Oddílové závody žactva
Pardubice (25. 2. 2019)60 m - Dorostenci
(po, 25.2.2019 - 16:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan ValášekJan Valášek | 03 | AC Pardubice | 07.9 | |||||||||||||||
2 | Šimon KovářŠimon Kovář | 03 | AC Pardubice | 08.8 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
60 m - Žáci
(po, 25.2.2019 - 16:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej ŠpačekOndřej Špaček | 05 | AC Pardubice | 08.7 | |||||||||||||||
2 | Tomáš NavrátilTomáš Navrátil | 04 | AC Pardubice | 08.8 | |||||||||||||||
3 | Adam OutrataAdam Outrata | 04 | AC Pardubice | 09.0 | |||||||||||||||
4 | Tomáš DvořáčekTomáš Dvořáček | 04 | AC Pardubice | 09.0 | |||||||||||||||
5 | Štěpán ŠkodaŠtěpán Škoda | 05 | AC Pardubice | 10.9 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m - Ml. žáci
(po, 25.2.2019 - 16:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Václav NěmečekVáclav Němeček | 06 | AC Pardubice | 08.3 | |||||||||||||||
2 | Pavel MistríkPavel Mistrík | 06 | AC Pardubice | 09.2 | |||||||||||||||
3 | Matěj BělohlavMatěj Bělohlav | 06 | AC Pardubice | 10.4 | |||||||||||||||
4 | Tomáš PáleníkTomáš Páleník | 08 | AC Pardubice | 10.6 | |||||||||||||||
5 | Daniel ProrokDaniel Prorok | 07 | AC Pardubice | 10.8 | |||||||||||||||
6 | Štěpán ŠkodaŠtěpán Škoda | 05 | AC Pardubice | 10.9 | |||||||||||||||
7 | Lukáš KrejčíkLukáš Krejčík | 06 | AC Pardubice | 11.7 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m - Dorostenky
(po, 25.2.2019 - 16:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna DemlováKristýna Demlová | 03 | AC Pardubice | 08.3 | |||||||||||||||
2 | Kateřina MistrikováKateřina Mistriková | 03 | AC Pardubice | 08.7 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
60 m - Žákyně
(po, 25.2.2019 - 16:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lenka KonstantinovováLenka Konstantinovová | 05 | AC Pardubice | 08.2 | |||||||||||||||
2 | Nikola HorákováNikola Horáková | 04 | AC Pardubice | 08.5 | |||||||||||||||
3 | Lucie WeinzettlováLucie Weinzettlová | 04 | AC Pardubice | 08.9 | |||||||||||||||
4 | Zdara PezinkováZdara Pezinková | 04 | AC Pardubice | 09.0 | |||||||||||||||
5 | Markéta ŠkuligováMarkéta Škuligová | 04 | AC Pardubice | 09.0 | |||||||||||||||
6 | Marie JanovskáMarie Janovská | 06 | AC Pardubice | 09.1 | |||||||||||||||
7 | Klára VojtěchováKlára Vojtěchová | 05 | AC Pardubice | 09.1 | |||||||||||||||
8 | Šárka ProkopováŠárka Prokopová | 05 | AC Pardubice | 09.2 | |||||||||||||||
9 | Mariana NovotnáMariana Novotná | 04 | AC Pardubice | 09.3 | |||||||||||||||
10 | Anežka DvořáčkováAnežka Dvořáčková | 04 | AC Pardubice | 09.5 | |||||||||||||||
11 | Sára ValáškováSára Valášková | 05 | AC Pardubice | 09.8 | |||||||||||||||
12 | Katarina Al MonasyKatarina Al Monasy | 04 | AC Pardubice | 09.8 | |||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
60 m - Ml. žákyně
(po, 25.2.2019 - 16:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina HanušováKateřina Hanušová | 06 | AC Pardubice | 09.0 | |||||||||||||||
2 | Andrea PiskačováAndrea Piskačová | 06 | AC Pardubice | 09.2 | |||||||||||||||
3 | Lucie ManychováLucie Manychová | 07 | AC Pardubice | 09.4 | |||||||||||||||
4 | Simona KalováSimona Kalová | 06 | AC Pardubice | 09.4 | |||||||||||||||
5 | Daniela SmolíkováDaniela Smolíková | 06 | AC Pardubice | 09.7 | |||||||||||||||
6 | Michaela SmolíkováMichaela Smolíková | 06 | AC Pardubice | 09.7 | |||||||||||||||
7 | Elen BrožováElen Brožová | 06 | AC Pardubice | 09.7 | |||||||||||||||
8 | Natálie DedíkováNatálie Dedíková | 07 | AC Pardubice | 09.8 | |||||||||||||||
9 | Anna BurkoňováAnna Burkoňová | 07 | AC Pardubice | 09.8 | |||||||||||||||
10 | Nela BisováNela Bisová | 07 | AC Pardubice | 09.8 | |||||||||||||||
11 | Veronika FantováVeronika Fantová | 06 | AC Pardubice | 09.9 | |||||||||||||||
12 | Natálie KrpálkováNatálie Krpálková | 07 | AC Pardubice | 09.9 | |||||||||||||||
13 | Kateřina ČerníkováKateřina Černíková | 07 | AC Pardubice | 09.9 | |||||||||||||||
14 | Kateřina SvačinováKateřina Svačinová | 07 | AC Pardubice | 09.9 | |||||||||||||||
15 | Edita PozlerováEdita Pozlerová | 07 | AC Pardubice | 10.0 | |||||||||||||||
16 | Michaela VýbornáMichaela Výborná | 06 | AC Pardubice | 10.0 | |||||||||||||||
17 | Tereza PtáčkováTereza Ptáčková | 06 | AC Pardubice | 10.1 | |||||||||||||||
18 | Monika ZemkováMonika Zemková | 07 | AC Pardubice | 10.3 | |||||||||||||||
19 | Ema ŠtědráEma Štědrá | 07 | AC Pardubice | 10.4 | |||||||||||||||
20 | Olga SládkováOlga Sládková | 06 | AC Pardubice | 10.4 | |||||||||||||||
21 | Barbora ŘádkováBarbora Řádková | 06 | AC Pardubice | 10.4 | |||||||||||||||
22 | Hana UrbánkováHana Urbánková | 06 | AC Pardubice | 10.4 | |||||||||||||||
23 | Tereza NovákováTereza Nováková | 07 | AC Pardubice | 10.5 | |||||||||||||||
24 | Tereza MartinikováTereza Martiniková | 07 | AC Pardubice | 10.9 | |||||||||||||||
25 | Martina KmentováMartina Kmentová | 07 | AC Pardubice | 10.9 | |||||||||||||||
Celkem 25 závodníků |
skok o tyči - Žáci
(po, 25.2.2019 - 16:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 2,18 2,38 2,58 2,78 2,88 2,98 3,08 3,18 3,28 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Matěj NovosadMatěj Novosad
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
04 | 3.18 | -xooxooxxooxoxxx | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
skok o tyči - Dorostenky
(po, 25.2.2019 - 16:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Klára SvobodováKlára Svobodová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
03 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
skok daleký - Dorostenci
(po, 25.2.2019 - 17:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan ValášekJan Valášek
AC Pardubice |
03 | 5.02 | 4.77 | x | 5.02 | 5.02 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
2 |
Šimon KovářŠimon Kovář
AC Pardubice |
03 | 4.83 | 4.55 | 4.70 | 4.83 | 4.83 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Celkem 2 závodníků |
skok daleký - Žáci
(po, 25.2.2019 - 17:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš NavrátilTomáš Navrátil
AC Pardubice |
04 | 4.58 | 0.0 | |||||||||||||||
2 |
Ondřej ŠpačekOndřej Špaček
AC Pardubice |
05 | 4.50 | 0.0 | |||||||||||||||
3 |
Tomáš DvořáčekTomáš Dvořáček
AC Pardubice |
04 | 4.05 | 0.0 | |||||||||||||||
4 |
Štěpán ŠkodaŠtěpán Škoda
AC Pardubice |
05 | 3.06 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok daleký - Ml. žáci
(po, 25.2.2019 - 17:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Václav NěmečekVáclav Němeček
AC Pardubice |
06 | 4.36 | 4.36 | x | 4.10 | 4.36 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
2 |
Pavel MistríkPavel Mistrík
AC Pardubice |
06 | 3.87 | 3.77 | 3.87 | x | 3.87 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
3 |
Daniel ProrokDaniel Prorok
AC Pardubice |
07 | 3.39 | 3.39 | x | x | 3.39 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
4 |
Tomáš PáleníkTomáš Páleník
AC Pardubice |
08 | 3.27 | 3.05 | x | 3.27 | 3.27 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
5 |
Matěj BělohlavMatěj Bělohlav
AC Pardubice |
06 | 2.56 | x | x | 2.56 | 2.56 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
6 |
Lukáš KrejčíkLukáš Krejčík
AC Pardubice |
06 | 2.49 | 2.25 | 2.49 | x | 2.49 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Celkem 6 závodníků |
skok daleký - Dorostenky
(po, 25.2.2019 - 17:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kateřina MistrikováKateřina Mistriková
AC Pardubice |
03 | 4.50 | 0.0 | |||||||||||||||
2 |
Kristýna DemlováKristýna Demlová
AC Pardubice |
03 | 3.70 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
skok daleký - Žákyně
(po, 25.2.2019 - 17:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Zdara PezinkováZdara Pezinková
AC Pardubice |
04 | 4.58 | 4.58 | 4.29 | 4.55 | 4.58 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
2 |
Klára VojtěchováKlára Vojtěchová
AC Pardubice |
05 | 4.22 | 4.03 | 4.22 | x | 4.22 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
3 |
Lenka KonstantinovováLenka Konstantinovová
AC Pardubice |
05 | 3.90 | x | x | 3.90 | 3.90 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
4 |
Nikola HorákováNikola Horáková
AC Pardubice |
04 | 3.86 | 3.79 | 3.86 | x | 3.86 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
5 |
Markéta ŠkuligováMarkéta Škuligová
AC Pardubice |
04 | 3.79 | 3.79 | 3.52 | x | 3.79 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
6 |
Lucie WeinzettlováLucie Weinzettlová
AC Pardubice |
04 | 3.79 | 3.79 | x | x | 3.79 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
7 |
Anežka DvořáčkováAnežka Dvořáčková
AC Pardubice |
04 | 3.65 | 3.07 | 2.77 | 3.65 | 3.65 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
8 |
Sára ValáškováSára Valášková
AC Pardubice |
05 | 3.25 | 3.25 | x | x | 3.25 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
9 |
Katarina Al MonasyKatarina Al Monasy
AC Pardubice |
04 | 3.22 | x | 3.22 | 2.81 | 3.22 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
10 |
Mariana NovotnáMariana Novotná
AC Pardubice |
04 | 3.03 | 3.03 | x | x | 3.03 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Marie JanovskáMarie Janovská
AC Pardubice |
06 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||||
Šárka ProkopováŠárka Prokopová
AC Pardubice |
05 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||||
Celkem 12 závodníků |