Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Májové závody

Frýdek-Místek (1. 5. 2019)

skok vysoký - Žáci

(st, 1.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.251.301.341.381.421.451.481.511.541.57
1 363 Martin BousekMartin Bousek
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
05 1 1.54 --oooooxoxxoxxx
2 233 Jakub ŠkapaJakub Škapa
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 3 1.51 -oooooooxxx
3 629 Ondřej SamiecOndřej Samiec
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 2 1.48 -ooooooxxx
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci

(st, 1.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.151.201.251.301.341.381.421.451.481.511.541.571.60
1 10 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 1 1.54 --oooooooxxoxxo-xxx
2 18 Josef JuřenaJosef Juřena
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 3 1.42 -xoooooxoxxx
3 188 Pavel EbrPavel Ebr
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 14 1.38 ooooooxxx
4 129 Nikolas Spiros PapadimitriuNikolas Spiros Papadimitriu
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
06 6 1.38 oxoxxoxooxoxxx
5 456 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 4 1.34 xoooooxxx
6 25 Matěj MelčákMatěj Melčák
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 5 1.34 ooooxxoxxx
7 35 Šimon VeselýŠimon Veselý
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 8 1.30 oxxoxoxxoxxx
8 239 Sebastian VelikýSebastian Veliký
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 16 1.25 oooxxx
9 198 Tobiáš HelsteinTobiáš Helstein
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 10 1.20 xooxxx
10 758 Petr HeczkoPetr Heczko
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 2 1.20 xxxoxxx
11= 203 Jakub JányšJakub Jányš
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 11 1.20 oxxoxxx
11= 231 Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 13 1.20 oxxoxxx
13 216 Vojtěch NovákVojtěch Novák
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 9 1.20 xxoxxoxxx
14= 213 Tomáš MrázekTomáš Mrázek
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 12 1.15 oxxx
14= 445 Filip JarolímFilip Jarolím
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 15 1.15 oxxx
628 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 7 NM xxx
Celkem 16 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(st, 1.5.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.201.251.301.341.381.411.441.471.501.531.561.60
1 98 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 12 1.56 --oooooooooxxx
2 662 Zina PindorováZina Pindorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 9 1.53 --ooooooxxooxxx
3 641 Zuzana CiencalováZuzana Ciencalová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 3 1.47 oooooooxxoxxx
4 586 Veronika SchlischkováVeronika Schlischková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 14 1.41 oooooxoxxx
5 340 Karolína VilčkováKarolína Vilčková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 1.41 -oooxoxxoxxx
6 636 Eva AdámkováEva Adámková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 1 1.41 ooooxxoxxoxxx
7 637 Anežka BojkováAnežka Bojková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 2 1.34 oooxoxxx
8 90 Lucie SchwarzbachováLucie Schwarzbachová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 11 1.34 xoxooxxoxxx
9= 274 Hana KarpováHana Karpová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 4 1.30 oooxxx
9= 417 Ema KlimánkováEma Klimánková
SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s.
05 5 1.30 oooxxx
11 89 Barbora SasínováBarbora Sasínová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 10 1.30 oxxoxxoxxx
12 286 Lucie KrasulováLucie Krasulová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 6 1.25 ooxxx
13 303 Daniela MíčkováDaniela Míčková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 8 1.25 xoxoxxx
14 175 Tereza VavřínováTereza Vavřínová
Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín
05 13 1.20 xoxxx
249 Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 NM xxx
Celkem 15 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(st, 1.5.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.101.151.201.251.301.341.381.411.441.471.50
1 119 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková
ASK BlanskoASK Blansko
06 19 1.44 ---ooooooxxx
2 317 Markéta PoláškováMarkéta Polášková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 14 1.41 ooooooxxoxoxxx
3 534 Lucie RuferováLucie Ruferová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 18 1.38 ooooooxxoxxx
4 530 Petra PoštulkováPetra Poštulková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 17 1.30 oooooxxx
5 418 Adéla KuchaříkováAdéla Kuchaříková
SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s.
07 4 1.30 xxxxxoxxx
6= 657 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 5 1.30 ooooxxoxxx
6= 334 Anna VáclavíkováAnna Václavíková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 1.30 ooooxxoxxx
8 260 Lea ErmisováLea Ermisová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 15 1.30 oxoxoxoxxoxxx
9 277 Nela KolčářováNela Kolčářová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 16 1.25 xooxoxoxxx
10 589 Sophie SteuerováSophie Steuerová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 13 1.25 oooxxoxxx
11 582 Natálie NovákováNatálie Nováková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 8 1.20 oooxxx
12 81 Patricie PešlováPatricie Pešlová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 10 1.20 xoooxxx
13 536 Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 12 1.20 ooxoxxx
14= 76 Hana MošťkováHana Mošťková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 6 1.15 ooxxx
14= 56 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 3 1.15 ooxxx
16 309 Barbora NingerováBarbora Ningerová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 7 1.15 xoxoxxx
17 145 Amálie PastrnkováAmálie Pastrnková
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
07 9 1.10 xxo
18 147 Eliška PohlováEliška Pohlová
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
07 11 0.00 xxx
133 Eliška BártováEliška Bártová
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
07 1 DNS
134 Hana BártováHana Bártová
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
07 2 DNS
Celkem 20 závodníků