KopecLukáš Kopec 06 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 3:37.02 348.00
12 Jaroslav KostelníčekJaroslav Kostelníček 05 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 6 3:41.15 318.00
13 Václav ChlupVáclav Chlup 05 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 4 3:52.74 242.00
Celkem 13 závodníků

1500 m - Žáci

Žáci 01 (čt, 23.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ondřej HošťálekOndřej Hošťálek 03 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 2 4:33.39 723.00
2 Daniel IndraDaniel Indra 04 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 5 4:42.02 668.00
3 Tomáš OplockýTomáš Oplocký 03 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 1 4:44.65 651.00
4 Jáchym KoubaJáchym Kouba 04 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 6 4:46.21 642.00
5 Dominik FoltasDominik Foltas 04 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 7 4:52.02 607.00
6 Michal HaluzíkMichal Haluzík 04 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 3 4:57.55 574.00
7 Štěpán KreutzŠtěpán Kreutz 03 ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové 13 5:04.56 534.00
8 Tadeáš KýbusTadeáš Kýbus 03 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 8 5:05.93 526.00
9 Jan ŘezáčJan Řezáč 04 ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 9 5:10.82 499.00
10 Martin OndruškaMartin Ondruška 04 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 14 5:11.36 496.00
11 Martin VitásekMartin Vitásek 03 ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové 16 5:14.42 480.00
12= František ŠamořilFrantišek Šamořil 04 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 15 5:17.63 462.00
12= Štěpán SmolkaŠtěpán Smolka 03 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 4 5:17.63 462.00
14 Igor VodičkaIgor Vodička 05 ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 17 5:22.24 438.00
15 Matyáš HlaváčMatyáš Hlaváč 05 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 12 5:24.77 426.00
16 Ondřej FojtíkOndřej Fojtík 03 ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 10 6:03.18 251.00
17 Šimon ČulíkŠimon Čulík 03 ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové 11 6:07.36 235.00
Celkem 17 závodníků

4 x 60 m - Žáci

Žáci 01 (čt, 23.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Špičák, Oplocký, Khýr, Čermák Špičák, Oplocký, Khýr, Čermák ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 2 29.21 656.00
2 Punge, Trojek, Míček, Houšťava Punge, Trojek, Míček, Houšťava Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 5 29.61 625.00
3 Todorov, Jahoda, Za Nzambi, Haluzík Todorov, Jahoda, Za Nzambi, Haluzík ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 6 29.85 606.00
4 Bezděk, Čulík, Chmelař, Kreutz Bezděk, Čulík, Chmelař, Kreutz ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové 4 31.68 474.00
5 Gromus, Ondruška, Hlaváč, Bartošík Gromus, Ondruška, Hlaváč, Bartošík ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 3 33.11 381.00
Celkem 5 závodníků
Žáci 02 (čt, 23.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hošťálek, Kadlec, Indra, Komárek Hošťálek, Kadlec, Indra, Komárek ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 3 30.80 536.00
2 Zahradníček, Řezáč, Mikulka, Fojtík Zahradníček, Řezáč, Mikulka, Fojtík ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 6 32.29 433.00
3 Doležal, Drábek, Machala, Juříček Doležal, Drábek, Machala, Juříček ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 4 36.19 212.00
Kubíček, Foltas, Kýbus, Kouba Kubíček, Foltas, Kýbus, Kouba Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 5 DNS
Vitásek, Horký, Kubalík, Janků Vitásek, Horký, Kubalík, Janků ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové 2 DNS
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci

Ml. žáci 01 (čt, 23.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hollý, Peterka, Kratina, Závodský Hollý, Peterka, Kratina, Závodský ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 3 30.46 561.00
2 Suk, Bittner, Mekyska, Budina Suk, Bittner, Mekyska, Budina ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 6 31.02 520.00
3 Koňařík, Adámek, Pilíšek, Kocman Koňařík, Adámek, Pilíšek, Kocman ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 5 31.89 460.00
4 Král, Langer, Šubrt, Hus Král, Langer, Šubrt, Hus ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 2 32.92 393.00
Celkem 4 závodníků
Ml. žáci 02 (čt, 23.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pistovčák, Němec, Kostelníček, Ilík Pistovčák, Němec, Kostelníček, Ilík ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 5 31.33 498.00
2 Zavoral, Janech, Nedělník, Slavík Zavoral, Janech, Nedělník, Slavík Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr.... 2 31.63 477.00
3 Hejtmánek, Bednařík, Chlup, Čepelák Hejtmánek, Bednařík, Chlup, Čepelák ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 4 32.10 446.00
4 Papuk, Vykydal, Uhlíř, Grohmann Papuk, Vykydal, Uhlíř, Grohmann ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 3 32.86 396.00
Celkem 4 závodníků
Ml. žáci 03 (čt, 23.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Polanský, Miškovský, Nekoksa, Vodák Polanský, Miškovský, Nekoksa, Vodák ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 5 31.54 483.00
2 Stach, Miler, Polák Stach, Miler, Polák ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 2 33.28 370.00
3 Bitter, Číhal, Havránek, Vymětalík Bitter, Číhal, Havránek, Vymětalík ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 4 34.20 316.00
Celkem 3 závodníků

4 x 60 m - Žákyně

Žákyně 01 (čt, 23.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dobešová, Heiserová, Gieselová, Venoušová Dobešová, Heiserová, Gieselová, Venoušová Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 3 32.12 727.00
2 Laitochová, Mikešová, Válková, Dohnalová Laitochová, Mikešová, Válková, Dohnalová Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 2 32.16 724.00
3 Levková, Vlčková, Hammerová, Kubešová Levková, Vlčková, Hammerová, Kubešová ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 6 32.58 694.00
4 Záhálková, Bílková, Schusterová, Kučerová Záhálková, Bílková, Schusterová, Kučerová ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 1 33.08 659.00
5 Drábková, Smělá, Polášková, Hynková Drábková, Smělá, Polášková, Hynková ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 5 35.34 510.00
6 Floreková, Szárazová, Kocfeldová, Chmelařová Floreková, Szárazová, Kocfeldová, Chmelařová Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 4 36.58 436.00
Celkem 6 závodníků
Žákyně 02 (čt, 23.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hájková, Tandlerová, Kubschová, Begová Hájková, Tandlerová, Kubschová, Begová FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4 4 33.96 599.00
2 Ševčíková, Nerušilová, Korandová, Linhartová Ševčíková, Nerušilová, Korandová, Linhartová ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 6 35.15 522.00
3 Smělá, Plachá, Knopová, Hrabská Smělá, Plachá, Knopová, Hrabská ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 2 36.17 460.00
4 Sadilová, Voldánová, Němcová, Héžová Sadilová, Voldánová, Němcová, Héžová ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 5 37.51 384.00
Osladilová, Minářová, Benediktová, Zindulková Osladilová, Minářová, Benediktová, Zindulková Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 3 DQ
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně

Ml. žákyně 01 (čt, 23.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jurečková, Hájková, Homoláčová, Zelová Jurečková, Hájková, Homoláčová, Zelová ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 3 31.82 749.00
2 Světlíková, Marková, Štarnovská, Poláková Světlíková, Marková, Štarnovská, Poláková ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 6 32.92 670.00
3 Smýkalová, Berková, Juránková, Žandová Smýkalová, Berková, Juránková, Žandová Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 2 33.39 637.00
4 Klimčáková, Coufalová, Coufalová, Petrlová Klimčáková, Coufalová, Coufalová, Petrlová Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 5 33.42 635.00
5 Šerová, Papuláková, Kochwasserová, Škopová Šerová, Papuláková, Kochwasserová, Škopová ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 1 33.83 608.00
6 Eliášová, Vítová, Žáková, Sittová Eliášová, Vítová, Žáková, Sittová ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové 4 34.24 580.00
Celkem 6 závodníků
Ml. žákyně 02 (čt, 23.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jurečková, Jurečková, Stejskalová, Špitová Jurečková, Jurečková, Stejskalová, Špitová ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 3 33.47 632.00
2 Vylíčilová, Bílá, Kadlčíková, Tesařová Vylíčilová, Bílá, Kadlčíková, Tesařová Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr.... 1 34.33 575.00
3 Mertová, Posoldová, Pilíšková, Kubalčíková Mertová, Posoldová, Pilíšková, Kubalčíková ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 5 35.71 487.00
4 Pražáková, Flašarová, Polanská, Diňová Pražáková, Flašarová, Polanská, Diňová ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 2 36.19 459.00
5 Sámelová, Gažíková, Bartošová, Vénosová Sámelová, Gažíková, Bartošová, Vénosová Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr.... 6 37.21 400.00
6 Částečková, Klinkovská, Pospíšilová, Kročová Částečková, Klinkovská, Pospíšilová, Kročová ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 4 38.50 331.00
Celkem 6 závodníků
Ml. žákyně 03 (čt, 23.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Snášelová, Marková, Pírková, Dvořáková Snášelová, Marková, Pírková, Dvořáková ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 3 34.87 540.00
2 Šrotová, Dudová, Dubová, Hlaviznová Šrotová, Dudová, Dubová, Hlaviznová Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 5 35.16 521.00
3 Vepřeková, Klučková, Drápalová, Řeháková Vepřeková, Klučková, Drápalová, Řeháková Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 2 35.74 486.00
4 Pazderníková, Žouželková, Kužniarová, Pobucká Pazderníková, Žouželková, Kužniarová, Pobucká ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové 4 37.14 404.00
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(čt, 23.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.251.291.331.371.411.451.491.531.571.611.651.691.73 Body
1 Denis BartošíkDenis Bartošík
ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí
04 1.69 ooooo--ooxoxoxoxxx 536.00
2 Richard BílýRichard Bílý
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
04 1.65 -oooxoooxooxxoxxoxxx 504.00
3= Martin MíčekMartin Míček
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
03 1.61 --ooooooooxxx 472.00
3= Michal HaluzíkMichal Haluzík
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
04 1.61 ---oooooooxxx 472.00
5 Martin VitásekMartin Vitásek
ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové
03 1.61 --oooxoooxooxxx 472.00
6 Daniel KhýrDaniel Khýr
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
04 1.61 ----oooooxoxxx 472.00
7 Matěj HorkýMatěj Horký
ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové
04 1.57 ooooooooxoxxx 441.00
8 Ondřej KomárekOndřej Komárek
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
04 1.57 ---ooooxoxoxxx 441.00
9 Mikuláš TrojekMikuláš Trojek
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
04 1.49 --oooxooxxx 381.00
10 Adam NeckařAdam Neckař
ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí
04 1.49 xoooooxxoxxoxxx 381.00
11= Tomáš KalusTomáš Kalus
ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16
04 1.45 ooooooxxx 352.00
11= Jason Za NzambiJason Za Nzambi
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
04 1.45 -oooooxxx 352.00
13 Vlastimil RoletzkyVlastimil Roletzky
ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16
03 1.45 ooooxoxxoxxx 352.00
14 Nikolas JankůNikolas Janků
ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové
04 1.41 ooooxoxxx 324.00
15 Ondřej HošťálekOndřej Hošťálek
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
03 1.37 --ooxxx 297.00
16 Dominik DrábekDominik Drábek
ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí
04 1.33 oxoxoxxx 270.00
17 Jáchym KoubaJáchym Kouba
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
04 1.29 oxxoxxx 244.00
Celkem 17 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(čt, 23.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.101.141.181.221.261.301.341.381.421.461.501.541.581.621.66 Body
1 Daniel SlavíkDaniel Slavík
Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr....
05 1.50 ------ooooxoxxx 389.00
2 Šimon StachŠimon Stach
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
05 1.46 ------ooooxxx 360.00
3 Lukáš ČepelákLukáš Čepelák
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
05 1.46 --ooooooxoox 360.00
4 Vojtěch PilíšekVojtěch Pilíšek
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
05 1.46 ---oooxoxxoooxxx 360.00
5 Samuel PolákSamuel Polák
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
06 1.46 ---ooooxoxoxxoxxx 360.00
6= Ondřej PeskarOndřej Peskar
Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr....
06 1.42 ----oooooxxx 331.00
6= Martin MlčochMartin Mlčoch
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
06 1.42 ---ooooooxxx 331.00
8 Martin CardaMartin Carda
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
05 1.42 --ooooooxoxxx 331.00
9 Matěj VykydalMatěj Vykydal
ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní
05 1.42 -ooooooxoxoxxx 331.00
10 Michal NěmecMichal Němec
ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov
05 1.38 -oooooooxxx 303.00
11 Dominik SmolaDominik Smola
ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov
05 1.34 -ooooooxxx 276.00
12= Jan PospíšilJan Pospíšil
Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr....
05 1.34 -ooooxxooxxx 276.00
12= Tomáš MekyskaTomáš Mekyska
ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní
06 1.34 ----xoxooxxx 276.00
14 Petr FišaraPetr Fišara
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
05 1.30 --ooooxxx 250.00
15 Ondřej VymětalíkOndřej Vymětalík
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
07 1.30 -oxooooxxx 250.00
16 Matěj BukvaMatěj Bukva
ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov
05 1.30 -ooooxxoxxx 250.00
17 Dan SehnalíkDan Sehnalík
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
05 1.30 -oxoxoxoxxoxxx 250.00
18 Michal NekoksaMichal Nekoksa
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
05 1.26 --oooxx 225.00
19 Adrian BittnerAdrian Bittner
ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní
05 1.26 -ooxoxoxx 225.00
Celkem 19 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(čt, 23.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.151.191.231.271.311.351.391.431.471.511.551.591.63 Body
1 Alena LevkováAlena Levková
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
04 1.59 -------ooooxoxxx 724.00
2 Klára DobešováKlára Dobešová
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
04 1.55 ----ooooxooxoxxx 678.00
3 Klára HynkováKlára Hynková
ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T...
04 1.47 oooooxoxoxoxoxxx 588.00
4 Gabriela BegováGabriela Begová
FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4
05 1.43 ---xoxoxxooxoxxx 544.00
5= Hana DohnalováHana Dohnalová
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
04 1.39 oooooxxooxxx 502.00
5= Monika DrábkováMonika Drábková
ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T...
04 1.39 -----xxooxxx 502.00
7 Aneta KučerováAneta Kučerová
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
04 1.35 ooooooxxx 460.00
8 Adéla MikešováAdéla Mikešová
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
05 1.35 --oxooxoxxx 460.00
9 Vendula ŘihoškováVendula Řihošková
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
05 1.35 ooooxoxxoxxx 460.00
10= Markéta ŠevčíkováMarkéta Ševčíková
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
03 1.31 --oooxxx 419.00
10= Michaela KubešováMichaela Kubešová
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
04 1.31 --oooxxx 419.00
12 Iva GieselováIva Gieselová
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
04 1.27 ooooxxx 379.00
13 Kateřina KubschováKateřina Kubschová
FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4
04 1.27 xoxxooxxoxxx 379.00
14 Marie BergerováMarie Bergerová
FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4
05 1.23 xoxxooxxx 340.00
15 Darina NerušilováDarina Nerušilová
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
05 1.23 xooxxoxxx 340.00
16 Andrea VašíčkováAndrea Vašíčková
ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T...
05 1.19 xooxxx 302.00
17 Veronika MinářováVeronika Minářová
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
04 1.19 oxoxxx 302.00
18 Kristýna PospíšilováKristýna Pospíšilová
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
05 0.00 0.00
Celkem 18 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(čt, 23.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.051.091.131.171.211.251.291.331.37 Body
1= Eliška ZelováEliška Zelová
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
05 1.37 --oooooxxooxxx 481.00
1= Karolína JuránkováKarolína Juránková
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
06 1.37 --ooooxxoooxxx 481.00
3 Karolína PospíšilováKarolína Pospíšilová
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
06 1.37 oxoooooxoxooxxx 481.00
4= Veronika VejrostováVeronika Vejrostová
Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr....
06 1.33 ----ooooxxx 439.00
4= Lucie PetrlováLucie Petrlová
Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín
05 1.33 -oooooooxxx 439.00
6 Kateřina PolákováKateřina Poláková
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
05 1.33 -ooooooxxoxxx 439.00
7= Kristýna SittováKristýna Sittová
ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové
05 1.29 --oooooxxx 399.00
7= Klára KlinkovskáKlára Klinkovská
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
05 1.29 oooooooxxx 399.00
7= Lucie MarkováLucie Marková
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
05 1.29 -ooooooxxx 399.00
10 Natálie ZachariNatálie Zachari
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
05 1.29 --oooxooxxx 399.00
11 Veronika DrápalováVeronika Drápalová
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
05 1.29 oooooxxooxxx 399.00
12 Markéta ŽákováMarkéta Žáková
ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové
06 1.29 --oxooxxooxxx 399.00
13 Simona HrbáčkováSimona Hrbáčková
Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr....
05 1.29 -oooooxoxxx 399.00
14 Julie MachytkováJulie Machytková
ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk
07 1.29 -oooxxooxoxxx 399.00
15 Anežka VítováAnežka Vítová
ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové
06 1.29 --oooxxoxxoxxx 399.00
16 Alžběta HájkováAlžběta Hájková
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
05 1.25 ---oooxxx 359.00
17 Barbora PražákováBarbora Pražáková
ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk
07 1.25 ooooxooxxx 359.00
18 Anežka TesařováAnežka Tesařová
Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr....
06 1.25 -oooxxooxxx 359.00
19= Veronika HorákováVeronika Horáková
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
05 1.25 -ooooxoxxx 359.00
19= Anna KlimčákováAnna Klimčáková
Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín
07 1.25 oooooxoxxx 359.00
21 Eliška SmýkalováEliška Smýkalová
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
06 1.25 -oooxxoxoxxx 359.00
22 Terezie DubováTerezie Dubová
Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín
05 1.25 oooooxxoxxx 359.00
23 Lucie MertováLucie Mertová
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
05 1.21 oooooxxx 321.00
Eliška ŠerováEliška Šerová
ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk
05 NM ----xxx 0.00
Celkem 24 závodníků

Skok daleký - Žáci

(čt, 23.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam HoušťavaAdam Houšťava
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
03 5.19 +1.1 m/s xxx0.05.19  +1.10.00.0 419.00
2 Matouš KubíčekMatouš Kubíček
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
03 5.14 +0.8 m/s 4.92  +0.94.67  +0.05.14  +0.85.14x0.00.0 409.00
3 Vlastimil JuříčekVlastimil Juříček
ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí
04 5.01 -1.7 m/s 4.32  -0.44.89  -0.5x4.895.01  -1.70.00.0 384.00
4 Dominik DoležalDominik Doležal
ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí
03 4.99 +0.1 m/s 4.67  +1.7x4.90  -0.34.904.99  +0.10.00.0 380.00
5 Roman TodorovRoman Todorov
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
04 4.98 -0.6 m/s x4.98  -0.64.80  +1.14.984.89  +0.50.00.0 378.00
6 Jason Za NzambiJason Za Nzambi
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
04 4.84 -0.8 m/s 4.84  -0.8xx4.84x0.00.0 352.00
7 Matěj KubalíkMatěj Kubalík
ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové
03 4.78 +0.0 m/s x4.76  +0.64.78  +0.04.784.33  +0.50.00.0 341.00
8 Ondřej KomárekOndřej Komárek
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
04 4.73 +0.3 m/s 4.73  +0.3x4.68  +1.04.734.50  +0.20.00.0 332.00
9 Matěj HorkýMatěj Horký
ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové
04 4.70 +0.5 m/s 4.34  +1.44.33  +0.14.70  +0.54.704.48  +0.00.00.0 326.00
10 Nikolas JankůNikolas Janků
ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové
04 4.70 +0.9 m/s 4.37  +1.44.14  +0.54.70  +0.94.704.23  +1.20.00.0 326.00
11 Antonín KadlecAntonín Kadlec
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
03 4.66 +2.1 m/s 4.52 +1.4 m/s 4.52  +1.4x4.44  +0.74.524.66  +2.10.00.0 319.00
12 Oliver PungeOliver Punge
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
03 4.55 -2.2 m/s 3.74  +0.04.52  -0.34.35  +1.04.524.55  -2.20.00.0 299.00
13 Dominik DrábekDominik Drábek
ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí
04 4.49 +1.1 m/s 4.22  +0.04.24  -2.54.49  +1.14.494.44  -1.10.00.0 288.00
14 Tomáš KalusTomáš Kalus
ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16
04 4.42 +1.4 m/s x4.33  +1.24.33  +0.04.334.42  +1.40.00.0 276.00
15 Petr MikulkaPetr Mikulka
ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16
04 4.15 +0.8 m/s 4.09  +1.54.15  +0.84.03  +0.14.153.81  +0.00.00.0 230.00
Daniel KhýrDaniel Khýr
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
04 NM xxx0.0x0.00.0 0.00
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(čt, 23.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam PolanskýAdam Polanský
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
05 5.14 +1.7 m/s 4.99  +0.84.94  -0.35.14  +1.75.144.42  -0.20.00.0 409.00
2 Patrik VodákPatrik Vodák
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
05 4.77 +2.2 m/s 4.71 +0.2 m/s 4.53  +0.84.77  +2.2x4.774.71  +0.20.0  +0.00.0 339.00
3 Štěpán IlíkŠtěpán Ilík
ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov
05 4.73 +1.1 m/s 4.04  -0.74.73  +1.14.55  -0.54.734.61  -0.60.00.0 332.00
4 Jakub GrohmannJakub Grohmann
ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní
06 4.72 +1.3 m/s 4.10  +2.04.53  +0.94.34  -0.54.534.72  +1.30.00.0 330.00
5 Šimon PeterkaŠimon Peterka
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
05 4.70 +0.9 m/s 4.70  +0.94.68  +0.44.55  +0.84.704.56  +2.30.00.0 326.00
6 Vojtěch PilíšekVojtěch Pilíšek
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
05 4.68 +0.0 m/s 4.68  +0.03.92  +0.04.52  +0.84.684.14  +0.30.00.0 323.00
7 Richard KrálRichard Král
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
05 4.62 +0.4 m/s 4.48  +0.54.26  +1.44.62  +0.44.624.53  +1.00.00.0 312.00
8 Dominik SmolaDominik Smola
ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov
05 4.54 +0.1 m/s 4.54  +0.14.38  +0.7x4.543.81  +0.80.00.0 297.00
9 Vojtěch HejtmánekVojtěch Hejtmánek
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
05 4.52 +0.4 m/s 4.48  +0.04.52  +0.44.38  +0.44.524.34  -1.70.00.0 294.00
10 Tomáš MekyskaTomáš Mekyska
ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní
06 4.49 +1.1 m/s 4.42  +0.03.92  +0.04.49  +1.14.494.33  +0.20.00.0 288.00
11 Nicolas HusNicolas Hus
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
07 4.45 +1.4 m/s 4.01  +1.24.45  +1.44.13  +0.24.454.29  +0.30.00.0 281.00
12 Martin AmbrožMartin Ambrož
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
05 4.37 -0.7 m/s 4.36  -0.24.37  -0.74.20  +0.04.374.36  +0.10.00.0 267.00
13 Tomáš LangerTomáš Langer
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
05 4.36 -2.0 m/s 4.36  -2.04.03  -2.2x4.36x0.00.0 266.00
14 Matouš AdámekMatouš Adámek
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
05 4.31 +0.1 m/s 4.31  +0.14.28  -0.34.10  +1.24.313.98  +0.40.00.0 257.00
15 Jakub ZavoralJakub Zavoral
Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr....
05 4.31 +0.9 m/s 4.31  +0.9xx4.313.72  +0.60.00.0 257.00
16 Ondřej PapukOndřej Papuk
ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní
05 4.28 +0.0 m/s 4.28  +0.04.03  +1.43.90  +0.04.284.06  +1.30.00.0 252.00
17 Daniel SlavíkDaniel Slavík
Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr....
05 4.21 +1.8 m/s 4.21  +1.83.60  -0.13.65  +0.54.213.59  +0.20.00.0 240.00
18 Patrik JanechPatrik Janech
Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr....
05 4.19 +0.3 m/s 4.19  +0.34.01  +1.13.80  +0.64.194.07  +0.30.00.0 237.00
19 Daniel HavránekDaniel Havránek
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
05 4.18 +0.9 m/s 4.18  +0.93.61  -0.74.10  +1.34.183.95  +0.00.00.0 235.00
20 Václav ChlupVáclav Chlup
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
05 4.16 +1.6 m/s 4.16  +1.63.85  -0.6x4.163.95  +0.20.00.0 232.00
21 Lukáš KopecLukáš Kopec
ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov
06 4.04 +1.1 m/s 4.04  +1.13.86  +0.23.93  +0.34.043.69  +0.60.00.0 212.00
Celkem 21 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(čt, 23.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Alena LevkováAlena Levková
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
04 4.89 +0.4 m/s 4.47  +1.2x4.89  +0.44.894.28  +0.30.00.0 530.00
2 Elen VlčkováElen Vlčková
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
04 4.68 +1.1 m/s 4.44  +2.44.68  +1.14.68  +0.74.684.24  +2.30.00.0 474.00
3 Tereza VálkováTereza Válková
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
04 4.66 +0.9 m/s x4.66  +0.94.49  -0.84.664.65  +1.40.00.0 469.00
4 Gabriela BegováGabriela Begová
FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4
05 4.64 +0.6 m/s x4.55  +0.14.37  +0.44.554.64  +0.60.00.0 464.00
5 Kateřina ZáhálkováKateřina Záhálková
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
03 4.56 +2.0 m/s 4.31  +0.54.41  +0.44.56  +2.04.564.48  +1.80.00.0 443.00
6 Hana DohnalováHana Dohnalová
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
04 4.54 +1.3 m/s 4.53  +1.9x4.33  +0.74.534.54  +1.30.00.0 438.00
7 Kristýna SměláKristýna Smělá
ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T...
05 4.46 +0.0 m/s 4.46  +0.04.16  +1.04.09  +1.64.464.16  +0.30.00.0 418.00
8 Amálie TandlerováAmálie Tandlerová
FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4
05 4.32 +2.0 m/s 3.94  +0.64.32  +2.04.24  +1.04.324.30  +1.30.00.0 384.00
9 Magdalena HeiserováMagdalena Heiserová
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
03 4.32 +1.3 m/s x4.32  +1.34.15  +1.14.323.75  +1.40.00.0 384.00
10 Karolína SměláKarolína Smělá
ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T...
05 4.23 +1.2 m/s 3.84  +1.04.23  +1.24.01  +1.54.233.03  +1.10.00.0 362.00
11 Ester HammerováEster Hammerová
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
04 4.18 +0.4 m/s x4.18  +0.42.97  +0.94.183.60  +1.00.00.0 350.00
12 Nikola LinhartováNikola Linhartová
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
04 4.17 +1.0 m/s 4.17  +1.04.00  +2.44.00  +1.64.173.90  +1.10.00.0 347.00
13 Lucie HrabskáLucie Hrabská
ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T...
04 3.93 +1.0 m/s 3.93  +1.0x3.68  +1.43.933.71  +1.00.00.0 292.00
14 Terezie VenoušováTerezie Venoušová
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
05 3.78 x3.533.783.783.710.00.0 259.00
15 Adéla OsladilováAdéla Osladilová
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
05 3.61 +0.4 m/s 3.59  +0.03.61  +0.4x3.613.30  +0.90.00.0 223.00
16 Darina NerušilováDarina Nerušilová
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
05 3.61 +1.4 m/s 3.35  +1.13.61  +1.43.45  +0.93.613.41  +0.80.00.0 223.00
17 Ilona SzárazováIlona Szárazová
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
04 3.55 +0.7 m/s 3.09  +0.53.13  +0.83.55  +0.73.55x0.00.0 210.00
Celkem 17 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(čt, 23.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Darina HomoláčováDarina Homoláčová
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
06 5.00 -0.6 m/s 5.00  -0.64.66  +0.74.99  +1.25.004.95  +0.90.00.0 559.00
2 Eliška ZelováEliška Zelová
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
05 4.78 +0.3 m/s 4.78  +0.34.56  +0.04.70  +1.14.784.60  +0.00.00.0 500.00
3 Markéta ŽákováMarkéta Žáková
ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové
06 4.54 +0.9 m/s x4.54  +0.9x4.54x0.00.0 438.00
4 Sabina EliášováSabina Eliášová
ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové
05 4.44 +2.6 m/s 4.15 +0.5 m/s 3.90  +0.33.98  +0.84.15  +0.54.154.44  +2.60.00.0 413.00
5 Magdalena MarkováMagdalena Marková
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
05 4.40 +0.9 m/s 4.37  -1.04.38  -1.04.31  -0.44.384.40  +0.90.00.0 403.00
6 Sabina ŽandováSabina Žandová
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
07 4.40 +0.5 m/s 4.09  -0.14.16  +0.04.31  +1.24.314.40  +0.50.00.0 403.00
7 Ema BerkováEma Berková
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
07 4.38 -1.3 m/s x4.38  -1.34.00  +1.44.384.14  +0.80.00.0 398.00
8 Michaela ŠpitováMichaela Špitová
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
07 4.34 +1.0 m/s 3.97  +0.13.91  -1.04.34  +1.04.344.14  +0.80.00.0 388.00
9 Agáta CoufalováAgáta Coufalová
Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín
05 4.31 +0.7 m/s 3.38  -0.64.28  +0.54.31  +0.74.312.71  +0.20.00.0 381.00
10 Denisa FlašarováDenisa Flašarová
ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk
06 4.28 +2.9 m/s 4.14 +0.4 m/s 4.14  +0.44.10  +0.04.13  +1.84.144.28  +2.90.00.0 374.00
11 Anna KlimčákováAnna Klimčáková
Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín
07 4.23 +0.4 m/s 4.23  +0.4x3.72  -0.64.234.09  +1.50.00.0 362.00
12 Barbora PražákováBarbora Pražáková
ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk
07 4.19 -1.0 m/s 4.19  -1.0x4.10  +0.74.194.10  +0.90.00.0 352.00
13 Štěpánka KochwasserováŠtěpánka Kochwasserová
ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk
06 4.15 +0.3 m/s 4.15  +0.33.30  -0.23.78  +1.74.154.15  +1.00.00.0 343.00
14 Natálie BíláNatálie Bílá
Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr....
05 4.04 +0.7 m/s 3.96  -0.94.04  +0.7x4.044.01  +2.30.00.0 317.00
15 Zdenka PazderníkováZdenka Pazderníková
ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové
06 3.90 +0.2 m/s 3.73  +1.23.65  -1.33.86  +0.73.863.90  +0.20.00.0 285.00
16 Nela PírkováNela Pírková
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
06 3.89 +0.2 m/s 3.89  +0.23.13  +0.01.66  +0.93.893.83  +0.80.00.0 283.00
17 Marie KročováMarie Kročová
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
06 3.84 -0.7 m/s 3.67  +1.13.64  -0.63.84  -0.73.843.56  -0.70.00.0 272.00
18 Lenka KubitováLenka Kubitová
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
06 3.84 +1.0 m/s 3.67  +0.03.50  +0.03.58  +0.63.673.84  +1.00.00.0 272.00
19 Veronika KadlčíkováVeronika Kadlčíková
Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr....
05 3.81 +0.7 m/s 3.60  -0.83.81  +0.73.79  +0.63.813.39  +1.70.00.0 265.00
20 Kateřina VénosováKateřina Vénosová
Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr....
05 3.63 +1.2 m/s x3.60  +0.03.63  +1.23.63x0.00.0 227.00
21 Martina VepřekováMartina Vepřeková
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
07 3.60 +0.8 m/s 3.60  +0.83.47  -0.63.33  +0.73.603.20  +0.50.00.0 220.00
22 Monika PilíškováMonika Pilíšková
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
06 3.56 +0.1 m/s 3.56  +0.13.53  +0.33.43  +0.03.563.49  +0.30.00.0 212.00
23 Lucie PetrlováLucie Petrlová
Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín
05 0.00 xxx0.0x0.00.0 0.00
Celkem 23 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(čt, 23.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora HéžováBarbora Héžová
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
03 11.41 11.0110.6311.4111.4111.050.00.0 622.00
2 Elen VlčkováElen Vlčková
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
04 09.04 08.4007.3306.2108.4009.040.00.0 467.00
3 Adéla MikešováAdéla Mikešová
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
05 08.77 08.7707.46x08.7705.520.00.0 449.00
4 Kateřina KubschováKateřina Kubschová
FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4
04 08.22 08.2208.01x08.2207.810.00.0 414.00
5 Gábina PlacháGábina Plachá
ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T...
05 07.75 07.3407.7506.9707.7507.590.00.0 383.00
6 Barbora RychtováBarbora Rychtová
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
04 07.62 07.4807.6207.4507.6206.460.00.0 375.00
7 Natálie OlexováNatálie Olexová
ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T...
05 07.51 07.5106.6706.9007.5107.030.00.0 368.00
8 Veronika KrajíčkováVeronika Krajíčková
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
03 07.48 05.9007.4007.4807.4807.300.00.0 366.00
9 Aneta PoláškováAneta Polášková
ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T...
05 07.30 06.7707.3006.8407.3007.050.00.0 354.00
10 Vendula ŘihoškováVendula Řihošková
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
05 07.29 07.2906.9506.9107.2906.560.00.0 354.00
11 Johana KorandováJohana Korandová
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
05 06.97 06.6106.5006.9706.9706.960.00.0 333.00
12 Michaela KubešováMichaela Kubešová
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
04 06.92 06.9206.4106.4606.9206.400.00.0 330.00
13 Aneta ZahradníčkováAneta Zahradníčková
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
04 06.75 06.3706.3806.7006.7006.750.00.0 319.00
14 Adéla MachalkováAdéla Machalková
FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4
05 06.56 05.0905.5806.5606.5606.450.00.0 307.00
15 Radka FloriánováRadka Floriánová
FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4
04 06.39 06.3905.4605.7206.3905.880.00.0 296.00
16 Štěpánka ZindulkováŠtěpánka Zindulková
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
04 06.31 04.4104.8206.3106.3105.040.00.0 291.00
17 Erika BenediktováErika Benediktová
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
04 06.24 05.7606.2406.0106.2406.240.00.0 287.00
18 Alena KubíčkováAlena Kubíčková
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
05 06.15 x06.1505.3406.1505.890.00.0 281.00
Celkem 18 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(čt, 23.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniel MatušíkDaniel Matušík
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
03 15.18 14.4515.1814.5115.1800.000.00.0 801.00
2 Richard BílýRichard Bílý
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
04 11.86 10.9511.8610.1411.8611.800.00.0 598.00
3 Alexandr NěmečekAlexandr Němeček
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
03 11.13 10.8209.9210.0910.8211.130.00.0 554.00
4 Adam ŠálekAdam Šálek
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
04 10.77 09.3710.5710.6710.6710.770.00.0 532.00
5 Dominik DoležalDominik Doležal
ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí
03 10.49 09.5809.4509.2709.5810.490.00.0 515.00
6 Dominik FoltasDominik Foltas
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
04 10.00 08.8009.5708.7109.5710.000.00.0 486.00
7 Jan ŘezáčJan Řezáč
ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16
04 09.97 09.9700.0008.4809.9708.900.00.0 484.00
8 Oliver PungeOliver Punge
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
03 09.89 09.8900.0009.1109.8900.000.00.0 479.00
9 Vlastimil RoletzkyVlastimil Roletzky
ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16
03 09.88 09.5808.9209.8809.8809.680.00.0 478.00
10 Matias ŠpičákMatias Špičák
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
03 09.75 09.7508.2406.6609.7508.630.00.0 471.00
11 Štěpán KreutzŠtěpán Kreutz
ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové
03 09.68 09.3009.5009.6809.6808.930.00.0 466.00
12 Jaromír MachalaJaromír Machala
ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí
04 09.54 00.0008.6709.0509.0509.540.00.0 458.00
13 Matouš KubíčekMatouš Kubíček
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
03 09.36 09.0809.2908.7209.2909.360.00.0 447.00
14 Vojtěch GromusVojtěch Gromus
ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí
03 09.11 08.7908.5009.0609.0609.110.00.0 432.00
15 Kryštof ChmelařKryštof Chmelař
ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové
03 08.98 00.0008.7008.9808.9808.510.00.0 425.00
Celkem 15 závodníků
Pohár rozhlasu - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Roman TodorovRoman Todorov 04 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 1558
2 Matias ŠpičákMatias Špičák 03 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 1242
3 Oliver PungeOliver Punge 03 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 1104
4 Richard BílýRichard Bílý 04 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 1102
5 Dominik FoltasDominik Foltas 04 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 1093
6 Martin MíčekMartin Míček 03 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 1085
7 Mikuláš TrojekMikuláš Trojek 04 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 1059
8 Michal HaluzíkMichal Haluzík 04 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 1046
9 Štěpán KreutzŠtěpán Kreutz 03 ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové 1000
10 Jan ŘezáčJan Řezáč 04 ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 0983
11 Ondřej ZahradníčekOndřej Zahradníček 04 ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 0978
12 Martin VitásekMartin Vitásek 03 ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové 0952
13 Jaromír MachalaJaromír Machala 04 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 0936
14 Kryštof ChmelařKryštof Chmelař 03 ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové 0931
15 Vlastimil JuříčekVlastimil Juříček 04 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 0924
16 Dominik DoležalDominik Doležal 03 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 0895
17 Vlastimil RoletzkyVlastimil Roletzky 03 ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 0830
18 Daniel MatušíkDaniel Matušík 03 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 0801
19 Ondřej KomárekOndřej Komárek 04 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 0773
20 Matěj HorkýMatěj Horký 04 ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové 0767
21 Ondřej HošťálekOndřej Hošťálek 03 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 0723
22 Daniel IndraDaniel Indra 04 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 0668
23 Jáchym KoubaJáchym Kouba 04 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0642
24 Tomáš KalusTomáš Kalus 04 ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 0628
25 Jakub ČermákJakub Čermák 04 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 0619
26 Ondřej FojtíkOndřej Fojtík 03 ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 0613
27 Alexandr NěmečekAlexandr Němeček 03 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0554
28 Denis BartošíkDenis Bartošík 04 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 0536
29 Adam ŠálekAdam Šálek 04 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 0532
30 Roman JahodaRoman Jahoda 03 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0514
31 Šimon ČulíkŠimon Čulík 03 ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové 0509
32 Martin OndruškaMartin Ondruška 04 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 0496
33 Daniel BezděkDaniel Bezděk 04 ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové 0474
34 Daniel KhýrDaniel Khýr 04 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 0472
35= František ŠamořilFrantišek Šamořil 04 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 0462
35= Štěpán SmolkaŠtěpán Smolka 03 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0462
37 Igor VodičkaIgor Vodička 05 ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 0438
38 Adam HoušťavaAdam Houšťava 03 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0419
39 Matouš KubíčekMatouš Kubíček 03 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0409
40 Vojtěch GromusVojtěch Gromus 03 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 0381
41 Adam NeckařAdam Neckař 04 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 0381
42 Jason Za NzambiJason Za Nzambi 04 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0352
43 Matěj KubalíkMatěj Kubalík 03 ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové 0341
44 Antonín KadlecAntonín Kadlec 03 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 0319
45 Petr MikulkaPetr Mikulka 04 ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 0230
46= Dominik DrábekDominik Drábek 04 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 0000
46= Matouš KubíčekMatouš Kubíček 03 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0000
46= Tadeáš KýbusTadeáš Kýbus 03 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0000
46= Nikolas JankůNikolas Janků 04 ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové 0000
46= Tomáš OplockýTomáš Oplocký 03 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 0000
46= Matyáš HlaváčMatyáš Hlaváč 05 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 0000
Celkem 51 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Richard KrálRichard Král 05 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 1325
2 Jakub ZavoralJakub Zavoral 05 Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr.... 1215
3 Jan LýznerJan Lýzner 05 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 1040
4 Lukáš UhlířLukáš Uhlíř 05 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 1028
5 Anthony KocmanAnthony Kocman 06 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 0965
6 Eduard ČíhalEduard Číhal 05 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 0961
7 Pavel ŠubrtPavel Šubrt 05 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0934
8 Jan KoňaříkJan Koňařík 05 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 0914
9 Martin HollýMartin Hollý 05 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 0877
10 Štěpán IlíkŠtěpán Ilík 05 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 0866
11 Sáva BiječekSáva Biječek 05 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 0797
12 Jakub GrohmannJakub Grohmann 06 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 0775
13 Petr FišaraPetr Fišara 05 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 0753
14 Michal NěmecMichal Němec 05 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 0747
15 Vojtěch HejtmánekVojtěch Hejtmánek 05 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 0740
16 Matěj VykydalMatěj Vykydal 05 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 0738
17 Martin AmbrožMartin Ambrož 05 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 0719
18 Patrik VodákPatrik Vodák 05 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 0714
19 Vojtěch PilíšekVojtěch Pilíšek 05 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 0683
20 Šimon PeterkaŠimon Peterka 05 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 0668
21 Ondřej PeskarOndřej Peskar 06 Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr.... 0657
22 Daniel SlavíkDaniel Slavík 05 Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr.... 0629
23 Nickolas MiškovskýNickolas Miškovský 05 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 0626
24 Tadeáš KüschnerTadeáš Küschner 07 Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr.... 0615
25 Dominik SmolaDominik Smola 05 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 0573
26 Tomáš MekyskaTomáš Mekyska 06 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 0564
27 Jan ZávodskýJan Závodský 07 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 0557
28 Ondřej PapukOndřej Papuk 05 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 0540
29 Patrik SukPatrik Suk 05 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 0520
30 Dan PistovčákDan Pistovčák 05 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 0498
31 Lukáš MilerLukáš Miler 06 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0488
32 Tomáš LangerTomáš Langer 05 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0476
33 Lukáš NedělníkLukáš Nedělník 05 Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr.... 0441
34 Martin VylíčilMartin Vylíčil 07 Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr.... 0440
35 Michal BednaříkMichal Bednařík 05 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 0428
36 Martin BudinaMartin Budina 05 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 0419
37 Daniel KratinaDaniel Kratina 05 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 0414
38 Adam PolanskýAdam Polanský 05 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 0409
39 Adam JenkaAdam Jenka 05 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 0397
40 Vojtěch KohoutekVojtěch Kohoutek 05 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 0394
41= Lukáš ČepelákLukáš Čepelák 05 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 0360
41= Šimon StachŠimon Stach 05 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0360
41= Samuel PolákSamuel Polák 06 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0360
44 Martin ZifčákMartin Zifčák 04 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0352
45 Lukáš KopecLukáš Kopec 06 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 0348
46= Martin CardaMartin Carda 05 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 0331
46= Martin MlčochMartin Mlčoch 06 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 0331
48 Šimon PrachařŠimon Prachař 05 Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr.... 0323
49 Jakub BitterJakub Bitter 05 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 0296
50 Nicolas HusNicolas Hus 07 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0281
51 Matouš AdámekMatouš Adámek 05 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 0257
52 Dan SehnalíkDan Sehnalík 05 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 0250
53= Adrian BittnerAdrian Bittner 05 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 0000
53= Jaroslav KostelníčekJaroslav Kostelníček 05 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 0000
53= Patrik JanechPatrik Janech 05 Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr.... 0000
53= Václav ChlupVáclav Chlup 05 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 0000
53= Ondřej VymětalíkOndřej Vymětalík 07 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 0000
53= Daniel HavránekDaniel Havránek 05 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 0000
53= Ondřej SlavíčekOndřej Slavíček 05 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 0000
53= Michal NekoksaMichal Nekoksa 05 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 0000
53= Václav NátěstaVáclav Nátěsta 05 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 0000
53= David DrábekDavid Drábek 06 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0000
53= Antonín HejtmánekAntonín Hejtmánek 05 Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr.... 0000
53= Ondřej PluháčekOndřej Pluháček 05 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 0000
53= Radim KubešaRadim Kubeša 19 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 0000
53= Štěpán HynekŠtěpán Hynek 05 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 0000
53= Jan PospíšilJan Pospíšil 05 Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr.... 0000
53= Matěj BukvaMatěj Bukva 05 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 0000
53= Dominik DoležalDominik Doležal 03 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 0000
53= Dominik DrábekDominik Drábek 04 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 0000
53= Jaromír MachalaJaromír Machala 04 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 0000
53= Vlastimil JuříčekVlastimil Juříček 04 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 0000
53= Vojtěch GromusVojtěch Gromus 03 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 0000
53= Martin OndruškaMartin Ondruška 04 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 0000
53= Matyáš HlaváčMatyáš Hlaváč 05 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 0000
53= Denis BartošíkDenis Bartošík 04 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 0000
Celkem 76 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(čt, 23.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel ŠubrtPavel Šubrt
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
05 70.15 0.0 482.00
2 Jan LýznerJan Lýzner
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
05 67.63 0.0 460.00
3 Eduard ČíhalEduard Číhal
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
05 65.04 0.0 437.00
4 Martin BudinaMartin Budina
ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní
05 62.91 0.0 419.00
5 Matěj VykydalMatěj Vykydal
ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní
05 61.52 0.0 407.00
6 Adam JenkaAdam Jenka
ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov
05 60.37 0.0 397.00
7 Vojtěch KohoutekVojtěch Kohoutek
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
05 60.09 0.0 394.00
8 Ondřej PluháčekOndřej Pluháček
ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní
05 58.93 0.0 384.00
9 Patrik VodákPatrik Vodák
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
05 57.85 0.0 375.00
10 Martin ZifčákMartin Zifčák
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
04 55.17 0.0 352.00
11 Sáva BiječekSáva Biječek
ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov
05 53.40 0.0 337.00
12 Lukáš ČepelákLukáš Čepelák
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
05 53.29 0.0 336.00
13 Ondřej PeskarOndřej Peskar
Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr....
06 52.12 0.0 326.00
14 Šimon PrachařŠimon Prachař
Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr....
05 51.74 0.0 323.00
15 Martin HollýMartin Hollý
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
05 50.98 0.0 316.00
16 Daniel KratinaDaniel Kratina
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
05 49.63 0.0 305.00
17 Jakub BitterJakub Bitter
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
05 48.66 0.0 296.00
18 Nicolas HusNicolas Hus
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
07 48.45 0.0 295.00
19 Lukáš NedělníkLukáš Nedělník
Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr....
05 48.26 0.0 293.00
20 Štěpán HynekŠtěpán Hynek
ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov
05 47.15 0.0 284.00
21 Radim KubešaRadim Kubeša
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
19 45.95 0.0 274.00
Celkem 21 závodníků
Pohár rozhlasu - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Klára DobešováKlára Dobešová 04 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 2152
2 Elena LaitochováElena Laitochová 05 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 1955
3 Alena LevkováAlena Levková 04 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 1948
4 Kateřina ZáhálkováKateřina Záhálková 03 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 1728
5 Nela HájkováNela Hájková 05 FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4 1687
6 Iva GieselováIva Gieselová 04 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 1230
7 Tereza VálkováTereza Válková 04 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 1156
8 Klára HynkováKlára Hynková 04 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 1014
9 Monika DrábkováMonika Drábková 04 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 1012
10 Gabriela BegováGabriela Begová 05 FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4 1008
11 Amálie TandlerováAmálie Tandlerová 05 FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4 0997
12 Magdalena HeiserováMagdalena Heiserová 03 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0987
13 Terezie VenoušováTerezie Venoušová 05 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0953
14 Elen VlčkováElen Vlčková 04 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0941
15 Hana DohnalováHana Dohnalová 04 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0940
16 Adéla MikešováAdéla Mikešová 05 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0909
17 Vendula VoldánováVendula Voldánová 05 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0810
18 Kateřina KubschováKateřina Kubschová 04 FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4 0793
19 Aneta KučerováAneta Kučerová 04 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 0718
20 Adéla MachalkováAdéla Machalková 05 FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4 0670
21 Markéta ŠevčíkováMarkéta Ševčíková 03 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 0664
22 Barbora HéžováBarbora Héžová 03 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0622
23 Adéla SchusterováAdéla Schusterová 05 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 0592
24 Ester HammerováEster Hammerová 04 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0548
25 Aneta PoláškováAneta Polášková 05 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 0440
26 Lucie KnopováLucie Knopová 05 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 0436
27 Michaela KubešováMichaela Kubešová 04 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0419
28 Kristýna SměláKristýna Smělá 05 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 0418
29 Gábina PlacháGábina Plachá 05 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 0383
30 Barbora RychtováBarbora Rychtová 04 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0375
31 Natálie OlexováNatálie Olexová 05 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 0368
32 Veronika KrajíčkováVeronika Krajíčková 03 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 0366
33 Karolína SměláKarolína Smělá 05 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 0362
34 Nikola LinhartováNikola Linhartová 04 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 0347
35 Alica FlorekováAlica Floreková 03 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0337
36 Johana KorandováJohana Korandová 05 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 0333
37 Lucie HrabskáLucie Hrabská 04 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 0318
38 Aneta SadilováAneta Sadilová 05 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0315
39 Štěpánka ZindulkováŠtěpánka Zindulková 04 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0291
40 Erika BenediktováErika Benediktová 04 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0287
41= Adéla OsladilováAdéla Osladilová 05 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0000
41= Karolína SměláKarolína Smělá 05 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 0000
41= Tereza BílkováTereza Bílková 04 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 0000
41= Kristýna PospíšilováKristýna Pospíšilová 05 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0000
41= Marie BergerováMarie Bergerová 05 FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4 0000
41= Klára ChmelařováKlára Chmelařová 05 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0000
41= Ela KocfeldováEla Kocfeldová 05 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0000
41= Ilona SzárazováIlona Szárazová 04 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0000
41= Darina NerušilováDarina Nerušilová 05 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 0000
41= Adéla AndrýskováAdéla Andrýsková 04 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 0000
41= Kristýna SměláKristýna Smělá 05 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 0000
41= Andrea VašíčkováAndrea Vašíčková 05 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 0000
41= Vendula ŘihoškováVendula Řihošková 05 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0000
41= Veronika MinářováVeronika Minářová 04 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0000
41= Zuzana NěmcováZuzana Němcová 04 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0000
41= Aneta ZahradníčkováAneta Zahradníčková 04 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 0000
41= Radka FloriánováRadka Floriánová 04 FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4 0000
41= Alena KubíčkováAlena Kubíčková 05 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0000
41= Alžběta HájkováAlžběta Hájková 05 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0000
Celkem 59 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(čt, 23.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška ŠerováEliška Šerová
ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk
05 50.62 0.0 488.00
2 Sofie SvětlíkováSofie Světlíková
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
05 46.73 0.0 439.00
3 Michaela JurečkováMichaela Jurečková
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
06 45.82 0.0 428.00
4 Kamila JurečkováKamila Jurečková
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
06 44.75 0.0 414.00
5 Eliška PobuckáEliška Pobucká
ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové
05 44.55 0.0 412.00
6 Elizabeth GažíkováElizabeth Gažíková
Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr....
06 43.04 0.0 393.00
7 Anna SnášelováAnna Snášelová
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
06 42.74 0.0 389.00
8 Linda ŠrotováLinda Šrotová
Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín
07 41.95 0.0 380.00
9 Terezie DubováTerezie Dubová
Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín
05 39.64 0.0 351.00
10 Denisa FlašarováDenisa Flašarová
ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk
06 37.59 0.0 326.00
11 Adéla ČástečkováAdéla Částečková
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
06 37.50 0.0 325.00
12 Victoria KužniarováVictoria Kužniarová
ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové
05 36.00 0.0 307.00
13 Klára KlinkovskáKlára Klinkovská
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
05 35.66 0.0 303.00
14 Nela PírkováNela Pírková
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
06 35.49 0.0 301.00
15 Kamila PosoldováKamila Posoldová
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
06 34.70 0.0 292.00
16 Kristýna DejlováKristýna Dejlová
Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín
05 33.06 0.0 272.00
17 Adéla PolanskáAdéla Polanská
ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk
05 32.95 0.0 271.00
18 Veronika DrápalováVeronika Drápalová
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
05 32.40 0.0 264.00
19 Alžběta HájkováAlžběta Hájková
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
05 31.83 0.0 257.00
20 Kateřina VénosováKateřina Vénosová
Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr....
05 31.34 0.0 251.00
21 Kristýna SittováKristýna Sittová
ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové
05 31.19 0.0 250.00
22 Adéla SámelováAdéla Sámelová
Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr....
06 30.68 0.0 244.00
23 Karolína KlučkováKarolína Klučková
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
06 26.68 0.0 197.00
24 Markéta ŘehákováMarkéta Řeháková
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
06 24.90 0.0 176.00
Celkem 24 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Lucie JurečkováLucie Jurečková 06 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 1980
2 Sofie SvětlíkováSofie Světlíková 05 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 1873
3 Jana VylíčilováJana Vylíčilová 05 Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr.... 1691
4 Sabina EliášováSabina Eliášová 05 ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové 1529
5 Marie ŠkopováMarie Škopová 06 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 1452
6 Darina HomoláčováDarina Homoláčová 06 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 1229
7 Karolína JuránkováKarolína Juránková 06 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 1150
8 Eliška ŠerováEliška Šerová 05 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 1096
9 Ema BerkováEma Berková 07 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 1027
10 Karolína PospíšilováKarolína Pospíšilová 06 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 1019
11 Magdalena MarkováMagdalena Marková 05 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 1013
12 Sabina ŽandováSabina Žandová 07 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 1000
13 Anna KlimčákováAnna Klimčáková 07 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 0997
14 Lucie MertováLucie Mertová 05 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 0996
15 Eliška ZelováEliška Zelová 05 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0981
16 Linda ŠrotováLinda Šrotová 07 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 0979
17 Kamila JurečkováKamila Jurečková 06 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0949
18 Agáta CoufalováAgáta Coufalová 05 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 0947
19 Anežka VítováAnežka Vítová 06 ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové 0915
20 Veronika KadlčíkováVeronika Kadlčíková 05 Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr.... 0839
21 Markéta ŽákováMarkéta Žáková 06 ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové 0837
22 Marie KročováMarie Kročová 06 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 0808
23 Barbora PražákováBarbora Pražáková 07 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 0711
24 Terezie DubováTerezie Dubová 05 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 0710
25 Klára KlinkovskáKlára Klinkovská 05 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 0702
26 Denisa FlašarováDenisa Flašarová 06 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 0700
27 Veronika DrápalováVeronika Drápalová 05 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0663
28 Eliška SmýkalováEliška Smýkalová 06 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0637
29 Štěpánka KochwasserováŠtěpánka Kochwasserová 06 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 0594
30 Nela KubalčíkováNela Kubalčíková 05 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 0535
31 Martina VepřekováMartina Vepřeková 07 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0518
32 Tereza HlaviznováTereza Hlaviznová 05 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 0517
33 Amálka ŽouželkováAmálka Žouželková 07 ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové 0495
34 Judit CoufalováJudit Coufalová 06 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 0482
35 Natálie BartošováNatálie Bartošová 05 Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr.... 0474
36 Berenika DiňováBerenika Diňová 06 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 0465
37 Adéla DvořákováAdéla Dvořáková 05 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 0446
38= Veronika VejrostováVeronika Vejrostová 06 Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr.... 0439
38= Lucie PetrlováLucie Petrlová 05 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 0439
38= Kateřina PolákováKateřina Poláková 05 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 0439
41= Zdenka PazderníkováZdenka Pazderníková 06 ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové 0428
41= Michaela JurečkováMichaela Jurečková 06 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0428
43 Anita ŠtarnovskáAnita Štarnovská 06 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 0417
44 Eliška PobuckáEliška Pobucká 05 ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové 0412
45= Lucie MarkováLucie Marková 05 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 0399
45= Julie MachytkováJulie Machytková 07 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 0399
45= Simona HrbáčkováSimona Hrbáčková 05 Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr.... 0399
45= Natálie ZachariNatálie Zachari 05 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0399
49 Elizabeth GažíkováElizabeth Gažíková 06 Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr.... 0393
50 Anna SnášelováAnna Snášelová 06 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 0389
51 Adéla ČástečkováAdéla Částečková 06 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 0325
52 Natálie BíláNatálie Bílá 05 Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr.... 0317
53 Victoria KužniarováVictoria Kužniarová 05 ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové 0307
54 Nela PírkováNela Pírková 06 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 0283
55 Lenka KubitováLenka Kubitová 06 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 0272
56 Kateřina VénosováKateřina Vénosová 05 Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr.... 0251
57 Karolína KlučkováKarolína Klučková 06 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0197
58= Tereza SvobodováTereza Svobodová 05 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0000
58= Anežka DudováAnežka Dudová 06 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 0000
58= Kristýna SittováKristýna Sittová 05 ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové 0000
58= Alžběta HájkováAlžběta Hájková 05 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0000
58= Kristýna DejlováKristýna Dejlová 05 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 0000
58= Adéla PolanskáAdéla Polanská 05 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 0000
58= Kamila PosoldováKamila Posoldová 06 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 0000
58= Markéta ŘehákováMarkéta Řeháková 06 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0000
58= Anežka PospíšilováAnežka Pospíšilová 06 Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr.... 0000
58= Eliška PapulákováEliška Papuláková 05 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 0000
58= Adéla SámelováAdéla Sámelová 06 Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr.... 0000
58= Michaela ŠpitováMichaela Špitová 07 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0000
58= Alžběta StejskalováAlžběta Stejskalová 07 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0000
58= Monika PilíškováMonika Pilíšková 06 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 0000
58= Anežka TesařováAnežka Tesařová 06 Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr.... 0000
58= Veronika HorákováVeronika Horáková 05 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 0000
58= Terezie VenoušováTerezie Venoušová 05 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0000
58= Adéla OsladilováAdéla Osladilová 05 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0000
58= Alžběza HájkováAlžběza Hájková 05 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0000
Celkem 76 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 1558
2 ZŠ Jana Železného Prostějov{8} 1242
3 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov{8} 1104
4 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 1102
5 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov{8} 1093
6 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov{8} 1085
7 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov{8} 1059
8 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 1046
9 ZŠ Zábřeh B. Němcové{8} 1000
10 ZŠ Olomouc, Stupkova 16{8} 983
11 ZŠ Olomouc, Stupkova 16{8} 978
12 ZŠ Zábřeh B. Němcové{8} 952
13 ZŠ JAK Přerov, Předmostí{8} 936
14 ZŠ Zábřeh B. Němcové{8} 931
15 ZŠ JAK Přerov, Předmostí{8} 924
16 ZŠ JAK Přerov, Předmostí{8} 895
17 ZŠ Olomouc, Stupkova 16{8} 830
18 ZŠ Jana Železného Prostějov{8} 801
19 ZŠ Jana Železného Prostějov{8} 773
20 ZŠ Zábřeh B. Němcové{8} 767
21 ZŠ Jana Železného Prostějov{8} 723
22 ZŠ Jana Železného Prostějov{8} 668
23 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov{8} 642
24 ZŠ Olomouc, Stupkova 16{8} 628
25 ZŠ Jana Železného Prostějov{8} 619
26 ZŠ Olomouc, Stupkova 16{8} 613
27 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 554
28 ZŠ JAK Přerov, Předmostí{8} 536
29 ZŠ Jana Železného Prostějov{8} 532
30 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 514
31 ZŠ Zábřeh B. Němcové{8} 509
32 ZŠ JAK Přerov, Předmostí{8} 496
33 ZŠ Zábřeh B. Němcové{8} 474
34 ZŠ Jana Železného Prostějov{8} 472
35 ZŠ JAK Přerov, Předmostí{8} 462
35 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 462
37 ZŠ Olomouc, Stupkova 16{8} 438
38 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov{8} 419
39 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov{8} 409
40 ZŠ JAK Přerov, Předmostí{8} 381
40 ZŠ JAK Přerov, Předmostí{8} 381
42 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 352
43 ZŠ Zábřeh B. Němcové{8} 341
44 ZŠ Jana Železného Prostějov{8} 319
45 ZŠ Olomouc, Stupkova 16{8} 230
46 ZŠ Zábřeh B. Němcové{8} 0
46 ZŠ JAK Přerov, Předmostí{8} 0
46 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov{8} 0
46 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov{8} 0
46 ZŠ Jana Železného Prostějov{8} 0
46 ZŠ JAK Přerov, Předmostí{8} 0
Celkem 51 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 1325
2 Základní škola Šumperk, Dr.E.Beneše{8} 1215
3 ZŠ Zeyerova Olomouc{8} 1040
4 ZŠ Mohelnice Vodní{8} 1028
5 ZŠ 1. máje Hranice{8} 965
6 ZŠ 1. máje Hranice{8} 961
7 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 934
8 ZŠ 1. máje Hranice{8} 914
9 ZŠ Jana Železného Prostějov{8} 877
10 ZŠ U Tenisu, Přerov{8} 866
11 ZŠ U Tenisu, Přerov{8} 797
12 ZŠ Mohelnice Vodní{8} 775
13 ZŠ Zeyerova Olomouc{8} 753
14 ZŠ U Tenisu, Přerov{8} 747
15 ZŠ Zeyerova Olomouc{8} 740
16 ZŠ Mohelnice Vodní{8} 738
17 ZŠ Zeyerova Olomouc{8} 719
18 ZŠ Jana Železného Prostějov{8} 714
19 ZŠ 1. máje Hranice{8} 683
20 ZŠ Jana Železného Prostějov{8} 668
21 Základní škola Šumperk, Dr.E.Beneše{8} 657
22 Základní škola Šumperk, Dr.E.Beneše{8} 629
23 ZŠ Jana Železného Prostějov{8} 626
24 Základní škola Šumperk, Dr.E.Beneše{8} 615
25 ZŠ U Tenisu, Přerov{8} 573
26 ZŠ Mohelnice Vodní{8} 564
27 ZŠ Jana Železného Prostějov{8} 557
28 ZŠ Mohelnice Vodní{8} 540
29 ZŠ Mohelnice Vodní{8} 520
30 ZŠ U Tenisu, Přerov{8} 498
31 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 488
32 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 476
33 Základní škola Šumperk, Dr.E.Beneše{8} 441
34 Základní škola Šumperk, Dr.E.Beneše{8} 440
35 ZŠ Zeyerova Olomouc{8} 428
36 ZŠ Mohelnice Vodní{8} 419
37 ZŠ Jana Železného Prostějov{8} 414
38 ZŠ Jana Železného Prostějov{8} 409
39 ZŠ U Tenisu, Přerov{8} 397
40 ZŠ Zeyerova Olomouc{8} 394
41 ZŠ Zeyerova Olomouc{8} 360
41 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 360
41 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 360
44 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 352
45 ZŠ U Tenisu, Přerov{8} 348
46 ZŠ Jana Železného Prostějov{8} 331
46 ZŠ Jana Železného Prostějov{8} 331
48 Základní škola Šumperk, Dr.E.Beneše{8} 323
49 ZŠ 1. máje Hranice{8} 296
50 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 281
51 ZŠ 1. máje Hranice{8} 257
52 ZŠ 1. máje Hranice{8} 250
53 ZŠ U Tenisu, Přerov{8} 0
53 ZŠ U Tenisu, Přerov{8} 0
53 ZŠ JAK Přerov, Předmostí{8} 0
53 ZŠ JAK Přerov, Předmostí{8} 0
53 ZŠ JAK Přerov, Předmostí{8} 0
53 ZŠ JAK Přerov, Předmostí{8} 0
53 ZŠ JAK Přerov, Předmostí{8} 0
53 ZŠ JAK Přerov, Předmostí{8} 0
53 ZŠ JAK Přerov, Předmostí{8} 0
53 ZŠ JAK Přerov, Předmostí{8} 0
53 ZŠ Mohelnice Vodní{8} 0
53 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 0
53 Základní škola Šumperk, Dr.E.Beneše{8} 0
53 ZŠ Mohelnice Vodní{8} 0
53 ZŠ 1. máje Hranice{8} 0
53 ZŠ Zeyerova Olomouc{8} 0
53 ZŠ Jana Železného Prostějov{8} 0
53 ZŠ Mohelnice Vodní{8} 0
53 ZŠ U Tenisu, Přerov{8} 0
53 Základní škola Šumperk, Dr.E.Beneše{8} 0
53 ZŠ 1. máje Hranice{8} 0
53 ZŠ 1. máje Hranice{8} 0
53 ZŠ Jana Železného Prostějov{8} 0
53 Základní škola Šumperk, Dr.E.Beneše{8} 0
Celkem 76 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Gymnázium Šumperk{8} 2152
2 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov{8} 1955
3 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 1948
4 ZŠ Jana Železného Prostějov{8} 1728
5 FZŠ Olomouc, Hálkova 4{8} 1687
6 Gymnázium Šumperk{8} 1230
7 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov{8} 1156
8 ZŠ Milady Petřkové, Velký Týnec{8} 1014
9 ZŠ Milady Petřkové, Velký Týnec{8} 1012
10 FZŠ Olomouc, Hálkova 4{8} 1008
11 FZŠ Olomouc, Hálkova 4{8} 997
12 Gymnázium Šumperk{8} 987
13 Gymnázium Šumperk{8} 953
14 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 941
15 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov{8} 940
16 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov{8} 909
17 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 810
18 FZŠ Olomouc, Hálkova 4{8} 793
19 ZŠ Jana Železného Prostějov{8} 718
20 FZŠ Olomouc, Hálkova 4{8} 670
21 ZŠ Jana Železného Prostějov{8} 664
22 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 622
23 ZŠ Jana Železného Prostějov{8} 592
24 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 548
25 ZŠ Milady Petřkové, Velký Týnec{8} 440
26 ZŠ Milady Petřkové, Velký Týnec{8} 436
27 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 419
28 ZŠ Milady Petřkové, Velký Týnec{8} 418
29 ZŠ Milady Petřkové, Velký Týnec{8} 383
30 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov{8} 375
31 ZŠ Milady Petřkové, Velký Týnec{8} 368
32 ZŠ Jana Železného Prostějov{8} 366
33 ZŠ Milady Petřkové, Velký Týnec{8} 362
34 ZŠ Jana Železného Prostějov{8} 347
35 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov{8} 337
36 ZŠ Jana Železného Prostějov{8} 333
37 ZŠ Milady Petřkové, Velký Týnec{8} 318
38 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 315
39 Gymnázium Šumperk{8} 291
40 Gymnázium Šumperk{8} 287
41 Gymnázium Šumperk{8} 0
41 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 0
41 FZŠ Olomouc, Hálkova 4{8} 0
41 ZŠ Jana Železného Prostějov{8} 0
41 ZŠ Milady Petřkové, Velký Týnec{8} 0
41 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov{8} 0
41 Gymnázium Šumperk{8} 0
41 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 0
41 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov{8} 0
41 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov{8} 0
41 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 0
41 ZŠ Jana Železného Prostějov{8} 0
41 Gymnázium Šumperk{8} 0
41 ZŠ Milady Petřkové, Velký Týnec{8} 0
41 ZŠ Milady Petřkové, Velký Týnec{8} 0
41 ZŠ Jana Železného Prostějov{8} 0
41 ZŠ Jana Železného Prostějov{8} 0
41 FZŠ Olomouc, Hálkova 4{8} 0
41 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov{8} 0
Celkem 59 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 1980
2 ZŠ Jana Železného Prostějov{8} 1873
3 Základní škola Šumperk, Dr.E.Beneše{8} 1691
4 ZŠ Zábřeh B. Němcové{8} 1529
5 ZŠ Sluneční Šumperk{8} 1452
6 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 1229
7 Gymnázium Šumperk{8} 1150
8 ZŠ Sluneční Šumperk{8} 1096
9 Gymnázium Šumperk{8} 1027
10 ZŠ 1. máje Hranice{8} 1019
11 ZŠ Jana Železného Prostějov{8} 1013
12 Gymnázium Šumperk{8} 1000
13 Gymnázium Olomouc-Hejčín{8} 997
14 ZŠ 1. máje Hranice{8} 996
15 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 981
16 Gymnázium Olomouc-Hejčín{8} 979
17 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 949
18 Gymnázium Olomouc-Hejčín{8} 947
19 ZŠ Zábřeh B. Němcové{8} 915
20 Základní škola Šumperk, Dr.E.Beneše{8} 839
21 ZŠ Zábřeh B. Němcové{8} 837
22 ZŠ 1. máje Hranice{8} 808
23 ZŠ Sluneční Šumperk{8} 711
24 Gymnázium Olomouc-Hejčín{8} 710
25 ZŠ 1. máje Hranice{8} 702
26 ZŠ Sluneční Šumperk{8} 700
27 Gymnázium Šumperk{8} 663
28 Gymnázium Šumperk{8} 637
29 ZŠ Sluneční Šumperk{8} 594
30 ZŠ 1. máje Hranice{8} 535
31 Gymnázium Šumperk{8} 518
32 Gymnázium Olomouc-Hejčín{8} 517
33 ZŠ Zábřeh B. Němcové{8} 495
34 Gymnázium Olomouc-Hejčín{8} 482
35 Základní škola Šumperk, Dr.E.Beneše{8} 474
36 ZŠ Sluneční Šumperk{8} 465
37 ZŠ Jana Železného Prostějov{8} 446
38 Základní škola Šumperk, Dr.E.Beneše{8} 439
38 ZŠ Jana Železného Prostějov{8} 439
38 Gymnázium Olomouc-Hejčín{8} 439
41 ZŠ Zábřeh B. Němcové{8} 428
41 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 428
43 ZŠ Jana Železného Prostějov{8} 417
44 ZŠ Zábřeh B. Němcové{8} 412
45 ZŠ Jana Železného Prostějov{8} 399
45 Základní škola Šumperk, Dr.E.Beneše{8} 399
45 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 399
45 ZŠ Sluneční Šumperk{8} 399
49 Základní škola Šumperk, Dr.E.Beneše{8} 393
50 ZŠ Jana Železného Prostějov{8} 389
51 ZŠ 1. máje Hranice{8} 325
52 Základní škola Šumperk, Dr.E.Beneše{8} 317
53 ZŠ Zábřeh B. Němcové{8} 307
54 ZŠ Jana Železného Prostějov{8} 283
55 ZŠ 1. máje Hranice{8} 272
56 Základní škola Šumperk, Dr.E.Beneše{8} 251
57 Gymnázium Šumperk{8} 197
58 Základní škola Šumperk, Dr.E.Beneše{8} 0
58 ZŠ Sluneční Šumperk{8} 0
58 Základní škola Šumperk, Dr.E.Beneše{8} 0
58 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 0
58 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 0
58 Gymnázium Šumperk{8} 0
58 Gymnázium Šumperk{8} 0
58 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 0
58 ZŠ Jana Železného Prostějov{8} 0
58 ZŠ 1. máje Hranice{8} 0
58 Základní škola Šumperk, Dr.E.Beneše{8} 0
58 Gymnázium Olomouc-Hejčín{8} 0
58 ZŠ Sluneční Šumperk{8} 0
58 ZŠ 1. máje Hranice{8} 0
58 Gymnázium Šumperk{8} 0
58 Gymnázium Olomouc-Hejčín{8} 0
58 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 0
58 ZŠ Zábřeh B. Němcové{8} 0
58 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 0
Celkem 76 závodníků