výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ostrava Kategorie III a IV

Ostrava - Porubská (14. 5. 2019)
Pohár rozhlasu - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Štěpán GojŠtěpán Goj 19 zs velka polomzs velka polom 1237
2 Denis PyšDenis Pyš 05 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 1186
3 Dušan RichtárDušan Richtár 03 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0951
4 Eduard NábělekEduard Nábělek 03 ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky 0915
5 Václav KrupicaVáclav Krupica 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0902
6 Alexandr LiškaAlexandr Liška 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0886
7 Matěj RuferMatěj Rufer 19 zs velka polomzs velka polom 0882
8 Aleš ZávodskýAleš Závodský 04 ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky 0845
9 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 0840
10 Šimon StachelŠimon Stachel 04 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0827
11 Dominik KurejDominik Kurej 03 ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka 0814
12 Lukáš NovákLukáš Novák 19 zs velka polomzs velka polom 0747
13 Denis ČuntaDenis Čunta 19 zs velka polomzs velka polom 0739
14 Matěj StřižíkMatěj Střižík 03 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0728
15 Denis DobiášDenis Dobiáš 03 ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka 0712
16 Miloš KvasničkaMiloš Kvasnička 04 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0681
17 Tadeáš VlachTadeáš Vlach 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0669
18 Jiří PavlišJiří Pavliš 04 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0645
19 Timon ŠmídTimon Šmíd 04 ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky 0638
20 Jan ŠulcJan Šulc 03 ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky 0561
21 Daniel LysekDaniel Lysek 04 ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka 0554
22 Jaromír OžanaJaromír Ožana 04 ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky 0514
23 Vojtěch MilataVojtěch Milata 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0506
24 Jan UrbanJan Urban 04 ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka 0497
25 Velen HlavatýVelen Hlavatý 03 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0494
26 Vojtěch KošťálekVojtěch Košťálek 05 ZŠ a MŠ Kosmonautů 15ZŠ a MŠ Kosmonautů 15 0487
27 Patrik ChovanecPatrik Chovanec 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0473
28 Jakub KubesaJakub Kubesa 05 ZŠ a MŠ Kosmonautů 15ZŠ a MŠ Kosmonautů 15 0468
29 Robin PitelRobin Pitel 03 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0466
30 Petr AugustinPetr Augustin 04 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0465
31 Roman FarkasRoman Farkas 04 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0460
32 Nikolas ŠlachtaNikolas Šlachta 19 zs velka polomzs velka polom 0454
33 Martin LindauerMartin Lindauer 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0448
34 Šimon SvěrkotŠimon Svěrkot 04 ZŠ a MŠ Kosmonautů 15ZŠ a MŠ Kosmonautů 15 0437
35 Adam BančovskýAdam Bančovský 03 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0434
36 Michal HrochMichal Hroch 04 ZŠ a MŠ Kosmonautů 15ZŠ a MŠ Kosmonautů 15 0426
37 Tomáš VojcíkTomáš Vojcík 04 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0417
38 Tomáš PabjanTomáš Pabjan 04 ZŠ a MŠ Kosmonautů 15ZŠ a MŠ Kosmonautů 15 0411
39 Jeroným PolášekJeroným Polášek 05 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0399
40= Vojtěch VrubelVojtěch Vrubel 03 ZŠ a MŠ Kosmonautů 15ZŠ a MŠ Kosmonautů 15 0374
40= Tomáš PodešvaTomáš Podešva 03 ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky 0374
42 Marek ZahradníčekMarek Zahradníček 03 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0367
43 Filip ŠtefkoFilip Štefko 19 zs velka polomzs velka polom 0358
44 Sam NavrátilSam Navrátil 05 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 0355
45 Alexandr KuchařAlexandr Kuchař 04 ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka 0338
46 David FojtíkDavid Fojtík 05 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0337
47 Jan ZdražilaJan Zdražila 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0317
48 David DlouhýDavid Dlouhý 03 ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka 0310
49 M DundálekM Dundálek 04 ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka 0307
50 Václav KošťálekVáclav Košťálek 05 ZŠ a MŠ Kosmonautů 15ZŠ a MŠ Kosmonautů 15 0294
51 Matěj ŠtvrtnaMatěj Štvrtna 03 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0283
52 Patrik VolnýPatrik Volný 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0269
53 Rio BabiuchRio Babiuch 05 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 0266
54 David BezručDavid Bezruč 03 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0257
55 Jan KoukalJan Koukal 04 ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka 0215
56 Martin BalážMartin Baláž 03 ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka 0208
57 Kryštof KyliánKryštof Kylián 05 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0088
58 Patrik ProtivánekPatrik Protivánek 05 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0000
59= Vojtěch HorňákVojtěch Horňák 04 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0000
59= Jiří KavíkJiří Kavík 04 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0000
59= Dominik CrhákDominik Crhák 04 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0000
59= Adam BortlíčekAdam Bortlíček 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0000
59= Matyáš UchytilMatyáš Uchytil 03 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0000
59= Vojtěch OndruchVojtěch Ondruch 03 ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka 0000
Celkem 64 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Michal HrabovskýMichal Hrabovský 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 1234
2 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0949
3 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0920
4 Dominik KonvičnýDominik Konvičný 06 ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky 0886
5 Ondřej KrupičkaOndřej Krupička 06 ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka 0874
6 Kryštof NovákKryštof Novák 05 ZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrava - HrabůvkaZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrav... 0844
7 Robin CoufalRobin Coufal 05 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0740
8 Jan ČechJan Čech 05 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0657
9 Ondřej SedlářOndřej Sedlář 05 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0583
10 Jan CharvátekJan Charvátek 06 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0544
11 Jakub GřonkaJakub Gřonka 06 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0541
12 Jakub JirkůJakub Jirků 06 ZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrava - HrabůvkaZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrav... 0536
13 Marek KonvičnýMarek Konvičný 06 ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky 0533
14 Tomáš UherTomáš Uher 06 ZŠ HošťálkoviceZŠ Hošťálkovice 0512
15 Wojtek NguyenWojtek Nguyen 05 ZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrava - HrabůvkaZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrav... 0511
16 Lukáš MichalovLukáš Michalov 06 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0502
17 Matěj KlapuchMatěj Klapuch 19 zs velka polomzs velka polom 0479
18 Jan KubenkaJan Kubenka 06 ZŠ HošťálkoviceZŠ Hošťálkovice 0469
19 Dominik ZátopekDominik Zátopek 06 ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka 0466
20 Matyáš ZávodnýMatyáš Závodný 05 ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky 0456
21 Jakub MaxeraJakub Maxera 06 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0446
22 Tomáš VolnýTomáš Volný 07 ZŠ HošťálkoviceZŠ Hošťálkovice 0430
23 Petr HýlPetr Hýl 05 ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka 0424
24 Tadeáš PeterTadeáš Peter 06 ZŠ a MŠ Kosmonautů 15ZŠ a MŠ Kosmonautů 15 0394
25 Jakub StarýJakub Starý 06 ZŠ HošťálkoviceZŠ Hošťálkovice 0390
26 Alex HurinaAlex Hurina 06 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0389
27 Adam RychlýAdam Rychlý 19 zs velka polomzs velka polom 0385
28 Daniel DostálDaniel Dostál 06 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0377
29 David VojtalDavid Vojtal 06 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0374
30 Denis MikolajekDenis Mikolajek 19 zs velka polomzs velka polom 0369
31 Daniel DivínDaniel Divín 19 zs velka polomzs velka polom 0362
32 Richard KvětákRichard Květák 05 ZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrava - HrabůvkaZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrav... 0354
33 Jakub ŽůrekJakub Žůrek 19 zs velka polomzs velka polom 0353
34 Radim MikusRadim Mikus 07 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0337
35 Filip GrufíkFilip Grufík 05 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0304
36 Michael DrastichMichael Drastich 05 ZŠ a MŠ Kosmonautů 15ZŠ a MŠ Kosmonautů 15 0303
37 Matyáš NovotnýMatyáš Novotný 07 ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky 0298
38 Minh DuongMinh Duong 06 ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka 0285
39 Ondřej PadrtaOndřej Padrta 05 ZŠ HošťálkoviceZŠ Hošťálkovice 0244
40 Jakub NovákJakub Novák 06 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0243
41 Kryštof NovotnýKryštof Novotný 05 ZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrava - HrabůvkaZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrav... 0235
42 Martin HolánikMartin Holánik 19 zs velka polomzs velka polom 0231
43 Jakub KalousJakub Kalous 05 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0230
44 Matyáš FiedorMatyáš Fiedor 05 ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky 0230
45 Maxmilián HortMaxmilián Hort 05 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0225
46 Michal KroupaMichal Kroupa 06 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0224
47 Tomáš CívelaTomáš Cívela 05 ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky 0201
48= David BřezovskýDavid Březovský 07 ZŠ HošťálkoviceZŠ Hošťálkovice 0200
48= Lukáš PetrošLukáš Petroš 06 ZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrava - HrabůvkaZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrav... 0200
50 Adam ŠrubařAdam Šrubař 05 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0192
51 Šimon DvořákŠimon Dvořák 07 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0191
52 Ondřej HřivnáčOndřej Hřivnáč 05 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0186
53 Leon Luis TörökLeon Luis Török 06 ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka 0184
54 Samuel SobolSamuel Sobol 06 ZŠ a MŠ Kosmonautů 15ZŠ a MŠ Kosmonautů 15 0176
55 David MatějkaDavid Matějka 06 ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky 0166
56 Filip MartiníkFilip Martiník 06 ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka 0164
57 Alex StruhalíkAlex Struhalík 05 ZŠ a MŠ Kosmonautů 15ZŠ a MŠ Kosmonautů 15 0137
58 Tomáš KaniokTomáš Kaniok 05 ZŠ a MŠ Kosmonautů 15ZŠ a MŠ Kosmonautů 15 0133
59 Ondřej IlyeninOndřej Ilyenin 06 ZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrava - HrabůvkaZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrav... 0126
60 Tobiáš LichnovskýTobiáš Lichnovský 05 ZŠ a MŠ Kosmonautů 15ZŠ a MŠ Kosmonautů 15 0116
61 Jonáš SamohýlJonáš Samohýl 19 zs velka polomzs velka polom 0094
62 Robert PalaRobert Pala 05 ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka 0085
63 Ondřej MičaníkOndřej Mičaník 06 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0050
64= Jakub HuvarJakub Huvar 06 ZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrava - HrabůvkaZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrav... 0000
64= M FolvarčnýM Folvarčný 04 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0000
66= Jan PobutaJan Pobuta 05 ZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrava - HrabůvkaZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrav... 0000
66= Michael ŠevčíkMichael Ševčík 05 ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky 0000
66= Jakub Huvar JakubJakub Huvar Jakub 06 ZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrava - HrabůvkaZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrav... 0000
66= Lukáš VolnýLukáš Volný 07 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0000
66= Michael KrupaMichael Krupa 06 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0000
66= David FoltysDavid Foltys 19 zs velka polomzs velka polom 0000
66= Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0000
66= Lukáš ŘímanLukáš Říman 19 zs velka polomzs velka polom 0000
66= David DostálDavid Dostál 06 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0000
66= David BadžgoňDavid Badžgoň 06 ZŠ a MŠ Kosmonautů 15ZŠ a MŠ Kosmonautů 15 0000
66= Milan NehudekMilan Nehudek 07 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0000
Celkem 76 závodníků
Pohár rozhlasu - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 1861
2 Klára ToováKlára Toová 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 1500
3 Lucie TesařováLucie Tesařová 03 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 1479
4 Gabriela StrnadováGabriela Strnadová 05 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 1325
5 Melanie SchneebergerMelanie Schneeberger 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 1233
6 Kristina RajováKristina Rajová 19 zs velka polomzs velka polom 1225
7 Karolína RajováKarolína Rajová 19 zs velka polomzs velka polom 1011
8 Markéta ŠigutováMarkéta Šigutová 03 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 0788
9= Sabina JeřábkováSabina Jeřábková 04 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0744
9= Dominika FialováDominika Fialová 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0744
11 Adéla FistrováAdéla Fistrová 19 zs velka polomzs velka polom 0723
12 Monika DaoMonika Dao 04 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0651
13 Viktorie DudováViktorie Dudová 05 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 0632
14 Tereza MikšíkováTereza Mikšíková 04 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0618
15 Natálie ŠpačkováNatálie Špačková 05 ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka 0555
16 Barbora JalůvkováBarbora Jalůvková 04 ZŠ a MŠ Kosmonautů 15ZŠ a MŠ Kosmonautů 15 0545
17 Valentýna HomolkováValentýna Homolková 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0516
18 Daniela BártováDaniela Bártová 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0502
19 Kateřina RüllováKateřina Rüllová 05 ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka 0501
20 Denisa ObornáDenisa Oborná 03 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 0472
21 Veronika KořenkováVeronika Kořenková 05 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0447
22 Natálie HubičkováNatálie Hubičková 03 ZŠ a MŠ Kosmonautů 15ZŠ a MŠ Kosmonautů 15 0431
23 Eliška KřivákováEliška Křiváková 05 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0424
24 Nikol ŠlosarčíkováNikol Šlosarčíková 05 ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka 0424
25 Alena SchwarzováAlena Schwarzová 19 zs velka polomzs velka polom 0417
26 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 04 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 0386
27 Kateřina VrubelováKateřina Vrubelová 04 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0374
28 Anita TvardíkováAnita Tvardíková 04 ZŠ a MŠ Kosmonautů 15ZŠ a MŠ Kosmonautů 15 0369
29 Nela SovováNela Sovová 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0366
30 Andrea MartinkováAndrea Martinková 05 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 0362
31 Nikol KovalovskáNikol Kovalovská 04 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0333
32 Nikol VilkusováNikol Vilkusová 05 ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka 0308
33 Patricie SýkorováPatricie Sýkorová 04 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0305
34 Adéla JurasdováAdéla Jurasdová 04 ZŠ a MŠ Kosmonautů 15ZŠ a MŠ Kosmonautů 15 0293
35 Adéla MokrošováAdéla Mokrošová 03 ZŠ a MŠ Kosmonautů 15ZŠ a MŠ Kosmonautů 15 0262
36 Viktorie SzentkeresztyováViktorie Szentkeresztyová 03 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0257
37 Tereza NovotnáTereza Novotná 04 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0255
38= Kateřina PuczkováKateřina Puczková 03 ZŠ a MŠ Kosmonautů 15ZŠ a MŠ Kosmonautů 15 0247
38= Jana BarchanskáJana Barchanská 04 ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka 0247
40= Kateřina HomolováKateřina Homolová 04 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0246
40= Barbora StrnadováBarbora Strnadová 19 zs velka polomzs velka polom 0246
42 Nela PěčkováNela Pěčková 04 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0222
43 Viktorie ZelenkovaViktorie Zelenkova 04 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 0167
44 Alexandra SzturzováAlexandra Szturzová 05 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0107
45 Klára BudínováKlára Budínová 03 ZŠ a MŠ Kosmonautů 15ZŠ a MŠ Kosmonautů 15 0070
46= Veronika TomisováVeronika Tomisová 03 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0000
46= Tereza KreisováTereza Kreisová 04 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 0000
46= Dominika RupováDominika Rupová 05 ZŠ a MŠ Kosmonautů 15ZŠ a MŠ Kosmonautů 15 0000
46= Tereza PřibylováTereza Přibylová 03 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0000
46= Nikol KovalovskáNikol Kovalovská 03 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0000
46= Tereza SamešováTereza Samešová 03 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0000
46= Tereza MikšíkováTereza Mikšíková 06 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0000
46= Tereza KrayzelováTereza Krayzelová 05 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0000
46= Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0000
46= Tereza TománkováTereza Tománková 03 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0000
46= Nina VálkováNina Válková 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0000
46= Kateřina BurdováKateřina Burdová 04 ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka 0000
46= Tereza GizováTereza Gizová 05 ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka 0000
46= Klára ToováKlára Toová 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0000
46= Kateřina KonečnáKateřina Konečná 19 zs velka polomzs velka polom 0000
Celkem 60 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 2018
2 Terezie AdamcováTerezie Adamcová 06 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 1307
3 Veronika PřečkováVeronika Přečková 07 ZŠ HošťálkoviceZŠ Hošťálkovice 1227
4 Tereza SedláčkováTereza Sedláčková 07 ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky 1091
5 Tereza KovalskáTereza Kovalská 06 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 1072
6 Eva GruberováEva Gruberová 06 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 1000
7 Karolína KadlčákováKarolína Kadlčáková 06 ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka 0893
8 Klaudie PekárkováKlaudie Pekárková 05 ZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrava - HrabůvkaZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrav... 0848
9 Adriana SvobodováAdriana Svobodová 05 ZŠ HošťálkoviceZŠ Hošťálkovice 0847
10 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová 07 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0801
11 Eva KolárikováEva Koláriková 05 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0790
12 Adéla DivišováAdéla Divišová 19 zs velka polomzs velka polom 0763
13 Lucie RuferováLucie Ruferová 19 zs velka polomzs velka polom 0733
14 Nela BlahušováNela Blahušová 06 ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka 0724
15 Martina PolákováMartina Poláková 06 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0690
16 Kristýna KlimkováKristýna Klimková 06 ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky 0673
17 Monika KaczmarzováMonika Kaczmarzová 06 ZŠ HošťálkoviceZŠ Hošťálkovice 0669
18 Viktorie KinkaniViktorie Kinkani 06 ZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrava - HrabůvkaZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrav... 0638
19 Barbora PapájováBarbora Papájová 06 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0593
20 Vanessa GleňováVanessa Gleňová 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0584
21 Petra MachkováPetra Machková 07 ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky 0576
22 Alice KozákováAlice Kozáková 19 zs velka polomzs velka polom 0532
23= Simona TurkováSimona Turková 06 ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka 0458
23= Nikol Adriana ŠustováNikol Adriana Šustová 06 ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka 0458
25 Kateřina JuhászováKateřina Juhászová 05 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0443
26 Eliška ŠkárkováEliška Škárková 07 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0436
27 Amálie HolšánováAmálie Holšánová 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0401
28 Adéla MiklušováAdéla Miklušová 19 zs velka polomzs velka polom 0398
29 Anna MihalčíkováAnna Mihalčíková 06 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0390
30 Tereza LoveckáTereza Lovecká 06 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0389
31 Eliška ŠkarkováEliška Škarková 07 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0377
32 Barbora KonečnáBarbora Konečná 19 zs velka polomzs velka polom 0369
33 Lucie KročováLucie Kročová 06 ZŠ a MŠ Kosmonautů 15ZŠ a MŠ Kosmonautů 15 0365
34 Tereza KopečkováTereza Kopečková 06 ZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrava - HrabůvkaZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrav... 0362
35 Karolína ČervenkováKarolína Červenková 07 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0327
36 Andrea HoangováAndrea Hoangová 05 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0316
37 Elen KotačkováElen Kotačková 05 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0310
38 Anna BednářováAnna Bednářová 19 zs velka polomzs velka polom 0308
39 Tereza WozničkováTereza Wozničková 07 ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky 0294
40= Karolína ŠtefkováKarolína Štefková 06 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0293
40= Ráchel KoczyováRáchel Koczyová 06 ZŠ a MŠ Kosmonautů 15ZŠ a MŠ Kosmonautů 15 0293
42 Veronika KrchňaváVeronika Krchňavá 06 ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka 0273
43 Markéta BolkováMarkéta Bolková 19 zs velka polomzs velka polom 0252
44 Tereza SpáčilováTereza Spáčilová 05 ZŠ a MŠ Kosmonautů 15ZŠ a MŠ Kosmonautů 15 0238
45 Tereza JanečkováTereza Janečková 07 ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka 0237
46 Adéla GaluškováAdéla Galušková 05 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0234
47 Iva GadlinováIva Gadlinová 05 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0229
48 Karolína BoleslavskáKarolína Boleslavská 19 zs velka polomzs velka polom 0225
49 Tereza KielbasováTereza Kielbasová 05 ZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrava - HrabůvkaZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrav... 0222
50 Kamila BorgulováKamila Borgulová 07 ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka 0217
51 Sára EL-SahartySára EL-Saharty 07 ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka 0211
52 Helena JurečkováHelena Jurečková 06 ZŠ HošťálkoviceZŠ Hošťálkovice 0205
53 Pavlína VojtkováPavlína Vojtková 05 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0204
54 Sára KačmařováSára Kačmařová 06 ZŠ HošťálkoviceZŠ Hošťálkovice 0192
55= Eliška HrbáčováEliška Hrbáčová 06 ZŠ HošťálkoviceZŠ Hošťálkovice 0188
55= Kristýna DluhošováKristýna Dluhošová 06 ZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrava - HrabůvkaZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrav... 0188
57 Eliška AdamusováEliška Adamusová 06 ZŠ a MŠ Kosmonautů 15ZŠ a MŠ Kosmonautů 15 0173
58 Šarlota VavříkováŠarlota Vavříková 07 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0170
59 Natálie HošťákováNatálie Hošťáková 06 ZŠ HošťálkoviceZŠ Hošťálkovice 0167
60 Viktorie LaštíkováViktorie Laštíková 06 ZŠ a MŠ Kosmonautů 15ZŠ a MŠ Kosmonautů 15 0142
61 N ŠmerdováN Šmerdová 06 ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky 0140
62 Martina ZichováMartina Zichová 06 ZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrava - HrabůvkaZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrav... 0139
63 Liliana MakovcováLiliana Makovcová 07 ZŠ a MŠ Kosmonautů 15ZŠ a MŠ Kosmonautů 15 0133
64 Valérie KočíValérie Kočí 07 ZŠ a MŠ Kosmonautů 15ZŠ a MŠ Kosmonautů 15 0125
65 Martina ZichováMartina Zichová 05 ZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrava - HrabůvkaZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrav... 0115
66 Adriana BobáčkováAdriana Bobáčková 06 ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky 0102
67 Nikola StrnadelováNikola Strnadelová 06 ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky 0080
68 Ellen JančatováEllen Jančatová 05 ZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrava - HrabůvkaZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrav... 0010
69= Nela RehováNela Rehová 07 ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky 0000
69= Kristýna VolfováKristýna Volfová 05 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0000
69= Anežka DedkováAnežka Dedková 19 zs velka polomzs velka polom 0000
69= Ema RozumováEma Rozumová 07 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0000
69= Tereza KrayzelováTereza Krayzelová 05 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 0000
69= Aneta ŠtvrtnováAneta Štvrtnová 06 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 0000
69= Eliška VeškrnováEliška Veškrnová 07 ZŠ a MŠ Kosmonautů 15ZŠ a MŠ Kosmonautů 15 0000
69= Martina KociánováMartina Kociánová 07 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0000
69= Zvarová JulieZvarová Julie 06 ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky 0000
69= Denisa MachalíkováDenisa Machalíková 07 ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky 0000
69= Leila HanzelkováLeila Hanzelková 06 ZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrava - HrabůvkaZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrav... 0000
69= Anna LaštíkováAnna Laštíková 06 ZŠ a MŠ Kosmonautů 15ZŠ a MŠ Kosmonautů 15 0000
69= Eva CelárkováEva Celárková 19 zs velka polomzs velka polom 0000
69= N GalíkováN Galíková 07 ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky 0000
69= Jasmína KrištofováJasmína Krištofová 19 zs velka polomzs velka polom 0000
69= Lucie DrozdováLucie Drozdová 07 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0000
69= Anna BednářováAnna Bednářová 19 zs velka polomzs velka polom 0000
69= Radana PekarováRadana Pekarová 07 ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka 0000
69= Veronika StaňkováVeronika Staňková 06 ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky 0000
Celkem 87 závodníků