výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ostrava Kategorie III a IV

Ostrava - Porubská (14. 5. 2019)

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(út, 14.5.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matyáš ZachMatyáš Zach
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
06 20 60.88 0.0 401.00
2 David VojtalDavid Vojtal
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
06 19 57.78 0.0 374.00
3 Jan ČechJan Čech
ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická
05 1 51.28 0.0 319.00
4 Marek KonvičnýMarek Konvičný
ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky
06 8 49.52 0.0 304.00
5 Michael DrastichMichael Drastich
ZŠ a MŠ Kosmonautů 15ZŠ a MŠ Kosmonautů 15
05 2 49.39 0.0 303.00
6 Lukáš VolnýLukáš Volný
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
07 18 47.16 0.0 284.00
7 Kryštof NovákKryštof Novák
ZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrava - HrabůvkaZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrav...
05 12 46.80 0.0 281.00
8 Jakub StarýJakub Starý
ZŠ HošťálkoviceZŠ Hošťálkovice
06 16 46.20 0.0 276.00
9 Jakub MaxeraJakub Maxera
ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická
06 46.19 0.0 276.00
10 Jakub GřonkaJakub Gřonka
ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl...
06 5 44.90 0.0 265.00
11 Jan KubenkaJan Kubenka
ZŠ HošťálkoviceZŠ Hošťálkovice
06 10 43.18 0.0 251.00
12 Tadeáš PeterTadeáš Peter
ZŠ a MŠ Kosmonautů 15ZŠ a MŠ Kosmonautů 15
06 15 42.06 0.0 241.00
13 Kryštof NovotnýKryštof Novotný
ZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrava - HrabůvkaZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrav...
05 13 41.37 0.0 235.00
14 Martin HolánikMartin Holánik
zs velka polomzs velka polom
19 6 40.81 0.0 231.00
15 Matyáš FiedorMatyáš Fiedor
ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky
05 3 40.73 0.0 230.00
16 Ondřej PadrtaOndřej Padrta
ZŠ HošťálkoviceZŠ Hošťálkovice
05 14 40.70 0.0 230.00
17 Ondřej HřivnáčOndřej Hřivnáč
ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl...
05 7 35.38 0.0 186.00
18 Leon Luis TörökLeon Luis Török
ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka
06 17 35.08 0.0 184.00
19 David BadžgoňDavid Badžgoň
ZŠ a MŠ Kosmonautů 15ZŠ a MŠ Kosmonautů 15
06 34.08 0.0 176.00
20 Michal KroupaMichal Kroupa
ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl...
06 9 32.72 0.0 165.00
21 Filip MartiníkFilip Martiník
ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka
06 11 32.65 0.0 164.00
David FoltysDavid Foltys
zs velka polomzs velka polom
19 4 DNS 0.0 0.00
Celkem 22 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(út, 14.5.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza LoveckáTereza Lovecká
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
06 22 42.72 0.0 389.00
2 Eliška ŠkarkováEliška Škarková
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
07 24 41.76 0.0 377.00
3 Tereza SedláčkováTereza Sedláčková
ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky
07 16 40.90 0.0 366.00
4 Tereza KopečkováTereza Kopečková
ZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrava - HrabůvkaZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrav...
06 11 40.55 0.0 362.00
5 Karolína KadlčákováKarolína Kadlčáková
ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka
06 10 39.15 0.0 345.00
6 Veronika PřečkováVeronika Přečková
ZŠ HošťálkoviceZŠ Hošťálkovice
07 14 37.72 0.0 328.00
7 Karolína ČervenkováKarolína Červenková
ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl...
07 4 37.67 0.0 327.00
8 Ema RozumováEma Rozumová
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
07 23 36.26 0.0 310.00
9 Tereza WozničkováTereza Wozničková
ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky
07 20 34.95 0.0 294.00
10 Alice KozákováAlice Kozáková
zs velka polomzs velka polom
19 12 30.32 0.0 239.00
11 Tereza SpáčilováTereza Spáčilová
ZŠ a MŠ Kosmonautů 15ZŠ a MŠ Kosmonautů 15
05 17 30.27 0.0 238.00
12 Adéla GaluškováAdéla Galušková
ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl...
05 6 29.90 0.0 234.00
13 Karolína BoleslavskáKarolína Boleslavská
zs velka polomzs velka polom
19 2 29.16 0.0 225.00
14 Kamila BorgulováKamila Borgulová
ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka
07 3 28.42 0.0 217.00
15 Šarlota VavříkováŠarlota Vavříková
ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl...
07 18 28.16 0.0 214.00
16 Helena JurečkováHelena Jurečková
ZŠ HošťálkoviceZŠ Hošťálkovice
06 9 27.41 0.0 205.00
17 Nela RehováNela Rehová
ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky
07 15 25.58 0.0 184.00
18 Eliška HrbáčováEliška Hrbáčová
ZŠ HošťálkoviceZŠ Hošťálkovice
06 7 25.25 0.0 180.00
19 Eliška AdamusováEliška Adamusová
ZŠ a MŠ Kosmonautů 15ZŠ a MŠ Kosmonautů 15
06 1 24.66 0.0 173.00
20 Anežka DedkováAnežka Dedková
zs velka polomzs velka polom
19 5 24.60 0.0 172.00
21 Kateřina JuhászováKateřina Juhászová
ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická
05 8 22.65 0.0 150.00
22 Martina ZichováMartina Zichová
ZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrava - HrabůvkaZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrav...
06 21 21.67 0.0 139.00
Kristýna VolfováKristýna Volfová
ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická
05 19 DNS 0.0 0.00
Anna LaštíkováAnna Laštíková
ZŠ a MŠ Kosmonautů 15ZŠ a MŠ Kosmonautů 15
06 13 DNS 0.0 0.00
Celkem 24 závodníků