Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajský přebor družstev MSK mladšího žactva 5.kolo

Frýdek-Místek (5. 9. 2019)

800 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 5.9.2019 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Matěj BorunskýMatěj Borunský 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 2:30.53 11.00
2 Daniel UrbánekDaniel Urbánek 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 2:34.43 9.00
3 Mathias HlaváčMathias Hlaváč 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 2:36.20 8.00
4 Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 2:38.98 7.00
5 Šimon HolubŠimon Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 2:45.22 6.00
6 Aleš HaburaAleš Habura 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 2:48.77 5.00
7 Tomáš ZdražilTomáš Zdražil 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 10 2:49.06 4.00
8 Daniel DostálDaniel Dostál 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 4 2:51.22 3.00
9 František HolubFrantišek Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 14 2:55.55 2.00
10 Richard BenešRichard Beneš 07 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 11 2:56.10 1.00
11 Prokop ŘíhaProkop Říha 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 12 2:59.81
12 Daniel BulkaDaniel Bulka 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 9 3:00.98
13 Adam BolekAdam Bolek 07 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 13 3:05.93
14 Jiří VacekJiří Vacek 07 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 15 3:21.87
Sebastian VelikýSebastian Veliký 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 DNS
Celkem 15 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 5.9.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martina JankůMartina Janků 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 2:43.77 11.00
2 Nela KolčářováNela Kolčářová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10 2:44.41 9.00
3 Veronika KvitováVeronika Kvitová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 2:45.87 8.00
4 Laura KrálováLaura Králová 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 11 2:48.44 7.00
5 Sára FilípkováSára Filípková 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 2:49.11 6.00
6 Barbora NingerováBarbora Ningerová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 2:50.05 5.00
7 Karolína CetlováKarolína Cetlová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 2:51.09 4.00
8 Vendula KudláčkováVendula Kudláčková 07 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 2:51.60 3.00
9 Lucie JurošováLucie Jurošová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 2:55.57 2.00
10 Tereza BurováTereza Burová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 2:57.29 1.00
11 Izabela TutrováIzabela Tutrová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 9 3:02.11
12 Marjana BařinkováMarjana Bařinková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 16 3:07.94
13 Sára VavrušováSára Vavrušová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 12 3:08.64
14 Anna LipinováAnna Lipinová 06 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 15 3:17.12
Julia KrakowczykJulia Krakowczyk 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 14 DNS
Zuzanna ZniszczołZuzanna Zniszczoł 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 13 DNS
Celkem 16 závodníků