výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva

Frýdek-Místek (17. 6. 2019)

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (po, 17.6.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.101.151.201.251.301.351.401.441.481.521.551.581.611.641.67
1 Alex HurinaAlex Hurina
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 15 1.64 -----oxooooooooxxx
2 Jan CharvátekJan Charvátek
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 13 1.48 oooooooooxxx
3 Nikolas Spiros PapadimitriuNikolas Spiros Papadimitriu
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
06 2 1.48 -o-ooooxxoxxoxxx
4 Filip BöhmFilip Böhm
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 1 1.40 o--ooooxxx
5 Josef JuřenaJosef Juřena
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 12 1.40 --ooooxxoxxx
6 Sebastian VelikýSebastian Veliký
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 14 1.35 --ooooxxx
7 Šimon VeselýŠimon Veselý
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 10 1.35 oooxooxoxxx
8 Pavel EbrPavel Ebr
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 11 1.30 oxxooxxoxxoxxx
9 Matěj KošařMatěj Košař
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 9 1.25 xooooxxx
10 Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 8 1.25 oxoxoxoxxx
11 Tomáš PrzybylaTomáš Przybyla
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
07 6 1.20 oooxxx
12 Vojtěch SuszkaVojtěch Suszka
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
07 7 1.20 ooxoxxx
13 Adam To Gia TriAdam To Gia Tri
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 3 1.15 ooxxx
14= Tobiáš HelsteinTobiáš Helstein
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 4 1.15 xoxxo-xxx
14= Vojtěch NovákVojtěch Novák
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 5 1.15 xoxxoxxx
Celkem 15 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (po, 17.6.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.051.101.151.201.251.301.351.381.411.441.471.50
1 Markéta PoláškováMarkéta Polášková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 11 1.47 --o--xoooxxoooxxx
2 Adéla NěmčicováAdéla Němčicová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
06 12 1.38 --oooxoxooxxx
3 Petra PoštulkováPetra Poštulková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 10 1.35 ooooooxxoxxx
4 Natálie HruzíkováNatálie Hruzíková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 9 1.30 ooooooxxx
5 Sára VavrušováSára Vavrušová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 6 1.30 oooooxoxxx
6 Anežka JurákováAnežka Juráková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 1 1.30 oooxxoxoxxoxxx
7 Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 7 1.25 oooooxxx
8 Veronika VečeřováVeronika Večeřová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 8 1.20 -oooxxx
9 Zuzana FojtíkováZuzana Fojtíková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 5 1.20 -ooxxoxxx
10 Karolína ŠtefkováKarolína Štefková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 4 1.15 oooxxx
11= Dominika NávratováDominika Návratová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 3 1.10 ooxxx
11= Eliška KopcováEliška Kopcová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 2 1.10 -oxxx
Celkem 12 závodníků