Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva

Frýdek-Místek (17. 6. 2019)

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (po, 17.6.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 4 41.18
2 Vojtěch TurekVojtěch Turek 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 42.13
3 Šimon LánskýŠimon Lánský 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 44.64
4 David HrbáčekDavid Hrbáček 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 45.29
5 Matěj ĎurinaMatěj Ďurina 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 46.07
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (po, 17.6.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KlimasJan Klimas 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 44.26
2 Tobiáš HelsteinTobiáš Helstein 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 49.49
3 Prokop ŘíhaProkop Říha 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 52.58
4 Matěj BrašMatěj Braš 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 54.47
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 4 41.18
2 Vojtěch TurekVojtěch Turek 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 42.13
3 Jan KlimasJan Klimas 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 44.26
4 Šimon LánskýŠimon Lánský 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 44.64
5 David HrbáčekDavid Hrbáček 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 45.29
6 Matěj ĎurinaMatěj Ďurina 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 46.07
7 Tobiáš HelsteinTobiáš Helstein 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 49.49
8 Prokop ŘíhaProkop Říha 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 52.58
9 Matěj BrašMatěj Braš 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 54.47

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (po, 17.6.2019 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 43.31
2 Barbora ČmielováBarbora Čmielová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 45.11
3 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 45.40
4 Eliška VavrečkováEliška Vavrečková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 47.04
5 Barbora GonováBarbora Gonová 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 47.13
6 Karolína FulnečkováKarolína Fulnečková 06 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 1 48.92
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (po, 17.6.2019 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela KolčářováNela Kolčářová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 47.24
2 Karolína KřížováKarolína Křížová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 47.45
3 Táňa HrabcováTáňa Hrabcová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 48.15
4 Adéla RohlováAdéla Rohlová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 49.45
5 Zuzana ŠurmanováZuzana Šurmanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 49.58
6 Tereza CiorováTereza Ciorová 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 50.21
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (po, 17.6.2019 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna VáclavíkováAnna Václavíková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 45.82
2 Kristina VyoralováKristina Vyoralová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 53.70
3 Kristýna OrawczakováKristýna Orawczaková 07 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 54.96
Zuzana KrestováZuzana Krestová 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 43.31
2 Barbora ČmielováBarbora Čmielová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 45.11
3 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 45.40
4 Anna VáclavíkováAnna Václavíková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 45.82
5 Eliška VavrečkováEliška Vavrečková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 47.04
6 Barbora GonováBarbora Gonová 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 47.13
7 Nela KolčářováNela Kolčářová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 47.24
8 Karolína KřížováKarolína Křížová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 47.45
9 Táňa HrabcováTáňa Hrabcová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 48.15
10 Karolína FulnečkováKarolína Fulnečková 06 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 1 48.92
11 Adéla RohlováAdéla Rohlová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 49.45
12 Zuzana ŠurmanováZuzana Šurmanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 49.58
13 Tereza CiorováTereza Ciorová 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 50.21
14 Kristina VyoralováKristina Vyoralová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 53.70
15 Kristýna OrawczakováKristýna Orawczaková 07 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 54.96
Zuzana KrestováZuzana Krestová 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 DNS