Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajský přebor družstev MSK mladšího žactva 5.kolo

Frýdek-Místek (5. 9. 2019)

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 5.9.2019 - 18:50) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 4 18.62 11.00
2 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 19.17 9.00
3 Šimon LánskýŠimon Lánský 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 20.49 8.00
4 Šimon CeplýŠimon Ceplý 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 20.52 7.00
5 Matěj BorunskýMatěj Borunský 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 20.62 6.00
Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 5.9.2019 - 18:50) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ŠoltysJakub Šoltys 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 21.13 5.00
2 Matěj KošařMatěj Košař 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 21.46 4.00
3 Matěj MelčákMatěj Melčák 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 21.62 3.00
4 Matěj ĎurinaMatěj Ďurina 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 2 21.65 2.00
5 Vojtěch RaškaVojtěch Raška 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 22.37
6 Šimon VeselýŠimon Veselý 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 23.85
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 5.9.2019 - 18:50) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš TylšarLukáš Tylšar 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 22.57
2 Matouš KněžíkMatouš Kněžík 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 4 23.37
3 Šimon CagalaŠimon Cagala 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 2 23.93
4 Michal KubošekMichal Kubošek 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 24.04
5 František HolubFrantišek Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 24.05
6 Matěj MaléřMatěj Maléř 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 24.54
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 5.9.2019 - 18:50) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip BöhmFilip Böhm 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 22.22 1.00
2 Sebastian RoikSebastian Roik 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 23.49
3 Vojtěch SuszkaVojtěch Suszka 07 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 25.14
4 Bruno RuszBruno Rusz 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 25.55
5 Jonáš CiencialaJonáš Cienciala 08 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 2 27.18
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (čt, 5.9.2019 - 18:50) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš UherTomáš Uher 06 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 5 23.38
2 Jan ČíhalJan Číhal 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 4 23.96
3 Jan ŽurovecJan Žurovec 06 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 2 24.13
4 Kryštof KociánKryštof Kocián 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 24.45
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 4 18.62 11.00
2 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 19.17 9.00
3 Šimon LánskýŠimon Lánský 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 20.49 8.00
4 Šimon CeplýŠimon Ceplý 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 20.52 7.00
5 Matěj BorunskýMatěj Borunský 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 20.62 6.00
6 Jakub ŠoltysJakub Šoltys 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 21.13 5.00
7 Matěj KošařMatěj Košař 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 21.46 4.00
8 Matěj MelčákMatěj Melčák 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 21.62 3.00
9 Matěj ĎurinaMatěj Ďurina 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 2 21.65 2.00
10 Filip BöhmFilip Böhm 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 22.22 1.00
11 Vojtěch RaškaVojtěch Raška 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 22.37
12 Lukáš TylšarLukáš Tylšar 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 22.57
13 Matouš KněžíkMatouš Kněžík 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 4 23.37
14 Tomáš UherTomáš Uher 06 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 5 23.38
15 Sebastian RoikSebastian Roik 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 23.49
16 Šimon VeselýŠimon Veselý 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 23.85
17 Šimon CagalaŠimon Cagala 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 2 23.93
18 Jan ČíhalJan Číhal 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 4 23.96
19 Michal KubošekMichal Kubošek 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 24.04
20 František HolubFrantišek Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 24.05
21 Jan ŽurovecJan Žurovec 06 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 2 24.13
22 Kryštof KociánKryštof Kocián 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 24.45
23 Matěj MaléřMatěj Maléř 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 24.54
24 Vojtěch SuszkaVojtěch Suszka 07 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 25.14
25 Bruno RuszBruno Rusz 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 25.55
26 Jonáš CiencialaJonáš Cienciala 08 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 2 27.18
Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 2 DNS

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 5.9.2019 - 18:30) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta BugárováMarkéta Bugárová 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 3 20.92 11.00
2 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 21.04 9.00
3 Kateřina KuřilováKateřina Kuřilová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 21.25 8.00
4 Barbora ČmielováBarbora Čmielová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 21.87 6.00
5 Eva GruberováEva Gruberová 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 6 21.98 3.50
6 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 22.09 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 5.9.2019 - 18:30) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára OlšinováKlára Olšinová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 21.91 5.00
2 Jasmin AdamčíkováJasmin Adamčíková 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 4 21.98 3.50
3 Sára HochelováSára Hochelová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 22.86
4 Nela KožuchováNela Kožuchová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 23.01
5 Tereza KovalskáTereza Kovalská 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 23.12
6 Klaudie EsslerováKlaudie Esslerová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 23.12
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 5.9.2019 - 18:30) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Emma KronEmma Kron 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 1 23.11
2 Anna MartynkováAnna Martynková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 23.19
3 Nela MertováNela Mertová 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 23.98
4 Pavla PohánkováPavla Pohánková 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 24.03
5 Sofie KrchováSofie Krchová 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 4 24.15
6 Valentýna KulováValentýna Kulová 07 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 6 24.24
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 5.9.2019 - 18:30) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristina VyoralováKristina Vyoralová 06 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 3 24.30
2 Barbora SpálováBarbora Spálová 07 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 4 24.59
3 Adriana ŠeděnkováAdriana Šeděnková 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 6 24.84
4 Marie KubíčkováMarie Kubíčková 06 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 1 25.64
5 Nikol ČapandováNikol Čapandová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 25.95
Zuzanna ZniszczołZuzanna Zniszczoł 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (čt, 5.9.2019 - 18:30) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema ProcházkováEma Procházková 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 21.85 7.00
2 Sára FilípkováSára Filípková 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 22.51 1.00
3 Eliška KopcováEliška Kopcová 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 24.49
4 Eliška KokořováEliška Kokořová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 26.38
Julia KrakowczykJulia Krakowczyk 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (čt, 5.9.2019 - 18:30) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana KrestováZuzana Krestová 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 23.12
2 Adéla PekárkováAdéla Pekárková 06 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 5 24.22
3 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 4 25.03
4 Veronika VackováVeronika Vacková 07 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2 26.39
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta BugárováMarkéta Bugárová 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 3 20.92 11.00
2 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 21.04 9.00
3 Kateřina KuřilováKateřina Kuřilová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 21.25 8.00
4 Ema ProcházkováEma Procházková 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 21.85 7.00
5 Barbora ČmielováBarbora Čmielová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 21.87 6.00
6 Klára OlšinováKlára Olšinová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 21.91 5.00
7 Eva GruberováEva Gruberová 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 6 21.98 3.50
7 Jasmin AdamčíkováJasmin Adamčíková 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 4 21.98 3.50
9 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 22.09 2.00
10 Sára FilípkováSára Filípková 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 22.51 1.00
11 Sára HochelováSára Hochelová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 22.86
12 Nela KožuchováNela Kožuchová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 23.01
13 Emma KronEmma Kron 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 1 23.11
14 Tereza KovalskáTereza Kovalská 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 23.12
14 Klaudie EsslerováKlaudie Esslerová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 23.12
14 Zuzana KrestováZuzana Krestová 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 23.12
17 Anna MartynkováAnna Martynková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 23.19
18 Nela MertováNela Mertová 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 23.98
19 Pavla PohánkováPavla Pohánková 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 24.03
20 Sofie KrchováSofie Krchová 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 4 24.15
21 Adéla PekárkováAdéla Pekárková 06 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 5 24.22
22 Valentýna KulováValentýna Kulová 07 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 6 24.24
23 Kristina VyoralováKristina Vyoralová 06 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 3 24.30
24 Eliška KopcováEliška Kopcová 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 24.49
25 Barbora SpálováBarbora Spálová 07 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 4 24.59
26 Adriana ŠeděnkováAdriana Šeděnková 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 6 24.84
27 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 4 25.03
28 Marie KubíčkováMarie Kubíčková 06 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 1 25.64
29 Nikol ČapandováNikol Čapandová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 25.95
30 Eliška KokořováEliška Kokořová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 26.38
31 Veronika VackováVeronika Vacková 07 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2 26.39
Zuzanna ZniszczołZuzanna Zniszczoł 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 DNS
Julia KrakowczykJulia Krakowczyk 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 DNS