výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Frýdek-Místek Kategorie III a IV

TJ Slezan Frýdek-Místek (9. 5. 2019)

1000 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 9.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš KunčíkLukáš Kunčík 05 ZŠ El.Krásnohorské 2254 Frýdek-MístekZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... 11 3:17.30 505.00
2 Daniel HejděnecDaniel Hejděnec 06 Zš FM, ČSA 570Zš FM, ČSA 570 9 3:26.42 429.00
3 Tomáš ZatloukalTomáš Zatloukal 05 ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400 1 3:27.55 420.00
4 Jan JedličkaJan Jedlička 05 ZŠ El.Krásnohorské 2254 Frýdek-MístekZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... 10 3:32.30 383.00
5 Šimon BittnerŠimon Bittner 06 ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400 7 3:34.50 366.00
6 Jaroslav BožoňJaroslav Božoň 05 ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana Čapka 2555ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana... 8 3:36.42 352.00
7 Adam ChovančíkAdam Chovančík 07 ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400 5 3:36.91 349.00
8 Filip VeselýFilip Veselý 06 ZŠ národního umělce Petra Bezruče, F-MZŠ národního umělce Petra B... 13 3:41.73 314.00
9 Ondřej MoravecOndřej Moravec 07 ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - Místek 738 02ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... 12 3:48.91 266.00
10 Matouš MarekMatouš Marek 05 Zš FM, ČSA 570Zš FM, ČSA 570 3 3:50.56 256.00
11 Lubomír KahánekLubomír Kahánek 07 ZŠ národního umělce Petra Bezruče, F-MZŠ národního umělce Petra B... 4 4:11.07 141.00
12 David SmyčekDavid Smyček 05 ZŠ národního umělce Petra Bezruče, F-MZŠ národního umělce Petra B... 2 4:13.35 130.00
13 Vladimír HandlVladimír Handl 07 ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, LískovecZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Lísk... 6 4:34.35 50.00
Celkem 13 závodníků
Běh 02 (čt, 9.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan KlimasJan Klimas 06 ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana Čapka 2555ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana... 7 3:19.70 484.00
2 Jakub JanyšJakub Janyš 07 ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, LískovecZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Lísk... 6 3:20.09 481.00
3 Michal MetzMichal Metz 05 ZŠ El.Krásnohorské 2254 Frýdek-MístekZŠ El.Krásnohorské 2254 Fr... 11 3:23.50 452.00
4 Matouš KonopáčMatouš Konopáč 05 ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, LískovecZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Lísk... 8 3:31.52 389.00
5 Filip ČapčuchFilip Čapčuch 06 ZŠ a MŠ RaškoviceZŠ a MŠ Raškovice 2 3:44.29 297.00
6 Dominik DorociakDominik Dorociak 06 ZŠ a MŠ RaškoviceZŠ a MŠ Raškovice 5 3:44.40 296.00
7 Šimon ČermákŠimon Čermák 06 ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - Místek 738 02ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... 3 3:45.83 286.00
8 Jiří DohnalJiří Dohnal 05 ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - Místek 738 02ZŠ 1. máje 1700, Frýdek - M... 4 3:45.90 286.00
9 Štěpán MenšíkŠtěpán Menšík 06 ZŠ Kunčice pod OndřejníkemZŠ Kunčice pod Ondřejníkem 10 3:50.99 253.00
10 Tomáš VelčovskýTomáš Velčovský 06 ZŠ a MŠ RaškoviceZŠ a MŠ Raškovice 14 3:51.46 250.00
11 Ondřej BeránekOndřej Beránek 06 ZŠ Kunčice pod OndřejníkemZŠ Kunčice pod Ondřejníkem 1 4:03.38 180.00
12 Marek KovalMarek Koval 06 ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana Čapka 2555ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana... 9 4:05.39 170.00
13 Daniel ŠrámekDaniel Šrámek 06 ZŠ Kunčice pod OndřejníkemZŠ Kunčice pod Ondřejníkem 12 4:07.13 161.00
14 Filip UrbanFilip Urban 06 Zš FM, ČSA 570Zš FM, ČSA 570 13 4:09.08 151.00
Celkem 14 závodníků