Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Frýdek-Místek Kategorie III a IV
TJ Slezan Frýdek-Místek (9. 5. 2019)60 m - Žáci (Běh)
Běh 01 (čt, 9.5.2019 - 08:00) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Patrik KonečnýPatrik Konečný | 04 | Zš FM, ČSA 570 | 3 | DNS | |||||||||||||||
1 | Vojtěch PavelekVojtěch Pavelek | 04 | ZŠ FM, Pionýrů 400 | 2 | 07.93 | 580.00 | |||||||||||||
2 | Ondřej PavelekOndřej Pavelek | 04 | ZŠ FM, Pionýrů 400 | 8 | 07.97 | 568.00 | |||||||||||||
3 | David BerekDavid Berek | 04 | Zš FM, ČSA 570 | 5 | 08.30 | 476.00 | |||||||||||||
4 | Dominik VidaDominik Vida | 03 | ZŠ národního umělce Petra B... | 1 | 08.59 | 401.00 | |||||||||||||
5 | František KowalczykFrantišek Kowalczyk | 04 | ZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... | 7 | 08.68 | 378.00 | |||||||||||||
6 | Vojtěch KaňákVojtěch Kaňák | 04 | ZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... | 6 | 08.92 | 322.00 | |||||||||||||
7 | Josef HájovskýJosef Hájovský | 05 | ZŠ J z Poděbrad Frýdek - Mí... | 4 | 09.00 | 304.00 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 02 (čt, 9.5.2019 - 08:00) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip ŠponerFilip Šponer | 04 | ZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... | 1 | 08.27 | 484.00 | |||||||||||||
2 | Leo SedlaříkLeo Sedlařík | 03 | ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Lísk... | 7 | 08.33 | 468.00 | |||||||||||||
3 | Jakub RůžičkaJakub Růžička | 03 | ZŠ a MŠ Raškovice | 3 | 08.44 | 439.00 | |||||||||||||
4 | René ŠnytaRené Šnyta | 03 | ZŠ Kunčice pod Ondřejníkem | 8 | 08.57 | 406.00 | |||||||||||||
5 | Adrian KaduchAdrian Kaduch | 03 | ZŠ národního umělce Petra B... | 5 | 08.62 | 393.00 | |||||||||||||
6 | Kristián KubáňKristián Kubáň | 04 | ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... | 6 | 08.74 | 364.00 | |||||||||||||
7 | Václav KoloničnýVáclav Koloničný | 04 | ZŠ a MŠ Raškovice | 4 | 08.83 | 343.00 | |||||||||||||
8 | Jiří StarobaJiří Staroba | 04 | ZŠ a MŠ Raškovice | 2 | 09.30 | 241.00 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 03 (čt, 9.5.2019 - 08:00) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel ŠupolaDaniel Šupola | 04 | ZŠ J z Poděbrad Frýdek - Mí... | 2 | 08.47 | 431.00 | |||||||||||||
2 | Tobiáš BubeníkTobiáš Bubeník | 04 | ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... | 5 | 09.20 | 261.00 | |||||||||||||
3 | Jan KnapekJan Knapek | 03 | ZŠ Kunčice pod Ondřejníkem | 4 | 09.22 | 257.00 | |||||||||||||
4 | Jiří OchmanJiří Ochman | 04 | ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Lísk... | 3 | 09.50 | 203.00 | |||||||||||||
5 | Adam JuroškaAdam Juroška | 05 | ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... | 5 | 09.54 | 196.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 04 (čt, 9.5.2019 - 08:00) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal KrestaMichal Kresta | 04 | ZŠ J z Poděbrad Frýdek - Mí... | 4 | 08.24 | 492.00 | |||||||||||||
2 | Michal JuršaMichal Jurša | 03 | ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Lísk... | 3 | 08.63 | 391.00 | |||||||||||||
3 | Tomáš PindurTomáš Pindur | 05 | Zš FM, ČSA 570 | 6 | 08.79 | 352.00 | |||||||||||||
4 | Jakub SetlaJakub Setla | 05 | ZŠ národního umělce Petra B... | 5 | 08.93 | 320.00 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
60 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 01 (čt, 9.5.2019 - 08:00) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šimon BittnerŠimon Bittner | 06 | ZŠ FM, Pionýrů 400 | 5 | 08.51 | 421.00 | |||||||||||||
2 | Jan KlimasJan Klimas | 06 | ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana... | 3 | 08.51 | 421.00 | |||||||||||||
3 | Václav ČernýVáclav Černý | 05 | ZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... | 4 | 08.87 | 333.00 | |||||||||||||
4 | Nik PustkaNik Pustka | 06 | ZŠ národního umělce Petra B... | 8 | 08.90 | 327.00 | |||||||||||||
5 | Sebastian VelikýSebastian Veliký | 06 | ZŠ národního umělce Petra B... | 1 | 09.16 | 270.00 | |||||||||||||
6 | Oliver KlekarOliver Klekar | 07 | ZŠ FM, Pionýrů 400 | 6 | 09.33 | 235.00 | |||||||||||||
7 | Michal MetzMichal Metz | 05 | ZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... | 7 | 09.42 | 218.00 | |||||||||||||
8 | Adrian MückAdrian Mück | 06 | ZŠ národního umělce Petra B... | 2 | 10.22 | 90.00 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 02 (čt, 9.5.2019 - 08:00) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan ProkopJan Prokop | 05 | Zš FM, ČSA 570 | 3 | 08.53 | 416.00 | |||||||||||||
2 | Matěj KubalaMatěj Kubala | 06 | ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... | 6 | 08.55 | 411.00 | |||||||||||||
3 | Denis RašovskýDenis Rašovský | 06 | ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... | 7 | 08.66 | 383.00 | |||||||||||||
4 | Jan CarbolJan Carbol | 06 | ZŠ a MŠ Raškovice | 4 | 08.68 | 378.00 | |||||||||||||
5 | Jan AdámekJan Adámek | 06 | ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... | 5 | 09.08 | 287.00 | |||||||||||||
6 | Tomáš VelčovskýTomáš Velčovský | 06 | ZŠ a MŠ Raškovice | 2 | 09.57 | 190.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (čt, 9.5.2019 - 08:00) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Václav CábVáclav Cáb | 06 | ZŠ Kunčice pod Ondřejníkem | 4 | 08.60 | 398.00 | |||||||||||||
2 | Jaroslav BožoňJaroslav Božoň | 05 | ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana... | 5 | 08.98 | 309.00 | |||||||||||||
3 | Jakub JanyšJakub Janyš | 07 | ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Lísk... | 3 | 09.25 | 251.00 | |||||||||||||
4 | Marek PokornýMarek Pokorný | 05 | ZŠ a MŠ Raškovice | 7 | 09.30 | 241.00 | |||||||||||||
5 | Jakub HorákJakub Horák | 05 | ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Lísk... | 6 | 09.66 | 174.00 | |||||||||||||
6 | Radan ŠlechtaRadan Šlechta | 06 | ZŠ Kunčice pod Ondřejníkem | 2 | 10.02 | 117.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (čt, 9.5.2019 - 08:00) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej ŠimíkOndřej Šimík | 06 | ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana... | 7 | 08.87 | 333.00 | |||||||||||||
2 | Matěj SaksaMatěj Saksa | 06 | Zš FM, ČSA 570 | 3 | 09.06 | 291.00 | |||||||||||||
3 | Matouš KonopáčMatouš Konopáč | 05 | ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Lísk... | 6 | 09.15 | 272.00 | |||||||||||||
4 | Jan BjolekJan Bjolek | 06 | ZŠ FM, Pionýrů 400 | 5 | 09.42 | 218.00 | |||||||||||||
5 | Jáchym FoldynaJáchym Foldyna | 06 | ZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... | 4 | 09.56 | 192.00 | |||||||||||||
6 | Karel CignaKarel Cigna | 06 | ZŠ národního umělce Petra B... | 8 | 09.96 | 126.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Žákyně (Běh)
Běh 01 (čt, 9.5.2019 - 08:00) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela DolechováMichaela Dolechová | 04 | ZŠ a MŠ Raškovice | 4 | 08.89 | 595.00 | |||||||||||||
2 | Natálie BačováNatálie Bačová | 04 | ZŠ FM, Pionýrů 400 | 5 | 09.40 | 468.00 | |||||||||||||
3 | Tereza KocianovaTereza Kocianova | 03 | ZŠ J z Poděbrad Frýdek - Mí... | 7 | 09.78 | 382.00 | |||||||||||||
4 | Kristýna ŠťastnáKristýna Šťastná | 05 | ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... | 1 | 09.91 | 355.00 | |||||||||||||
5 | Nikola RusinováNikola Rusinová | 04 | ZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... | 8 | 09.93 | 350.00 | |||||||||||||
6 | Adéla DrabinováAdéla Drabinová | 05 | ZŠ národního umělce Petra B... | 6 | 10.02 | 332.00 | |||||||||||||
7 | Nicol HnidzikováNicol Hnidziková | 04 | ZŠ národního umělce Petra B... | 3 | 10.09 | 318.00 | |||||||||||||
8 | Kateřina MarkováKateřina Marková | 04 | ZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... | 2 | 10.20 | 297.00 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 02 (čt, 9.5.2019 - 08:00) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Natálie ZláNatálie Zlá | 03 | Zš FM, ČSA 570 | 1 | DNS | |||||||||||||||
1 | Hana KarpováHana Karpová | 04 | ZŠ FM, Pionýrů 400 | 5 | 08.59 | 676.00 | |||||||||||||
2 | Eliška SkotnicováEliška Skotnicová | 03 | ZŠ FM, Pionýrů 400 | 8 | 08.72 | 640.00 | |||||||||||||
3 | Bára KotáskováBára Kotásková | 05 | ZŠ a MŠ Raškovice | 4 | 09.19 | 518.00 | |||||||||||||
4 | Andrea SakalovaAndrea Sakalova | 03 | ZŠ J z Poděbrad Frýdek - Mí... | 2 | 09.61 | 419.00 | |||||||||||||
5 | Tereza MinaříkovaTereza Minaříkova | 03 | ZŠ J z Poděbrad Frýdek - Mí... | 3 | 09.73 | 393.00 | |||||||||||||
6 | Sabina KrejčíSabina Krejčí | 03 | Zš FM, ČSA 570 | 6 | 09.75 | 389.00 | |||||||||||||
7 | Kristýna MojžíškováKristýna Mojžíšková | 03 | ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... | 7 | 09.96 | 344.00 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 03 (čt, 9.5.2019 - 08:00) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Simona NěmcováSimona Němcová | 05 | ZŠ a MŠ Raškovice | 7 | 08.86 | 603.00 | |||||||||||||
2 | Valentýna KozlováValentýna Kozlová | 05 | ZŠ národního umělce Petra B... | 6 | 09.38 | 472.00 | |||||||||||||
3 | Mojisola AkereleMojisola Akerele | 03 | Zš FM, ČSA 570 | 5 | 09.56 | 431.00 | |||||||||||||
4 | Thea BarcziováThea Barcziová | 05 | ZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... | 4 | 09.61 | 419.00 | |||||||||||||
5 | Josefína MoravcováJosefína Moravcová | 05 | Zš FM, ČSA 570 | 3 | 09.64 | 413.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (čt, 9.5.2019 - 08:00) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie SzuścikováNatálie Szuściková | 06 | Zš FM, ČSA 570 | 8 | 09.38 | 472.00 | |||||||||||||
2 | Monika JaníkováMonika Janíková | 05 | ZŠ národního umělce Petra B... | 6 | 09.50 | 444.00 | |||||||||||||
3 | Kateřina MuroňováKateřina Muroňová | 06 | ZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... | 2 | 09.55 | 433.00 | |||||||||||||
4 | Tereza GalajdováTereza Galajdová | 07 | ZŠ národního umělce Petra B... | 4 | 09.64 | 413.00 | |||||||||||||
5 | Nikola ŠilbachováNikola Šilbachová | 05 | ZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... | 1 | 09.80 | 378.00 | |||||||||||||
6 | Lucie MarciňováLucie Marciňová | 07 | ZŠ FM, Pionýrů 400 | 7 | 09.89 | 359.00 | |||||||||||||
7 | Natálie BaslerováNatálie Baslerová | 07 | ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... | 5 | 10.04 | 328.00 | |||||||||||||
8 | Sára JavorováSára Javorová | 06 | ZŠ a MŠ Raškovice | 3 | 10.21 | 295.00 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 02 (čt, 9.5.2019 - 08:00) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna VáclavíkováAnna Václavíková | 07 | ZŠ Frýdlant n. O., nám T. G... | 3 | 08.96 | 576.00 | |||||||||||||
2 | Nela KolčářováNela Kolčářová | 07 | ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana... | 6 | 09.03 | 558.00 | |||||||||||||
3 | Ema WostráEma Wostrá | 05 | ZŠ FM, Pionýrů 400 | 7 | 09.43 | 461.00 | |||||||||||||
4 | Alexandra ZárubováAlexandra Zárubová | 06 | ZŠ FM, Pionýrů 400 | 2 | 09.82 | 374.00 | |||||||||||||
5 | Terezie FoltýnováTerezie Foltýnová | 06 | ZŠ a MŠ Raškovice | 5 | 09.95 | 346.00 | |||||||||||||
6 | Eliška KalivodováEliška Kalivodová | 07 | ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... | 4 | 09.98 | 340.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (čt, 9.5.2019 - 08:00) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana NingerováHana Ningerová | 07 | ZŠ Frýdlant n. O., nám T. G... | 6 | 09.14 | 531.00 | |||||||||||||
2 | Pavla PohánkováPavla Pohánková | 06 | ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana... | 7 | 09.39 | 470.00 | |||||||||||||
3 | Viktorie CagašováViktorie Cagašová | 06 | Zš FM, ČSA 570 | 4 | 09.53 | 438.00 | |||||||||||||
4 | Tereza PytlováTereza Pytlová | 06 | ZŠ Kunčice pod Ondřejníkem | 2 | 09.95 | 346.00 | |||||||||||||
5 | Dorota PetrováDorota Petrová | 06 | ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana... | 3 | 10.10 | 316.00 | |||||||||||||
6 | Anna BednárkováAnna Bednárková | 07 | ZŠ Kunčice pod Ondřejníkem | 5 | 10.92 | 173.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (čt, 9.5.2019 - 08:00) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniela MíčkováDaniela Míčková | 05 | ZŠ a MŠ Raškovice | 6 | 09.11 | 538.00 | |||||||||||||
2 | Sára HochelováSára Hochelová | 06 | Zš FM, ČSA 570 | 8 | 09.58 | 426.00 | |||||||||||||
3 | Magdaléna SýkorováMagdaléna Sýkorová | 05 | ZŠ Frýdlant n. O., nám T. G... | 7 | 09.67 | 406.00 | |||||||||||||
4 | Hana OtipkováHana Otipková | 07 | ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... | 3 | 09.69 | 402.00 | |||||||||||||
5 | Claudie MacurováClaudie Macurová | 06 | ZŠ Kunčice pod Ondřejníkem | 4 | 10.93 | 171.00 | |||||||||||||
6 | Elen KociánováElen Kociánová | 05 | ZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... | 5 | 11.25 | 126.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
600 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (čt, 9.5.2019 - 08:00) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora BystřičanováBarbora Bystřičanová | 06 | ZŠ FM, Pionýrů 400 | 6 | 1:46.04 | 734.00 | |||||||||||||
2 | Anna VáclavíkováAnna Václavíková | 07 | ZŠ Frýdlant n. O., nám T. G... | 1 | 1:49.10 | 681.00 | |||||||||||||
3 | Zuzana ŠurmanováZuzana Šurmanová | 06 | ZŠ národního umělce Petra B... | 2 | 1:59.07 | 522.00 | |||||||||||||
4 | Simona BlahutováSimona Blahutová | 07 | ZŠ a MŠ Raškovice | 7 | 2:01.56 | 486.00 | |||||||||||||
5 | Nikola BobokováNikola Boboková | 05 | ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... | 8 | 2:01.57 | 486.00 | |||||||||||||
6 | Barbora NingerováBarbora Ningerová | 07 | ZŠ Frýdlant n. O., nám T. G... | 3 | 2:01.74 | 483.00 | |||||||||||||
7 | Hana MaštalířováHana Maštalířová | 05 | ZŠ FM, Pionýrů 400 | 11 | 2:02.36 | 475.00 | |||||||||||||
8 | Lucie ČapkováLucie Čapková | 07 | ZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... | 9 | 2:03.20 | 463.00 | |||||||||||||
9 | Lucie HorákováLucie Horáková | 06 | ZŠ Frýdlant n. O., nám T. G... | 10 | 2:08.36 | 393.00 | |||||||||||||
10 | Eva StřížováEva Střížová | 06 | ZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... | 12 | 2:15.04 | 310.00 | |||||||||||||
11 | Sára KolkováSára Kolková | 05 | ZŠ národního umělce Petra B... | 4 | 2:16.94 | 288.00 | |||||||||||||
12 | Terezie FoltýnováTerezie Foltýnová | 06 | ZŠ a MŠ Raškovice | 5 | 2:25.47 | 199.00 | |||||||||||||
13 | Nela TobolováNela Tobolová | 06 | ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana... | 13 | 3:28.12 | 0.00 | |||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
Běh 02 (čt, 9.5.2019 - 08:00) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Valerie MatulováValerie Matulová | 06 | Zš FM, ČSA 570 | 4 | 1:59.14 | 521.00 | |||||||||||||
2 | Klára BílskáKlára Bílská | 06 | Zš FM, ČSA 570 | 7 | 2:03.08 | 464.00 | |||||||||||||
3 | Hana OtipkováHana Otipková | 07 | ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... | 3 | 2:04.16 | 449.00 | |||||||||||||
4 | Viktorie CagašováViktorie Cagašová | 06 | Zš FM, ČSA 570 | 6 | 2:07.80 | 400.00 | |||||||||||||
5 | Sára LisnikováSára Lisniková | 06 | ZŠ a MŠ Raškovice | 10 | 2:08.10 | 396.00 | |||||||||||||
6 | Andrea BlažkováAndrea Blažková | 06 | ZŠ Kunčice pod Ondřejníkem | 8 | 2:09.75 | 375.00 | |||||||||||||
7 | Eliška KalivodováEliška Kalivodová | 07 | ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... | 9 | 2:19.12 | 264.00 | |||||||||||||
8 | Mirka KáňováMirka Káňová | 05 | ZŠ Kunčice pod Ondřejníkem | 5 | 2:24.16 | 212.00 | |||||||||||||
9 | Valerie MichalčákováValerie Michalčáková | 05 | ZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... | 11 | 2:24.25 | 211.00 | |||||||||||||
10 | Eliška PažičanováEliška Pažičanová | 06 | ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana... | 12 | 2:30.16 | 157.00 | |||||||||||||
11 | Karolína StrnadlováKarolína Strnadlová | 07 | ZŠ Kunčice pod Ondřejníkem | 13 | 2:35.25 | 117.00 | |||||||||||||
12 | Denisa PivoňkováDenisa Pivoňková | 07 | ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana... | 2 | 2:42.50 | 69.00 | |||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
800 m - Žákyně
(čt, 9.5.2019 - 08:00) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza NovákováTereza Nováková | 04 | ZŠ FM, Pionýrů 400 | 15 | 2:46.82 | 497.00 | |||||||||||||
2 | Nicol NovákováNicol Nováková | 04 | ZŠ FM, Pionýrů 400 | 16 | 2:50.72 | 456.00 | |||||||||||||
3 | Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová | 04 | ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... | 2 | 2:53.72 | 426.00 | |||||||||||||
4 | Michaela TumovaMichaela Tumova | 05 | ZŠ J z Poděbrad Frýdek - Mí... | 20 | 2:53.81 | 425.00 | |||||||||||||
5 | Veronika FišerováVeronika Fišerová | 05 | Zš FM, ČSA 570 | 4 | 2:55.71 | 406.00 | |||||||||||||
6 | Helena KresaňováHelena Kresaňová | 05 | ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... | 10 | 2:56.29 | 400.00 | |||||||||||||
7 | Monika KoudelováMonika Koudelová | 03 | Zš FM, ČSA 570 | 9 | 3:02.03 | 347.00 | |||||||||||||
8 | Nikola PavlíčkovaNikola Pavlíčkova | 05 | ZŠ J z Poděbrad Frýdek - Mí... | 17 | 3:02.08 | 346.00 | |||||||||||||
9 | Vendula AndrlováVendula Andrlová | 04 | ZŠ a MŠ Raškovice | 1 | 3:02.77 | 340.00 | |||||||||||||
10 | Nina GillarováNina Gillarová | 04 | ZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... | 5 | 3:07.94 | 295.00 | |||||||||||||
11 | Kateřina SlezákováKateřina Slezáková | 04 | ZŠ národního umělce Petra B... | 19 | 3:13.33 | 251.00 | |||||||||||||
12 | Kateřina MarkováKateřina Marková | 04 | ZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... | 12 | 3:16.28 | 229.00 | |||||||||||||
13 | Karolína ChrastinováKarolína Chrastinová | 03 | ZŠ FM, Pionýrů 400 | 7 | 3:21.13 | 194.00 | |||||||||||||
14 | Amalie PřibylováAmalie Přibylová | 05 | ZŠ J z Poděbrad Frýdek - Mí... | 18 | 3:21.33 | 192.00 | |||||||||||||
15 | Jana MarkováJana Marková | 04 | ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... | 13 | 3:22.15 | 187.00 | |||||||||||||
16 | Adéla DrabinováAdéla Drabinová | 05 | ZŠ národního umělce Petra B... | 3 | 3:22.75 | 183.00 | |||||||||||||
17 | Nicol HnidzikováNicol Hnidziková | 04 | ZŠ národního umělce Petra B... | 6 | 3:23.46 | 178.00 | |||||||||||||
18 | Viktorie JelínkováViktorie Jelínková | 04 | Zš FM, ČSA 570 | 8 | 3:29.89 | 138.00 | |||||||||||||
19 | Kristýna MaťaťováKristýna Maťaťová | 04 | ZŠ a MŠ Raškovice | 14 | 3:40.81 | 80.00 | |||||||||||||
20 | Barbora MackováBarbora Macková | 03 | ZŠ a MŠ Raškovice | 11 | 3:40.84 | 80.00 | |||||||||||||
Celkem 20 závodníků |
1000 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 01 (čt, 9.5.2019 - 08:00) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš KunčíkLukáš Kunčík | 05 | ZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... | 11 | 3:17.30 | 505.00 | |||||||||||||
2 | Daniel HejděnecDaniel Hejděnec | 06 | Zš FM, ČSA 570 | 9 | 3:26.42 | 429.00 | |||||||||||||
3 | Tomáš ZatloukalTomáš Zatloukal | 05 | ZŠ FM, Pionýrů 400 | 1 | 3:27.55 | 420.00 | |||||||||||||
4 | Jan JedličkaJan Jedlička | 05 | ZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... | 10 | 3:32.30 | 383.00 | |||||||||||||
5 | Šimon BittnerŠimon Bittner | 06 | ZŠ FM, Pionýrů 400 | 7 | 3:34.50 | 366.00 | |||||||||||||
6 | Jaroslav BožoňJaroslav Božoň | 05 | ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana... | 8 | 3:36.42 | 352.00 | |||||||||||||
7 | Adam ChovančíkAdam Chovančík | 07 | ZŠ FM, Pionýrů 400 | 5 | 3:36.91 | 349.00 | |||||||||||||
8 | Filip VeselýFilip Veselý | 06 | ZŠ národního umělce Petra B... | 13 | 3:41.73 | 314.00 | |||||||||||||
9 | Ondřej MoravecOndřej Moravec | 07 | ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... | 12 | 3:48.91 | 266.00 | |||||||||||||
10 | Matouš MarekMatouš Marek | 05 | Zš FM, ČSA 570 | 3 | 3:50.56 | 256.00 | |||||||||||||
11 | Lubomír KahánekLubomír Kahánek | 07 | ZŠ národního umělce Petra B... | 4 | 4:11.07 | 141.00 | |||||||||||||
12 | David SmyčekDavid Smyček | 05 | ZŠ národního umělce Petra B... | 2 | 4:13.35 | 130.00 | |||||||||||||
13 | Vladimír HandlVladimír Handl | 07 | ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Lísk... | 6 | 4:34.35 | 50.00 | |||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
Běh 02 (čt, 9.5.2019 - 08:00) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan KlimasJan Klimas | 06 | ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana... | 7 | 3:19.70 | 484.00 | |||||||||||||
2 | Jakub JanyšJakub Janyš | 07 | ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Lísk... | 6 | 3:20.09 | 481.00 | |||||||||||||
3 | Michal MetzMichal Metz | 05 | ZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... | 11 | 3:23.50 | 452.00 | |||||||||||||
4 | Matouš KonopáčMatouš Konopáč | 05 | ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Lísk... | 8 | 3:31.52 | 389.00 | |||||||||||||
5 | Filip ČapčuchFilip Čapčuch | 06 | ZŠ a MŠ Raškovice | 2 | 3:44.29 | 297.00 | |||||||||||||
6 | Dominik DorociakDominik Dorociak | 06 | ZŠ a MŠ Raškovice | 5 | 3:44.40 | 296.00 | |||||||||||||
7 | Šimon ČermákŠimon Čermák | 06 | ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... | 3 | 3:45.83 | 286.00 | |||||||||||||
8 | Jiří DohnalJiří Dohnal | 05 | ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... | 4 | 3:45.90 | 286.00 | |||||||||||||
9 | Štěpán MenšíkŠtěpán Menšík | 06 | ZŠ Kunčice pod Ondřejníkem | 10 | 3:50.99 | 253.00 | |||||||||||||
10 | Tomáš VelčovskýTomáš Velčovský | 06 | ZŠ a MŠ Raškovice | 14 | 3:51.46 | 250.00 | |||||||||||||
11 | Ondřej BeránekOndřej Beránek | 06 | ZŠ Kunčice pod Ondřejníkem | 1 | 4:03.38 | 180.00 | |||||||||||||
12 | Marek KovalMarek Koval | 06 | ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana... | 9 | 4:05.39 | 170.00 | |||||||||||||
13 | Daniel ŠrámekDaniel Šrámek | 06 | ZŠ Kunčice pod Ondřejníkem | 12 | 4:07.13 | 161.00 | |||||||||||||
14 | Filip UrbanFilip Urban | 06 | Zš FM, ČSA 570 | 13 | 4:09.08 | 151.00 | |||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
1500 m - Žáci
(čt, 9.5.2019 - 08:00) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej KotásekOndřej Kotásek | 04 | ZŠ FM, Pionýrů 400 | 15 | 4:57.40 | 575.00 | |||||||||||||
2 | Štěpán SurmaŠtěpán Surma | 04 | ZŠ FM, Pionýrů 400 | 21 | 5:04.02 | 537.00 | |||||||||||||
3 | Filip ŠponerFilip Šponer | 04 | ZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... | 22 | 5:15.41 | 474.00 | |||||||||||||
4 | David BednářDavid Bednář | 04 | ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Lísk... | 4 | 5:18.60 | 457.00 | |||||||||||||
5 | František KowalczykFrantišek Kowalczyk | 04 | ZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... | 16 | 5:19.93 | 450.00 | |||||||||||||
6 | Vojtěch DudaVojtěch Duda | 03 | ZŠ FM, Pionýrů 400 | 8 | 5:24.93 | 425.00 | |||||||||||||
7 | Adam AndrleAdam Andrle | 05 | ZŠ J z Poděbrad Frýdek - Mí... | 1 | 5:25.42 | 422.00 | |||||||||||||
8 | Jan BambušekJan Bambušek | 04 | ZŠ národního umělce Petra B... | 3 | 5:26.73 | 416.00 | |||||||||||||
9 | René KašparRené Kašpar | 04 | ZŠ Kunčice pod Ondřejníkem | 14 | 5:30.41 | 397.00 | |||||||||||||
10 | Dominik VidaDominik Vida | 03 | ZŠ národního umělce Petra B... | 25 | 5:32.78 | 386.00 | |||||||||||||
11 | Denis BerkaDenis Berka | 04 | ZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... | 5 | 5:34.17 | 379.00 | |||||||||||||
12 | Martin SonnekMartin Sonnek | 04 | ZŠ a MŠ Raškovice | 19 | 5:34.34 | 378.00 | |||||||||||||
13 | Tadeáš ChoduraTadeáš Chodura | 04 | ZŠ a MŠ Raškovice | 12 | 5:34.58 | 377.00 | |||||||||||||
14 | Sebastian HalasSebastian Halas | 05 | ZŠ J z Poděbrad Frýdek - Mí... | 11 | 5:34.99 | 375.00 | |||||||||||||
15 | Dominik BerskiDominik Berski | 04 | Zš FM, ČSA 570 | 6 | 5:35.47 | 373.00 | |||||||||||||
16 | Vojtěch BoščíkVojtěch Boščík | 05 | ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... | 7 | 5:37.29 | 364.00 | |||||||||||||
17 | Václav TvardekVáclav Tvardek | 04 | Zš FM, ČSA 570 | 24 | 5:39.72 | 353.00 | |||||||||||||
18 | Jakub TobolaJakub Tobola | 05 | ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Lísk... | 23 | 5:41.01 | 347.00 | |||||||||||||
19 | Michal MajerekMichal Majerek | 04 | ZŠ Kunčice pod Ondřejníkem | 17 | 5:41.65 | 344.00 | |||||||||||||
20 | Josef HájovskýJosef Hájovský | 05 | ZŠ J z Poděbrad Frýdek - Mí... | 10 | 5:45.66 | 326.00 | |||||||||||||
21 | Maxmilián GrešoMaxmilián Grešo | 03 | ZŠ Kunčice pod Ondřejníkem | 9 | 5:50.66 | 303.00 | |||||||||||||
22 | Tomáš BabišTomáš Babiš | 04 | ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... | 2 | 5:57.20 | 276.00 | |||||||||||||
23 | Tomáš PindurTomáš Pindur | 05 | Zš FM, ČSA 570 | 18 | 6:00.11 | 264.00 | |||||||||||||
24 | Matyáš StrakaMatyáš Straka | 04 | ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... | 20 | 6:02.50 | 254.00 | |||||||||||||
25 | Adam Jiří KarásekAdam Jiří Karásek | 04 | ZŠ národního umělce Petra B... | 13 | 6:05.21 | 243.00 | |||||||||||||
Celkem 25 závodníků |
4 x 60 m - Žáci (Běh)
Běh 01 (čt, 9.5.2019 - 08:00) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavelek, Pavelek, Chudjak, Duda Pavelek, Pavelek, Chudjak, Duda | ZŠ FM, Pionýrů 400 | 2 | 31.53 | 484.00 | ||||||||||||||
2 | Kaduch, Vida, Stryja, Škapa Kaduch, Vida, Stryja, Škapa | ZŠ národního umělce Petra B... | 3 | 33.00 | 387.00 | ||||||||||||||
3 | Štětínský, Kaňák, Kowalczyk, Šponer Štětínský, Kaňák, Kowalczyk, Šponer | ZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... | 6 | 33.25 | 372.00 | ||||||||||||||
4 | Berek, Pindur, Tvardek, Macharáček Berek, Pindur, Tvardek, Macharáček | Zš FM, ČSA 570 | 4 | 33.50 | 357.00 | ||||||||||||||
5 | Langer, Kubáň, Lapiš, Bubeník Langer, Kubáň, Lapiš, Bubeník | ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... | 5 | 34.51 | 298.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (čt, 9.5.2019 - 08:00) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kresta, Papala, Šupola, Vráblík Kresta, Papala, Šupola, Vráblík | ZŠ J z Poděbrad Frýdek - Mí... | 2 | 32.58 | 414.00 | ||||||||||||||
2 | Bednář, Ochman, Jurša, Sedlařík Bednář, Ochman, Jurša, Sedlařík | ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Lísk... | 4 | 33.25 | 372.00 | ||||||||||||||
3 | Růžička, Sonnek, Staroba, Šulc Růžička, Sonnek, Staroba, Šulc | ZŠ a MŠ Raškovice | 6 | 33.70 | 345.00 | ||||||||||||||
4 | Juroška, Babiš, Boščík, Straka Juroška, Babiš, Boščík, Straka | ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... | 5 | 35.90 | 226.00 | ||||||||||||||
5 | Halas, Andrle, Hájovský, Hruška Halas, Andrle, Hájovský, Hruška | ZŠ J z Poděbrad Frýdek - Mí... | 3 | 38.86 | 102.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (čt, 9.5.2019 - 08:00) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Radil, Haratyk, Surma, Kotásek Radil, Haratyk, Surma, Kotásek | ZŠ FM, Pionýrů 400 | 5 | 33.57 | 353.00 | ||||||||||||||
2 | Berka, Dombek, Zdržava, Zedník Berka, Dombek, Zdržava, Zedník | ZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... | 4 | 33.90 | 333.00 | ||||||||||||||
3 | Karásek, Bambušek, Setla, Omelka Karásek, Bambušek, Setla, Omelka | ZŠ národního umělce Petra B... | 3 | 34.22 | 315.00 | ||||||||||||||
4 | Šnyta, Knapek, Majerek, Cochlar Šnyta, Knapek, Majerek, Cochlar | ZŠ Kunčice pod Ondřejníkem | 2 | 34.66 | 290.00 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 01 (čt, 9.5.2019 - 08:00) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Hejděnec, Marek, Prokop, Saksa Hejděnec, Marek, Prokop, Saksa | Zš FM, ČSA 570 | 3 | DNF | ||||||||||||||||
1 | Kubala, Šiška, Adámek, Rašovský Kubala, Šiška, Adámek, Rašovský | ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... | 5 | 33.75 | 342.00 | ||||||||||||||
2 | Kunčík, Jedlička, Foldyna, Černý Kunčík, Jedlička, Foldyna, Černý | ZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... | 2 | 35.43 | 249.00 | ||||||||||||||
3 | Bjolek, Bittner, Merta, Klekar Bjolek, Bittner, Merta, Klekar | ZŠ FM, Pionýrů 400 | 4 | 36.15 | 213.00 | ||||||||||||||
4 | Pustka, Štípek, Veselý, Cigna Pustka, Štípek, Veselý, Cigna | ZŠ národního umělce Petra B... | 6 | 37.91 | 137.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (čt, 9.5.2019 - 08:00) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Švub, Klimas, Bakota, Šimík Švub, Klimas, Bakota, Šimík | ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana... | 6 | 34.33 | 308.00 | ||||||||||||||
2 | Carbol, Pokorný, Velčovský, Čapčuch Carbol, Pokorný, Velčovský, Čapčuch | ZŠ a MŠ Raškovice | 3 | 35.97 | 222.00 | ||||||||||||||
3 | Janyš, Konopáč, Horák, Šrajer Janyš, Konopáč, Horák, Šrajer | ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Lísk... | 5 | 36.89 | 179.00 | ||||||||||||||
4 | Moravec, Čermák, Ebr, Dohnal Moravec, Čermák, Ebr, Dohnal | ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... | 2 | 37.34 | 160.00 | ||||||||||||||
5 | Cáb, Šrámek, Šlechta, Klepáč Cáb, Šrámek, Šlechta, Klepáč | ZŠ Kunčice pod Ondřejníkem | 4 | 37.80 | 141.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (čt, 9.5.2019 - 08:00) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Madzia, Metz, Buršík, Žiga Madzia, Metz, Buršík, Žiga | ZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... | 3 | 36.04 | 219.00 | ||||||||||||||
2 | Dorociak, Foldyna, Turoň, Garba Dorociak, Foldyna, Turoň, Garba | ZŠ a MŠ Raškovice | 4 | 37.25 | 164.00 | ||||||||||||||
3 | Zatloukal, Chovančík, Plaček, Dufek Zatloukal, Chovančík, Plaček, Dufek | ZŠ FM, Pionýrů 400 | 6 | 37.84 | 139.00 | ||||||||||||||
4 | Mück, Meca, Kahánek, Veliký Mück, Meca, Kahánek, Veliký | ZŠ národního umělce Petra B... | 5 | 39.05 | 95.00 | ||||||||||||||
5 | Stuchlík, Kopřiva, Handl, Chorobik Stuchlík, Kopřiva, Handl, Chorobik | ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Lísk... | 2 | 41.65 | 27.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
4 x 60 m - Žákyně (Běh)
Běh 01 (čt, 9.5.2019 - 08:00) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karpová, Skotnicová, Bačová, Chrastinová Karpová, Skotnicová, Bačová, Chrastinová | ZŠ FM, Pionýrů 400 | 5 | 35.51 | 500.00 | ||||||||||||||
2 | Minaříkova, Tumova, Sakalova, Pavlíčkova Minaříkova, Tumova, Sakalova, Pavlíčkova | ZŠ J z Poděbrad Frýdek - Mí... | 6 | 36.66 | 431.00 | ||||||||||||||
3 | Marková, Barcziová, Rusinová, Gillarová Marková, Barcziová, Rusinová, Gillarová | ZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... | 2 | 38.46 | 333.00 | ||||||||||||||
4 | Bizoňová, Waloszková, Šťastná, Mojžíšková Bizoňová, Waloszková, Šťastná, Mojžíšková | ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... | 4 | 38.50 | 331.00 | ||||||||||||||
5 | Hnidziková, Drabinová, Fojtíková, Hřívová Hnidziková, Drabinová, Fojtíková, Hřívová | ZŠ národního umělce Petra B... | 3 | 40.29 | 245.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (čt, 9.5.2019 - 08:00) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kotásková, Němcová, Vepřeková, Dolechová Kotásková, Němcová, Vepřeková, Dolechová | ZŠ a MŠ Raškovice | 5 | 35.31 | 512.00 | ||||||||||||||
2 | Hrůzková, Veličková, Nováková, Nováková Hrůzková, Veličková, Nováková, Nováková | ZŠ FM, Pionýrů 400 | 3 | 36.75 | 426.00 | ||||||||||||||
3 | Akerele, Krejčí, Fišerová, Moravcová Akerele, Krejčí, Fišerová, Moravcová | Zš FM, ČSA 570 | 4 | 36.78 | 424.00 | ||||||||||||||
4 | Slezáková, Kozlová, Tučková, Dušková Slezáková, Kozlová, Tučková, Dušková | ZŠ národního umělce Petra B... | 6 | 37.79 | 368.00 | ||||||||||||||
5 | Přibylová, Bánovská, Kocianova, Vráblíková Přibylová, Bánovská, Kocianova, Vráblíková | ZŠ J z Poděbrad Frýdek - Mí... | 2 | 39.56 | 279.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (čt, 9.5.2019 - 08:00) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ningerová, Kratochvílová, Prokopová, Václavíková Ningerová, Kratochvílová, Prokopová, Václavíková | ZŠ Frýdlant n. O., nám T. G... | 5 | 35.60 | 494.00 | ||||||||||||||
2 | Šurmanová, Polášková, Galajdová, Janíková Šurmanová, Polášková, Galajdová, Janíková | ZŠ národního umělce Petra B... | 6 | 36.39 | 447.00 | ||||||||||||||
3 | Marciňová, Bystřičanová, Zárubová, Maštalířová Marciňová, Bystřičanová, Zárubová, Maštalířová | ZŠ FM, Pionýrů 400 | 3 | 37.47 | 386.00 | ||||||||||||||
4 | Bílská, Hochelová, Cagašová, Szuściková Bílská, Hochelová, Cagašová, Szuściková | Zš FM, ČSA 570 | 4 | 37.65 | 376.00 | ||||||||||||||
5 | Šilbachová, Chromcová, Čapková, Hrbková Šilbachová, Chromcová, Čapková, Hrbková | ZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... | 2 | 38.71 | 321.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (čt, 9.5.2019 - 08:00) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Melárová, Otipková, Boboková, Svobodová Melárová, Otipková, Boboková, Svobodová | ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... | 2 | DNF | ||||||||||||||||
1 | Blahutová, Míčková, Javorová, Strašilová Blahutová, Míčková, Javorová, Strašilová | ZŠ a MŠ Raškovice | 4 | 37.42 | 388.00 | ||||||||||||||
2 | Macurová, Cochlarová, Fojtíková, Lorencová Macurová, Cochlarová, Fojtíková, Lorencová | ZŠ Kunčice pod Ondřejníkem | 5 | 39.85 | 265.00 | ||||||||||||||
3 | Kolčářová, Pohánková, Tobolová, Göttlicherová Kolčářová, Pohánková, Tobolová, Göttlicherová | ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana... | 3 | 39.94 | 261.00 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 03 (čt, 9.5.2019 - 08:00) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sýkorová, Horáková, Kožuchová, Ningerová Sýkorová, Horáková, Kožuchová, Ningerová | ZŠ Frýdlant n. O., nám T. G... | 6 | 37.02 | 411.00 | ||||||||||||||
2 | Kukielková, Matulová, Tóthová, Jurošová Kukielková, Matulová, Tóthová, Jurošová | Zš FM, ČSA 570 | 5 | 38.98 | 307.00 | ||||||||||||||
3 | Bosáková, Michalčáková, Kociánová, Muroňová Bosáková, Michalčáková, Kociánová, Muroňová | ZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... | 4 | 40.45 | 238.00 | ||||||||||||||
4 | Pivoňková, Pažičanová, Carbolová, Šochová Pivoňková, Pažičanová, Carbolová, Šochová | ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana... | 2 | 42.17 | 168.00 | ||||||||||||||
5 | Gebauerová, Kolková, Carbolová, Klimánková Gebauerová, Kolková, Carbolová, Klimánková | ZŠ národního umělce Petra B... | 3 | 42.79 | 145.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
skok vysoký - Žáci (Finále)
Finále (čt, 9.5.2019 - 08:00) in progress | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1.301.341.381.421.461.501.541.581.621.66 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan BartekJan Bartek
ZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... |
04 | 1 | 1.58 | ooooxoxoxxoxoxxx | 449.00 | |||||||||||||
2 |
Jakub ŠkapaJakub Škapa
ZŠ národního umělce Petra B... |
05 | 20 | 1.54 | ooooxooxxoxxx | 419.00 | |||||||||||||
3 |
David BerekDavid Berek
Zš FM, ČSA 570 |
04 | 2 | 1.50 | ooxxoxxoxooxxx | 389.00 | |||||||||||||
4 |
Vojtěch PavelekVojtěch Pavelek
ZŠ FM, Pionýrů 400 |
04 | 14 | 1.46 | oooooxxx | 360.00 | |||||||||||||
5 |
Tobiáš BubeníkTobiáš Bubeník
ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... |
04 | 3 | 1.46 | xoxooxooxxx | 360.00 | |||||||||||||
6 |
Damián LapišDamián Lapiš
ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... |
03 | 11 | 1.46 | ooxxooxoxxx | 360.00 | |||||||||||||
7 |
Ondřej RadilOndřej Radil
ZŠ FM, Pionýrů 400 |
04 | 15 | 1.42 | ooooxxx | 331.00 | |||||||||||||
8 |
Leo SedlaříkLeo Sedlařík
ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Lísk... |
03 | 16 | 1.42 | oxooo-xxx | 331.00 | |||||||||||||
9 |
Matěj ZedníkMatěj Zedník
ZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... |
04 | 23 | 1.42 | xoooxoxxx | 331.00 | |||||||||||||
10= |
David LapčíkDavid Lapčík
ZŠ J z Poděbrad Frýdek - Mí... |
04 | 10 | 1.42 | xooxxoxoxxx | 331.00 | |||||||||||||
10= |
Michal KrestaMichal Kresta
ZŠ J z Poděbrad Frýdek - Mí... |
04 | 9 | 1.42 | xxoxooxo-xxx | 331.00 | |||||||||||||
12 |
Sebastian HalasSebastian Halas
ZŠ J z Poděbrad Frýdek - Mí... |
05 | 7 | 1.42 | oooxxoxxx | 331.00 | |||||||||||||
13 |
Michal MajerekMichal Majerek
ZŠ Kunčice pod Ondřejníkem |
04 | 12 | 1.38 | xoooxxx | 303.00 | |||||||||||||
14 |
Jakub DombekJakub Dombek
ZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... |
04 | 4 | 1.38 | xoxxoxoxxx | 303.00 | |||||||||||||
15 |
Marek ŠulcMarek Šulc
ZŠ a MŠ Raškovice |
03 | 21 | 1.34 | xooxxx | 276.00 | |||||||||||||
16 |
Maxmilián GrešoMaxmilián Grešo
ZŠ Kunčice pod Ondřejníkem |
03 | 5 | 1.34 | oxoxxx | 276.00 | |||||||||||||
17 |
Jan HrabecJan Hrabec
ZŠ a MŠ Raškovice |
03 | 8 | 1.34 | xoxoxxx | 276.00 | |||||||||||||
18 |
Jiří OchmanJiří Ochman
ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Lísk... |
04 | 13 | 1.30 | oxxx | 250.00 | |||||||||||||
19= |
Jakub StránskýJakub Stránský
ZŠ národního umělce Petra B... |
03 | 18 | 1.30 | xoxxx | 250.00 | |||||||||||||
19= |
Bohdan GruberBohdan Gruber
ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Lísk... |
04 | 6 | 1.30 | xoxxx | 250.00 | |||||||||||||
19= |
Matyáš StrakaMatyáš Straka
ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... |
04 | 17 | 1.30 | xoxxx | 250.00 | |||||||||||||
22 |
Jonáš StryjaJonáš Stryja
ZŠ národního umělce Petra B... |
04 | 19 | 1.30 | xxoxxx | 250.00 | |||||||||||||
23 |
Václav TvardekVáclav Tvardek
Zš FM, ČSA 570 |
04 | 22 | 0.00 | xxx | 0.00 | |||||||||||||
Celkem 23 závodníků |
skok vysoký - Ml. žáci (Finále)
Finále (čt, 9.5.2019 - 08:00) in progress | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1.221.261.301.341.381.421.461.501.541.581.62 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Patrik HorvátPatrik Horvát
ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana... |
05 | 6 | 1.42 | oxooooxoxxx | 331.00 | |||||||||||||
2 |
Nik PustkaNik Pustka
ZŠ národního umělce Petra B... |
06 | 13 | 1.38 | oooxxoxoxxx | 303.00 | |||||||||||||
3 |
František ŠiškaFrantišek Šiška
ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... |
05 | 15 | 1.38 | oxxoxxoxoxxoxxx | 303.00 | |||||||||||||
4 |
Sebastian VelikýSebastian Veliký
ZŠ národního umělce Petra B... |
06 | 22 | 1.34 | ooxooxxx | 276.00 | |||||||||||||
5 |
František MertaFrantišek Merta
ZŠ FM, Pionýrů 400 |
05 | 11 | 1.34 | xoooxoxx | 276.00 | |||||||||||||
6 |
Jakub HorákJakub Horák
ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Lísk... |
05 | 5 | 1.34 | oooxxoxxx | 276.00 | |||||||||||||
7 |
Robin FoldynaRobin Foldyna
ZŠ a MŠ Raškovice |
06 | 2 | 1.34 | oxxoxxoxxoxxx | 276.00 | |||||||||||||
8= |
Adrian TuroňAdrian Turoň
ZŠ a MŠ Raškovice |
05 | 21 | 1.30 | oooxxx | 250.00 | |||||||||||||
8= |
Denis RašovskýDenis Rašovský
ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... |
06 | 14 | 1.30 | oooxxx | 250.00 | |||||||||||||
10 |
Adam MertaAdam Merta
ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana... |
05 | 10 | 1.26 | ooxxx | 225.00 | |||||||||||||
11 |
Pavel EbrPavel Ebr
ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... |
06 | 1 | 1.26 | oxoxxx | 225.00 | |||||||||||||
12 |
Adam PlačekAdam Plaček
ZŠ FM, Pionýrů 400 |
06 | 12 | 1.26 | oxxoxxx | 225.00 | |||||||||||||
13 |
Lukáš KunčíkLukáš Kunčík
ZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... |
05 | 9 | 1.22 | oxxx | 200.00 | |||||||||||||
14= |
Tomáš GarbaTomáš Garba
ZŠ a MŠ Raškovice |
06 | 3 | 1.22 | xoxxx | 200.00 | |||||||||||||
14= |
Sebastian ŠtípekSebastian Štípek
ZŠ národního umělce Petra B... |
06 | 18 | 1.22 | xoxxx | 200.00 | |||||||||||||
16= |
Jan JedličkaJan Jedlička
ZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... |
05 | 7 | 0.00 | xxx | 0.00 | |||||||||||||
16= |
Dalibor KáňaDalibor Káňa
ZŠ Kunčice pod Ondřejníkem |
07 | 8 | 0.00 | xxx | 0.00 | |||||||||||||
16= |
Jakub ŠrajerJakub Šrajer
ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Lísk... |
05 | 17 | 0.00 | xxx | 0.00 | |||||||||||||
16= |
Vladimír HandlVladimír Handl
ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Lísk... |
07 | 4 | 0.00 | xxx | 0.00 | |||||||||||||
16= |
Daniel TóthDaniel Tóth
Zš FM, ČSA 570 |
05 | 20 | 0.00 | xxx | 0.00 | |||||||||||||
16= |
Radan ŠlechtaRadan Šlechta
ZŠ Kunčice pod Ondřejníkem |
06 | 16 | 0.00 | xxx | 0.00 | |||||||||||||
16= |
Petr TofelPetr Tofel
ZŠ Kunčice pod Ondřejníkem |
07 | 19 | 0.00 | xxx | 0.00 | |||||||||||||
16= |
Roman ŽigaRoman Žiga
ZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... |
05 | 23 | 0.00 | xxx | 0.00 | |||||||||||||
16= |
Matouš MarekMatouš Marek
Zš FM, ČSA 570 |
05 | 0.00 | xxx | 0.00 | ||||||||||||||
Celkem 24 závodníků |
skok vysoký - Žákyně (Finále)
Finále (čt, 9.5.2019 - 08:00) in progress | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1.181.221.261.301.341.381.421.461.501.541.581.62 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Sabina KrejčíSabina Krejčí
Zš FM, ČSA 570 |
03 | 10 | 1.42 | -xxooxoxxoooxxx | 534.00 | |||||||||||||
2 |
Hana KarpováHana Karpová
ZŠ FM, Pionýrů 400 |
04 | 8 | 1.34 | -ooxooxxx | 449.00 | |||||||||||||
3 |
Kateřina BánovskáKateřina Bánovská
ZŠ J z Poděbrad Frýdek - Mí... |
04 | 2 | 1.22 | xooxxx | 331.00 | |||||||||||||
4 |
Bára KotáskováBára Kotásková
ZŠ a MŠ Raškovice |
05 | 9 | 1.22 | oxoxxx | 331.00 | |||||||||||||
5 |
Helena HrůzkováHelena Hrůzková
ZŠ FM, Pionýrů 400 |
05 | 6 | 1.22 | xxoxxoxxx | 331.00 | |||||||||||||
6= |
Natálie KaraskováNatálie Karasková
ZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... |
04 | 7 | 1.18 | oxxx | 293.00 | |||||||||||||
6= |
Terezie VeličkováTerezie Veličková
ZŠ FM, Pionýrů 400 |
05 | 16 | 1.18 | oxxx | 293.00 | |||||||||||||
8 |
Nikola PavlíčkovaNikola Pavlíčkova
ZŠ J z Poděbrad Frýdek - Mí... |
05 | 14 | 1.18 | xxoxxx | 293.00 | |||||||||||||
9= |
Alena FojtíkováAlena Fojtíková
ZŠ národního umělce Petra B... |
05 | 5 | 0.00 | xxx | 0.00 | |||||||||||||
9= |
Hana TučkováHana Tučková
ZŠ národního umělce Petra B... |
04 | 15 | 0.00 | xxx | 0.00 | |||||||||||||
9= |
Lucie MakulováLucie Makulová
ZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... |
05 | 12 | 0.00 | xxx | 0.00 | |||||||||||||
9= |
Vendula AndrlováVendula Andrlová
ZŠ a MŠ Raškovice |
04 | 1 | 0.00 | xxx | 0.00 | |||||||||||||
9= |
Helena KresaňováHelena Kresaňová
ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... |
05 | 11 | 0.00 | xxx | 0.00 | |||||||||||||
9= |
Adéla ByrtusováAdéla Byrtusová
ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... |
05 | 3 | 0.00 | xxx | 0.00 | |||||||||||||
9= |
Josefína MoravcováJosefína Moravcová
Zš FM, ČSA 570 |
05 | 13 | 0.00 | xxx | 0.00 | |||||||||||||
9= |
Ema DuškováEma Dušková
ZŠ národního umělce Petra B... |
03 | 4 | 0.00 | xxx | 0.00 | |||||||||||||
9= |
Lucie WaloszkováLucie Waloszková
ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... |
03 | 17 | 0.00 | xxx | 0.00 | |||||||||||||
9= |
Berenika ZávodnáBerenika Závodná
ZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... |
03 | 18 | 0.00 | xxx | 0.00 | |||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)
Finále (čt, 9.5.2019 - 08:00) in progress | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1.141.181.221.261.301.341.381.421.461.501.541.58 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Markéta PoláškováMarkéta Polášková
ZŠ národního umělce Petra B... |
06 | 17 | 1.34 | ooooxoxoxxx | 449.00 | |||||||||||||
2 |
Hana MaštalířováHana Maštalířová
ZŠ FM, Pionýrů 400 |
05 | 13 | 1.30 | xoooxoxoxxx | 409.00 | |||||||||||||
3 |
Ema WostráEma Wostrá
ZŠ FM, Pionýrů 400 |
05 | 23 | 1.30 | ooxoxoxxoxxx | 409.00 | |||||||||||||
4 |
Nela GebauerováNela Gebauerová
ZŠ národního umělce Petra B... |
06 | 7 | 1.22 | xoxoxoxxx | 331.00 | |||||||||||||
5= |
Barbora NingerováBarbora Ningerová
ZŠ Frýdlant n. O., nám T. G... |
07 | 16 | 1.18 | ooxxx | 293.00 | |||||||||||||
5= |
Daniela MíčkováDaniela Míčková
ZŠ a MŠ Raškovice |
05 | 15 | 1.18 | ooxxx | 293.00 | |||||||||||||
7= |
Nikola ŠilbachováNikola Šilbachová
ZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... |
05 | 20 | 1.14 | oxxx | 257.00 | |||||||||||||
7= |
Daniela HrbkováDaniela Hrbková
ZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... |
06 | 9 | 1.14 | oxxx | 257.00 | |||||||||||||
7= |
Nela KolčářováNela Kolčářová
ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana... |
07 | 10 | 1.14 | oxxx | 257.00 | |||||||||||||
7= |
Klára BílskáKlára Bílská
Zš FM, ČSA 570 |
06 | 2 | 1.14 | oxxx | 257.00 | |||||||||||||
11= |
Ivana DohnalováIvana Dohnalová
ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... |
05 | 4 | 1.14 | xoxxx | 257.00 | |||||||||||||
11= |
Monika FojtíkováMonika Fojtíková
ZŠ Kunčice pod Ondřejníkem |
06 | 5 | 1.14 | xoxxx | 257.00 | |||||||||||||
13= |
Markéta GöttlicherováMarkéta Göttlicherová
ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana... |
07 | 8 | 1.14 | xxoxxx | 257.00 | |||||||||||||
13= |
Taťána VrábelováTaťána Vrábelová
ZŠ a MŠ Raškovice |
07 | 22 | 1.14 | xxoxxx | 257.00 | |||||||||||||
13= |
Natálie BaslerováNatálie Baslerová
ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... |
07 | 1 | 1.14 | xxoxxx | 257.00 | |||||||||||||
16= |
Lucie ČapkováLucie Čapková
ZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... |
07 | 3 | 0.00 | xxx | 0.00 | |||||||||||||
16= |
Adriana ŠochováAdriana Šochová
ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana... |
06 | 21 | 0.00 | xxx | 0.00 | |||||||||||||
16= |
Tereza GalajdováTereza Galajdová
ZŠ národního umělce Petra B... |
07 | 6 | 0.00 | xx-x | 0.00 | |||||||||||||
16= |
Valerie MatulováValerie Matulová
Zš FM, ČSA 570 |
06 | 14 | 0.00 | xxx | 0.00 | |||||||||||||
16= |
Tereza PytlováTereza Pytlová
ZŠ Kunčice pod Ondřejníkem |
06 | 19 | 0.00 | xxx | 0.00 | |||||||||||||
16= |
Tereza KukielkováTereza Kukielková
Zš FM, ČSA 570 |
05 | 12 | 0.00 | xxx | 0.00 | |||||||||||||
16= |
Markéta ProkopováMarkéta Prokopová
ZŠ Frýdlant n. O., nám T. G... |
06 | 18 | 0.00 | xxx | 0.00 | |||||||||||||
16= |
Lukia KratochvílováLukia Kratochvílová
ZŠ Frýdlant n. O., nám T. G... |
05 | 11 | 0.00 | xxx | 0.00 | |||||||||||||
Celkem 23 závodníků |
skok daleký - Žáci (Finále)
Finále (čt, 9.5.2019 - 08:00) in progress | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Patrik KonečnýPatrik Konečný
Zš FM, ČSA 570 |
04 | 7 | DNS | x | x | 5.62 | 5.62 | x | 0.0 | 0.0 | 0.00 | ||||||||
1 |
Ondřej PavelekOndřej Pavelek
ZŠ FM, Pionýrů 400 |
04 | 14 | 5.62 | x | x | 5.62 | 5.62 | x | 0.0 | 0.0 | 506.00 | |||||||
2 |
Jakub ŠkapaJakub Škapa
ZŠ národního umělce Petra B... |
05 | 20 | 5.13 | 5.13 | x | 4.74 | 5.13 | x | 0.0 | 0.0 | 407.00 | |||||||
3 |
Jonáš StryjaJonáš Stryja
ZŠ národního umělce Petra B... |
04 | 19 | 4.64 | 4.36 | 4.64 | 4.61 | 4.64 | 4.61 | 0.0 | 0.0 | 315.00 | |||||||
4 |
Michal JuršaMichal Jurša
ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Lísk... |
03 | 6 | 4.61 | 4.20 | 4.41 | 4.10 | 4.41 | 4.61 | 0.0 | 0.0 | 310.00 | |||||||
5 |
Jan BartekJan Bartek
ZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... |
04 | 1 | 4.56 | 4.33 | 4.49 | 4.51 | 4.51 | 4.56 | 0.0 | 0.0 | 301.00 | |||||||
6 |
René ŠnytaRené Šnyta
ZŠ Kunčice pod Ondřejníkem |
03 | 21 | 4.55 | x | 4.55 | x | 4.55 | 4.21 | 0.0 | 0.0 | 299.00 | |||||||
7 |
Kristián KubáňKristián Kubáň
ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... |
04 | 8 | 4.43 | 4.25 | 4.21 | 4.43 | 4.43 | 4.36 | 0.0 | 0.0 | 278.00 | |||||||
8 |
Damián LapišDamián Lapiš
ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... |
03 | 10 | 4.42 | 4.00 | 4.42 | 4.31 | 4.42 | x | 0.0 | 0.0 | 276.00 | |||||||
9 |
Martin LangerMartin Langer
ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... |
05 | 9 | 4.34 | 4.34 | 3.87 | 3.40 | 4.34 | 3.95 | 0.0 | 0.0 | 262.00 | |||||||
10 |
Michal ŠtětínskýMichal Štětínský
ZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... |
04 | 22 | 4.33 | 4.02 | 4.33 | x | 4.33 | 4.17 | 0.0 | 0.0 | 261.00 | |||||||
11 |
Ondřej ChudjakOndřej Chudjak
ZŠ FM, Pionýrů 400 |
04 | 5 | 4.31 | 4.16 | 4.31 | x | 4.31 | 3.57 | 0.0 | 0.0 | 257.00 | |||||||
12 |
Martin PapalaMartin Papala
ZŠ J z Poděbrad Frýdek - Mí... |
03 | 13 | 4.19 | 3.92 | 4.02 | 4.05 | 4.05 | 4.19 | 0.0 | 0.0 | 237.00 | |||||||
13 |
Jakub RůžičkaJakub Růžička
ZŠ a MŠ Raškovice |
03 | 15 | 4.13 | 4.09 | 4.01 | 4.13 | 4.13 | 3.97 | 0.0 | 0.0 | 227.00 | |||||||
14 |
Daniel ŠupolaDaniel Šupola
ZŠ J z Poděbrad Frýdek - Mí... |
04 | 23 | 4.08 | 4.06 | 3.91 | 3.58 | 4.06 | 4.08 | 0.0 | 0.0 | 219.00 | |||||||
15 |
Richard OmelkaRichard Omelka
ZŠ národního umělce Petra B... |
04 | 12 | 4.03 | 3.72 | 3.51 | 4.03 | 4.03 | 2.92 | 0.0 | 0.0 | 211.00 | |||||||
16 |
Martin SonnekMartin Sonnek
ZŠ a MŠ Raškovice |
04 | 18 | 4.00 | 3.78 | 0.0 | 4.00 | 4.00 | 3.83 | 0.0 | 0.0 | 206.00 | |||||||
17 |
Daniel SeberaDaniel Sebera
ZŠ Kunčice pod Ondřejníkem |
04 | 16 | 3.99 | 3.92 | 3.48 | 3.85 | 3.92 | 3.99 | 0.0 | 0.0 | 204.00 | |||||||
18 |
Alex HutyraAlex Hutyra
ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Lísk... |
04 | 4 | 3.94 | 3.74 | 3.94 | x | 3.94 | 2.37 | 0.0 | 0.0 | 196.00 | |||||||
19 |
Jan HaratykJan Haratyk
ZŠ FM, Pionýrů 400 |
03 | 2 | 3.90 | 3.41 | 3.83 | 3.90 | 3.90 | 3.88 | 0.0 | 0.0 | 190.00 | |||||||
20 |
Jakub TobolaJakub Tobola
ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Lísk... |
05 | 24 | 3.81 | 3.81 | 0.0 | x | 3.81 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 176.00 | |||||||
21 |
Adam SkotnicaAdam Skotnica
ZŠ a MŠ Raškovice |
04 | 17 | 3.78 | 3.78 | 3.64 | 3.68 | 3.78 | 3.66 | 0.0 | 0.0 | 171.00 | |||||||
22 |
Jan HruškaJan Hruška
ZŠ J z Poděbrad Frýdek - Mí... |
03 | 3 | 3.73 | 3.16 | 3.73 | 3.72 | 3.73 | x | 0.0 | 0.0 | 164.00 | |||||||
23 |
Ladislav ZdržavaLadislav Zdržava
ZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... |
04 | 25 | 3.72 | 3.59 | 3.38 | 3.60 | 3.60 | 3.72 | 0.0 | 0.0 | 162.00 | |||||||
24 |
Jakub MacharáčekJakub Macharáček
Zš FM, ČSA 570 |
03 | 11 | 2.99 | x | x | 2.99 | 2.99 | x | 0.0 | 0.0 | 65.00 | |||||||
25 |
Dominik BerskiDominik Berski
Zš FM, ČSA 570 |
04 | 2.53 | x | 0.0 | 2.53 | 2.53 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 19.00 | ||||||||
Celkem 26 závodníků |
skok daleký - Ml. žáci (Finále)
Finále (čt, 9.5.2019 - 08:00) in progress | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan CarbolJan Carbol
ZŠ a MŠ Raškovice |
06 | 5 | 4.29 | 0.0 | 0.0 | 4.17 | 4.17 | 4.29 | 0.0 | 0.0 | 254.00 | |||||||
2 |
Adam MertaAdam Merta
ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana... |
05 | 16 | 4.22 | 3.97 | 3.99 | 4.06 | 4.06 | 4.22 | 0.0 | 0.0 | 242.00 | |||||||
3 |
František MertaFrantišek Merta
ZŠ FM, Pionýrů 400 |
05 | 17 | 4.19 | 3.92 | x | 3.98 | 3.98 | 4.19 | 0.0 | 0.0 | 237.00 | |||||||
4 |
Daniel ŠrámekDaniel Šrámek
ZŠ Kunčice pod Ondřejníkem |
06 | 22 | 4.05 | x | 3.98 | 3.99 | 3.99 | 4.05 | 0.0 | 0.0 | 214.00 | |||||||
5 |
Pavel EbrPavel Ebr
ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... |
06 | 8 | 4.05 | 4.05 | 3.86 | 3.85 | 4.05 | 3.84 | 0.0 | 0.0 | 214.00 | |||||||
6 |
Jan BjolekJan Bjolek
ZŠ FM, Pionýrů 400 |
06 | 2 | 3.94 | 3.83 | 3.94 | 3.70 | 3.94 | 3.59 | 0.0 | 0.0 | 196.00 | |||||||
7 |
Daniel HejděnecDaniel Hejděnec
Zš FM, ČSA 570 |
06 | 11 | 3.78 | 3.52 | 3.15 | x | 3.52 | 3.78 | 0.0 | 0.0 | 171.00 | |||||||
8 |
Marek PokornýMarek Pokorný
ZŠ a MŠ Raškovice |
05 | 18 | 3.75 | 3.43 | 3.58 | 3.70 | 3.70 | 3.75 | 0.0 | 0.0 | 167.00 | |||||||
9 |
Roman ŽigaRoman Žiga
ZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... |
05 | 24 | 3.71 | 3.71 | 3.64 | 3.55 | 3.71 | x | 0.0 | 0.0 | 161.00 | |||||||
10 |
Václav CábVáclav Cáb
ZŠ Kunčice pod Ondřejníkem |
06 | 4 | 3.70 | x | 3.62 | 3.70 | 3.70 | x | 0.0 | 0.0 | 159.00 | |||||||
11 |
Richard ŠvubRichard Švub
ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana... |
06 | 23 | 3.68 | 3.61 | x | 3.68 | 3.68 | 3.64 | 0.0 | 0.0 | 156.00 | |||||||
12 |
Jiří DohnalJiří Dohnal
ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... |
05 | 7 | 3.60 | 3.55 | x | x | 3.55 | 3.60 | 0.0 | 0.0 | 145.00 | |||||||
13 |
Oliver KlekarOliver Klekar
ZŠ FM, Pionýrů 400 |
07 | 13 | 3.59 | 3.42 | 3.49 | 3.59 | 3.59 | 3.29 | 0.0 | 0.0 | 143.00 | |||||||
14 |
Jan AdámekJan Adámek
ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... |
06 | 1 | 3.55 | 3.55 | 3.26 | 3.52 | 3.55 | 3.34 | 0.0 | 0.0 | 137.00 | |||||||
15 |
Tomáš GarbaTomáš Garba
ZŠ a MŠ Raškovice |
06 | 10 | 3.55 | 2.29 | 3.55 | 3.50 | 3.55 | 2.88 | 0.0 | 0.0 | 137.00 | |||||||
16 |
Jakub MecaJakub Meca
ZŠ národního umělce Petra B... |
07 | 15 | 3.42 | 3.36 | 3.36 | 3.39 | 3.39 | 3.42 | 0.0 | 0.0 | 119.00 | |||||||
17 |
Karel CignaKarel Cigna
ZŠ národního umělce Petra B... |
06 | 6 | 3.42 | 2.60 | 3.24 | 3.33 | 3.33 | 3.42 | 0.0 | 0.0 | 119.00 | |||||||
18 |
Adam SiudaAdam Siuda
ZŠ národního umělce Petra B... |
05 | 20 | 3.38 | 3.38 | 2.88 | 2.81 | 3.38 | 2.83 | 0.0 | 0.0 | 114.00 | |||||||
19 |
Matěj SaksaMatěj Saksa
Zš FM, ČSA 570 |
06 | 19 | 3.37 | 3.29 | 3.25 | 3.27 | 3.29 | 3.37 | 0.0 | 0.0 | 112.00 | |||||||
20 |
Marian BuršíkMarian Buršík
ZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... |
05 | 3 | 3.30 | x | 3.30 | 2.92 | 3.30 | 3.29 | 0.0 | 0.0 | 103.00 | |||||||
21 |
Tomáš KopřivaTomáš Kopřiva
ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Lísk... |
06 | 14 | 3.20 | x | 2.89 | 3.20 | 3.20 | 3.11 | 0.0 | 0.0 | 90.00 | |||||||
22 |
Jáchym FoldynaJáchym Foldyna
ZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... |
06 | 9 | 3.18 | 3.17 | 3.07 | 3.07 | 3.17 | 3.18 | 0.0 | 0.0 | 88.00 | |||||||
23 |
Jan StuchlíkJan Stuchlík
ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Lísk... |
06 | 21 | 3.00 | x | 3.00 | x | 3.00 | 2.85 | 0.0 | 0.0 | 66.00 | |||||||
24 |
Matěj ChorobikMatěj Chorobik
ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Lísk... |
07 | 12 | 2.92 | x | x | 2.92 | 2.92 | x | 0.0 | 0.0 | 57.00 | |||||||
Celkem 24 závodníků |
skok daleký - Žákyně (Finále)
Finále (čt, 9.5.2019 - 08:00) in progress | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Natálie ZláNatálie Zlá
Zš FM, ČSA 570 |
03 | 20 | DNS | 3.91 | x | 2.90 | 3.91 | 3.79 | 0.0 | 0.0 | 0.00 | ||||||||
1 |
Veronika FišerováVeronika Fišerová
Zš FM, ČSA 570 |
05 | 6 | 3.91 | 3.91 | x | 2.90 | 3.91 | 3.79 | 0.0 | 0.0 | 287.00 | |||||||
2 |
Simona NěmcováSimona Němcová
ZŠ a MŠ Raškovice |
05 | 13 | 3.87 | 3.31 | 3.87 | 3.42 | 3.87 | 3.54 | 0.0 | 0.0 | 279.00 | |||||||
3 |
Terezie VeličkováTerezie Veličková
ZŠ FM, Pionýrů 400 |
05 | 19 | 3.82 | 3.60 | x | 3.82 | 3.82 | x | 0.0 | 0.0 | 267.00 | |||||||
4 |
Adéla ByrtusováAdéla Byrtusová
ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... |
05 | 5 | 3.55 | 2.83 | 3.33 | 3.55 | 3.55 | 3.52 | 0.0 | 0.0 | 210.00 | |||||||
5 |
Alena GarbováAlena Garbová
ZŠ a MŠ Raškovice |
03 | 7 | 3.55 | 3.38 | 3.22 | 3.55 | 3.55 | 3.50 | 0.0 | 0.0 | 210.00 | |||||||
6 |
Valentýna KozlováValentýna Kozlová
ZŠ národního umělce Petra B... |
05 | 11 | 3.49 | 3.43 | 3.49 | 3.35 | 3.49 | 3.04 | 0.0 | 0.0 | 198.00 | |||||||
7 |
Michaela TumovaMichaela Tumova
ZŠ J z Poděbrad Frýdek - Mí... |
05 | 18 | 3.48 | 3.36 | 3.12 | 2.92 | 3.36 | 3.48 | 0.0 | 0.0 | 196.00 | |||||||
8 |
Adéla BlahutováAdéla Blahutová
ZŠ a MŠ Raškovice |
04 | 4 | 3.45 | 2.48 | 2.88 | 3.27 | 3.27 | 3.45 | 0.0 | 0.0 | 190.00 | |||||||
9 |
Thea BarcziováThea Barcziová
ZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... |
05 | 3 | 3.45 | 3.03 | 3.14 | 3.17 | 3.17 | 3.45 | 0.0 | 0.0 | 190.00 | |||||||
10 |
Andrea SakalovaAndrea Sakalova
ZŠ J z Poděbrad Frýdek - Mí... |
03 | 15 | 3.40 | x | x | x | 0.0 | 3.40 | 0.0 | 0.0 | 180.00 | |||||||
11 |
Natálie HřívováNatálie Hřívová
ZŠ národního umělce Petra B... |
03 | 9 | 3.32 | 3.18 | 3.32 | 3.20 | 3.32 | 3.29 | 0.0 | 0.0 | 165.00 | |||||||
12 |
Kristýna ŠťastnáKristýna Šťastná
ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... |
05 | 17 | 3.30 | 2.84 | 3.03 | 3.30 | 3.30 | 2.85 | 0.0 | 0.0 | 161.00 | |||||||
13 |
Helena HrůzkováHelena Hrůzková
ZŠ FM, Pionýrů 400 |
05 | 8 | 3.29 | 2.89 | 3.29 | 2.75 | 3.29 | 3.29 | 0.0 | 0.0 | 159.00 | |||||||
14 |
Michaela PavlovováMichaela Pavlovová
ZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... |
04 | 14 | 3.25 | 2.32 | 3.25 | 3.06 | 3.25 | 2.76 | 0.0 | 0.0 | 151.00 | |||||||
15 |
Natálie BačováNatálie Bačová
ZŠ FM, Pionýrů 400 |
04 | 1 | 3.25 | 2.84 | x | x | 2.84 | 3.25 | 0.0 | 0.0 | 151.00 | |||||||
16 |
Kateřina SlezákováKateřina Slezáková
ZŠ národního umělce Petra B... |
04 | 16 | 3.06 | 3.06 | 2.76 | 3.04 | 3.06 | 3.04 | 0.0 | 0.0 | 117.00 | |||||||
17 |
Kristýna MojžíškováKristýna Mojžíšková
ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... |
03 | 12 | 3.02 | 3.02 | 2.40 | 2.77 | 3.02 | 2.68 | 0.0 | 0.0 | 110.00 | |||||||
18 |
Viktorie JelínkováViktorie Jelínková
Zš FM, ČSA 570 |
04 | 10 | 2.96 | x | 2.96 | x | 2.96 | x | 0.0 | 0.0 | 100.00 | |||||||
19 |
Kateřina BánovskáKateřina Bánovská
ZŠ J z Poděbrad Frýdek - Mí... |
04 | 2 | 2.60 | 2.60 | x | x | 2.60 | x | 0.0 | 0.0 | 46.00 | |||||||
Celkem 20 závodníků |
skok daleký - Ml. žákyně (Finále)
Finále (čt, 9.5.2019 - 08:00) in progress | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Adéla ChromcováAdéla Chromcová
ZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... |
06 | 10 | DNS | 3.74 | 3.98 | 4.04 | 4.04 | 4.09 | 0.0 | 0.0 | 0.00 | ||||||||
Magdaléna SýkorováMagdaléna Sýkorová
ZŠ Frýdlant n. O., nám T. G... |
05 | 21 | DNS | 3.99 | 3.86 | 3.80 | 3.99 | 3.97 | 0.0 | 0.0 | 0.00 | ||||||||
1 |
Barbora BystřičanováBarbora Bystřičanová
ZŠ FM, Pionýrů 400 |
06 | 4 | 4.09 | 3.74 | 3.98 | 4.04 | 4.04 | 4.09 | 0.0 | 0.0 | 329.00 | |||||||
2 |
Nikola BobokováNikola Boboková
ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... |
05 | 2 | 3.99 | 3.99 | 3.86 | 3.80 | 3.99 | 3.97 | 0.0 | 0.0 | 306.00 | |||||||
3 |
Nela KožuchováNela Kožuchová
ZŠ Frýdlant n. O., nám T. G... |
06 | 3.93 | 3.84 | 3.93 | 3.85 | 3.93 | 3.91 | 0.0 | 0.0 | 292.00 | ||||||||
4 |
Andrea BlažkováAndrea Blažková
ZŠ Kunčice pod Ondřejníkem |
06 | 1 | 3.92 | 3.21 | 3.35 | 2.96 | 3.35 | 3.92 | 0.0 | 0.0 | 290.00 | |||||||
5 |
Nikola CarbolováNikola Carbolová
ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana... |
07 | 5 | 3.87 | 3.87 | x | 3.65 | 3.87 | x | 0.0 | 0.0 | 279.00 | |||||||
6 |
Hana NingerováHana Ningerová
ZŠ Frýdlant n. O., nám T. G... |
07 | 17 | 3.79 | 3.79 | 3.71 | 3.56 | 3.79 | 3.57 | 0.0 | 0.0 | 261.00 | |||||||
7 |
Lucie JurošováLucie Jurošová
Zš FM, ČSA 570 |
07 | 12 | 3.74 | 3.69 | 3.66 | 3.63 | 3.69 | 3.74 | 0.0 | 0.0 | 250.00 | |||||||
8 |
Zuzana ŠurmanováZuzana Šurmanová
ZŠ národního umělce Petra B... |
06 | 23 | 3.55 | 3.55 | 3.51 | 3.32 | 3.55 | 3.42 | 0.0 | 0.0 | 210.00 | |||||||
9 |
Natálie SzuścikováNatálie Szuściková
Zš FM, ČSA 570 |
06 | 22 | 3.51 | 3.44 | 3.51 | x | 3.51 | 3.44 | 0.0 | 0.0 | 202.00 | |||||||
10 |
Dorota PetrováDorota Petrová
ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana... |
06 | 18 | 3.47 | 3.14 | 3.17 | 3.31 | 3.31 | 3.47 | 0.0 | 0.0 | 194.00 | |||||||
11 |
Lucie MarciňováLucie Marciňová
ZŠ FM, Pionýrů 400 |
07 | 15 | 3.47 | 3.12 | 3.09 | 2.92 | 3.12 | 3.47 | 0.0 | 0.0 | 194.00 | |||||||
12 |
Sára HochelováSára Hochelová
Zš FM, ČSA 570 |
06 | 8 | 3.45 | 3.31 | 3.45 | 3.32 | 3.45 | x | 0.0 | 0.0 | 190.00 | |||||||
13 |
Lukia KratochvílováLukia Kratochvílová
ZŠ Frýdlant n. O., nám T. G... |
05 | 14 | 3.45 | 3.29 | 3.20 | 2.54 | 3.29 | 3.45 | 0.0 | 0.0 | 190.00 | |||||||
14 |
Elizabeth MelárováElizabeth Melárová
ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... |
06 | 16 | 3.38 | 3.20 | 2.95 | 3.38 | 3.38 | 3.18 | 0.0 | 0.0 | 176.00 | |||||||
15 |
Veronika CochlarováVeronika Cochlarová
ZŠ Kunčice pod Ondřejníkem |
07 | 7 | 3.30 | 3.30 | 3.18 | 3.16 | 3.30 | 3.01 | 0.0 | 0.0 | 161.00 | |||||||
16 |
Daniela HrbkováDaniela Hrbková
ZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... |
06 | 9 | 3.26 | 2.92 | 2.85 | 3.26 | 3.26 | 3.19 | 0.0 | 0.0 | 153.00 | |||||||
17 |
Zuzana CarbolováZuzana Carbolová
ZŠ národního umělce Petra B... |
06 | 6 | 3.11 | 2.99 | 3.01 | x | 3.01 | 3.11 | 0.0 | 0.0 | 126.00 | |||||||
18 |
Vanessa StrašilováVanessa Strašilová
ZŠ a MŠ Raškovice |
05 | 19 | 3.09 | x | 3.09 | 2.50 | 3.09 | 3.03 | 0.0 | 0.0 | 122.00 | |||||||
19 |
Gabriela VálkováGabriela Válková
ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana... |
05 | 24 | 3.08 | 3.03 | 2.97 | 3.08 | 3.08 | 2.93 | 0.0 | 0.0 | 121.00 | |||||||
20 |
Sára JavorováSára Javorová
ZŠ a MŠ Raškovice |
06 | 11 | 2.88 | 2.81 | 2.88 | x | 2.88 | 2.58 | 0.0 | 0.0 | 87.00 | |||||||
21 |
Eliška SvobodováEliška Svobodová
ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... |
06 | 20 | 2.84 | 2.84 | 2.77 | x | 2.84 | x | 0.0 | 0.0 | 81.00 | |||||||
22 |
Stella KlimánkováStella Klimánková
ZŠ národního umělce Petra B... |
07 | 13 | 2.65 | 2.65 | x | 2.35 | 2.65 | 2.29 | 0.0 | 0.0 | 53.00 | |||||||
23 |
Jolana BosákováJolana Bosáková
ZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... |
05 | 3 | 2.61 | 2.57 | 2.50 | 2.61 | 2.61 | 2.51 | 0.0 | 0.0 | 48.00 | |||||||
Celkem 25 závodníků |
vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)
Finále (čt, 9.5.2019 - 08:00) in progress | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eliška SkotnicováEliška Skotnicová
ZŠ FM, Pionýrů 400 |
03 | 15 | 09.89 | 09.71 | 09.00 | 08.98 | 09.71 | 09.89 | 0.0 | 0.0 | 522.00 | |||||||
2 |
Mojisola AkereleMojisola Akerele
Zš FM, ČSA 570 |
03 | 1 | 09.80 | 08.17 | 09.08 | 09.80 | 09.80 | x | 0.0 | 0.0 | 516.00 | |||||||
3 |
Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová
ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... |
04 | 2 | 08.13 | 08.13 | 08.10 | 08.02 | 08.13 | 08.00 | 0.0 | 0.0 | 408.00 | |||||||
4 |
Barbora MackováBarbora Macková
ZŠ a MŠ Raškovice |
03 | 9 | 07.93 | 06.87 | 07.93 | 07.66 | 07.93 | x | 0.0 | 0.0 | 395.00 | |||||||
5 |
Tereza MinaříkovaTereza Minaříkova
ZŠ J z Poděbrad Frýdek - Mí... |
03 | 11 | 07.73 | 07.58 | 06.77 | 07.73 | 07.73 | 07.68 | 0.0 | 0.0 | 382.00 | |||||||
6 |
Tereza KocianovaTereza Kocianova
ZŠ J z Poděbrad Frýdek - Mí... |
03 | 8 | 07.54 | 07.54 | 07.52 | 06.95 | 07.54 | 07.40 | 0.0 | 0.0 | 370.00 | |||||||
7 |
Lucie WaloszkováLucie Waloszková
ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... |
03 | 19 | 07.45 | 06.92 | 07.45 | 07.28 | 07.45 | 06.75 | 0.0 | 0.0 | 364.00 | |||||||
8 |
Hana TučkováHana Tučková
ZŠ národního umělce Petra B... |
04 | 17 | 07.37 | 06.04 | 07.37 | 06.37 | 07.37 | - | 0.0 | 0.0 | 359.00 | |||||||
9 |
Ema DuškováEma Dušková
ZŠ národního umělce Petra B... |
03 | 5 | 07.08 | x | 06.82 | 07.08 | 07.08 | - | 0.0 | 0.0 | 340.00 | |||||||
10 |
Michaela DolechováMichaela Dolechová
ZŠ a MŠ Raškovice |
04 | 4 | 07.03 | 06.64 | 06.88 | 06.21 | 06.88 | 07.03 | 0.0 | 0.0 | 337.00 | |||||||
11 |
Adéla PodrackáAdéla Podracká
ZŠ FM, Pionýrů 400 |
03 | 14 | 06.92 | x | 06.87 | 06.92 | 06.92 | 06.77 | 0.0 | 0.0 | 330.00 | |||||||
12 |
Viktorie PindurováViktorie Pindurová
ZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... |
04 | 13 | 06.67 | 05.93 | 06.00 | 06.22 | 06.22 | 06.67 | 0.0 | 0.0 | 314.00 | |||||||
13 |
Eva HaratykováEva Haratyková
ZŠ FM, Pionýrů 400 |
05 | 6 | 06.66 | 06.30 | 06.66 | x | 06.66 | 06.11 | 0.0 | 0.0 | 313.00 | |||||||
14 |
Jana MarkováJana Marková
ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... |
04 | 10 | 06.55 | 06.52 | 05.96 | 06.55 | 06.55 | 06.24 | 0.0 | 0.0 | 306.00 | |||||||
15 |
Adéla BlahutováAdéla Blahutová
ZŠ a MŠ Raškovice |
04 | 3 | 06.55 | x | 05.20 | 05.29 | 05.29 | 06.55 | 0.0 | 0.0 | 306.00 | |||||||
16 |
Michaela PavlovováMichaela Pavlovová
ZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... |
04 | 12 | 06.46 | 05.92 | 06.46 | 06.21 | 06.46 | 06.46 | 0.0 | 0.0 | 301.00 | |||||||
17 |
Klára StivarováKlára Stivarová
Zš FM, ČSA 570 |
03 | 16 | 06.27 | 05.68 | 06.12 | 06.27 | 06.27 | 06.19 | 0.0 | 0.0 | 288.00 | |||||||
18 |
Natálie HřívováNatálie Hřívová
ZŠ národního umělce Petra B... |
03 | 7 | 05.92 | x | 05.42 | 05.92 | 05.92 | - | 0.0 | 0.0 | 266.00 | |||||||
19 |
Monika VráblíkováMonika Vráblíková
ZŠ J z Poděbrad Frýdek - Mí... |
05 | 18 | 05.53 | 04.90 | 05.11 | 05.16 | 05.16 | 05.53 | 0.0 | 0.0 | 242.00 | |||||||
20 |
Berenika ZávodnáBerenika Závodná
ZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... |
03 | 20 | 05.00 | 05.00 | 04.62 | 04.54 | 05.00 | 04.82 | 0.0 | 0.0 | 208.00 | |||||||
Celkem 20 závodníků |
vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)
Finále (čt, 9.5.2019 - 08:00) in progress | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adrian KaduchAdrian Kaduch
ZŠ národního umělce Petra B... |
03 | 12 | 10.69 | 09.40 | 10.06 | 10.58 | 10.58 | 10.69 | 0.0 | 0.0 | 527.00 | |||||||
2 |
Marek ŠulcMarek Šulc
ZŠ a MŠ Raškovice |
03 | 22 | 10.31 | 09.52 | 09.81 | 10.31 | 10.31 | 09.22 | 0.0 | 0.0 | 504.00 | |||||||
3 |
Martin PapalaMartin Papala
ZŠ J z Poděbrad Frýdek - Mí... |
03 | 18 | 10.28 | 09.16 | 09.46 | 09.69 | 09.69 | 10.28 | 0.0 | 0.0 | 502.00 | |||||||
4 |
Jakub StránskýJakub Stránský
ZŠ národního umělce Petra B... |
03 | 20 | 10.10 | 09.41 | 09.61 | 10.10 | 10.10 | 08.90 | 0.0 | 0.0 | 492.00 | |||||||
5 |
Jan HaratykJan Haratyk
ZŠ FM, Pionýrů 400 |
03 | 6 | 09.61 | 09.32 | 09.34 | 09.59 | 09.59 | 09.61 | 0.0 | 0.0 | 462.00 | |||||||
6 |
Tomáš BabišTomáš Babiš
ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... |
04 | 1 | 09.55 | 07.02 | 09.55 | 09.10 | 09.55 | - | 0.0 | 0.0 | 459.00 | |||||||
7 |
Martin LangerMartin Langer
ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... |
05 | 15 | 09.35 | 09.14 | 09.11 | 09.35 | 09.35 | - | 0.0 | 0.0 | 447.00 | |||||||
8 |
Matěj ZedníkMatěj Zedník
ZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... |
04 | 25 | 09.29 | 08.41 | 08.86 | 09.29 | 09.29 | 09.17 | 0.0 | 0.0 | 443.00 | |||||||
9 |
David BednářDavid Bednář
ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Lísk... |
04 | 2 | 09.12 | 07.40 | 08.80 | 09.11 | 09.11 | 09.12 | 0.0 | 0.0 | 433.00 | |||||||
10 |
Tomáš VlačuhaTomáš Vlačuha
Zš FM, ČSA 570 |
04 | 23 | 09.10 | 07.38 | 09.03 | 08.72 | 09.03 | 09.10 | 0.0 | 0.0 | 432.00 | |||||||
11 |
Jiří LeščínskýJiří Leščínský
ZŠ a MŠ Raškovice |
03 | 16 | 08.98 | 07.81 | 08.98 | 08.78 | 08.98 | 08.26 | 0.0 | 0.0 | 425.00 | |||||||
12 |
Ondřej ChudjakOndřej Chudjak
ZŠ FM, Pionýrů 400 |
04 | 10 | 08.98 | 08.25 | 08.36 | 08.57 | 08.57 | 08.98 | 0.0 | 0.0 | 425.00 | |||||||
13 |
Jakub SetlaJakub Setla
ZŠ národního umělce Petra B... |
05 | 19 | 08.85 | 08.83 | 08.85 | 07.40 | 08.85 | 08.42 | 0.0 | 0.0 | 417.00 | |||||||
14 |
Vojtěch DudaVojtěch Duda
ZŠ FM, Pionýrů 400 |
03 | 4 | 08.72 | 08.48 | 08.57 | 08.72 | 08.72 | 08.49 | 0.0 | 0.0 | 409.00 | |||||||
15 |
Michal ŠtětínskýMichal Štětínský
ZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... |
04 | 21 | 08.66 | x | 08.66 | 08.20 | 08.66 | 08.63 | 0.0 | 0.0 | 406.00 | |||||||
16 |
Václav KoloničnýVáclav Koloničný
ZŠ a MŠ Raškovice |
04 | 14 | 08.65 | 08.65 | 08.37 | 07.66 | 08.65 | 06.97 | 0.0 | 0.0 | 405.00 | |||||||
17 |
Martin VráblíkMartin Vráblík
ZŠ J z Poděbrad Frýdek - Mí... |
04 | 24 | 08.65 | 08.17 | 08.00 | 08.65 | 08.65 | - | 0.0 | 0.0 | 405.00 | |||||||
18 |
Lukáš HimlarLukáš Himlar
ZŠ Kunčice pod Ondřejníkem |
04 | 7 | 08.58 | 08.11 | 07.80 | 08.58 | 08.58 | 07.53 | 0.0 | 0.0 | 401.00 | |||||||
19 |
Bohdan GruberBohdan Gruber
ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Lísk... |
04 | 5 | 08.57 | 08.42 | 08.50 | 08.57 | 08.57 | 08.53 | 0.0 | 0.0 | 400.00 | |||||||
20 |
Jan KnapekJan Knapek
ZŠ Kunčice pod Ondřejníkem |
03 | 13 | 08.45 | 07.91 | 07.43 | 08.04 | 08.04 | 08.45 | 0.0 | 0.0 | 393.00 | |||||||
21 |
Alex HutyraAlex Hutyra
ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Lísk... |
04 | 9 | 08.08 | 07.80 | 07.70 | 08.08 | 08.08 | 07.66 | 0.0 | 0.0 | 371.00 | |||||||
22 |
Jakub DombekJakub Dombek
ZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... |
04 | 3 | 07.97 | 07.62 | 07.52 | 07.96 | 07.96 | 07.97 | 0.0 | 0.0 | 365.00 | |||||||
23 |
Jakub MacharáčekJakub Macharáček
Zš FM, ČSA 570 |
03 | 17 | 07.82 | 06.88 | 07.82 | 07.41 | 07.82 | 07.46 | 0.0 | 0.0 | 356.00 | |||||||
24 |
Adam JuroškaAdam Juroška
ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... |
05 | 11 | 07.41 | 07.20 | 07.41 | 06.24 | 07.41 | - | 0.0 | 0.0 | 331.00 | |||||||
25 |
Jan HruškaJan Hruška
ZŠ J z Poděbrad Frýdek - Mí... |
03 | 8 | 06.40 | 05.58 | 06.40 | 06.32 | 06.40 | 06.35 | 0.0 | 0.0 | 272.00 | |||||||
Celkem 25 závodníků |
pohár rozhlasu - Žáci | (průběžný výsledek) |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej PavelekOndřej Pavelek | 04 | ZŠ FM, Pionýrů 400 | 1558 | |||||||||||||||
2 | Adrian KaduchAdrian Kaduch | 03 | ZŠ národního umělce Petra B... | 1307 | |||||||||||||||
3 | David BednářDavid Bednář | 04 | ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Lísk... | 1262 | |||||||||||||||
4 | Michal KrestaMichal Kresta | 04 | ZŠ J z Poděbrad Frýdek - Mí... | 1237 | |||||||||||||||
5 | David BerekDavid Berek | 04 | Zš FM, ČSA 570 | 1222 | |||||||||||||||
6 | Michal ŠtětínskýMichal Štětínský | 04 | ZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... | 1039 | |||||||||||||||
7 | Jakub RůžičkaJakub Růžička | 03 | ZŠ a MŠ Raškovice | 1011 | |||||||||||||||
8 | René ŠnytaRené Šnyta | 03 | ZŠ Kunčice pod Ondřejníkem | 0995 | |||||||||||||||
9 | Filip ŠponerFilip Šponer | 04 | ZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... | 0958 | |||||||||||||||
10 | Vojtěch PavelekVojtěch Pavelek | 04 | ZŠ FM, Pionýrů 400 | 0940 | |||||||||||||||
11 | František KowalczykFrantišek Kowalczyk | 04 | ZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... | 0828 | |||||||||||||||
12 | Jakub ŠkapaJakub Škapa | 05 | ZŠ národního umělce Petra B... | 0826 | |||||||||||||||
13 | Leo SedlaříkLeo Sedlařík | 03 | ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Lísk... | 0799 | |||||||||||||||
14 | Dominik VidaDominik Vida | 03 | ZŠ národního umělce Petra B... | 0787 | |||||||||||||||
15 | Marek ŠulcMarek Šulc | 03 | ZŠ a MŠ Raškovice | 0780 | |||||||||||||||
16 | Matěj ZedníkMatěj Zedník | 04 | ZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... | 0774 | |||||||||||||||
17 | Jan BartekJan Bartek | 04 | ZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... | 0750 | |||||||||||||||
18 | Martin LangerMartin Langer | 05 | ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... | 0745 | |||||||||||||||
19 | Jakub StránskýJakub Stránský | 03 | ZŠ národního umělce Petra B... | 0742 | |||||||||||||||
20 | Martin PapalaMartin Papala | 03 | ZŠ J z Poděbrad Frýdek - Mí... | 0739 | |||||||||||||||
21 | Tomáš BabišTomáš Babiš | 04 | ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... | 0735 | |||||||||||||||
22 | Michal JuršaMichal Jurša | 03 | ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Lísk... | 0701 | |||||||||||||||
23 | Ondřej ChudjakOndřej Chudjak | 04 | ZŠ FM, Pionýrů 400 | 0682 | |||||||||||||||
24= | Jan KnapekJan Knapek | 03 | ZŠ Kunčice pod Ondřejníkem | 0650 | |||||||||||||||
24= | Daniel ŠupolaDaniel Šupola | 04 | ZŠ J z Poděbrad Frýdek - Mí... | 0650 | |||||||||||||||
26 | Michal MajerekMichal Majerek | 04 | ZŠ Kunčice pod Ondřejníkem | 0647 | |||||||||||||||
27 | Kristián KubáňKristián Kubáň | 04 | ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... | 0642 | |||||||||||||||
28 | Damián LapišDamián Lapiš | 03 | ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... | 0636 | |||||||||||||||
29 | Tobiáš BubeníkTobiáš Bubeník | 04 | ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... | 0621 | |||||||||||||||
30 | Martin SonnekMartin Sonnek | 04 | ZŠ a MŠ Raškovice | 0584 | |||||||||||||||
31 | Ondřej KotásekOndřej Kotásek | 04 | ZŠ FM, Pionýrů 400 | 0575 | |||||||||||||||
32 | Štěpán SurmaŠtěpán Surma | 04 | ZŠ FM, Pionýrů 400 | 0537 | |||||||||||||||
33 | Jan HaratykJan Haratyk | 03 | ZŠ FM, Pionýrů 400 | 0462 | |||||||||||||||
34 | Tomáš VlačuhaTomáš Vlačuha | 04 | Zš FM, ČSA 570 | 0432 | |||||||||||||||
35 | Jiří LeščínskýJiří Leščínský | 03 | ZŠ a MŠ Raškovice | 0425 | |||||||||||||||
36 | Adam AndrleAdam Andrle | 05 | ZŠ J z Poděbrad Frýdek - Mí... | 0422 | |||||||||||||||
37 | Jakub MacharáčekJakub Macharáček | 03 | Zš FM, ČSA 570 | 0421 | |||||||||||||||
38 | Jan BambušekJan Bambušek | 04 | ZŠ národního umělce Petra B... | 0416 | |||||||||||||||
39 | Martin VráblíkMartin Vráblík | 04 | ZŠ J z Poděbrad Frýdek - Mí... | 0405 | |||||||||||||||
40 | Lukáš HimlarLukáš Himlar | 04 | ZŠ Kunčice pod Ondřejníkem | 0401 | |||||||||||||||
41 | Bohdan GruberBohdan Gruber | 04 | ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Lísk... | 0400 | |||||||||||||||
42 | René KašparRené Kašpar | 04 | ZŠ Kunčice pod Ondřejníkem | 0397 | |||||||||||||||
43 | Dominik BerskiDominik Berski | 04 | Zš FM, ČSA 570 | 0392 | |||||||||||||||
44 | Tadeáš ChoduraTadeáš Chodura | 04 | ZŠ a MŠ Raškovice | 0377 | |||||||||||||||
45 | Sebastian HalasSebastian Halas | 05 | ZŠ J z Poděbrad Frýdek - Mí... | 0375 | |||||||||||||||
46 | Vojtěch BoščíkVojtěch Boščík | 05 | ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... | 0364 | |||||||||||||||
47 | Václav TvardekVáclav Tvardek | 04 | Zš FM, ČSA 570 | 0353 | |||||||||||||||
48 | Tomáš PindurTomáš Pindur | 05 | Zš FM, ČSA 570 | 0352 | |||||||||||||||
49 | Jakub TobolaJakub Tobola | 05 | ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Lísk... | 0347 | |||||||||||||||
50 | Václav KoloničnýVáclav Koloničný | 04 | ZŠ a MŠ Raškovice | 0343 | |||||||||||||||
51= | David LapčíkDavid Lapčík | 04 | ZŠ J z Poděbrad Frýdek - Mí... | 0331 | |||||||||||||||
51= | Ondřej RadilOndřej Radil | 04 | ZŠ FM, Pionýrů 400 | 0331 | |||||||||||||||
53 | Jonáš StryjaJonáš Stryja | 04 | ZŠ národního umělce Petra B... | 0315 | |||||||||||||||
54= | Jan HrabecJan Hrabec | 03 | ZŠ a MŠ Raškovice | 0276 | |||||||||||||||
54= | Maxmilián GrešoMaxmilián Grešo | 03 | ZŠ Kunčice pod Ondřejníkem | 0276 | |||||||||||||||
56 | Jiří OchmanJiří Ochman | 04 | ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Lísk... | 0250 | |||||||||||||||
57 | Daniel SeberaDaniel Sebera | 04 | ZŠ Kunčice pod Ondřejníkem | 0204 | |||||||||||||||
58 | Alex HutyraAlex Hutyra | 04 | ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Lísk... | 0196 | |||||||||||||||
59= | Jakub DombekJakub Dombek | 04 | ZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... | 0000 | |||||||||||||||
59= | Jakub SetlaJakub Setla | 05 | ZŠ národního umělce Petra B... | 0000 | |||||||||||||||
59= | Jan HruškaJan Hruška | 03 | ZŠ J z Poděbrad Frýdek - Mí... | 0000 | |||||||||||||||
59= | Adam JuroškaAdam Juroška | 05 | ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... | 0000 | |||||||||||||||
59= | Matyáš StrakaMatyáš Straka | 04 | ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... | 0000 | |||||||||||||||
59= | Patrik KonečnýPatrik Konečný | 04 | Zš FM, ČSA 570 | 0000 | |||||||||||||||
59= | Jiří StarobaJiří Staroba | 04 | ZŠ a MŠ Raškovice | 0000 | |||||||||||||||
59= | Vojtěch KaňákVojtěch Kaňák | 04 | ZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... | 0000 | |||||||||||||||
59= | Adam SkotnicaAdam Skotnica | 04 | ZŠ a MŠ Raškovice | 0000 | |||||||||||||||
59= | Richard OmelkaRichard Omelka | 04 | ZŠ národního umělce Petra B... | 0000 | |||||||||||||||
59= | Ladislav ZdržavaLadislav Zdržava | 04 | ZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... | 0000 | |||||||||||||||
59= | Josef HájovskýJosef Hájovský | 05 | ZŠ J z Poděbrad Frýdek - Mí... | 0000 | |||||||||||||||
59= | Jan CochlarJan Cochlar | 03 | ZŠ Kunčice pod Ondřejníkem | 0000 | |||||||||||||||
59= | Vojtěch DudaVojtěch Duda | 03 | ZŠ FM, Pionýrů 400 | 0000 | |||||||||||||||
59= | Adam Jiří KarásekAdam Jiří Karásek | 04 | ZŠ národního umělce Petra B... | 0000 | |||||||||||||||
59= | Denis BerkaDenis Berka | 04 | ZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... | 0000 | |||||||||||||||
Celkem 74 závodníků |
pohár rozhlasu - Ml. žáci | (průběžný výsledek) |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš KunčíkLukáš Kunčík | 05 | ZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... | 0954 | |||||||||||||||
2 | Jakub JanyšJakub Janyš | 07 | ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Lísk... | 0911 | |||||||||||||||
3 | Jan KlimasJan Klimas | 06 | ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana... | 0905 | |||||||||||||||
4 | Jan CarbolJan Carbol | 06 | ZŠ a MŠ Raškovice | 0854 | |||||||||||||||
5 | Šimon BittnerŠimon Bittner | 06 | ZŠ FM, Pionýrů 400 | 0787 | |||||||||||||||
6 | Nik PustkaNik Pustka | 06 | ZŠ národního umělce Petra B... | 0767 | |||||||||||||||
7 | Matěj KubalaMatěj Kubala | 06 | ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... | 0753 | |||||||||||||||
8 | Václav CábVáclav Cáb | 06 | ZŠ Kunčice pod Ondřejníkem | 0698 | |||||||||||||||
9 | Michal MetzMichal Metz | 05 | ZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... | 0670 | |||||||||||||||
10 | Matouš KonopáčMatouš Konopáč | 05 | ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Lísk... | 0661 | |||||||||||||||
11 | Denis RašovskýDenis Rašovský | 06 | ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... | 0633 | |||||||||||||||
12 | Jan ProkopJan Prokop | 05 | Zš FM, ČSA 570 | 0627 | |||||||||||||||
13 | František ŠiškaFrantišek Šiška | 05 | ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... | 0616 | |||||||||||||||
14 | Ondřej ŠimíkOndřej Šimík | 06 | ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana... | 0609 | |||||||||||||||
15 | Patrik HorvátPatrik Horvát | 05 | ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana... | 0608 | |||||||||||||||
16 | Daniel HejděnecDaniel Hejděnec | 06 | Zš FM, ČSA 570 | 0600 | |||||||||||||||
17 | Dominik DorociakDominik Dorociak | 06 | ZŠ a MŠ Raškovice | 0570 | |||||||||||||||
18 | Šimon ČermákŠimon Čermák | 06 | ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... | 0569 | |||||||||||||||
19 | Sebastian VelikýSebastian Veliký | 06 | ZŠ národního umělce Petra B... | 0546 | |||||||||||||||
20 | František MertaFrantišek Merta | 05 | ZŠ FM, Pionýrů 400 | 0513 | |||||||||||||||
21 | Adam MertaAdam Merta | 05 | ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana... | 0467 | |||||||||||||||
22 | Richard ŠvubRichard Švub | 06 | ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana... | 0464 | |||||||||||||||
23 | Jiří DohnalJiří Dohnal | 05 | ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... | 0431 | |||||||||||||||
24 | Tomáš ZatloukalTomáš Zatloukal | 05 | ZŠ FM, Pionýrů 400 | 0420 | |||||||||||||||
25 | Jan BjolekJan Bjolek | 06 | ZŠ FM, Pionýrů 400 | 0409 | |||||||||||||||
26 | Marek PokornýMarek Pokorný | 05 | ZŠ a MŠ Raškovice | 0408 | |||||||||||||||
27 | Matěj SaksaMatěj Saksa | 06 | Zš FM, ČSA 570 | 0403 | |||||||||||||||
28 | Ondřej BeránekOndřej Beránek | 06 | ZŠ Kunčice pod Ondřejníkem | 0386 | |||||||||||||||
29 | Jaroslav BožoňJaroslav Božoň | 05 | ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana... | 0352 | |||||||||||||||
30 | Václav ČernýVáclav Černý | 05 | ZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... | 0333 | |||||||||||||||
31 | Filip VeselýFilip Veselý | 06 | ZŠ národního umělce Petra B... | 0314 | |||||||||||||||
32 | Adrian MückAdrian Mück | 06 | ZŠ národního umělce Petra B... | 0308 | |||||||||||||||
33 | Filip ČapčuchFilip Čapčuch | 06 | ZŠ a MŠ Raškovice | 0297 | |||||||||||||||
34= | Jakub HorákJakub Horák | 05 | ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Lísk... | 0276 | |||||||||||||||
34= | Robin FoldynaRobin Foldyna | 06 | ZŠ a MŠ Raškovice | 0276 | |||||||||||||||
36 | Viktor DufekViktor Dufek | 07 | ZŠ FM, Pionýrů 400 | 0269 | |||||||||||||||
37 | Jakub ŠrajerJakub Šrajer | 05 | ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Lísk... | 0263 | |||||||||||||||
38 | Martin SurmaMartin Surma | 06 | ZŠ a MŠ Raškovice | 0256 | |||||||||||||||
39 | Matouš MarekMatouš Marek | 05 | Zš FM, ČSA 570 | 0256 | |||||||||||||||
40 | Štěpán MenšíkŠtěpán Menšík | 06 | ZŠ Kunčice pod Ondřejníkem | 0253 | |||||||||||||||
41 | Adrian TuroňAdrian Turoň | 05 | ZŠ a MŠ Raškovice | 0250 | |||||||||||||||
42 | Lukáš KiššLukáš Kišš | 05 | ZŠ FM, Pionýrů 400 | 0246 | |||||||||||||||
43 | Matěj ChorobikMatěj Chorobik | 07 | ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Lísk... | 0245 | |||||||||||||||
44 | František RitterFrantišek Ritter | 05 | ZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... | 0240 | |||||||||||||||
45 | Oliver KlekarOliver Klekar | 07 | ZŠ FM, Pionýrů 400 | 0235 | |||||||||||||||
46 | Adam SiudaAdam Siuda | 05 | ZŠ národního umělce Petra B... | 0233 | |||||||||||||||
47 | Adam PlačekAdam Plaček | 06 | ZŠ FM, Pionýrů 400 | 0225 | |||||||||||||||
48 | Jakub NikelJakub Nikel | 07 | ZŠ Kunčice pod Ondřejníkem | 0220 | |||||||||||||||
49= | Daniel ŠrámekDaniel Šrámek | 06 | ZŠ Kunčice pod Ondřejníkem | 0214 | |||||||||||||||
49= | Pavel EbrPavel Ebr | 06 | ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... | 0214 | |||||||||||||||
51 | Daniel TóthDaniel Tóth | 05 | Zš FM, ČSA 570 | 0203 | |||||||||||||||
52 | Marek StřížMarek Stříž | 05 | ZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... | 0177 | |||||||||||||||
53 | Roman ŽigaRoman Žiga | 05 | ZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... | 0161 | |||||||||||||||
54 | Lubomír KahánekLubomír Kahánek | 07 | ZŠ národního umělce Petra B... | 0141 | |||||||||||||||
55= | Karel CignaKarel Cigna | 06 | ZŠ národního umělce Petra B... | 0119 | |||||||||||||||
55= | Jakub MecaJakub Meca | 07 | ZŠ národního umělce Petra B... | 0119 | |||||||||||||||
57 | Radan ŠlechtaRadan Šlechta | 06 | ZŠ Kunčice pod Ondřejníkem | 0117 | |||||||||||||||
58 | Marian BuršíkMarian Buršík | 05 | ZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... | 0103 | |||||||||||||||
59 | Tomáš KopřivaTomáš Kopřiva | 06 | ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Lísk... | 0090 | |||||||||||||||
60 | Jan StuchlíkJan Stuchlík | 06 | ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Lísk... | 0066 | |||||||||||||||
61= | Jan JedličkaJan Jedlička | 05 | ZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... | 0000 | |||||||||||||||
61= | Adam ChovančíkAdam Chovančík | 07 | ZŠ FM, Pionýrů 400 | 0000 | |||||||||||||||
61= | Vladimír HandlVladimír Handl | 07 | ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Lísk... | 0000 | |||||||||||||||
61= | David SmyčekDavid Smyček | 05 | ZŠ národního umělce Petra B... | 0000 | |||||||||||||||
61= | Ondřej MoravecOndřej Moravec | 07 | ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... | 0000 | |||||||||||||||
61= | Marek KovalMarek Koval | 06 | ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana... | 0000 | |||||||||||||||
61= | Tomáš VelčovskýTomáš Velčovský | 06 | ZŠ a MŠ Raškovice | 0000 | |||||||||||||||
61= | Filip UrbanFilip Urban | 06 | Zš FM, ČSA 570 | 0000 | |||||||||||||||
61= | Jan AdámekJan Adámek | 06 | ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... | 0000 | |||||||||||||||
61= | Jáchym FoldynaJáchym Foldyna | 06 | ZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... | 0000 | |||||||||||||||
61= | Petr TofelPetr Tofel | 07 | ZŠ Kunčice pod Ondřejníkem | 0000 | |||||||||||||||
61= | Dalibor KáňaDalibor Káňa | 07 | ZŠ Kunčice pod Ondřejníkem | 0000 | |||||||||||||||
61= | Sebastian ŠtípekSebastian Štípek | 06 | ZŠ národního umělce Petra B... | 0000 | |||||||||||||||
61= | Tomáš GarbaTomáš Garba | 06 | ZŠ a MŠ Raškovice | 0000 | |||||||||||||||
61= | Marek BakotaMarek Bakota | 05 | ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana... | 0000 | |||||||||||||||
61= | Patrik KlepáčPatrik Klepáč | 05 | ZŠ Kunčice pod Ondřejníkem | 0000 | |||||||||||||||
61= | Lukáš MadziaLukáš Madzia | 05 | ZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... | 0000 | |||||||||||||||
Celkem 77 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)
Finále (čt, 9.5.2019 - 08:00) in progress | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
František ŠiškaFrantišek Šiška
ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... |
05 | 23 | 50.67 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 313.00 | |||||||
2 |
Adrian MückAdrian Mück
ZŠ národního umělce Petra B... |
06 | 14 | 50.02 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 308.00 | |||||||
3 |
Šimon ČermákŠimon Čermák
ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... |
06 | 4 | 47.03 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 283.00 | |||||||
4 |
Patrik HorvátPatrik Horvát
ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana... |
05 | 7 | 46.33 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 277.00 | |||||||
5 |
Ondřej ŠimíkOndřej Šimík
ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana... |
06 | 22 | 46.26 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 276.00 | |||||||
6 |
Dominik DorociakDominik Dorociak
ZŠ a MŠ Raškovice |
06 | 5 | 45.95 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 274.00 | |||||||
7 |
Viktor DufekViktor Dufek
ZŠ FM, Pionýrů 400 |
07 | 6 | 45.40 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 269.00 | |||||||
8 |
Jakub ŠrajerJakub Šrajer
ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Lísk... |
05 | 24 | 44.71 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 263.00 | |||||||
9 |
Martin SurmaMartin Surma
ZŠ a MŠ Raškovice |
06 | 21 | 43.85 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 256.00 | |||||||
10 |
Lukáš KiššLukáš Kišš
ZŠ FM, Pionýrů 400 |
05 | 10 | 42.58 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 246.00 | |||||||
11 |
Matěj ChorobikMatěj Chorobik
ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Lísk... |
07 | 8 | 42.55 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 245.00 | |||||||
12 |
František RitterFrantišek Ritter
ZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... |
05 | 17 | 41.90 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 240.00 | |||||||
13 |
Adam SiudaAdam Siuda
ZŠ národního umělce Petra B... |
05 | 18 | 41.03 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 233.00 | |||||||
14 |
Filip ČapčuchFilip Čapčuch
ZŠ a MŠ Raškovice |
06 | 3 | 40.52 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 228.00 | |||||||
15 |
Jakub NikelJakub Nikel
ZŠ Kunčice pod Ondřejníkem |
07 | 15 | 39.51 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 220.00 | |||||||
16 |
Jan ProkopJan Prokop
Zš FM, ČSA 570 |
05 | 16 | 38.39 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 211.00 | |||||||
17 |
Ondřej BeránekOndřej Beránek
ZŠ Kunčice pod Ondřejníkem |
06 | 2 | 37.84 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 206.00 | |||||||
18 |
Matěj KubalaMatěj Kubala
ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... |
06 | 11 | 37.63 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 205.00 | |||||||
19 |
Daniel TóthDaniel Tóth
Zš FM, ČSA 570 |
05 | 25 | 37.47 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 203.00 | |||||||
20 |
Adam ChovančíkAdam Chovančík
ZŠ FM, Pionýrů 400 |
07 | 9 | 35.81 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 190.00 | |||||||
21 |
Marek StřížMarek Stříž
ZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... |
05 | 19 | 34.24 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 177.00 | |||||||
22 |
Jan StuchlíkJan Stuchlík
ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Lísk... |
06 | 20 | 32.44 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 163.00 | |||||||
23 |
Lukáš MadziaLukáš Madzia
ZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... |
05 | 12 | 31.91 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 159.00 | |||||||
24 |
Jakub MecaJakub Meca
ZŠ národního umělce Petra B... |
07 | 13 | 29.76 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 141.00 | |||||||
25 |
Marek BakotaMarek Bakota
ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana... |
05 | 1 | 27.96 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 127.00 | |||||||
Celkem 25 závodníků |
pohár rozhlasu - Žákyně | (průběžný výsledek) |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana KarpováHana Karpová | 04 | ZŠ FM, Pionýrů 400 | 1625 | |||||||||||||||
2 | Mojisola AkereleMojisola Akerele | 03 | Zš FM, ČSA 570 | 1371 | |||||||||||||||
3 | Tereza MinaříkovaTereza Minaříkova | 03 | ZŠ J z Poděbrad Frýdek - Mí... | 1206 | |||||||||||||||
4 | Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová | 04 | ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... | 1165 | |||||||||||||||
5 | Eliška SkotnicováEliška Skotnicová | 03 | ZŠ FM, Pionýrů 400 | 1162 | |||||||||||||||
6 | Michaela DolechováMichaela Dolechová | 04 | ZŠ a MŠ Raškovice | 0932 | |||||||||||||||
7 | Simona NěmcováSimona Němcová | 05 | ZŠ a MŠ Raškovice | 0882 | |||||||||||||||
8 | Bára KotáskováBára Kotásková | 05 | ZŠ a MŠ Raškovice | 0843 | |||||||||||||||
9 | Veronika FišerováVeronika Fišerová | 05 | Zš FM, ČSA 570 | 0693 | |||||||||||||||
10 | Valentýna KozlováValentýna Kozlová | 05 | ZŠ národního umělce Petra B... | 0670 | |||||||||||||||
11 | Nikola PavlíčkovaNikola Pavlíčkova | 05 | ZŠ J z Poděbrad Frýdek - Mí... | 0639 | |||||||||||||||
12 | Michaela TumovaMichaela Tumova | 05 | ZŠ J z Poděbrad Frýdek - Mí... | 0621 | |||||||||||||||
13 | Kateřina SlezákováKateřina Slezáková | 04 | ZŠ národního umělce Petra B... | 0619 | |||||||||||||||
14 | Thea BarcziováThea Barcziová | 05 | ZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... | 0609 | |||||||||||||||
15 | Andrea SakalovaAndrea Sakalova | 03 | ZŠ J z Poděbrad Frýdek - Mí... | 0599 | |||||||||||||||
16 | Kateřina MarkováKateřina Marková | 04 | ZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... | 0562 | |||||||||||||||
17 | Sabina KrejčíSabina Krejčí | 03 | Zš FM, ČSA 570 | 0534 | |||||||||||||||
18 | Kristýna ŠťastnáKristýna Šťastná | 05 | ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... | 0516 | |||||||||||||||
19 | Adéla DrabinováAdéla Drabinová | 05 | ZŠ národního umělce Petra B... | 0515 | |||||||||||||||
20 | Tereza NovákováTereza Nováková | 04 | ZŠ FM, Pionýrů 400 | 0497 | |||||||||||||||
21 | Helena HrůzkováHelena Hrůzková | 05 | ZŠ FM, Pionýrů 400 | 0490 | |||||||||||||||
22 | Barbora MackováBarbora Macková | 03 | ZŠ a MŠ Raškovice | 0475 | |||||||||||||||
23 | Nicol NovákováNicol Nováková | 04 | ZŠ FM, Pionýrů 400 | 0456 | |||||||||||||||
24 | Michaela PavlovováMichaela Pavlovová | 04 | ZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... | 0452 | |||||||||||||||
25 | Josefína MoravcováJosefína Moravcová | 05 | Zš FM, ČSA 570 | 0413 | |||||||||||||||
26 | Helena KresaňováHelena Kresaňová | 05 | ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... | 0400 | |||||||||||||||
27 | Tereza KocianovaTereza Kocianova | 03 | ZŠ J z Poděbrad Frýdek - Mí... | 0370 | |||||||||||||||
28 | Lucie WaloszkováLucie Waloszková | 03 | ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... | 0364 | |||||||||||||||
29 | Hana TučkováHana Tučková | 04 | ZŠ národního umělce Petra B... | 0359 | |||||||||||||||
30 | Nikola RusinováNikola Rusinová | 04 | ZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... | 0350 | |||||||||||||||
31 | Monika KoudelováMonika Koudelová | 03 | Zš FM, ČSA 570 | 0347 | |||||||||||||||
32 | Kristýna MojžíškováKristýna Mojžíšková | 03 | ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... | 0344 | |||||||||||||||
33= | Vendula AndrlováVendula Andrlová | 04 | ZŠ a MŠ Raškovice | 0340 | |||||||||||||||
33= | Ema DuškováEma Dušková | 03 | ZŠ národního umělce Petra B... | 0340 | |||||||||||||||
35 | Kateřina BánovskáKateřina Bánovská | 04 | ZŠ J z Poděbrad Frýdek - Mí... | 0331 | |||||||||||||||
36 | Adéla PodrackáAdéla Podracká | 03 | ZŠ FM, Pionýrů 400 | 0330 | |||||||||||||||
37 | Viktorie PindurováViktorie Pindurová | 04 | ZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... | 0314 | |||||||||||||||
38 | Nina GillarováNina Gillarová | 04 | ZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... | 0295 | |||||||||||||||
39 | Natálie KaraskováNatálie Karasková | 04 | ZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... | 0293 | |||||||||||||||
40 | Klára StivarováKlára Stivarová | 03 | Zš FM, ČSA 570 | 0288 | |||||||||||||||
41 | Terezie VeličkováTerezie Veličková | 05 | ZŠ FM, Pionýrů 400 | 0267 | |||||||||||||||
42= | Adéla ByrtusováAdéla Byrtusová | 05 | ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... | 0210 | |||||||||||||||
42= | Alena GarbováAlena Garbová | 03 | ZŠ a MŠ Raškovice | 0210 | |||||||||||||||
44 | Natálie HřívováNatálie Hřívová | 03 | ZŠ národního umělce Petra B... | 0165 | |||||||||||||||
45 | Viktorie JelínkováViktorie Jelínková | 04 | Zš FM, ČSA 570 | 0100 | |||||||||||||||
46= | Nicol HnidzikováNicol Hnidziková | 04 | ZŠ národního umělce Petra B... | 0000 | |||||||||||||||
46= | Natálie BačováNatálie Bačová | 04 | ZŠ FM, Pionýrů 400 | 0000 | |||||||||||||||
46= | Natálie ZláNatálie Zlá | 03 | Zš FM, ČSA 570 | 0000 | |||||||||||||||
46= | Kristýna MaťaťováKristýna Maťaťová | 04 | ZŠ a MŠ Raškovice | 0000 | |||||||||||||||
46= | Jana MarkováJana Marková | 04 | ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... | 0000 | |||||||||||||||
46= | Amalie PřibylováAmalie Přibylová | 05 | ZŠ J z Poděbrad Frýdek - Mí... | 0000 | |||||||||||||||
46= | Karolína ChrastinováKarolína Chrastinová | 03 | ZŠ FM, Pionýrů 400 | 0000 | |||||||||||||||
46= | Lucie MakulováLucie Makulová | 05 | ZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... | 0000 | |||||||||||||||
46= | Alena FojtíkováAlena Fojtíková | 05 | ZŠ národního umělce Petra B... | 0000 | |||||||||||||||
46= | Berenika ZávodnáBerenika Závodná | 03 | ZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... | 0000 | |||||||||||||||
46= | Adéla BlahutováAdéla Blahutová | 04 | ZŠ a MŠ Raškovice | 0000 | |||||||||||||||
46= | Monika VráblíkováMonika Vráblíková | 05 | ZŠ J z Poděbrad Frýdek - Mí... | 0000 | |||||||||||||||
46= | Veronika MorysováVeronika Morysová | 05 | ZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... | 0000 | |||||||||||||||
46= | Valentýna VepřekováValentýna Vepřeková | 04 | ZŠ a MŠ Raškovice | 0000 | |||||||||||||||
46= | Eva HaratykováEva Haratyková | 05 | ZŠ FM, Pionýrů 400 | 0000 | |||||||||||||||
Celkem 60 závodníků |
pohár rozhlasu - Ml. žákyně | (průběžný výsledek) |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana NingerováHana Ningerová | 07 | ZŠ Frýdlant n. O., nám T. G... | 1286 | |||||||||||||||
2 | Anna VáclavíkováAnna Václavíková | 07 | ZŠ Frýdlant n. O., nám T. G... | 1257 | |||||||||||||||
3 | Simona BlahutováSimona Blahutová | 07 | ZŠ a MŠ Raškovice | 1250 | |||||||||||||||
4 | Zuzana ŠurmanováZuzana Šurmanová | 06 | ZŠ národního umělce Petra B... | 1179 | |||||||||||||||
5 | Klára BílskáKlára Bílská | 06 | Zš FM, ČSA 570 | 1097 | |||||||||||||||
6 | Nela KolčářováNela Kolčářová | 07 | ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana... | 1076 | |||||||||||||||
7 | Barbora BystřičanováBarbora Bystřičanová | 06 | ZŠ FM, Pionýrů 400 | 1063 | |||||||||||||||
8 | Nikola ŠilbachováNikola Šilbachová | 05 | ZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... | 0956 | |||||||||||||||
9 | Hana MaštalířováHana Maštalířová | 05 | ZŠ FM, Pionýrů 400 | 0884 | |||||||||||||||
10 | Ema WostráEma Wostrá | 05 | ZŠ FM, Pionýrů 400 | 0870 | |||||||||||||||
11 | Hana OtipkováHana Otipková | 07 | ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... | 0851 | |||||||||||||||
12 | Daniela MíčkováDaniela Míčková | 05 | ZŠ a MŠ Raškovice | 0831 | |||||||||||||||
13 | Markéta PoláškováMarkéta Polášková | 06 | ZŠ národního umělce Petra B... | 0824 | |||||||||||||||
14 | Nikola BobokováNikola Boboková | 05 | ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... | 0792 | |||||||||||||||
15 | Barbora NingerováBarbora Ningerová | 07 | ZŠ Frýdlant n. O., nám T. G... | 0776 | |||||||||||||||
16 | Natálie SzuścikováNatálie Szuściková | 06 | Zš FM, ČSA 570 | 0674 | |||||||||||||||
17 | Andrea BlažkováAndrea Blažková | 06 | ZŠ Kunčice pod Ondřejníkem | 0665 | |||||||||||||||
18 | Nela GebauerováNela Gebauerová | 06 | ZŠ národního umělce Petra B... | 0640 | |||||||||||||||
19 | Elizabeth MelárováElizabeth Melárová | 06 | ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... | 0602 | |||||||||||||||
20 | Lucie MarciňováLucie Marciňová | 07 | ZŠ FM, Pionýrů 400 | 0580 | |||||||||||||||
21 | Valerie MatulováValerie Matulová | 06 | Zš FM, ČSA 570 | 0521 | |||||||||||||||
22 | Lucie JurošováLucie Jurošová | 07 | Zš FM, ČSA 570 | 0495 | |||||||||||||||
23 | Nikola CarbolováNikola Carbolová | 07 | ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana... | 0480 | |||||||||||||||
24 | Pavla PohánkováPavla Pohánková | 06 | ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana... | 0470 | |||||||||||||||
25 | Lucie ČapkováLucie Čapková | 07 | ZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... | 0463 | |||||||||||||||
26 | Monika JaníkováMonika Janíková | 05 | ZŠ národního umělce Petra B... | 0444 | |||||||||||||||
27 | Viktorie CagašováViktorie Cagašová | 06 | Zš FM, ČSA 570 | 0438 | |||||||||||||||
28 | Kateřina MuroňováKateřina Muroňová | 06 | ZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... | 0433 | |||||||||||||||
29 | Vanessa StrašilováVanessa Strašilová | 05 | ZŠ a MŠ Raškovice | 0433 | |||||||||||||||
30 | Tereza GalajdováTereza Galajdová | 07 | ZŠ národního umělce Petra B... | 0413 | |||||||||||||||
31 | Daniela HrbkováDaniela Hrbková | 06 | ZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... | 0410 | |||||||||||||||
32 | Sára LisnikováSára Lisniková | 06 | ZŠ a MŠ Raškovice | 0396 | |||||||||||||||
33 | Alexandra ZárubováAlexandra Zárubová | 06 | ZŠ FM, Pionýrů 400 | 0374 | |||||||||||||||
34= | Terezie FoltýnováTerezie Foltýnová | 06 | ZŠ a MŠ Raškovice | 0346 | |||||||||||||||
34= | Tereza PytlováTereza Pytlová | 06 | ZŠ Kunčice pod Ondřejníkem | 0346 | |||||||||||||||
36 | Markéta ProkopováMarkéta Prokopová | 06 | ZŠ Frýdlant n. O., nám T. G... | 0343 | |||||||||||||||
37 | Eliška KalivodováEliška Kalivodová | 07 | ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... | 0340 | |||||||||||||||
38 | Eva StřížováEva Střížová | 06 | ZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... | 0310 | |||||||||||||||
39 | Eliška SvobodováEliška Svobodová | 06 | ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... | 0303 | |||||||||||||||
40 | Nela KožuchováNela Kožuchová | 06 | ZŠ Frýdlant n. O., nám T. G... | 0292 | |||||||||||||||
41 | Sára KolkováSára Kolková | 05 | ZŠ národního umělce Petra B... | 0288 | |||||||||||||||
42 | Veronika CochlarováVeronika Cochlarová | 07 | ZŠ Kunčice pod Ondřejníkem | 0287 | |||||||||||||||
43 | Jana GrygaříkováJana Grygaříková | 06 | ZŠ FM, Pionýrů 400 | 0286 | |||||||||||||||
44 | Gabriela VálkováGabriela Válková | 05 | ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana... | 0283 | |||||||||||||||
45 | Adéla ChromcováAdéla Chromcová | 06 | ZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... | 0279 | |||||||||||||||
46 | Claudie MacurováClaudie Macurová | 06 | ZŠ Kunčice pod Ondřejníkem | 0265 | |||||||||||||||
47 | Veronika VětřilováVeronika Větřilová | 06 | ZŠ FM, Pionýrů 400 | 0264 | |||||||||||||||
48 | Lucie HorákováLucie Horáková | 06 | ZŠ Frýdlant n. O., nám T. G... | 0260 | |||||||||||||||
49= | Ivana DohnalováIvana Dohnalová | 05 | ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... | 0257 | |||||||||||||||
49= | Natálie BaslerováNatálie Baslerová | 07 | ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... | 0257 | |||||||||||||||
49= | Markéta GöttlicherováMarkéta Göttlicherová | 07 | ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana... | 0257 | |||||||||||||||
49= | Monika FojtíkováMonika Fojtíková | 06 | ZŠ Kunčice pod Ondřejníkem | 0257 | |||||||||||||||
49= | Taťána VrábelováTaťána Vrábelová | 07 | ZŠ a MŠ Raškovice | 0257 | |||||||||||||||
54 | Karolína StrnadlováKarolína Strnadlová | 07 | ZŠ Kunčice pod Ondřejníkem | 0233 | |||||||||||||||
55 | Valerie MichalčákováValerie Michalčáková | 05 | ZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... | 0214 | |||||||||||||||
56 | Mirka KáňováMirka Káňová | 05 | ZŠ Kunčice pod Ondřejníkem | 0212 | |||||||||||||||
57 | Hana TóthováHana Tóthová | 05 | Zš FM, ČSA 570 | 0209 | |||||||||||||||
58 | Dorota PetrováDorota Petrová | 06 | ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana... | 0194 | |||||||||||||||
59 | Anna BednárkováAnna Bednárková | 07 | ZŠ Kunčice pod Ondřejníkem | 0173 | |||||||||||||||
60 | Eliška PažičanováEliška Pažičanová | 06 | ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana... | 0157 | |||||||||||||||
61 | Zuzana CarbolováZuzana Carbolová | 06 | ZŠ národního umělce Petra B... | 0126 | |||||||||||||||
62 | Sára JavorováSára Javorová | 06 | ZŠ a MŠ Raškovice | 0087 | |||||||||||||||
63 | Denisa PivoňkováDenisa Pivoňková | 07 | ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana... | 0069 | |||||||||||||||
64 | Jolana BosákováJolana Bosáková | 05 | ZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... | 0048 | |||||||||||||||
65= | Sára HochelováSára Hochelová | 06 | Zš FM, ČSA 570 | 0000 | |||||||||||||||
65= | Stella KlimánkováStella Klimánková | 07 | ZŠ národního umělce Petra B... | 0000 | |||||||||||||||
65= | Lukia KratochvílováLukia Kratochvílová | 05 | ZŠ Frýdlant n. O., nám T. G... | 0000 | |||||||||||||||
65= | Magdaléna SýkorováMagdaléna Sýkorová | 05 | ZŠ Frýdlant n. O., nám T. G... | 0000 | |||||||||||||||
65= | Nela TobolováNela Tobolová | 06 | ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana... | 0000 | |||||||||||||||
65= | Elen KociánováElen Kociánová | 05 | ZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... | 0000 | |||||||||||||||
65= | Michaela LorencováMichaela Lorencová | 07 | ZŠ Kunčice pod Ondřejníkem | 0000 | |||||||||||||||
65= | Tereza KukielkováTereza Kukielková | 05 | Zš FM, ČSA 570 | 0000 | |||||||||||||||
65= | Adriana ŠochováAdriana Šochová | 06 | ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana... | 0000 | |||||||||||||||
Celkem 73 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)
Finále (čt, 9.5.2019 - 08:00) in progress | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Elizabeth MelárováElizabeth Melárová
ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... |
06 | 11 | 45.77 | 0.0 | 426.00 | |||||||||||||
2 |
Simona BlahutováSimona Blahutová
ZŠ a MŠ Raškovice |
07 | 1 | 41.70 | 0.0 | 376.00 | |||||||||||||
3 |
Markéta PoláškováMarkéta Polášková
ZŠ národního umělce Petra B... |
06 | 15 | 41.61 | 0.0 | 375.00 | |||||||||||||
4 |
Markéta ProkopováMarkéta Prokopová
ZŠ Frýdlant n. O., nám T. G... |
06 | 16 | 39.00 | 0.0 | 343.00 | |||||||||||||
5 |
Vanessa StrašilováVanessa Strašilová
ZŠ a MŠ Raškovice |
05 | 17 | 36.39 | 0.0 | 311.00 | |||||||||||||
6 |
Nela GebauerováNela Gebauerová
ZŠ národního umělce Petra B... |
06 | 4 | 36.15 | 0.0 | 309.00 | |||||||||||||
7 |
Eliška SvobodováEliška Svobodová
ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... |
06 | 19 | 35.71 | 0.0 | 303.00 | |||||||||||||
8 |
Jana GrygaříkováJana Grygaříková
ZŠ FM, Pionýrů 400 |
06 | 5 | 34.26 | 0.0 | 286.00 | |||||||||||||
9 |
Gabriela VálkováGabriela Válková
ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana... |
05 | 21 | 34.01 | 0.0 | 283.00 | |||||||||||||
10 |
Adéla ChromcováAdéla Chromcová
ZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... |
06 | 7 | 33.71 | 0.0 | 279.00 | |||||||||||||
11 |
Ivana DohnalováIvana Dohnalová
ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... |
05 | 3 | 32.66 | 0.0 | 267.00 | |||||||||||||
12 |
Veronika VětřilováVeronika Větřilová
ZŠ FM, Pionýrů 400 |
06 | 22 | 32.45 | 0.0 | 264.00 | |||||||||||||
13 |
Lucie HorákováLucie Horáková
ZŠ Frýdlant n. O., nám T. G... |
06 | 6 | 32.14 | 0.0 | 260.00 | |||||||||||||
14 |
Lucie JurošováLucie Jurošová
Zš FM, ČSA 570 |
07 | 8 | 30.85 | 0.0 | 245.00 | |||||||||||||
15 |
Sára KolkováSára Kolková
ZŠ národního umělce Petra B... |
05 | 9 | 29.91 | 0.0 | 234.00 | |||||||||||||
16 |
Karolína StrnadlováKarolína Strnadlová
ZŠ Kunčice pod Ondřejníkem |
07 | 18 | 29.81 | 0.0 | 233.00 | |||||||||||||
17 |
Valerie MichalčákováValerie Michalčáková
ZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... |
05 | 12 | 28.18 | 0.0 | 214.00 | |||||||||||||
18 |
Nela KožuchováNela Kožuchová
ZŠ Frýdlant n. O., nám T. G... |
06 | 10 | 27.85 | 0.0 | 210.00 | |||||||||||||
19 |
Hana TóthováHana Tóthová
Zš FM, ČSA 570 |
05 | 20 | 27.74 | 0.0 | 209.00 | |||||||||||||
20 |
Nikola CarbolováNikola Carbolová
ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana... |
07 | 27.11 | 0.0 | 201.00 | ||||||||||||||
21 |
Kateřina MuroňováKateřina Muroňová
ZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... |
06 | 13 | 24.46 | 0.0 | 171.00 | |||||||||||||
22 |
Denisa PivoňkováDenisa Pivoňková
ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana... |
07 | 14 | 22.24 | 0.0 | 146.00 | |||||||||||||
23 |
Veronika CochlarováVeronika Cochlarová
ZŠ Kunčice pod Ondřejníkem |
07 | 2 | 20.51 | 0.0 | 126.00 | |||||||||||||
Celkem 23 závodníků |
Celkový bodový stav - Žáci |
---|
Umí. | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | {8} | 1558 | |||||||||||||||||
2 | {8} | 1307 | |||||||||||||||||
3 | {8} | 1262 | |||||||||||||||||
4 | {8} | 1237 | |||||||||||||||||
5 | {8} | 1222 | |||||||||||||||||
6 | {8} | 1039 | |||||||||||||||||
7 | {8} | 1011 | |||||||||||||||||
8 | {8} | 995 | |||||||||||||||||
9 | {8} | 958 | |||||||||||||||||
10 | {8} | 940 | |||||||||||||||||
11 | {8} | 828 | |||||||||||||||||
12 | {8} | 826 | |||||||||||||||||
13 | {8} | 799 | |||||||||||||||||
14 | {8} | 787 | |||||||||||||||||
15 | {8} | 780 | |||||||||||||||||
16 | {8} | 774 | |||||||||||||||||
17 | {8} | 750 | |||||||||||||||||
18 | {8} | 745 | |||||||||||||||||
19 | {8} | 742 | |||||||||||||||||
20 | {8} | 739 | |||||||||||||||||
21 | {8} | 735 | |||||||||||||||||
22 | {8} | 701 | |||||||||||||||||
23 | {8} | 682 | |||||||||||||||||
24 | {8} | 650 | |||||||||||||||||
24 | {8} | 650 | |||||||||||||||||
26 | {8} | 647 | |||||||||||||||||
27 | {8} | 642 | |||||||||||||||||
28 | {8} | 636 | |||||||||||||||||
29 | {8} | 621 | |||||||||||||||||
30 | {8} | 584 | |||||||||||||||||
31 | {8} | 575 | |||||||||||||||||
32 | {8} | 537 | |||||||||||||||||
33 | {8} | 462 | |||||||||||||||||
34 | {8} | 432 | |||||||||||||||||
35 | {8} | 425 | |||||||||||||||||
36 | {8} | 422 | |||||||||||||||||
37 | {8} | 421 | |||||||||||||||||
38 | {8} | 416 | |||||||||||||||||
39 | {8} | 405 | |||||||||||||||||
40 | {8} | 401 | |||||||||||||||||
41 | {8} | 400 | |||||||||||||||||
42 | {8} | 397 | |||||||||||||||||
43 | {8} | 392 | |||||||||||||||||
44 | {8} | 377 | |||||||||||||||||
45 | {8} | 375 | |||||||||||||||||
46 | {8} | 364 | |||||||||||||||||
47 | {8} | 353 | |||||||||||||||||
48 | {8} | 352 | |||||||||||||||||
49 | {8} | 347 | |||||||||||||||||
50 | {8} | 343 | |||||||||||||||||
51 | {8} | 331 | |||||||||||||||||
51 | {8} | 331 | |||||||||||||||||
53 | {8} | 315 | |||||||||||||||||
54 | {8} | 276 | |||||||||||||||||
54 | {8} | 276 | |||||||||||||||||
56 | {8} | 250 | |||||||||||||||||
57 | {8} | 204 | |||||||||||||||||
58 | {8} | 196 | |||||||||||||||||
59 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
59 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
59 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
59 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
59 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
59 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
59 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
59 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
59 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
59 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
59 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
59 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
59 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
59 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
59 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
59 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
Celkem 74 závodníků |
Celkový bodový stav - Ml. žáci |
---|
Umí. | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | {8} | 954 | |||||||||||||||||
2 | {8} | 911 | |||||||||||||||||
3 | {8} | 905 | |||||||||||||||||
4 | {8} | 854 | |||||||||||||||||
5 | {8} | 787 | |||||||||||||||||
6 | {8} | 767 | |||||||||||||||||
7 | {8} | 753 | |||||||||||||||||
8 | {8} | 698 | |||||||||||||||||
9 | {8} | 670 | |||||||||||||||||
10 | {8} | 661 | |||||||||||||||||
11 | {8} | 633 | |||||||||||||||||
12 | {8} | 627 | |||||||||||||||||
13 | {8} | 616 | |||||||||||||||||
14 | {8} | 609 | |||||||||||||||||
15 | {8} | 608 | |||||||||||||||||
16 | {8} | 600 | |||||||||||||||||
17 | {8} | 570 | |||||||||||||||||
18 | {8} | 569 | |||||||||||||||||
19 | {8} | 546 | |||||||||||||||||
20 | {8} | 513 | |||||||||||||||||
21 | {8} | 467 | |||||||||||||||||
22 | {8} | 464 | |||||||||||||||||
23 | {8} | 431 | |||||||||||||||||
24 | {8} | 420 | |||||||||||||||||
25 | {8} | 409 | |||||||||||||||||
26 | {8} | 408 | |||||||||||||||||
27 | {8} | 403 | |||||||||||||||||
28 | {8} | 386 | |||||||||||||||||
29 | {8} | 352 | |||||||||||||||||
30 | {8} | 333 | |||||||||||||||||
31 | {8} | 314 | |||||||||||||||||
32 | {8} | 308 | |||||||||||||||||
33 | {8} | 297 | |||||||||||||||||
34 | {8} | 276 | |||||||||||||||||
34 | {8} | 276 | |||||||||||||||||
36 | {8} | 269 | |||||||||||||||||
37 | {8} | 263 | |||||||||||||||||
38 | {8} | 256 | |||||||||||||||||
38 | {8} | 256 | |||||||||||||||||
40 | {8} | 253 | |||||||||||||||||
41 | {8} | 250 | |||||||||||||||||
42 | {8} | 246 | |||||||||||||||||
43 | {8} | 245 | |||||||||||||||||
44 | {8} | 240 | |||||||||||||||||
45 | {8} | 235 | |||||||||||||||||
46 | {8} | 233 | |||||||||||||||||
47 | {8} | 225 | |||||||||||||||||
48 | {8} | 220 | |||||||||||||||||
49 | {8} | 214 | |||||||||||||||||
49 | {8} | 214 | |||||||||||||||||
51 | {8} | 203 | |||||||||||||||||
52 | {8} | 177 | |||||||||||||||||
53 | {8} | 161 | |||||||||||||||||
54 | {8} | 141 | |||||||||||||||||
55 | {8} | 119 | |||||||||||||||||
55 | {8} | 119 | |||||||||||||||||
57 | {8} | 117 | |||||||||||||||||
58 | {8} | 103 | |||||||||||||||||
59 | {8} | 90 | |||||||||||||||||
60 | {8} | 66 | |||||||||||||||||
61 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
61 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
61 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
61 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
61 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
61 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
61 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
61 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
61 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
61 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
61 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
61 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
61 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
61 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
61 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
61 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
61 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
Celkem 77 závodníků |
Celkový bodový stav - Žákyně |
---|
Umí. | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | {8} | 1625 | |||||||||||||||||
2 | {8} | 1371 | |||||||||||||||||
3 | {8} | 1206 | |||||||||||||||||
4 | {8} | 1165 | |||||||||||||||||
5 | {8} | 1162 | |||||||||||||||||
6 | {8} | 932 | |||||||||||||||||
7 | {8} | 882 | |||||||||||||||||
8 | {8} | 843 | |||||||||||||||||
9 | {8} | 693 | |||||||||||||||||
10 | {8} | 670 | |||||||||||||||||
11 | {8} | 639 | |||||||||||||||||
12 | {8} | 621 | |||||||||||||||||
13 | {8} | 619 | |||||||||||||||||
14 | {8} | 609 | |||||||||||||||||
15 | {8} | 599 | |||||||||||||||||
16 | {8} | 562 | |||||||||||||||||
17 | {8} | 534 | |||||||||||||||||
18 | {8} | 516 | |||||||||||||||||
19 | {8} | 515 | |||||||||||||||||
20 | {8} | 497 | |||||||||||||||||
21 | {8} | 490 | |||||||||||||||||
22 | {8} | 475 | |||||||||||||||||
23 | {8} | 456 | |||||||||||||||||
24 | {8} | 452 | |||||||||||||||||
25 | {8} | 413 | |||||||||||||||||
26 | {8} | 400 | |||||||||||||||||
27 | {8} | 370 | |||||||||||||||||
28 | {8} | 364 | |||||||||||||||||
29 | {8} | 359 | |||||||||||||||||
30 | {8} | 350 | |||||||||||||||||
31 | {8} | 347 | |||||||||||||||||
32 | {8} | 344 | |||||||||||||||||
33 | {8} | 340 | |||||||||||||||||
33 | {8} | 340 | |||||||||||||||||
35 | {8} | 331 | |||||||||||||||||
36 | {8} | 330 | |||||||||||||||||
37 | {8} | 314 | |||||||||||||||||
38 | {8} | 295 | |||||||||||||||||
39 | {8} | 293 | |||||||||||||||||
40 | {8} | 288 | |||||||||||||||||
41 | {8} | 267 | |||||||||||||||||
42 | {8} | 210 | |||||||||||||||||
42 | {8} | 210 | |||||||||||||||||
44 | {8} | 165 | |||||||||||||||||
45 | {8} | 100 | |||||||||||||||||
46 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
46 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
46 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
46 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
46 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
46 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
46 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
46 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
46 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
46 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
46 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
46 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
46 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
46 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
46 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
Celkem 60 závodníků |
Celkový bodový stav - Ml. žákyně |
---|
Umí. | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | {8} | 1286 | |||||||||||||||||
2 | {8} | 1257 | |||||||||||||||||
3 | {8} | 1250 | |||||||||||||||||
4 | {8} | 1179 | |||||||||||||||||
5 | {8} | 1097 | |||||||||||||||||
6 | {8} | 1076 | |||||||||||||||||
7 | {8} | 1063 | |||||||||||||||||
8 | {8} | 956 | |||||||||||||||||
9 | {8} | 884 | |||||||||||||||||
10 | {8} | 870 | |||||||||||||||||
11 | {8} | 851 | |||||||||||||||||
12 | {8} | 831 | |||||||||||||||||
13 | {8} | 824 | |||||||||||||||||
14 | {8} | 792 | |||||||||||||||||
15 | {8} | 776 | |||||||||||||||||
16 | {8} | 674 | |||||||||||||||||
17 | {8} | 665 | |||||||||||||||||
18 | {8} | 640 | |||||||||||||||||
19 | {8} | 602 | |||||||||||||||||
20 | {8} | 580 | |||||||||||||||||
21 | {8} | 521 | |||||||||||||||||
22 | {8} | 495 | |||||||||||||||||
23 | {8} | 480 | |||||||||||||||||
24 | {8} | 470 | |||||||||||||||||
25 | {8} | 463 | |||||||||||||||||
26 | {8} | 444 | |||||||||||||||||
27 | {8} | 438 | |||||||||||||||||
28 | {8} | 433 | |||||||||||||||||
28 | {8} | 433 | |||||||||||||||||
30 | {8} | 413 | |||||||||||||||||
31 | {8} | 410 | |||||||||||||||||
32 | {8} | 396 | |||||||||||||||||
33 | {8} | 374 | |||||||||||||||||
34 | {8} | 346 | |||||||||||||||||
34 | {8} | 346 | |||||||||||||||||
36 | {8} | 343 | |||||||||||||||||
37 | {8} | 340 | |||||||||||||||||
38 | {8} | 310 | |||||||||||||||||
39 | {8} | 303 | |||||||||||||||||
40 | {8} | 292 | |||||||||||||||||
41 | {8} | 288 | |||||||||||||||||
42 | {8} | 287 | |||||||||||||||||
43 | {8} | 286 | |||||||||||||||||
44 | {8} | 283 | |||||||||||||||||
45 | {8} | 279 | |||||||||||||||||
46 | {8} | 265 | |||||||||||||||||
47 | {8} | 264 | |||||||||||||||||
48 | {8} | 260 | |||||||||||||||||
49 | {8} | 257 | |||||||||||||||||
49 | {8} | 257 | |||||||||||||||||
49 | {8} | 257 | |||||||||||||||||
49 | {8} | 257 | |||||||||||||||||
49 | {8} | 257 | |||||||||||||||||
54 | {8} | 233 | |||||||||||||||||
55 | {8} | 214 | |||||||||||||||||
56 | {8} | 212 | |||||||||||||||||
57 | {8} | 209 | |||||||||||||||||
58 | {8} | 194 | |||||||||||||||||
59 | {8} | 173 | |||||||||||||||||
60 | {8} | 157 | |||||||||||||||||
61 | {8} | 126 | |||||||||||||||||
62 | {8} | 87 | |||||||||||||||||
63 | {8} | 69 | |||||||||||||||||
64 | {8} | 48 | |||||||||||||||||
65 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
65 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
65 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
65 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
65 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
65 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
65 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
65 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
65 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
Celkem 73 závodníků |