výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ostrava Kategorie III a IV

Ostrava - Porubská (14. 5. 2019)

60 m - Žáci

Žáci 01 (út, 14.5.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj StřižíkMatěj Střižík 03 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 2 08.31 473.00
2 Denis PyšDenis Pyš 05 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 4 08.44 439.00
3 Jan ZdražilaJan Zdražila 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 5 08.74 364.00
4 Rio BabiuchRio Babiuch 05 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 3 09.18 266.00
Celkem 4 závodníků
Žáci 02 (út, 14.5.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub KubesaJakub Kubesa 05 ZŠ a MŠ Kosmonautů 15ZŠ a MŠ Kosmonautů 15 4 08.33 468.00
2 Štěpán GojŠtěpán Goj 19 zs velka polomzs velka polom 3 08.35 462.00
3 Jiří PavlišJiří Pavliš 04 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 2 08.64 388.00
4 Dušan RichtárDušan Richtár 03 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 5 08.82 345.00
5 Timon ŠmídTimon Šmíd 04 ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky 1 09.10 282.00
Celkem 5 závodníků
Žáci 03 (út, 14.5.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denis DobiášDenis Dobiáš 03 ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka 3 08.32 470.00
2 Lukáš NovákLukáš Novák 19 zs velka polomzs velka polom 2 08.62 393.00
3= Tomáš PodešvaTomáš Podešva 03 ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky 5 08.70 374.00
3= Vojtěch VrubelVojtěch Vrubel 03 ZŠ a MŠ Kosmonautů 15ZŠ a MŠ Kosmonautů 15 1 08.70 374.00
3= Roman FarkasRoman Farkas 04 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 4 08.70 374.00
Celkem 5 závodníků
Žáci 04 (út, 14.5.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon StachelŠimon Stachel 04 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 3 08.25 489.00
2 Adam BančovskýAdam Bančovský 03 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 4 08.46 434.00
3 Daniel LysekDaniel Lysek 04 ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka 5 08.80 350.00
4 David DlouhýDavid Dlouhý 03 ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka 2 09.13 276.00
5 Jan ŠulcJan Šulc 03 ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky 1 09.40 222.00
Celkem 5 závodníků
Žáci 05 (út, 14.5.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch MilataVojtěch Milata 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 4 08.19 506.00
2 Václav KrupicaVáclav Krupica 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 3 08.42 444.00
Celkem 2 závodníků

60 m - Ml. žáci

Ml. žáci 01 (út, 14.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 3 08.04 548.00
2 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 4 08.11 528.00
3 Dominik ZátopekDominik Zátopek 06 ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka 5 09.64 178.00
4 Tomáš UherTomáš Uher 06 ZŠ HošťálkoviceZŠ Hošťálkovice 2 09.77 156.00
5 Jakub ŽůrekJakub Žůrek 19 zs velka polomzs velka polom 1 09.89 137.00
Celkem 5 závodníků
Ml. žáci 02 (út, 14.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ČechJan Čech 05 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 5 08.85 338.00
2 Filip GrufíkFilip Grufík 05 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 3 09.00 304.00
3 Minh DuongMinh Duong 06 ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka 1 09.09 285.00
Tomáš CívelaTomáš Cívela 05 ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky 2 DNS
David BadžgoňDavid Badžgoň 06 ZŠ a MŠ Kosmonautů 15ZŠ a MŠ Kosmonautů 15 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Ml. žáci 03 (út, 14.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik KonvičnýDominik Konvičný 06 ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky 1 08.68 378.00
2 Jakub JirkůJakub Jirků 06 ZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrava - HrabůvkaZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrav... 4 08.77 357.00
3= Matěj KlapuchMatěj Klapuch 19 zs velka polomzs velka polom 5 09.50 203.00
3= Jakub KalousJakub Kalous 05 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 2 09.50 203.00
5 Jakub HuvarJakub Huvar 06 ZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrava - HrabůvkaZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrav... 3 09.82 148.00
Celkem 5 závodníků
Ml. žáci 04 (út, 14.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 3 08.75 362.00
2 Wojtek NguyenWojtek Nguyen 05 ZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrava - HrabůvkaZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrav... 1 09.01 302.00
3 Jan KubenkaJan Kubenka 06 ZŠ HošťálkoviceZŠ Hošťálkovice 4 09.42 218.00
4 David MatějkaDavid Matějka 06 ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky 5 09.71 166.00
5 Tobiáš LichnovskýTobiáš Lichnovský 05 ZŠ a MŠ Kosmonautů 15ZŠ a MŠ Kosmonautů 15 2 10.03 116.00
Celkem 5 závodníků
Ml. žáci 05 (út, 14.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej SedlářOndřej Sedlář 05 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 3 08.64 388.00
2 Adam RychlýAdam Rychlý 19 zs velka polomzs velka polom 5 09.26 249.00
3 Jakub NovákJakub Novák 06 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 4 09.29 243.00
4 Adam ŠrubařAdam Šrubař 05 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 1 09.72 164.00
5 Matyáš NovotnýMatyáš Novotný 07 ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky 2 09.84 145.00
Celkem 5 závodníků

60 m - Žákyně

Žákyně 01 (út, 14.5.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie TesařováLucie Tesařová 03 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 3 08.82 613.00
2 Natálie HubičkováNatálie Hubičková 03 ZŠ a MŠ Kosmonautů 15ZŠ a MŠ Kosmonautů 15 2 09.56 431.00
3 Kateřina HomolováKateřina Homolová 04 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 4 09.83 371.00
Tereza TománkováTereza Tománková 03 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 5 DNS
Celkem 4 závodníků
Žákyně 02 (út, 14.5.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika FialováDominika Fialová 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 3 08.35 744.00
2 Markéta ŠigutováMarkéta Šigutová 03 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 2 09.20 516.00
3 Gabriela StrnadováGabriela Strnadová 05 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 4 09.29 494.00
4 Monika DaoMonika Dao 04 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 5 09.75 389.00
5 Barbora JalůvkováBarbora Jalůvková 04 ZŠ a MŠ Kosmonautů 15ZŠ a MŠ Kosmonautů 15 1 09.78 382.00
Celkem 5 závodníků
Žákyně 03 (út, 14.5.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára ToováKlára Toová 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 3 08.20 788.00
2 Kateřina RüllováKateřina Rüllová 05 ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka 2 09.26 501.00
3 Eliška KřivákováEliška Křiváková 05 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 4 09.59 424.00
4 Barbora StrnadováBarbora Strnadová 19 zs velka polomzs velka polom 5 09.64 413.00
5 Natálie ŠpačkováNatálie Špačková 05 ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka 1 09.91 355.00
Celkem 5 závodníků
Žákyně 04 (út, 14.5.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla FistrováAdéla Fistrová 19 zs velka polomzs velka polom 4 08.42 723.00
2 Nina VálkováNina Válková 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 3 08.66 656.00
3 Karolína RajováKarolína Rajová 19 zs velka polomzs velka polom 5 08.95 579.00
4 Sabina JeřábkováSabina Jeřábková 04 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 2 09.32 487.00
Celkem 4 závodníků

60 m - Ml. žákyně

Ml. žákyně 01 (út, 14.5.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 3 08.53 692.00
2 Vanessa GleňováVanessa Gleňová 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 4 08.93 584.00
3 Amálie HolšánováAmálie Holšánová 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 2 09.05 553.00
4 Terezie AdamcováTerezie Adamcová 06 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 5 09.08 546.00
5 Anna BednářováAnna Bednářová 19 zs velka polomzs velka polom 1 10.14 308.00
Celkem 5 závodníků
Ml. žákyně 02 (út, 14.5.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla DivišováAdéla Divišová 19 zs velka polomzs velka polom 2 09.28 496.00
2 Iva GadlinováIva Gadlinová 05 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 1 09.73 393.00
3 Nela BlahušováNela Blahušová 06 ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka 3 10.04 328.00
4 Sára EL-SahartySára EL-Saharty 07 ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka 5 10.79 193.00
Eva CelárkováEva Celárková 19 zs velka polomzs velka polom 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Ml. žákyně 03 (út, 14.5.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika KaczmarzováMonika Kaczmarzová 06 ZŠ HošťálkoviceZŠ Hošťálkovice 1 09.81 376.00
2 N GalíkováN Galíková 07 ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky 3 09.92 353.00
3 Andrea HoangováAndrea Hoangová 05 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 4 10.10 316.00
4 Natálie HošťákováNatálie Hošťáková 06 ZŠ HošťálkoviceZŠ Hošťálkovice 2 10.14 308.00
5 Tereza JanečkováTereza Janečková 07 ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka 5 10.30 278.00
Celkem 5 závodníků
Ml. žákyně 04 (út, 14.5.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína KadlčákováKarolína Kadlčáková 06 ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka 3 09.07 548.00
2 Eva KolárikováEva Koláriková 05 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 5 09.12 536.00
3 Viktorie KinkaniViktorie Kinkani 06 ZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrava - HrabůvkaZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrav... 4 09.50 444.00
4 Ráchel KoczyováRáchel Koczyová 06 ZŠ a MŠ Kosmonautů 15ZŠ a MŠ Kosmonautů 15 2 10.22 293.00
5 Elen KotačkováElen Kotačková 05 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 1 10.25 287.00
Celkem 5 závodníků
Ml. žákyně 05 (út, 14.5.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KovalskáTereza Kovalská 06 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 3 08.90 592.00
2 Petra MachkováPetra Machková 07 ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky 5 08.96 576.00
3 Klaudie PekárkováKlaudie Pekárková 05 ZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrava - HrabůvkaZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrav... 1 09.69 402.00
4 Lucie KročováLucie Kročová 06 ZŠ a MŠ Kosmonautů 15ZŠ a MŠ Kosmonautů 15 2 09.86 365.00
5 Veronika KrchňaváVeronika Krchňavá 06 ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka 4 11.48 98.00
Celkem 5 závodníků
Ml. žákyně 06 (út, 14.5.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adriana SvobodováAdriana Svobodová 05 ZŠ HošťálkoviceZŠ Hošťálkovice 2 09.15 528.00
2 Nikol Adriana ŠustováNikol Adriana Šustová 06 ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka 5 09.44 458.00
3 Tereza SedláčkováTereza Sedláčková 07 ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky 4 09.72 395.00
4 Radana PekarováRadana Pekarová 07 ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka 3 10.69 209.00
Celkem 4 závodníků

600 m - Ml. žákyně

Ml. žákyně 01 (út, 14.5.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eva GruberováEva Gruberová 06 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 1 1:54.62 591.00
2 Veronika PřečkováVeronika Přečková 07 ZŠ HošťálkoviceZŠ Hošťálkovice 9 2:03.36 460.00
3 Martina PolákováMartina Poláková 06 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 8 2:05.36 433.00
4 Adéla MiklušováAdéla Miklušová 19 zs velka polomzs velka polom 6 2:07.97 398.00
5 Anna MihalčíkováAnna Mihalčíková 06 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 5 2:08.57 390.00
6 Kristýna KlimkováKristýna Klimková 06 ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky 4 2:09.36 380.00
7 Barbora PapájováBarbora Papájová 06 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 7 2:15.87 300.00
8 Sára KačmařováSára Kačmařová 06 ZŠ HošťálkoviceZŠ Hošťálkovice 3 2:26.23 192.00
9 N ŠmerdováN Šmerdová 06 ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky 10 2:32.26 140.00
10 Martina ZichováMartina Zichová 05 ZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrava - HrabůvkaZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrav... 11 2:35.54 115.00
11 Sára EL-SahartySára EL-Saharty 07 ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka 2 2:46.13 49.00
Celkem 11 závodníků
Ml. žákyně 02 (út, 14.5.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 1 1:46.60 724.00
2 Lucie DrozdováLucie Drozdová 07 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 2 2:03.59 457.00
3 Veronika KrchňaváVeronika Krchňavá 06 ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka 9 2:18.26 273.00
4 Markéta BolkováMarkéta Bolková 19 zs velka polomzs velka polom 4 2:20.22 252.00
5 Tereza JanečkováTereza Janečková 07 ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka 6 2:21.63 237.00
6 Pavlína VojtkováPavlína Vojtková 05 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 12 2:25.01 204.00
7 Viktorie KinkaniViktorie Kinkani 06 ZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrava - HrabůvkaZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrav... 7 2:26.05 194.00
8 Liliana MakovcováLiliana Makovcová 07 ZŠ a MŠ Kosmonautů 15ZŠ a MŠ Kosmonautů 15 11 2:33.07 133.00
9 Valérie KočíValérie Kočí 07 ZŠ a MŠ Kosmonautů 15ZŠ a MŠ Kosmonautů 15 8 2:34.10 125.00
10 Kristýna DluhošováKristýna Dluhošová 06 ZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrava - HrabůvkaZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrav... 5 2:36.33 109.00
Anna BednářováAnna Bednářová 19 zs velka polomzs velka polom 3 DNS
Jasmína KrištofováJasmína Krištofová 19 zs velka polomzs velka polom 10 DNF
Celkem 12 závodníků

800 m - Žákyně

(út, 14.5.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Melanie SchneebergerMelanie Schneeberger 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 2 2:36.60 612.00
2 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 1 2:40.03 573.00
3 Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 3 2:42.03 550.00
4 Kristina RajováKristina Rajová 19 zs velka polomzs velka polom 14 3:00.29 362.00
5 Nikol KovalovskáNikol Kovalovská 04 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 11 3:03.51 333.00
6 Viktorie DudováViktorie Dudová 05 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 4 3:07.23 301.00
7 Markéta ŠigutováMarkéta Šigutová 03 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 5 3:10.75 272.00
8 Veronika KořenkováVeronika Kořenková 05 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 10 3:11.15 269.00
9 Monika DaoMonika Dao 04 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 8 3:11.98 262.00
10 Tereza NovotnáTereza Novotná 04 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 12 3:13.69 248.00
11 Kateřina PuczkováKateřina Puczková 03 ZŠ a MŠ Kosmonautů 15ZŠ a MŠ Kosmonautů 15 13 3:13.91 247.00
12 Alexandra SzturzováAlexandra Szturzová 05 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 16 3:35.45 107.00
13 Klára BudínováKlára Budínová 03 ZŠ a MŠ Kosmonautů 15ZŠ a MŠ Kosmonautů 15 7 3:43.28 70.00
Jana BarchanskáJana Barchanská 04 ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka 6 DNS
Kateřina RüllováKateřina Rüllová 05 ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka 15 DNS
Adéla FistrováAdéla Fistrová 19 zs velka polomzs velka polom 9 DNS
Celkem 16 závodníků

1000 m - Ml. žáci

Ml. žáci 01 (út, 14.5.2019 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Denis MikolajekDenis Mikolajek 19 zs velka polomzs velka polom 5 3:34.18 369.00
2 Radim MikusRadim Mikus 07 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 6 3:38.51 337.00
3 Tomáš VolnýTomáš Volný 07 ZŠ HošťálkoviceZŠ Hošťálkovice 12 3:38.64 336.00
4 Adam ŠrubařAdam Šrubař 05 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 11 3:38.72 335.00
5 Matyáš NovotnýMatyáš Novotný 07 ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky 7 3:44.09 298.00
6 Lukáš MichalovLukáš Michalov 06 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 4 3:44.60 295.00
7 Ondřej PadrtaOndřej Padrta 05 ZŠ HošťálkoviceZŠ Hošťálkovice 8 3:52.43 244.00
8 Tomáš CívelaTomáš Cívela 05 ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky 2 3:59.70 201.00
9 Michael ŠevčíkMichael Ševčík 05 ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky 10 4:06.18 166.00
Lukáš ŘímanLukáš Říman 19 zs velka polomzs velka polom 9 DNS
David BřezovskýDavid Březovský 07 ZŠ HošťálkoviceZŠ Hošťálkovice 1 DNS
Minh DuongMinh Duong 06 ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka 3 DNS
Celkem 12 závodníků
Ml. žáci 02 (út, 14.5.2019 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan CharvátekJan Charvátek 06 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 1 3:12.88 544.00
2 Ondřej KrupičkaOndřej Krupička 06 ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka 8 3:26.19 431.00
3 Robin CoufalRobin Coufal 05 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 4 3:28.96 409.00
4 Daniel DostálDaniel Dostál 06 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 2 3:33.01 377.00
5 Daniel DivínDaniel Divín 19 zs velka polomzs velka polom 5 3:35.07 362.00
6 Richard KvětákRichard Květák 05 ZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrava - HrabůvkaZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrav... 9 3:36.21 354.00
7 Milan NehudekMilan Nehudek 07 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 3 3:36.84 349.00
8 Lukáš ŘímanLukáš Říman 19 zs velka polomzs velka polom 3:38.59 336.00
9 Dominik ZátopekDominik Zátopek 06 ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka 12 3:45.54 288.00
10 Leon Luis TörökLeon Luis Török 06 ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka 4:01.47 191.00
11 Tomáš KaniokTomáš Kaniok 05 ZŠ a MŠ Kosmonautů 15ZŠ a MŠ Kosmonautů 15 7 4:12.79 133.00
12 Ondřej IlyeninOndřej Ilyenin 06 ZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrava - HrabůvkaZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrav... 6 4:14.42 126.00
13 Jan PobutaJan Pobuta 05 ZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrava - HrabůvkaZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrav... 11 4:15.05 123.00
14 Ondřej MičaníkOndřej Mičaník 06 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 10 4:34.43 50.00
Celkem 14 závodníků

1500 m - Žáci

(út, 14.5.2019 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Velen HlavatýVelen Hlavatý 03 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 6 5:11.71 494.00
2 Patrik ChovanecPatrik Chovanec 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 2 5:15.69 473.00
3 Nikolas ŠlachtaNikolas Šlachta 19 zs velka polomzs velka polom 14 5:19.32 454.00
4 Šimon SvěrkotŠimon Svěrkot 04 ZŠ a MŠ Kosmonautů 15ZŠ a MŠ Kosmonautů 15 13 5:22.59 437.00
5 Aleš ZávodskýAleš Závodský 04 ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky 16 5:26.15 419.00
6 Tomáš PabjanTomáš Pabjan 04 ZŠ a MŠ Kosmonautů 15ZŠ a MŠ Kosmonautů 15 5:27.59 411.00
7 Alexandr LiškaAlexandr Liška 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 3 5:29.03 404.00
8 Jeroným PolášekJeroným Polášek 05 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 12 5:29.97 399.00
9 Timon ŠmídTimon Šmíd 04 ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky 15 5:39.02 356.00
10 Sam NavrátilSam Navrátil 05 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 1 5:39.17 355.00
11 Lukáš NovákLukáš Novák 19 zs velka polomzs velka polom 10 5:39.52 354.00
12 Dominik CrhákDominik Crhák 04 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 5:39.53 354.00
13 Martin BalážMartin Baláž 03 ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka 4 6:14.61 208.00
14 Adam BortlíčekAdam Bortlíček 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 5 6:15.06 206.00
15 Daniel LysekDaniel Lysek 04 ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka 9 6:15.47 204.00
16 Kryštof KyliánKryštof Kylián 05 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 8 6:53.75 88.00
Vojtěch HorňákVojtěch Horňák 04 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 7 DNS
Vojtěch OndruchVojtěch Ondruch 03 ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka 11 DNF
Celkem 18 závodníků

4 x 60 m - Žáci

Žáci 01 (út, 14.5.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Goj, Rufer, Štefko, Čunta Goj, Rufer, Štefko, Čunta zs velka polomzs velka polom 3 32.23 437.00
2 Šulc, Podešva, Šmíd, Nábělek Šulc, Podešva, Šmíd, Nábělek ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky 2 34.38 306.00
3 Vlach, Bezruč, Liška, Volný Vlach, Bezruč, Liška, Volný ZŠ Porubská 832 BZŠ Porubská 832 B 4 34.97 273.00
Celkem 3 závodníků
Žáci 02 (út, 14.5.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Krupica, Lindauer, Milata, Zdražila Krupica, Lindauer, Milata, Zdražila ZŠ Porubská 832 AZŠ Porubská 832 A 3 31.91 458.00
2 Richtár, Stachel, Střižík, Štvrtna Richtár, Stachel, Střižík, Štvrtna ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský Les AZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 4 32.27 434.00
3 Pyš, Navrátil, Lisák, Babiuch Pyš, Navrátil, Lisák, Babiuch Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 2 32.66 409.00
Celkem 3 závodníků
Žáci 03 (út, 14.5.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Fojtík, Kavík, Crhák, Zahradníček Fojtík, Kavík, Crhák, Zahradníček ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský Les BZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 2 33.83 337.00
2 Kurej, Baláž, Dlouhý, Dobiáš Kurej, Baláž, Dlouhý, Dobiáš ZŠ Gen Janka AZŠ Gen Janka A 4 33.87 335.00
3 Dundálek, Koukal, Ondruch, Kuchař Dundálek, Koukal, Ondruch, Kuchař ZŠ Gen Janka BZŠ Gen Janka B 34.36 307.00
4 Farkas, Kylián, Bančovský, Pavliš Farkas, Kylián, Bančovský, Pavliš ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 3 35.84 229.00
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci

Ml. žáci 01 (út, 14.5.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Konvičný, Konvičný, Matějka, Novotný Konvičný, Konvičný, Matějka, Novotný ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky 2 35.77 232.00
2 Kalous, Maxera, Novák, Čech Kalous, Maxera, Novák, Čech ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 3 35.82 230.00
3 Šrubař, Coufal, Grufík, Gřonka Šrubař, Coufal, Grufík, Gřonka ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský Les BZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 4 36.60 192.00
4 Žůrek, Mikolajek, Říman, Klapuch Žůrek, Mikolajek, Říman, Klapuch zs velka polomzs velka polom 1 36.95 177.00
Celkem 4 závodníků
Ml. žáci 02 (út, 14.5.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hrabovský, Martinkevič, Zach, Teslík Hrabovský, Martinkevič, Zach, Teslík ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 1 31.49 487.00
2 Novák, Petroš, Huvar, Jirků Novák, Petroš, Huvar, Jirků ZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrava - HrabůvkaZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrav... 4 35.77 232.00
3 Kroupa, Dvořák, Folvarčný, Mikus Kroupa, Dvořák, Folvarčný, Mikus ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský Les AZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 2 35.93 224.00
4 Krupička, Zátopek, Hýl, Duong Krupička, Zátopek, Hýl, Duong ZŠ Gen Janka AZŠ Gen Janka A 3 36.05 218.00
5 Uher, Kubenka, Březovský, Starý Uher, Kubenka, Březovský, Starý ZŠ HošťálkoviceZŠ Hošťálkovice 5 37.44 156.00
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Žákyně

Žákyně 01 (út, 14.5.2019 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rajová, Strnadová, Schwarzová, Konečná Rajová, Strnadová, Schwarzová, Konečná zs velka polomzs velka polom 4 35.83 480.00
2 Mikšíková, Křiváková, Kořenková, Jeřábková Mikšíková, Křiváková, Kořenková, Jeřábková ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 2 37.11 406.00
3 Sýkorová, Szentkeresztyová, Novotná, Vrubelová Sýkorová, Szentkeresztyová, Novotná, Vrubelová ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský Les BZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 1 43.93 107.00
Gizová, Burdová, Vilkusová, Šlosarčíková Gizová, Burdová, Vilkusová, Šlosarčíková ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka 3 DNF
Celkem 4 závodníků
Žákyně 02 (út, 14.5.2019 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vantuchová, Toová, Fialová, Válková Vantuchová, Toová, Fialová, Válková ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 1 31.19 796.00
2 Homolková, Zdražilová, Schneeberger, Bártová Homolková, Zdražilová, Schneeberger, Bártová ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 3 31.90 743.00
3 Strnadová, Zelenkova, Dudová, Procházková Strnadová, Zelenkova, Dudová, Procházková Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 2 35.50 500.00
4 Tesařová, Homolová, Kovalovská, Dao Tesařová, Homolová, Kovalovská, Dao ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský Les AZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 4 36.21 457.00
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně

Ml. žákyně 01 (út, 14.5.2019 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kovalská, Mihalčíková, Gadlinová, Koláriková Kovalská, Mihalčíková, Gadlinová, Koláriková ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 3 35.84 480.00
2 Ruferová, Divišová, Bednářová, Kozáková Ruferová, Divišová, Bednářová, Kozáková zs velka polomzs velka polom 4 36.15 461.00
3 Sedláčková, Machalíková, Bobáčková, Julie Sedláčková, Machalíková, Bobáčková, Julie ZŠ Aleše Hrdličky 3ZŠ Aleše Hrdličky 3 1 38.52 330.00
4 Pekárková, Zichová, Kopečková, Kinkani Pekárková, Zichová, Kopečková, Kinkani ZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrava - HrabůvkaZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrav... 2 38.76 318.00
Celkem 4 závodníků
Ml. žákyně 02 (út, 14.5.2019 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Březná, Gleňová, Gruberová, Pluskalová Březná, Gleňová, Gruberová, Pluskalová ZŠ Porubská 832 AZŠ Porubská 832 A 4 33.91 602.00
2 Přečková, Hošťáková, Svobodová, Kaczmarzová Přečková, Hošťáková, Svobodová, Kaczmarzová ZŠ HošťálkoviceZŠ Hošťálkovice 1 36.53 439.00
3 Adamcová, Hoangová, Poláková, Vavříková Adamcová, Hoangová, Poláková, Vavříková ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský Les AZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 3 36.81 423.00
4 Blahušová, Šustová, Turková, Kadlčáková Blahušová, Šustová, Turková, Kadlčáková ZŠ Gen Janka AZŠ Gen Janka A 2 36.84 421.00
Celkem 4 závodníků
Ml. žákyně 03 (út, 14.5.2019 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Škárková, Drozdová, Kociánová, Holšánová Škárková, Drozdová, Kociánová, Holšánová ZŠ Porubská 832 BZŠ Porubská 832 B 4 36.57 436.00
2 Kotačková, Vojtková, Štvrtnová, Štefková Kotačková, Vojtková, Štvrtnová, Štefková ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský Les BZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 2 38.92 310.00
3 EL-Saharty, Pekarová, Janečková, Krchňavá EL-Saharty, Pekarová, Janečková, Krchňavá ZŠ Gen Janka BZŠ Gen Janka B 3 41.08 211.00
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(út, 14.5.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1= Michal HrochMichal Hroch
ZŠ a MŠ Kosmonautů 15ZŠ a MŠ Kosmonautů 15
04 7 1.55 426.00
1= Aleš ZávodskýAleš Závodský
ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky
04 15 1.55 426.00
3= Tadeáš VlachTadeáš Vlach
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
05 17 1.51 396.00
3= Denis ČuntaDenis Čunta
zs velka polomzs velka polom
19 2 1.51 396.00
5= Jaromír OžanaJaromír Ožana
ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky
04 12 1.47 367.00
5= Marek ZahradníčekMarek Zahradníček
ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl...
03 14 1.47 367.00
7= Denis PyšDenis Pyš
Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava
05 16 1.43 338.00
7= Alexandr KuchařAlexandr Kuchař
ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka
04 10 1.43 338.00
7= Štěpán GojŠtěpán Goj
zs velka polomzs velka polom
19 6 1.43 338.00
7= Miloš KvasničkaMiloš Kvasnička
ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická
04 11 1.43 338.00
7= Šimon StachelŠimon Stachel
ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl...
04 1.43 338.00
12 David DlouhýDavid Dlouhý
ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka
03 3 1.39 310.00
13= David BezručDavid Bezruč
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
03 1 1.31 257.00
13= David FojtíkDavid Fojtík
ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl...
05 5 1.31 257.00
15= Jan KoukalJan Koukal
ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka
04 9 1.27 231.00
15= Roman FarkasRoman Farkas
ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická
04 4 1.27 231.00
17 Patrik ProtivánekPatrik Protivánek
ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická
05 1.23 206.00
18 Patrik ChovanecPatrik Chovanec
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
04 8 1.19 182.00
Celkem 18 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(út, 14.5.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Michal HrabovskýMichal Hrabovský
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
05 22 1.56 434.00
2 Alex HurinaAlex Hurina
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
06 20 1.50 389.00
3= Kryštof NovákKryštof Novák
ZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrava - HrabůvkaZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrav...
05 11 1.42 331.00
3= Robin CoufalRobin Coufal
ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl...
05 2 1.42 331.00
5 Matyáš ZávodnýMatyáš Závodný
ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky
05 18 1.38 303.00
6= Dominik KonvičnýDominik Konvičný
ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky
06 8 1.34 276.00
6= Jan CharvátekJan Charvátek
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
06 21 1.34 276.00
6= Matěj KlapuchMatěj Klapuch
zs velka polomzs velka polom
19 7 1.34 276.00
6= Jakub GřonkaJakub Gřonka
ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl...
06 3 1.34 276.00
10 Petr HýlPetr Hýl
ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka
05 6 1.30 250.00
11= Maxmilián HortMaxmilián Hort
ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická
05 4 1.26 225.00
11= Ondřej KrupičkaOndřej Krupička
ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka
06 10 1.26 225.00
13= Lukáš PetrošLukáš Petroš
ZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrava - HrabůvkaZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrav...
06 13 1.22 200.00
13= Tomáš UherTomáš Uher
ZŠ HošťálkoviceZŠ Hošťálkovice
06 17 1.22 200.00
13= David BřezovskýDavid Březovský
ZŠ HošťálkoviceZŠ Hošťálkovice
07 1 1.22 200.00
16= Lukáš ŘímanLukáš Říman
zs velka polomzs velka polom
19 14 1.18 176.00
16= Jakub ŽůrekJakub Žůrek
zs velka polomzs velka polom
19 19 1.18 176.00
16= Leon Luis TörökLeon Luis Török
ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka
06 16 1.18 176.00
16= Samuel SobolSamuel Sobol
ZŠ a MŠ Kosmonautů 15ZŠ a MŠ Kosmonautů 15
06 15 1.18 176.00
20 Tadeáš PeterTadeáš Peter
ZŠ a MŠ Kosmonautů 15ZŠ a MŠ Kosmonautů 15
06 12 1.14 153.00
Ondřej HřivnáčOndřej Hřivnáč
ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl...
05 5 NM 0.00
Michael KrupaMichael Krupa
ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická
06 9 NM 0.00
Celkem 22 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(út, 14.5.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Klára ToováKlára Toová
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
04 18 1.58 712.00
2= Valentýna HomolkováValentýna Homolková
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
04 16 1.50 621.00
2= Melanie SchneebergerMelanie Schneeberger
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
05 17 1.50 621.00
4 Lucie TesařováLucie Tesařová
ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl...
03 11 1.30 409.00
5 Anita TvardíkováAnita Tvardíková
ZŠ a MŠ Kosmonautů 15ZŠ a MŠ Kosmonautů 15
04 12 1.26 369.00
6= Gabriela StrnadováGabriela Strnadová
Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava
05 15 1.22 331.00
6= Viktorie DudováViktorie Dudová
Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava
05 14 1.22 331.00
8= Viktorie ZelenkovaViktorie Zelenkova
Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava
04 13 1.18 293.00
8= Alena SchwarzováAlena Schwarzová
zs velka polomzs velka polom
19 8 1.18 293.00
8= Adéla JurasdováAdéla Jurasdová
ZŠ a MŠ Kosmonautů 15ZŠ a MŠ Kosmonautů 15
04 1.18 293.00
11= Sabina JeřábkováSabina Jeřábková
ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická
04 3 1.14 257.00
11= Nikol KovalovskáNikol Kovalovská
ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl...
03 5 1.14 257.00
11= Viktorie SzentkeresztyováViktorie Szentkeresztyová
ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl...
03 9 1.14 257.00
14= Nikol ŠlosarčíkováNikol Šlosarčíková
ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka
05 10 1.10 222.00
14= Nela PěčkováNela Pěčková
ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická
04 1.10 222.00
Kateřina KonečnáKateřina Konečná
zs velka polomzs velka polom
19 4 DNS 0.00
Kateřina BurdováKateřina Burdová
ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka
04 1 DNS 0.00
Dominika RupováDominika Rupová
ZŠ a MŠ Kosmonautů 15ZŠ a MŠ Kosmonautů 15
05 7 NM 0.00
Tereza GizováTereza Gizová
ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka
05 2 NM 0.00
Celkem 19 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(út, 14.5.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
07 22 1.34 449.00
2 Eva GruberováEva Gruberová
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
06 21 1.30 409.00
3 Barbora KonečnáBarbora Konečná
zs velka polomzs velka polom
19 11 1.26 369.00
4= Kristýna KlimkováKristýna Klimková
ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky
06 10 1.18 293.00
4= Monika KaczmarzováMonika Kaczmarzová
ZŠ HošťálkoviceZŠ Hošťálkovice
06 8 1.18 293.00
4= Alice KozákováAlice Kozáková
zs velka polomzs velka polom
19 12 1.18 293.00
4= Simona TurkováSimona Turková
ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka
06 20 1.18 293.00
4= Kateřina JuhászováKateřina Juhászová
ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická
05 6 1.18 293.00
4= Karolína ŠtefkováKarolína Štefková
ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl...
06 18 1.18 293.00
4= Barbora PapájováBarbora Papájová
ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická
06 14 1.18 293.00
4= Vanessa GleňováVanessa Gleňová
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
05 23 1.18 293.00
4= Lucie RuferováLucie Ruferová
zs velka polomzs velka polom
19 1.18 293.00
13= Anna MihalčíkováAnna Mihalčíková
ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická
06 13 1.14 257.00
13= Aneta ŠtvrtnováAneta Štvrtnová
ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl...
06 19 1.14 257.00
13= Martina PolákováMartina Poláková
ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl...
06 16 1.14 257.00
16 Tereza KielbasováTereza Kielbasová
ZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrava - HrabůvkaZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrav...
05 9 1.10 222.00
17= Kristýna DluhošováKristýna Dluhošová
ZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrava - HrabůvkaZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrav...
06 2 1.06 188.00
17= Eliška HrbáčováEliška Hrbáčová
ZŠ HošťálkoviceZŠ Hošťálkovice
06 4 1.06 188.00
Helena JurečkováHelena Jurečková
ZŠ HošťálkoviceZŠ Hošťálkovice
06 7 DNS 0.00
Eliška AdamusováEliška Adamusová
ZŠ a MŠ Kosmonautů 15ZŠ a MŠ Kosmonautů 15
06 1 DNS 0.00
Radana PekarováRadana Pekarová
ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka
07 15 NM 0.00
Nikola StrnadelováNikola Strnadelová
ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky
06 17 NM 0.00
Tereza JanečkováTereza Janečková
ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka
07 5 NM 0.00
Leila HanzelkováLeila Hanzelková
ZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrava - HrabůvkaZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrav...
06 3 NM 0.00
Celkem 24 závodníků

Skok daleký - Žáci

(út, 14.5.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matěj RuferMatěj Rufer
zs velka polomzs velka polom
19 13 5.41 0.0 463.00
2 Tomáš LisákTomáš Lisák
Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava
03 9 5.17 0.0 415.00
3 Eduard NábělekEduard Nábělek
ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky
03 10 5.01 0.0 384.00
4= Denis ČuntaDenis Čunta
zs velka polomzs velka polom
19 1 4.79 0.0 343.00
4= Miloš KvasničkaMiloš Kvasnička
ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická
04 8 4.79 0.0 343.00
6 Jan ZdražilaJan Zdražila
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
04 18 4.65 0.0 317.00
7 Václav KošťálekVáclav Košťálek
ZŠ a MŠ Kosmonautů 15ZŠ a MŠ Kosmonautů 15
05 5 4.52 0.0 294.00
8 Matěj ŠtvrtnaMatěj Štvrtna
ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl...
03 16 4.46 0.0 283.00
9 Patrik VolnýPatrik Volný
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
04 17 4.38 0.0 269.00
10 Filip ŠtefkoFilip Štefko
zs velka polomzs velka polom
19 15 4.36 0.0 266.00
11 Jiří PavlišJiří Pavliš
ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická
04 12 4.31 0.0 257.00
12 Matěj StřižíkMatěj Střižík
ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl...
03 14 4.30 0.0 255.00
13 Jiří KavíkJiří Kavík
ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl...
04 4 4.29 0.0 254.00
14 Denis DobiášDenis Dobiáš
ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka
03 2 4.22 0.0 242.00
15 Martin LindauerMartin Lindauer
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
04 19 4.18 0.0 235.00
16 Jan KoukalJan Koukal
ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka
04 6 4.06 0.0 215.00
17 Patrik ProtivánekPatrik Protivánek
ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická
05 4.04 0.0 212.00
18 Dominik KurejDominik Kurej
ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka
03 7 3.93 0.0 195.00
19 Jaromír OžanaJaromír Ožana
ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky
04 11 3.62 0.0 147.00
Vojtěch HorňákVojtěch Horňák
ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická
04 3 DNS 0.0 0.00
Celkem 20 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(út, 14.5.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Maxim TeslíkMaxim Teslík
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
05 20 5.05 0.0 392.00
2 Michal HrabovskýMichal Hrabovský
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
05 21 4.63 0.0 313.00
3 Marek KonvičnýMarek Konvičný
ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky
06 7 4.14 0.0 229.00
4 Alex HurinaAlex Hurina
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
06 19 4.08 0.0 219.00
5 Wojtek NguyenWojtek Nguyen
ZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrava - HrabůvkaZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrav...
05 10 4.02 0.0 209.00
6 Lukáš MichalovLukáš Michalov
ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická
06 9 4.01 0.0 207.00
7 Ondřej SedlářOndřej Sedlář
ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl...
05 14 3.93 0.0 195.00
8= Šimon DvořákŠimon Dvořák
ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl...
07 1 3.91 0.0 191.00
8= Filip GrufíkFilip Grufík
ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl...
05 2 3.91 0.0 191.00
10 Jakub JirkůJakub Jirků
ZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrava - HrabůvkaZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrav...
06 5 3.83 0.0 179.00
11 Petr HýlPetr Hýl
ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka
05 4 3.80 0.0 174.00
12 Jakub MaxeraJakub Maxera
ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická
06 8 3.77 0.0 170.00
13 Jakub KalousJakub Kalous
ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická
05 6 3.75 0.0 167.00
14 Matyáš ZávodnýMatyáš Závodný
ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky
05 18 3.66 0.0 153.00
15 Alex StruhalíkAlex Struhalík
ZŠ a MŠ Kosmonautů 15ZŠ a MŠ Kosmonautů 15
05 16 3.55 0.0 137.00
16 Adam RychlýAdam Rychlý
zs velka polomzs velka polom
19 12 3.54 0.0 136.00
17 Jakub Huvar JakubJakub Huvar Jakub
ZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrava - HrabůvkaZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrav...
06 3 3.50 0.0 130.00
18 Jakub StarýJakub Starý
ZŠ HošťálkoviceZŠ Hošťálkovice
06 15 3.38 0.0 114.00
19= Tomáš VolnýTomáš Volný
ZŠ HošťálkoviceZŠ Hošťálkovice
07 17 3.23 0.0 94.00
19= Jonáš SamohýlJonáš Samohýl
zs velka polomzs velka polom
19 13 3.23 0.0 94.00
21 Robert PalaRobert Pala
ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka
05 11 3.16 0.0 85.00
Celkem 21 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(út, 14.5.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Valentýna HomolkováValentýna Homolková
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
04 17 4.84 0.0 516.00
2 Sabina VantuchováSabina Vantuchová
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
04 16 4.75 0.0 492.00
3 Dominika FialováDominika Fialová
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
04 15 4.64 0.0 464.00
4 Andrea MartinkováAndrea Martinková
Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava
05 5 4.23 0.0 362.00
5= Kateřina HomolováKateřina Homolová
ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl...
04 1 3.72 0.0 246.00
5= Barbora StrnadováBarbora Strnadová
zs velka polomzs velka polom
19 8 3.72 0.0 246.00
7 Tereza MikšíkováTereza Mikšíková
ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická
04 6 3.56 0.0 212.00
8 Nikol ŠlosarčíkováNikol Šlosarčíková
ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka
05 11 3.51 0.0 202.00
9 Natálie ŠpačkováNatálie Špačková
ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka
05 12 3.50 0.0 200.00
10 Patricie SýkorováPatricie Sýkorová
ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl...
04 9 3.49 0.0 198.00
11 Veronika KořenkováVeronika Kořenková
ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická
05 4 3.39 0.0 178.00
12 Viktorie ZelenkovaViktorie Zelenkova
Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava
04 14 3.33 0.0 167.00
13 Barbora JalůvkováBarbora Jalůvková
ZŠ a MŠ Kosmonautů 15ZŠ a MŠ Kosmonautů 15
04 2 3.31 0.0 163.00
14 Viktorie SzentkeresztyováViktorie Szentkeresztyová
ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl...
03 10 3.24 0.0 150.00
15 Nikol VilkusováNikol Vilkusová
ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka
05 13 3.12 0.0 128.00
16 Alena SchwarzováAlena Schwarzová
zs velka polomzs velka polom
19 7 3.10 0.0 124.00
Kateřina KonečnáKateřina Konečná
zs velka polomzs velka polom
19 3 NM 0.0 0.00
Celkem 17 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(út, 14.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Amálie HolšánováAmálie Holšánová
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
05 22 4.39 0.0 401.00
2 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
07 21 4.19 0.0 352.00
3 Terezie AdamcováTerezie Adamcová
ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl...
06 1 4.13 0.0 338.00
4 Adriana SvobodováAdriana Svobodová
ZŠ HošťálkoviceZŠ Hošťálkovice
05 18 4.05 0.0 319.00
5 Nela BlahušováNela Blahušová
ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka
06 2 3.98 0.0 303.00
6 Lucie RuferováLucie Ruferová
zs velka polomzs velka polom
19 3.84 0.0 272.00
7 Adéla DivišováAdéla Divišová
zs velka polomzs velka polom
19 5 3.82 0.0 267.00
8 Eva KolárikováEva Koláriková
ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická
05 11 3.76 0.0 254.00
9 Iva GadlinováIva Gadlinová
ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická
05 6 3.64 0.0 229.00
10 Šarlota VavříkováŠarlota Vavříková
ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl...
07 20 3.35 0.0 170.00
11 Natálie HošťákováNatálie Hošťáková
ZŠ HošťálkoviceZŠ Hošťálkovice
06 8 3.33 0.0 167.00
12 Simona TurkováSimona Turková
ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka
06 19 3.32 0.0 165.00
13 Tereza KrayzelováTereza Krayzelová
ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická
05 12 3.22 0.0 146.00
14 Sára KačmařováSára Kačmařová
ZŠ HošťálkoviceZŠ Hošťálkovice
06 10 3.21 0.0 144.00
15 Viktorie LaštíkováViktorie Laštíková
ZŠ a MŠ Kosmonautů 15ZŠ a MŠ Kosmonautů 15
06 14 3.20 0.0 142.00
16 Andrea HoangováAndrea Hoangová
ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl...
05 7 3.19 0.0 140.00
17 Klaudie PekárkováKlaudie Pekárková
ZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrava - HrabůvkaZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrav...
05 15 3.12 0.0 128.00
18 Lucie DrozdováLucie Drozdová
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
07 3.05 0.0 116.00
19 Adriana BobáčkováAdriana Bobáčková
ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky
06 3 2.97 0.0 102.00
20 Nikola StrnadelováNikola Strnadelová
ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky
06 17 2.83 0.0 80.00
21 Ellen JančatováEllen Jančatová
ZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrava - HrabůvkaZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrav...
05 9 2.27 0.0 10.00
22 Veronika StaňkováVeronika Staňková
ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky
06 16 1.92 0.0 0.00
Anna LaštíkováAnna Laštíková
ZŠ a MŠ Kosmonautů 15ZŠ a MŠ Kosmonautů 15
06 13 DNS 0.0 0.00
Celkem 23 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(út, 14.5.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniela BártováDaniela Bártová
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
04 14 09.58 0.0 502.00
2 Denisa ObornáDenisa Oborná
Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava
03 13 09.12 0.0 472.00
3 Karolína RajováKarolína Rajová
zs velka polomzs velka polom
19 4 08.51 0.0 432.00
4 Barbora ProcházkováBarbora Procházková
Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava
04 11 07.79 0.0 386.00
5 Kristina RajováKristina Rajová
zs velka polomzs velka polom
19 5 07.75 0.0 383.00
6 Kateřina VrubelováKateřina Vrubelová
ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl...
04 8 07.60 0.0 374.00
7 Nela SovováNela Sovová
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
04 10 07.49 0.0 366.00
8 Tereza KreisováTereza Kreisová
Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava
04 12 07.07 0.0 340.00
9 Veronika TomisováVeronika Tomisová
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
03 9 07.00 0.0 335.00
10 Nikol VilkusováNikol Vilkusová
ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka
05 7 06.58 0.0 308.00
11 Adéla MokrošováAdéla Mokrošová
ZŠ a MŠ Kosmonautů 15ZŠ a MŠ Kosmonautů 15
03 2 05.85 0.0 262.00
12 Tereza NovotnáTereza Novotná
ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl...
04 3 05.75 0.0 255.00
13 Jana BarchanskáJana Barchanská
ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka
04 1 05.61 0.0 247.00
14 Tereza SamešováTereza Samešová
ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl...
03 6 05.12 0.0 216.00
Celkem 14 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(út, 14.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eduard NábělekEduard Nábělek
ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky
03 8 10.75 0.0 531.00
2 Dušan RichtárDušan Richtár
ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl...
03 10 10.52 0.0 517.00
3 Jan UrbanJan Urban
ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka
04 14 10.19 0.0 497.00
4 Vojtěch KošťálekVojtěch Košťálek
ZŠ a MŠ Kosmonautů 15ZŠ a MŠ Kosmonautů 15
05 4 10.03 0.0 487.00
5 Alexandr LiškaAlexandr Liška
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
04 17 09.94 0.0 482.00
6 Dominik KurejDominik Kurej
ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka
03 5 09.89 0.0 479.00
7 Robin PitelRobin Pitel
ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická
03 9 09.67 0.0 466.00
8 Petr AugustinPetr Augustin
ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická
04 1 09.66 0.0 465.00
9 Martin LindauerMartin Lindauer
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
04 16 09.38 0.0 448.00
10 Tomáš LisákTomáš Lisák
Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava
03 6 08.99 0.0 425.00
11 Matěj RuferMatěj Rufer
zs velka polomzs velka polom
19 11 08.88 0.0 419.00
12 Tomáš VojcíkTomáš Vojcík
ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl...
04 15 08.85 0.0 417.00
13 M DundálekM Dundálek
ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka
04 3 08.10 0.0 372.00
14 Vojtěch MilataVojtěch Milata
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
04 7 08.03 0.0 368.00
15 Filip ŠtefkoFilip Štefko
zs velka polomzs velka polom
19 12 07.86 0.0 358.00
16 Dominik CrhákDominik Crhák
ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl...
04 2 07.04 0.0 310.00
17 Jan ŠulcJan Šulc
ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky
03 13 06.10 0.0 255.00
Celkem 17 závodníků
Pohár rozhlasu - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Štěpán GojŠtěpán Goj 19 zs velka polomzs velka polom 1237
2 Denis PyšDenis Pyš 05 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 1186
3 Dušan RichtárDušan Richtár 03 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0951
4 Eduard NábělekEduard Nábělek 03 ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky 0915
5 Václav KrupicaVáclav Krupica 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0902
6 Alexandr LiškaAlexandr Liška 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0886
7 Matěj RuferMatěj Rufer 19 zs velka polomzs velka polom 0882
8 Aleš ZávodskýAleš Závodský 04 ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky 0845
9 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 0840
10 Šimon StachelŠimon Stachel 04 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0827
11 Dominik KurejDominik Kurej 03 ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka 0814
12 Lukáš NovákLukáš Novák 19 zs velka polomzs velka polom 0747
13 Denis ČuntaDenis Čunta 19 zs velka polomzs velka polom 0739
14 Matěj StřižíkMatěj Střižík 03 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0728
15 Denis DobiášDenis Dobiáš 03 ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka 0712
16 Miloš KvasničkaMiloš Kvasnička 04 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0681
17 Tadeáš VlachTadeáš Vlach 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0669
18 Jiří PavlišJiří Pavliš 04 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0645
19 Timon ŠmídTimon Šmíd 04 ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky 0638
20 Jan ŠulcJan Šulc 03 ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky 0561
21 Daniel LysekDaniel Lysek 04 ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka 0554
22 Jaromír OžanaJaromír Ožana 04 ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky 0514
23 Vojtěch MilataVojtěch Milata 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0506
24 Jan UrbanJan Urban 04 ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka 0497
25 Velen HlavatýVelen Hlavatý 03 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0494
26 Vojtěch KošťálekVojtěch Košťálek 05 ZŠ a MŠ Kosmonautů 15ZŠ a MŠ Kosmonautů 15 0487
27 Patrik ChovanecPatrik Chovanec 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0473
28 Jakub KubesaJakub Kubesa 05 ZŠ a MŠ Kosmonautů 15ZŠ a MŠ Kosmonautů 15 0468
29 Robin PitelRobin Pitel 03 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0466
30 Petr AugustinPetr Augustin 04 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0465
31 Roman FarkasRoman Farkas 04 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0460
32 Nikolas ŠlachtaNikolas Šlachta 19 zs velka polomzs velka polom 0454
33 Martin LindauerMartin Lindauer 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0448
34 Šimon SvěrkotŠimon Svěrkot 04 ZŠ a MŠ Kosmonautů 15ZŠ a MŠ Kosmonautů 15 0437
35 Adam BančovskýAdam Bančovský 03 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0434
36 Michal HrochMichal Hroch 04 ZŠ a MŠ Kosmonautů 15ZŠ a MŠ Kosmonautů 15 0426
37 Tomáš VojcíkTomáš Vojcík 04 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0417
38 Tomáš PabjanTomáš Pabjan 04 ZŠ a MŠ Kosmonautů 15ZŠ a MŠ Kosmonautů 15 0411
39 Jeroným PolášekJeroným Polášek 05 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0399
40= Vojtěch VrubelVojtěch Vrubel 03 ZŠ a MŠ Kosmonautů 15ZŠ a MŠ Kosmonautů 15 0374
40= Tomáš PodešvaTomáš Podešva 03 ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky 0374
42 Marek ZahradníčekMarek Zahradníček 03 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0367
43 Filip ŠtefkoFilip Štefko 19 zs velka polomzs velka polom 0358
44 Sam NavrátilSam Navrátil 05 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 0355
45 Alexandr KuchařAlexandr Kuchař 04 ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka 0338
46 David FojtíkDavid Fojtík 05 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0337
47 Jan ZdražilaJan Zdražila 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0317
48 David DlouhýDavid Dlouhý 03 ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka 0310
49 M DundálekM Dundálek 04 ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka 0307
50 Václav KošťálekVáclav Košťálek 05 ZŠ a MŠ Kosmonautů 15ZŠ a MŠ Kosmonautů 15 0294
51 Matěj ŠtvrtnaMatěj Štvrtna 03 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0283
52 Patrik VolnýPatrik Volný 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0269
53 Rio BabiuchRio Babiuch 05 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 0266
54 David BezručDavid Bezruč 03 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0257
55 Jan KoukalJan Koukal 04 ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka 0215
56 Martin BalážMartin Baláž 03 ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka 0208
57 Kryštof KyliánKryštof Kylián 05 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0088
58 Patrik ProtivánekPatrik Protivánek 05 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0000
59= Vojtěch HorňákVojtěch Horňák 04 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0000
59= Jiří KavíkJiří Kavík 04 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0000
59= Dominik CrhákDominik Crhák 04 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0000
59= Adam BortlíčekAdam Bortlíček 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0000
59= Matyáš UchytilMatyáš Uchytil 03 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0000
59= Vojtěch OndruchVojtěch Ondruch 03 ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka 0000
Celkem 64 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Michal HrabovskýMichal Hrabovský 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 1234
2 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0949
3 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0920
4 Dominik KonvičnýDominik Konvičný 06 ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky 0886
5 Ondřej KrupičkaOndřej Krupička 06 ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka 0874
6 Kryštof NovákKryštof Novák 05 ZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrava - HrabůvkaZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrav... 0844
7 Robin CoufalRobin Coufal 05 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0740
8 Jan ČechJan Čech 05 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0657
9 Ondřej SedlářOndřej Sedlář 05 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0583
10 Jan CharvátekJan Charvátek 06 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0544
11 Jakub GřonkaJakub Gřonka 06 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0541
12 Jakub JirkůJakub Jirků 06 ZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrava - HrabůvkaZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrav... 0536
13 Marek KonvičnýMarek Konvičný 06 ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky 0533
14 Tomáš UherTomáš Uher 06 ZŠ HošťálkoviceZŠ Hošťálkovice 0512
15 Wojtek NguyenWojtek Nguyen 05 ZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrava - HrabůvkaZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrav... 0511
16 Lukáš MichalovLukáš Michalov 06 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0502
17 Matěj KlapuchMatěj Klapuch 19 zs velka polomzs velka polom 0479
18 Jan KubenkaJan Kubenka 06 ZŠ HošťálkoviceZŠ Hošťálkovice 0469
19 Dominik ZátopekDominik Zátopek 06 ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka 0466
20 Matyáš ZávodnýMatyáš Závodný 05 ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky 0456
21 Jakub MaxeraJakub Maxera 06 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0446
22 Tomáš VolnýTomáš Volný 07 ZŠ HošťálkoviceZŠ Hošťálkovice 0430
23 Petr HýlPetr Hýl 05 ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka 0424
24 Tadeáš PeterTadeáš Peter 06 ZŠ a MŠ Kosmonautů 15ZŠ a MŠ Kosmonautů 15 0394
25 Jakub StarýJakub Starý 06 ZŠ HošťálkoviceZŠ Hošťálkovice 0390
26 Alex HurinaAlex Hurina 06 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0389
27 Adam RychlýAdam Rychlý 19 zs velka polomzs velka polom 0385
28 Daniel DostálDaniel Dostál 06 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0377
29 David VojtalDavid Vojtal 06 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0374
30 Denis MikolajekDenis Mikolajek 19 zs velka polomzs velka polom 0369
31 Daniel DivínDaniel Divín 19 zs velka polomzs velka polom 0362
32 Richard KvětákRichard Květák 05 ZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrava - HrabůvkaZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrav... 0354
33 Jakub ŽůrekJakub Žůrek 19 zs velka polomzs velka polom 0353
34 Radim MikusRadim Mikus 07 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0337
35 Filip GrufíkFilip Grufík 05 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0304
36 Michael DrastichMichael Drastich 05 ZŠ a MŠ Kosmonautů 15ZŠ a MŠ Kosmonautů 15 0303
37 Matyáš NovotnýMatyáš Novotný 07 ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky 0298
38 Minh DuongMinh Duong 06 ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka 0285
39 Ondřej PadrtaOndřej Padrta 05 ZŠ HošťálkoviceZŠ Hošťálkovice 0244
40 Jakub NovákJakub Novák 06 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0243
41 Kryštof NovotnýKryštof Novotný 05 ZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrava - HrabůvkaZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrav... 0235
42 Martin HolánikMartin Holánik 19 zs velka polomzs velka polom 0231
43 Jakub KalousJakub Kalous 05 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0230
44 Matyáš FiedorMatyáš Fiedor 05 ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky 0230
45 Maxmilián HortMaxmilián Hort 05 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0225
46 Michal KroupaMichal Kroupa 06 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0224
47 Tomáš CívelaTomáš Cívela 05 ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky 0201
48= David BřezovskýDavid Březovský 07 ZŠ HošťálkoviceZŠ Hošťálkovice 0200
48= Lukáš PetrošLukáš Petroš 06 ZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrava - HrabůvkaZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrav... 0200
50 Adam ŠrubařAdam Šrubař 05 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0192
51 Šimon DvořákŠimon Dvořák 07 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0191
52 Ondřej HřivnáčOndřej Hřivnáč 05 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0186
53 Leon Luis TörökLeon Luis Török 06 ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka 0184
54 Samuel SobolSamuel Sobol 06 ZŠ a MŠ Kosmonautů 15ZŠ a MŠ Kosmonautů 15 0176
55 David MatějkaDavid Matějka 06 ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky 0166
56 Filip MartiníkFilip Martiník 06 ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka 0164
57 Alex StruhalíkAlex Struhalík 05 ZŠ a MŠ Kosmonautů 15ZŠ a MŠ Kosmonautů 15 0137
58 Tomáš KaniokTomáš Kaniok 05 ZŠ a MŠ Kosmonautů 15ZŠ a MŠ Kosmonautů 15 0133
59 Ondřej IlyeninOndřej Ilyenin 06 ZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrava - HrabůvkaZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrav... 0126
60 Tobiáš LichnovskýTobiáš Lichnovský 05 ZŠ a MŠ Kosmonautů 15ZŠ a MŠ Kosmonautů 15 0116
61 Jonáš SamohýlJonáš Samohýl 19 zs velka polomzs velka polom 0094
62 Robert PalaRobert Pala 05 ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka 0085
63 Ondřej MičaníkOndřej Mičaník 06 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0050
64= Jakub HuvarJakub Huvar 06 ZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrava - HrabůvkaZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrav... 0000
64= M FolvarčnýM Folvarčný 04 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0000
66= Jan PobutaJan Pobuta 05 ZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrava - HrabůvkaZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrav... 0000
66= Michael ŠevčíkMichael Ševčík 05 ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky 0000
66= Jakub Huvar JakubJakub Huvar Jakub 06 ZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrava - HrabůvkaZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrav... 0000
66= Lukáš VolnýLukáš Volný 07 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0000
66= Michael KrupaMichael Krupa 06 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0000
66= David FoltysDavid Foltys 19 zs velka polomzs velka polom 0000
66= Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0000
66= Lukáš ŘímanLukáš Říman 19 zs velka polomzs velka polom 0000
66= David DostálDavid Dostál 06 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0000
66= David BadžgoňDavid Badžgoň 06 ZŠ a MŠ Kosmonautů 15ZŠ a MŠ Kosmonautů 15 0000
66= Milan NehudekMilan Nehudek 07 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0000
Celkem 76 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(út, 14.5.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matyáš ZachMatyáš Zach
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
06 20 60.88 0.0 401.00
2 David VojtalDavid Vojtal
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
06 19 57.78 0.0 374.00
3 Jan ČechJan Čech
ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická
05 1 51.28 0.0 319.00
4 Marek KonvičnýMarek Konvičný
ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky
06 8 49.52 0.0 304.00
5 Michael DrastichMichael Drastich
ZŠ a MŠ Kosmonautů 15ZŠ a MŠ Kosmonautů 15
05 2 49.39 0.0 303.00
6 Lukáš VolnýLukáš Volný
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
07 18 47.16 0.0 284.00
7 Kryštof NovákKryštof Novák
ZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrava - HrabůvkaZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrav...
05 12 46.80 0.0 281.00
8 Jakub StarýJakub Starý
ZŠ HošťálkoviceZŠ Hošťálkovice
06 16 46.20 0.0 276.00
9 Jakub MaxeraJakub Maxera
ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická
06 46.19 0.0 276.00
10 Jakub GřonkaJakub Gřonka
ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl...
06 5 44.90 0.0 265.00
11 Jan KubenkaJan Kubenka
ZŠ HošťálkoviceZŠ Hošťálkovice
06 10 43.18 0.0 251.00
12 Tadeáš PeterTadeáš Peter
ZŠ a MŠ Kosmonautů 15ZŠ a MŠ Kosmonautů 15
06 15 42.06 0.0 241.00
13 Kryštof NovotnýKryštof Novotný
ZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrava - HrabůvkaZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrav...
05 13 41.37 0.0 235.00
14 Martin HolánikMartin Holánik
zs velka polomzs velka polom
19 6 40.81 0.0 231.00
15 Matyáš FiedorMatyáš Fiedor
ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky
05 3 40.73 0.0 230.00
16 Ondřej PadrtaOndřej Padrta
ZŠ HošťálkoviceZŠ Hošťálkovice
05 14 40.70 0.0 230.00
17 Ondřej HřivnáčOndřej Hřivnáč
ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl...
05 7 35.38 0.0 186.00
18 Leon Luis TörökLeon Luis Török
ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka
06 17 35.08 0.0 184.00
19 David BadžgoňDavid Badžgoň
ZŠ a MŠ Kosmonautů 15ZŠ a MŠ Kosmonautů 15
06 34.08 0.0 176.00
20 Michal KroupaMichal Kroupa
ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl...
06 9 32.72 0.0 165.00
21 Filip MartiníkFilip Martiník
ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka
06 11 32.65 0.0 164.00
David FoltysDavid Foltys
zs velka polomzs velka polom
19 4 DNS 0.0 0.00
Celkem 22 závodníků
Pohár rozhlasu - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 1861
2 Klára ToováKlára Toová 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 1500
3 Lucie TesařováLucie Tesařová 03 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 1479
4 Gabriela StrnadováGabriela Strnadová 05 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 1325
5 Melanie SchneebergerMelanie Schneeberger 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 1233
6 Kristina RajováKristina Rajová 19 zs velka polomzs velka polom 1225
7 Karolína RajováKarolína Rajová 19 zs velka polomzs velka polom 1011
8 Markéta ŠigutováMarkéta Šigutová 03 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 0788
9= Sabina JeřábkováSabina Jeřábková 04 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0744
9= Dominika FialováDominika Fialová 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0744
11 Adéla FistrováAdéla Fistrová 19 zs velka polomzs velka polom 0723
12 Monika DaoMonika Dao 04 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0651
13 Viktorie DudováViktorie Dudová 05 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 0632
14 Tereza MikšíkováTereza Mikšíková 04 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0618
15 Natálie ŠpačkováNatálie Špačková 05 ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka 0555
16 Barbora JalůvkováBarbora Jalůvková 04 ZŠ a MŠ Kosmonautů 15ZŠ a MŠ Kosmonautů 15 0545
17 Valentýna HomolkováValentýna Homolková 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0516
18 Daniela BártováDaniela Bártová 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0502
19 Kateřina RüllováKateřina Rüllová 05 ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka 0501
20 Denisa ObornáDenisa Oborná 03 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 0472
21 Veronika KořenkováVeronika Kořenková 05 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0447
22 Natálie HubičkováNatálie Hubičková 03 ZŠ a MŠ Kosmonautů 15ZŠ a MŠ Kosmonautů 15 0431
23 Eliška KřivákováEliška Křiváková 05 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0424
24 Nikol ŠlosarčíkováNikol Šlosarčíková 05 ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka 0424
25 Alena SchwarzováAlena Schwarzová 19 zs velka polomzs velka polom 0417
26 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 04 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 0386
27 Kateřina VrubelováKateřina Vrubelová 04 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0374
28 Anita TvardíkováAnita Tvardíková 04 ZŠ a MŠ Kosmonautů 15ZŠ a MŠ Kosmonautů 15 0369
29 Nela SovováNela Sovová 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0366
30 Andrea MartinkováAndrea Martinková 05 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 0362
31 Nikol KovalovskáNikol Kovalovská 04 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0333
32 Nikol VilkusováNikol Vilkusová 05 ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka 0308
33 Patricie SýkorováPatricie Sýkorová 04 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0305
34 Adéla JurasdováAdéla Jurasdová 04 ZŠ a MŠ Kosmonautů 15ZŠ a MŠ Kosmonautů 15 0293
35 Adéla MokrošováAdéla Mokrošová 03 ZŠ a MŠ Kosmonautů 15ZŠ a MŠ Kosmonautů 15 0262
36 Viktorie SzentkeresztyováViktorie Szentkeresztyová 03 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0257
37 Tereza NovotnáTereza Novotná 04 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0255
38= Kateřina PuczkováKateřina Puczková 03 ZŠ a MŠ Kosmonautů 15ZŠ a MŠ Kosmonautů 15 0247
38= Jana BarchanskáJana Barchanská 04 ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka 0247
40= Kateřina HomolováKateřina Homolová 04 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0246
40= Barbora StrnadováBarbora Strnadová 19 zs velka polomzs velka polom 0246
42 Nela PěčkováNela Pěčková 04 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0222
43 Viktorie ZelenkovaViktorie Zelenkova 04 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 0167
44 Alexandra SzturzováAlexandra Szturzová 05 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0107
45 Klára BudínováKlára Budínová 03 ZŠ a MŠ Kosmonautů 15ZŠ a MŠ Kosmonautů 15 0070
46= Veronika TomisováVeronika Tomisová 03 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0000
46= Tereza KreisováTereza Kreisová 04 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 0000
46= Dominika RupováDominika Rupová 05 ZŠ a MŠ Kosmonautů 15ZŠ a MŠ Kosmonautů 15 0000
46= Tereza PřibylováTereza Přibylová 03 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0000
46= Nikol KovalovskáNikol Kovalovská 03 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0000
46= Tereza SamešováTereza Samešová 03 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0000
46= Tereza MikšíkováTereza Mikšíková 06 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0000
46= Tereza KrayzelováTereza Krayzelová 05 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0000
46= Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0000
46= Tereza TománkováTereza Tománková 03 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0000
46= Nina VálkováNina Válková 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0000
46= Kateřina BurdováKateřina Burdová 04 ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka 0000
46= Tereza GizováTereza Gizová 05 ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka 0000
46= Klára ToováKlára Toová 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0000
46= Kateřina KonečnáKateřina Konečná 19 zs velka polomzs velka polom 0000
Celkem 60 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 2018
2 Terezie AdamcováTerezie Adamcová 06 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 1307
3 Veronika PřečkováVeronika Přečková 07 ZŠ HošťálkoviceZŠ Hošťálkovice 1227
4 Tereza SedláčkováTereza Sedláčková 07 ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky 1091
5 Tereza KovalskáTereza Kovalská 06 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 1072
6 Eva GruberováEva Gruberová 06 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 1000
7 Karolína KadlčákováKarolína Kadlčáková 06 ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka 0893
8 Klaudie PekárkováKlaudie Pekárková 05 ZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrava - HrabůvkaZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrav... 0848
9 Adriana SvobodováAdriana Svobodová 05 ZŠ HošťálkoviceZŠ Hošťálkovice 0847
10 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová 07 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0801
11 Eva KolárikováEva Koláriková 05 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0790
12 Adéla DivišováAdéla Divišová 19 zs velka polomzs velka polom 0763
13 Lucie RuferováLucie Ruferová 19 zs velka polomzs velka polom 0733
14 Nela BlahušováNela Blahušová 06 ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka 0724
15 Martina PolákováMartina Poláková 06 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0690
16 Kristýna KlimkováKristýna Klimková 06 ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky 0673
17 Monika KaczmarzováMonika Kaczmarzová 06 ZŠ HošťálkoviceZŠ Hošťálkovice 0669
18 Viktorie KinkaniViktorie Kinkani 06 ZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrava - HrabůvkaZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrav... 0638
19 Barbora PapájováBarbora Papájová 06 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0593
20 Vanessa GleňováVanessa Gleňová 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0584
21 Petra MachkováPetra Machková 07 ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky 0576
22 Alice KozákováAlice Kozáková 19 zs velka polomzs velka polom 0532
23= Simona TurkováSimona Turková 06 ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka 0458
23= Nikol Adriana ŠustováNikol Adriana Šustová 06 ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka 0458
25 Kateřina JuhászováKateřina Juhászová 05 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0443
26 Eliška ŠkárkováEliška Škárková 07 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0436
27 Amálie HolšánováAmálie Holšánová 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0401
28 Adéla MiklušováAdéla Miklušová 19 zs velka polomzs velka polom 0398
29 Anna MihalčíkováAnna Mihalčíková 06 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0390
30 Tereza LoveckáTereza Lovecká 06 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0389
31 Eliška ŠkarkováEliška Škarková 07 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0377
32 Barbora KonečnáBarbora Konečná 19 zs velka polomzs velka polom 0369
33 Lucie KročováLucie Kročová 06 ZŠ a MŠ Kosmonautů 15ZŠ a MŠ Kosmonautů 15 0365
34 Tereza KopečkováTereza Kopečková 06 ZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrava - HrabůvkaZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrav... 0362
35 Karolína ČervenkováKarolína Červenková 07 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0327
36 Andrea HoangováAndrea Hoangová 05 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0316
37 Elen KotačkováElen Kotačková 05 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0310
38 Anna BednářováAnna Bednářová 19 zs velka polomzs velka polom 0308
39 Tereza WozničkováTereza Wozničková 07 ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky 0294
40= Karolína ŠtefkováKarolína Štefková 06 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0293
40= Ráchel KoczyováRáchel Koczyová 06 ZŠ a MŠ Kosmonautů 15ZŠ a MŠ Kosmonautů 15 0293
42 Veronika KrchňaváVeronika Krchňavá 06 ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka 0273
43 Markéta BolkováMarkéta Bolková 19 zs velka polomzs velka polom 0252
44 Tereza SpáčilováTereza Spáčilová 05 ZŠ a MŠ Kosmonautů 15ZŠ a MŠ Kosmonautů 15 0238
45 Tereza JanečkováTereza Janečková 07 ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka 0237
46 Adéla GaluškováAdéla Galušková 05 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0234
47 Iva GadlinováIva Gadlinová 05 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0229
48 Karolína BoleslavskáKarolína Boleslavská 19 zs velka polomzs velka polom 0225
49 Tereza KielbasováTereza Kielbasová 05 ZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrava - HrabůvkaZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrav... 0222
50 Kamila BorgulováKamila Borgulová 07 ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka 0217
51 Sára EL-SahartySára EL-Saharty 07 ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka 0211
52 Helena JurečkováHelena Jurečková 06 ZŠ HošťálkoviceZŠ Hošťálkovice 0205
53 Pavlína VojtkováPavlína Vojtková 05 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0204
54 Sára KačmařováSára Kačmařová 06 ZŠ HošťálkoviceZŠ Hošťálkovice 0192
55= Eliška HrbáčováEliška Hrbáčová 06 ZŠ HošťálkoviceZŠ Hošťálkovice 0188
55= Kristýna DluhošováKristýna Dluhošová 06 ZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrava - HrabůvkaZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrav... 0188
57 Eliška AdamusováEliška Adamusová 06 ZŠ a MŠ Kosmonautů 15ZŠ a MŠ Kosmonautů 15 0173
58 Šarlota VavříkováŠarlota Vavříková 07 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0170
59 Natálie HošťákováNatálie Hošťáková 06 ZŠ HošťálkoviceZŠ Hošťálkovice 0167
60 Viktorie LaštíkováViktorie Laštíková 06 ZŠ a MŠ Kosmonautů 15ZŠ a MŠ Kosmonautů 15 0142
61 N ŠmerdováN Šmerdová 06 ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky 0140
62 Martina ZichováMartina Zichová 06 ZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrava - HrabůvkaZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrav... 0139
63 Liliana MakovcováLiliana Makovcová 07 ZŠ a MŠ Kosmonautů 15ZŠ a MŠ Kosmonautů 15 0133
64 Valérie KočíValérie Kočí 07 ZŠ a MŠ Kosmonautů 15ZŠ a MŠ Kosmonautů 15 0125
65 Martina ZichováMartina Zichová 05 ZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrava - HrabůvkaZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrav... 0115
66 Adriana BobáčkováAdriana Bobáčková 06 ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky 0102
67 Nikola StrnadelováNikola Strnadelová 06 ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky 0080
68 Ellen JančatováEllen Jančatová 05 ZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrava - HrabůvkaZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrav... 0010
69= Nela RehováNela Rehová 07 ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky 0000
69= Kristýna VolfováKristýna Volfová 05 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0000
69= Anežka DedkováAnežka Dedková 19 zs velka polomzs velka polom 0000
69= Ema RozumováEma Rozumová 07 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0000
69= Tereza KrayzelováTereza Krayzelová 05 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0000
69= Aneta ŠtvrtnováAneta Štvrtnová 06 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0000
69= Eliška VeškrnováEliška Veškrnová 07 ZŠ a MŠ Kosmonautů 15ZŠ a MŠ Kosmonautů 15 0000
69= Martina KociánováMartina Kociánová 07 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0000
69= Zvarová JulieZvarová Julie 06 ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky 0000
69= Denisa MachalíkováDenisa Machalíková 07 ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky 0000
69= Leila HanzelkováLeila Hanzelková 06 ZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrava - HrabůvkaZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrav... 0000
69= Anna LaštíkováAnna Laštíková 06 ZŠ a MŠ Kosmonautů 15ZŠ a MŠ Kosmonautů 15 0000
69= Eva CelárkováEva Celárková 19 zs velka polomzs velka polom 0000
69= N GalíkováN Galíková 07 ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky 0000
69= Jasmína KrištofováJasmína Krištofová 19 zs velka polomzs velka polom 0000
69= Lucie DrozdováLucie Drozdová 07 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0000
69= Anna BednářováAnna Bednářová 19 zs velka polomzs velka polom 0000
69= Radana PekarováRadana Pekarová 07 ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka 0000
69= Veronika StaňkováVeronika Staňková 06 ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky 0000
Celkem 87 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(út, 14.5.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza LoveckáTereza Lovecká
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
06 22 42.72 0.0 389.00
2 Eliška ŠkarkováEliška Škarková
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
07 24 41.76 0.0 377.00
3 Tereza SedláčkováTereza Sedláčková
ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky
07 16 40.90 0.0 366.00
4 Tereza KopečkováTereza Kopečková
ZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrava - HrabůvkaZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrav...
06 11 40.55 0.0 362.00
5 Karolína KadlčákováKarolína Kadlčáková
ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka
06 10 39.15 0.0 345.00
6 Veronika PřečkováVeronika Přečková
ZŠ HošťálkoviceZŠ Hošťálkovice
07 14 37.72 0.0 328.00
7 Karolína ČervenkováKarolína Červenková
ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl...
07 4 37.67 0.0 327.00
8 Ema RozumováEma Rozumová
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
07 23 36.26 0.0 310.00
9 Tereza WozničkováTereza Wozničková
ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky
07 20 34.95 0.0 294.00
10 Alice KozákováAlice Kozáková
zs velka polomzs velka polom
19 12 30.32 0.0 239.00
11 Tereza SpáčilováTereza Spáčilová
ZŠ a MŠ Kosmonautů 15ZŠ a MŠ Kosmonautů 15
05 17 30.27 0.0 238.00
12 Adéla GaluškováAdéla Galušková
ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl...
05 6 29.90 0.0 234.00
13 Karolína BoleslavskáKarolína Boleslavská
zs velka polomzs velka polom
19 2 29.16 0.0 225.00
14 Kamila BorgulováKamila Borgulová
ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka
07 3 28.42 0.0 217.00
15 Šarlota VavříkováŠarlota Vavříková
ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl...
07 18 28.16 0.0 214.00
16 Helena JurečkováHelena Jurečková
ZŠ HošťálkoviceZŠ Hošťálkovice
06 9 27.41 0.0 205.00
17 Nela RehováNela Rehová
ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky
07 15 25.58 0.0 184.00
18 Eliška HrbáčováEliška Hrbáčová
ZŠ HošťálkoviceZŠ Hošťálkovice
06 7 25.25 0.0 180.00
19 Eliška AdamusováEliška Adamusová
ZŠ a MŠ Kosmonautů 15ZŠ a MŠ Kosmonautů 15
06 1 24.66 0.0 173.00
20 Anežka DedkováAnežka Dedková
zs velka polomzs velka polom
19 5 24.60 0.0 172.00
21 Kateřina JuhászováKateřina Juhászová
ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická
05 8 22.65 0.0 150.00
22 Martina ZichováMartina Zichová
ZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrava - HrabůvkaZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrav...
06 21 21.67 0.0 139.00
Kristýna VolfováKristýna Volfová
ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická
05 19 DNS 0.0 0.00
Anna LaštíkováAnna Laštíková
ZŠ a MŠ Kosmonautů 15ZŠ a MŠ Kosmonautů 15
06 13 DNS 0.0 0.00
Celkem 24 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 zs velka polom{8} 1237
2 Sportovní gymnázium Ostrava{8} 1186
3 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský Les{8} 951
4 ZŠ Aleše Hrdličky{8} 915
5 ZŠ Porubská 832{8} 902
6 ZŠ Porubská 832{8} 886
7 zs velka polom{8} 882
8 ZŠ Aleše Hrdličky{8} 845
9 Sportovní gymnázium Ostrava{8} 840
10 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský Les{8} 827
11 ZŠ Gen Janka{8} 814
12 zs velka polom{8} 747
13 zs velka polom{8} 739
14 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský Les{8} 728
15 ZŠ Gen Janka{8} 712
16 ZŠ Provaznická{8} 681
17 ZŠ Porubská 832{8} 669
18 ZŠ Provaznická{8} 645
19 ZŠ Aleše Hrdličky{8} 638
20 ZŠ Aleše Hrdličky{8} 561
21 ZŠ Gen Janka{8} 554
22 ZŠ Aleše Hrdličky{8} 514
23 ZŠ Porubská 832{8} 506
24 ZŠ Gen Janka{8} 497
25 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský Les{8} 494
26 ZŠ a MŠ Kosmonautů 15{8} 487
27 ZŠ Porubská 832{8} 473
28 ZŠ a MŠ Kosmonautů 15{8} 468
29 ZŠ Provaznická{8} 466
30 ZŠ Provaznická{8} 465
31 ZŠ Provaznická{8} 460
32 zs velka polom{8} 454
33 ZŠ Porubská 832{8} 448
34 ZŠ a MŠ Kosmonautů 15{8} 437
35 ZŠ Provaznická{8} 434
36 ZŠ a MŠ Kosmonautů 15{8} 426
37 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský Les{8} 417
38 ZŠ a MŠ Kosmonautů 15{8} 411
39 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský Les{8} 399
40 ZŠ a MŠ Kosmonautů 15{8} 374
40 ZŠ Aleše Hrdličky{8} 374
42 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský Les{8} 367
43 zs velka polom{8} 358
44 Sportovní gymnázium Ostrava{8} 355
45 ZŠ Gen Janka{8} 338
46 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský Les{8} 337
47 ZŠ Porubská 832{8} 317
48 ZŠ Gen Janka{8} 310
49 ZŠ Gen Janka{8} 307
50 ZŠ a MŠ Kosmonautů 15{8} 294
51 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský Les{8} 283
52 ZŠ Porubská 832{8} 269
53 Sportovní gymnázium Ostrava{8} 266
54 ZŠ Porubská 832{8} 257
55 ZŠ Gen Janka{8} 215
56 ZŠ Gen Janka{8} 208
57 ZŠ Provaznická{8} 88
58 ZŠ Gen Janka{8} 0
58 ZŠ Porubská 832{8} 0
58 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský Les{8} 0
58 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský Les{8} 0
58 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský Les{8} 0
58 ZŠ Provaznická{8} 0
58 ZŠ Provaznická{8} 0
Celkem 64 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Porubská 832{8} 1234
2 ZŠ Porubská 832{8} 949
3 ZŠ Porubská 832{8} 920
4 ZŠ Aleše Hrdličky{8} 886
5 ZŠ Gen Janka{8} 874
6 ZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrava - Hrabůvka{8} 844
7 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský Les{8} 740
8 ZŠ Provaznická{8} 657
9 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský Les{8} 583
10 ZŠ Porubská 832{8} 544
11 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský Les{8} 541
12 ZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrava - Hrabůvka{8} 536
13 ZŠ Aleše Hrdličky{8} 533
14 ZŠ Hošťálkovice{8} 512
15 ZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrava - Hrabůvka{8} 511
16 ZŠ Provaznická{8} 502
17 zs velka polom{8} 479
18 ZŠ Hošťálkovice{8} 469
19 ZŠ Gen Janka{8} 466
20 ZŠ Aleše Hrdličky{8} 456
21 ZŠ Provaznická{8} 446
22 ZŠ Hošťálkovice{8} 430
23 ZŠ Gen Janka{8} 424
24 ZŠ a MŠ Kosmonautů 15{8} 394
25 ZŠ Hošťálkovice{8} 390
26 ZŠ Porubská 832{8} 389
27 zs velka polom{8} 385
28 ZŠ Porubská 832{8} 377
29 ZŠ Porubská 832{8} 374
30 zs velka polom{8} 369
31 zs velka polom{8} 362
32 ZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrava - Hrabůvka{8} 354
33 zs velka polom{8} 353
34 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský Les{8} 337
35 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský Les{8} 304
36 ZŠ a MŠ Kosmonautů 15{8} 303
37 ZŠ Aleše Hrdličky{8} 298
38 ZŠ Gen Janka{8} 285
39 ZŠ Hošťálkovice{8} 244
40 ZŠ Provaznická{8} 243
41 ZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrava - Hrabůvka{8} 235
42 zs velka polom{8} 231
43 ZŠ Aleše Hrdličky{8} 230
43 ZŠ Provaznická{8} 230
45 ZŠ Provaznická{8} 225
46 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský Les{8} 224
47 ZŠ Aleše Hrdličky{8} 201
48 ZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrava - Hrabůvka{8} 200
48 ZŠ Hošťálkovice{8} 200
50 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský Les{8} 192
51 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský Les{8} 191
52 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský Les{8} 186
53 ZŠ Gen Janka{8} 184
54 ZŠ a MŠ Kosmonautů 15{8} 176
55 ZŠ Aleše Hrdličky{8} 166
56 ZŠ Gen Janka{8} 164
57 ZŠ a MŠ Kosmonautů 15{8} 137
58 ZŠ a MŠ Kosmonautů 15{8} 133
59 ZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrava - Hrabůvka{8} 126
60 ZŠ a MŠ Kosmonautů 15{8} 116
61 zs velka polom{8} 94
62 ZŠ Gen Janka{8} 85
63 ZŠ Provaznická{8} 50
64 ZŠ Aleše Hrdličky{8} 0
64 ZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrava - Hrabůvka{8} 0
64 ZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrava - Hrabůvka{8} 0
64 zs velka polom{8} 0
64 ZŠ Porubská 832{8} 0
64 ZŠ Provaznická{8} 0
64 ZŠ Porubská 832{8} 0
64 ZŠ Porubská 832{8} 0
64 ZŠ a MŠ Kosmonautů 15{8} 0
64 ZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrava - Hrabůvka{8} 0
64 zs velka polom{8} 0
64 ZŠ Porubská 832{8} 0
64 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský Les{8} 0
Celkem 76 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Porubská 832{8} 1861
2 ZŠ Porubská 832{8} 1500
3 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský Les{8} 1479
4 Sportovní gymnázium Ostrava{8} 1325
5 ZŠ Porubská 832{8} 1233
6 zs velka polom{8} 1225
7 zs velka polom{8} 1011
8 Sportovní gymnázium Ostrava{8} 788
9 ZŠ Porubská 832{8} 744
9 ZŠ Provaznická{8} 744
11 zs velka polom{8} 723
12 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský Les{8} 651
13 Sportovní gymnázium Ostrava{8} 632
14 ZŠ Provaznická{8} 618
15 ZŠ Gen Janka{8} 555
16 ZŠ a MŠ Kosmonautů 15{8} 545
17 ZŠ Porubská 832{8} 516
18 ZŠ Porubská 832{8} 502
19 ZŠ Gen Janka{8} 501
20 Sportovní gymnázium Ostrava{8} 472
21 ZŠ Provaznická{8} 447
22 ZŠ a MŠ Kosmonautů 15{8} 431
23 ZŠ Provaznická{8} 424
23 ZŠ Gen Janka{8} 424
25 zs velka polom{8} 417
26 Sportovní gymnázium Ostrava{8} 386
27 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský Les{8} 374
28 ZŠ a MŠ Kosmonautů 15{8} 369
29 ZŠ Porubská 832{8} 366
30 Sportovní gymnázium Ostrava{8} 362
31 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský Les{8} 333
32 ZŠ Gen Janka{8} 308
33 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský Les{8} 305
34 ZŠ a MŠ Kosmonautů 15{8} 293
35 ZŠ a MŠ Kosmonautů 15{8} 262
36 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský Les{8} 257
37 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský Les{8} 255
38 ZŠ a MŠ Kosmonautů 15{8} 247
38 ZŠ Gen Janka{8} 247
40 zs velka polom{8} 246
40 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský Les{8} 246
42 ZŠ Provaznická{8} 222
43 Sportovní gymnázium Ostrava{8} 167
44 ZŠ Provaznická{8} 107
45 ZŠ a MŠ Kosmonautů 15{8} 70
46 ZŠ Porubská 832{8} 0
46 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský Les{8} 0
46 ZŠ Provaznická{8} 0
46 ZŠ Provaznická{8} 0
46 ZŠ Provaznická{8} 0
46 Sportovní gymnázium Ostrava{8} 0
46 ZŠ a MŠ Kosmonautů 15{8} 0
46 ZŠ Provaznická{8} 0
46 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský Les{8} 0
46 ZŠ Porubská 832{8} 0
46 zs velka polom{8} 0
46 ZŠ Porubská 832{8} 0
46 ZŠ Gen Janka{8} 0
46 ZŠ Gen Janka{8} 0
46 ZŠ Porubská 832{8} 0
Celkem 60 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Porubská 832{8} 2018
2 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský Les{8} 1307
3 ZŠ Hošťálkovice{8} 1227
4 ZŠ Aleše Hrdličky{8} 1091
5 ZŠ Provaznická{8} 1072
6 ZŠ Porubská 832{8} 1000
7 ZŠ Gen Janka{8} 893
8 ZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrava - Hrabůvka{8} 848
9 ZŠ Hošťálkovice{8} 847
10 ZŠ Porubská 832{8} 801
11 ZŠ Provaznická{8} 790
12 zs velka polom{8} 763
13 zs velka polom{8} 733
14 ZŠ Gen Janka{8} 724
15 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský Les{8} 690
16 ZŠ Aleše Hrdličky{8} 673
17 ZŠ Hošťálkovice{8} 669
18 ZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrava - Hrabůvka{8} 638
19 ZŠ Provaznická{8} 593
20 ZŠ Porubská 832{8} 584
21 ZŠ Aleše Hrdličky{8} 576
22 zs velka polom{8} 532
23 ZŠ Gen Janka{8} 458
23 ZŠ Gen Janka{8} 458
25 ZŠ Provaznická{8} 443
26 ZŠ Porubská 832{8} 436
27 ZŠ Porubská 832{8} 401
28 zs velka polom{8} 398
29 ZŠ Provaznická{8} 390
30 ZŠ Porubská 832{8} 389
31 ZŠ Porubská 832{8} 377
32 zs velka polom{8} 369
33 ZŠ a MŠ Kosmonautů 15{8} 365
34 ZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrava - Hrabůvka{8} 362
35 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský Les{8} 327
36 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský Les{8} 316
37 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský Les{8} 310
38 zs velka polom{8} 308
39 ZŠ Aleše Hrdličky{8} 294
40 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský Les{8} 293
40 ZŠ a MŠ Kosmonautů 15{8} 293
42 ZŠ Gen Janka{8} 273
43 zs velka polom{8} 252
44 ZŠ a MŠ Kosmonautů 15{8} 238
45 ZŠ Gen Janka{8} 237
46 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský Les{8} 234
47 ZŠ Provaznická{8} 229
48 zs velka polom{8} 225
49 ZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrava - Hrabůvka{8} 222
50 ZŠ Gen Janka{8} 217
51 ZŠ Gen Janka{8} 211
52 ZŠ Hošťálkovice{8} 205
53 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský Les{8} 204
54 ZŠ Hošťálkovice{8} 192
55 ZŠ Hošťálkovice{8} 188
55 ZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrava - Hrabůvka{8} 188
57 ZŠ a MŠ Kosmonautů 15{8} 173
58 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský Les{8} 170
59 ZŠ Hošťálkovice{8} 167
60 ZŠ a MŠ Kosmonautů 15{8} 142
61 ZŠ Aleše Hrdličky{8} 140
62 ZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrava - Hrabůvka{8} 139
63 ZŠ a MŠ Kosmonautů 15{8} 133
64 ZŠ a MŠ Kosmonautů 15{8} 125
65 ZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrava - Hrabůvka{8} 115
66 ZŠ Aleše Hrdličky{8} 102
67 ZŠ Aleše Hrdličky{8} 80
68 ZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrava - Hrabůvka{8} 10
69 ZŠ a MŠ Kosmonautů 15{8} 0
69 ZŠ Porubská 832{8} 0
69 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský Les{8} 0
69 ZŠ Provaznická{8} 0
69 ZŠ Aleše Hrdličky{8} 0
69 ZŠ Provaznická{8} 0
69 ZŠ Porubská 832{8} 0
69 zs velka polom{8} 0
69 ZŠ Aleše Hrdličky{8} 0
69 ZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrava - Hrabůvka{8} 0
69 ZŠ Aleše Hrdličky{8} 0
69 ZŠ a MŠ Kosmonautů 15{8} 0
69 zs velka polom{8} 0
69 zs velka polom{8} 0
69 ZŠ Aleše Hrdličky{8} 0
69 ZŠ Porubská 832{8} 0
69 zs velka polom{8} 0
69 ZŠ Gen Janka{8} 0
69 ZŠ Aleše Hrdličky{8} 0
Celkem 87 závodníků