výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Přerov, Kategorie III a IV

Přerov (9. 5. 2019)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 9.5.2019 - 10:30) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj PorvolMatěj Porvol 03 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 8 07.95 574.00
2 Michal NovákMichal Novák 03 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 7 08.08 537.00
3 Tobiáš KuchtaTobiáš Kuchta 05 Gymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a... 6 08.30 476.00
4 Lubomír KratochvílLubomír Kratochvíl 04 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 2 08.32 470.00
5 Ondřej TalapkaOndřej Talapka 03 ZŠ a MŠ Hranice, StruhlovskoZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko 5 08.61 396.00
6 Hong Minh TruongHong Minh Truong 04 Gymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a... 3 08.68 378.00
7 Tomáš MaródiTomáš Maródi 04 ZŠ a MŠ Hranice, StruhlovskoZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko 4 08.76 359.00
8 Martin SedláčekMartin Sedláček 04 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 1 08.78 354.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 9.5.2019 - 10:30) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mikuláš TrojekMikuláš Trojek 04 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 8 07.67 659.00
2 Hynek CaletkaHynek Caletka 04 Základní škola SvisleZákladní škola Svisle 4 07.79 622.00
3 Martin MíčekMartin Míček 03 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 3 07.97 568.00
4 Jan VerbichJan Verbich 04 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 1 08.02 554.00
5 Matouš KubíčekMatouš Kubíček 03 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 5 08.25 489.00
6 Vojtěch MohaplVojtěch Mohapl 03 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 2 08.48 428.00
7 Adrian MikoAdrian Miko 04 ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck... 6 08.61 396.00
8 Sebastan StojanSebastan Stojan 03 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 7 08.62 393.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 9.5.2019 - 10:30) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vlastimil JuříčekVlastimil Juříček 04 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 6 08.08 537.00
2 Jaromír MachalaJaromír Machala 04 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 2 08.21 500.00
3 Vojtěch TomalaVojtěch Tomala 05 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 7 08.22 498.00
4 Michal HrabicaMichal Hrabica 03 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 5 08.24 492.00
5 Jakub HriníkJakub Hriník 03 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 3 08.59 401.00
6 Jakub BudekJakub Budek 03 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 4 09.57 190.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 9.5.2019 - 10:30) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš ObloukLukáš Oblouk 05 ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck... 3 07.94 577.00
2 Samuel FrygyikSamuel Frygyik 04 Základní škola SvisleZákladní škola Svisle 4 08.10 531.00
3 Jiří OcelkaJiří Ocelka 04 ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck... 6 08.49 426.00
4 Dominik MirgaDominik Mirga 03 Základní škola SvisleZákladní škola Svisle 5 08.50 423.00
5 David LukavskýDavid Lukavský 04 ZŠ a MŠ Hranice, StruhlovskoZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko 7 08.52 418.00
6 Andrej SamuelsAndrej Samuels 04 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 2 08.84 340.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mikuláš TrojekMikuláš Trojek 04 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 8 07.67 659.00
2 Hynek CaletkaHynek Caletka 04 Základní škola SvisleZákladní škola Svisle 4 07.79 622.00
3 Lukáš ObloukLukáš Oblouk 05 ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck... 3 07.94 577.00
4 Matěj PorvolMatěj Porvol 03 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 8 07.95 574.00
5 Martin MíčekMartin Míček 03 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 3 07.97 568.00
6 Jan VerbichJan Verbich 04 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 1 08.02 554.00
7 Michal NovákMichal Novák 03 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 7 08.08 537.00
7 Vlastimil JuříčekVlastimil Juříček 04 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 6 08.08 537.00
9 Samuel FrygyikSamuel Frygyik 04 Základní škola SvisleZákladní škola Svisle 4 08.10 531.00
10 Jaromír MachalaJaromír Machala 04 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 2 08.21 500.00
11 Vojtěch TomalaVojtěch Tomala 05 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 7 08.22 498.00
12 Michal HrabicaMichal Hrabica 03 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 5 08.24 492.00
13 Matouš KubíčekMatouš Kubíček 03 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 5 08.25 489.00
14 Tobiáš KuchtaTobiáš Kuchta 05 Gymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a... 6 08.30 476.00
15 Lubomír KratochvílLubomír Kratochvíl 04 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 2 08.32 470.00
16 Vojtěch MohaplVojtěch Mohapl 03 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 2 08.48 428.00
17 Jiří OcelkaJiří Ocelka 04 ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck... 6 08.49 426.00
18 Dominik MirgaDominik Mirga 03 Základní škola SvisleZákladní škola Svisle 5 08.50 423.00
19 David LukavskýDavid Lukavský 04 ZŠ a MŠ Hranice, StruhlovskoZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko 7 08.52 418.00
20 Jakub HriníkJakub Hriník 03 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 3 08.59 401.00
21 Ondřej TalapkaOndřej Talapka 03 ZŠ a MŠ Hranice, StruhlovskoZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko 5 08.61 396.00
21 Adrian MikoAdrian Miko 04 ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck... 6 08.61 396.00
23 Sebastan StojanSebastan Stojan 03 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 7 08.62 393.00
24 Hong Minh TruongHong Minh Truong 04 Gymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a... 3 08.68 378.00
25 Tomáš MaródiTomáš Maródi 04 ZŠ a MŠ Hranice, StruhlovskoZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko 4 08.76 359.00
26 Martin SedláčekMartin Sedláček 04 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 1 08.78 354.00
27 Andrej SamuelsAndrej Samuels 04 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 2 08.84 340.00
28 Jakub BudekJakub Budek 03 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 4 09.57 190.00

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 9.5.2019 - 10:10) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán IlíkŠtěpán Ilík 05 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 3 08.10 531.00
2 Jiří KovářJiří Kovář 05 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 2 08.39 452.00
3 Jan KoňaříkJan Koňařík 05 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 6 08.54 413.00
4 Štěpán HynekŠtěpán Hynek 05 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 5 09.02 300.00
5 Michal SpáčilMichal Spáčil 06 ZŠ Přerov, Svisle 13ZŠ Přerov, Svisle 13 7 09.38 226.00
6 Jan SukJan Suk 06 ZŠ Přerov, Svisle 13ZŠ Přerov, Svisle 13 8 09.50 203.00
7 Matěj BícaMatěj Bíca 05 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 4 09.81 149.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 9.5.2019 - 10:10) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anthony KocmanAnthony Kocman 06 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 6 08.58 403.00
2 Matouš AdámekMatouš Adámek 05 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 4 08.61 396.00
3 Alexandr MajerAlexandr Majer 05 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 7 08.63 391.00
4 David HastíkDavid Hastík 06 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 3 08.65 386.00
5 Filip MachalíkFilip Machalík 05 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 2 09.22 257.00
6 Jindřich DresslerJindřich Dressler 06 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 5 09.22 257.00
7 Miroslav VaculíkMiroslav Vaculík 06 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 1 09.63 180.00
8 Šimon PospíšilíkŠimon Pospíšilík 06 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 8 10.15 99.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 9.5.2019 - 10:10) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef NěmecJosef Němec 05 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 2 08.12 525.00
2 Matouš HikschMatouš Hiksch 05 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 4 08.61 396.00
3 Jaroslav KostelníčekJaroslav Kostelníček 05 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 3 08.79 352.00
4 David JiránekDavid Jiránek 05 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 5 09.17 268.00
5= Petr KretekPetr Kretek 06 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 6 09.21 259.00
5= Matěj SehnálekMatěj Sehnálek 06 ZŠ Přerov, Svisle 13ZŠ Přerov, Svisle 13 7 09.21 259.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán IlíkŠtěpán Ilík 05 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 3 08.10 531.00
2 Josef NěmecJosef Němec 05 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 2 08.12 525.00
3 Jiří KovářJiří Kovář 05 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 2 08.39 452.00
4 Jan KoňaříkJan Koňařík 05 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 6 08.54 413.00
5 Anthony KocmanAnthony Kocman 06 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 6 08.58 403.00
6 Matouš AdámekMatouš Adámek 05 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 4 08.61 396.00
6 Matouš HikschMatouš Hiksch 05 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 4 08.61 396.00
8 Alexandr MajerAlexandr Majer 05 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 7 08.63 391.00
9 David HastíkDavid Hastík 06 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 3 08.65 386.00
10 Jaroslav KostelníčekJaroslav Kostelníček 05 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 3 08.79 352.00
11 Štěpán HynekŠtěpán Hynek 05 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 5 09.02 300.00
12 David JiránekDavid Jiránek 05 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 5 09.17 268.00
13 Petr KretekPetr Kretek 06 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 6 09.21 259.00
13 Matěj SehnálekMatěj Sehnálek 06 ZŠ Přerov, Svisle 13ZŠ Přerov, Svisle 13 7 09.21 259.00
15 Filip MachalíkFilip Machalík 05 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 2 09.22 257.00
15 Jindřich DresslerJindřich Dressler 06 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 5 09.22 257.00
17 Michal SpáčilMichal Spáčil 06 ZŠ Přerov, Svisle 13ZŠ Přerov, Svisle 13 7 09.38 226.00
18 Jan SukJan Suk 06 ZŠ Přerov, Svisle 13ZŠ Přerov, Svisle 13 8 09.50 203.00
19 Miroslav VaculíkMiroslav Vaculík 06 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 1 09.63 180.00
20 Matěj BícaMatěj Bíca 05 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 4 09.81 149.00
21 Šimon PospíšilíkŠimon Pospíšilík 06 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 8 10.15 99.00

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 9.5.2019 - 10:20) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza VálkováTereza Válková 04 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 7 08.57 681.00
2 Kateřina DokládalováKateřina Dokládalová 03 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 5 09.15 528.00
3 Tereza TeličkováTereza Teličková 04 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 4 09.18 521.00
4 Amálie OralováAmálie Oralová 04 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 8 09.33 484.00
5 Sára ŠevčíkováSára Ševčíková 03 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 3 09.43 461.00
6 Katrin DarmováKatrin Darmová 05 Gymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a... 2 09.63 415.00
7 Sára KučerkováSára Kučerková 03 Gymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a... 6 09.76 386.00
MS Ilona SzárazováIlona Szárazová 04 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 1 10.70 208.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 9.5.2019 - 10:20) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Elena LaitochováElena Laitochová 05 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 8 08.70 645.00
2 Hana KlanicováHana Klanicová 05 ZŠ a MŠ Hranice, StruhlovskoZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko 7 09.40 468.00
3 Monika PokornáMonika Pokorná 03 ZŠ a MŠ Hranická Lipník nad BečvouZŠ a MŠ Hranická Lipník nad... 1 09.56 431.00
4 Marie DvořákováMarie Dvořáková 04 ZŠ Přerov, Svisle 13ZŠ Přerov, Svisle 13 3 09.60 422.00
5 Amálie CahlíkováAmálie Cahlíková 05 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 5 09.65 411.00
6 Eliška AndrýskováEliška Andrýsková 05 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 4 09.86 365.00
7 Veronika JančíkováVeronika Jančíková 05 ZŠ a MŠ Hranice, StruhlovskoZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko 6 09.93 350.00
8 Eliška JurečkováEliška Jurečková 04 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 2 10.01 334.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 9.5.2019 - 10:20) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie ČíhalováJulie Číhalová 04 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 5 08.65 659.00
2 Nela AndrysováNela Andrysová 05 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 4 09.02 561.00
3 Sabina HorákováSabina Horáková 04 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 3 09.27 499.00
4 Klára ŠvarcováKlára Švarcová 04 ZŠ Přerov, Svisle 13ZŠ Přerov, Svisle 13 8 09.33 484.00
5 Klára ObloukováKlára Oblouková 03 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 2 09.41 465.00
6 Nikola KropáčováNikola Kropáčová 04 ZŠ Přerov, Svisle 13ZŠ Přerov, Svisle 13 6 09.44 458.00
7 Kateřina PrváKateřina Prvá 05 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 7 09.53 438.00
8 Michaela TobiášováMichaela Tobiášová 04 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 1 10.09 318.00
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (čt, 9.5.2019 - 10:20) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie RodekováNatálie Rodeková 05 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 6 08.86 603.00
2 Hana JedličkováHana Jedličková 04 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 5 09.22 511.00
3 Barbora JaníkováBarbora Janíková 05 ZŠ a MŠ Hranická Lipník nad BečvouZŠ a MŠ Hranická Lipník nad... 4 09.47 451.00
4 Barbora SmolováBarbora Smolová 04 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 2 09.48 449.00
5 Veronika LehkáVeronika Lehká 05 ZŠ a MŠ Hranice, StruhlovskoZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko 3 10.31 276.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza VálkováTereza Válková 04 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 7 08.57 681.00
2 Julie ČíhalováJulie Číhalová 04 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 5 08.65 659.00
3 Elena LaitochováElena Laitochová 05 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 8 08.70 645.00
4 Natálie RodekováNatálie Rodeková 05 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 6 08.86 603.00
5 Nela AndrysováNela Andrysová 05 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 4 09.02 561.00
6 Kateřina DokládalováKateřina Dokládalová 03 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 5 09.15 528.00
7 Tereza TeličkováTereza Teličková 04 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 4 09.18 521.00
8 Hana JedličkováHana Jedličková 04 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 5 09.22 511.00
9 Sabina HorákováSabina Horáková 04 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 3 09.27 499.00
10 Amálie OralováAmálie Oralová 04 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 8 09.33 484.00
10 Klára ŠvarcováKlára Švarcová 04 ZŠ Přerov, Svisle 13ZŠ Přerov, Svisle 13 8 09.33 484.00
12 Hana KlanicováHana Klanicová 05 ZŠ a MŠ Hranice, StruhlovskoZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko 7 09.40 468.00
13 Klára ObloukováKlára Oblouková 03 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 2 09.41 465.00
14 Sára ŠevčíkováSára Ševčíková 03 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 3 09.43 461.00
15 Nikola KropáčováNikola Kropáčová 04 ZŠ Přerov, Svisle 13ZŠ Přerov, Svisle 13 6 09.44 458.00
16 Barbora JaníkováBarbora Janíková 05 ZŠ a MŠ Hranická Lipník nad BečvouZŠ a MŠ Hranická Lipník nad... 4 09.47 451.00
17 Barbora SmolováBarbora Smolová 04 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 2 09.48 449.00
18 Kateřina PrváKateřina Prvá 05 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 7 09.53 438.00
19 Monika PokornáMonika Pokorná 03 ZŠ a MŠ Hranická Lipník nad BečvouZŠ a MŠ Hranická Lipník nad... 1 09.56 431.00
20 Marie DvořákováMarie Dvořáková 04 ZŠ Přerov, Svisle 13ZŠ Přerov, Svisle 13 3 09.60 422.00
21 Katrin DarmováKatrin Darmová 05 Gymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a... 2 09.63 415.00
22 Amálie CahlíkováAmálie Cahlíková 05 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 5 09.65 411.00
23 Sára KučerkováSára Kučerková 03 Gymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a... 6 09.76 386.00
24 Eliška AndrýskováEliška Andrýsková 05 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 4 09.86 365.00
25 Veronika JančíkováVeronika Jančíková 05 ZŠ a MŠ Hranice, StruhlovskoZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko 6 09.93 350.00
26 Eliška JurečkováEliška Jurečková 04 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 2 10.01 334.00
27 Michaela TobiášováMichaela Tobiášová 04 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 1 10.09 318.00
28 Veronika LehkáVeronika Lehká 05 ZŠ a MŠ Hranice, StruhlovskoZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko 3 10.31 276.00
29 Ilona SzárazováIlona Szárazová 04 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 1 10.70 208.00

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 9.5.2019 - 10:00) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie KročováMarie Kročová 06 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 6 09.05 553.00
2 Gabriela VaculováGabriela Vaculová 05 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 8 09.14 531.00
3 Nela PeškováNela Pešková 06 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 7 09.38 472.00
4 Šárka VaňkováŠárka Vaňková 06 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 5 09.45 456.00
5 Monika KučerováMonika Kučerová 05 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 4 09.47 451.00
6 Anna VávrováAnna Vávrová 07 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 3 09.53 438.00
7 Saskie PavlíkováSaskie Pavlíková 05 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 2 09.72 395.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 9.5.2019 - 10:00) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie ZatloukalováNatálie Zatloukalová 06 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 8 09.01 564.00
2 Karolína PospíšilováKarolína Pospíšilová 06 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 6 09.21 513.00
3 Sabina VítkováSabina Vítková 05 ZŠ a MŠ Hranická Lipník nad BečvouZŠ a MŠ Hranická Lipník nad... 2 09.53 438.00
4 Valentýna DohnalováValentýna Dohnalová 07 ZŠ a MŠ Hranická Lipník nad BečvouZŠ a MŠ Hranická Lipník nad... 5 09.72 395.00
5 Valentýna VýstřelováValentýna Výstřelová 06 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 7 09.74 391.00
6 Andrea ČevelováAndrea Čevelová 06 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 4 09.77 384.00
7 Ella PohnánováElla Pohnánová 06 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 3 09.82 374.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (čt, 9.5.2019 - 10:00) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna PokornáKristýna Pokorná 06 ZŠ a MŠ Hranická Lipník nad BečvouZŠ a MŠ Hranická Lipník nad... 6 08.96 576.00
2 Kamila PosoldováKamila Posoldová 06 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 2 09.43 461.00
3 Lucie SkařupováLucie Skařupová 06 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 8 09.45 456.00
4 Vendula CetkovskáVendula Cetkovská 07 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 4 09.50 444.00
5 Natálie ČernoškováNatálie Černošková 06 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 5 09.57 428.00
6 Tereza KrutilováTereza Krutilová 06 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 3 09.75 389.00
7 Alexandra RybkováAlexandra Rybková 06 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 7 10.12 312.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna PokornáKristýna Pokorná 06 ZŠ a MŠ Hranická Lipník nad BečvouZŠ a MŠ Hranická Lipník nad... 6 08.96 576.00
2 Natálie ZatloukalováNatálie Zatloukalová 06 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 8 09.01 564.00
3 Marie KročováMarie Kročová 06 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 6 09.05 553.00
4 Gabriela VaculováGabriela Vaculová 05 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 8 09.14 531.00
5 Karolína PospíšilováKarolína Pospíšilová 06 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 6 09.21 513.00
6 Nela PeškováNela Pešková 06 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 7 09.38 472.00
7 Kamila PosoldováKamila Posoldová 06 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 2 09.43 461.00
8 Šárka VaňkováŠárka Vaňková 06 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 5 09.45 456.00
8 Lucie SkařupováLucie Skařupová 06 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 8 09.45 456.00
10 Monika KučerováMonika Kučerová 05 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 4 09.47 451.00
11 Vendula CetkovskáVendula Cetkovská 07 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 4 09.50 444.00
12 Anna VávrováAnna Vávrová 07 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 3 09.53 438.00
12 Sabina VítkováSabina Vítková 05 ZŠ a MŠ Hranická Lipník nad BečvouZŠ a MŠ Hranická Lipník nad... 2 09.53 438.00
14 Natálie ČernoškováNatálie Černošková 06 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 5 09.57 428.00
15 Saskie PavlíkováSaskie Pavlíková 05 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 2 09.72 395.00
15 Valentýna DohnalováValentýna Dohnalová 07 ZŠ a MŠ Hranická Lipník nad BečvouZŠ a MŠ Hranická Lipník nad... 5 09.72 395.00
17 Valentýna VýstřelováValentýna Výstřelová 06 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 7 09.74 391.00
18 Tereza KrutilováTereza Krutilová 06 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 3 09.75 389.00
19 Andrea ČevelováAndrea Čevelová 06 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 4 09.77 384.00
20 Ella PohnánováElla Pohnánová 06 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 3 09.82 374.00
21 Alexandra RybkováAlexandra Rybková 06 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 7 10.12 312.00

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 9.5.2019 - 10:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina HrazdírováKateřina Hrazdírová 06 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 5 2:00.30 504.00
2 Tereza KrutilováTereza Krutilová 06 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 9 2:07.55 403.00
3 Adéla ButorováAdéla Butorová 06 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 1 2:08.85 386.00
4 Valentýna DohnalováValentýna Dohnalová 07 ZŠ a MŠ Hranická Lipník nad BečvouZŠ a MŠ Hranická Lipník nad... 3 2:12.16 344.00
5 Adéla ČástečkováAdéla Částečková 06 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 2 2:12.23 344.00
6 Viktorie FilipováViktorie Filipová 06 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 4 2:15.53 304.00
7 Daniela KrejčíDaniela Krejčí 07 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 7 2:24.87 205.00
8 Justýna KrumpolzováJustýna Krumpolzová 06 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 8 2:36.70 106.00
9 Anna JandováAnna Jandová 05 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 6 2:41.47 75.00
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (čt, 9.5.2019 - 10:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kristýna PokornáKristýna Pokorná 06 ZŠ a MŠ Hranická Lipník nad BečvouZŠ a MŠ Hranická Lipník nad... 5 1:59.03 523.00
2 Marie SlaměníkováMarie Slaměníková 07 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 6 1:59.54 515.00
3 Beáta PlevákováBeáta Pleváková 06 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 4 2:02.40 474.00
4 Lucie MertováLucie Mertová 05 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 1 2:03.41 460.00
5 Klára BačováKlára Bačová 05 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 12 2:03.47 459.00
6 Ganvara PavelkováGanvara Pavelková 06 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 3 2:04.55 444.00
7 Tereza TicháTereza Tichá 07 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 7 2:11.29 355.00
8 Anna VávrováAnna Vávrová 07 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 9 2:11.44 353.00
9 Sabina VítkováSabina Vítková 05 ZŠ a MŠ Hranická Lipník nad BečvouZŠ a MŠ Hranická Lipník nad... 11 2:15.23 308.00
10 Nevena TopalovičNevena Topalovič 07 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 8 2:28.06 175.00
11 Marie VavříkováMarie Vavříková 06 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 10 2:35.91 112.00
Amálie MirvaldováAmálie Mirvaldová 06 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 2 DNF
Celkem 12 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kristýna PokornáKristýna Pokorná 06 ZŠ a MŠ Hranická Lipník nad BečvouZŠ a MŠ Hranická Lipník nad... 5 1:59.03 523.00
2 Marie SlaměníkováMarie Slaměníková 07 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 6 1:59.54 515.00
3 Kateřina HrazdírováKateřina Hrazdírová 06 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 5 2:00.30 504.00
4 Beáta PlevákováBeáta Pleváková 06 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 4 2:02.40 474.00
5 Lucie MertováLucie Mertová 05 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 1 2:03.41 460.00
6 Klára BačováKlára Bačová 05 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 12 2:03.47 459.00
7 Ganvara PavelkováGanvara Pavelková 06 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 3 2:04.55 444.00
8 Tereza KrutilováTereza Krutilová 06 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 9 2:07.55 403.00
9 Adéla ButorováAdéla Butorová 06 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 1 2:08.85 386.00
10 Tereza TicháTereza Tichá 07 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 7 2:11.29 355.00
11 Anna VávrováAnna Vávrová 07 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 9 2:11.44 353.00
12 Valentýna DohnalováValentýna Dohnalová 07 ZŠ a MŠ Hranická Lipník nad BečvouZŠ a MŠ Hranická Lipník nad... 3 2:12.16 344.00
13 Adéla ČástečkováAdéla Částečková 06 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 2 2:12.23 344.00
14 Sabina VítkováSabina Vítková 05 ZŠ a MŠ Hranická Lipník nad BečvouZŠ a MŠ Hranická Lipník nad... 11 2:15.23 308.00
15 Viktorie FilipováViktorie Filipová 06 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 4 2:15.53 304.00
16 Daniela KrejčíDaniela Krejčí 07 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 7 2:24.87 205.00
17 Nevena TopalovičNevena Topalovič 07 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 8 2:28.06 175.00
18 Marie VavříkováMarie Vavříková 06 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 10 2:35.91 112.00
19 Justýna KrumpolzováJustýna Krumpolzová 06 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 8 2:36.70 106.00
20 Anna JandováAnna Jandová 05 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 6 2:41.47 75.00
Amálie MirvaldováAmálie Mirvaldová 06 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 2 DNF

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 9.5.2019 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Silvie BeňováSilvie Beňová 05 Gymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a... 1 2:54.86 414.00
2 Viktorie HoferkováViktorie Hoferková 04 ZŠ Přerov, Svisle 13ZŠ Přerov, Svisle 13 10 2:56.45 399.00
3 Klára VránováKlára Vránová 04 Gymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a... 2 3:01.41 352.00
4 Alice FlorekováAlice Floreková 03 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 9 3:04.32 326.00
5 Aneta KupčíkováAneta Kupčíková 04 ZŠ Přerov, Svisle 13ZŠ Přerov, Svisle 13 13 3:05.32 317.00
6 Barbora JaníkováBarbora Janíková 05 ZŠ a MŠ Hranická Lipník nad BečvouZŠ a MŠ Hranická Lipník nad... 11 3:06.44 308.00
7 Adéla PřikrylováAdéla Přikrylová 04 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 3 3:06.91 304.00
8 Světlana JarolímováSvětlana Jarolímová 05 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 5 3:08.94 287.00
9 Patricie PospíšilováPatricie Pospíšilová 04 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 4 3:11.33 267.00
10 Tereza BartlováTereza Bartlová 04 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 7 3:16.25 229.00
11 Tereza AndrisováTereza Andrisová 05 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 6 3:16.69 226.00
12 Jana DreiseitlováJana Dreiseitlová 04 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 8 3:19.58 205.00
13 Lenka KotkováLenka Kotková 05 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 12 3:28.04 149.00
Celkem 13 závodníků
Běh 02 (čt, 9.5.2019 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Zuzana SlobodováZuzana Slobodová 05 ZŠ a MŠ Hranice, StruhlovskoZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko 8 2:50.78 456.00
2 Viktorie MádrováViktorie Mádrová 04 ZŠ a MŠ Hranická Lipník nad BečvouZŠ a MŠ Hranická Lipník nad... 2 2:51.57 447.00
3 Elena LaitochováElena Laitochová 05 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 1 2:52.70 436.00
4 Jana TomečkováJana Tomečková 04 ZŠ a MŠ Hranice, StruhlovskoZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko 13 3:10.33 275.00
5 Zuzana SargánkováZuzana Sargánková 04 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 7 3:11.09 269.00
6 Vendula NěmečkováVendula Němečková 05 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 5 3:15.82 232.00
7 Marie TheimerováMarie Theimerová 05 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 11 3:17.97 216.00
8 Tereza SvobodováTereza Svobodová 05 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 9 3:18.51 212.00
9 Lucie MünsterováLucie Münsterová 04 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 4 3:20.36 199.00
10 Denisa RákosováDenisa Rákosová 05 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 6 3:22.81 182.00
11 Zuzana ŠvarcováZuzana Švarcová 04 ZŠ Přerov, Svisle 13ZŠ Přerov, Svisle 13 10 3:25.94 162.00
12 Natálie TillováNatálie Tillová 04 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 12 3:26.18 160.00
13 Klára ZemanováKlára Zemanová 05 ZŠ a MŠ Hranice, StruhlovskoZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko 14 3:31.67 127.00
Anežka MořkovskáAnežka Mořkovská 04 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 3 DNF
Celkem 14 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Zuzana SlobodováZuzana Slobodová 05 ZŠ a MŠ Hranice, StruhlovskoZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko 8 2:50.78 456.00
2 Viktorie MádrováViktorie Mádrová 04 ZŠ a MŠ Hranická Lipník nad BečvouZŠ a MŠ Hranická Lipník nad... 2 2:51.57 447.00
3 Elena LaitochováElena Laitochová 05 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 1 2:52.70 436.00
4 Silvie BeňováSilvie Beňová 05 Gymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a... 1 2:54.86 414.00
5 Viktorie HoferkováViktorie Hoferková 04 ZŠ Přerov, Svisle 13ZŠ Přerov, Svisle 13 10 2:56.45 399.00
6 Klára VránováKlára Vránová 04 Gymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a... 2 3:01.41 352.00
7 Alice FlorekováAlice Floreková 03 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 9 3:04.32 326.00
8 Aneta KupčíkováAneta Kupčíková 04 ZŠ Přerov, Svisle 13ZŠ Přerov, Svisle 13 13 3:05.32 317.00
9 Barbora JaníkováBarbora Janíková 05 ZŠ a MŠ Hranická Lipník nad BečvouZŠ a MŠ Hranická Lipník nad... 11 3:06.44 308.00
10 Adéla PřikrylováAdéla Přikrylová 04 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 3 3:06.91 304.00
11 Světlana JarolímováSvětlana Jarolímová 05 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 5 3:08.94 287.00
12 Jana TomečkováJana Tomečková 04 ZŠ a MŠ Hranice, StruhlovskoZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko 13 3:10.33 275.00
13 Zuzana SargánkováZuzana Sargánková 04 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 7 3:11.09 269.00
14 Patricie PospíšilováPatricie Pospíšilová 04 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 4 3:11.33 267.00
15 Vendula NěmečkováVendula Němečková 05 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 5 3:15.82 232.00
16 Tereza BartlováTereza Bartlová 04 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 7 3:16.25 229.00
17 Tereza AndrisováTereza Andrisová 05 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 6 3:16.69 226.00
18 Marie TheimerováMarie Theimerová 05 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 11 3:17.97 216.00
19 Tereza SvobodováTereza Svobodová 05 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 9 3:18.51 212.00
20 Jana DreiseitlováJana Dreiseitlová 04 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 8 3:19.58 205.00
21 Lucie MünsterováLucie Münsterová 04 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 4 3:20.36 199.00
22 Denisa RákosováDenisa Rákosová 05 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 6 3:22.81 182.00
23 Zuzana ŠvarcováZuzana Švarcová 04 ZŠ Přerov, Svisle 13ZŠ Přerov, Svisle 13 10 3:25.94 162.00
24 Natálie TillováNatálie Tillová 04 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 12 3:26.18 160.00
25 Lenka KotkováLenka Kotková 05 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 12 3:28.04 149.00
26 Klára ZemanováKlára Zemanová 05 ZŠ a MŠ Hranice, StruhlovskoZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko 14 3:31.67 127.00
Anežka MořkovskáAnežka Mořkovská 04 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 3 DNF

1000 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 9.5.2019 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vojtěch KarlíkVojtěch Karlík 05 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 8 3:17.01 507.00
2 Anthony KocmanAnthony Kocman 06 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 9 3:19.05 490.00
3 Sáva BiječekSáva Biječek 05 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 2 3:23.21 455.00
4 Eduard ČíhalEduard Číhal 05 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 4 3:24.66 443.00
5 Lukáš BednaříkLukáš Bednařík 06 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 1 3:25.55 436.00
6 Jan KoňaříkJan Koňařík 05 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 10 3:27.16 423.00
7 Jakub CsomaJakub Csoma 06 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 3 3:28.38 413.00
8 Lukáš HanzelkaLukáš Hanzelka 05 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 6 3:35.42 359.00
9 Tomáš KarasTomáš Karas 06 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 7 4:03.35 181.00
Radim DoleželRadim Doležel 07 ZŠ Přerov, Svisle 13ZŠ Přerov, Svisle 13 5 DNF
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (čt, 9.5.2019 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jaroslav KostelníčekJaroslav Kostelníček 05 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 1 3:25.05 440.00
2 Samuel PungeSamuel Punge 06 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 7 3:26.87 425.00
3 Josef KubaJosef Kuba 05 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 3 3:45.13 291.00
4 Viliam NedasViliam Nedas 05 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 6 3:55.25 227.00
5 Šimon LorencŠimon Lorenc 06 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 4 4:00.06 199.00
6 Jiří TesařJiří Tesař 06 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 8 4:05.04 172.00
7 Michael ZemánekMichael Zemánek 07 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 11 4:10.47 144.00
8 Richard KropáčRichard Kropáč 06 ZŠ Přerov, Svisle 13ZŠ Přerov, Svisle 13 2 4:25.17 81.00
9 Lukáš MedunaLukáš Meduna 06 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 5 4:27.54 72.00
10 Gabriel ZapletalGabriel Zapletal 06 ZŠ Přerov, Svisle 13ZŠ Přerov, Svisle 13 10 4:28.82 68.00
11 Marek VyroubalMarek Vyroubal 05 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 9 4:55.15 6.00
Celkem 11 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vojtěch KarlíkVojtěch Karlík 05 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 8 3:17.01 507.00
2 Anthony KocmanAnthony Kocman 06 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 9 3:19.05 490.00
3 Sáva BiječekSáva Biječek 05 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 2 3:23.21 455.00
4 Eduard ČíhalEduard Číhal 05 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 4 3:24.66 443.00
5 Jaroslav KostelníčekJaroslav Kostelníček 05 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 1 3:25.05 440.00
6 Lukáš BednaříkLukáš Bednařík 06 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 1 3:25.55 436.00
7 Samuel PungeSamuel Punge 06 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 7 3:26.87 425.00
8 Jan KoňaříkJan Koňařík 05 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 10 3:27.16 423.00
9 Jakub CsomaJakub Csoma 06 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 3 3:28.38 413.00
10 Lukáš HanzelkaLukáš Hanzelka 05 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 6 3:35.42 359.00
11 Josef KubaJosef Kuba 05 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 3 3:45.13 291.00
12 Viliam NedasViliam Nedas 05 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 6 3:55.25 227.00
13 Šimon LorencŠimon Lorenc 06 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 4 4:00.06 199.00
14 Tomáš KarasTomáš Karas 06 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 7 4:03.35 181.00
15 Jiří TesařJiří Tesař 06 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 8 4:05.04 172.00
16 Michael ZemánekMichael Zemánek 07 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 11 4:10.47 144.00
17 Richard KropáčRichard Kropáč 06 ZŠ Přerov, Svisle 13ZŠ Přerov, Svisle 13 2 4:25.17 81.00
18 Lukáš MedunaLukáš Meduna 06 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 5 4:27.54 72.00
19 Gabriel ZapletalGabriel Zapletal 06 ZŠ Přerov, Svisle 13ZŠ Přerov, Svisle 13 10 4:28.82 68.00
20 Marek VyroubalMarek Vyroubal 05 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 9 4:55.15 6.00
Radim DoleželRadim Doležel 07 ZŠ Přerov, Svisle 13ZŠ Přerov, Svisle 13 5 DNF

1500 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 9.5.2019 - 11:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jáchym KoubaJáchym Kouba 04 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 14 4:56.89 578.00
2 Dominik FoltasDominik Foltas 04 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 8 5:04.71 533.00
3 Tobiáš KuchtaTobiáš Kuchta 05 Gymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a... 1 5:08.15 514.00
4 Michal HrabicaMichal Hrabica 03 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 11 5:09.73 505.00
5 Marek BalabánMarek Balabán 04 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 4 5:41.66 344.00
6 Zdeněk KrálZdeněk Král 04 Základní škola SvisleZákladní škola Svisle 15 5:46.85 320.00
7 Matyáš HlaváčMatyáš Hlaváč 05 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 10 5:48.92 311.00
8 Marek ZdražilMarek Zdražil 05 Gymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a... 3 5:56.95 277.00
9 Alex JanoAlex Jano 05 Základní škola SvisleZákladní škola Svisle 12 6:05.75 241.00
10 Filip JurečekFilip Jureček 04 ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck... 13 6:08.71 230.00
11 Martin BendaMartin Benda 03 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 6 6:13.28 212.00
12 Ondřej BéňaOndřej Béňa 05 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 5 6:16.12 202.00
13 Jakub BudekJakub Budek 03 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 7 6:35.88 137.00
David FrydrychDavid Frydrych 03 ZŠ a MŠ Hranice, StruhlovskoZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko 9 DNF
Tomáš ChodilíkTomáš Chodilík 04 Gymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a... 2 DNF
Celkem 15 závodníků
Běh 02 (čt, 9.5.2019 - 11:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vojtěch VeselýVojtěch Veselý 04 Základní škola SvisleZákladní škola Svisle 14 4:56.74 579.00
2 Martin OndruškaMartin Ondruška 04 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 7 4:59.32 564.00
3 Dan ŠtěpánekDan Štěpánek 03 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 13 5:09.07 509.00
4 Tadeáš KýbusTadeáš Kýbus 03 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 2 5:11.12 497.00
5 Jan MožíšJan Možíš 03 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 4 5:14.34 480.00
6 Jiří VyhlídalJiří Vyhlídal 04 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 15 5:16.19 470.00
7 Jiří SedlákJiří Sedlák 03 ZŠ a MŠ Hranice, StruhlovskoZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko 10 5:18.21 459.00
8 Lubomír KratochvílLubomír Kratochvíl 04 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 1 5:23.32 433.00
9 Marek PavelkaMarek Pavelka 05 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 8 5:26.61 416.00
10 Martin SedlákMartin Sedlák 03 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 9 5:29.95 400.00
11 Petr ObloukPetr Oblouk 03 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 6 5:33.00 385.00
12 Lukáš ObloukLukáš Oblouk 05 ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck... 5 5:37.64 362.00
František ŠamořilFrantišek Šamořil 05 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 12 DNS
Tomáš MaródiTomáš Maródi 04 ZŠ a MŠ Hranice, StruhlovskoZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko 3 DNS
Filip SlovákFilip Slovák 04 ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck... 11 DNF
Celkem 15 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vojtěch VeselýVojtěch Veselý 04 Základní škola SvisleZákladní škola Svisle 14 4:56.74 579.00
2 Jáchym KoubaJáchym Kouba 04 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 14 4:56.89 578.00
3 Martin OndruškaMartin Ondruška 04 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 7 4:59.32 564.00
4 Dominik FoltasDominik Foltas 04 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 8 5:04.71 533.00
5 Tobiáš KuchtaTobiáš Kuchta 05 Gymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a... 1 5:08.15 514.00
6 Dan ŠtěpánekDan Štěpánek 03 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 13 5:09.07 509.00
7 Michal HrabicaMichal Hrabica 03 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 11 5:09.73 505.00
8 Tadeáš KýbusTadeáš Kýbus 03 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 2 5:11.12 497.00
9 Jan MožíšJan Možíš 03 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 4 5:14.34 480.00
10 Jiří VyhlídalJiří Vyhlídal 04 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 15 5:16.19 470.00
11 Jiří SedlákJiří Sedlák 03 ZŠ a MŠ Hranice, StruhlovskoZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko 10 5:18.21 459.00
12 Lubomír KratochvílLubomír Kratochvíl 04 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 1 5:23.32 433.00
13 Marek PavelkaMarek Pavelka 05 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 8 5:26.61 416.00
14 Martin SedlákMartin Sedlák 03 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 9 5:29.95 400.00
15 Petr ObloukPetr Oblouk 03 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 6 5:33.00 385.00
16 Lukáš ObloukLukáš Oblouk 05 ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck... 5 5:37.64 362.00
17 Marek BalabánMarek Balabán 04 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 4 5:41.66 344.00
18 Zdeněk KrálZdeněk Král 04 Základní škola SvisleZákladní škola Svisle 15 5:46.85 320.00
19 Matyáš HlaváčMatyáš Hlaváč 05 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 10 5:48.92 311.00
20 Marek ZdražilMarek Zdražil 05 Gymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a... 3 5:56.95 277.00
21 Alex JanoAlex Jano 05 Základní škola SvisleZákladní škola Svisle 12 6:05.75 241.00
22 Filip JurečekFilip Jureček 04 ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck... 13 6:08.71 230.00
23 Martin BendaMartin Benda 03 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 6 6:13.28 212.00
24 Ondřej BéňaOndřej Béňa 05 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 5 6:16.12 202.00
25 Jakub BudekJakub Budek 03 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 7 6:35.88 137.00
David FrydrychDavid Frydrych 03 ZŠ a MŠ Hranice, StruhlovskoZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko 9 DNF
Tomáš ChodilíkTomáš Chodilík 04 Gymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a... 2 DNF
František ŠamořilFrantišek Šamořil 05 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 12 DNS
Tomáš MaródiTomáš Maródi 04 ZŠ a MŠ Hranice, StruhlovskoZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko 3 DNS
Filip SlovákFilip Slovák 04 ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck... 11 DNF

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 9.5.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Verbich, Švestka, Novák, Mohapl Verbich, Švestka, Novák, Mohapl ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 1 31.44 490.00
2 Ocelka, Jureček, Slovák, Zbruž Ocelka, Jureček, Slovák, Zbruž ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck... 6 31.66 475.00
3 Oblouk, Glos, Grebeníček, Hriník Oblouk, Glos, Grebeníček, Hriník ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 2 33.39 363.00
4 Frydrýšek, Budek, Vohnout, Samuels Frydrýšek, Budek, Vohnout, Samuels ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 3 34.02 326.00
5 Bartošík, Drábek, Gromus, Hlaváč Bartošík, Drábek, Gromus, Hlaváč ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 4 34.26 312.00
Kyas, Štěpánek, Martinec, Bělka Kyas, Štěpánek, Martinec, Bělka ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 5 DQ
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 9.5.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Houšťava, Punge, Trojek, Míček Houšťava, Punge, Trojek, Míček Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 5 30.35 569.00
2 Juříček, Hrabica, Machala, Doležal Juříček, Hrabica, Machala, Doležal ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 2 31.46 489.00
3 Frygyik, Jano, Mirga, Caletka Frygyik, Jano, Mirga, Caletka Základní škola SvisleZákladní škola Svisle 3 31.96 455.00
4 Foltas, Kouba, Macháček, Kubíček Foltas, Kouba, Macháček, Kubíček Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 4 32.38 427.00
5 Martinec, Balabán, Kubeša, Besta Martinec, Balabán, Kubeša, Besta ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 6 32.85 397.00
6 Vyhlídal, Štěpán, Tas, Pikna Vyhlídal, Štěpán, Tas, Pikna ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 1 35.94 224.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 9.5.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Frydrych, Maródi, Talapka, Číhal Frydrych, Maródi, Talapka, Číhal ZŠ a MŠ Hranice, StruhlovskoZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko 4 32.33 430.00
2 Pavlík, Petˇka, Suk, Veselý Pavlík, Petˇka, Suk, Veselý Základní škola SvisleZákladní škola Svisle 5 32.68 408.00
3 Truong, Chodilík, Kuchta, Šenk Truong, Chodilík, Kuchta, Šenk Gymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a... 6 32.74 404.00
4 Porvol, Hubka, Benda, Stojan Porvol, Hubka, Benda, Stojan ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 2 32.80 400.00
5 Jureček, Miko, Oblouk, Keňo Jureček, Miko, Oblouk, Keňo ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck... 3 33.85 336.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Houšťava, Punge, Trojek, Míček Houšťava, Punge, Trojek, Míček Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 5 30.35 569.00
2 Verbich, Švestka, Novák, Mohapl Verbich, Švestka, Novák, Mohapl ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 1 31.44 490.00
3 Juříček, Hrabica, Machala, Doležal Juříček, Hrabica, Machala, Doležal ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 2 31.46 489.00
4 Ocelka, Jureček, Slovák, Zbruž Ocelka, Jureček, Slovák, Zbruž ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck... 6 31.66 475.00
5 Frygyik, Jano, Mirga, Caletka Frygyik, Jano, Mirga, Caletka Základní škola SvisleZákladní škola Svisle 3 31.96 455.00
6 Frydrych, Maródi, Talapka, Číhal Frydrych, Maródi, Talapka, Číhal ZŠ a MŠ Hranice, StruhlovskoZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko 4 32.33 430.00
7 Foltas, Kouba, Macháček, Kubíček Foltas, Kouba, Macháček, Kubíček Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 4 32.38 427.00
8 Pavlík, Petˇka, Suk, Veselý Pavlík, Petˇka, Suk, Veselý Základní škola SvisleZákladní škola Svisle 5 32.68 408.00
9 Truong, Chodilík, Kuchta, Šenk Truong, Chodilík, Kuchta, Šenk Gymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a... 6 32.74 404.00
10 Porvol, Hubka, Benda, Stojan Porvol, Hubka, Benda, Stojan ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 2 32.80 400.00
11 Martinec, Balabán, Kubeša, Besta Martinec, Balabán, Kubeša, Besta ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 6 32.85 397.00
12 Oblouk, Glos, Grebeníček, Hriník Oblouk, Glos, Grebeníček, Hriník ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 2 33.39 363.00
13 Jureček, Miko, Oblouk, Keňo Jureček, Miko, Oblouk, Keňo ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck... 3 33.85 336.00
14 Frydrýšek, Budek, Vohnout, Samuels Frydrýšek, Budek, Vohnout, Samuels ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 3 34.02 326.00
15 Bartošík, Drábek, Gromus, Hlaváč Bartošík, Drábek, Gromus, Hlaváč ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 4 34.26 312.00
16 Vyhlídal, Štěpán, Tas, Pikna Vyhlídal, Štěpán, Tas, Pikna ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 1 35.94 224.00
Kyas, Štěpánek, Martinec, Bělka Kyas, Štěpánek, Martinec, Bělka ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 5 DQ

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 9.5.2019 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pistovčák, Hynek, Kostelníček, Ilík Pistovčák, Hynek, Kostelníček, Ilík ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 2 31.87 461.00
2 Adámek, Koňařík, Pilíšek, Kocman Adámek, Koňařík, Pilíšek, Kocman ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 4 32.41 425.00
3 Mašláň, Němec, Vaculík, Jiránek Mašláň, Němec, Vaculík, Jiránek ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 5 34.36 307.00
4 Punge, Hiksch, Hastík, Majer Punge, Hiksch, Hastík, Majer Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 6 34.38 306.00
5 Suk, Sehnálek, Phang Phom, Spáčil Suk, Sehnálek, Phang Phom, Spáčil ZŠ Přerov, Svisle 13ZŠ Přerov, Svisle 13 1 36.90 179.00
Bíca, Machalík, Meduna, Pospíšilík Bíca, Machalík, Meduna, Pospíšilík ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 3 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 9.5.2019 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Číhal, Sehnalík, Bitter, Vymětalík Číhal, Sehnalík, Bitter, Vymětalík ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 3 35.09 267.00
2 Pospíšil, Martinec, Csoma, Bednařík Pospíšil, Martinec, Csoma, Bednařík Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 6 35.21 261.00
3 Karlík, Dressler, Kretek, Kovář Karlík, Dressler, Kretek, Kovář ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 2 35.49 246.00
4 Běhůnek, Jančík, Lorenc, Hrubča Běhůnek, Jančík, Lorenc, Hrubča ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 4 38.55 113.00
5 Doležel, Knop, Kropáč, Zapletal Doležel, Knop, Kropáč, Zapletal ZŠ Přerov, Svisle 13ZŠ Přerov, Svisle 13 5 39.24 89.00
6 Vyroubal, Zaoral, Zemánek, Steffan Vyroubal, Zaoral, Zemánek, Steffan ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 1 40.42 55.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pistovčák, Hynek, Kostelníček, Ilík Pistovčák, Hynek, Kostelníček, Ilík ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 2 31.87 461.00
2 Adámek, Koňařík, Pilíšek, Kocman Adámek, Koňařík, Pilíšek, Kocman ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 4 32.41 425.00
3 Mašláň, Němec, Vaculík, Jiránek Mašláň, Němec, Vaculík, Jiránek ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 5 34.36 307.00
4 Punge, Hiksch, Hastík, Majer Punge, Hiksch, Hastík, Majer Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 6 34.38 306.00
5 Číhal, Sehnalík, Bitter, Vymětalík Číhal, Sehnalík, Bitter, Vymětalík ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 3 35.09 267.00
6 Pospíšil, Martinec, Csoma, Bednařík Pospíšil, Martinec, Csoma, Bednařík Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 6 35.21 261.00
7 Karlík, Dressler, Kretek, Kovář Karlík, Dressler, Kretek, Kovář ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 2 35.49 246.00
8 Suk, Sehnálek, Phang Phom, Spáčil Suk, Sehnálek, Phang Phom, Spáčil ZŠ Přerov, Svisle 13ZŠ Přerov, Svisle 13 1 36.90 179.00
9 Běhůnek, Jančík, Lorenc, Hrubča Běhůnek, Jančík, Lorenc, Hrubča ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 4 38.55 113.00
10 Doležel, Knop, Kropáč, Zapletal Doležel, Knop, Kropáč, Zapletal ZŠ Přerov, Svisle 13ZŠ Přerov, Svisle 13 5 39.24 89.00
11 Vyroubal, Zaoral, Zemánek, Steffan Vyroubal, Zaoral, Zemánek, Steffan ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 1 40.42 55.00
Bíca, Machalík, Meduna, Pospíšilík Bíca, Machalík, Meduna, Pospíšilík ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 3 DNF

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 9.5.2019 - 09:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dokládalová, Kubová, Ševčíková, Teličková Dokládalová, Kubová, Ševčíková, Teličková ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 5 35.08 526.00
2 Boháčová, Dvořáková, Kropáčová, Švarcová Boháčová, Dvořáková, Kropáčová, Švarcová ZŠ Přerov, Svisle 13ZŠ Přerov, Svisle 13 3 36.25 455.00
3 Smolová, Jedličková, Němečková, Jurečková Smolová, Jedličková, Němečková, Jurečková ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 1 36.33 450.00
4 Kupčíková, Gaborová, Švarcová, Hoferková Kupčíková, Gaborová, Švarcová, Hoferková ZŠ Přerov, Svisle 13ZŠ Přerov, Svisle 13 2 36.40 446.00
5 Andrýsková, Floreková, Kocfeldová, Szárazová Andrýsková, Floreková, Kocfeldová, Szárazová Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 4 37.40 390.00
6 Pospíšilová, Jarolímová, Trefilková, Štěpánková Pospíšilová, Jarolímová, Trefilková, Štěpánková ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 6 37.44 387.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 9.5.2019 - 09:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Číhalová, Andrysová, Oblouková, Schubertová Číhalová, Andrysová, Oblouková, Schubertová ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 4 34.86 540.00
2 Kučerková, Beňová, Vařáková, Darmová Kučerková, Beňová, Vařáková, Darmová Gymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a... 2 35.74 486.00
3 Janíková, Velešíková, Machová, Pokorná Janíková, Velešíková, Machová, Pokorná ZŠ a MŠ Hranická Lipník nad BečvouZŠ a MŠ Hranická Lipník nad... 3 36.47 442.00
4 Klanicová, Lehká, Slobodová, Jančíková Klanicová, Lehká, Slobodová, Jančíková ZŠ a MŠ Hranice, StruhlovskoZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko 5 37.78 369.00
5 Sargánková, Münsterová, Svobodová, Vráželová Sargánková, Münsterová, Svobodová, Vráželová ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 6 38.40 336.00
6 Zatloukalová, Tillová, Dreiseitlová, Gorfolová Zatloukalová, Tillová, Dreiseitlová, Gorfolová ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 1 38.58 327.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 9.5.2019 - 09:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Laitochová, Mikešová, Dohnalová, Válková Laitochová, Mikešová, Dohnalová, Válková Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 5 32.78 680.00
2 Andrisová, Rodeková, Theimerová, Tobiášová Andrisová, Rodeková, Theimerová, Tobiášová ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 4 35.18 520.00
3 Bartlová, Prvá, Oralová, Horáková Bartlová, Prvá, Oralová, Horáková ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 3 35.25 516.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Laitochová, Mikešová, Dohnalová, Válková Laitochová, Mikešová, Dohnalová, Válková Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 5 32.78 680.00
2 Číhalová, Andrysová, Oblouková, Schubertová Číhalová, Andrysová, Oblouková, Schubertová ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 4 34.86 540.00
3 Dokládalová, Kubová, Ševčíková, Teličková Dokládalová, Kubová, Ševčíková, Teličková ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 5 35.08 526.00
4 Andrisová, Rodeková, Theimerová, Tobiášová Andrisová, Rodeková, Theimerová, Tobiášová ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 4 35.18 520.00
5 Bartlová, Prvá, Oralová, Horáková Bartlová, Prvá, Oralová, Horáková ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 3 35.25 516.00
6 Kučerková, Beňová, Vařáková, Darmová Kučerková, Beňová, Vařáková, Darmová Gymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a... 2 35.74 486.00
7 Boháčová, Dvořáková, Kropáčová, Švarcová Boháčová, Dvořáková, Kropáčová, Švarcová ZŠ Přerov, Svisle 13ZŠ Přerov, Svisle 13 3 36.25 455.00
8 Smolová, Jedličková, Němečková, Jurečková Smolová, Jedličková, Němečková, Jurečková ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 1 36.33 450.00
9 Kupčíková, Gaborová, Švarcová, Hoferková Kupčíková, Gaborová, Švarcová, Hoferková ZŠ Přerov, Svisle 13ZŠ Přerov, Svisle 13 2 36.40 446.00
10 Janíková, Velešíková, Machová, Pokorná Janíková, Velešíková, Machová, Pokorná ZŠ a MŠ Hranická Lipník nad BečvouZŠ a MŠ Hranická Lipník nad... 3 36.47 442.00
11 Andrýsková, Floreková, Kocfeldová, Szárazová Andrýsková, Floreková, Kocfeldová, Szárazová Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 4 37.40 390.00
12 Pospíšilová, Jarolímová, Trefilková, Štěpánková Pospíšilová, Jarolímová, Trefilková, Štěpánková ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 6 37.44 387.00
13 Klanicová, Lehká, Slobodová, Jančíková Klanicová, Lehká, Slobodová, Jančíková ZŠ a MŠ Hranice, StruhlovskoZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko 5 37.78 369.00
14 Sargánková, Münsterová, Svobodová, Vráželová Sargánková, Münsterová, Svobodová, Vráželová ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 6 38.40 336.00
15 Zatloukalová, Tillová, Dreiseitlová, Gorfolová Zatloukalová, Tillová, Dreiseitlová, Gorfolová ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 1 38.58 327.00

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 9.5.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Částečková, Kročová, Pospíšilová, Klinkovská Částečková, Kročová, Pospíšilová, Klinkovská ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 4 34.84 542.00
2 Pokorná, Dohnalová, Vítková, Bednářová Pokorná, Dohnalová, Vítková, Bednářová ZŠ a MŠ Hranická Lipník nad BečvouZŠ a MŠ Hranická Lipník nad... 5 35.78 483.00
3 Výstřelová, Hrazdírová, Filipová, Skařupová Výstřelová, Hrazdírová, Filipová, Skařupová Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 6 36.41 446.00
4 Čevelová, Skřečková, Vyhňáková, Voljtěchovská Čevelová, Skřečková, Vyhňáková, Voljtěchovská Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 3 36.79 424.00
5 Zaoralová, Dočekalová, Vymazalová, Šádková Zaoralová, Dočekalová, Vymazalová, Šádková ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 1 38.56 328.00
6 Špaldová, Vidová, Horková, Přibylová Špaldová, Vidová, Horková, Přibylová ZŠ a MŠ Hranická Lipník nad BečvouZŠ a MŠ Hranická Lipník nad... 2 40.57 233.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 9.5.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pleváková, Cetkovská, Topalovič, Zatloukalová Pleváková, Cetkovská, Topalovič, Zatloukalová ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 2 35.84 480.00
2 Mertová, Posoldová, Pilíšková, Kubitová Mertová, Posoldová, Pilíšková, Kubitová ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 3 36.06 466.00
3 Vávrová, Pavelková, Vaňková, Kučerová Vávrová, Pavelková, Vaňková, Kučerová ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 1 36.30 452.00
4 Krutilová, Butorová, Vaculová, Černošková Krutilová, Butorová, Vaculová, Černošková ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 4 36.55 438.00
5 Pešková, Pavlíková, Machalová, Rybková Pešková, Pavlíková, Machalová, Rybková ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 5 37.69 374.00
6 Sasáková, Krumpolzová, Jandová, Dudová Sasáková, Krumpolzová, Jandová, Dudová ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 6 40.15 252.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Částečková, Kročová, Pospíšilová, Klinkovská Částečková, Kročová, Pospíšilová, Klinkovská ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 4 34.84 542.00
2 Pokorná, Dohnalová, Vítková, Bednářová Pokorná, Dohnalová, Vítková, Bednářová ZŠ a MŠ Hranická Lipník nad BečvouZŠ a MŠ Hranická Lipník nad... 5 35.78 483.00
3 Pleváková, Cetkovská, Topalovič, Zatloukalová Pleváková, Cetkovská, Topalovič, Zatloukalová ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 2 35.84 480.00
4 Mertová, Posoldová, Pilíšková, Kubitová Mertová, Posoldová, Pilíšková, Kubitová ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 3 36.06 466.00
5 Vávrová, Pavelková, Vaňková, Kučerová Vávrová, Pavelková, Vaňková, Kučerová ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 1 36.30 452.00
6 Výstřelová, Hrazdírová, Filipová, Skařupová Výstřelová, Hrazdírová, Filipová, Skařupová Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 6 36.41 446.00
7 Krutilová, Butorová, Vaculová, Černošková Krutilová, Butorová, Vaculová, Černošková ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 4 36.55 438.00
8 Čevelová, Skřečková, Vyhňáková, Voljtěchovská Čevelová, Skřečková, Vyhňáková, Voljtěchovská Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 3 36.79 424.00
9 Pešková, Pavlíková, Machalová, Rybková Pešková, Pavlíková, Machalová, Rybková ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 5 37.69 374.00
10 Zaoralová, Dočekalová, Vymazalová, Šádková Zaoralová, Dočekalová, Vymazalová, Šádková ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 1 38.56 328.00
11 Sasáková, Krumpolzová, Jandová, Dudová Sasáková, Krumpolzová, Jandová, Dudová ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 6 40.15 252.00
12 Špaldová, Vidová, Horková, Přibylová Špaldová, Vidová, Horková, Přibylová ZŠ a MŠ Hranická Lipník nad BečvouZŠ a MŠ Hranická Lipník nad... 2 40.57 233.00

Skok vysoký - Žáci

(čt, 9.5.2019 - 09:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.281.321.361.401.441.481.521.561.601.641.681.72 Body
1 Lukáš PavlíkLukáš Pavlík
Základní škola SvisleZákladní škola Svisle
04 13 1.64 ---oooooxxooxxx 496.00
2 Denis BartošíkDenis Bartošík
ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí
04 1 1.60 ooooooxooxxoxxx 464.00
3= Šimon TvrdýŠimon Tvrdý
ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov
04 16 1.52 --oxooxxooxxx 404.00
3= Martin MíčekMartin Míček
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
03 26 1.52 oooxooxxooxxx 404.00
5 Mikuláš TrojekMikuláš Trojek
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
04 24 1.52 -ooxooxoxoxxx 404.00
6 Patrik MartinecPatrik Martinec
ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov
03 11 1.48 oxooooxoxxx 374.00
7 Michal MartinecMichal Martinec
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
03 10 1.48 oooxoxoxxoxxx 374.00
8 David FrydrychDavid Frydrych
ZŠ a MŠ Hranice, StruhlovskoZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko
03 25 1.44 oooooxxx 345.00
9 Adrian MikoAdrian Miko
ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck...
04 12 1.44 oooxxoxxoxxx 345.00
10= Zdenek ZbružZdenek Zbruž
ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck...
04 22 1.40 ooooxxx 317.00
10= Josef FrydrýšekJosef Frydrýšek
ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov
03 3 1.40 oooo- 317.00
10= Jan VerbichJan Verbich
ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov
04 17 1.40 ooooxxx 317.00
13= Tomáš ČíhalTomáš Číhal
ZŠ a MŠ Hranice, StruhlovskoZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko
03 23 1.40 ooxooxxx 317.00
13= Jakub HriníkJakub Hriník
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
03 6 1.40 oxoooxxx 317.00
15 Jakub HubkaJakub Hubka
ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov
04 7 1.40 xxoxoooxxx 317.00
16 Adam PetˇkaAdam Petˇka
Základní škola SvisleZákladní škola Svisle
03 14 1.40 oooxoxx 317.00
17 Martin GlosMartin Glos
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
04 4 1.40 ooxoxxoxxx 317.00
18 David Joshua PaučoDavid Joshua Paučo
Gymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a...
05 21 1.40 xooxxoxxoxxx 317.00
19 Dominik DrábekDominik Drábek
ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí
04 2 1.36 oxooxxx 290.00
20= Vojtěch MacháčekVojtěch Macháček
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
04 9 1.36 o-xoxxx 290.00
20= Matyáš HlaváčMatyáš Hlaváč
ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí
05 5 1.36 ooxoxx 290.00
22 Oldřich VohnoutOldřich Vohnout
ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov
04 18 1.36 oxxoxoxxx 290.00
Vojtěch VymětalVojtěch Vymětal
Gymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a...
04 20 DNS 0.00
Martin SedláčekMartin Sedláček
ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov
04 15 NM xxx 0.00
Karel ZdražilKarel Zdražil
Gymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a...
05 19 NM xxx 0.00
Vojtěch JurečekVojtěch Jureček
ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck...
04 8 NM xxx 0.00
Celkem 26 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(čt, 9.5.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.161.201.241.281.321.361.401.441.481.521.561.60 Body
1 Jiří KovářJiří Kovář
ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov
05 6 1.48 oooooooxoxoxxx 374.00
2 Matěj MašláňMatěj Mašláň
ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov
05 8 1.44 oooooooxoxxx 345.00
3 Michal KnopMichal Knop
ZŠ Přerov, Svisle 13ZŠ Přerov, Svisle 13
05 5 1.40 ----oxooxxx 317.00
4= Jan SukJan Suk
ZŠ Přerov, Svisle 13ZŠ Přerov, Svisle 13
06 14 1.36 ooooooxxx 290.00
4= Vojtěch PilíšekVojtěch Pilíšek
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
06 9 1.36 ooooooxxx 290.00
4= Antonín PiňosAntonín Piňos
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
06 10 1.36 ooooooxxx 290.00
7 Vojtěch KarlíkVojtěch Karlík
ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov
05 4 1.36 ----xxooxxx 290.00
8 Dominik SmolaDominik Smola
ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov
05 13 1.32 ooxoooxxx 263.00
9 Ondřej VymětalíkOndřej Vymětalík
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
07 16 1.32 xooooxxoxxx 263.00
10 David MartinecDavid Martinec
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
06 7 1.28 oxoxxooxxx 237.00
11 Samuel PungeSamuel Punge
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
06 11 1.28 oooxoxxx 237.00
12 Dan SehnalíkDan Sehnalík
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
05 12 1.24 xoooxxx 212.00
13 Matěj BukvaMatěj Bukva
ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov
05 1 1.24 ooxoxxx 212.00
14 Jiří TesařJiří Tesař
ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí
06 15 1.20 ooxx 188.00
15 Lukáš HanzelkaLukáš Hanzelka
ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov
05 2 1.20 oxxoxxx 188.00
Tomáš ZaoralTomáš Zaoral
ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov
07 19 NM -x-xx 0.00
Petr JančíkPetr Jančík
ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí
05 3 NM xxx 0.00
Filip ZáchaFilip Zácha
ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov
06 18 NM -----xxx 0.00
Marek ZacpalMarek Zacpal
ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov
05 17 NM -----xxx 0.00
Celkem 19 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(čt, 9.5.2019 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.161.201.241.281.321.361.401.441.481.521.561.601.641.681.72 Body
1 Hana DohnalováHana Dohnalová
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
04 27 1.52 -----oooxxoxoxxx 644.00
2= Natálie MachováNatálie Machová
ZŠ a MŠ Hranická Lipník nad BečvouZŠ a MŠ Hranická Lipník nad...
04 11 1.40 oooooxoxxoxxx 512.00
2= Kateřina VařákováKateřina Vařáková
Gymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a...
04 26 1.40 -ooxoooxxoxxx 512.00
4 Adéla MikešováAdéla Mikešová
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
04 25 1.36 ---ooxxoxxx 470.00
5 Sabina HorákováSabina Horáková
ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov
04 6 1.36 -xxoooxxoxxoxxx 470.00
6 Tereza BoháčováTereza Boháčová
ZŠ Přerov, Svisle 13ZŠ Přerov, Svisle 13
04 3 1.32 oooooxx 429.00
7 Amálie OralováAmálie Oralová
ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov
04 15 1.32 -oooxoxxx 429.00
8 Radka SchubertováRadka Schubertová
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
04 16 1.28 xoxoxooxxx 389.00
9= Vendula ŘihoškováVendula Řihošková
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
05 24 1.28 oooxoxxx 389.00
9= Soňa HrudíkováSoňa Hrudíková
Gymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a...
05 23 1.28 oooxoxxx 389.00
11 Klára ObloukováKlára Oblouková
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
03 14 1.28 ooxxoxxoxxx 389.00
12 Iva TrefilkováIva Trefilková
ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov
04 21 1.24 oxxooxxx 350.00
13 Denisa ŠvejdováDenisa Švejdová
ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí
04 20 1.24 ooxoxxx 350.00
14 Vendula ŠtěpánkováVendula Štěpánková
ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov
05 19 1.20 ooxxx 312.00
15 Tereza BartlováTereza Bartlová
ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov
04 2 1.20 xooxx 312.00
16 Lucie SirováLucie Sirová
ZŠ a MŠ Hranická Lipník nad BečvouZŠ a MŠ Hranická Lipník nad...
05 17 1.20 oxxoxxx 312.00
17 Tereza AndrisováTereza Andrisová
ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov
05 1 1.20 xoxxoxx 312.00
18 Agáta KubováAgáta Kubová
ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov
04 9 1.16 oxxx 275.00
19 Sabina BarešováSabina Barešová
Gymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a...
03 22 1.16 xxoxxx 275.00
Marie DvořákováMarie Dvořáková
ZŠ Přerov, Svisle 13ZŠ Přerov, Svisle 13
04 5 DNS 0.00
Amálie CahlíkováAmálie Cahlíková
ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov
05 4 DNS 0.00
Veronika LehkáVeronika Lehká
ZŠ a MŠ Hranice, StruhlovskoZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko
05 10 NM xxx 0.00
Vendula NěmečkováVendula Němečková
ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí
04 13 NM -xxx 0.00
Veronika JančíkováVeronika Jančíková
ZŠ a MŠ Hranice, StruhlovskoZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko
05 7 NM -xxx 0.00
Natálie MazáčováNatálie Mazáčová
ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov
05 12 NM xxx 0.00
Hana JedličkováHana Jedličková
ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí
04 8 NM xxx 0.00
Tereza SvobodováTereza Svobodová
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
05 18 NM xxx 0.00
Celkem 27 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(čt, 9.5.2019 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.101.141.181.221.261.301.341.381.421.461.501.541.581.621.661.70 Body
1 Klára BačováKlára Bačová
ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov
05 1 1.34 oooxooxoxoxxx 449.00
2 Stela DočekalováStela Dočekalová
ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov
05 4 1.30 ooxxooxxoxoxxx 409.00
3= Klára KlinkovskáKlára Klinkovská
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
05 5 1.26 oooooxxx 369.00
3= Karolína PospíšilováKarolína Pospíšilová
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
06 9 1.26 oooooxxx 369.00
3= Veronika MachalováVeronika Machalová
ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí
05 7 1.26 oooooxxx 369.00
6 Nevena TopalovičNevena Topalovič
ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov
07 15 1.26 -ooxxoxxoxxx 369.00
7 Pavlína KučováPavlína Kučová
ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov
06 6 1.22 ooxxooxxx 331.00
8= Vendula CetkovskáVendula Cetkovská
ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov
07 3 1.18 oooxxx 293.00
8= Sára BednářováSára Bednářová
ZŠ a MŠ Hranická Lipník nad BečvouZŠ a MŠ Hranická Lipník nad...
06 2 1.18 oooxxx 293.00
8= Tereza SkřečkováTereza Skřečková
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
07 19 1.18 oooxx 293.00
11 Lucie MertováLucie Mertová
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
05 8 1.18 ooxoxxx 293.00
12 Aneta VajdováAneta Vajdová
ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí
06 16 1.18 oxoxoxx 293.00
13 Lucie SkařupováLucie Skařupová
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
06 20 1.14 oox 257.00
14 Karolína SasákováKarolína Sasáková
ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí
07 11 1.14 xxoxoxxx 257.00
15 Amálie PřibylováAmálie Přibylová
ZŠ a MŠ Hranická Lipník nad BečvouZŠ a MŠ Hranická Lipník nad...
07 10 1.10 oxxx 222.00
Michaela ŠpaldováMichaela Špaldová
ZŠ a MŠ Hranická Lipník nad BečvouZŠ a MŠ Hranická Lipník nad...
06 14 NM xxx 0.00
Adéla ŠínováAdéla Šínová
ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov
07 13 NM xx 0.00
Klára VyhňákováKlára Vyhňáková
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
06 18 NM xxx 0.00
Klára ŠádkováKlára Šádková
ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov
05 12 NM xx 0.00
Adriana ZedkováAdriana Zedková
ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov
07 17 NM -xx 0.00
Celkem 20 závodníků

Skok daleký - Žáci

(čt, 9.5.2019 - 10:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Hynek CaletkaHynek Caletka
Základní škola SvisleZákladní škola Svisle
04 3 5.23 +0.8 m/s x4.90  +0.85.23  +0.85.23-0.00.0 427.00
2 Dominik DoležalDominik Doležal
ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí
03 4 5.10 +0.0 m/s 4.31  +0.34.97  +0.05.10  +0.05.104.99  +0.60.00.0 402.00
3 Matěj PorvolMatěj Porvol
ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov
03 17 5.03 +0.0 m/s xx5.03  +0.05.034.71  +0.50.00.0 388.00
4 Josef FrydrýšekJosef Frydrýšek
ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov
03 6 4.89 +0.2 m/s 4.89  +0.24.85  +0.04.48  +0.84.894.70  +0.70.00.0 361.00
5 Tomáš ČíhalTomáš Číhal
ZŠ a MŠ Hranice, StruhlovskoZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko
03 27 4.89 +1.1 m/s x4.23  +1.24.89  +1.14.894.37  +0.60.00.0 361.00
6 Oliver PungeOliver Punge
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
03 18 4.84 +1.0 m/s x4.84  +1.04.66  +0.84.84-0.00.0 352.00
7 Jakub KeňoJakub Keňo
ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck...
04 9 4.81 +0.2 m/s 4.65  +0.04.81  +0.24.61  +1.24.813.72  +0.90.00.0 346.00
8 Daniel ŠvestkaDaniel Švestka
ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov
04 22 4.72 +0.8 m/s 4.54  +0.04.64  +1.14.30  +1.04.644.72  +0.80.00.0 330.00
9 Dan ŠtěpánekDan Štěpánek
ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov
03 21 4.69 +0.7 m/s 4.43  +0.04.69  +0.74.51  +1.24.694.47  +0.30.00.0 324.00
10 Vlastimil JuříčekVlastimil Juříček
ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí
04 8 4.67 +0.0 m/s 4.67  +0.04.67  +0.3x4.674.64  +0.10.00.0 321.00
11 Sebastan StojanSebastan Stojan
ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov
03 19 4.65 +0.0 m/s 4.53  +0.04.39  +0.8x4.534.65  +0.00.00.0 317.00
12 Vojtěch TomalaVojtěch Tomala
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
05 23 4.61 +0.0 m/s 4.61  +0.0--4.61-0.00.0 310.00
13 Michal MartinecMichal Martinec
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
03 12 4.58 +1.2 m/s 4.58  +1.2--4.58-0.00.0 304.00
14 Petr ObloukPetr Oblouk
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
03 13 4.51 +1.9 m/s 4.51  +1.94.08  +0.3x4.514.16  +0.50.00.0 292.00
15 David BělkaDavid Bělka
ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov
03 1 4.51 +1.5 m/s 4.00  +1.34.51  +1.53.68  +0.64.514.08  +0.60.00.0 292.00
16 Adam HoušťavaAdam Houšťava
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
03 7 4.45 +1.1 m/s 2.86  +0.04.45  +1.12.91  +1.74.45x0.00.0 281.00
17 Adam PetˇkaAdam Petˇka
Základní škola SvisleZákladní škola Svisle
03 15 4.42 +0.2 m/s 4.22  +0.84.25  +0.24.42  +0.24.424.11  +0.70.00.0 276.00
18 Vojtěch MacháčekVojtěch Macháček
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
04 11 4.30 +0.1 m/s 4.24  +1.64.30  +0.14.27  +0.74.304.17  +0.00.00.0 255.00
19 Dominik DrábekDominik Drábek
ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí
04 5 4.27 +0.3 m/s 4.05  +1.24.09  +0.04.27  +0.34.274.20  +0.00.00.0 250.00
20 David LukavskýDavid Lukavský
ZŠ a MŠ Hranice, StruhlovskoZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko
04 10 4.27 +0.0 m/s 4.27  +0.03.49  +0.0-4.27-0.00.0 250.00
21 Tomáš ChodilíkTomáš Chodilík
Gymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a...
04 28 4.22 +0.9 m/s 3.95  +1.23.88  +0.43.84  +0.03.954.22  +0.90.00.0 242.00
22 Filip ŠenkFilip Šenk
Gymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a...
05 26 4.21 +0.0 m/s 4.21  +0.04.13  +0.74.05  +0.04.21-0.00.0 240.00
23 Adam SukAdam Suk
Základní škola SvisleZákladní škola Svisle
04 20 4.16 +0.5 m/s 3.60  +0.03.85  +0.84.16  +0.54.162.56  +0.70.00.0 232.00
24 Jiří OcelkaJiří Ocelka
ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck...
04 14 4.09 +0.5 m/s 4.09  +0.53.94  +0.8-4.09-0.00.0 220.00
25 Martin BendaMartin Benda
ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov
03 2 4.01 +0.8 m/s xx3.51  +1.03.514.01  +0.80.00.0 207.00
26 Karel PiknaKarel Pikna
ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov
03 16 3.85 +1.0 m/s x3.85  +1.0-3.85-0.00.0 182.00
27 Filip JurečekFilip Jureček
ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck...
04 24 3.61 +1.3 m/s 3.48  +0.73.61  +1.3-3.61-0.00.0 146.00
28 Karel ZdražilKarel Zdražil
Gymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a...
05 25 3.43 +0.7 m/s xxx0.03.43  +0.70.00.0 121.00
Celkem 28 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(čt, 9.5.2019 - 09:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David HastíkDavid Hastík
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
06 5 4.82 4.624.73x4.734.820.00.0 348.00
2 Štěpán IlíkŠtěpán Ilík
ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov
05 6 4.71 3.824.694.714.710.00.00.0 328.00
3 Vojtěch PilíšekVojtěch Pilíšek
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
06 14 4.69 4.524.69x4.694.540.00.0 324.00
4 Alexandr MajerAlexandr Majer
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
05 11 4.48 4.48x4.234.484.030.00.0 287.00
5 Dominik SmolaDominik Smola
ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov
05 17 4.41 3.92xx3.924.410.00.0 274.00
6 Matěj MašláňMatěj Mašláň
ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov
05 13 4.40 3.843.494.404.400.00.00.0 273.00
7 Matouš AdámekMatouš Adámek
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
05 1 4.35 4.194.354.024.354.180.00.0 264.00
8 David MartinecDavid Martinec
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
06 12 4.23 4.023.524.234.233.600.00.0 244.00
9 Filip MachalíkFilip Machalík
ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí
05 10 4.00 3.893.843.463.894.000.00.0 206.00
10 David JiránekDavid Jiránek
ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov
05 7 3.93 3.663.933.903.933.540.00.0 195.00
11 Josef KubaJosef Kuba
ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov
05 9 3.85 3.603.85x3.850.00.00.0 182.00
12 Matěj BukvaMatěj Bukva
ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov
05 3 3.77 3.463.143.773.772.990.00.0 170.00
13 Dan SehnalíkDan Sehnalík
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
05 16 3.69 3.69xx3.690.00.00.0 158.00
14 Michal SpáčilMichal Spáčil
ZŠ Přerov, Svisle 13ZŠ Přerov, Svisle 13
06 18 3.65 3.653.63x3.653.420.00.0 152.00
15 Patrik BěhůnekPatrik Běhůnek
ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí
05 2 3.57 3.323.373.573.570.00.00.0 140.00
16 Gabriel ZapletalGabriel Zapletal
ZŠ Přerov, Svisle 13ZŠ Přerov, Svisle 13
06 20 3.16 3.160.00.03.160.00.00.0 85.00
Petr KretekPetr Kretek
ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov
06 8 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0 0.00
Jindřich DresslerJindřich Dressler
ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov
06 4 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0 0.00
Marek VyroubalMarek Vyroubal
ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov
05 19 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0 0.00
Šimon PospíšilíkŠimon Pospíšilík
ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí
06 15 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0 0.00
Celkem 20 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(čt, 9.5.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Julie ČíhalováJulie Číhalová
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
04 4 4.69 +0.0 m/s 4.69  +0.0x4.69  +0.64.69-0.0  +0.00.0 477.00
2 Tereza VálkováTereza Válková
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
04 27 4.62 +1.8 m/s 4.13  +0.0x4.22  +0.84.224.62  +1.80.00.0 459.00
3 Nela AndrysováNela Andrysová
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
05 1 4.46 +0.2 m/s 4.46  +0.24.43  +0.04.17  +0.34.46-0.00.0 418.00
4 Agáta KubováAgáta Kubová
ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov
04 10 4.21 +1.9 m/s 3.86  +0.34.21  +1.9x4.21-0.0  +0.40.0 357.00
5 Sára ŠevčíkováSára Ševčíková
ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov
03 18 4.17 +0.9 m/s 4.16  +0.64.17  +0.93.17  +1.44.17-0.00.0 347.00
6 Tereza TeličkováTereza Teličková
ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov
04 19 3.97 +1.3 m/s 3.54  +0.63.97  +1.33.83  +1.03.97-0.00.0 301.00
7 Barbora SmolováBarbora Smolová
ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí
04 16 3.90 +0.0 m/s 3.90  +0.0xx3.90x0.00.0 285.00
8 Hana KlanicováHana Klanicová
ZŠ a MŠ Hranice, StruhlovskoZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko
05 8 3.82 +0.0 m/s 3.82  +0.03.66  +0.03.43  +0.03.82-0.00.0 267.00
9 Zuzana SlobodováZuzana Slobodová
ZŠ a MŠ Hranice, StruhlovskoZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko
05 15 3.80 +0.0 m/s 3.80  +0.0x3.30  +0.03.80-0.00.0 263.00
10 Barbora MaťováBarbora Maťová
Gymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a...
03 26 3.77 +0.0 m/s 3.52  +0.03.77  +0.03.76  +1.13.773.63  +0.90.00.0 257.00
11 Nikola KropáčováNikola Kropáčová
ZŠ Přerov, Svisle 13ZŠ Přerov, Svisle 13
04 9 3.69 +1.0 m/s 3.57  +0.0x3.69  +1.03.692.54  +1.00.00.0 239.00
12 Tereza BoháčováTereza Boháčová
ZŠ Přerov, Svisle 13ZŠ Přerov, Svisle 13
04 3 3.67 +0.5 m/s 3.59  +0.0x3.67  +0.53.673.22  +0.00.0  +1.20.0 235.00
13 Nela VelešíkováNela Velešíková
ZŠ a MŠ Hranická Lipník nad BečvouZŠ a MŠ Hranická Lipník nad...
04 22 3.66 +0.0 m/s 3.66  +0.03.48  +1.23.35  +0.03.66-0.00.0 233.00
14 Lucie ZatloukalováLucie Zatloukalová
ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí
04 23 3.60 +0.0 m/s 3.45  +0.73.60  +0.03.33  +1.13.603.00  +0.60.00.0 220.00
15 Lucie GorfolováLucie Gorfolová
ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí
04 7 3.59 +0.0 m/s x3.59  +0.0x3.593.12  +0.00.00.0 218.00
16 Claudie BartoňováClaudie Bartoňová
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
04 2 3.56 +1.1 m/s 3.56  +1.1x3.16  +1.63.56-0.0  +0.90.0 212.00
17 Soňa HrudíkováSoňa Hrudíková
Gymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a...
05 25 3.54 +0.7 m/s 3.54  +0.73.39  +0.73.52  +0.03.543.06  +0.00.00.0 208.00
18 Monika FryčováMonika Fryčová
ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov
05 6 3.54 +0.0 m/s 3.22  +0.0x3.49  +0.03.493.54  +0.00.00.0 208.00
19 Marie TheimerováMarie Theimerová
ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov
05 20 3.53 +1.3 m/s x3.18  +0.02.97  +0.43.183.53  +1.30.00.0 206.00
20 Monika PokornáMonika Pokorná
ZŠ a MŠ Hranická Lipník nad BečvouZŠ a MŠ Hranická Lipník nad...
03 13 3.52 +1.0 m/s x3.46  +1.03.04  +0.03.463.52  +1.00.00.0 204.00
21 Nikola KutějováNikola Kutějová
ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov
04 11 3.51 +0.3 m/s 3.39  +1.73.51  +0.32.49  +0.63.513.23  +0.30.00.0 202.00
22 Marie DvořákováMarie Dvořáková
ZŠ Přerov, Svisle 13ZŠ Přerov, Svisle 13
04 5 3.37 +0.0 m/s 3.37  +0.02.93  +0.12.97  +0.43.37x0.00.0 174.00
23 Michaela TobiášováMichaela Tobiášová
ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov
04 21 3.23 +0.0 m/s x2.82  +1.13.23  +0.03.232.60  +1.50.00.0 148.00
24 Ilona SzárazováIlona Szárazová
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
04 17 3.18 +0.2 m/s 3.18  +0.23.17  +0.7x3.183.16  +0.20.00.0 139.00
25 Denisa RákosováDenisa Rákosová
ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov
05 14 2.72 +0.8 m/s 2.30  +0.02.51  +0.42.49  +0.02.512.72  +0.80.00.0 63.00
26 Alžběta BařinkováAlžběta Bařinková
Gymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a...
04 24 2.48 +0.6 m/s xx2.48  +0.62.48x0.00.0 31.00
Hana DohnalováHana Dohnalová
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
04 28 NM xxx0.0x0.00.0 0.00
Anežka MořkovskáAnežka Mořkovská
ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov
04 12 NM xxx0.0x0.00.0 0.00
Celkem 28 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(čt, 9.5.2019 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Natálie ZatloukalováNatálie Zatloukalová
ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov
06 17 4.26 2.943.864.264.263.720.00.0 369.00
2 Gabriela VaculováGabriela Vaculová
ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov
05 14 4.19 4.043.763.904.044.190.00.0 352.00
3 Kateřina HrazdírováKateřina Hrazdírová
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
06 20 4.00 4.003.87x4.00x0.00.0 308.00
4 Nela PeškováNela Pešková
ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí
06 8 3.90 3.883.903.753.903.550.00.0 285.00
5 Viktorie FilipováViktorie Filipová
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
06 19 3.85 3.853.613.573.85x0.00.0 274.00
6 Pavlína KučováPavlína Kučová
ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov
06 5 3.85 3.853.24x3.853.550.00.0 274.00
7 Marie KročováMarie Kročová
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
06 3 3.78 3.773.332.803.773.780.00.0 259.00
8 Lenka KubitováLenka Kubitová
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
06 4 3.69 3.393.533.693.690.00.00.0 239.00
9 Monika PilíškováMonika Pilíšková
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
06 9 3.52 3.243.073.283.283.520.00.0 204.00
10 Tereza TicháTereza Tichá
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
07 18 3.49 3.353.493.133.493.310.00.0 198.00
11 Sára BednářováSára Bednářová
ZŠ a MŠ Hranická Lipník nad BečvouZŠ a MŠ Hranická Lipník nad...
06 1 3.43 3.043.273.423.423.430.00.0 186.00
12 Ella PohnánováElla Pohnánová
ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov
06 10 3.38 x3.32x3.323.380.00.0 176.00
13 Saskie PavlíkováSaskie Pavlíková
ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí
05 7 3.38 x3.38x3.38-0.00.0 176.00
14 Veronika MachalováVeronika Machalová
ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí
05 6 3.29 2.993.29-3.29-0.00.0 159.00
15 Taťána RakováTaťána Raková
ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov
06 11 3.26 x2.763.263.262.920.00.0 153.00
16 Michaela ŠpaldováMichaela Špaldová
ZŠ a MŠ Hranická Lipník nad BečvouZŠ a MŠ Hranická Lipník nad...
06 13 3.24 3.243.093.133.243.190.00.0 150.00
17 Nikol ZaoralováNikol Zaoralová
ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov
07 16 3.17 2.972.763.173.17x0.00.0 137.00
18 Valerie ŘíhoškováValerie Říhošková
ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov
06 12 2.98 x2.902.982.982.780.00.0 104.00
19 Martina VymazalováMartina Vymazalová
ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov
05 15 2.92 2.68x2.922.92x0.00.0 94.00
Michaela HorkováMichaela Horková
ZŠ a MŠ Hranická Lipník nad BečvouZŠ a MŠ Hranická Lipník nad...
06 2 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0 0.00
Celkem 20 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(čt, 9.5.2019 - 09:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora OdstrčilováBarbora Odstrčilová
ZŠ a MŠ Hranice, StruhlovskoZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko
05 28 10.25 10.2510.2310.2310.2509.820.00.0 546.00
2 Radka SchubertováRadka Schubertová
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
04 16 08.71 07.7908.7108.6908.7108.390.00.0 445.00
3 Monika FryčováMonika Fryčová
ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov
05 1 08.38 x06.9908.2608.2608.380.00.0 424.00
4 Silvie BeňováSilvie Beňová
Gymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a...
05 27 08.38 08.3808.1307.8908.3807.530.00.0 424.00
5 Adéla MikešováAdéla Mikešová
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
04 9 08.07 07.2708.0707.8908.0706.990.00.0 404.00
6 Eliška VráželováEliška Vráželová
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
04 24 07.95 07.9507.8807.9307.9507.520.00.0 396.00
7 Natálie RodekováNatálie Rodeková
ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov
05 13 07.89 07.5607.5007.8207.8207.890.00.0 392.00
8 Natálie MachováNatálie Machová
ZŠ a MŠ Hranická Lipník nad BečvouZŠ a MŠ Hranická Lipník nad...
04 8 07.71 07.6407.6407.3407.6407.710.00.0 381.00
9 Denisa ŠvejdováDenisa Švejdová
ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí
04 20 07.48 06.2307.2107.4807.4806.850.00.0 366.00
10 Tereza ŠehičováTereza Šehičová
ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov
05 18 07.38 07.3807.0706.7707.38x0.00.0 359.00
11 Nikola HorunováNikola Horunová
ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov
03 2 07.37 07.1207.0707.0307.1207.370.00.0 359.00
12 Jana TomečkováJana Tomečková
ZŠ a MŠ Hranice, StruhlovskoZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko
04 21 07.31 x06.1206.4006.4007.310.00.0 355.00
13 Vendula ŘihoškováVendula Řihošková
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
05 15 07.19 07.1906.8106.3307.1905.950.00.0 347.00
14 Tereza PírkováTereza Pírková
ZŠ a MŠ Hranická Lipník nad BečvouZŠ a MŠ Hranická Lipník nad...
03 11 07.16 x07.1507.1607.1606.560.00.0 345.00
15 Barbora RychtováBarbora Rychtová
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
04 14 07.15 x07.1507.1507.1507.020.00.0 345.00
16 Patricie PospíšilováPatricie Pospíšilová
ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov
04 12 07.15 06.5207.1507.1507.1506.990.00.0 345.00
17 Zuzana ŠvarcováZuzana Švarcová
ZŠ Přerov, Svisle 13ZŠ Přerov, Svisle 13
04 19 07.09 x07.0906.5707.0906.550.00.0 341.00
18 Iva TrefilkováIva Trefilková
ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov
04 23 06.88 06.8806.6506.3206.8806.800.00.0 327.00
19 Lucie SirováLucie Sirová
ZŠ a MŠ Hranická Lipník nad BečvouZŠ a MŠ Hranická Lipník nad...
05 17 06.83 06.5106.8306.0306.8305.920.00.0 324.00
20 Eliška JurečkováEliška Jurečková
ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí
04 3 06.76 06.6306.57x06.6306.760.00.0 320.00
21 Ellen KropáčováEllen Kropáčová
ZŠ Přerov, Svisle 13ZŠ Přerov, Svisle 13
04 6 06.71 06.7106.2306.6806.7106.260.00.0 316.00
22 Sabina BarešováSabina Barešová
Gymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a...
03 25 06.51 06.0906.5105.5506.5105.950.00.0 304.00
23 Nikol KrátkáNikol Krátká
ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov
03 5 06.41 06.4105.8506.3206.4105.880.00.0 297.00
24 Mai Chi TranMai Chi Tran
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
04 22 06.41 x05.6706.4106.4105.030.00.0 297.00
25 Klára VránováKlára Vránová
Gymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a...
04 26 06.19 06.1906.1206.1506.1905.730.00.0 283.00
26 Lenka KotkováLenka Kotková
ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov
05 4 05.88 x05.1105.6005.6005.880.00.0 264.00
27 Michaela PavlištíkováMichaela Pavlištíková
ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí
04 10 05.71 x05.7105.5905.71x0.00.0 253.00
28 Denisa LouckáDenisa Loucká
ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov
03 7 05.58 04.9605.4005.5305.5305.580.00.0 245.00
Celkem 28 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(čt, 9.5.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David BělkaDavid Bělka
ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov
03 1 10.83 09.5910.2910.7910.7910.830.00.0 536.00
2 Šimon KubešaŠimon Kubeša
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
03 11 10.82 10.8210.7710.7110.8210.630.00.0 535.00
3 Dominik DoležalDominik Doležal
ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí
03 3 10.81 xx09.1409.1410.810.00.0 534.00
4 Lukáš PavlíkLukáš Pavlík
Základní škola SvisleZákladní škola Svisle
04 16 10.56 10.56x09.5910.56-0.00.0 519.00
5 Vojtěch BestaVojtěch Besta
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
03 2 10.53 10.0810.1810.5310.5310.520.00.0 518.00
6 Jiří SedlákJiří Sedlák
ZŠ a MŠ Hranice, StruhlovskoZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko
03 24 09.89 08.64x09.8909.8909.320.00.0 479.00
7 Vojtěch JakubecVojtěch Jakubec
ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov
04 8 09.74 09.7409.6009.4709.7409.440.00.0 470.00
8 Oliver PungeOliver Punge
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
03 17 09.71 09.5708.7409.3409.5709.710.00.0 468.00
9 David GrebeníčekDavid Grebeníček
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
04 4 09.71 09.0809.1109.7109.7109.380.00.0 468.00
10 Daniel TallaDaniel Talla
ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov
03 21 09.61 06.50x08.9908.9909.610.00.0 462.00
11 Jaromír MachalaJaromír Machala
ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí
04 14 09.45 08.9409.2909.2509.2909.450.00.0 453.00
12 Vojtěch GromusVojtěch Gromus
ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí
03 5 09.24 07.5609.1309.2409.2408.270.00.0 440.00
13 David TasDavid Tas
ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov
03 22 09.22 08.5509.2208.7309.22-0.00.0 439.00
14 Filip ryšavýFilip ryšavý
Základní škola SvisleZákladní škola Svisle
04 18 09.17 09.17xx09.1708.230.00.0 436.00
15 Milan KyasMilan Kyas
ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov
03 13 09.11 07.8508.9609.1109.11-0.00.0 432.00
16 Vojtěch JurečekVojtěch Jureček
ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck...
04 9 09.05 08.8508.8709.0509.0508.750.00.0 429.00
17 Matouš KubíčekMatouš Kubíček
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
03 12 08.98 08.7708.9807.8208.9807.610.00.0 425.00
18 Ondřej TalapkaOndřej Talapka
ZŠ a MŠ Hranice, StruhlovskoZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko
03 23 08.88 --08.8808.8807.860.00.0 419.00
19 Patrik MartinecPatrik Martinec
ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov
03 15 08.67 08.6708.6208.2508.67-0.00.0 406.00
20 Jakub KeňoJakub Keňo
ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck...
04 10 08.28 07.47x08.2808.28-0.00.0 383.00
21 Jakub HubkaJakub Hubka
ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov
04 7 08.22 08.2207.7407.9208.2208.000.00.0 379.00
22 Kryštof SochůrekKryštof Sochůrek
Gymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a...
04 25 07.97 07.97x07.0007.9706.990.00.0 365.00
23 Jaroslav ŠtěpánJaroslav Štěpán
ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov
04 20 07.90 07.7107.6807.5707.7107.900.00.0 360.00
24 Zdeněk ŽaludaZdeněk Žaluda
Gymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a...
05 26 07.63 x06.9607.6307.6307.070.00.0 344.00
25 Filip SlovákFilip Slovák
ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck...
04 19 07.14 --07.1407.14x0.00.0 316.00
26 Vojtěch VymětalVojtěch Vymětal
Gymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a...
04 27 06.97 x06.9706.8106.9705.960.00.0 306.00
27 Adam HoušťavaAdam Houšťava
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
03 6 06.57 04.8706.57-06.57-0.00.0 282.00
Celkem 27 závodníků
Pohár rozhlasu - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Matěj PorvolMatěj Porvol 03 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 1362
2 Vlastimil JuříčekVlastimil Juříček 04 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 1347
3 Jiří OcelkaJiří Ocelka 04 ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck... 1121
4 Michal MartinecMichal Martinec 03 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 1075
5 Mikuláš TrojekMikuláš Trojek 04 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 1063
6 Hynek CaletkaHynek Caletka 04 Základní škola SvisleZákladní škola Svisle 1049
7 Jan VerbichJan Verbich 04 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 1044
8 Lukáš PavlíkLukáš Pavlík 04 Základní škola SvisleZákladní škola Svisle 1015
9 Josef FrydrýšekJosef Frydrýšek 03 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 1004
10 Tobiáš KuchtaTobiáš Kuchta 05 Gymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a... 0990
11 Samuel FrygyikSamuel Frygyik 04 Základní škola SvisleZákladní škola Svisle 0986
12 Martin MíčekMartin Míček 03 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0972
13 Jaromír MachalaJaromír Machala 04 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 0953
14 Lukáš ObloukLukáš Oblouk 05 ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck... 0939
15 Jiří SedlákJiří Sedlák 03 ZŠ a MŠ Hranice, StruhlovskoZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko 0938
16 Dominik DoležalDominik Doležal 03 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 0936
17 Adam HoušťavaAdam Houšťava 03 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0850
18 Dan ŠtěpánekDan Štěpánek 03 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 0833
19 Oliver PungeOliver Punge 03 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0820
20 Ondřej TalapkaOndřej Talapka 03 ZŠ a MŠ Hranice, StruhlovskoZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko 0815
21 Vojtěch TomalaVojtěch Tomala 05 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 0808
22 Hong Minh TruongHong Minh Truong 04 Gymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a... 0782
23 David FrydrychDavid Frydrych 03 ZŠ a MŠ Hranice, StruhlovskoZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko 0775
24 Jakub KeňoJakub Keňo 04 ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck... 0729
25 Sebastan StojanSebastan Stojan 03 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 0710
26 Tomáš ČíhalTomáš Číhal 03 ZŠ a MŠ Hranice, StruhlovskoZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko 0678
27 David LukavskýDavid Lukavský 04 ZŠ a MŠ Hranice, StruhlovskoZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko 0668
28 Adam PetˇkaAdam Petˇka 03 Základní škola SvisleZákladní škola Svisle 0593
29 Vojtěch VeselýVojtěch Veselý 04 Základní škola SvisleZákladní škola Svisle 0579
30 Jáchym KoubaJáchym Kouba 04 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0578
31 Martin OndruškaMartin Ondruška 04 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 0564
32 Michal NovákMichal Novák 03 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 0537
33 David BělkaDavid Bělka 03 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 0536
34 Šimon KubešaŠimon Kubeša 03 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 0535
35 Dominik FoltasDominik Foltas 04 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0533
36 Vojtěch BestaVojtěch Besta 03 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 0518
37 Michal HrabicaMichal Hrabica 03 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 0505
38 Jan MožíšJan Možíš 03 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 0480
39= Lubomír KratochvílLubomír Kratochvíl 04 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 0470
39= Jiří VyhlídalJiří Vyhlídal 04 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 0470
39= Vojtěch JakubecVojtěch Jakubec 04 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 0470
42 Denis BartošíkDenis Bartošík 04 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 0464
43 Daniel TallaDaniel Talla 03 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 0462
44 David TasDavid Tas 03 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 0439
45 Filip ryšavýFilip ryšavý 04 Základní škola SvisleZákladní škola Svisle 0436
46 Lubomír KratochvílLubomír Kratochvíl 04 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 0433
47 Milan KyasMilan Kyas 03 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 0432
48 Vojtěch JurečekVojtěch Jureček 04 ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck... 0429
49 Matouš KubíčekMatouš Kubíček 03 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0425
50 Marek PavelkaMarek Pavelka 05 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 0416
51 Šimon TvrdýŠimon Tvrdý 04 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 0404
52 Petr ObloukPetr Oblouk 03 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 0385
53 Patrik MartinecPatrik Martinec 03 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 0374
54 Kryštof SochůrekKryštof Sochůrek 04 Gymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a... 0365
55 Jaroslav ŠtěpánJaroslav Štěpán 04 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 0360
56 Adrian MikoAdrian Miko 04 ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck... 0345
57 Zdeněk ŽaludaZdeněk Žaluda 05 Gymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a... 0344
58 Andrej SamuelsAndrej Samuels 04 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 0340
59 Daniel ŠvestkaDaniel Švestka 04 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 0330
60 Jakub BudekJakub Budek 03 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 0327
61 Zdeněk KrálZdeněk Král 04 Základní škola SvisleZákladní škola Svisle 0320
62= Zdenek ZbružZdenek Zbruž 04 ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck... 0317
62= Jakub HubkaJakub Hubka 04 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 0317
62= Martin GlosMartin Glos 04 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 0317
62= David Joshua PaučoDavid Joshua Paučo 05 Gymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a... 0317
66= Dominik DrábekDominik Drábek 04 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 0290
66= Oldřich VohnoutOldřich Vohnout 04 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 0290
68 Marek ZdražilMarek Zdražil 05 Gymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a... 0277
69 Tomáš ChodilíkTomáš Chodilík 04 Gymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a... 0242
70 Filip ŠenkFilip Šenk 05 Gymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a... 0240
71 Filip JurečekFilip Jureček 04 ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck... 0230
72 Martin BendaMartin Benda 03 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 0212
73 Karel PiknaKarel Pikna 03 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 0182
74= Tomáš MaródiTomáš Maródi 04 ZŠ a MŠ Hranice, StruhlovskoZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko 0000
74= Vojtěch MohaplVojtěch Mohapl 03 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 0000
74= Martin SedláčekMartin Sedláček 04 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 0000
74= Jakub HriníkJakub Hriník 03 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 0000
74= Dominik MirgaDominik Mirga 03 Základní škola SvisleZákladní škola Svisle 0000
74= Vojtěch VymětalVojtěch Vymětal 04 Gymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a... 0000
74= Vojtěch MacháčekVojtěch Macháček 04 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0000
74= Karel ZdražilKarel Zdražil 05 Gymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a... 0000
74= Filip SlovákFilip Slovák 04 ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck... 0000
74= David TasDavid Tas 03 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 0000
74= Matyáš HlaváčMatyáš Hlaváč 05 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 0000
74= Marek BalabánMarek Balabán 04 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 0000
74= Adam SukAdam Suk 04 Základní škola SvisleZákladní škola Svisle 0000
74= Jakub BudekJakub Budek 03 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 0000
74= Alex JanoAlex Jano 05 Základní škola SvisleZákladní škola Svisle 0000
74= David GrebeníčekDavid Grebeníček 04 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 0000
74= Vojtěch GromusVojtěch Gromus 03 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 0000
74= František ŠamořilFrantišek Šamořil 05 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 0000
74= Martin SedlákMartin Sedlák 03 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 0000
74= Ondřej BéňaOndřej Béňa 05 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 0000
74= Tadeáš KýbusTadeáš Kýbus 03 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0000
74= Adam KrečmerAdam Krečmer 04 ZŠ a MŠ Hranice, StruhlovskoZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko 0000
74= Jakub KeňoJakub Keňo 04 ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck... 0000
Celkem 96 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Vojtěch KarlíkVojtěch Karlík 05 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 1043
2 Matěj MašláňMatěj Mašláň 05 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 0925
3 Anthony KocmanAnthony Kocman 06 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 0893
4 Štěpán IlíkŠtěpán Ilík 05 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 0859
5 Jiří KovářJiří Kovář 05 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 0826
6 Jaroslav KostelníčekJaroslav Kostelníček 05 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 0792
7 Eduard ČíhalEduard Číhal 05 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 0753
8 Sáva BiječekSáva Biječek 05 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 0750
9 Samuel PungeSamuel Punge 06 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0731
10 Matouš AdámekMatouš Adámek 05 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 0689
11 Alexandr MajerAlexandr Majer 05 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0678
12 Vojtěch PilíšekVojtěch Pilíšek 06 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 0614
13 Michal KnopMichal Knop 05 ZŠ Přerov, Svisle 13ZŠ Přerov, Svisle 13 0556
14 Dominik SmolaDominik Smola 05 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 0537
15 Josef NěmecJosef Němec 05 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 0525
16 Matěj SehnálekMatěj Sehnálek 06 ZŠ Přerov, Svisle 13ZŠ Přerov, Svisle 13 0520
17 Jan SukJan Suk 06 ZŠ Přerov, Svisle 13ZŠ Přerov, Svisle 13 0469
18= Filip MachalíkFilip Machalík 05 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 0463
18= David JiránekDavid Jiránek 05 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 0463
20 Dan PistovčákDan Pistovčák 05 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 0461
21 Lukáš BednaříkLukáš Bednařík 06 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0436
22 Viliam NedasViliam Nedas 05 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 0434
23 Jan KoňaříkJan Koňařík 05 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 0413
24 Matouš HikschMatouš Hiksch 05 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0396
25 Michal SpáčilMichal Spáčil 06 ZŠ Přerov, Svisle 13ZŠ Přerov, Svisle 13 0378
26 Jiří TesařJiří Tesař 06 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 0360
27 David HastíkDavid Hastík 06 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0348
28 Adam JenkaAdam Jenka 05 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 0334
29 Matěj BícaMatěj Bíca 05 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 0309
30 Josef KubaJosef Kuba 05 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 0291
31 Antonín PiňosAntonín Piňos 06 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0290
32 Karel ChaloupkaKarel Chaloupka 06 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0289
33 Tomáš ZaoralTomáš Zaoral 07 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 0270
34 Marek ZacpalMarek Zacpal 05 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 0268
35 Ondřej VymětalíkOndřej Vymětalík 07 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 0263
36 Pavel RachůnekPavel Rachůnek 05 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 0262
37 Petr KretekPetr Kretek 06 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 0259
38 Patrik BěhůnekPatrik Běhůnek 05 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 0253
39 Radim KubešaRadim Kubeša 06 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 0251
40 David MartinecDavid Martinec 06 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0237
41 Matěj BukvaMatěj Bukva 05 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 0212
42 Šimon LorencŠimon Lorenc 06 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 0199
43 Jan HrubčaJan Hrubča 06 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 0184
44 Jakub CsomaJakub Csoma 06 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0176
45 Gabriel ZapletalGabriel Zapletal 06 ZŠ Přerov, Svisle 13ZŠ Přerov, Svisle 13 0153
46 Michael ZemánekMichael Zemánek 07 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 0144
47 Richard KropáčRichard Kropáč 06 ZŠ Přerov, Svisle 13ZŠ Přerov, Svisle 13 0081
48= Lukáš HanzelkaLukáš Hanzelka 05 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 0000
48= Radim DoleželRadim Doležel 07 ZŠ Přerov, Svisle 13ZŠ Přerov, Svisle 13 0000
48= Lukáš MedunaLukáš Meduna 06 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 0000
48= Tomáš KarasTomáš Karas 06 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 0000
48= Marek VyroubalMarek Vyroubal 05 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 0000
48= Jindřich DresslerJindřich Dressler 06 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 0000
48= Dan SehnalíkDan Sehnalík 05 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 0000
48= Miroslav VaculíkMiroslav Vaculík 06 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 0000
48= Šimon PospíšilíkŠimon Pospíšilík 06 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 0000
48= Štěpán HynekŠtěpán Hynek 05 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 0000
48= Vojtěch SteffanVojtěch Steffan 07 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 0000
48= Jakub BitterJakub Bitter 05 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 0000
48= Arnošt PospíšilArnošt Pospíšil 06 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0000
48= Tuan Phang PhomTuan Phang Phom 06 ZŠ Přerov, Svisle 13ZŠ Přerov, Svisle 13 0000
48= Filip ZáchaFilip Zácha 06 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 0000
48= Petr JančíkPetr Jančík 05 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 0000
Celkem 63 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(čt, 9.5.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam JenkaAdam Jenka
ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov
05 10 53.12 0.0 334.00
2 Eduard ČíhalEduard Číhal
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
05 5 50.30 0.0 310.00
3 Sáva BiječekSáva Biječek
ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov
05 2 48.45 0.0 295.00
4 Karel ChaloupkaKarel Chaloupka
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
06 9 47.82 0.0 289.00
5 Tomáš ZaoralTomáš Zaoral
ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov
07 21 45.50 0.0 270.00
6 Marek ZacpalMarek Zacpal
ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov
05 20 45.31 0.0 268.00
7 Štěpán HynekŠtěpán Hynek
ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov
05 8 44.86 0.0 265.00
8 Pavel RachůnekPavel Rachůnek
ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov
05 17 44.58 0.0 262.00
9 Matěj SehnálekMatěj Sehnálek
ZŠ Přerov, Svisle 13ZŠ Přerov, Svisle 13
06 18 44.48 0.0 261.00
10 Radim KubešaRadim Kubeša
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
06 12 43.29 0.0 251.00
11 Jakub BitterJakub Bitter
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
05 3 43.02 0.0 249.00
12 Michal KnopMichal Knop
ZŠ Přerov, Svisle 13ZŠ Přerov, Svisle 13
05 11 41.81 0.0 239.00
13 Viliam NedasViliam Nedas
ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov
05 14 37.92 0.0 207.00
14 Jan HrubčaJan Hrubča
ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí
06 7 35.04 0.0 184.00
15 Jakub CsomaJakub Csoma
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
06 4 34.04 0.0 176.00
16 Josef NěmecJosef Němec
ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov
05 15 32.83 0.0 166.00
17 Matěj BícaMatěj Bíca
ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí
05 1 32.12 0.0 160.00
18 Radim DoleželRadim Doležel
ZŠ Přerov, Svisle 13ZŠ Přerov, Svisle 13
07 6 31.80 0.0 158.00
19 Vojtěch SteffanVojtěch Steffan
ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov
07 19 31.76 0.0 157.00
20 Arnošt PospíšilArnošt Pospíšil
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
06 16 30.91 0.0 151.00
21 Šimon LorencŠimon Lorenc
ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí
06 13 29.48 0.0 139.00
Celkem 21 závodníků
Pohár rozhlasu - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Elena LaitochováElena Laitochová 05 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 1761
2 Julie ČíhalováJulie Číhalová 04 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 1676
3 Barbora JaníkováBarbora Janíková 05 ZŠ a MŠ Hranická Lipník nad BečvouZŠ a MŠ Hranická Lipník nad... 1201
4 Barbora SmolováBarbora Smolová 04 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 1184
5 Tereza VálkováTereza Válková 04 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 1140
6 Tereza BoháčováTereza Boháčová 04 ZŠ Přerov, Svisle 13ZŠ Přerov, Svisle 13 1119
7 Hana KlanicováHana Klanicová 05 ZŠ a MŠ Hranice, StruhlovskoZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko 1104
8 Tereza AndrisováTereza Andrisová 05 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 1058
9 Kateřina DokládalováKateřina Dokládalová 03 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 1054
10 Natálie RodekováNatálie Rodeková 05 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 0995
11 Nela AndrysováNela Andrysová 05 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 0979
12 Sabina HorákováSabina Horáková 04 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 0969
13 Amálie OralováAmálie Oralová 04 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 0913
14 Natálie MachováNatálie Machová 04 ZŠ a MŠ Hranická Lipník nad BečvouZŠ a MŠ Hranická Lipník nad... 0893
15 Adéla MikešováAdéla Mikešová 04 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0874
16 Sára KučerkováSára Kučerková 03 Gymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a... 0872
17 Silvie BeňováSilvie Beňová 05 Gymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a... 0838
18 Radka SchubertováRadka Schubertová 04 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 0834
19 Tereza BartlováTereza Bartlová 04 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 0745
20 Zuzana SlobodováZuzana Slobodová 05 ZŠ a MŠ Hranice, StruhlovskoZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko 0719
21 Denisa ŠvejdováDenisa Švejdová 04 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 0716
22 Nikola KropáčováNikola Kropáčová 04 ZŠ Přerov, Svisle 13ZŠ Přerov, Svisle 13 0697
23 Hana DohnalováHana Dohnalová 04 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0644
24 Monika PokornáMonika Pokorná 03 ZŠ a MŠ Hranická Lipník nad BečvouZŠ a MŠ Hranická Lipník nad... 0635
25 Monika FryčováMonika Fryčová 05 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 0632
26 Jana TomečkováJana Tomečková 04 ZŠ a MŠ Hranice, StruhlovskoZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko 0630
27 Soňa HrudíkováSoňa Hrudíková 05 Gymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a... 0597
28 Barbora OdstrčilováBarbora Odstrčilová 05 ZŠ a MŠ Hranice, StruhlovskoZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko 0546
29 Tereza TeličkováTereza Teličková 04 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 0521
30 Kateřina VařákováKateřina Vařáková 04 Gymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a... 0512
31 Hana JedličkováHana Jedličková 04 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 0511
32 Klára ŠvarcováKlára Švarcová 04 ZŠ Přerov, Svisle 13ZŠ Přerov, Svisle 13 0484
33 Viktorie MádrováViktorie Mádrová 04 ZŠ a MŠ Hranická Lipník nad BečvouZŠ a MŠ Hranická Lipník nad... 0447
34 Marie TheimerováMarie Theimerová 05 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 0422
35 Katrin DarmováKatrin Darmová 05 Gymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a... 0415
36 Amálie CahlíkováAmálie Cahlíková 05 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 0411
37 Viktorie HoferkováViktorie Hoferková 04 ZŠ Přerov, Svisle 13ZŠ Přerov, Svisle 13 0399
38 Eliška VráželováEliška Vráželová 04 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 0396
39 Klára ObloukováKlára Oblouková 03 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 0389
40= Tereza ŠehičováTereza Šehičová 05 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 0359
40= Nikola HorunováNikola Horunová 03 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 0359
42 Agáta KubováAgáta Kubová 04 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 0357
43 Klára VránováKlára Vránová 04 Gymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a... 0352
44= Veronika JančíkováVeronika Jančíková 05 ZŠ a MŠ Hranice, StruhlovskoZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko 0350
44= Iva TrefilkováIva Trefilková 04 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 0350
46= Sára ŠevčíkováSára Ševčíková 03 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 0347
46= Vendula ŘihoškováVendula Řihošková 05 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0347
48= Patricie PospíšilováPatricie Pospíšilová 04 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 0345
48= Tereza PírkováTereza Pírková 03 ZŠ a MŠ Hranická Lipník nad BečvouZŠ a MŠ Hranická Lipník nad... 0345
50 Zuzana ŠvarcováZuzana Švarcová 04 ZŠ Přerov, Svisle 13ZŠ Přerov, Svisle 13 0341
51 Alice FlorekováAlice Floreková 03 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0326
52 Eliška JurečkováEliška Jurečková 04 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 0320
53 Aneta KupčíkováAneta Kupčíková 04 ZŠ Přerov, Svisle 13ZŠ Přerov, Svisle 13 0317
54 Ellen KropáčováEllen Kropáčová 04 ZŠ Přerov, Svisle 13ZŠ Přerov, Svisle 13 0316
55= Lucie SirováLucie Sirová 05 ZŠ a MŠ Hranická Lipník nad BečvouZŠ a MŠ Hranická Lipník nad... 0312
55= Vendula ŠtěpánkováVendula Štěpánková 05 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 0312
57= Adéla PřikrylováAdéla Přikrylová 04 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 0304
57= Sabina BarešováSabina Barešová 03 Gymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a... 0304
59 Nikol KrátkáNikol Krátká 03 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 0297
60 Světlana JarolímováSvětlana Jarolímová 05 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 0287
61 Zuzana SargánkováZuzana Sargánková 04 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 0269
62 Barbora MaťováBarbora Maťová 03 Gymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a... 0257
63 Nela VelešíkováNela Velešíková 04 ZŠ a MŠ Hranická Lipník nad BečvouZŠ a MŠ Hranická Lipník nad... 0233
64 Vendula NěmečkováVendula Němečková 05 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 0232
65 Lucie ZatloukalováLucie Zatloukalová 04 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 0220
66 Tereza SvobodováTereza Svobodová 05 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 0212
67 Jana DreiseitlováJana Dreiseitlová 04 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 0205
68 Nikola KutějováNikola Kutějová 04 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 0202
69 Denisa RákosováDenisa Rákosová 05 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 0182
70 Michaela TobiášováMichaela Tobiášová 04 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 0148
71 Ilona SzárazováIlona Szárazová 04 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0139
72 Eliška AndrýskováEliška Andrýsková 05 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0000
73= Natálie TillováNatálie Tillová 04 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 0000
73= Lucie MünsterováLucie Münsterová 04 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 0000
73= Anežka MořkovskáAnežka Mořkovská 04 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 0000
73= Klára ZemanováKlára Zemanová 05 ZŠ a MŠ Hranice, StruhlovskoZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko 0000
73= Lenka KotkováLenka Kotková 05 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 0000
73= Vendula NěmečkováVendula Němečková 04 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 0000
73= Marie DvořákováMarie Dvořáková 04 ZŠ Přerov, Svisle 13ZŠ Přerov, Svisle 13 0000
73= Veronika LehkáVeronika Lehká 05 ZŠ a MŠ Hranice, StruhlovskoZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko 0000
73= Natálie MazáčováNatálie Mazáčová 05 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 0000
73= Božena GaborováBožena Gaborová 03 ZŠ Přerov, Svisle 13ZŠ Přerov, Svisle 13 0000
73= Ela KocfeldováEla Kocfeldová 05 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0000
73= Lucie GorfolováLucie Gorfolová 04 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 0000
73= Kateřina PrváKateřina Prvá 05 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 0000
73= Claudie BartoňováClaudie Bartoňová 04 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 0000
73= Alžběta BařinkováAlžběta Bařinková 04 Gymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a... 0000
73= Mai Chi TranMai Chi Tran 04 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 0000
73= Denisa LouckáDenisa Loucká 03 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 0000
73= Barbora RychtováBarbora Rychtová 04 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0000
73= Michaela PavlištíkováMichaela Pavlištíková 04 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 0000
Celkem 91 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Kristýna PokornáKristýna Pokorná 06 ZŠ a MŠ Hranická Lipník nad BečvouZŠ a MŠ Hranická Lipník nad... 1582
2 Beáta PlevákováBeáta Pleváková 06 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 1250
3 Nela PeškováNela Pešková 06 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 1131
4 Natálie ZatloukalováNatálie Zatloukalová 06 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 0933
5 Klára BačováKlára Bačová 05 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 0908
6 Adéla ČástečkováAdéla Částečková 06 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 0886
7 Gabriela VaculováGabriela Vaculová 05 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 0883
8 Karolína PospíšilováKarolína Pospíšilová 06 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 0882
9 Tereza KrutilováTereza Krutilová 06 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 0841
10 Valentýna VýstřelováValentýna Výstřelová 06 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0837
11= Marie KročováMarie Kročová 06 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 0812
11= Kateřina HrazdírováKateřina Hrazdírová 06 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0812
13 Ganvara PavelkováGanvara Pavelková 06 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 0740
14 Vendula CetkovskáVendula Cetkovská 07 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 0737
15 Natálie ČernoškováNatálie Černošková 06 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 0735
16 Lucie SkařupováLucie Skařupová 06 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0713
17 Monika KučerováMonika Kučerová 05 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 0707
18 Klára KlinkovskáKlára Klinkovská 05 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 0641
19 Pavlína KučováPavlína Kučová 06 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 0605
20 Saskie PavlíkováSaskie Pavlíková 05 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 0571
21 Nevena TopalovičNevena Topalovič 07 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 0544
22 Aneta VajdováAneta Vajdová 06 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 0525
23 Marie SlaměníkováMarie Slaměníková 07 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 0515
24 Sára BednářováSára Bednářová 06 ZŠ a MŠ Hranická Lipník nad BečvouZŠ a MŠ Hranická Lipník nad... 0479
25 Lucie MertováLucie Mertová 05 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 0460
26 Šárka VaňkováŠárka Vaňková 06 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 0456
27 Anna VávrováAnna Vávrová 07 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 0452
28 Sabina VítkováSabina Vítková 05 ZŠ a MŠ Hranická Lipník nad BečvouZŠ a MŠ Hranická Lipník nad... 0438
29 Stela DočekalováStela Dočekalová 05 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 0409
30 Veronika MachalováVeronika Machalová 05 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 0369
31 Tereza TicháTereza Tichá 07 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0355
32 Valentýna DohnalováValentýna Dohnalová 07 ZŠ a MŠ Hranická Lipník nad BečvouZŠ a MŠ Hranická Lipník nad... 0344
33 Tereza SkřečkováTereza Skřečková 07 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0293
34 Anna JandováAnna Jandová 05 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 0291
35 Kamila PosoldováKamila Posoldová 06 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 0290
36 Adéla ButorováAdéla Butorová 06 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 0275
37 Viktorie FilipováViktorie Filipová 06 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0274
38 Karolína SkývováKarolína Skývová 05 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0263
39 Lenka KubitováLenka Kubitová 06 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 0239
40 Barbora VidováBarbora Vidová 06 ZŠ a MŠ Hranická Lipník nad BečvouZŠ a MŠ Hranická Lipník nad... 0226
41 Amálie PřibylováAmálie Přibylová 07 ZŠ a MŠ Hranická Lipník nad BečvouZŠ a MŠ Hranická Lipník nad... 0222
42 Klára VyhňákováKlára Vyhňáková 06 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0199
43 Michaela HorkováMichaela Horková 06 ZŠ a MŠ Hranická Lipník nad BečvouZŠ a MŠ Hranická Lipník nad... 0188
44 Adriana ZedkováAdriana Zedková 07 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 0187
45 Ella PohnánováElla Pohnánová 06 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 0176
46 Michaela ŠpaldováMichaela Špaldová 06 ZŠ a MŠ Hranická Lipník nad BečvouZŠ a MŠ Hranická Lipník nad... 0150
47 Nikol ZaoralováNikol Zaoralová 07 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 0137
48 Marie VavříkováMarie Vavříková 06 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 0112
49 Justýna KrumpolzováJustýna Krumpolzová 06 ZŠ JAK Přerov, Př