Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Olomoucký, Kategorie III a IV

Šumperk (23. 5. 2019)

600 m - Ml. žákyně

Ml. žákyně 01 (čt, 23.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marie ŠkopováMarie Škopová 06 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 1 1:41.81 809.00
2 Karolína JuránkováKarolína Juránková 06 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 2 1:49.83 669.00
3 Ema BerkováEma Berková 07 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 3 1:52.23 629.00
4 Linda ŠrotováLinda Šrotová 07 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 11 1:54.11 599.00
5 Štěpánka KochwasserováŠtěpánka Kochwasserová 06 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 6 1:54.42 594.00
6 Kamila JurečkováKamila Jurečková 06 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 5 1:58.24 535.00
7 Tereza HlaviznováTereza Hlaviznová 05 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 8 1:59.42 517.00
8 Lucie JurečkováLucie Jurečková 06 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 4 2:02.22 476.00
9 Tereza SvobodováTereza Svobodová 05 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 7 2:03.53 458.00
10 Zdenka PazderníkováZdenka Pazderníková 06 ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové 9 2:05.73 428.00
11 Eliška PobuckáEliška Pobucká 05 ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové 10 2:06.40 419.00
12 Anita ŠtarnovskáAnita Štarnovská 06 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 12 2:06.48 417.00
Celkem 12 závodníků
Ml. žákyně 02 (čt, 23.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Nela KubalčíkováNela Kubalčíková 05 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 6 1:58.23 535.00
2 Jana VylíčilováJana Vylíčilová 05 Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr.... 9 1:58.32 534.00
3 Lucie MertováLucie Mertová 05 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 7 1:59.96 509.00
4 Anežka DudováAnežka Dudová 06 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 4 2:00.12 507.00
5 Amálka ŽouželkováAmálka Žouželková 07 ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové 10 2:00.91 495.00
6 Natálie BartošováNatálie Bartošová 05 Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr.... 1 2:02.43 474.00
7 Veronika VejrostováVeronika Vejrostová 06 Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr.... 8 2:03.85 453.00
8 Adéla DvořákováAdéla Dvořáková 05 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 5 2:04.36 446.00
9 Berenika DiňováBerenika Diňová 06 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 3 2:15.63 303.00
Adéla ČástečkováAdéla Částečková 06 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 2 DNF
Celkem 10 závodníků