Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajský přebor družstev MSK mladšího žactva 5.kolo

Frýdek-Místek (5. 9. 2019)

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 5.9.2019 - 19:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ceplý, Vaněk, Bednář, Blahut Ceplý, Vaněk, Bednář, Blahut TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 33.91 11.00
2 Ebr, Pinkas, Jányš, Šelong Ebr, Pinkas, Jányš, Šelong TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 34.97 9.00
3 Folwarczny, Kaczmarczyk, Lípa, Lipowski Folwarczny, Kaczmarczyk, Lípa, Lipowski TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 35.62 8.00
4 Jarolím, Cagala, Košař, Šeděnka Jarolím, Cagala, Košař, Šeděnka Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 2 35.74 7.00
5 Uher, Starý, Kněžík, Musálek Uher, Starý, Kněžík, Musálek Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 6 37.93 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 5.9.2019 - 19:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stanjura, Gross, Habura, Urbánek Stanjura, Gross, Habura, Urbánek TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 36.80 6.00
2 Bulka, Stanovský, Dostál, Kocián Bulka, Stanovský, Dostál, Kocián Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 37.55 5.00
3 Brigula, Jelínek, Včelka, Hodný Brigula, Jelínek, Včelka, Hodný TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 38.11 3.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ceplý, Vaněk, Bednář, Blahut Ceplý, Vaněk, Bednář, Blahut TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 33.91 11.00
2 Ebr, Pinkas, Jányš, Šelong Ebr, Pinkas, Jányš, Šelong TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 34.97 9.00
3 Folwarczny, Kaczmarczyk, Lípa, Lipowski Folwarczny, Kaczmarczyk, Lípa, Lipowski TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 35.62 8.00
4 Jarolím, Cagala, Košař, Šeděnka Jarolím, Cagala, Košař, Šeděnka Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 2 35.74 7.00
5 Stanjura, Gross, Habura, Urbánek Stanjura, Gross, Habura, Urbánek TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 36.80 6.00
6 Bulka, Stanovský, Dostál, Kocián Bulka, Stanovský, Dostál, Kocián Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 37.55 5.00
7 Uher, Starý, Kněžík, Musálek Uher, Starý, Kněžík, Musálek Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 6 37.93 4.00
8 Brigula, Jelínek, Včelka, Hodný Brigula, Jelínek, Včelka, Hodný TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 38.11 3.00

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 5.9.2019 - 19:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Krchová, Pluskalová, Krchňáková, Vavrečková Krchová, Pluskalová, Krchňáková, Vavrečková Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 34.77 11.00
2 Olšinová, Svobodová, Esslerová, Sproga Olšinová, Svobodová, Esslerová, Sproga TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 35.27 8.00
3 Mošťková, Maierová, Bartoňová, Bačová Mošťková, Maierová, Bartoňová, Bačová Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 35.91 6.00
4 Mertová, Procházková, Kovalská, Adamcová Mertová, Procházková, Kovalská, Adamcová SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 36.62 4.00
5 Burová, Čmielová, Kobieluszová, Kobieluszová Burová, Čmielová, Kobieluszová, Kobieluszová TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 36.97 1.00
6 Kron, Přečková, Kaczmarzová, Hubertová Kron, Přečková, Kaczmarzová, Hubertová Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 5 37.40
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 5.9.2019 - 19:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Machková, Ruferová, Hruzíková, Kubečková Machková, Ruferová, Hruzíková, Kubečková Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 35.06 9.00
2 Janošková, Mendreková, Plevková, Martynková Janošková, Mendreková, Plevková, Martynková TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 36.42 5.00
3 Cetlová, Přibylová, Tutrová, Janků Cetlová, Přibylová, Tutrová, Janků TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 37.16
4 Spálová, Pekárková, Kulová, Lipinová Spálová, Pekárková, Kulová, Lipinová Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 2 38.26
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (čt, 5.9.2019 - 19:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Večeřová, Rohlová, Tobolová, Teslová Večeřová, Rohlová, Tobolová, Teslová SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 35.43 7.00
2 Janků, Kavanová, Warischová, Řemelková Janků, Kavanová, Warischová, Řemelková TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 36.74 3.00
3 Holoubková, Skřečková, Keberlová, Králová Holoubková, Skřečková, Keberlová, Králová Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 4 36.87 2.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Krchová, Pluskalová, Krchňáková, Vavrečková Krchová, Pluskalová, Krchňáková, Vavrečková Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 34.77 11.00
2 Machková, Ruferová, Hruzíková, Kubečková Machková, Ruferová, Hruzíková, Kubečková Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 35.06 9.00
3 Olšinová, Svobodová, Esslerová, Sproga Olšinová, Svobodová, Esslerová, Sproga TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 35.27 8.00
4 Večeřová, Rohlová, Tobolová, Teslová Večeřová, Rohlová, Tobolová, Teslová SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 35.43 7.00
5 Mošťková, Maierová, Bartoňová, Bačová Mošťková, Maierová, Bartoňová, Bačová Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 35.91 6.00
6 Janošková, Mendreková, Plevková, Martynková Janošková, Mendreková, Plevková, Martynková TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 36.42 5.00
7 Mertová, Procházková, Kovalská, Adamcová Mertová, Procházková, Kovalská, Adamcová SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 36.62 4.00
8 Janků, Kavanová, Warischová, Řemelková Janků, Kavanová, Warischová, Řemelková TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 36.74 3.00
9 Holoubková, Skřečková, Keberlová, Králová Holoubková, Skřečková, Keberlová, Králová Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 4 36.87 2.00
10 Burová, Čmielová, Kobieluszová, Kobieluszová Burová, Čmielová, Kobieluszová, Kobieluszová TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 36.97 1.00
11 Cetlová, Přibylová, Tutrová, Janků Cetlová, Přibylová, Tutrová, Janků TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 37.16
12 Kron, Přečková, Kaczmarzová, Hubertová Kron, Přečková, Kaczmarzová, Hubertová Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 5 37.40
13 Spálová, Pekárková, Kulová, Lipinová Spálová, Pekárková, Kulová, Lipinová Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 2 38.26