Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Olomoucký, Kategorie III a IV

Šumperk (23. 5. 2019)

60 m - Žáci

Žáci 01 (čt, 23.5.2019 - 08:00) official Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mikuláš TrojekMikuláš Trojek 04 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 4 07.61 678.00
2 Jakub ČermákJakub Čermák 04 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 3 07.80 619.00
3 Matias ŠpičákMatias Špičák 03 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 6 07.91 586.00
4 Roman TodorovRoman Todorov 04 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 5 07.95 574.00
5 Tomáš OplockýTomáš Oplocký 03 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 2 07.95 574.00
6 František ŠamořilFrantišek Šamořil 04 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 1 09.16 270.00
Celkem 6 závodníků
Žáci 02 (čt, 23.5.2019 - 08:00) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin MíčekMartin Míček 03 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 4 07.82 613.00
2 Ondřej FojtíkOndřej Fojtík 03 ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 3 07.82 613.00
3 Ondřej ZahradníčekOndřej Zahradníček 04 ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 5 08.05 545.00
4 Vlastimil JuříčekVlastimil Juříček 04 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 1 08.07 540.00
5 Šimon ČulíkŠimon Čulík 03 ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové 6 08.18 509.00
6 Daniel BezděkDaniel Bezděk 04 ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové 2 08.65 386.00
Celkem 6 závodníků
Žáci 03 (čt, 23.5.2019 - 08:00) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam HoušťavaAdam Houšťava 03 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 4 08.05 545.00
2 Roman JahodaRoman Jahoda 03 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 5 08.16 514.00
3 Kryštof ChmelařKryštof Chmelař 03 ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové 3 08.19 506.00
4 Jaromír MachalaJaromír Machala 04 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 2 08.29 478.00
5 Petr MikulkaPetr Mikulka 04 ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 6 08.64 388.00
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žáci

Ml. žáci 01 (čt, 23.5.2019 - 08:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon PeterkaŠimon Peterka 05 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 4 07.64 668.00
2 Jan ZávodskýJan Závodský 07 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 5 08.01 557.00
3 Martin HollýMartin Hollý 05 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 2 08.18 509.00
4 Tomáš LangerTomáš Langer 05 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 6 08.30 476.00
5 Pavel ŠubrtPavel Šubrt 05 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 3 08.39 452.00
Celkem 5 závodníků
Ml. žáci 02 (čt, 23.5.2019 - 08:00) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan LýznerJan Lýzner 05 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 5 07.93 580.00
2 Lukáš NedělníkLukáš Nedělník 05 Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr.... 2 08.43 441.00
3 Matouš AdámekMatouš Adámek 05 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 4 08.47 431.00
4 Michal BednaříkMichal Bednařík 05 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 3 08.48 428.00
5 Patrik SukPatrik Suk 05 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 6 08.52 418.00
Celkem 5 závodníků
Ml. žáci 03 (čt, 23.5.2019 - 08:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš UhlířLukáš Uhlíř 05 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 6 08.05 545.00
2 Štěpán IlíkŠtěpán Ilík 05 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 3 08.09 534.00
3 Anthony KocmanAnthony Kocman 06 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 2 08.43 441.00
4 Vojtěch HejtmánekVojtěch Hejtmánek 05 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 4 08.51 421.00
5 Patrik JanechPatrik Janech 05 Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr.... 5 08.81 347.00
Celkem 5 závodníků
Ml. žáci 04 (čt, 23.5.2019 - 08:00) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej PapukOndřej Papuk 05 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 5 08.07 540.00
2 Jakub ZavoralJakub Zavoral 05 Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr.... 6 08.28 481.00
3 Jan KoňaříkJan Koňařík 05 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 4 08.38 454.00
4 Michal NěmecMichal Němec 05 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 3 08.42 444.00
5 Dan PistovčákDan Pistovčák 05 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 2 08.96 313.00
Celkem 5 závodníků

60 m - Žákyně

Žákyně 01 (čt, 23.5.2019 - 08:00) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára DobešováKlára Dobešová 04 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 3 08.34 747.00
2 Elena LaitochováElena Laitochová 05 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 4 08.48 706.00
3 Tereza VálkováTereza Válková 04 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 5 08.55 687.00
4 Kateřina ZáhálkováKateřina Záhálková 03 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 2 08.77 626.00
5 Tereza BílkováTereza Bílková 04 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 1 08.99 569.00
6 Klára ChmelařováKlára Chmelařová 05 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 6 09.52 440.00
Celkem 6 závodníků
Žákyně 02 (čt, 23.5.2019 - 08:00) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie TandlerováAmálie Tandlerová 05 FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4 6 08.82 613.00
2 Magdalena HeiserováMagdalena Heiserová 03 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 3 08.86 603.00
3 Adéla SchusterováAdéla Schusterová 05 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 4 08.90 592.00
4 Nela HájkováNela Hájková 05 FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4 1 09.05 553.00
5 Ester HammerováEster Hammerová 04 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 5 09.07 548.00
6 Adéla OsladilováAdéla Osladilová 05 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 2 09.14 531.00
Celkem 6 závodníků
Žákyně 03 (čt, 23.5.2019 - 08:00) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendula VoldánováVendula Voldánová 05 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 1 09.34 482.00
2 Aneta PoláškováAneta Polášková 05 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 2 09.52 440.00
3 Klára HynkováKlára Hynková 04 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 5 09.58 426.00
4 Karolína SměláKarolína Smělá 05 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 6 09.60 422.00
5 Marie BergerováMarie Bergerová 05 FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4 3 10.02 332.00
Kristýna PospíšilováKristýna Pospíšilová 05 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 4 DNS
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně

Ml. žákyně 01 (čt, 23.5.2019 - 08:00) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofie SvětlíkováSofie Světlíková 05 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 3 08.28 764.00
2 Lucie JurečkováLucie Jurečková 06 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 4 08.31 755.00
3 Darina HomoláčováDarina Homoláčová 06 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 2 08.61 670.00
4 Marie ŠkopováMarie Škopová 06 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 5 08.71 643.00
5 Magdalena MarkováMagdalena Marková 05 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 6 08.83 610.00
6 Anežka VítováAnežka Vítová 06 ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové 1 09.20 516.00
Celkem 6 závodníků
Ml. žákyně 02 (čt, 23.5.2019 - 08:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alžběta StejskalováAlžběta Stejskalová 07 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 3 08.80 618.00
2 Sabina ŽandováSabina Žandová 07 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 5 08.88 597.00
3 Jana VylíčilováJana Vylíčilová 05 Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr.... 4 08.94 582.00
4 Anita ŠtarnovskáAnita Štarnovská 06 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 2 09.06 551.00
5 Karolína PospíšilováKarolína Pospíšilová 06 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 1 09.11 538.00
6 Martina VepřekováMartina Vepřeková 07 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 6 09.19 518.00
Celkem 6 závodníků
Ml. žákyně 03 (čt, 23.5.2019 - 08:00) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie KročováMarie Kročová 06 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 1 09.12 536.00
2 Sabina EliášováSabina Eliášová 05 ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové 3 09.12 536.00
3 Natálie BíláNatálie Bílá 05 Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr.... 4 09.24 506.00
4 Judit CoufalováJudit Coufalová 06 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 5 09.34 482.00
5 Berenika DiňováBerenika Diňová 06 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 2 09.41 465.00
6 Tereza HlaviznováTereza Hlaviznová 05 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 6 09.73 393.00
Celkem 6 závodníků
Ml. žákyně 04 (čt, 23.5.2019 - 08:00) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika KadlčíkováVeronika Kadlčíková 05 Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr.... 4 08.97 574.00
2 Agáta CoufalováAgáta Coufalová 05 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 5 09.00 566.00
3 Eliška SmýkalováEliška Smýkalová 06 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 3 09.24 506.00
4 Kamila PosoldováKamila Posoldová 06 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 6 09.43 461.00
5 Eliška PapulákováEliška Papuláková 05 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 2 09.45 456.00
Celkem 5 závodníků