výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - České Budějovice, Kategorie III

SK Čtyři Dvory Č.Budějovice (6. 5. 2019)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (po, 6.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel SkupníkPavel Skupník 05 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České BudějoviceZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B... 4 08.52 418.00
2 Adam LojkaAdam Lojka 05 ZŠ Grünwaldova České BudějoviceZŠ Grünwaldova České Budějo... 5 08.88 331.00
3 Kryštof VališKryštof Vališ 07 ZŠ a MŠ L. KubyZŠ a MŠ L. Kuby 1 08.88 331.00
4 Šimon ŠebestíkŠimon Šebestík 06 ZŠ Máj IIZŠ Máj II 6 08.91 324.00
5 Vojtěch ZachVojtěch Zach 06 Gymnázium Česká, České BudějoviceGymnázium Česká, České Budě... 2 09.43 216.00
6 Matěj TrnkaMatěj Trnka 05 Zš a Mš ŠevětínZš a Mš Ševětín 3 09.92 132.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (po, 6.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan HabichJan Habich 05 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 3 08.12 525.00
2 24 Jan BromJan Brom 06 ZŠ Máj IIZŠ Máj II 5 08.51 421.00
3 Petr DolejšekPetr Dolejšek 05 ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká 6 09.11 280.00
4 Jakub KretschmerJakub Kretschmer 06 ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala 2 09.19 264.00
5 VILÉM CÁBAVILÉM CÁBA 07 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICEZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... 4 09.43 216.00
6 Tomáš JindraTomáš Jindra 05 Zš a Mš ŠevětínZš a Mš Ševětín 1 10.39 70.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (po, 6.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam ŘehoušekAdam Řehoušek 05 ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala 3 08.08 537.00
2 64 Rostislav MikšlRostislav Mikšl 05 ZŠ Máj IZŠ Máj I 6 08.38 454.00
3 Daniel MartinecDaniel Martinec 05 Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany 4 08.50 423.00
4 69 Václav KutheilVáclav Kutheil 06 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice 5 08.80 350.00
5 27 Mykhailo SandulMykhailo Sandul 05 ZŠ a MŠ J.Š Baara České BudějoviceZŠ a MŠ J.Š Baara České Bud... 1 09.03 298.00
6 Ondřej SojkaOndřej Sojka 05 ZŠ a MŠ RudolfovZŠ a MŠ Rudolfov 2 09.21 259.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (po, 6.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Arnošt ŠafářArnošt Šafář 05 ZŠ Grünwaldova České BudějoviceZŠ Grünwaldova České Budějo... 3 08.31 473.00
2 37 Jan ŠpišákJan Špišák 05 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České BudějoviceZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B... 1 08.35 462.00
3 DOMINIK DUDYDOMINIK DUDY 05 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICEZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... 5 08.53 416.00
4 Matyáš NedomaMatyáš Nedoma 05 ZŠ a MŠ RudolfovZŠ a MŠ Rudolfov 6 09.23 255.00
5 Tomáš KadlecTomáš Kadlec 06 ZŠ a MŠ J.Š Baara České BudějoviceZŠ a MŠ J.Š Baara České Bud... 4 09.30 241.00
6 Vojtěch ŠvédaVojtěch Švéda 05 Gymnázium Česká, České BudějoviceGymnázium Česká, České Budě... 2 09.40 222.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (po, 6.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej KroupaOndřej Kroupa 06 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České BudějoviceZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B... 5 08.23 495.00
2 Jakub MatuškaJakub Matuška 05 ZŠ Máj IZŠ Máj I 4 08.50 423.00
3 55 Patrik VařilPatrik Vařil 05 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 1 08.67 381.00
4 Martin TenglMartin Tengl 06 ZŠ a MŠ L. KubyZŠ a MŠ L. Kuby 3 08.87 333.00
5 Matěj ŠikýřMatěj Šikýř 05 ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká 6 09.69 169.00
MICHAL ZEMANMICHAL ZEMAN 05 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICEZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (po, 6.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Samuel PešekSamuel Pešek 05 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice 6 08.40 449.00
2 Jaroslav BočekJaroslav Boček 05 ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká 5 08.92 322.00
3 Filip ŠťástkaFilip Šťástka 05 ZŠ a MŠ L. KubyZŠ a MŠ L. Kuby 3 08.97 311.00
4 93 Jiří NovotnýJiří Novotný 06 Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany 4 09.60 185.00
5 Orlando Ben VerbonOrlando Ben Verbon 06 Gymnázium Česká, České BudějoviceGymnázium Česká, České Budě... 2 10.62 46.00
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (po, 6.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof NovákKryštof Novák 05 ZŠ Máj IZŠ Máj I 5 07.99 563.00
2 Miroslav NovákMiroslav Novák 05 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 4 08.43 441.00
3 Tomáš OťahelTomáš Oťahel 05 ZŠ a MŠ RudolfovZŠ a MŠ Rudolfov 6 08.53 416.00
4 Adam VrtílkaAdam Vrtílka 06 ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala 2 08.97 311.00
5 42 Lukáš PeigerLukáš Peiger 05 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice 3 09.10 282.00
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (po, 6.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr SchmidtmayerPetr Schmidtmayer 05 ZŠ Grünwaldova České BudějoviceZŠ Grünwaldova České Budějo... 2 08.15 517.00
2 Jindřich NošíkJindřich Nošík 05 Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany 3 08.53 416.00
3 Jan CimrhanslJan Cimrhansl 05 Zš a Mš ŠevětínZš a Mš Ševětín 4 08.72 369.00
4 Václav KrokaVáclav Kroka 05 ZŠ a MŠ J.Š Baara České BudějoviceZŠ a MŠ J.Š Baara České Bud... 6 08.92 322.00
5 47 Petr BalážPetr Baláž 05 ZŠ Máj IIZŠ Máj II 5 09.84 145.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof NovákKryštof Novák 05 ZŠ Máj IZŠ Máj I 5 07.99 563.00
2 Adam ŘehoušekAdam Řehoušek 05 ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala 3 08.08 537.00
3 Jan HabichJan Habich 05 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 3 08.12 525.00
4 Petr SchmidtmayerPetr Schmidtmayer 05 ZŠ Grünwaldova České BudějoviceZŠ Grünwaldova České Budějo... 2 08.15 517.00
5 Ondřej KroupaOndřej Kroupa 06 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České BudějoviceZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B... 5 08.23 495.00
6 Arnošt ŠafářArnošt Šafář 05 ZŠ Grünwaldova České BudějoviceZŠ Grünwaldova České Budějo... 3 08.31 473.00
7 37 Jan ŠpišákJan Špišák 05 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České BudějoviceZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B... 1 08.35 462.00
8 64 Rostislav MikšlRostislav Mikšl 05 ZŠ Máj IZŠ Máj I 6 08.38 454.00
9 Samuel PešekSamuel Pešek 05 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice 6 08.40 449.00
10 Miroslav NovákMiroslav Novák 05 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 4 08.43 441.00
11 Daniel MartinecDaniel Martinec 05 Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany 4 08.50 423.00
11 Jakub MatuškaJakub Matuška 05 ZŠ Máj IZŠ Máj I 4 08.50 423.00
13 24 Jan BromJan Brom 06 ZŠ Máj IIZŠ Máj II 5 08.51 421.00
14 Pavel SkupníkPavel Skupník 05 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České BudějoviceZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B... 4 08.52 418.00
15 DOMINIK DUDYDOMINIK DUDY 05 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICEZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... 5 08.53 416.00
15 Tomáš OťahelTomáš Oťahel 05 ZŠ a MŠ RudolfovZŠ a MŠ Rudolfov 6 08.53 416.00
15 Jindřich NošíkJindřich Nošík 05 Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany 3 08.53 416.00
18 55 Patrik VařilPatrik Vařil 05 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 1 08.67 381.00
19 Jan CimrhanslJan Cimrhansl 05 Zš a Mš ŠevětínZš a Mš Ševětín 4 08.72 369.00
20 69 Václav KutheilVáclav Kutheil 06 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice 5 08.80 350.00
21 Martin TenglMartin Tengl 06 ZŠ a MŠ L. KubyZŠ a MŠ L. Kuby 3 08.87 333.00
22 Adam LojkaAdam Lojka 05 ZŠ Grünwaldova České BudějoviceZŠ Grünwaldova České Budějo... 5 08.88 331.00
22 Kryštof VališKryštof Vališ 07 ZŠ a MŠ L. KubyZŠ a MŠ L. Kuby 1 08.88 331.00
24 Šimon ŠebestíkŠimon Šebestík 06 ZŠ Máj IIZŠ Máj II 6 08.91 324.00
25 Jaroslav BočekJaroslav Boček 05 ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká 5 08.92 322.00
25 Václav KrokaVáclav Kroka 05 ZŠ a MŠ J.Š Baara České BudějoviceZŠ a MŠ J.Š Baara České Bud... 6 08.92 322.00
27 Filip ŠťástkaFilip Šťástka 05 ZŠ a MŠ L. KubyZŠ a MŠ L. Kuby 3 08.97 311.00
27 Adam VrtílkaAdam Vrtílka 06 ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala 2 08.97 311.00
29 27 Mykhailo SandulMykhailo Sandul 05 ZŠ a MŠ J.Š Baara České BudějoviceZŠ a MŠ J.Š Baara České Bud... 1 09.03 298.00
30 42 Lukáš PeigerLukáš Peiger 05 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice 3 09.10 282.00
31 Petr DolejšekPetr Dolejšek 05 ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká 6 09.11 280.00
32 Jakub KretschmerJakub Kretschmer 06 ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala 2 09.19 264.00
33 Ondřej SojkaOndřej Sojka 05 ZŠ a MŠ RudolfovZŠ a MŠ Rudolfov 2 09.21 259.00
34 Matyáš NedomaMatyáš Nedoma 05 ZŠ a MŠ RudolfovZŠ a MŠ Rudolfov 6 09.23 255.00
35 Tomáš KadlecTomáš Kadlec 06 ZŠ a MŠ J.Š Baara České BudějoviceZŠ a MŠ J.Š Baara České Bud... 4 09.30 241.00
36 Vojtěch ŠvédaVojtěch Švéda 05 Gymnázium Česká, České BudějoviceGymnázium Česká, České Budě... 2 09.40 222.00
37 Vojtěch ZachVojtěch Zach 06 Gymnázium Česká, České BudějoviceGymnázium Česká, České Budě... 2 09.43 216.00
37 VILÉM CÁBAVILÉM CÁBA 07 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICEZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... 4 09.43 216.00
39 93 Jiří NovotnýJiří Novotný 06 Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany 4 09.60 185.00
40 Matěj ŠikýřMatěj Šikýř 05 ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká 6 09.69 169.00
41 47 Petr BalážPetr Baláž 05 ZŠ Máj IIZŠ Máj II 5 09.84 145.00
42 Matěj TrnkaMatěj Trnka 05 Zš a Mš ŠevětínZš a Mš Ševětín 3 09.92 132.00
43 Tomáš JindraTomáš Jindra 05 Zš a Mš ŠevětínZš a Mš Ševětín 1 10.39 70.00
44 Orlando Ben VerbonOrlando Ben Verbon 06 Gymnázium Česká, České BudějoviceGymnázium Česká, České Budě... 2 10.62 46.00
MICHAL ZEMANMICHAL ZEMAN 05 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICEZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... 2 DNS

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (po, 6.5.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 32 Lucie MarkováLucie Marková 07 ZŠ a MŠ L. KubyZŠ a MŠ L. Kuby 4 09.34 482.00
2 44 Adéla StruskováAdéla Strusková 06 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice 2 09.45 456.00
3 Nikola SkokováNikola Skoková 06 ZŠ Grünwaldova České BudějoviceZŠ Grünwaldova České Budějo... 1 09.46 454.00
4 Kristýna SkálováKristýna Skálová 05 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICEZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... 3 09.71 397.00
5 7 Kateřina PekárkováKateřina Pekárková 06 ZŠ a MŠ J.Š Baara České BudějoviceZŠ a MŠ J.Š Baara České Bud... 6 09.76 386.00
6 Markéta HolubováMarkéta Holubová 07 Gymnázium České Budějovice, Česká 64Gymnázium České Budějovice,... 5 11.27 124.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (po, 6.5.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 81 Kateřina VithováKateřina Vithová 06 ZŠ Máj IZŠ Máj I 2 08.95 579.00
2 Sabina MatějkováSabina Matějková 05 Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany 4 08.99 569.00
3 28 Sabina ŠimánkováSabina Šimánková 05 ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká 1 09.21 513.00
4 Andrea PeškováAndrea Pešková 05 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 6 09.49 447.00
5 Leontýna BambasováLeontýna Bambasová 06 Zš a Mš ŠevětínZš a Mš Ševětín 5 09.60 422.00
6 Adéla SikorováAdéla Sikorová 05 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České BudějoviceZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B... 3 09.72 395.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (po, 6.5.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šárka PilcováŠárka Pilcová 05 ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká 3 08.91 589.00
2 Linda HavlováLinda Havlová 05 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České BudějoviceZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B... 4 09.14 531.00
3 Kateřina VondrováKateřina Vondrová 05 ZŠ a MŠ L. KubyZŠ a MŠ L. Kuby 2 09.71 397.00
4 Nikol KřistkováNikol Křistková 06 ZŠ Máj IZŠ Máj I 6 09.84 369.00
5 Karolína TomanováKarolína Tomanová 07 ZŠ Máj IIZŠ Máj II 1 09.92 353.00
6 64 Alena SchiesslováAlena Schiesslová 06 Zš a Mš ŠevětínZš a Mš Ševětín 5 10.12 312.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (po, 6.5.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola KantorováNikola Kantorová 05 ZŠ Máj IZŠ Máj I 4 09.29 494.00
2 Dominika JanákováDominika Janáková 06 ZŠ a MŠ J.Š Baara České BudějoviceZŠ a MŠ J.Š Baara České Bud... 5 09.32 487.00
3 Nicol WagnerováNicol Wagnerová 05 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České BudějoviceZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B... 2 09.78 382.00
4 Nela KottováNela Kottová 05 ZŠ Máj IIZŠ Máj II 6 10.05 326.00
5 48 Adéla MarkováAdéla Marková 06 ZŠ Grünwaldova České BudějoviceZŠ Grünwaldova České Budějo... 3 10.08 320.00
6 Nela VojčováNela Vojčová 06 Zš a Mš ŠevětínZš a Mš Ševětín 1 10.67 213.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (po, 6.5.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza MartincováTereza Martincová 05 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICEZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... 6 08.89 595.00
2 Michaela KosařováMichaela Kosařová 06 ZŠ a MŠ L. KubyZŠ a MŠ L. Kuby 4 09.12 536.00
3 Natálie RaabováNatálie Raabová 05 ZŠ a MŠ J.Š Baara České BudějoviceZŠ a MŠ J.Š Baara České Bud... 3 09.24 506.00
4 Tereza KálalováTereza Kálalová 06 ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala 5 09.37 475.00
5 Viktorie ŠimkováViktorie Šimková 06 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice 1 09.40 468.00
6 Simona TrefnáSimona Trefná 06 ZŠ a MŠ RudolfovZŠ a MŠ Rudolfov 2 10.17 302.00
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (po, 6.5.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vanessa OsouchováVanessa Osouchová 06 ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala 5 08.82 613.00
2 Lenka KollarováLenka Kollarová 05 Gymnázium České Budějovice, Česká 64Gymnázium České Budějovice,... 1 09.05 553.00
3 Zuzana JílkováZuzana Jílková 07 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 6 09.24 506.00
4 Kristýna PichalováKristýna Pichalová 06 ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká 2 09.60 422.00
5 Mia KaukušováMia Kaukušová 05 ZŠ Hluboká nad VltavouZŠ Hluboká nad Vltavou 3 09.96 344.00
6 Nikola HanetšlegerováNikola Hanetšlegerová 06 ZŠ a MŠ RudolfovZŠ a MŠ Rudolfov 4 10.09 318.00
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (po, 6.5.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdalena FrydrychováMagdalena Frydrychová 06 Gymnázium České Budějovice, Česká 64Gymnázium České Budějovice,... 6 08.60 673.00
2 Lucie NošíkováLucie Nošíková 05 Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany 2 08.92 587.00
3 Zuzana KřížováZuzana Křížová 06 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice 1 09.38 472.00
4 Valentýna BruncllíkováValentýna Bruncllíková 05 ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká 5 09.49 447.00
5 Karolína KadlecováKarolína Kadlecová 07 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICEZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... 3 09.59 424.00
6 65 Nicol FikotováNicol Fikotová 05 ZŠ Hluboká nad VltavouZŠ Hluboká nad Vltavou 4 09.62 417.00
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (po, 6.5.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bára LinhartováBára Linhartová 05 Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany 6 08.89 595.00
2 Liliana KotaškováLiliana Kotašková 06 ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala 5 09.03 558.00
3 Nela JasečkováNela Jasečková 06 ZŠ Grünwaldova České BudějoviceZŠ Grünwaldova České Budějo... 4 09.05 553.00
4 Karolína SedláčkováKarolína Sedláčková 06 ZŠ Hluboká nad VltavouZŠ Hluboká nad Vltavou 2 09.30 492.00
5 69 Šarlota NovákováŠarlota Nováková 07 ZŠ a MŠ RudolfovZŠ a MŠ Rudolfov 1 09.82 374.00
6 96 Adriana MišinováAdriana Mišinová 06 ZŠ Máj IIZŠ Máj II 3 10.33 272.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdalena FrydrychováMagdalena Frydrychová 06 Gymnázium České Budějovice, Česká 64Gymnázium České Budějovice,... 6 08.60 673.00
2 Vanessa OsouchováVanessa Osouchová 06 ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala 5 08.82 613.00
3 Tereza MartincováTereza Martincová 05 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICEZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... 6 08.89 595.00
3 Bára LinhartováBára Linhartová 05 Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany 6 08.89 595.00
5 Šárka PilcováŠárka Pilcová 05 ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká 3 08.91 589.00
6 Lucie NošíkováLucie Nošíková 05 Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany 2 08.92 587.00
7 81 Kateřina VithováKateřina Vithová 06 ZŠ Máj IZŠ Máj I 2 08.95 579.00
8 Sabina MatějkováSabina Matějková 05 Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany 4 08.99 569.00
9 Liliana KotaškováLiliana Kotašková 06 ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala 5 09.03 558.00
10 Lenka KollarováLenka Kollarová 05 Gymnázium České Budějovice, Česká 64Gymnázium České Budějovice,... 1 09.05 553.00
10 Nela JasečkováNela Jasečková 06 ZŠ Grünwaldova České BudějoviceZŠ Grünwaldova České Budějo... 4 09.05 553.00
12 Michaela KosařováMichaela Kosařová 06 ZŠ a MŠ L. KubyZŠ a MŠ L. Kuby 4 09.12 536.00
13 Linda HavlováLinda Havlová 05 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České BudějoviceZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B... 4 09.14 531.00
14 28 Sabina ŠimánkováSabina Šimánková 05 ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká 1 09.21 513.00
15 Natálie RaabováNatálie Raabová 05 ZŠ a MŠ J.Š Baara České BudějoviceZŠ a MŠ J.Š Baara České Bud... 3 09.24 506.00
15 Zuzana JílkováZuzana Jílková 07 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 6 09.24 506.00
17 Nikola KantorováNikola Kantorová 05 ZŠ Máj IZŠ Máj I 4 09.29 494.00
18 Karolína SedláčkováKarolína Sedláčková 06 ZŠ Hluboká nad VltavouZŠ Hluboká nad Vltavou 2 09.30 492.00
19 Dominika JanákováDominika Janáková 06 ZŠ a MŠ J.Š Baara České BudějoviceZŠ a MŠ J.Š Baara České Bud... 5 09.32 487.00
20 32 Lucie MarkováLucie Marková 07 ZŠ a MŠ L. KubyZŠ a MŠ L. Kuby 4 09.34 482.00
21 Tereza KálalováTereza Kálalová 06 ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala 5 09.37 475.00
22 Zuzana KřížováZuzana Křížová 06 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice 1 09.38 472.00
23 Viktorie ŠimkováViktorie Šimková 06 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice 1 09.40 468.00
24 44 Adéla StruskováAdéla Strusková 06 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice 2 09.45 456.00
25 Nikola SkokováNikola Skoková 06 ZŠ Grünwaldova České BudějoviceZŠ Grünwaldova České Budějo... 1 09.46 454.00
26 Andrea PeškováAndrea Pešková 05 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 6 09.49 447.00
26 Valentýna BruncllíkováValentýna Bruncllíková 05 ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká 5 09.49 447.00
28 Karolína KadlecováKarolína Kadlecová 07 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICEZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... 3 09.59 424.00
29 Leontýna BambasováLeontýna Bambasová 06 Zš a Mš ŠevětínZš a Mš Ševětín 5 09.60 422.00
29 Kristýna PichalováKristýna Pichalová 06 ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká 2 09.60 422.00
31 65 Nicol FikotováNicol Fikotová 05 ZŠ Hluboká nad VltavouZŠ Hluboká nad Vltavou 4 09.62 417.00
32 Kristýna SkálováKristýna Skálová 05 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICEZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... 3 09.71 397.00
32 Kateřina VondrováKateřina Vondrová 05 ZŠ a MŠ L. KubyZŠ a MŠ L. Kuby 2 09.71 397.00
34 Adéla SikorováAdéla Sikorová 05 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České BudějoviceZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B... 3 09.72 395.00
35 7 Kateřina PekárkováKateřina Pekárková 06 ZŠ a MŠ J.Š Baara České BudějoviceZŠ a MŠ J.Š Baara České Bud... 6 09.76 386.00
36 Nicol WagnerováNicol Wagnerová 05 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České BudějoviceZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B... 2 09.78 382.00
37 69 Šarlota NovákováŠarlota Nováková 07 ZŠ a MŠ RudolfovZŠ a MŠ Rudolfov 1 09.82 374.00
38 Nikol KřistkováNikol Křistková 06 ZŠ Máj IZŠ Máj I 6 09.84 369.00
39 Karolína TomanováKarolína Tomanová 07 ZŠ Máj IIZŠ Máj II 1 09.92 353.00
40 Mia KaukušováMia Kaukušová 05 ZŠ Hluboká nad VltavouZŠ Hluboká nad Vltavou 3 09.96 344.00
41 Nela KottováNela Kottová 05 ZŠ Máj IIZŠ Máj II 6 10.05 326.00
42 48 Adéla MarkováAdéla Marková 06 ZŠ Grünwaldova České BudějoviceZŠ Grünwaldova České Budějo... 3 10.08 320.00
43 Nikola HanetšlegerováNikola Hanetšlegerová 06 ZŠ a MŠ RudolfovZŠ a MŠ Rudolfov 4 10.09 318.00
44 64 Alena SchiesslováAlena Schiesslová 06 Zš a Mš ŠevětínZš a Mš Ševětín 5 10.12 312.00
45 Simona TrefnáSimona Trefná 06 ZŠ a MŠ RudolfovZŠ a MŠ Rudolfov 2 10.17 302.00
46 96 Adriana MišinováAdriana Mišinová 06 ZŠ Máj IIZŠ Máj II 3 10.33 272.00
47 Nela VojčováNela Vojčová 06 Zš a Mš ŠevětínZš a Mš Ševětín 1 10.67 213.00
48 Markéta HolubováMarkéta Holubová 07 Gymnázium České Budějovice, Česká 64Gymnázium České Budějovice,... 5 11.27 124.00

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (po, 6.5.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 24 Markéta KratochvílováMarkéta Kratochvílová 05 Gymnázium České Budějovice, Česká 64Gymnázium České Budějovice,... 5 2:03.13 464.00
2 27 Alena HajnáAlena Hajná 05 Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany 2 2:04.78 441.00
3 66 Karolína KudějováKarolína Kudějová 05 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICEZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... 6 2:06.23 421.00
4 59 Linda NovákováLinda Nováková 07 ZŠ Hluboká nad VltavouZŠ Hluboká nad Vltavou 9 2:09.07 383.00
5 26 Klára NevečeřalováKlára Nevečeřalová 06 ZŠ Máj IZŠ Máj I 8 2:09.09 383.00
6 57 Nela PaďourkováNela Paďourková 06 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 10 2:11.83 349.00
7 92 Viktorie BláhováViktorie Bláhová 06 ZŠ Grünwaldova České BudějoviceZŠ Grünwaldova České Budějo... 1 2:14.21 320.00
8 51 Andrea KolářováAndrea Kolářová 06 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České BudějoviceZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B... 3 2:14.61 315.00
9 55 Renata PilcováRenata Pilcová 05 ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká 11 2:16.84 289.00
10 13 Kateřina KovářováKateřina Kovářová 06 Zš a Mš ŠevětínZš a Mš Ševětín 4 2:20.23 252.00
96 Adriana MišinováAdriana Mišinová 06 ZŠ Máj IIZŠ Máj II 7 DNF
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (po, 6.5.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 81 Kateřina VithováKateřina Vithová 06 ZŠ Máj IZŠ Máj I 12 2:01.61 485.00
2 28 Sabina ŠimánkováSabina Šimánková 05 ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká 8 2:02.37 474.00
3 44 Adéla StruskováAdéla Strusková 06 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice 7 2:03.91 453.00
4 37 Natálie TušlováNatálie Tušlová 06 Gymnázium České Budějovice, Česká 64Gymnázium České Budějovice,... 10 2:07.46 404.00
5 93 Kateřina BočkováKateřina Bočková 07 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICEZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... 1 2:08.71 388.00
6 90 Eva MaršálkováEva Maršálková 06 Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany 6 2:14.95 311.00
7 42 Jana KopeckáJana Kopecká 06 ZŠ a MŠ L. KubyZŠ a MŠ L. Kuby 5 2:15.38 306.00
8 65 Nicol FikotováNicol Fikotová 05 ZŠ Hluboká nad VltavouZŠ Hluboká nad Vltavou 2 2:16.05 298.00
9 21 Aneta FornbaumováAneta Fornbaumová 07 ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala 3 2:16.11 298.00
10 95 Hedvika TrnkováHedvika Trnková 07 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České BudějoviceZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B... 9 2:20.11 253.00
11 23 Josefína HlouškováJosefína Hloušková 07 ZŠ a MŠ RudolfovZŠ a MŠ Rudolfov 4 2:33.87 127.00
91 Anežka van HeusdenAnežka van Heusden 06 ZŠ a MŠ J.Š Baara České BudějoviceZŠ a MŠ J.Š Baara České Bud... 11 DNF
Celkem 12 závodníků
Běh 03 (po, 6.5.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 61 Šárka KobrlováŠárka Kobrlová 05 ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala 2 2:05.41 432.00
2 7 Kateřina PekárkováKateřina Pekárková 06 ZŠ a MŠ J.Š Baara České BudějoviceZŠ a MŠ J.Š Baara České Bud... 9 2:05.82 426.00
3 73 Aneta KočendováAneta Kočendová 05 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice 3 2:07.71 401.00
4 30 Eliška NovákováEliška Nováková 06 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 5 2:09.02 384.00
5 69 Šarlota NovákováŠarlota Nováková 07 ZŠ a MŠ RudolfovZŠ a MŠ Rudolfov 6 2:10.74 362.00
6 27 Nela RosvaldováNela Rosvaldová 06 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICEZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... 10 2:11.03 358.00
7 11 Natálie ŠimánkováNatálie Šimánková 05 Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany 12 2:14.01 322.00
8 50 Denisa PastorováDenisa Pastorová 05 ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká 7 2:14.69 314.00
9 64 Alena SchiesslováAlena Schiesslová 06 Zš a Mš ŠevětínZš a Mš Ševětín 11 2:15.10 309.00
10 63 Nikola MorongováNikola Morongová 06 ZŠ a MŠ L. KubyZŠ a MŠ L. Kuby 4 2:21.05 243.00
11 80 Lenka PaškováLenka Pašková 06 ZŠ Grünwaldova České BudějoviceZŠ Grünwaldova České Budějo... 8 2:24.03 213.00
79 Klára GajdošováKlára Gajdošová 05 ZŠ Máj IIZŠ Máj II 1 DNF
Celkem 12 závodníků
Běh 04 (po, 6.5.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 35 Tina StejskalováTina Stejskalová 06 ZŠ Máj IZŠ Máj I 9 1:52.96 617.00
2 20 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 06 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice 4 2:04.42 446.00
3 62 Sára MrázováSára Mrázová 06 ZŠ a MŠ J.Š Baara České BudějoviceZŠ a MŠ J.Š Baara České Bud... 8 2:10.30 368.00
4 49 Markéta DoubkováMarkéta Doubková 05 ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala 3 2:10.99 359.00
5 6 Lucie BlažkováLucie Blažková 06 ZŠ Máj IIZŠ Máj II 1 2:15.44 305.00
6 71 Marie TesárkováMarie Tesárková 06 ZŠ Hluboká nad VltavouZŠ Hluboká nad Vltavou 10 2:17.50 282.00
7 39 Zuzana BouškováZuzana Boušková 06 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 2 2:18.86 267.00
8 47 Kateřina VáclavkováKateřina Václavková 07 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České BudějoviceZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B... 11 2:18.89 267.00
9 58 Žaneta ŽákováŽaneta Žáková 06 Gymnázium České Budějovice, Česká 64Gymnázium České Budějovice,... 12 2:20.38 251.00
10 48 Adéla MarkováAdéla Marková 06 ZŠ Grünwaldova České BudějoviceZŠ Grünwaldova České Budějo... 6 2:24.13 212.00
11 32 Lucie MarkováLucie Marková 07 ZŠ a MŠ L. KubyZŠ a MŠ L. Kuby 7 2:25.79 196.00
12 43 Johana KeclíkováJohana Keclíková 06 Zš a Mš ŠevětínZš a Mš Ševětín 5 2:26.15 193.00
Celkem 12 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 35 Tina StejskalováTina Stejskalová 06 ZŠ Máj IZŠ Máj I 9 1:52.96 617.00
2 81 Kateřina VithováKateřina Vithová 06 ZŠ Máj IZŠ Máj I 12 2:01.61 485.00
3 28 Sabina ŠimánkováSabina Šimánková 05 ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká 8 2:02.37 474.00
4 24 Markéta KratochvílováMarkéta Kratochvílová 05 Gymnázium České Budějovice, Česká 64Gymnázium České Budějovice,... 5 2:03.13 464.00
5 44 Adéla StruskováAdéla Strusková 06 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice 7 2:03.91 453.00
6 20 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 06 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice 4 2:04.42 446.00
7 27 Alena HajnáAlena Hajná 05 Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany 2 2:04.78 441.00
8 61 Šárka KobrlováŠárka Kobrlová 05 ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala 2 2:05.41 432.00
9 7 Kateřina PekárkováKateřina Pekárková 06 ZŠ a MŠ J.Š Baara České BudějoviceZŠ a MŠ J.Š Baara České Bud... 9 2:05.82 426.00
10 66 Karolína KudějováKarolína Kudějová 05 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICEZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... 6 2:06.23 421.00
11 37 Natálie TušlováNatálie Tušlová 06 Gymnázium České Budějovice, Česká 64Gymnázium České Budějovice,... 10 2:07.46 404.00
12 73 Aneta KočendováAneta Kočendová 05 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice 3 2:07.71 401.00
13 93 Kateřina BočkováKateřina Bočková 07 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICEZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... 1 2:08.71 388.00
14 30 Eliška NovákováEliška Nováková 06 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 5 2:09.02 384.00
15 59 Linda NovákováLinda Nováková 07 ZŠ Hluboká nad VltavouZŠ Hluboká nad Vltavou 9 2:09.07 383.00
16 26 Klára NevečeřalováKlára Nevečeřalová 06 ZŠ Máj IZŠ Máj I 8 2:09.09 383.00
17 62 Sára MrázováSára Mrázová 06 ZŠ a MŠ J.Š Baara České BudějoviceZŠ a MŠ J.Š Baara České Bud... 8 2:10.30 368.00
18 69 Šarlota NovákováŠarlota Nováková 07 ZŠ a MŠ RudolfovZŠ a MŠ Rudolfov 6 2:10.74 362.00
19 49 Markéta DoubkováMarkéta Doubková 05 ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala 3 2:10.99 359.00
20 27 Nela RosvaldováNela Rosvaldová 06 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICEZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... 10 2:11.03 358.00
21 57 Nela PaďourkováNela Paďourková 06 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 10 2:11.83 349.00
22 11 Natálie ŠimánkováNatálie Šimánková 05 Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany 12 2:14.01 322.00
23 92 Viktorie BláhováViktorie Bláhová 06 ZŠ Grünwaldova České BudějoviceZŠ Grünwaldova České Budějo... 1 2:14.21 320.00
24 51 Andrea KolářováAndrea Kolářová 06 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České BudějoviceZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B... 3 2:14.61 315.00
25 50 Denisa PastorováDenisa Pastorová 05 ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká 7 2:14.69 314.00
26 90 Eva MaršálkováEva Maršálková 06 Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany 6 2:14.95 311.00
27 64 Alena SchiesslováAlena Schiesslová 06 Zš a Mš ŠevětínZš a Mš Ševětín 11 2:15.10 309.00
28 42 Jana KopeckáJana Kopecká 06 ZŠ a MŠ L. KubyZŠ a MŠ L. Kuby 5 2:15.38 306.00
29 6 Lucie BlažkováLucie Blažková 06 ZŠ Máj IIZŠ Máj II 1 2:15.44 305.00
30 65 Nicol FikotováNicol Fikotová 05 ZŠ Hluboká nad VltavouZŠ Hluboká nad Vltavou 2 2:16.05 298.00
31 21 Aneta FornbaumováAneta Fornbaumová 07 ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala 3 2:16.11 298.00
32 55 Renata PilcováRenata Pilcová 05 ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká 11 2:16.84 289.00
33 71 Marie TesárkováMarie Tesárková 06 ZŠ Hluboká nad VltavouZŠ Hluboká nad Vltavou 10 2:17.50 282.00
34 39 Zuzana BouškováZuzana Boušková 06 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 2 2:18.86 267.00
35 47 Kateřina VáclavkováKateřina Václavková 07 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České BudějoviceZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B... 11 2:18.89 267.00
36 95 Hedvika TrnkováHedvika Trnková 07 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České BudějoviceZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B... 9 2:20.11 253.00
37 13 Kateřina KovářováKateřina Kovářová 06 Zš a Mš ŠevětínZš a Mš Ševětín 4 2:20.23 252.00
38 58 Žaneta ŽákováŽaneta Žáková 06 Gymnázium České Budějovice, Česká 64Gymnázium České Budějovice,... 12 2:20.38 251.00
39 63 Nikola MorongováNikola Morongová 06 ZŠ a MŠ L. KubyZŠ a MŠ L. Kuby 4 2:21.05 243.00
40 80 Lenka PaškováLenka Pašková 06 ZŠ Grünwaldova České BudějoviceZŠ Grünwaldova České Budějo... 8 2:24.03 213.00
41 48 Adéla MarkováAdéla Marková 06 ZŠ Grünwaldova České BudějoviceZŠ Grünwaldova České Budějo... 6 2:24.13 212.00
42 32 Lucie MarkováLucie Marková 07 ZŠ a MŠ L. KubyZŠ a MŠ L. Kuby 7 2:25.79 196.00
43 43 Johana KeclíkováJohana Keclíková 06 Zš a Mš ŠevětínZš a Mš Ševětín 5 2:26.15 193.00
44 23 Josefína HlouškováJosefína Hloušková 07 ZŠ a MŠ RudolfovZŠ a MŠ Rudolfov 4 2:33.87 127.00
96 Adriana MišinováAdriana Mišinová 06 ZŠ Máj IIZŠ Máj II 7 DNF
91 Anežka van HeusdenAnežka van Heusden 06 ZŠ a MŠ J.Š Baara České BudějoviceZŠ a MŠ J.Š Baara České Bud... 11 DNF
79 Klára GajdošováKlára Gajdošová 05 ZŠ Máj IIZŠ Máj II 1 DNF

1000 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (po, 6.5.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 71 Petr BallákPetr Ballák 05 ZŠ Máj IZŠ Máj I 2 3:23.83 450.00
2 58 Adam JežekAdam Ježek 05 ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala 4 3:29.24 406.00
3 43 Jakub BouškaJakub Bouška 05 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice 3 3:30.23 399.00
4 7 Petr ZítkoPetr Zítko 07 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České BudějoviceZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B... 15 3:31.82 387.00
5 62 Jan PenkertJan Penkert 05 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 10 3:41.18 318.00
6 61 Leoš KašparovskýLeoš Kašparovský 05 ZŠ a MŠ J.Š Baara České BudějoviceZŠ a MŠ J.Š Baara České Bud... 5 3:44.87 293.00
7 80 Tadeáš ZahradníkTadeáš Zahradník 05 Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany 14 3:45.53 288.00
8 6 Vít NádvorníkVít Nádvorník 05 ZŠ a MŠ RudolfovZŠ a MŠ Rudolfov 8 3:46.33 283.00
9 35 Lukáš VeselýLukáš Veselý 05 Gymnázium Česká, České BudějoviceGymnázium Česká, České Budě... 13 3:46.83 280.00
10 48 Ondřej MichálekOndřej Michálek 05 ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká 7 3:47.14 278.00
11 20 JAKUB ŠPILAUERJAKUB ŠPILAUER 06 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICEZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... 12 3:49.43 263.00
12 49 Adam PrušákAdam Prušák 06 ZŠ Grünwaldova České BudějoviceZŠ Grünwaldova České Budějo... 11 3:52.84 241.00
13 39 Jakub NejedlýJakub Nejedlý 05 ZŠ a MŠ L. KubyZŠ a MŠ L. Kuby 9 3:53.15 239.00
14 32 Dominik KovářDominik Kovář 06 Zš a Mš ŠevětínZš a Mš Ševětín 6 3:55.21 227.00
15 47 Petr BalážPetr Baláž 05 ZŠ Máj IIZŠ Máj II 1 3:57.20 215.00
Celkem 15 závodníků
Běh 02 (po, 6.5.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 64 Rostislav MikšlRostislav Mikšl 05 ZŠ Máj IZŠ Máj I 8 3:17.69 501.00
2 55 Patrik VařilPatrik Vařil 05 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 14 3:20.08 481.00
3 11 Roman PlášilRoman Plášil 05 ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala 10 3:25.09 440.00
4 27 Samuel KlimešSamuel Klimeš 06 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České BudějoviceZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B... 5 3:31.26 391.00
5 69 Václav KutheilVáclav Kutheil 06 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice 7 3:33.67 372.00
6 27 Mykhailo SandulMykhailo Sandul 05 ZŠ a MŠ J.Š Baara České BudějoviceZŠ a MŠ J.Š Baara České Bud... 12 3:36.35 353.00
7 92 Ondřej SochorOndřej Sochor 05 ZŠ Grünwaldova České BudějoviceZŠ Grünwaldova České Budějo... 13 3:43.77 300.00
8 79 Jiří GasseldorferJiří Gasseldorfer 07 ZŠ a MŠ L. KubyZŠ a MŠ L. Kuby 1 3:45.60 288.00
9 91 JAKUB KORECJAKUB KOREC 05 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICEZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... 6 3:46.56 281.00
10 50 Mikuláš PetrMikuláš Petr 06 Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany 9 3:53.69 236.00
11 30 Filip HorváthFilip Horváth 06 ZŠ Máj IIZŠ Máj II 3 3:56.65 218.00
12 73 Jan HejdaJan Hejda 07 Gymnázium Česká, České BudějoviceGymnázium Česká, České Budě... 2 3:57.89 211.00
13 63 Václav ZachVáclav Zach 05 ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká 11 4:00.08 199.00
14 26 Václav VlažnýVáclav Vlažný 07 Zš a Mš ŠevětínZš a Mš Ševětín 15 4:01.49 191.00
Petr HruškaPetr Hruška 06 ZŠ a MŠ RudolfovZŠ a MŠ Rudolfov 4 DNS
Celkem 15 závodníků
Běh 03 (po, 6.5.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 51 Matěj FaltusMatěj Faltus 05 ZŠ Máj IZŠ Máj I 3 3:09.73 572.00
2 96 Martin WillmannMartin Willmann 05 ZŠ Grünwaldova České BudějoviceZŠ Grünwaldova České Budějo... 14 3:13.00 543.00
3 37 Jan ŠpišákJan Špišák 05 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České BudějoviceZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B... 11 3:15.67 519.00
4 23 ONDŘEJ TOMÁŠONDŘEJ TOMÁŠ 06 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICEZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... 12 3:18.94 491.00
5 99 Mikoláš HofmanMikoláš Hofman 05 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 5 3:19.89 483.00
6 24 Jan BromJan Brom 06 ZŠ Máj IIZŠ Máj II 1 3:31.91 386.00
7 44 Viktor ZikmundaViktor Zikmunda 06 ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala 15 3:33.43 374.00
8 13 Tomáš HrubýTomáš Hrubý 06 ZŠ a MŠ J.Š Baara České BudějoviceZŠ a MŠ J.Š Baara České Bud... 6 3:38.47 337.00
9 21 Martin VoráčMartin Voráč 06 Gymnázium Česká, České BudějoviceGymnázium Česká, České Budě... 13 3:39.70 328.00
10 42 Lukáš PeigerLukáš Peiger 05 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice 10 3:40.85 320.00
11 59 Matěj ČernýMatěj Černý 05 ZŠ a MŠ L. KubyZŠ a MŠ L. Kuby 2 3:43.09 305.00
12 57 Karel HodinkaKarel Hodinka 05 ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká 4 3:43.28 304.00
13 93 Jiří NovotnýJiří Novotný 06 Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany 8 3:54.07 234.00
14 28 Dominik NikodémDominik Nikodém 07 Zš a Mš ŠevětínZš a Mš Ševětín 7 3:56.37 220.00
15 65 Jakub SojkaJakub Sojka 05 ZŠ a MŠ RudolfovZŠ a MŠ Rudolfov 9 4:02.79 184.00
Celkem 15 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 51 Matěj FaltusMatěj Faltus 05 ZŠ Máj IZŠ Máj I 3 3:09.73 572.00
2 96 Martin WillmannMartin Willmann 05 ZŠ Grünwaldova České BudějoviceZŠ Grünwaldova České Budějo... 14 3:13.00 543.00
3 37 Jan ŠpišákJan Špišák 05 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České BudějoviceZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B... 11 3:15.67 519.00
4 64 Rostislav MikšlRostislav Mikšl 05 ZŠ Máj IZŠ Máj I 8 3:17.69 501.00
5 23 ONDŘEJ TOMÁŠONDŘEJ TOMÁŠ 06 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICEZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... 12 3:18.94 491.00
6 99 Mikoláš HofmanMikoláš Hofman 05 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 5 3:19.89 483.00
7 55 Patrik VařilPatrik Vařil 05 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 14 3:20.08 481.00
8 71 Petr BallákPetr Ballák 05 ZŠ Máj IZŠ Máj I 2 3:23.83 450.00
9 11 Roman PlášilRoman Plášil 05 ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala 10 3:25.09 440.00
10 58 Adam JežekAdam Ježek 05 ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala 4 3:29.24 406.00
11 43 Jakub BouškaJakub Bouška 05 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice 3 3:30.23 399.00
12 27 Samuel KlimešSamuel Klimeš 06 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České BudějoviceZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B... 5 3:31.26 391.00
13 7 Petr ZítkoPetr Zítko 07 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České BudějoviceZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B... 15 3:31.82 387.00
14 24 Jan BromJan Brom 06 ZŠ Máj IIZŠ Máj II 1 3:31.91 386.00
15 44 Viktor ZikmundaViktor Zikmunda 06 ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala 15 3:33.43 374.00
16 69 Václav KutheilVáclav Kutheil 06 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice 7 3:33.67 372.00
17 27 Mykhailo SandulMykhailo Sandul 05 ZŠ a MŠ J.Š Baara České BudějoviceZŠ a MŠ J.Š Baara České Bud... 12 3:36.35 353.00
18 13 Tomáš HrubýTomáš Hrubý 06 ZŠ a MŠ J.Š Baara České BudějoviceZŠ a MŠ J.Š Baara České Bud... 6 3:38.47 337.00
19 21 Martin VoráčMartin Voráč 06 Gymnázium Česká, České BudějoviceGymnázium Česká, České Budě... 13 3:39.70 328.00
20 42 Lukáš PeigerLukáš Peiger 05 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice 10 3:40.85 320.00
21 62 Jan PenkertJan Penkert 05 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 10 3:41.18 318.00
22 59 Matěj ČernýMatěj Černý 05 ZŠ a MŠ L. KubyZŠ a MŠ L. Kuby 2 3:43.09 305.00
23 57 Karel HodinkaKarel Hodinka 05 ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká 4 3:43.28 304.00
24 92 Ondřej SochorOndřej Sochor 05 ZŠ Grünwaldova České BudějoviceZŠ Grünwaldova České Budějo... 13 3:43.77 300.00
25 61 Leoš KašparovskýLeoš Kašparovský 05 ZŠ a MŠ J.Š Baara České BudějoviceZŠ a MŠ J.Š Baara České Bud... 5 3:44.87 293.00
26 80 Tadeáš ZahradníkTadeáš Zahradník 05 Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany 14 3:45.53 288.00
27 79 Jiří GasseldorferJiří Gasseldorfer 07 ZŠ a MŠ L. KubyZŠ a MŠ L. Kuby 1 3:45.60 288.00
28 6 Vít NádvorníkVít Nádvorník 05 ZŠ a MŠ RudolfovZŠ a MŠ Rudolfov 8 3:46.33 283.00
29 91 JAKUB KORECJAKUB KOREC 05 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICEZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... 6 3:46.56 281.00
30 35 Lukáš VeselýLukáš Veselý 05 Gymnázium Česká, České BudějoviceGymnázium Česká, České Budě... 13 3:46.83 280.00
31 48 Ondřej MichálekOndřej Michálek 05 ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká 7 3:47.14 278.00
32 20 JAKUB ŠPILAUERJAKUB ŠPILAUER 06 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICEZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... 12 3:49.43 263.00
33 49 Adam PrušákAdam Prušák 06 ZŠ Grünwaldova České BudějoviceZŠ Grünwaldova České Budějo... 11 3:52.84 241.00
34 39 Jakub NejedlýJakub Nejedlý 05 ZŠ a MŠ L. KubyZŠ a MŠ L. Kuby 9 3:53.15 239.00
35 50 Mikuláš PetrMikuláš Petr 06 Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany 9 3:53.69 236.00
36 93 Jiří NovotnýJiří Novotný 06 Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany 8 3:54.07 234.00
37 32 Dominik KovářDominik Kovář 06 Zš a Mš ŠevětínZš a Mš Ševětín 6 3:55.21 227.00
38 28 Dominik NikodémDominik Nikodém 07 Zš a Mš ŠevětínZš a Mš Ševětín 7 3:56.37 220.00
39 30 Filip HorváthFilip Horváth 06 ZŠ Máj IIZŠ Máj II 3 3:56.65 218.00
40 47 Petr BalážPetr Baláž 05 ZŠ Máj IIZŠ Máj II 1 3:57.20 215.00
41 73 Jan HejdaJan Hejda 07 Gymnázium Česká, České BudějoviceGymnázium Česká, České Budě... 2 3:57.89 211.00
42 63 Václav ZachVáclav Zach 05 ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká 11 4:00.08 199.00
43 26 Václav VlažnýVáclav Vlažný 07 Zš a Mš ŠevětínZš a Mš Ševětín 15 4:01.49 191.00
44 65 Jakub SojkaJakub Sojka 05 ZŠ a MŠ RudolfovZŠ a MŠ Rudolfov 9 4:02.79 184.00
Petr HruškaPetr Hruška 06 ZŠ a MŠ RudolfovZŠ a MŠ Rudolfov 4 DNS

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (po, 6.5.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matuška, Novák, Faltus, Mikšl Matuška, Novák, Faltus, Mikšl ZŠ Máj IZŠ Máj I 1 31.20 507.00
2 49 Prušák, Sochor, Bělohlav, Willmann Prušák, Sochor, Bělohlav, Willmann ZŠ Grünwaldova České BudějoviceZŠ Grünwaldova České Budějo... 4 32.09 446.00
3 Dolejšek, Šikýř, Michálek, Boček Dolejšek, Šikýř, Michálek, Boček ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká 2 36.03 219.00
4 Herda, Kantor, Pečený, Sobíšek Herda, Kantor, Pečený, Sobíšek ZŠ Máj IIZŠ Máj II 3 37.27 163.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (po, 6.5.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 50 Petr, Nošík, Novotný, Martinec Petr, Nošík, Novotný, Martinec Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany 4 32.93 392.00
2 Oťahel, Sojka, Nedoma, Hruška Oťahel, Sojka, Nedoma, Hruška ZŠ a MŠ RudolfovZŠ a MŠ Rudolfov 3 34.71 287.00
3 Verbon, Jurčík, Švéda, Zach Verbon, Jurčík, Švéda, Zach Gymnázium Česká, České BudějoviceGymnázium Česká, České Budě... 2 37.51 153.00
4 Jindra, Frolík, Kovář, Cimrhansl Jindra, Frolík, Kovář, Cimrhansl Zš a Mš ŠevětínZš a Mš Ševětín 1 38.23 124.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (po, 6.5.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 37 Špišák, Kroupa, Skupník, Macura Špišák, Kroupa, Skupník, Macura ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České BudějoviceZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B... 2 32.53 417.00
2 Kuna, Unger, Kretschmer, Ježek Kuna, Unger, Kretschmer, Ježek ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala 3 34.39 305.00
3 93 Novotný, Zahradník, Rychlý, Novotný Novotný, Zahradník, Rychlý, Novotný Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany 4 36.64 191.00
4 13 Hrubý, Sandul, Kašparovský, Paleček Hrubý, Sandul, Kašparovský, Paleček ZŠ a MŠ J.Š Baara České BudějoviceZŠ a MŠ J.Š Baara České Bud... 1 37.19 166.00
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (po, 6.5.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 42 Peiger, Štěpka, Bartoš, Bouška Peiger, Štěpka, Bartoš, Bouška ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice 3 32.96 390.00
2 44 Zikmunda, Řehoušek, Plášil, Kohout Zikmunda, Řehoušek, Plášil, Kohout ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala 2 33.08 383.00
3 57 Hodinka, Příhoda, Němec, Zach Hodinka, Příhoda, Němec, Zach ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká 4 37.72 144.00
4 Kroka, Kadlec, Vokatý, Bauer Kroka, Kadlec, Vokatý, Bauer ZŠ a MŠ J.Š Baara České BudějoviceZŠ a MŠ J.Š Baara České Bud... 1 38.00 133.00
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (po, 6.5.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Benda, Vařil, Habich, Hofman Benda, Vařil, Habich, Hofman ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 2 33.02 386.00
2 Tengl, Černý, Vališ Tengl, Černý, Vališ ZŠ a MŠ L. KubyZŠ a MŠ L. Kuby 4 34.89 278.00
3 Vozábal, Kosík, Suk, Ballák Vozábal, Kosík, Suk, Ballák ZŠ Máj IZŠ Máj I 1 35.38 252.00
4 ZEMAN, DUDY, Ondřej, CÁBA ZEMAN, DUDY, Ondřej, CÁBA ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICEZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... 3 35.97 222.00
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (po, 6.5.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Peterka, Novák, Penkert, Říha Peterka, Novák, Penkert, Říha ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 1 34.18 317.00
2 47 Baláž, Brom, Horváth, Šebestík Baláž, Brom, Horváth, Šebestík ZŠ Máj IIZŠ Máj II 4 35.43 249.00
3 Lukáš, Pešek, Mathia, Kutheil Lukáš, Pešek, Mathia, Kutheil ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice 2 36.17 212.00
4 Dobeš, Lojka, Schmidtmayer, Šafář Dobeš, Lojka, Schmidtmayer, Šafář ZŠ Grünwaldova České BudějoviceZŠ Grünwaldova České Budějo... 3 44.01 0.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matuška, Novák, Faltus, Mikšl Matuška, Novák, Faltus, Mikšl ZŠ Máj IZŠ Máj I 1 31.20 507.00
2 49 Prušák, Sochor, Bělohlav, Willmann Prušák, Sochor, Bělohlav, Willmann ZŠ Grünwaldova České BudějoviceZŠ Grünwaldova České Budějo... 4 32.09 446.00
3 37 Špišák, Kroupa, Skupník, Macura Špišák, Kroupa, Skupník, Macura ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České BudějoviceZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B... 2 32.53 417.00
4 50 Petr, Nošík, Novotný, Martinec Petr, Nošík, Novotný, Martinec Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany 4 32.93 392.00
5 42 Peiger, Štěpka, Bartoš, Bouška Peiger, Štěpka, Bartoš, Bouška ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice 3 32.96 390.00
6 Benda, Vařil, Habich, Hofman Benda, Vařil, Habich, Hofman ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 2 33.02 386.00
7 44 Zikmunda, Řehoušek, Plášil, Kohout Zikmunda, Řehoušek, Plášil, Kohout ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala 2 33.08 383.00
8 Peterka, Novák, Penkert, Říha Peterka, Novák, Penkert, Říha ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 1 34.18 317.00
9 Kuna, Unger, Kretschmer, Ježek Kuna, Unger, Kretschmer, Ježek ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala 3 34.39 305.00
10 Oťahel, Sojka, Nedoma, Hruška Oťahel, Sojka, Nedoma, Hruška ZŠ a MŠ RudolfovZŠ a MŠ Rudolfov 3 34.71 287.00
11 Tengl, Černý, Vališ Tengl, Černý, Vališ ZŠ a MŠ L. KubyZŠ a MŠ L. Kuby 4 34.89 278.00
12 Vozábal, Kosík, Suk, Ballák Vozábal, Kosík, Suk, Ballák ZŠ Máj IZŠ Máj I 1 35.38 252.00
13 47 Baláž, Brom, Horváth, Šebestík Baláž, Brom, Horváth, Šebestík ZŠ Máj IIZŠ Máj II 4 35.43 249.00
14 ZEMAN, DUDY, Ondřej, CÁBA ZEMAN, DUDY, Ondřej, CÁBA ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICEZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... 3 35.97 222.00
15 Dolejšek, Šikýř, Michálek, Boček Dolejšek, Šikýř, Michálek, Boček ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká 2 36.03 219.00
16 Lukáš, Pešek, Mathia, Kutheil Lukáš, Pešek, Mathia, Kutheil ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice 2 36.17 212.00
17 93 Novotný, Zahradník, Rychlý, Novotný Novotný, Zahradník, Rychlý, Novotný Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany 4 36.64 191.00
18 13 Hrubý, Sandul, Kašparovský, Paleček Hrubý, Sandul, Kašparovský, Paleček ZŠ a MŠ J.Š Baara České BudějoviceZŠ a MŠ J.Š Baara České Bud... 1 37.19 166.00
19 Herda, Kantor, Pečený, Sobíšek Herda, Kantor, Pečený, Sobíšek ZŠ Máj IIZŠ Máj II 3 37.27 163.00
20 Verbon, Jurčík, Švéda, Zach Verbon, Jurčík, Švéda, Zach Gymnázium Česká, České BudějoviceGymnázium Česká, České Budě... 2 37.51 153.00
21 57 Hodinka, Příhoda, Němec, Zach Hodinka, Příhoda, Němec, Zach ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká 4 37.72 144.00
22 Kroka, Kadlec, Vokatý, Bauer Kroka, Kadlec, Vokatý, Bauer ZŠ a MŠ J.Š Baara České BudějoviceZŠ a MŠ J.Š Baara České Bud... 1 38.00 133.00
23 Jindra, Frolík, Kovář, Cimrhansl Jindra, Frolík, Kovář, Cimrhansl Zš a Mš ŠevětínZš a Mš Ševětín 1 38.23 124.00
24 Dobeš, Lojka, Schmidtmayer, Šafář Dobeš, Lojka, Schmidtmayer, Šafář ZŠ Grünwaldova České BudějoviceZŠ Grünwaldova České Budějo... 3 44.01 0.00

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (po, 6.5.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kosařová, Kubánková, Marková Kosařová, Kubánková, Marková ZŠ a MŠ L. KubyZŠ a MŠ L. Kuby 2 35.48 501.00
2 Jasečková, Skoková, Šimánková, Bláhová Jasečková, Skoková, Šimánková, Bláhová ZŠ Grünwaldova České BudějoviceZŠ Grünwaldova České Budějo... 1 36.50 440.00
3 6 Blažková, Mišinová, Kottová, Tomanová Blažková, Mišinová, Kottová, Tomanová ZŠ Máj IIZŠ Máj II 3 39.27 293.00
Kollarová, Štěpková, Holubová, Frydrychová Kollarová, Štěpková, Holubová, Frydrychová Gymnázium České Budějovice, Česká 64Gymnázium České Budějovice,... 4 DQ
Poznámky:
P170.7 předání mimo předávací území
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (po, 6.5.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kantorová, Vithová, Goretkiová, Stejskalová Kantorová, Vithová, Goretkiová, Stejskalová ZŠ Máj IZŠ Máj I 1 35.34 510.00
2 Kálalová, Kotašková, Osouchová, Žemličková Kálalová, Kotašková, Osouchová, Žemličková ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala 2 35.81 481.00
3 Křížová, Šimková, Strusková, Kočendová Křížová, Šimková, Strusková, Kočendová ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice 4 36.10 464.00
4 Martincová, Kadlecová, Skálová, Peterková Martincová, Kadlecová, Skálová, Peterková ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICEZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... 3 36.21 457.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (po, 6.5.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Janáková, Mrázová, Pekárková, Raabová Janáková, Mrázová, Pekárková, Raabová ZŠ a MŠ J.Š Baara České BudějoviceZŠ a MŠ J.Š Baara České Bud... 3 36.39 447.00
2 55 Pilcová, Mrázková, Čiperová, Pichalová Pilcová, Mrázková, Čiperová, Pichalová ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká 1 36.47 442.00
3 Jenknerová, Maršálková, Kubáková, Šimánková Jenknerová, Maršálková, Kubáková, Šimánková Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany 2 37.43 388.00
4 26 Nevečeřalová, Křistková, Křistková, Wuschková Nevečeřalová, Křistková, Křistková, Wuschková ZŠ Máj IZŠ Máj I 4 39.07 303.00
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (po, 6.5.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matějková, Linhartová, Hajná, Nošíková Matějková, Linhartová, Hajná, Nošíková Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany 1 34.35 573.00
2 20 Dvořáková, Smrčinová, Hrbková, Anderlová Dvořáková, Smrčinová, Hrbková, Anderlová ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice 2 35.78 483.00
3 39 Boušková, Jílková, Pešková, Paďourková Boušková, Jílková, Pešková, Paďourková ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 4 36.37 448.00
4 28 Šimánková, Pastorová, Hodná, Pilcová Šimánková, Pastorová, Hodná, Pilcová ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká 3 42.06 172.00
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (po, 6.5.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sikorová, Tylová, Wagnerová, Havlová Sikorová, Tylová, Wagnerová, Havlová ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České BudějoviceZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B... 1 36.70 429.00
2 69 Nováková, Vavříková, Hloušková, Patrovská Nováková, Vavříková, Hloušková, Patrovská ZŠ a MŠ RudolfovZŠ a MŠ Rudolfov 3 41.03 213.00
3 Chovancová, Kovářová, Bambasová, Šachlová Chovancová, Kovářová, Bambasová, Šachlová Zš a Mš ŠevětínZš a Mš Ševětín 2 41.62 189.00
Vondrová Vondrová ZŠ a MŠ L. KubyZŠ a MŠ L. Kuby 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (po, 6.5.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sedláčková, Tesárková, Vlasáková, Fikotová Sedláčková, Tesárková, Vlasáková, Fikotová ZŠ Hluboká nad VltavouZŠ Hluboká nad Vltavou 1 37.56 381.00
2 Kořenářová, Roubíková, Fornbaumová, Aichmajerová Kořenářová, Roubíková, Fornbaumová, Aichmajerová ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala 3 37.63 377.00
3 Králová, Mlčochová, Nováková, Pašková Králová, Mlčochová, Nováková, Pašková ZŠ Grünwaldova České BudějoviceZŠ Grünwaldova České Budějo... 2 40.62 231.00
Celkem 3 závodníků
Běh 07 (po, 6.5.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 30 Nováková, Brabcová, Jiráčková, Brunclíková Nováková, Brabcová, Jiráčková, Brunclíková ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 2 37.61 378.00
2 Plchová, Nováková, Bušková, Kaukušová Plchová, Nováková, Bušková, Kaukušová ZŠ Hluboká nad VltavouZŠ Hluboká nad Vltavou 1 37.81 367.00
Červeňáková, Gajdošová, štrejnová, Valentová Červeňáková, Gajdošová, štrejnová, Valentová ZŠ Máj IIZŠ Máj II 3 DNS
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matějková, Linhartová, Hajná, Nošíková Matějková, Linhartová, Hajná, Nošíková Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany 1 34.35 573.00
2 Kantorová, Vithová, Goretkiová, Stejskalová Kantorová, Vithová, Goretkiová, Stejskalová ZŠ Máj IZŠ Máj I 1 35.34 510.00
3 Kosařová, Kubánková, Marková Kosařová, Kubánková, Marková ZŠ a MŠ L. KubyZŠ a MŠ L. Kuby 2 35.48 501.00
4 20 Dvořáková, Smrčinová, Hrbková, Anderlová Dvořáková, Smrčinová, Hrbková, Anderlová ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice 2 35.78 483.00
5 Kálalová, Kotašková, Osouchová, Žemličková Kálalová, Kotašková, Osouchová, Žemličková ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala 2 35.81 481.00
6 Křížová, Šimková, Strusková, Kočendová Křížová, Šimková, Strusková, Kočendová ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice 4 36.10 464.00
7 Martincová, Kadlecová, Skálová, Peterková Martincová, Kadlecová, Skálová, Peterková ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICEZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... 3 36.21 457.00
8 39 Boušková, Jílková, Pešková, Paďourková Boušková, Jílková, Pešková, Paďourková ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 4 36.37 448.00
9 Janáková, Mrázová, Pekárková, Raabová Janáková, Mrázová, Pekárková, Raabová ZŠ a MŠ J.Š Baara České BudějoviceZŠ a MŠ J.Š Baara České Bud... 3 36.39 447.00
10 55 Pilcová, Mrázková, Čiperová, Pichalová Pilcová, Mrázková, Čiperová, Pichalová ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká 1 36.47 442.00
11 Jasečková, Skoková, Šimánková, Bláhová Jasečková, Skoková, Šimánková, Bláhová ZŠ Grünwaldova České BudějoviceZŠ Grünwaldova České Budějo... 1 36.50 440.00
12 Sikorová, Tylová, Wagnerová, Havlová Sikorová, Tylová, Wagnerová, Havlová ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České BudějoviceZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B... 1 36.70 429.00
13 Jenknerová, Maršálková, Kubáková, Šimánková Jenknerová, Maršálková, Kubáková, Šimánková Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany 2 37.43 388.00
14 Sedláčková, Tesárková, Vlasáková, Fikotová Sedláčková, Tesárková, Vlasáková, Fikotová ZŠ Hluboká nad VltavouZŠ Hluboká nad Vltavou 1 37.56 381.00
15 30 Nováková, Brabcová, Jiráčková, Brunclíková Nováková, Brabcová, Jiráčková, Brunclíková ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 2 37.61 378.00
16 Kořenářová, Roubíková, Fornbaumová, Aichmajerová Kořenářová, Roubíková, Fornbaumová, Aichmajerová ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala 3 37.63 377.00
17 Plchová, Nováková, Bušková, Kaukušová Plchová, Nováková, Bušková, Kaukušová ZŠ Hluboká nad VltavouZŠ Hluboká nad Vltavou 1 37.81 367.00
18 26 Nevečeřalová, Křistková, Křistková, Wuschková Nevečeřalová, Křistková, Křistková, Wuschková ZŠ Máj IZŠ Máj I 4 39.07 303.00
19 6 Blažková, Mišinová, Kottová, Tomanová Blažková, Mišinová, Kottová, Tomanová ZŠ Máj IIZŠ Máj II 3 39.27 293.00
20 Králová, Mlčochová, Nováková, Pašková Králová, Mlčochová, Nováková, Pašková ZŠ Grünwaldova České BudějoviceZŠ Grünwaldova České Budějo... 2 40.62 231.00
21 69 Nováková, Vavříková, Hloušková, Patrovská Nováková, Vavříková, Hloušková, Patrovská ZŠ a MŠ RudolfovZŠ a MŠ Rudolfov 3 41.03 213.00
22 Chovancová, Kovářová, Bambasová, Šachlová Chovancová, Kovářová, Bambasová, Šachlová Zš a Mš ŠevětínZš a Mš Ševětín 2 41.62 189.00
23 28 Šimánková, Pastorová, Hodná, Pilcová Šimánková, Pastorová, Hodná, Pilcová ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká 3 42.06 172.00
Kollarová, Štěpková, Holubová, Frydrychová Kollarová, Štěpková, Holubová, Frydrychová Gymnázium České Budějovice, Česká 64Gymnázium České Budějovice,... 4 DQ
Vondrová Vondrová ZŠ a MŠ L. KubyZŠ a MŠ L. Kuby 4 DNS
Červeňáková, Gajdošová, štrejnová, Valentová Červeňáková, Gajdošová, štrejnová, Valentová ZŠ Máj IIZŠ Máj II 3 DNS

Skok vysoký - Ml. žáci

(po, 6.5.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.151.191.231.271.311.351.391.431.471.511.55 Body
1 Tobias BauerTobias Bauer
ZŠ a MŠ J.Š Baara České BudějoviceZŠ a MŠ J.Š Baara České Bud...
05 3 1.51 ---ooooxooxoxxx 396.00
2 Petr SchmidtmayerPetr Schmidtmayer
ZŠ Grünwaldova České BudějoviceZŠ Grünwaldova České Budějo...
05 33 1.51 oooooxooooxxoxxx 396.00
3 Jáchym ŠonkaJáchym Šonka
ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České BudějoviceZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B...
06 35 1.51 oooooooxoxoxxoxxx 396.00
4 Aleš ValentaAleš Valenta
ZŠ Máj IZŠ Máj I
05 37 1.47 oooooooxooxxx 367.00
5 Ondřej BendaOndřej Benda
ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St...
07 5 1.47 oxoxoooxxooxooxxx 367.00
6 Tomáš PeterkaTomáš Peterka
ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St...
05 30 1.47 ----oxxoxoxoxxoxxx 367.00
7 Lukáš MathiaLukáš Mathia
ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice
05 21 1.39 ooooooxoxxx 310.00
8 Kryštof NovákKryštof Novák
ZŠ Máj IZŠ Máj I
05 23 1.39 oooooxxoxoxxx 310.00
9 Marek KunaMarek Kuna
ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala
06 43 1.35 --ooooxxx 283.00
10 43 Jakub BouškaJakub Bouška
ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice
05 7 1.35 ooooxooxxx 283.00
11 Petr DolejšekPetr Dolejšek
ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká
05 11 1.35 ooooxxoxoxxx 283.00
12= Mikuláš PalečekMikuláš Paleček
ZŠ a MŠ J.Š Baara České BudějoviceZŠ a MŠ J.Š Baara České Bud...
05 28 1.35 oooooxxoxxx 283.00
12= Matěj HaymannMatěj Haymann
ZŠ a MŠ L. KubyZŠ a MŠ L. Kuby
05 13 1.35 oooooxxoxxx 283.00
14= Jindřich NošíkJindřich Nošík
Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany
05 22 1.35 xoooooxxoxxx 283.00
14= Patrik BuchalPatrik Buchal
ZŠ a MŠ RudolfovZŠ a MŠ Rudolfov
06 8 1.35 ooooxoxxoxxx 283.00
16 Vojtěch VokatýVojtěch Vokatý
ZŠ a MŠ J.Š Baara České BudějoviceZŠ a MŠ J.Š Baara České Bud...
05 38 1.31 oooooxxx 257.00
17 František NovotnýFrantišek Novotný
Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany
06 24 1.31 oxooooxxx 257.00
18 Jakub ŘebíkJakub Řebík
ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala
05 42 1.31 oxxooooxxx 257.00
19 Arnošt ŠafářArnošt Šafář
ZŠ Grünwaldova České BudějoviceZŠ Grünwaldova České Budějo...
05 1.31 ooxoxoxoxxx 257.00
20 VILÉM CÁBAVILÉM CÁBA
ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICEZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ...
07 9 1.31 ooxxooxxoxxx 257.00
21 Marek KantorMarek Kantor
ZŠ Máj IIZŠ Máj II
05 16 1.27 ooooxxx 231.00
22 Vítězslav MacuraVítězslav Macura
ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České BudějoviceZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B...
05 20 1.27 oxoooxxx 231.00
23 Petr KosíkPetr Kosík
ZŠ Máj IZŠ Máj I
05 18 1.27 oooxoxxx 231.00
24 Tomáš NovotnýTomáš Novotný
Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany
05 27 1.27 ooxoxoxx 231.00
25 Jan NovotnýJan Novotný
ZŠ a MŠ L. KubyZŠ a MŠ L. Kuby
05 25 1.27 oxxooxoxxx 231.00
26 Jan FrolíkJan Frolík
Zš a Mš ŠevětínZš a Mš Ševětín
06 12 1.27 xoxoxoxoxxx 231.00
27= Matěj BělohlavMatěj Bělohlav
ZŠ Grünwaldova České BudějoviceZŠ Grünwaldova České Budějo...
05 4 1.27 oooxxoxxx 231.00
27= David BartošDavid Bartoš
ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice
05 2 1.27 oooxxoxxx 231.00
29= 65 Jakub SojkaJakub Sojka
ZŠ a MŠ RudolfovZŠ a MŠ Rudolfov
05 34 1.23 xooxoxxx 206.00
29= Filip ŘíhaFilip Říha
ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St...
06 32 1.23 oxoxoxxx 206.00
31= 30 Filip HorváthFilip Horváth
ZŠ Máj IIZŠ Máj II
06 14 1.19 ooxxx 182.00
31= Šimon BártaŠimon Bárta
ZŠ a MŠ L. KubyZŠ a MŠ L. Kuby
05 1 1.19 ooxxx 182.00
33= Jan CimrhanslJan Cimrhansl
Zš a Mš ŠevětínZš a Mš Ševětín
05 10 1.19 oxoxx 182.00
33= 7 Petr ZítkoPetr Zítko
ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České BudějoviceZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B...
07 39 1.19 oxoxxx 182.00
35 91 JAKUB KORECJAKUB KOREC
ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICEZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ...
05 17 1.19 xoxoxxx 182.00
36 Jaroslav BočekJaroslav Boček
ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká
05 6 1.15 oxxx 159.00
37 Marek NovotnýMarek Novotný
ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká
05 26 1.15 xxoxxx 159.00
Lukáš RatajLukáš Rataj
ZŠ a MŠ RudolfovZŠ a MŠ Rudolfov
05 31 DNS 0.00
Miroslav KadlecMiroslav Kadlec
Zš a Mš ŠevětínZš a Mš Ševětín
06 15 DNS 0.00
42 Lukáš PeigerLukáš Peiger
ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice
05 29 DNS 0.00
Štěpán RozvoralŠtěpán Rozvoral
Gymnázium Česká, České BudějoviceGymnázium Česká, České Budě...
05 40 NM xxx 0.00
Orlando Ben VerbonOrlando Ben Verbon
Gymnázium Česká, České BudějoviceGymnázium Česká, České Budě...
06 41 NM xxx 0.00
Adam UngerAdam Unger
ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala
07 36 NM xxx 0.00
Celkem 43 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(po, 6.5.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.101.141.181.221.261.301.341.381.421.461.50 Body
1 Barbora KubánkováBarbora Kubánková
ZŠ a MŠ L. KubyZŠ a MŠ L. Kuby
06 14 1.46 --oooxoooxxoxoxxx 577.00
2 Adéla ŠimánkováAdéla Šimánková
ZŠ Grünwaldova České BudějoviceZŠ Grünwaldova České Budějo...
06 28 1.42 ooooooxooxoxxx 534.00
3 Bára LinhartováBára Linhartová
Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany
05 15 1.42 oo-oxooxxoxxoxxoxxx 534.00
4 Sára MlčochováSára Mlčochová
ZŠ Grünwaldova České BudějoviceZŠ Grünwaldova České Budějo...
06 18 1.34 ooooooxoxxx 449.00
5 Aneta ChovancováAneta Chovancová
Zš a Mš ŠevětínZš a Mš Ševětín
05 44 1.30 ooooooxx 409.00
6= Kateřina JurigováKateřina Jurigová
ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České BudějoviceZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B...
06 8 1.30 ooooxooxxx 409.00
6= Pavla AichmajerováPavla Aichmajerová
ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala
07 1 1.30 ooooxooxxx 409.00
8 Alena RybáčkováAlena Rybáčková
ZŠ Hluboká nad VltavouZŠ Hluboká nad Vltavou
05 24 1.30 oxoooxoxoxxx 409.00
9 Leontýna BambasováLeontýna Bambasová
Zš a Mš ŠevětínZš a Mš Ševětín
06 41 1.26 oooooxx 369.00
10 Viktorie ŠimkováViktorie Šimková
ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice
06 29 1.26 ooooxoxxx 369.00
11= Veronika TylováVeronika Tylová
ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České BudějoviceZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B...
06 33 1.26 oooxoxoxxx 369.00
11= Johana SmrčinováJohana Smrčinová
ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice
05 27 1.26 oooxoxoxxx 369.00
11= 57 Nela PaďourkováNela Paďourková
ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St...
06 20 1.26 oooxoxoxxx 369.00
14= Viktorie ŠachlováViktorie Šachlová
Zš a Mš ŠevětínZš a Mš Ševětín
05 43 1.26 oooxxoxoxx 369.00
14= Monika KarbusováMonika Karbusová
ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICEZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ...
05 10 1.26 oooxxoxoxxx 369.00
14= Barbora ŠtěpkováBarbora Štěpková
Gymnázium České Budějovice, Česká 64Gymnázium České Budějovice,...
06 30 1.26 oooxxoxoxxx 369.00
17 Sabina MatějkováSabina Matějková
Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany
05 16 1.26 xooooxxoxxx 369.00
18 Zuzana JílkováZuzana Jílková
ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St...
07 7 1.26 oooxxoxxoxxx 369.00
19 Jasmine ŠtrbováJasmine Štrbová
ZŠ a MŠ L. KubyZŠ a MŠ L. Kuby
05 31 1.22 ooooxxx 331.00
20 Bára VargováBára Vargová
ZŠ Grünwaldova České BudějoviceZŠ Grünwaldova České Budějo...
05 36 1.22 ooxooxxx 331.00
21 Tereza MisařováTereza Misařová
ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice
06 17 1.22 oxxoxooxxx 331.00
22 Patricie VlasákováPatricie Vlasáková
ZŠ Hluboká nad VltavouZŠ Hluboká nad Vltavou
06 39 1.22 oooxoxxx 331.00
23 91 Anežka van HeusdenAnežka van Heusden
ZŠ a MŠ J.Š Baara České BudějoviceZŠ a MŠ J.Š Baara České Bud...
06 35 1.22 oxooxoxxx 331.00
24 Lucie VavříkováLucie Vavříková
ZŠ a MŠ RudolfovZŠ a MŠ Rudolfov
07 38 1.18 oooxxx 293.00
25 26 Klára NevečeřalováKlára Nevečeřalová
ZŠ Máj IZŠ Máj I
06 19 1.18 oxooxxx 293.00
26 Andrea KřistkováAndrea Křistková
ZŠ Máj IZŠ Máj I
06 12 1.18 oxoxoxxx 293.00
27= Tina BlažkováTina Blažková
ZŠ Máj IZŠ Máj I
05 2 1.18 ooxxoxxx 293.00
27= Vanessa OsouchováVanessa Osouchová
ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala
06 42 1.18 ooxxoxxx 293.00
29= 39 Zuzana BouškováZuzana Boušková
ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St...
06 3 1.14 ooxxx 257.00
29= Karolína KadlecováKarolína Kadlecová
ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICEZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ...
07 9 1.14 ooxxx 257.00
29= Kristýna PeterkováKristýna Peterková
ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICEZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ...
05 21 1.14 ooxxx 257.00
32= Sarah štrejnováSarah štrejnová
ZŠ Máj IIZŠ Máj II
05 32 1.14 oxoxxx 257.00
32= Aneta ŽemličkováAneta Žemličková
ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala
05 40 1.14 oxoxxx 257.00
34= Vendula HodnáVendula Hodná
ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká
05 6 1.14 xoxxoxxx 257.00
34= Karolína RybákováKarolína Rybáková
ZŠ a MŠ RudolfovZŠ a MŠ Rudolfov
07 25 1.14 xoxxoxx 257.00
36 23 Josefína HlouškováJosefína Hloušková
ZŠ a MŠ RudolfovZŠ a MŠ Rudolfov
07 5 1.10 oxxx 222.00
37 Eliška ValentováEliška Valentová
ZŠ Máj IIZŠ Máj II
05 34 1.10 xxoxxx 222.00
Aneta KubákováAneta Kubáková
Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany
05 13 NM xxx 0.00
Kristýna PichalováKristýna Pichalová
ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká
06 22 NM xxx 0.00
Rozálie PokornáRozálie Pokorná
ZŠ a MŠ L. KubyZŠ a MŠ L. Kuby
06 23 NM xxx 0.00
Lucie VávrovskáLucie Vávrovská
Gymnázium České Budějovice, Česká 64Gymnázium České Budějovice,...
06 37 NM xxx 0.00
Anna KrauzováAnna Krauzová
Gymnázium České Budějovice, Česká 64Gymnázium České Budějovice,...
07 11 NM xxx 0.00
Karolína SedláčkováKarolína Sedláčková
ZŠ Hluboká nad VltavouZŠ Hluboká nad Vltavou
06 26 NM xxx 0.00
Karolína ČiperováKarolína Čiperová
ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká
06 4 NM xxx 0.00
Celkem 44 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(po, 6.5.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš MathiaLukáš Mathia
ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice
05 14 4.93 3.81x4.934.93x0.00.0 369.00
2 Marek KunaMarek Kuna
ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala
06 44 4.83 4.714.754.834.834.420.00.0 350.00
3 Adam ŘehoušekAdam Řehoušek
ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala
05 26 4.66 4.114.514.664.664.290.00.0 319.00
4 51 Matěj FaltusMatěj Faltus
ZŠ Máj IZŠ Máj I
05 3 4.50 4.224.414.204.414.500.00.0 290.00
5 Šimon JurčíkŠimon Jurčík
Gymnázium Česká, České BudějoviceGymnázium Česká, České Budě...
05 43 4.50 4.014.404.194.404.500.00.0 290.00
6 Jakub MatuškaJakub Matuška
ZŠ Máj IZŠ Máj I
05 15 4.45 4.024.124.034.124.450.00.0 281.00
7 David SukDavid Suk
ZŠ Máj IZŠ Máj I
05 30 4.43 4.324.374.434.433.890.00.0 278.00
8 Ondřej KroupaOndřej Kroupa
ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České BudějoviceZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B...
06 10 4.30 4.304.103.184.303.840.00.0 255.00
9 Vítězslav MacuraVítězslav Macura
ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České BudějoviceZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B...
05 12 4.28 3.944.214.114.214.280.00.0 252.00
10 MICHAL ZEMANMICHAL ZEMAN
ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICEZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ...
05 41 4.26 4.26--4.26-0.00.0 249.00
11 Ondřej BendaOndřej Benda
ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St...
07 1 4.25 4.25x4.054.254.230.00.0 247.00
12 Daniel MartinecDaniel Martinec
Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany
05 13 4.25 4.074.164.254.253.840.00.0 247.00
13 Adam LojkaAdam Lojka
ZŠ Grünwaldova České BudějoviceZŠ Grünwaldova České Budějo...
05 4.24 3.834.244.094.244.100.00.0 245.00
14 Samuel PešekSamuel Pešek
ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice
05 22 4.23 x4.034.234.233.400.00.0 244.00
15 Václav KrokaVáclav Kroka
ZŠ a MŠ J.Š Baara České BudějoviceZŠ a MŠ J.Š Baara České Bud...
05 9 4.22 x3.744.064.064.220.00.0 242.00
16 Jáchym ŠonkaJáchym Šonka
ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České BudějoviceZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B...
06 33 4.18 4.123.834.004.124.180.00.0 235.00
17 92 Ondřej SochorOndřej Sochor
ZŠ Grünwaldova České BudějoviceZŠ Grünwaldova České Budějo...
05 27 4.18 x2.842.812.844.180.00.0 235.00
18 96 Martin WillmannMartin Willmann
ZŠ Grünwaldova České BudějoviceZŠ Grünwaldova České Budějo...
05 39 4.12 4.124.084.084.124.120.00.0 225.00
19 Martin TenglMartin Tengl
ZŠ a MŠ L. KubyZŠ a MŠ L. Kuby
06 34 4.12 4.064.124.014.123.940.00.0 225.00
20 99 Mikoláš HofmanMikoláš Hofman
ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St...
05 5 4.12 x3.703.733.734.120.00.0 225.00
21 Miroslav NovákMiroslav Novák
ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St...
05 19 4.05 3.623.744.054.053.620.00.0 214.00
22 Vojtěch VokatýVojtěch Vokatý
ZŠ a MŠ J.Š Baara České BudějoviceZŠ a MŠ J.Š Baara České Bud...
05 38 4.00 3.763.794.004.003.980.00.0 206.00
23 František NovotnýFrantišek Novotný
Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany
06 20 3.92 2.38x3.893.893.920.00.0 193.00
24 Vojtěch ŠvédaVojtěch Švéda
Gymnázium Česká, České BudějoviceGymnázium Česká, České Budě...
05 42 3.84 3.843.823.553.843.700.00.0 181.00
25 50 Mikuláš PetrMikuláš Petr
Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany
06 23 3.81 3.813.73x3.813.780.00.0 176.00
26 Tomáš PečenýTomáš Pečený
ZŠ Máj IIZŠ Máj II
06 21 3.77 3.703.77x3.773.580.00.0 170.00
27 Tobiáš BrodecTobiáš Brodec
ZŠ a MŠ L. KubyZŠ a MŠ L. Kuby
06 2 3.76 3.623.763.403.763.480.00.0 168.00
28 VOJTĚCH PETRŮVOJTĚCH PETRŮ
ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICEZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ...
06 24 3.71 3.503.573.503.573.710.00.0 161.00
29 39 Jakub NejedlýJakub Nejedlý
ZŠ a MŠ L. KubyZŠ a MŠ L. Kuby
05 18 3.68 2.883.213.683.683.660.00.0 156.00
30 Matěj TrnkaMatěj Trnka
Zš a Mš ŠevětínZš a Mš Ševětín
05 36 3.67 3.423.363.453.453.670.00.0 155.00
31 23 ONDŘEJ TOMÁŠONDŘEJ TOMÁŠ
ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICEZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ...
06 35 3.66 3.55x3.663.663.580.00.0 153.00
32 Marek KantorMarek Kantor
ZŠ Máj IIZŠ Máj II
05 7 3.66 3.49xx3.493.660.00.0 153.00
33 Matyáš NedomaMatyáš Nedoma
ZŠ a MŠ RudolfovZŠ a MŠ Rudolfov
05 17 3.64 3.643.503.293.64x0.00.0 150.00
34 Vojtěch HerdaVojtěch Herda
ZŠ Máj IIZŠ Máj II
06 4 3.64 xx3.463.463.640.00.0 150.00
35 Adam UngerAdam Unger
ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala
07 37 3.63 3.423.633.433.633.340.00.0 149.00
36 David MetelecDavid Metelec
Gymnázium Česká, České BudějoviceGymnázium Česká, České Budě...
05 16 3.55 x3.523.553.553.530.00.0 137.00
37 Jakub LukášJakub Lukáš
ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice
06 11 3.54 x3.483.543.543.540.00.0 136.00
38 32 Dominik KovářDominik Kovář
Zš a Mš ŠevětínZš a Mš Ševětín
06 8 3.51 3.253.183.513.513.110.00.0 132.00
39 63 Václav ZachVáclav Zach
ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká
05 40 3.48 x3.273.333.333.480.00.0 127.00
40 Matěj ŠikýřMatěj Šikýř
ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká
05 32 3.36 3.36xx3.36x0.00.0 111.00
41 Tomáš PříhodaTomáš Příhoda
ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká
05 25 3.34 x2.46x2.463.340.00.0 108.00
42 Ondřej SojkaOndřej Sojka
ZŠ a MŠ RudolfovZŠ a MŠ Rudolfov
05 29 2.68 2.682.542.562.682.580.00.0 32.00
Miroslav KadlecMiroslav Kadlec
Zš a Mš ŠevětínZš a Mš Ševětín
06 6 DNS ---0-0.00.0 0.00
Celkem 43 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(po, 6.5.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lenka KollarováLenka Kollarová
Gymnázium České Budějovice, Česká 64Gymnázium České Budějovice,...
05 11 4.34 4.254.134.344.343.980.00.0 388.00
2 35 Tina StejskalováTina Stejskalová
ZŠ Máj IZŠ Máj I
06 36 4.16 3.803.793.963.964.160.00.0 345.00
3 Magdalena FrydrychováMagdalena Frydrychová
Gymnázium České Budějovice, Česká 64Gymnázium České Budějovice,...
06 3 4.02 3.984.023.894.023.720.00.0 312.00
4 Nela JasečkováNela Jasečková
ZŠ Grünwaldova České BudějoviceZŠ Grünwaldova České Budějo...
06 8 4.01 3.693.763.323.764.010.00.0 310.00
5 Viktorie ŠachlováViktorie Šachlová
Zš a Mš ŠevětínZš a Mš Ševětín
05 48 3.93 3.663.623.933.93x0.00.0 292.00
6 Andrea PeškováAndrea Pešková
ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St...
05 29 3.93 3.543.593.483.593.930.00.0 292.00
7 27 Alena HajnáAlena Hajná
Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany
05 4 3.88 3.763.882.813.883.640.00.0 281.00
8 Veronika TylováVeronika Tylová
ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České BudějoviceZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B...
06 39 3.88 3.353.573.533.573.880.00.0 281.00
9 Františka HrbkováFrantiška Hrbková
ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice
06 7 3.86 2.513.863.513.863.590.00.0 276.00
10 Lucie NošíkováLucie Nošíková
Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany
05 26 3.81 3.683.733.543.733.810.00.0 265.00
11 Aneta ŽemličkováAneta Žemličková
ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala
05 46 3.81 3.523.473.533.533.810.00.0 265.00
12 Michaela KosařováMichaela Kosařová
ZŠ a MŠ L. KubyZŠ a MŠ L. Kuby
06 14 3.78 3.783.78x3.783.310.00.0 259.00
13 Nikola KantorováNikola Kantorová
ZŠ Máj IZŠ Máj I
05 9 3.78 3.53x3.783.78x0.00.0 259.00
14 66 Karolína KudějováKarolína Kudějová
ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICEZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ...
05 19 3.77 3.393.613.773.77x0.00.0 257.00
15 Natálie RaabováNatálie Raabová
ZŠ a MŠ J.Š Baara České BudějoviceZŠ a MŠ J.Š Baara České Bud...
05 32 3.76 3.763.713.513.762.560.00.0 254.00
16 Vanesa MrázkováVanesa Mrázková
ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICEZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ...
07 24 3.76 3.59x3.623.623.760.00.0 254.00
17 Aneta ChovancováAneta Chovancová
Zš a Mš ŠevětínZš a Mš Ševětín
05 47 3.75 3.543.723.753.753.580.00.0 252.00
18 Mia KaukušováMia Kaukušová
ZŠ Hluboká nad VltavouZŠ Hluboká nad Vltavou
05 10 3.74 3.743.043.283.74x0.00.0 250.00
19 58 Žaneta ŽákováŽaneta Žáková
Gymnázium České Budějovice, Česká 64Gymnázium České Budějovice,...
06 45 3.68 3.183.603.683.682.950.00.0 237.00
20 90 Eva MaršálkováEva Maršálková
Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany
06 21 3.67 3.633.483.673.67x0.00.0 235.00
21 Johana SmrčinováJohana Smrčinová
ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice
05 35 3.60 x3.513.603.60x0.00.0 220.00
22 Nikola SkokováNikola Skoková
ZŠ Grünwaldova České BudějoviceZŠ Grünwaldova České Budějo...
06 34 3.60 3.043.60x3.60x0.00.0 220.00
23 Valentýna BruncllíkováValentýna Bruncllíková
ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká
05 2 3.60 2.46xx2.463.600.00.0 220.00
24 Patricie VlasákováPatricie Vlasáková
ZŠ Hluboká nad VltavouZŠ Hluboká nad Vltavou
06 41 3.59 3.233.363.463.463.590.00.0 218.00
25 Helena RoubíkováHelena Roubíková
ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala
06 33 3.59 3.083.593.353.593.360.00.0 218.00
26 62 Sára MrázováSára Mrázová
ZŠ a MŠ J.Š Baara České BudějoviceZŠ a MŠ J.Š Baara České Bud...
06 25 3.58 3.533.213.443.533.580.00.0 216.00
27 Andrea KřistkováAndrea Křistková
ZŠ Máj IZŠ Máj I
06 17 3.56 x3.31x3.313.560.00.0 212.00
28 Jasmína KořenářováJasmína Kořenářová
ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala
06 13 3.55 x3.55x3.553.480.00.0 210.00
29 Linda HavlováLinda Havlová
ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České BudějoviceZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B...
05 6 3.53 3.283.533.443.533.230.00.0 206.00
30 Daniela KrálováDaniela Králová
ZŠ Grünwaldova České BudějoviceZŠ Grünwaldova České Budějo...
07 16 3.52 3.103.243.103.243.520.00.0 204.00
31 Marie MrázkováMarie Mrázková
ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká
06 23 3.52 3.14xx3.143.520.00.0 204.00
32 Tereza MartincováTereza Martincová
ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICEZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ...
05 22 3.48 3.233.323.483.483.400.00.0 196.00
33 6 Lucie BlažkováLucie Blažková
ZŠ Máj IIZŠ Máj II
06 1 3.43 x3.432.953.433.400.00.0 186.00
34 Nicol WagnerováNicol Wagnerová
ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České BudějoviceZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B...
05 43 3.41 3.41xx3.413.070.00.0 182.00
35 Nikola PlchováNikola Plchová
ZŠ Hluboká nad VltavouZŠ Hluboká nad Vltavou
07 31 3.38 3.383.38x3.383.250.00.0 176.00
36 Zuzana KřížováZuzana Křížová
ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice
06 18 3.36 3.133.123.363.363.120.00.0 172.00
37 30 Eliška NovákováEliška Nováková
ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St...
06 27 3.36 xxx0.03.360.00.0 172.00
38 Kateřina VondrováKateřina Vondrová
ZŠ a MŠ L. KubyZŠ a MŠ L. Kuby
05 42 3.33 x3.33x3.33x0.00.0 167.00
39 Vendula KovářováVendula Kovářová
Zš a Mš ŠevětínZš a Mš Ševětín
06 15 3.31 3.293.31x3.313.140.00.0 163.00
40 42 Jana KopeckáJana Kopecká
ZŠ a MŠ L. KubyZŠ a MŠ L. Kuby
06 12 3.31 3.312.852.873.31x0.00.0 163.00
41 Nikola HanetšlegerováNikola Hanetšlegerová
ZŠ a MŠ RudolfovZŠ a MŠ Rudolfov
06 5 3.27 3.143.272.593.27x0.00.0 155.00
42 Karolína TomanováKarolína Tomanová
ZŠ Máj IIZŠ Máj II
07 37 3.27 3.272.69x3.27x0.00.0 155.00
43 50 Denisa PastorováDenisa Pastorová
ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká
05 28 3.25 x3.133.253.25x0.00.0 151.00
44 Eliška ValentováEliška Valentová
ZŠ Máj IIZŠ Máj II
05 40 3.11 3.11x2.983.11x0.00.0 126.00
45 55 Renata PilcováRenata Pilcová
ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká
05 30 2.97 2.97x2.612.972.640.00.0 102.00
46 Simona TrefnáSimona Trefná
ZŠ a MŠ RudolfovZŠ a MŠ Rudolfov
06 38 2.88 2.722.882.522.882.710.00.0 87.00
47 Denisa MarkováDenisa Marková
ZŠ a MŠ RudolfovZŠ a MŠ Rudolfov
05 20 2.87 2.842.872.742.872.840.00.0 86.00
Nikola ZumrováNikola Zumrová
ZŠ Hluboká nad VltavouZŠ Hluboká nad Vltavou
07 44 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0 0.00
Celkem 48 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(po, 6.5.2019 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tobias BauerTobias Bauer
ZŠ a MŠ J.Š Baara České BudějoviceZŠ a MŠ J.Š Baara České Bud...
05 4 61.41 ---061.410.00.0 406.00
2 Patrik BuchalPatrik Buchal
ZŠ a MŠ RudolfovZŠ a MŠ Rudolfov
06 7 60.06 ---060.060.00.0 394.00
3 Vojtěch HruškaVojtěch Hruška
Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany
05 15 56.06 ---056.060.00.0 360.00
4 Tomáš NovotnýTomáš Novotný
Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany
05 23 54.85 ---054.850.00.0 349.00
5 Matěj BělohlavMatěj Bělohlav
ZŠ Grünwaldova České BudějoviceZŠ Grünwaldova České Budějo...
05 5 52.46 ---052.460.00.0 329.00
6 20 JAKUB ŠPILAUERJAKUB ŠPILAUER
ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICEZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ...
06 39 52.26 ---052.260.00.0 327.00
7 David SukDavid Suk
ZŠ Máj IZŠ Máj I
05 36 51.50 ---051.500.00.0 321.00
8 13 Tomáš HrubýTomáš Hrubý
ZŠ a MŠ J.Š Baara České BudějoviceZŠ a MŠ J.Š Baara České Bud...
06 14 50.15 ---050.150.00.0 309.00
9 Tomáš PeterkaTomáš Peterka
ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St...
05 27 49.57 ---049.570.00.0 304.00
10 Jan HabichJan Habich
ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St...
05 12 48.49 ---048.490.00.0 295.00
11 Šimon JurčíkŠimon Jurčík
Gymnázium Česká, České BudějoviceGymnázium Česká, České Budě...
05 17 47.90 ---047.900.00.0 290.00
12 David KohoutDavid Kohout
ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala
06 46 47.75 ---047.750.00.0 289.00
13 DOMINIK DUDYDOMINIK DUDY
ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICEZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ...
05 10 47.58 x--0.047.580.00.0 287.00
14 Karel SedláčekKarel Sedláček
ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České BudějoviceZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B...
06 33 47.33 ---047.330.00.0 285.00
15 Tomáš VozábalTomáš Vozábal
ZŠ Máj IZŠ Máj I
05 43 47.14 --x0.047.140.00.0 284.00
16 Tomáš OťahelTomáš Oťahel
ZŠ a MŠ RudolfovZŠ a MŠ Rudolfov
05 24 46.90 ---046.900.00.0 282.00
17 Ondřej DobešOndřej Dobeš
ZŠ Grünwaldova České BudějoviceZŠ Grünwaldova České Budějo...
05 9 46.42 -x-0.046.420.00.0 278.00
18 57 Karel HodinkaKarel Hodinka
ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká
05 13 46.21 ---046.210.00.0 276.00
19 Adam ŠtěpkaAdam Štěpka
ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice
05 40 45.20 ---045.200.00.0 267.00
20 Aleš ValentaAleš Valenta
ZŠ Máj IZŠ Máj I
05 41 44.98 --x0.044.980.00.0 266.00
21 Pavel SkupníkPavel Skupník
ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České BudějoviceZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B...
05 34 44.77 ---044.770.00.0 264.00
22 Jakub KretschmerJakub Kretschmer
ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala
06 19 44.11 ---044.110.00.0 258.00
23 Václav AugstenVáclav Augsten
ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St...
06 1 44.10 ---044.100.00.0 258.00
24 11 Roman PlášilRoman Plášil
ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala
05 29 44.01 ---044.010.00.0 257.00
25 Tobiáš BrodecTobiáš Brodec
ZŠ a MŠ L. KubyZŠ a MŠ L. Kuby
06 6 43.68 ---043.680.00.0 255.00
26 David RychlýDavid Rychlý
Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany
06 32 43.66 ---043.660.00.0 255.00
27 VOJTĚCH PETRŮVOJTĚCH PETRŮ
ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICEZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ...
06 28 43.19 ---043.190.00.0 251.00
28 48 Ondřej MichálekOndřej Michálek
ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká
05 22 41.98 x--0.041.980.00.0 241.00
29 David BartošDavid Bartoš
ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice
05 3 41.96 --x0.041.960.00.0 240.00
30 Václav VonderkaVáclav Vonderka
ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České BudějoviceZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B...
06 42 41.50 ---041.500.00.0 237.00
31 Jakub LukášJakub Lukáš
ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice
06 21 40.10 ---040.100.00.0 225.00
32 Tomáš JindraTomáš Jindra
Zš a Mš ŠevětínZš a Mš Ševětín
05 16 40.05 --40.0540.05x0.00.0 225.00
33 Štěpán RozvoralŠtěpán Rozvoral
Gymnázium Česká, České BudějoviceGymnázium Česká, České Budě...
05 31 39.96 ---039.960.00.0 224.00
34 Šimon ŠebestíkŠimon Šebestík
ZŠ Máj IIZŠ Máj II
06 38 39.89 x--0.039.890.00.0 223.00
35 Mikuláš PalečekMikuláš Paleček
ZŠ a MŠ J.Š Baara České BudějoviceZŠ a MŠ J.Š Baara České Bud...
05 25 39.61 ---039.610.00.0 221.00
36 Václav KytkaVáclav Kytka
Zš a Mš ŠevětínZš a Mš Ševětín
06 20 38.81 ---038.810.00.0 214.00
37 Adam SobíšekAdam Sobíšek
ZŠ Máj IIZŠ Máj II
06 35 38.49 ---038.490.00.0 212.00
38 Tomáš KadlecTomáš Kadlec
ZŠ a MŠ J.Š Baara České BudějoviceZŠ a MŠ J.Š Baara České Bud...
06 18 38.14 -x38.1438.14x0.00.0 209.00
39 Vojtěch ZachVojtěch Zach
Gymnázium Česká, České BudějoviceGymnázium Česká, České Budě...
06 45 37.83 ---037.830.00.0 206.00
40 Tomáš PečenýTomáš Pečený
ZŠ Máj IIZŠ Máj II
06 26 37.35 -x-0.037.350.00.0 202.00
41 Jan FrolíkJan Frolík
Zš a Mš ŠevětínZš a Mš Ševětín
06 11 37.28 ---037.280.00.0 202.00
42 59 Matěj ČernýMatěj Černý
ZŠ a MŠ L. KubyZŠ a MŠ L. Kuby
05 8 36.70 ---036.700.00.0 197.00
43 Šimon BártaŠimon Bárta
ZŠ a MŠ L. KubyZŠ a MŠ L. Kuby
05 2 36.31 ---036.310.00.0 194.00
44 49 Adam PrušákAdam Prušák
ZŠ Grünwaldova České BudějoviceZŠ Grünwaldova České Budějo...
06 35.60 ---035.600.00.0 188.00
45 Marek NovotnýMarek Novotný
ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká
05 28.18 ---028.180.00.0 129.00
Lukáš RatajLukáš Rataj
ZŠ a MŠ RudolfovZŠ a MŠ Rudolfov
05 30 NM 0.00.00.00.00.00.00.0 0.00
Celkem 46 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jan ŠpišákJan Špišák 05 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České BudějoviceZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B... 1398
2 Ondřej BendaOndřej Benda 07 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 1000
3 Tomáš OťahelTomáš Oťahel 05 ZŠ a MŠ RudolfovZŠ a MŠ Rudolfov 0985
4 Rostislav MikšlRostislav Mikšl 05 ZŠ Máj IZŠ Máj I 0955
5 Petr SchmidtmayerPetr Schmidtmayer 05 ZŠ Grünwaldova České BudějoviceZŠ Grünwaldova České Budějo... 0913
6 Kryštof NovákKryštof Novák 05 ZŠ Máj IZŠ Máj I 0873
7 Matěj FaltusMatěj Faltus 05 ZŠ Máj IZŠ Máj I 0862
8 Adam ŘehoušekAdam Řehoušek 05 ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala 0856
9 Martin TenglMartin Tengl 06 ZŠ a MŠ L. KubyZŠ a MŠ L. Kuby 0836
10 Jan HabichJan Habich 05 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 0820
11 Tomáš HrubýTomáš Hrubý 06 ZŠ a MŠ J.Š Baara České BudějoviceZŠ a MŠ J.Š Baara České Bud... 0812
12 Jan BromJan Brom 06 ZŠ Máj IIZŠ Máj II 0807
13 Tobias BauerTobias Bauer 05 ZŠ a MŠ J.Š Baara České BudějoviceZŠ a MŠ J.Š Baara České Bud... 0802
14 Jakub MatuškaJakub Matuška 05 ZŠ Máj IZŠ Máj I 0788
15 Petr DolejšekPetr Dolejšek 05 ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká 0782
16 Ondřej KroupaOndřej Kroupa 06 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České BudějoviceZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B... 0750
17 Arnošt ŠafářArnošt Šafář 05 ZŠ Grünwaldova České BudějoviceZŠ Grünwaldova České Budějo... 0730
18 Václav KutheilVáclav Kutheil 06 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice 0722
19 Mikoláš HofmanMikoláš Hofman 05 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 0708
20 DOMINIK DUDYDOMINIK DUDY 05 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICEZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... 0703
21 Jindřich NošíkJindřich Nošík 05 Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany 0699
22 Samuel PešekSamuel Pešek 05 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice 0693
23 Jakub BouškaJakub Bouška 05 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice 0682
24 Lukáš MathiaLukáš Mathia 05 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice 0679
25 Patrik BuchalPatrik Buchal 06 ZŠ a MŠ RudolfovZŠ a MŠ Rudolfov 0677
26 Tomáš PeterkaTomáš Peterka 05 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 0671
27 Daniel MartinecDaniel Martinec 05 Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany 0670
28 Mykhailo SandulMykhailo Sandul 05 ZŠ a MŠ J.Š Baara České BudějoviceZŠ a MŠ J.Š Baara České Bud... 0651
29 Marek KunaMarek Kuna 06 ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala 0633
30 Mikuláš PetrMikuláš Petr 06 Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany 0628
31= Šimon JurčíkŠimon Jurčík 05 Gymnázium Česká, České BudějoviceGymnázium Česká, České Budě... 0580
31= Karel HodinkaKarel Hodinka 05 ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká 0580
33 Václav KrokaVáclav Kroka 05 ZŠ a MŠ J.Š Baara České BudějoviceZŠ a MŠ J.Š Baara České Bud... 0564
34 Jan CimrhanslJan Cimrhansl 05 Zš a Mš ŠevětínZš a Mš Ševětín 0551
35 Šimon ŠebestíkŠimon Šebestík 06 ZŠ Máj IIZŠ Máj II 0547
36 Martin WillmannMartin Willmann 05 ZŠ Grünwaldova České BudějoviceZŠ Grünwaldova České Budějo... 0543
37 Ondřej SochorOndřej Sochor 05 ZŠ Grünwaldova České BudějoviceZŠ Grünwaldova České Budějo... 0535
38 Ondřej MichálekOndřej Michálek 05 ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká 0519
39 Matěj ČernýMatěj Černý 05 ZŠ a MŠ L. KubyZŠ a MŠ L. Kuby 0502
40 ONDŘEJ TOMÁŠONDŘEJ TOMÁŠ 06 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICEZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... 0491
41 Vítězslav MacuraVítězslav Macura 05 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České BudějoviceZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B... 0483
42= Patrik VařilPatrik Vařil 05 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 0481
42= Jaroslav BočekJaroslav Boček 05 ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká 0481
44 VILÉM CÁBAVILÉM CÁBA 07 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICEZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... 0473
45 MICHAL ZEMANMICHAL ZEMAN 05 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICEZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... 0471
46 JAKUB KORECJAKUB KOREC 05 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICEZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... 0463
47 František NovotnýFrantišek Novotný 06 Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany 0450
48 Adam PrušákAdam Prušák 06 ZŠ Grünwaldova České BudějoviceZŠ Grünwaldova České Budějo... 0446
49 Miroslav NovákMiroslav Novák 05 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 0441
50 Roman PlášilRoman Plášil 05 ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala 0440
51 Tobiáš BrodecTobiáš Brodec 06 ZŠ a MŠ L. KubyZŠ a MŠ L. Kuby 0423
52 Adam JežekAdam Ježek 05 ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala 0406
53 Vojtěch ŠvédaVojtěch Švéda 05 Gymnázium Česká, České BudějoviceGymnázium Česká, České Budě... 0403
54 Filip HorváthFilip Horváth 06 ZŠ Máj IIZŠ Máj II 0400
55 Jáchym ŠonkaJáchym Šonka 06 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České BudějoviceZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B... 0396
56 Samuel KlimešSamuel Klimeš 06 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České BudějoviceZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B... 0391
57= Lukáš PeigerLukáš Peiger 05 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice 0390
57= Jakub SojkaJakub Sojka 05 ZŠ a MŠ RudolfovZŠ a MŠ Rudolfov 0390
59 Marek KantorMarek Kantor 05 ZŠ Máj IIZŠ Máj II 0384
60 Viktor ZikmundaViktor Zikmunda 06 ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala 0383
61 Aleš ValentaAleš Valenta 05 ZŠ Máj IZŠ Máj I 0367
62 Vojtěch HruškaVojtěch Hruška 05 Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany 0360
63 Dominik KovářDominik Kovář 06 Zš a Mš ŠevětínZš a Mš Ševětín 0359
64= Tomáš JindraTomáš Jindra 05 Zš a Mš ŠevětínZš a Mš Ševětín 0349
64= Tomáš NovotnýTomáš Novotný 05 Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany 0349
66 Kryštof VališKryštof Vališ 07 ZŠ a MŠ L. KubyZŠ a MŠ L. Kuby 0331
67 Matěj BělohlavMatěj Bělohlav 05 ZŠ Grünwaldova České BudějoviceZŠ Grünwaldova České Budějo... 0329
68 Martin VoráčMartin Voráč 06 Gymnázium Česká, České BudějoviceGymnázium Česká, České Budě... 0328
69 JAKUB ŠPILAUERJAKUB ŠPILAUER 06 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICEZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... 0327
70 David SukDavid Suk 05 ZŠ Máj IZŠ Máj I 0321
71 Adam VrtílkaAdam Vrtílka 06 ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala 0311
72 Ondřej SojkaOndřej Sojka 05 ZŠ a MŠ RudolfovZŠ a MŠ Rudolfov 0291
73 David KohoutDavid Kohout 06 ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala 0289
74= Jiří GasseldorferJiří Gasseldorfer 07 ZŠ a MŠ L. KubyZŠ a MŠ L. Kuby 0288
74= Tadeáš ZahradníkTadeáš Zahradník 05 Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany 0288
76 Matěj TrnkaMatěj Trnka 05 Zš a Mš ŠevětínZš a Mš Ševětín 0287
77 Karel SedláčekKarel Sedláček 06 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České BudějoviceZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B... 0285
78 Tomáš VozábalTomáš Vozábal 05 ZŠ Máj IZŠ Máj I 0284
79= Mikuláš PalečekMikuláš Paleček 05 ZŠ a MŠ J.Š Baara České BudějoviceZŠ a MŠ J.Š Baara České Bud... 0283
79= Vít NádvorníkVít Nádvorník 05 ZŠ a MŠ RudolfovZŠ a MŠ Rudolfov 0283
79= Matěj HaymannMatěj Haymann 05 ZŠ a MŠ L. KubyZŠ a MŠ L. Kuby 0283
82 Lukáš VeselýLukáš Veselý 05 Gymnázium Česká, České BudějoviceGymnázium Česká, České Budě... 0280
83 Ondřej DobešOndřej Dobeš 05 ZŠ Grünwaldova České BudějoviceZŠ Grünwaldova České Budějo... 0278
84 Adam ŠtěpkaAdam Štěpka 05 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice 0267
85 Pavel SkupníkPavel Skupník 05 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České BudějoviceZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B... 0264
86 Jakub KretschmerJakub Kretschmer 06 ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala 0258
87 Jakub ŘebíkJakub Řebík 05 ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala 0257
88 Petr BalážPetr Baláž 05 ZŠ Máj IIZŠ Máj II 0249
89 Adam LojkaAdam Lojka 05 ZŠ Grünwaldova České BudějoviceZŠ Grünwaldova České Budějo... 0245
90 David BartošDavid Bartoš 05 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice 0240
91= Jan FrolíkJan Frolík 06 Zš a Mš ŠevětínZš a Mš Ševětín 0231
91= Jan NovotnýJan Novotný 05 ZŠ a MŠ L. KubyZŠ a MŠ L. Kuby 0231
93 Štěpán RozvoralŠtěpán Rozvoral 05 Gymnázium Česká, České BudějoviceGymnázium Česká, České Budě... 0224
94 Dominik NikodémDominik Nikodém 07 Zš a Mš ŠevětínZš a Mš Ševětín 0220
95 Vojtěch ZachVojtěch Zach 06 Gymnázium Česká, České BudějoviceGymnázium Česká, České Budě... 0216
96 Václav KytkaVáclav Kytka 06 Zš a Mš ŠevětínZš a Mš Ševětín 0214
97 Adam SobíšekAdam Sobíšek 06 ZŠ Máj IIZŠ Máj II 0212
98 Vojtěch VokatýVojtěch Vokatý 05 ZŠ a MŠ J.Š Baara České BudějoviceZŠ a MŠ J.Š Baara České Bud... 0206
99 Tomáš PečenýTomáš Pečený 06 ZŠ Máj IIZŠ Máj II 0170
100 VOJTĚCH PETRŮVOJTĚCH PETRŮ 06 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICEZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... 0161
101 Orlando Ben VerbonOrlando Ben Verbon 06 Gymnázium Česká, České BudějoviceGymnázium Česká, České Budě... 0153
102 Matyáš NedomaMatyáš Nedoma 05 ZŠ a MŠ RudolfovZŠ a MŠ Rudolfov 0150
103 Václav ZachVáclav Zach 05 ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká 0127
104 Matěj ŠikýřMatěj Šikýř 05 ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká 0111
105= Filip ŠťástkaFilip Šťástka 05 ZŠ a MŠ L. KubyZŠ a MŠ L. Kuby 0000
105= Vojtěch HerdaVojtěch Herda 06 ZŠ Máj IIZŠ Máj II 0000
107= Jiří NovotnýJiří Novotný 06 Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany 0000
107= Tomáš KadlecTomáš Kadlec 06 ZŠ a MŠ J.Š Baara České BudějoviceZŠ a MŠ J.Š Baara České Bud... 0000
107= David RychlýDavid Rychlý 06 Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany 0000
107= Václav VonderkaVáclav Vonderka 06 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České BudějoviceZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B... 0000
107= Lukáš RatajLukáš Rataj 05 ZŠ a MŠ RudolfovZŠ a MŠ Rudolfov 0000
107= Šimon BártaŠimon Bárta 05 ZŠ a MŠ L. KubyZŠ a MŠ L. Kuby 0000
107= Jakub KarlíkJakub Karlík 06 ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká 0000
107= Václav AugstenVáclav Augsten 06 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 0000
107= Jakub NejedlýJakub Nejedlý 05 ZŠ a MŠ L. KubyZŠ a MŠ L. Kuby 0000
107= Leoš KašparovskýLeoš Kašparovský 05 ZŠ a MŠ J.Š Baara České BudějoviceZŠ a MŠ J.Š Baara České Bud... 0000
107= Jan HejdaJan Hejda 07 Gymnázium Česká, České BudějoviceGymnázium Česká, České Budě... 0000
107= Jakub OsouchJakub Osouch 06 ZŠ a MŠ RudolfovZŠ a MŠ Rudolfov 0000
107= Petr HruškaPetr Hruška 06 ZŠ a MŠ RudolfovZŠ a MŠ Rudolfov 0000
107= Petr ZítkoPetr Zítko 07 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České BudějoviceZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B... 0000
107= Václav VlažnýVáclav Vlažný 07 Zš a Mš ŠevětínZš a Mš Ševětín 0000
107= Tomáš PříhodaTomáš Příhoda 05 ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká 0000
107= Petr BallákPetr Ballák 05 ZŠ Máj IZŠ Máj I 0000
107= Jan PenkertJan Penkert 05 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 0000
107= Tomáš OndřejTomáš Ondřej 06 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICEZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... 0000
107= Petr KosíkPetr Kosík 05 ZŠ Máj IZŠ Máj I 0000
107= Lukáš NěmecLukáš Němec 05 ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká 0000
107= Adam UngerAdam Unger 07 ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala 0000
107= Jan FrolíkJan Frolík 06 Zš a Mš ŠevětínZš a Mš Ševětín 0000
107= Filip ŘíhaFilip Říha 06 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 0000
107= Miroslav KadlecMiroslav Kadlec 06 Zš a Mš ŠevětínZš a Mš Ševětín 0000
107= Lukas TóthLukas Tóth 05 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICEZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... 0000
107= Marek NovotnýMarek Novotný 05 ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká 0000
107= ;Jakub Lukáš;Jakub Lukáš 06 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice 0000
107= Jakub LukášJakub Lukáš 06 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice 0000
107= David MetelecDavid Metelec 05 Gymnázium Česká, České BudějoviceGymnázium Česká, České Budě... 0000
Celkem 136 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Nela JasečkováNela Jasečková 06 ZŠ Grünwaldova České BudějoviceZŠ Grünwaldova České Budějo... 1303
2 Michaela KosařováMichaela Kosařová 06 ZŠ a MŠ L. KubyZŠ a MŠ L. Kuby 1296
3 Nikola KantorováNikola Kantorová 05 ZŠ Máj IZŠ Máj I 1263
4 Adéla SikorováAdéla Sikorová 05 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České BudějoviceZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B... 1184
5 Bára LinhartováBára Linhartová 05 Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany 1129
6 Kateřina VithováKateřina Vithová 06 ZŠ Máj IZŠ Máj I 1064
7 Tereza MartincováTereza Martincová 05 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICEZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... 1052
8 Barbora KubánkováBarbora Kubánková 06 ZŠ a MŠ L. KubyZŠ a MŠ L. Kuby 0989
9 Sabina ŠimánkováSabina Šimánková 05 ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká 0987
10 Magdalena FrydrychováMagdalena Frydrychová 06 Gymnázium České Budějovice, Česká 64Gymnázium České Budějovice,... 0985
11 Tina StejskalováTina Stejskalová 06 ZŠ Máj IZŠ Máj I 0962
12 Šarlota NovákováŠarlota Nováková 07 ZŠ a MŠ RudolfovZŠ a MŠ Rudolfov 0949
13 Sabina MatějkováSabina Matějková 05 Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany 0942
14 Lenka KollarováLenka Kollarová 05 Gymnázium České Budějovice, Česká 64Gymnázium České Budějovice,... 0941
15 Dominika JanákováDominika Janáková 06 ZŠ a MŠ J.Š Baara České BudějoviceZŠ a MŠ J.Š Baara České Bud... 0934
16 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 06 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice 0929
17 Liliana KotaškováLiliana Kotašková 06 ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala 0909
18 Vanessa OsouchováVanessa Osouchová 06 ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala 0906
19 Šárka PilcováŠárka Pilcová 05 ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká 0888
20 Zuzana JílkováZuzana Jílková 07 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 0875
21 Karolína SedláčkováKarolína Sedláčková 06 ZŠ Hluboká nad VltavouZŠ Hluboká nad Vltavou 0873
22 Lucie NošíkováLucie Nošíková 05 Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany 0852
23 Aneta ChovancováAneta Chovancová 05 Zš a Mš ŠevětínZš a Mš Ševětín 0850
24= Tereza KálalováTereza Kálalová 06 ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala 0837
24= Viktorie ŠimkováViktorie Šimková 06 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice 0837
26 Leontýna BambasováLeontýna Bambasová 06 Zš a Mš ŠevětínZš a Mš Ševětín 0791
27 Adéla ŠimánkováAdéla Šimánková 06 ZŠ Grünwaldova České BudějoviceZŠ Grünwaldova České Budějo... 0786
28 Lucie BlažkováLucie Blažková 06 ZŠ Máj IIZŠ Máj II 0784
29 Natálie RaabováNatálie Raabová 05 ZŠ a MŠ J.Š Baara České BudějoviceZŠ a MŠ J.Š Baara České Bud... 0760
30 Andrea PeškováAndrea Pešková 05 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 0739
31 Linda HavlováLinda Havlová 05 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České BudějoviceZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B... 0737
32 Alena RybáčkováAlena Rybáčková 05 ZŠ Hluboká nad VltavouZŠ Hluboká nad Vltavou 0732
33 Alena HajnáAlena Hajná 05 Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany 0722
34 Nela PaďourkováNela Paďourková 06 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 0718
35 Nicol FikotováNicol Fikotová 05 ZŠ Hluboká nad VltavouZŠ Hluboká nad Vltavou 0715
36 Barbora ŠtěpkováBarbora Štěpková 06 Gymnázium České Budějovice, Česká 64Gymnázium České Budějovice,... 0704
37 Karolína KadlecováKarolína Kadlecová 07 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICEZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... 0681
38= Natálie ŠimánkováNatálie Šimánková 05 Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany 0678
38= Karolína KudějováKarolína Kudějová 05 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICEZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... 0678
40 Nikola SkokováNikola Skoková 06 ZŠ Grünwaldova České BudějoviceZŠ Grünwaldova České Budějo... 0674
41 Kateřina JurigováKateřina Jurigová 06 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České BudějoviceZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B... 0652
42 Veronika TylováVeronika Tylová 06 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České BudějoviceZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B... 0650
43 Alena SchiesslováAlena Schiesslová 06 Zš a Mš ŠevětínZš a Mš Ševětín 0621
44 Františka HrbkováFrantiška Hrbková 06 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice 0620
45 Johana SmrčinováJohana Smrčinová 05 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice 0589
46 Sára MrázováSára Mrázová 06 ZŠ a MŠ J.Š Baara České BudějoviceZŠ a MŠ J.Š Baara České Bud... 0584
47 Eliška NovákováEliška Nováková 06 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 0556
48 Patricie VlasákováPatricie Vlasáková 06 ZŠ Hluboká nad VltavouZŠ Hluboká nad Vltavou 0549
49 Lucie VavříkováLucie Vavříková 07 ZŠ a MŠ RudolfovZŠ a MŠ Rudolfov 0541
50 Karolína TomanováKarolína Tomanová 07 ZŠ Máj IIZŠ Máj II 0508
51 Lucie MarkováLucie Marková 07 ZŠ a MŠ L. KubyZŠ a MŠ L. Kuby 0482
52 Nikola HanetšlegerováNikola Hanetšlegerová 06 ZŠ a MŠ RudolfovZŠ a MŠ Rudolfov 0473
53 Zuzana KřížováZuzana Křížová 06 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice 0472
54 Markéta KratochvílováMarkéta Kratochvílová 05 Gymnázium České Budějovice, Česká 64Gymnázium České Budějovice,... 0464
55 Adéla StruskováAdéla Strusková 06 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice 0453
56 Sára MlčochováSára Mlčochová 06 ZŠ Grünwaldova České BudějoviceZŠ Grünwaldova České Budějo... 0449
57 Zuzana BouškováZuzana Boušková 06 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 0448
58 Renata PilcováRenata Pilcová 05 ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká 0442
59 Vendula HodnáVendula Hodná 05 ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká 0441
60 Šárka KobrlováŠárka Kobrlová 05 ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala 0432
61 Kateřina PekárkováKateřina Pekárková 06 ZŠ a MŠ J.Š Baara České BudějoviceZŠ a MŠ J.Š Baara České Bud... 0426
62 Pavla AichmajerováPavla Aichmajerová 07 ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala 0409
63 Natálie TušlováNatálie Tušlová 06 Gymnázium České Budějovice, Česká 64Gymnázium České Budějovice,... 0404
64 Kateřina BočkováKateřina Bočková 07 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICEZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... 0388
65 Veronika NovákováVeronika Nováková 07 ZŠ Hluboká nad VltavouZŠ Hluboká nad Vltavou 0386
66 Linda NovákováLinda Nováková 07 ZŠ Hluboká nad VltavouZŠ Hluboká nad Vltavou 0383
67 Monika KarbusováMonika Karbusová 05 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICEZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... 0369
68 Kristýna PeterkováKristýna Peterková 05 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICEZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... 0365
69= Eliška VicánováEliška Vicánová 06 Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany 0359
69= Albina GoretkiováAlbina Goretkiová 05 ZŠ Máj IZŠ Máj I 0359
69= Markéta DoubkováMarkéta Doubková 05 ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala 0359
72 Veronika HrubáVeronika Hrubá 05 ZŠ Máj IZŠ Máj I 0355
73= Jasmine ŠtrbováJasmine Štrbová 05 ZŠ a MŠ L. KubyZŠ a MŠ L. Kuby 0331
73= Anežka van HeusdenAnežka van Heusden 06 ZŠ a MŠ J.Š Baara České BudějoviceZŠ a MŠ J.Š Baara České Bud... 0331
75 Nela KottováNela Kottová 05 ZŠ Máj IIZŠ Máj II 0326
76 Viktorie BláhováViktorie Bláhová 06 ZŠ Grünwaldova České BudějoviceZŠ Grünwaldova České Budějo... 0320
77 Nikola BrabcováNikola Brabcová 05 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 0318
78 Andrea KolářováAndrea Kolářová 06 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České BudějoviceZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B... 0315
79= Denisa PastorováDenisa Pastorová 05 ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká 0314
79= Vendula VávrováVendula Vávrová 05 ZŠ a MŠ J.Š Baara České BudějoviceZŠ a MŠ J.Š Baara České Bud... 0314
81 Eva KloubováEva Kloubová 05 ZŠ a MŠ L. KubyZŠ a MŠ L. Kuby 0307
82 Jana KopeckáJana Kopecká 06 ZŠ a MŠ L. KubyZŠ a MŠ L. Kuby 0306
83 Nela GutwirthováNela Gutwirthová 07 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICEZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... 0295
84 Adéla OberfalcerováAdéla Oberfalcerová 07 ZŠ a MŠ RudolfovZŠ a MŠ Rudolfov 0294
85= Andrea KřistkováAndrea Křistková 06 ZŠ Máj IZŠ Máj I 0293
85= Tina BlažkováTina Blažková 05 ZŠ Máj IZŠ Máj I 0293
87 Viktorie ŠachlováViktorie Šachlová 05 Zš a Mš ŠevětínZš a Mš Ševětín 0292
88 Zuzana FarkováZuzana Farková 05 ZŠ a MŠ J.Š Baara České BudějoviceZŠ a MŠ J.Š Baara České Bud... 0284
89 Aneta KočendováAneta Kočendová 05 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice 0277
90 Vendula KovářováVendula Kovářová 06 Zš a Mš ŠevětínZš a Mš Ševětín 0274
91 Kateřina VáclavkováKateřina Václavková 07 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České BudějoviceZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B... 0267
92 Aneta ŽemličkováAneta Žemličková 05 ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala 0265
93= Karolína RybákováKarolína Rybáková 07 ZŠ a MŠ RudolfovZŠ a MŠ Rudolfov 0257
93= Sarah štrejnováSarah štrejnová 05 ZŠ Máj IIZŠ Máj II 0257
95 Vanesa MrázkováVanesa Mrázková 07 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICEZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... 0254
96 Kateřina KovářováKateřina Kovářová 06 Zš a Mš ŠevětínZš a Mš Ševětín 0252
97 Mia KaukušováMia Kaukušová 05 ZŠ Hluboká nad VltavouZŠ Hluboká nad Vltavou 0250
98 Nikola MorongováNikola Morongová 06 ZŠ a MŠ L. KubyZŠ a MŠ L. Kuby 0243
99 Klára GajdošováKlára Gajdošová 05 ZŠ Máj IIZŠ Máj II 0237
100 Monika NovákováMonika Nováková 06 ZŠ Grünwaldova České BudějoviceZŠ Grünwaldova České Budějo... 0229
101 Eliška ValentováEliška Valentová 05 ZŠ Máj IIZŠ Máj II 0222
102 Valentýna BruncllíkováValentýna Bruncllíková 05 ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká 0220
103 Helena RoubíkováHelena Roubíková 06 ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala 0218
104 Markéta ČápováMarkéta Čápová 05 Gymnázium České Budějovice, Česká 64Gymnázium České Budějovice,... 0217
105 Karolína JiráskováKarolína Jirásková 05 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 0216
106 Lenka PaškováLenka Pašková 06 ZŠ Grünwaldova České BudějoviceZŠ Grünwaldova České Budějo... 0213
107 Nela VojčováNela Vojčová 05 Zš a Mš ŠevětínZš a Mš Ševětín 0206
108 Marie MrázkováMarie Mrázková 06 ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká 0204
109 Nela ČerveňákováNela Červeňáková 05 ZŠ Máj IIZŠ Máj II 0203
110 Kateřina VondrováKateřina Vondrová 05 ZŠ a MŠ L. KubyZŠ a MŠ L. Kuby 0167
111 Josefína HlouškováJosefína Hloušková 07 ZŠ a MŠ RudolfovZŠ a MŠ Rudolfov 0127
112 Simona TrefnáSimona Trefná 06 ZŠ a MŠ RudolfovZŠ a MŠ Rudolfov 0087
113= Nikol KřistkováNikol Křistková 06 ZŠ Máj IZŠ Máj I 0000
113= Nicol WagnerováNicol Wagnerová 05 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České BudějoviceZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B... 0000
113= Adéla MarkováAdéla Marková 06 ZŠ Grünwaldova České BudějoviceZŠ Grünwaldova České Budějo... 0000
113= Adriana MišinováAdriana Mišinová 06 ZŠ Máj IIZŠ Máj II 0000
113= Nela VojčováNela Vojčová 06 Zš a Mš ŠevětínZš a Mš Ševětín 0000
113= Kristýna SkálováKristýna Skálová 05 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICEZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... 0000
113= Markéta HolubováMarkéta Holubová 07 Gymnázium České Budějovice, Česká 64Gymnázium České Budějovice,... 0000
113= Eva MaršálkováEva Maršálková 06 Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany 0000
113= Denisa MarkováDenisa Marková 05 ZŠ a MŠ RudolfovZŠ a MŠ Rudolfov 0000
113= Nikola ZumrováNikola Zumrová 07 ZŠ Hluboká nad VltavouZŠ Hluboká nad Vltavou 0000
113= Žaneta ŽákováŽaneta Žáková 06 Gymnázium České Budějovice, Česká 64Gymnázium České Budějovice,... 0000
113= Daniela KrálováDaniela Králová 07 ZŠ Grünwaldova České BudějoviceZŠ Grünwaldova České Budějo... 0000
113= Jasmína KořenářováJasmína Kořenářová 06 ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala 0000
113= Nikola PlchováNikola Plchová 07 ZŠ Hluboká nad VltavouZŠ Hluboká nad Vltavou 0000
113= Karolína ČiperováKarolína Čiperová 06 ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká 0000
113= Karolína JenknerováKarolína Jenknerová 05 Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany 0000
113= Valentina WuschkováValentina Wuschková 05 ZŠ Máj IZŠ Máj I 0000
113= Eva AnderlováEva Anderlová 06 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice 0000
113= Tereza BuškováTereza Bušková 06 ZŠ Hluboká nad VltavouZŠ Hluboká nad Vltavou 0000
113= Bára VargováBára Vargová 05 ZŠ Grünwaldova České BudějoviceZŠ Grünwaldova České Budějo... 0000
113= Rozálie PokornáRozálie Pokorná 06 ZŠ a MŠ L. KubyZŠ a MŠ L. Kuby 0000
113= Eliška SklenářováEliška Sklenářová 05 ZŠ a MŠ J.Š Baara České BudějoviceZŠ a MŠ J.Š Baara České Bud... 0000
113= Klára NevečeřalováKlára Nevečeřalová 06 ZŠ Máj IZŠ Máj I 0000
113= Aneta KubákováAneta Kubáková 05 Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany 0000
113= Kristýna PichalováKristýna Pichalová 06 ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká 0000
113= Anna KrauzováAnna Krauzová 07 Gymnázium České Budějovice, Česká 64Gymnázium České Budějovice,... 0000
113= Lucie VávrovskáLucie Vávrovská 06 Gymnázium České Budějovice, Česká 64Gymnázium České Budějovice,... 0000
113= Tereza MisařováTereza Misařová 06 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice 0000
113= Nela RosvaldováNela Rosvaldová 06 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICEZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... 0000
113= Aneta FornbaumováAneta Fornbaumová 07 ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala 0000
113= Marie TesárkováMarie Tesárková 06 ZŠ Hluboká nad VltavouZŠ Hluboká nad Vltavou 0000
113= Johana KeclíkováJohana Keclíková 06 Zš a Mš ŠevětínZš a Mš Ševětín 0000
113= Hedvika TrnkováHedvika Trnková 07 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České BudějoviceZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B... 0000
113= Zuzana KřížováZuzana Křížová 06 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice 0000
113= Adéla StruskováAdéla Strusková 06 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice 0000
113= Františka HrbkováFrantiška Hrbková 06 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice 0000
113= Kristýna PatrovskáKristýna Patrovská 06 ZŠ a MŠ RudolfovZŠ a MŠ Rudolfov 0000
113= Kateřina JiráčkováKateřina Jiráčková 06 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 0000
113= Valentýna BrunclíkováValentýna Brunclíková 05 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 0000
Celkem 151 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(po, 6.5.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora KubánkováBarbora Kubánková
ZŠ a MŠ L. KubyZŠ a MŠ L. Kuby
06 22 44.63 ---044.630.00.0 412.00
2 Veronika NovákováVeronika Nováková
ZŠ Hluboká nad VltavouZŠ Hluboká nad Vltavou
07 24 42.50 ---042.500.00.0 386.00
3 Kristýna PeterkováKristýna Peterková
ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICEZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ...
05 26 40.82 ---040.820.00.0 365.00
4 Adéla SikorováAdéla Sikorová
ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České BudějoviceZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B...
05 30 40.39 ---040.390.00.0 360.00
5 Albina GoretkiováAlbina Goretkiová
ZŠ Máj IZŠ Máj I
05 9 40.34 ---040.340.00.0 359.00
6 Eliška VicánováEliška Vicánová
Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany
06 40 40.30 ---040.300.00.0 359.00
7 Tereza KálalováTereza Kálalová
ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala
06 46 40.08 ---040.080.00.0 356.00
8 11 Natálie ŠimánkováNatálie Šimánková
Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany
05 33 40.04 ---040.040.00.0 356.00
9 Veronika HrubáVeronika Hrubá
ZŠ Máj IZŠ Máj I
05 13 40.00 ---040.000.00.0 355.00
10 Liliana KotaškováLiliana Kotašková
ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala
06 45 39.67 ---039.670.00.0 351.00
11 Karolína JenknerováKarolína Jenknerová
Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany
05 15 39.30 ---039.300.00.0 347.00
12 Františka HrbkováFrantiška Hrbková
ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice
06 12 39.08 ---039.080.00.0 344.00
13 Barbora ŠtěpkováBarbora Štěpková
Gymnázium České Budějovice, Česká 64Gymnázium České Budějovice,...
06 34 38.35 ---038.350.00.0 335.00
14 Alena RybáčkováAlena Rybáčková
ZŠ Hluboká nad VltavouZŠ Hluboká nad Vltavou
05 28 37.34 ---037.340.00.0 323.00
15 Nikola BrabcováNikola Brabcová
ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St...
05 2 36.93 ---036.930.00.0 318.00
16 Vendula VávrováVendula Vávrová
ZŠ a MŠ J.Š Baara České BudějoviceZŠ a MŠ J.Š Baara České Bud...
05 38 36.58 ---036.580.00.0 314.00
17 Eva KloubováEva Kloubová
ZŠ a MŠ L. KubyZŠ a MŠ L. Kuby
05 18 36.00 ---036.000.00.0 307.00
18 Jasmine ŠtrbováJasmine Štrbová
ZŠ a MŠ L. KubyZŠ a MŠ L. Kuby
05 35 35.87 ---035.870.00.0 305.00
19 Šárka PilcováŠárka Pilcová
ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká
05 27 35.32 ---035.320.00.0 299.00
20 Nela GutwirthováNela Gutwirthová
ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICEZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ...
07 10 35.00 ---035.000.00.0 295.00
21 Adéla OberfalcerováAdéla Oberfalcerová
ZŠ a MŠ RudolfovZŠ a MŠ Rudolfov
07 25 34.98 ---034.980.00.0 294.00
22 Kristýna SkálováKristýna Skálová
ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICEZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ...
05 31 34.41 ---034.410.00.0 288.00
23 Zuzana FarkováZuzana Farková
ZŠ a MŠ J.Š Baara České BudějoviceZŠ a MŠ J.Š Baara České Bud...
05 7 34.09 ---034.090.00.0 284.00
24 Jasmína KořenářováJasmína Kořenářová
ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala
06 20 33.85 ---033.850.00.0 281.00
25 Dominika JanákováDominika Janáková
ZŠ a MŠ J.Š Baara České BudějoviceZŠ a MŠ J.Š Baara České Bud...
06 14 33.80 -xx0.033.800.00.0 280.00
26 73 Aneta KočendováAneta Kočendová
ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice
05 19 33.51 -x-0.033.510.00.0 277.00
27 Vendula KovářováVendula Kovářová
Zš a Mš ŠevětínZš a Mš Ševětín
06 44 33.27 ---033.270.00.0 274.00
28 Eva AnderlováEva Anderlová
ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice
06 1 32.41 ---032.410.00.0 264.00
29 Adéla ŠimánkováAdéla Šimánková
ZŠ Grünwaldova České BudějoviceZŠ Grünwaldova České Budějo...
06 32 31.44 ---031.440.00.0 252.00
30 Lucie VavříkováLucie Vavříková
ZŠ a MŠ RudolfovZŠ a MŠ Rudolfov
07 39 31.08 ---031.080.00.0 248.00
31 Kateřina JurigováKateřina Jurigová
ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České BudějoviceZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B...
06 17 30.69 ---030.690.00.0 243.00
32 79 Klára GajdošováKlára Gajdošová
ZŠ Máj IIZŠ Máj II
05 8 30.17 ---030.170.00.0 237.00
33 Monika NovákováMonika Nováková
ZŠ Grünwaldova České BudějoviceZŠ Grünwaldova České Budějo...
06 23 29.46 --x0.029.460.00.0 229.00
34 Bára VargováBára Vargová
ZŠ Grünwaldova České BudějoviceZŠ Grünwaldova České Budějo...
05 37 29.45 ---029.450.00.0 229.00
35 Karolína RybákováKarolína Rybáková
ZŠ a MŠ RudolfovZŠ a MŠ Rudolfov
07 29 29.18 ---029.180.00.0 226.00
36 Markéta ČápováMarkéta Čápová
Gymnázium České Budějovice, Česká 64Gymnázium České Budějovice,...
05 4 28.42 ---028.420.00.0 217.00
37 Karolína JiráskováKarolína Jirásková
ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St...
05 16 28.40 ---028.400.00.0 216.00
38 Valentina WuschkováValentina Wuschková
ZŠ Máj IZŠ Máj I
05 41 28.20 -x28.2028.20x0.00.0 214.00
39 37 Natálie TušlováNatálie Tušlová
Gymnázium České Budějovice, Česká 64Gymnázium České Budějovice,...
06 36 28.02 ---028.020.00.0 212.00
40 Tereza BuškováTereza Bušková
ZŠ Hluboká nad VltavouZŠ Hluboká nad Vltavou
06 3 27.64 ---027.640.00.0 208.00
41 Nela VojčováNela Vojčová
Zš a Mš ŠevětínZš a Mš Ševětín
05 43 27.50 ---027.500.00.0 206.00
42 Nela ČerveňákováNela Červeňáková
ZŠ Máj IIZŠ Máj II
05 5 27.28 x--0.027.280.00.0 203.00
43 Nela KottováNela Kottová
ZŠ Máj IIZŠ Máj II
05 21 25.97 ---025.970.00.0 188.00
44 Vendula HodnáVendula Hodná
ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká
05 11 25.57 ---025.570.00.0 184.00
45 Karolína ČiperováKarolína Čiperová
ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká
06 6 24.88 ---024.880.00.0 176.00
46 13 Kateřina KovářováKateřina Kovářová
Zš a Mš ŠevětínZš a Mš Ševětín
06 42 23.55 ---023.550.00.0 160.00
Celkem 46 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České Budějovice{8} 1398
2 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana{8} 1000
3 ZŠ a MŠ Rudolfov{8} 985
4 ZŠ Máj I{8} 955
5 ZŠ Grünwaldova České Budějovice{8} 913
6 ZŠ Máj I{8} 873
7 ZŠ Máj I{8} 862
8 ZŠ O. Nedbala{8} 856
9 ZŠ a MŠ L. Kuby{8} 836
10 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana{8} 820
11 ZŠ a MŠ J.Š Baara České Budějovice{8} 812
12 ZŠ Máj II{8} 807
13 ZŠ a MŠ J.Š Baara České Budějovice{8} 802
14 ZŠ Máj I{8} 788
15 ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká{8} 782
16 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České Budějovice{8} 750
17 ZŠ Grünwaldova České Budějovice{8} 730
18 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice{8} 722
19 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana{8} 708
20 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICE{8} 703
21 Základní škola Borovany{8} 699
22 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice{8} 693
23 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice{8} 682
24 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice{8} 679
25 ZŠ a MŠ Rudolfov{8} 677
26 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana{8} 671
27 Základní škola Borovany{8} 670
28 ZŠ a MŠ J.Š Baara České Budějovice{8} 651
29 ZŠ O. Nedbala{8} 633
30 Základní škola Borovany{8} 628
31 ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká{8} 580
31 Gymnázium Česká, České Budějovice{8} 580
33 ZŠ a MŠ J.Š Baara České Budějovice{8} 564
34 Zš a Mš Ševětín{8} 551
35 ZŠ Máj II{8} 547
36 ZŠ Grünwaldova České Budějovice{8} 543
37 ZŠ Grünwaldova České Budějovice{8} 535
38 ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká{8} 519
39 ZŠ a MŠ L. Kuby{8} 502
40 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICE{8} 491
41 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České Budějovice{8} 483
42 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana{8} 481
42 ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká{8} 481
44 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICE{8} 473
45 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICE{8} 471
46 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICE{8} 463
47 Základní škola Borovany{8} 450
48 ZŠ Grünwaldova České Budějovice{8} 446
49 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana{8} 441
50 ZŠ O. Nedbala{8} 440
51 ZŠ a MŠ L. Kuby{8} 423
52 ZŠ O. Nedbala{8} 406
53 Gymnázium Česká, České Budějovice{8} 403
54 ZŠ Máj II{8} 400
55 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České Budějovice{8} 396
56 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České Budějovice{8} 391
57 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice{8} 390
57 ZŠ a MŠ Rudolfov{8} 390
59 ZŠ Máj II{8} 384
60 ZŠ O. Nedbala{8} 383
61 ZŠ Máj I{8} 367
62 Základní škola Borovany{8} 360
63 Zš a Mš Ševětín{8} 359
64 Základní škola Borovany{8} 349
64 Zš a Mš Ševětín{8} 349
66 ZŠ a MŠ L. Kuby{8} 331
67 ZŠ Grünwaldova České Budějovice{8} 329
68 Gymnázium Česká, České Budějovice{8} 328
69 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICE{8} 327
70 ZŠ Máj I{8} 321
71 ZŠ O. Nedbala{8} 311
72 ZŠ a MŠ Rudolfov{8} 291
73 ZŠ O. Nedbala{8} 289
74 Základní škola Borovany{8} 288
74 ZŠ a MŠ L. Kuby{8} 288
76 Zš a Mš Ševětín{8} 287
77 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České Budějovice{8} 285
78 ZŠ Máj I{8} 284
79 ZŠ a MŠ Rudolfov{8} 283
79 ZŠ a MŠ L. Kuby{8} 283
79 ZŠ a MŠ J.Š Baara České Budějovice{8} 283
82 Gymnázium Česká, České Budějovice{8} 280
83 ZŠ Grünwaldova České Budějovice{8} 278
84 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice{8} 267
85 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České Budějovice{8} 264
86 ZŠ O. Nedbala{8} 258
87 ZŠ O. Nedbala{8} 257
88 ZŠ Máj II{8} 249
89 ZŠ Grünwaldova České Budějovice{8} 245
90 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice{8} 240
91 Zš a Mš Ševětín{8} 231
91 ZŠ a MŠ L. Kuby{8} 231
93 Gymnázium Česká, České Budějovice{8} 224
94 Zš a Mš Ševětín{8} 220
95 Gymnázium Česká, České Budějovice{8} 216
96 Zš a Mš Ševětín{8} 214
97 ZŠ Máj II{8} 212
98 ZŠ a MŠ J.Š Baara České Budějovice{8} 206
99 ZŠ Máj II{8} 170
100 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICE{8} 161
101 Gymnázium Česká, České Budějovice{8} 153
102 ZŠ a MŠ Rudolfov{8} 150
103 ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká{8} 127
104 ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká{8} 111
105 ZŠ a MŠ L. Kuby{8} 0
105 ZŠ a MŠ J.Š Baara České Budějovice{8} 0
105 Základní škola Borovany{8} 0
105 ZŠ a MŠ L. Kuby{8} 0
105 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České Budějovice{8} 0
105 Základní škola Borovany{8} 0
105 ZŠ a MŠ Rudolfov{8} 0
105 ZŠ O. Nedbala{8} 0
105 Zš a Mš Ševětín{8} 0
105 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana{8} 0
105 ZŠ Máj II{8} 0
105 Zš a Mš Ševětín{8} 0
105 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana{8} 0
105 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICE{8} 0
105 ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká{8} 0
105 ZŠ Máj I{8} 0
105 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice{8} 0
105 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice{8} 0
105 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICE{8} 0
105 ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká{8} 0
105 Gymnázium Česká, České Budějovice{8} 0
105 ZŠ a MŠ Rudolfov{8} 0
105 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České Budějovice{8} 0
105 Zš a Mš Ševětín{8} 0
105 ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká{8} 0
105 ZŠ Máj I{8} 0
105 ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká{8} 0
105 ZŠ a MŠ Rudolfov{8} 0
105 Gymnázium Česká, České Budějovice{8} 0
105 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana{8} 0
105 ZŠ a MŠ L. Kuby{8} 0
105 ZŠ a MŠ J.Š Baara České Budějovice{8} 0
Celkem 136 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Grünwaldova České Budějovice{8} 1303
2 ZŠ a MŠ L. Kuby{8} 1296
3 ZŠ Máj I{8} 1263
4 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České Budějovice{8} 1184
5 Základní škola Borovany{8} 1129
6 ZŠ Máj I{8} 1064
7 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICE{8} 1052
8 ZŠ a MŠ L. Kuby{8} 989
9 ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká{8} 987
10 Gymnázium České Budějovice, Česká 64{8} 985
11 ZŠ Máj I{8} 962
12 ZŠ a MŠ Rudolfov{8} 949
13 Základní škola Borovany{8} 942
14 Gymnázium České Budějovice, Česká 64{8} 941
15 ZŠ a MŠ J.Š Baara České Budějovice{8} 934
16 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice{8} 929
17 ZŠ O. Nedbala{8} 909
18 ZŠ O. Nedbala{8} 906
19 ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká{8} 888
20 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana{8} 875
21 ZŠ Hluboká nad Vltavou{8} 873
22 Základní škola Borovany{8} 852
23 Zš a Mš Ševětín{8} 850
24 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice{8} 837
24 ZŠ O. Nedbala{8} 837
26 Zš a Mš Ševětín{8} 791
27 ZŠ Grünwaldova České Budějovice{8} 786
28 ZŠ Máj II{8} 784
29 ZŠ a MŠ J.Š Baara České Budějovice{8} 760
30 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana{8} 739
31 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České Budějovice{8} 737
32 ZŠ Hluboká nad Vltavou{8} 732
33 Základní škola Borovany{8} 722
34 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana{8} 718
35 ZŠ Hluboká nad Vltavou{8} 715
36 Gymnázium České Budějovice, Česká 64{8} 704
37 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICE{8} 681
38 Základní škola Borovany{8} 678
38 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICE{8} 678
40 ZŠ Grünwaldova České Budějovice{8} 674
41 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České Budějovice{8} 652
42 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České Budějovice{8} 650
43 Zš a Mš Ševětín{8} 621
44 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice{8} 620
45 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice{8} 589
46 ZŠ a MŠ J.Š Baara České Budějovice{8} 584
47 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana{8} 556
48 ZŠ Hluboká nad Vltavou{8} 549
49 ZŠ a MŠ Rudolfov{8} 541
50 ZŠ Máj II{8} 508
51 ZŠ a MŠ L. Kuby{8} 482
52 ZŠ a MŠ Rudolfov{8} 473
53 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice{8} 472
54 Gymnázium České Budějovice, Česká 64{8} 464
55 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice{8} 453
56 ZŠ Grünwaldova České Budějovice{8} 449
57 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana{8} 448
58 ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká{8} 442
59 ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká{8} 441
60 ZŠ O. Nedbala{8} 432
61 ZŠ a MŠ J.Š Baara České Budějovice{8} 426
62 ZŠ O. Nedbala{8} 409
63 Gymnázium České Budějovice, Česká 64{8} 404
64 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICE{8} 388
65 ZŠ Hluboká nad Vltavou{8} 386
66 ZŠ Hluboká nad Vltavou{8} 383
67 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICE{8} 369
68 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICE{8} 365
69 Základní škola Borovany{8} 359
69 ZŠ Máj I{8} 359
69 ZŠ O. Nedbala{8} 359
72 ZŠ Máj I{8} 355
73 ZŠ a MŠ L. Kuby{8} 331
73 ZŠ a MŠ J.Š Baara České Budějovice{8} 331
75 ZŠ Máj II{8} 326
76 ZŠ Grünwaldova České Budějovice{8} 320
77 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana{8} 318
78 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České Budějovice{8} 315
79 ZŠ a MŠ J.Š Baara České Budějovice{8} 314
79 ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká{8} 314
81 ZŠ a MŠ L. Kuby{8} 307
82