Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Beskydský pohár družstev přípravek - 7.kolo

Frýdek-Místek (26. 9. 2019)

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (čt, 26.9.2019 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tobiáš GarčicTobiáš Garčic 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 09.22 28.00
2 Filip PopelářFilip Popelář 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 09.29 26.00
3 Josef ŠtefánekJosef Štefánek 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 09.71 19.50
4 Pavel KoleckýPavel Kolecký 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 09.71 19.50
5 Tomáš HraškoTomáš Hraško 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 10.15 13.00
6 Kryštof HolubKryštof Holub 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 10.29 8.00
7 Lukáš HeuerLukáš Heuer 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 10.54 5.00
8 Kryštof MitašíkKryštof Mitašík 09 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 10.66 2.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 26.9.2019 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch FrydryšekVojtěch Frydryšek 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.30 24.00
2 Michal OlejníčekMichal Olejníček 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 10.00 16.00
3 Matěj BranichMatěj Branich 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 10.12 15.00
4 Karel BártaKarel Bárta 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 10.19 12.00
5 Radek VřesňákRadek Vřesňák 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 10.27 10.00
6 Adam ŠajerAdam Šajer 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 10.60 3.00
7 Vojtěch StachaVojtěch Stacha 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 11.21
8 Damián LojekDamián Lojek 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 11.25
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 26.9.2019 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch KulichVojtěch Kulich 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 08.87 30.00
2 Štěpán BijokŠtěpán Bijok 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09.75 18.00
3 Martin VorelMartin Vorel 09 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 09.81 17.00
4 Jakub GrünwaldJakub Grünwald 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 10.24 11.00
5 David TykvaDavid Tykva 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 10.28 9.00
6 Shakib Abu HajaShakib Abu Haja 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 10.73 1.00
7 Adam KollegaAdam Kollega 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 10.80
8 Matěj DobišMatěj Dobiš 09 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 11.77
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (čt, 26.9.2019 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 09.37 22.00
2 Matyáš ChalupaMatyáš Chalupa 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 10.14 14.00
3 Jakub KušnírJakub Kušnír 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 10.34 7.00
4 Štěpán PaweraŠtěpán Pawera 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 10.40 6.00
5 Matěj BortlíkMatěj Bortlík 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 10.58 4.00
6 Jiří HudecJiří Hudec 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 10.78
7 Daniel CahaDaniel Caha 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 10.85
8 Jan GažákJan Gažák 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 10.89
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch KulichVojtěch Kulich 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 08.87 30.00
2 Tobiáš GarčicTobiáš Garčic 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 09.22 28.00
3 Filip PopelářFilip Popelář 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 09.29 26.00
4 Vojtěch FrydryšekVojtěch Frydryšek 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.30 24.00
5 Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 09.37 22.00
6 Josef ŠtefánekJosef Štefánek 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 09.71 19.50
6 Pavel KoleckýPavel Kolecký 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 09.71 19.50
8 Štěpán BijokŠtěpán Bijok 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09.75 18.00
9 Martin VorelMartin Vorel 09 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 09.81 17.00
10 Michal OlejníčekMichal Olejníček 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 10.00 16.00
11 Matěj BranichMatěj Branich 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 10.12 15.00
12 Matyáš ChalupaMatyáš Chalupa 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 10.14 14.00
13 Tomáš HraškoTomáš Hraško 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 10.15 13.00
14 Karel BártaKarel Bárta 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 10.19 12.00
15 Jakub GrünwaldJakub Grünwald 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 10.24 11.00
16 Radek VřesňákRadek Vřesňák 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 10.27 10.00
17 David TykvaDavid Tykva 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 10.28 9.00
18 Kryštof HolubKryštof Holub 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 10.29 8.00
19 Jakub KušnírJakub Kušnír 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 10.34 7.00
20 Štěpán PaweraŠtěpán Pawera 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 10.40 6.00
21 Lukáš HeuerLukáš Heuer 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 10.54 5.00
22 Matěj BortlíkMatěj Bortlík 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 10.58 4.00
23 Adam ŠajerAdam Šajer 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 10.60 3.00
24 Kryštof MitašíkKryštof Mitašík 09 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 10.66 2.00
25 Shakib Abu HajaShakib Abu Haja 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 10.73 1.00
26 Jiří HudecJiří Hudec 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 10.78
27 Adam KollegaAdam Kollega 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 10.80
28 Daniel CahaDaniel Caha 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 10.85
29 Jan GažákJan Gažák 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 10.89
30 Vojtěch StachaVojtěch Stacha 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 11.21
31 Damián LojekDamián Lojek 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 11.25
32 Matěj DobišMatěj Dobiš 09 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 11.77

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (čt, 26.9.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 08.78 30.00
2 Viktorie RozsívalováViktorie Rozsívalová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 08.92 28.00
3 Anna Marie ChalupováAnna Marie Chalupová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 09.03 26.00
4 Nela ŠtefkováNela Štefková 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 09.21 24.00
5 Markéta SkybíkováMarkéta Skybíková 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 09.70 12.00
6 Gabriela PetrováGabriela Petrová 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 09.87 7.00
7 Aneta MaršálkováAneta Maršálková 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 10.13 4.50
8 Kristýna BrázdováKristýna Brázdová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 10.16 1.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 26.9.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna KubáňováKristýna Kubáňová 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 10.18
2 Marta DanihlíkováMarta Danihlíková 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 10.27
3 Aneta PařízkováAneta Pařízková 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 10.47
4 Eliška FaranováEliška Faranová 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 10.47
5 Viktorie VaňkováViktorie Vaňková 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 10.50
6 Markéta SkaličkováMarkéta Skaličková 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 10.92
7 Tereza KovalováTereza Kovalová 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 11.33
8 Adriana NěmcováAdriana Němcová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 11.62
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 26.9.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofie ŠnyrychováSofie Šnyrychová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 09.42 19.00
2 Aneta BitomskáAneta Bitomská 09 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 09.80 10.00
3 Kamila DrdováKamila Drdová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 09.84 9.00
4 Eliška BernatíkováEliška Bernatíková 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 09.85 8.00
5 Barbora ZávodnáBarbora Závodná 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 11.28
6 Tereza VeselkováTereza Veselková 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 11.50
7 Ema BeránkováEma Beránková 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 11.63
Radka FoltynováRadka Foltynová 09 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (čt, 26.9.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristina BastováKristina Bastová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 09.28 22.00
2 Barbora HrbáčkováBarbora Hrbáčková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.61 13.00
3 Klára KozováKlára Kozová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 10.26
4 Linda PetrůLinda Petrů 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 10.45
5 Nicol DavidováNicol Davidová 08 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 10.47
6 Sofie HaburčákováSofie Haburčáková 09 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 10.82
7 Adéla ŘuchovskáAdéla Řuchovská 09 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 11.10
Kateřina SwaczynovaKateřina Swaczynova 09 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (čt, 26.9.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina PoláčkováKateřina Poláčková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.58 14.00
2 Elen Agata SikoraElen Agata Sikora 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 09.75 11.00
3 Michaela TakáčováMichaela Takáčová 08 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 10.14 2.50
4 Hana KantorováHana Kantorová 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 10.24
5 Eliška JadvidžákováEliška Jadvidžáková 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 10.39
6 Adéla SzkorupováAdéla Szkorupová 08 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 10.58
7 Sofie SpurnáSofie Spurná 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 10.81
8 Alena MotalováAlena Motalová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 10.93
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (čt, 26.9.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie ŠtelbackáNatálie Štelbacká 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 09.54 16.50
2 Ivana KozelskáIvana Kozelská 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 10.09 6.00
3 Tina HorákováTina Horáková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 10.60
4 Anežka SmetanováAnežka Smetanová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 10.78
5 Jana MartynkováJana Martynková 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 11.52
6 Beatrice HrdličkováBeatrice Hrdličková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 12.47
MS Karolína RozehnalováKarolína Rozehnalová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 11.14
MS Nela BurgertováNela Burgertová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 10.80
Celkem 8 závodníků
Běh 07 (čt, 26.9.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofie ZádrapováSofie Zádrapová 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 09.33 20.00
2 Petra MazzolinyPetra Mazzoliny 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 09.46 18.00
3 Natálie 2 SikorováNatálie 2 Sikorová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 09.54 16.50
4 Marie KoelblováMarie Koelblová 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09.55 15.00
5 Tereza StrakováTereza Straková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 10.17
6 Natálie MichalczykováNatálie Michalczyková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 10.53
7 Karolína MichlováKarolína Michlová 09 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 11.49
8 Anna Maria MagnesováAnna Maria Magnesová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 12.47
Celkem 8 závodníků
Běh 08 (čt, 26.9.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ŠáchováBarbora Šáchová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 10.13 4.50
2 Nina StonavskáNina Stonavská 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 10.14 2.50
3 Natálie HaščinováNatálie Haščinová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 10.46
4 Alexandra ChybíkováAlexandra Chybíková 09 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 10.67
5 Bára SkleničkováBára Skleničková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 10.80
6 Veronika KrásnáVeronika Krásná 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 10.82
7 Natálie ŘuchovskáNatálie Řuchovská 09 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 10.94
8 Sofie MalotováSofie Malotová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 11.82
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 08.78 30.00
2 Viktorie RozsívalováViktorie Rozsívalová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 08.92 28.00
3 Anna Marie ChalupováAnna Marie Chalupová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 09.03 26.00
4 Nela ŠtefkováNela Štefková 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 09.21 24.00
5 Kristina BastováKristina Bastová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 09.28 22.00
6 Sofie ZádrapováSofie Zádrapová 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 09.33 20.00
7 Sofie ŠnyrychováSofie Šnyrychová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 09.42 19.00
8 Petra MazzolinyPetra Mazzoliny 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 09.46 18.00
9 Natálie ŠtelbackáNatálie Štelbacká 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 09.54 16.50
9 Natálie 2 SikorováNatálie 2 Sikorová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 09.54 16.50
11 Marie KoelblováMarie Koelblová 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09.55 15.00
12 Kateřina PoláčkováKateřina Poláčková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.58 14.00
13 Barbora HrbáčkováBarbora Hrbáčková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.61 13.00
14 Markéta SkybíkováMarkéta Skybíková 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 09.70 12.00
15 Elen Agata SikoraElen Agata Sikora 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 09.75 11.00
16 Aneta BitomskáAneta Bitomská 09 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 09.80 10.00
17 Kamila DrdováKamila Drdová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 09.84 9.00
18 Eliška BernatíkováEliška Bernatíková 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 09.85 8.00
19 Gabriela PetrováGabriela Petrová 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 09.87 7.00
20 Ivana KozelskáIvana Kozelská 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 10.09 6.00
21 Aneta MaršálkováAneta Maršálková 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 10.13 4.50
21 Barbora ŠáchováBarbora Šáchová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 10.13 4.50
23 Michaela TakáčováMichaela Takáčová 08 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 10.14 2.50
23 Nina StonavskáNina Stonavská 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 10.14 2.50
25 Kristýna BrázdováKristýna Brázdová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 10.16 1.00
26 Tereza StrakováTereza Straková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 10.17
27 Kristýna KubáňováKristýna Kubáňová 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 10.18
28 Hana KantorováHana Kantorová 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 10.24
29 Klára KozováKlára Kozová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 10.26
30 Marta DanihlíkováMarta Danihlíková 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 10.27
31 Eliška JadvidžákováEliška Jadvidžáková 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 10.39
32 Linda PetrůLinda Petrů 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 10.45
33 Natálie HaščinováNatálie Haščinová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 10.46
34 Aneta PařízkováAneta Pařízková 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 10.47
34 Eliška FaranováEliška Faranová 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 10.47
34 Nicol DavidováNicol Davidová 08 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 10.47
37 Viktorie VaňkováViktorie Vaňková 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 10.50
38 Natálie MichalczykováNatálie Michalczyková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 10.53
39 Adéla SzkorupováAdéla Szkorupová 08 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 10.58
40 Tina HorákováTina Horáková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 10.60
41 Alexandra ChybíkováAlexandra Chybíková 09 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 10.67
42 Anežka SmetanováAnežka Smetanová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 10.78
43 Nela BurgertováNela Burgertová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 10.80
43 Bára SkleničkováBára Skleničková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 10.80
45 Sofie SpurnáSofie Spurná 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 10.81
46 Sofie HaburčákováSofie Haburčáková 09 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 10.82
46 Veronika KrásnáVeronika Krásná 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 10.82
48 Markéta SkaličkováMarkéta Skaličková 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 10.92
49 Alena MotalováAlena Motalová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 10.93
50 Natálie ŘuchovskáNatálie Řuchovská 09 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 10.94
51 Adéla ŘuchovskáAdéla Řuchovská 09 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 11.10
52 Karolína RozehnalováKarolína Rozehnalová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 11.14
53 Barbora ZávodnáBarbora Závodná 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 11.28
54 Tereza KovalováTereza Kovalová 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 11.33
55 Karolína MichlováKarolína Michlová 09 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 11.49
56 Tereza VeselkováTereza Veselková 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 11.50
57 Jana MartynkováJana Martynková 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 11.52
58 Adriana NěmcováAdriana Němcová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 11.62
59 Ema BeránkováEma Beránková 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 11.63
60 Sofie MalotováSofie Malotová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 11.82
61 Beatrice HrdličkováBeatrice Hrdličková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 12.47
61 Anna Maria MagnesováAnna Maria Magnesová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 12.47
Radka FoltynováRadka Foltynová 09 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 DNS
Kateřina SwaczynovaKateřina Swaczynova 09 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 DNS

300 m - Atletická přípravka-hoši

(čt, 26.9.2019 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej HolubčíkOndřej Holubčík 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 51.16 30.00
2 Lukáš WolfLukáš Wolf 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 23 52.41 28.00
3 František MičanFrantišek Mičan 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 53.20 26.00
4 Josef ŠimončíkJosef Šimončík 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 19 53.27 24.00
5 Martin VorelMartin Vorel 09 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 22 53.31 22.00
6 Adam ŠajerAdam Šajer 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 18 57.15 20.00
7 Kryštof HolubKryštof Holub 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 57.53 19.00
8 Daniel CahaDaniel Caha 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10 57.88 18.00
9 Matěj BranichMatěj Branich 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 57.89 17.00
10 Miroslav MyškaMiroslav Myška 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 58.03 16.00
11 Jiří HudecJiří Hudec 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 14 58.36 15.00
12 Tomáš GoronTomáš Goron 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 12 58.38 14.00
13 Kryštof MitašíkKryštof Mitašík 09 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 16 58.84 13.00
14 Jan MacourekJan Macourek 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 15 59.11 12.00
15 Štěpán PaweraŠtěpán Pawera 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 59.62 11.00
16 Jakub GrünwaldJakub Grünwald 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 13 59.74 10.00
17 Tomáš PluhařTomáš Pluhař 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 17 60.90 9.00
18 Pavel CichyPavel Cichy 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11 62.05 8.00
19 Shakib Abu HajaShakib Abu Haja 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 62.31 7.00
20 Drahomír WisnarDrahomír Wisnar 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 63.67 6.00
21 Vojtěch ToVojtěch To 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 21 66.32 5.00
22 Jan NovotnýJan Novotný 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 70.61 4.00
23 Oliver ŠtruncOliver Štrunc 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 20 74.33 3.00
Celkem 23 závodníků

300 m - Atletická přípravka-dívky

(čt, 26.9.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 46.30 30.00
2 Michela MinistrováMichela Ministrová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 22 49.83 28.00
3 Gabriela PetrováGabriela Petrová 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 50.31 26.00
4 Veronika OpatrnáVeronika Opatrná 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 50.74 24.00
5 Kateřina PustelníkováKateřina Pustelníková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 29 51.76 22.00
6 Barbora HrbáčkováBarbora Hrbáčková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 17 51.86 20.00
7 Eliška ŘíhováEliška Říhová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 52.17 19.00
8 Natálie ŠtelbackáNatálie Štelbacká 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 39 52.32 18.00
9 Anna PunčochářováAnna Punčochářová 08 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 28 52.75 17.00
10 Julie ŠtefánkováJulie Štefánková 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 53.37 16.00
11 Karin FojtíkováKarin Fojtíková 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 14 54.13 15.00
12 Ivana KozelskáIvana Kozelská 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 19 55.83 14.00
13 Ema SpilkováEma Spilková 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 33 56.37 13.00
14 Elen Agata SikoraElen Agata Sikora 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 31 56.37 12.00
15 Zuzana MlčochováZuzana Mlčochová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 23 56.40 11.00
16 Nina StonavskáNina Stonavská 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 35 57.32 10.00
17 Julie NetoličkováJulie Netoličková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 26 57.71 9.00
18 Sabina NesrstováSabina Nesrstová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 25 58.11 8.00
19 Adéla PannováAdéla Pannová 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 27 58.37 7.00
20 Markéta SkybíkováMarkéta Skybíková 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 58.68 6.00
21 Barbora ŠáchováBarbora Šáchová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 38 58.80 5.00
22 Alexandra ChybíkováAlexandra Chybíková 09 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 18 59.18 4.00
23 Eliška FaranováEliška Faranová 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 59.34 3.00
24 Adriana SwienczkováAdriana Swienczková 08 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 37 59.55 2.00
25 Anežka SmetanováAnežka Smetanová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 32 60.39 1.00
26 Sofie SpurnáSofie Spurná 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 34 60.41
27 Aneta MaršálkováAneta Maršálková 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 60.67
28 Alžběta HezkáAlžběta Hezká 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 16 61.32
29 Marta DanihlíkováMarta Danihlíková 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 10 61.45
30 Šárka DeutscherováŠárka Deutscherová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 9 61.74
31 Veronika KrásnáVeronika Krásná 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 20 61.93
32 Alena MotalováAlena Motalová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 24 62.91
33 Kateřina ČervenkováKateřina Červenková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 13 63.26
34 Emílie HanzlíkováEmílie Hanzlíková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 15 64.34
35 Jana MartynkováJana Martynková 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 21 64.69
36 Ema BeránkováEma Beránková 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11 67.11
Kateřina SwaczynovaKateřina Swaczynova 09 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 36 DNS
MS Karolína RozehnalováKarolína Rozehnalová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 30 65.15
MS Nela BurgertováNela Burgertová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 12 68.22
Celkem 39 závodníků

800 m - Atletická přípravka-hoši

(čt, 26.9.2019 - 16:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Dalibor DrdaDalibor Drda 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 2:33.90 30.00
2 Vojtěch GašmanVojtěch Gašman 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 2:44.12 28.00
3 Pavel KoleckýPavel Kolecký 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11 2:44.16 26.00
4 Jan ŠtafaJan Štafa 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 18 2:48.32 24.00
5 Vojtěch KrčilVojtěch Krčil 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 13 2:49.14 22.00
6 Tobiáš GarčicTobiáš Garčic 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 2:51.18 20.00
7 Kristián FančovičKristián Fančovič 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 2:52.21 19.00
8 Hynek SvobodaHynek Svoboda 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 17 2:56.86 18.00
9 Šimon VáclavíkŠimon Václavík 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 19 2:59.38 17.00
10 Radim GorgošRadim Gorgoš 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 9 3:01.05 16.00
11 Jan LinhartJan Linhart 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 15 3:01.11 15.00
12 Adam ProkešAdam Prokeš 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 16 3:03.17 14.00
13 Karel BártaKarel Bárta 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 3:06.01 13.00
14 Matyáš ChalupaMatyáš Chalupa 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 10 3:06.97 12.00
15 Mikuláš VeselýMikuláš Veselý 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 20 3:08.70 11.00
16 Jakub KušnírJakub Kušnír 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 14 3:12.79 10.00
17 Štěpán BijokŠtěpán Bijok 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 3:13.43 9.00
18 Martin BednaříkMartin Bednařík 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 3:16.10 8.00
19 Ondřej FialaOndřej Fiala 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 3:18.48 7.00
20 Miroslav KrálMiroslav Král 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12 3:45.63 6.00
Celkem 20 závodníků

800 m - Atletická přípravka-dívky

(čt, 26.9.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Viktorie BartoňováViktorie Bartoňová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 2:42.76 30.00
2 Kateřina PoláčkováKateřina Poláčková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 17 2:45.94 28.00
3 Agáta HolubováAgáta Holubová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 2:49.83 26.00
4 Aneta BabincováAneta Babincová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 2:52.38 24.00
5 Ellen BurkovičováEllen Burkovičová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 2:54.94 22.00
6 Lucie KřížkováLucie Křížková 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 11 2:55.79 20.00
7 Barbara MuchováBarbara Muchová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 16 2:58.14 19.00
8 Veronika RulákováVeronika Ruláková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 18 2:59.82 18.00
9 Tereza HruškováTereza Hrušková 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 3:01.74 17.00
10 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 20 3:04.67 16.00
11 Natálie 1 SikorováNatálie 1 Sikorová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 19 3:06.37 15.00
12 Barbora MáchováBarbora Máchová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 13 3:08.61 14.00
13 Eliška BernatíkováEliška Bernatíková 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 3:09.46 13.00
14 Adéla KalandrováAdéla Kalandrová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 3:09.75 12.00
15 Viktorie VaňkováViktorie Vaňková 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 21 3:09.88 11.00
16 Natálie MichalczykováNatálie Michalczyková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 14 3:11.13 10.00
17 Marie KonvičkováMarie Konvičková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10 3:16.69 9.00
18 Tina HorákováTina Horáková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 3:21.66 8.00
19 Natálie HaščinováNatálie Haščinová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 3:22.57 7.00
20 Karolína MichlováKarolína Michlová 09 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 15 3:29.90 6.00
21 Tereza VeselkováTereza Veselková 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 22 3:42.16 5.00
22 Aneta ŽáčkováAneta Žáčková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 23 4:13.95 4.00
Vanesa LaskováVanesa Lasková 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 12 DNS
Celkem 23 závodníků

4 x 60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (čt, 26.9.2019 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štefánek, Wisnar, Jabůrek, Drda Štefánek, Wisnar, Jabůrek, Drda Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 36.07 30.00
2 Fiala, To, Štafa, Šeliga Fiala, To, Štafa, Šeliga Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 36.57 28.00
3 Bijok, Branich, Frydryšek, Gašman Bijok, Branich, Frydryšek, Gašman SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 36.90 26.00
4 Popelář, Garčic, Václavík, Šimončík Popelář, Garčic, Václavík, Šimončík TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 37.09 24.00
5 Chalupa, Prokeš, Mičan, Bárta Chalupa, Prokeš, Mičan, Bárta Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 40.20 17.00
6 Šelong, Abu Haja, Štrunc, Goron Šelong, Abu Haja, Štrunc, Goron Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 43.07 14.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 26.9.2019 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veselý, Novák, Wolf, Vřesňák Veselý, Novák, Wolf, Vřesňák Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 37.78 22.00
2 Krčil, Kolecký, Holub, Holubčík Krčil, Kolecký, Holub, Holubčík TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 38.70 20.00
3 Tykva, Kušnír, Hudec, Krotil Tykva, Kušnír, Hudec, Krotil Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 39.17 19.00
4 Pawera, Olejníček, Gorgoš, Hraško Pawera, Olejníček, Gorgoš, Hraško TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 39.22 18.00
5 Bednařík, Fančovič, Macourek, Linhart Bednařík, Fančovič, Macourek, Linhart SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 40.70 16.00
6 Caha, Hranický, Pluhař, Gažák Caha, Hranický, Pluhař, Gažák SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 42.81 15.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štefánek, Wisnar, Jabůrek, Drda Štefánek, Wisnar, Jabůrek, Drda Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 36.07 30.00
2 Fiala, To, Štafa, Šeliga Fiala, To, Štafa, Šeliga Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 36.57 28.00
3 Bijok, Branich, Frydryšek, Gašman Bijok, Branich, Frydryšek, Gašman SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 36.90 26.00
4 Popelář, Garčic, Václavík, Šimončík Popelář, Garčic, Václavík, Šimončík TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 37.09 24.00
5 Veselý, Novák, Wolf, Vřesňák Veselý, Novák, Wolf, Vřesňák Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 37.78 22.00
6 Krčil, Kolecký, Holub, Holubčík Krčil, Kolecký, Holub, Holubčík TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 38.70 20.00
7 Tykva, Kušnír, Hudec, Krotil Tykva, Kušnír, Hudec, Krotil Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 39.17 19.00
8 Pawera, Olejníček, Gorgoš, Hraško Pawera, Olejníček, Gorgoš, Hraško TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 39.22 18.00
9 Chalupa, Prokeš, Mičan, Bárta Chalupa, Prokeš, Mičan, Bárta Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 40.20 17.00
10 Bednařík, Fančovič, Macourek, Linhart Bednařík, Fančovič, Macourek, Linhart SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 40.70 16.00
11 Caha, Hranický, Pluhař, Gažák Caha, Hranický, Pluhař, Gažák SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 42.81 15.00
12 Šelong, Abu Haja, Štrunc, Goron Šelong, Abu Haja, Štrunc, Goron Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 43.07 14.00

4 x 60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (čt, 26.9.2019 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Udvarosová, Rozsívalová, Chalupová, Štefková Udvarosová, Rozsívalová, Chalupová, Štefková Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 34.64 30.00
2 Bastová, Straková, Pustelníková, Ministrová Bastová, Straková, Pustelníková, Ministrová Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 36.79 26.00
3 Bartoňová, Brázdová, Petrová, Skybíková Bartoňová, Brázdová, Petrová, Skybíková TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 37.30 24.00
4 Zádrapová, Koelblová, Hrbáčková, Poláčková Zádrapová, Koelblová, Hrbáčková, Poláčková SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 37.55 22.00
5 Muchová, Sikora, Sikorová, Sikorová Muchová, Sikora, Sikorová, Sikorová TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 38.89 16.50
6 Punčochářová, Bitomská, Takáčová, Chybíková Punčochářová, Bitomská, Takáčová, Chybíková TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 40.17 12.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 26.9.2019 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Babincová, Štefánková, Holubová, Šnyrychová Babincová, Štefánková, Holubová, Šnyrychová Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 36.73 28.00
2 Kozelská, Tvrdá, Maňková, Mazzoliny Kozelská, Tvrdá, Maňková, Mazzoliny Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 38.28 20.00
3 Říhová, Opatrná, Burkovičová, Maršálková Říhová, Opatrná, Burkovičová, Maršálková TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 38.44 19.00
4 Kantorová, Spurná, Stonavská, Štelbacká Kantorová, Spurná, Stonavská, Štelbacká TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 39.53 14.00
5 Michalczyková, Pannová, Ruláková, Netoličková Michalczyková, Pannová, Ruláková, Netoličková SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 39.55 13.00
6 Davidová, Řuchovská, Szkorupová, Swienczková Davidová, Řuchovská, Szkorupová, Swienczková TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 41.06 9.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 26.9.2019 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Chovancová, Křížková, Fojtíková, Mlčochová Chovancová, Křížková, Fojtíková, Mlčochová Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 38.62 18.00
2 Bartková, Horáková, Kalandrová, Nesrstová Bartková, Horáková, Kalandrová, Nesrstová SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 38.89 16.50
3 Faranová, Hrušková, Kubáňová, Vaňková Faranová, Hrušková, Kubáňová, Vaňková TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 40.59 11.00
4 Němcová, Klímová, Smetanová, Šáchová Němcová, Klímová, Smetanová, Šáchová Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 41.07 8.00
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (čt, 26.9.2019 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pařízková, Máchová, Kozová, Drdová Pařízková, Máchová, Kozová, Drdová Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 39.28 15.00
2 Červenková, Skleničková, Žáčková, Žváčková Červenková, Skleničková, Žáčková, Žváčková SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 40.92 10.00
3 Hanzlíková, Haščinová, Konvičková, Krásná Hanzlíková, Haščinová, Konvičková, Krásná SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 41.33 7.00
4 Skaličková, Spilková, Deutscherová, Kovalová Skaličková, Spilková, Deutscherová, Kovalová TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 41.73 6.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Udvarosová, Rozsívalová, Chalupová, Štefková Udvarosová, Rozsívalová, Chalupová, Štefková Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 34.64 30.00
2 Babincová, Štefánková, Holubová, Šnyrychová Babincová, Štefánková, Holubová, Šnyrychová Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 36.73 28.00
3 Bastová, Straková, Pustelníková, Ministrová Bastová, Straková, Pustelníková, Ministrová Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 36.79 26.00
4 Bartoňová, Brázdová, Petrová, Skybíková Bartoňová, Brázdová, Petrová, Skybíková TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 37.30 24.00
5 Zádrapová, Koelblová, Hrbáčková, Poláčková Zádrapová, Koelblová, Hrbáčková, Poláčková SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 37.55 22.00
6 Kozelská, Tvrdá, Maňková, Mazzoliny Kozelská, Tvrdá, Maňková, Mazzoliny Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 38.28 20.00
7 Říhová, Opatrná, Burkovičová, Maršálková Říhová, Opatrná, Burkovičová, Maršálková TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 38.44 19.00
8 Chovancová, Křížková, Fojtíková, Mlčochová Chovancová, Křížková, Fojtíková, Mlčochová Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 38.62 18.00
9 Muchová, Sikora, Sikorová, Sikorová Muchová, Sikora, Sikorová, Sikorová TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 38.89 16.50
9 Bartková, Horáková, Kalandrová, Nesrstová Bartková, Horáková, Kalandrová, Nesrstová SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 38.89 16.50
11 Pařízková, Máchová, Kozová, Drdová Pařízková, Máchová, Kozová, Drdová Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 39.28 15.00
12 Kantorová, Spurná, Stonavská, Štelbacká Kantorová, Spurná, Stonavská, Štelbacká TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 39.53 14.00
13 Michalczyková, Pannová, Ruláková, Netoličková Michalczyková, Pannová, Ruláková, Netoličková SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 39.55 13.00
14 Punčochářová, Bitomská, Takáčová, Chybíková Punčochářová, Bitomská, Takáčová, Chybíková TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 40.17 12.00
15 Faranová, Hrušková, Kubáňová, Vaňková Faranová, Hrušková, Kubáňová, Vaňková TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 40.59 11.00
16 Červenková, Skleničková, Žáčková, Žváčková Červenková, Skleničková, Žáčková, Žváčková SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 40.92 10.00
17 Davidová, Řuchovská, Szkorupová, Swienczková Davidová, Řuchovská, Szkorupová, Swienczková TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 41.06 9.00
18 Němcová, Klímová, Smetanová, Šáchová Němcová, Klímová, Smetanová, Šáchová Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 41.07 8.00
19 Hanzlíková, Haščinová, Konvičková, Krásná Hanzlíková, Haščinová, Konvičková, Krásná SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 41.33 7.00
20 Skaličková, Spilková, Deutscherová, Kovalová Skaličková, Spilková, Deutscherová, Kovalová TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 41.73 6.00

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(čt, 26.9.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dalibor DrdaDalibor Drda
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 25 4.79 4.794.614.454.790.00.00.0 30.00
2 Vojtěch KulichVojtěch Kulich
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
08 10 4.37 x4.37x4.370.00.00.0 28.00
3 Filip PopelářFilip Popelář
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 21 3.96 3.853.903.963.960.00.00.0 26.00
4 Vojtěch FrydryšekVojtěch Frydryšek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 3 3.95 3.743.663.953.950.00.00.0 24.00
5 Jan ŠtafaJan Štafa
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 18 3.81 3.653.813.803.810.00.00.0 22.00
6 Stanislav JabůrekStanislav Jabůrek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 7 3.74 3.743.733.633.740.00.00.0 20.00
7 Ondřej HolubčíkOndřej Holubčík
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 23 3.72 3.333.533.723.720.00.00.0 19.00
8 Jonáš NovákJonáš Novák
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 22 3.70 3.623.703.613.700.00.00.0 18.00
9 Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 16 3.68 3.683.583.293.680.00.00.0 17.00
10 Vojtěch KrčilVojtěch Krčil
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 20 3.59 3.583.593.333.590.00.00.0 16.00
11 Šimon VáclavíkŠimon Václavík
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 24 3.56 3.553.56x3.560.00.00.0 15.00
12 Ondřej FialaOndřej Fiala
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 2 3.28 3.283.093.123.280.00.00.0 14.00
13 André KrotilAndré Krotil
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 9 3.21 3.213.122.633.210.00.00.0 13.00
14 Adam ProkešAdam Prokeš
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 14 3.16 3.162.81x3.160.00.00.0 12.00
15 Václav HranickýVáclav Hranický
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 6 3.12 3.123.033.043.120.00.00.0 11.00
16 Hynek SvobodaHynek Svoboda
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
09 15 3.11 2.883.083.113.110.00.00.0 10.00
17 Mikuláš VeselýMikuláš Veselý
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 3.09 x3.093.083.090.00.00.0 9.00
18 Jan GažákJan Gažák
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 4 3.06 3.062.873.053.060.00.00.0 8.00
19 Tomáš GoronTomáš Goron
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
09 5 2.93 2.932.802.752.930.00.00.0 7.00
20 Tomáš PluhařTomáš Pluhař
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 13 2.90 2.872.632.902.900.00.00.0 6.00
21 Tadeáš ŠelongTadeáš Šelong
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
09 17 2.90 2.732.642.902.900.00.00.0 5.00
22 Martin BednaříkMartin Bednařík
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 1 2.79 2.632.512.792.790.00.00.0 4.00
23 Jan LinhartJan Linhart
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 11 2.75 x2.752.682.750.00.00.0 3.00
24 Drahomír WisnarDrahomír Wisnar
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 19 2.66 2.34x2.662.660.00.00.0 2.00
25 Miroslav KrálMiroslav Král
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 8 2.52 2.472.522.462.520.00.00.0 1.00
26 Jan NovotnýJan Novotný
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 12 2.48 2.482.312.412.480.00.00.0
Celkem 26 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(čt, 26.9.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna Marie ChalupováAnna Marie Chalupová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 47 4.13 3.86x4.134.130.00.00.0
2 Nela ŠtefkováNela Štefková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 48 4.07 3.713.904.074.070.00.00.0
3 Sofie ZádrapováSofie Zádrapová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 36 3.91 3.913.882.853.910.00.00.0
4 Viktorie BartoňováViktorie Bartoňová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 46 3.82 xx3.823.820.00.00.0
5 Veronika OpatrnáVeronika Opatrná
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 43 3.76 3.76x3.753.760.00.00.0
6 Julie BartkováJulie Bartková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 1 3.69 3.693.463.453.690.00.00.0
7 Petra MazzolinyPetra Mazzoliny
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 17 3.66 3.383.623.663.660.00.00.0
8 Viktorie RozsívalováViktorie Rozsívalová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 44 3.66 3.373.463.663.660.00.00.0
9 Michela MinistrováMichela Ministrová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
09 19 3.65 3.433.653.533.650.00.00.0
10 Anna PunčochářováAnna Punčochářová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
08 26 3.64 3.313.643.343.640.00.00.0
11 Adéla PannováAdéla Pannová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 23 3.54 3.543.352.463.540.00.00.0
12 Kateřina PustelníkováKateřina Pustelníková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 27 3.48 x3.453.483.480.00.00.0
13 Kamila DrdováKamila Drdová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 4 3.46 3.353.463.453.460.00.00.0
14 Tereza MaňkováTereza Maňková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 16 3.44 3.443.30x3.440.00.00.0
15 Veronika RulákováVeronika Ruláková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 28 3.41 2.943.383.413.410.00.00.0
16 Eliška ŘíhováEliška Říhová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 41 3.40 3.293.403.403.400.00.00.0
17 Hana KantorováHana Kantorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
08 10 3.40 3.213.273.403.400.00.00.0
18 Tereza HruškováTereza Hrušková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 39 3.35 3.293.213.353.350.00.00.0
19 Lucie KřížkováLucie Křížková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 14 3.33 3.052.693.333.330.00.00.0
20 Sofie ŠnyrychováSofie Šnyrychová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 34 3.31 3.313.223.183.310.00.00.0
21 Kristýna KubáňováKristýna Kubáňová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 45 3.30 2.983.30x3.300.00.00.0
22 Lucie KlímováLucie Klímová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 11 3.26 3.262.98x3.260.00.00.0
23 Kristýna BrázdováKristýna Brázdová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 42 3.25 3.223.053.253.250.00.00.0
24 Michaela TakáčováMichaela Takáčová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
08 35 3.25 3.253.11x3.250.00.00.0
25 Adriana SwienczkováAdriana Swienczková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
08 32 3.25 3.252.90x3.250.00.00.0
26 Marie KoelblováMarie Koelblová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 12 3.20 3.203.053.143.200.00.00.0
27 Aneta PařízkováAneta Pařízková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 24 3.20 2.842.993.203.200.00.00.0
28 Zuzana MlčochováZuzana Mlčochová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 20 3.16 3.093.033.163.160.00.00.0
29 Barbora MáchováBarbora Máchová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 15 3.16 3.162.992.963.160.00.00.0
30 Tereza StrakováTereza Straková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 31 3.13 x3.083.133.130.00.00.0
31 Klára KozováKlára Kozová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 13 3.13 3.053.073.133.130.00.00.0
32 Kateřina ČervenkováKateřina Červenková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 2 3.12 3.042.833.123.120.00.00.0
33 Adéla SzkorupováAdéla Szkorupová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
08 33 3.12 3.122.942.553.120.00.00.0
34 Linda ChovancováLinda Chovancová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 8 3.07 3.043.073.013.070.00.00.0
35 Klára ŽváčkováKlára Žváčková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 37 3.04 3.023.043.033.040.00.00.0
36 Ellen BurkovičováEllen Burkovičová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 38 3.01 2.872.963.013.010.00.00.0
37 Sofie HaburčákováSofie Haburčáková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
09 6 2.98 x2.392.982.980.00.00.0
38 Natálie ŘuchovskáNatálie Řuchovská
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
09 30 2.97 2.932.912.972.970.00.00.0
39 Eliška PetrůEliška Petrů
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 25 2.86 2.86xx2.860.00.00.0
40 Nicol DavidováNicol Davidová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
08 3 2.85 2.85x2.632.850.00.00.0
41 Julie NetoličkováJulie Netoličková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 22 2.79 2.792.782.782.790.00.00.0
42 Emílie HanzlíkováEmílie Hanzlíková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 7 2.79 2.722.782.792.790.00.00.0
43 Adéla ŘuchovskáAdéla Řuchovská
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
09 29 2.75 x2.752.712.750.00.00.0
44 Adriana NěmcováAdriana Němcová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
09 21 2.75 2.642.75x2.750.00.00.0
45 Eliška JadvidžákováEliška Jadvidžáková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 9 2.69 2.692.292.662.690.00.00.0
Vanesa LaskováVanesa Lasková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 40 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Radka FoltynováRadka Foltynová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
09 5 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 47 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

(čt, 26.9.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš HraškoTomáš Hraško
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 27 50.06 0.0 30.00
2 André KrotilAndré Krotil
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 9 41.75 0.0 28.00
3 Vojtěch GašmanVojtěch Gašman
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 4 41.30 0.0 26.00
4 Stanislav JabůrekStanislav Jabůrek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 7 40.78 0.0 24.00
5 Josef ŠimončíkJosef Šimončík
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 25 40.13 0.0 22.00
6 Damián LojekDamián Lojek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 10 36.13 0.0 20.00
7 František MičanFrantišek Mičan
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 26 35.07 0.0 19.00
8 David TykvaDavid Tykva
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
09 17 35.04 0.0 18.00
9 Josef ŠtefánekJosef Štefánek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 24 34.99 0.0 17.00
10 Miroslav MyškaMiroslav Myška
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 21 33.71 0.0 16.00
11 Matěj BortlíkMatěj Bortlík
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 22 33.29 0.0 15.00
12 Kristián FančovičKristián Fančovič
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 3 32.63 0.0 14.00
13 Václav HranickýVáclav Hranický
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 6 32.12 0.0 13.00
14 Jan MacourekJan Macourek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 11 31.52 0.0 12.00
15 Radek VřesňákRadek Vřesňák
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 18 31.50 0.0 11.00
16 Jonáš NovákJonáš Novák
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 23 29.80 0.0 10.00
17 Vojtěch StachaVojtěch Stacha
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 13 28.27 0.0 9.00
18 Vojtěch ToVojtěch To
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
09 16 27.36 0.0 8.00
19 Adam KollegaAdam Kollega
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 8 26.65 0.0 7.00
20 Tadeáš ŠelongTadeáš Šelong
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
09 14 26.51 0.0 6.00
21 Oliver ŠtruncOliver Štrunc
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
09 15 24.97 0.0 5.00
22 Michal OlejníčekMichal Olejníček
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 12 23.80 0.0 4.00
23 Matěj DobišMatěj Dobiš
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
09 2 23.09 0.0 3.00
24 Pavel CichyPavel Cichy
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
08 1 22.78 0.0 2.00
25 Radim GorgošRadim Gorgoš
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 20 21.87 0.0 1.00
26 Lukáš HeuerLukáš Heuer
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 5 19.56 0.0
27 Lukáš WolfLukáš Wolf
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 19 19.39 0.0
Celkem 27 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

(čt, 26.9.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Julie BartkováJulie Bartková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 1 38.31 0.0 30.00
2 Kristina BastováKristina Bastová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
09 2 35.52 0.0 28.00
3 Sabina NesrstováSabina Nesrstová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 16 35.19 0.0 26.00
4 Adéla KalandrováAdéla Kalandrová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 9 32.53 0.0 24.00
5 Julie ŠtefánkováJulie Štefánková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 31 31.17 0.0 22.00
6 Lucie KlímováLucie Klímová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 10 30.74 0.0 20.00
7 Aneta BabincováAneta Babincová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 30 30.43 0.0 19.00
8 Klára ŽváčkováKlára Žváčková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 25 29.11 0.0 18.00
9 Barbara MuchováBarbara Muchová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
09 15 28.67 0.0 17.00
10 Linda PetrůLinda Petrů
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 18 28.10 0.0 16.00
11 Tereza MaňkováTereza Maňková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 14 28.05 0.0 15.00
12 Karin FojtíkováKarin Fojtíková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 4 27.38 0.0 14.00
13 Bára SkleničkováBára Skleničková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 21 27.24 0.0 13.00
14 Natálie 2 SikorováNatálie 2 Sikorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
09 20 27.19 0.0 12.00
15 Aneta BitomskáAneta Bitomská
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
09 3 26.82 0.0 11.00
16 Agáta HolubováAgáta Holubová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 6 25.41 0.0 10.00
17 Eliška TvrdáEliška Tvrdá
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 22 24.04 0.0 9.00
18 Ema SpilkováEma Spilková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 29 23.66 0.0 8.00
19 Natálie 1 SikorováNatálie 1 Sikorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
09 19 23.39 0.0 7.00
20 Linda ChovancováLinda Chovancová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 8 22.91 0.0 6.00
21 Barbora ZávodnáBarbora Závodná
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 23 22.78 0.0 5.00
22 Šárka DeutscherováŠárka Deutscherová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 28 22.57 0.0 4.00
23 Marie KonvičkováMarie Konvičková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 11 20.50 0.0 3.00
24 Eliška PetrůEliška Petrů
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 17 20.24 0.0 2.00
25 Alžběta HezkáAlžběta Hezká
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 5 19.54 0.0 1.00
26 Markéta SkaličkováMarkéta Skaličková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 26 18.61 0.0
27 Beatrice HrdličkováBeatrice Hrdličková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 7 18.16 0.0
28 Aneta ŽáčkováAneta Žáčková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 24 15.36 0.0
29 Tereza KovalováTereza Kovalová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 27 14.53 0.0
30 Anna Maria MagnesováAnna Maria Magnesová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 12 14.12 0.0
31 Sofie MalotováSofie Malotová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 13 10.83 0.0
Celkem 31 závodníků