Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva

Frýdek-Místek (17. 6. 2019)
skok vysoký - Ml. žáci (pondělí, 17.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Alex HurinaAlex Hurina 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1.64
2 Jan CharvátekJan Charvátek 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1.48
3 Nikolas Spiros PapadimitriuNikolas Spiros Papadimitriu 06 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 1.48
skok vysoký - Ml. žákyně (pondělí, 17.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Markéta PoláškováMarkéta Polášková 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1.47
2 Adéla NěmčicováAdéla Němčicová 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 1.38
3 Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1.35
skok daleký - Ml. žáci (pondělí, 17.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vojtěch TurekVojtěch Turek 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5.39
2 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5.28
3 Filip BöhmFilip Böhm 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4.81
skok daleký - Ml. žákyně (pondělí, 17.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lea ErmisováLea Ermisová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4.63
2 Nela KolčářováNela Kolčářová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4.57
3 Barbora ČmielováBarbora Čmielová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4.53
vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (pondělí, 17.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kristýna ŠandorováKristýna Šandorová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10.51
2 Markéta PoláškováMarkéta Polášková 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10.25
3 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 09.67
vrh koulí 3kg - Ml. žáci (pondělí, 17.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Alex HurinaAlex Hurina 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 12.71
2 Šimon BartoňŠimon Bartoň 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 11.23
3 Lukáš VolnýLukáš Volný 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.47
hod oštěpem 400g - Ml. žákyně (pondělí, 17.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lenka VrbancováLenka Vrbancová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 33.80
2 Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 29.56
3 Kristýna ŠandorováKristýna Šandorová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 28.95
hod oštěpem 500g - Ml. žáci (pondělí, 17.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 42.13
2 Šimon LánskýŠimon Lánský 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 33.65
3 Radovan ŽabkaRadovan Žabka 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 32.99
hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (pondělí, 17.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Alex HurinaAlex Hurina 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 58.71
2 Jan KlimasJan Klimas 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 57.24
3 Lukáš VolnýLukáš Volný 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 53.77
hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (pondělí, 17.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lenka VrbancováLenka Vrbancová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 51.25
2 Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 50.67
3 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 49.17