výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - České Budějovice, Kategorie IV

SK Čtyři Dvory Č.Budějovice (9. 5. 2019)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 9.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David ŠimečekDavid Šimeček 03 ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala 4 07.85 604.00
2 Lukáš VacekLukáš Vacek 05 ZŠ Máj IZŠ Máj I 6 08.02 554.00
3 Jan MasopustJan Masopust 04 ZŠ a MŠ RudolfovZŠ a MŠ Rudolfov 5 08.14 520.00
4 Matouš VobrubaMatouš Vobruba 04 Gymnázium Česká 64, České BudějoviceGymnázium Česká 64, České B... 1 08.30 476.00
5 Lukáš ProcházkaLukáš Procházka 03 ZŠ HlubokáZŠ Hluboká 2 08.42 444.00
6 Pavel ČernýPavel Černý 04 ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala 3 08.52 418.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 9.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan OchozkaJan Ochozka 03 Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany 5 08.18 509.00
2 55 Ondřej PetričákOndřej Petričák 03 ZŠ a MŠ ŠevětínZŠ a MŠ Ševětín 2 08.28 481.00
3 Vojtěch StřelečekVojtěch Střeleček 03 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 6 08.47 431.00
4 Dominik BřezinaDominik Březina 05 ZŠ a MŠ ŠevětínZŠ a MŠ Ševětín 3 08.50 423.00
5 Jan AndělJan Anděl 04 ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká 4 08.90 327.00
6 Ivan VolnýIvan Volný 04 ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala 1 09.10 282.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 9.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David PopovičDavid Popovič 03 ZŠ HlubokáZŠ Hluboká 1 07.92 583.00
2 Vojtěch BartizalVojtěch Bartizal 03 ZŠ Máj IZŠ Máj I 4 07.99 563.00
3 Jakub MelicharJakub Melichar 04 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice 2 08.19 506.00
4 Erik KryeziuErik Kryeziu 04 ZŠ a MŠ RudolfovZŠ a MŠ Rudolfov 5 08.25 489.00
5 Petr KoupalPetr Koupal 05 ZŠ a MŠ RudolfovZŠ a MŠ Rudolfov 3 08.30 476.00
6 91 David PetříkDavid Petřík 04 ZŠ a MŠ ŠevětínZŠ a MŠ Ševětín 6 09.49 205.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 9.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam VenderAdam Vender 03 ZŠ a MŠ L. Kuby 48ZŠ a MŠ L. Kuby 48 1 08.00 560.00
2 34 Tomáš GondekTomáš Gondek 04 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice 3 08.11 528.00
3 32 Matěj RačákMatěj Račák 03 Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany 2 08.19 506.00
4 Filip RoudnickýFilip Roudnický 04 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice 6 08.67 381.00
5 Lukáš BednářLukáš Bednář 04 Gymnázium Česká 64, České BudějoviceGymnázium Česká 64, České B... 4 08.85 338.00
6 Eliáš PranevskýEliáš Pranevský 04 ZŠ a MŠ KubatovaZŠ a MŠ Kubatova 5 09.12 278.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (čt, 9.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 92 Lukáš KoupalLukáš Koupal 03 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České BudějoviceZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B... 4 07.85 604.00
2 Petr PlaňanskýPetr Plaňanský 04 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 5 08.02 554.00
3 Michal StankoMichal Stanko 04 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 6 08.38 454.00
4 61 DAVID ŠMALCLDAVID ŠMALCL 03 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICEZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... 1 08.46 434.00
5 Miroslav KraušnerMiroslav Kraušner 04 ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká 3 08.47 431.00
6 Michal SládekMichal Sládek 03 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České BudějoviceZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B... 2 08.56 408.00
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (čt, 9.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 69 MATYAS KASPERMATYAS KASPER 04 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICEZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... 3 08.33 468.00
2 Denis ČerklDenis Čerkl 04 ZŠ a MŠ KubatovaZŠ a MŠ Kubatova 4 08.49 426.00
3 Václav SimandlVáclav Simandl 04 ZŠ a MŠ L. Kuby 48ZŠ a MŠ L. Kuby 48 2 08.65 386.00
4 48 Matyáš SmržMatyáš Smrž 05 ZŠ HlubokáZŠ Hluboká 6 08.68 378.00
5 Daniel NovotnýDaniel Novotný 04 Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany 5 08.91 324.00
6 Adam TrávníčekAdam Trávníček 04 Gymnázium Česká 64, České BudějoviceGymnázium Česká 64, České B... 1 09.12 278.00
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (čt, 9.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří DolejšíJiří Dolejší 03 ZŠ a MŠ L. Kuby 48ZŠ a MŠ L. Kuby 48 5 07.64 668.00
2 LUKÁŠ GUTWIRTHLUKÁŠ GUTWIRTH 04 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICEZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... 2 07.98 565.00
4 Libor BastlLibor Bastl 03 ZŠ Máj IZŠ Máj I 3 08.59 401.00
5 Jakub BaluchJakub Baluch 03 ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká 4 09.24 253.00
6 Samuel PodlahaSamuel Podlaha 04 ZŠ a MŠ KubatovaZŠ a MŠ Kubatova 6 09.87 140.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří DolejšíJiří Dolejší 03 ZŠ a MŠ L. Kuby 48ZŠ a MŠ L. Kuby 48 5 07.64 668.00
2 David ŠimečekDavid Šimeček 03 ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala 4 07.85 604.00
2 92 Lukáš KoupalLukáš Koupal 03 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České BudějoviceZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B... 4 07.85 604.00
4 David PopovičDavid Popovič 03 ZŠ HlubokáZŠ Hluboká 1 07.92 583.00
5 LUKÁŠ GUTWIRTHLUKÁŠ GUTWIRTH 04 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICEZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... 2 07.98 565.00
6 Vojtěch BartizalVojtěch Bartizal 03 ZŠ Máj IZŠ Máj I 4 07.99 563.00
7 Adam VenderAdam Vender 03 ZŠ a MŠ L. Kuby 48ZŠ a MŠ L. Kuby 48 1 08.00 560.00
8 Lukáš VacekLukáš Vacek 05 ZŠ Máj IZŠ Máj I 6 08.02 554.00
8 Petr PlaňanskýPetr Plaňanský 04 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 5 08.02 554.00
10 34 Tomáš GondekTomáš Gondek 04 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice 3 08.11 528.00
11 Jan MasopustJan Masopust 04 ZŠ a MŠ RudolfovZŠ a MŠ Rudolfov 5 08.14 520.00
12 Jan OchozkaJan Ochozka 03 Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany 5 08.18 509.00
13 Jakub MelicharJakub Melichar 04 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice 2 08.19 506.00
13 32 Matěj RačákMatěj Račák 03 Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany 2 08.19 506.00
15 Erik KryeziuErik Kryeziu 04 ZŠ a MŠ RudolfovZŠ a MŠ Rudolfov 5 08.25 489.00
16 55 Ondřej PetričákOndřej Petričák 03 ZŠ a MŠ ŠevětínZŠ a MŠ Ševětín 2 08.28 481.00
17 Matouš VobrubaMatouš Vobruba 04 Gymnázium Česká 64, České BudějoviceGymnázium Česká 64, České B... 1 08.30 476.00
17 Petr KoupalPetr Koupal 05 ZŠ a MŠ RudolfovZŠ a MŠ Rudolfov 3 08.30 476.00
19 69 MATYAS KASPERMATYAS KASPER 04 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICEZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... 3 08.33 468.00
20 Michal StankoMichal Stanko 04 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 6 08.38 454.00
21 Lukáš ProcházkaLukáš Procházka 03 ZŠ HlubokáZŠ Hluboká 2 08.42 444.00
22 61 DAVID ŠMALCLDAVID ŠMALCL 03 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICEZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... 1 08.46 434.00
23 Vojtěch StřelečekVojtěch Střeleček 03 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 6 08.47 431.00
23 Miroslav KraušnerMiroslav Kraušner 04 ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká 3 08.47 431.00
25 Denis ČerklDenis Čerkl 04 ZŠ a MŠ KubatovaZŠ a MŠ Kubatova 4 08.49 426.00
26 Dominik BřezinaDominik Březina 05 ZŠ a MŠ ŠevětínZŠ a MŠ Ševětín 3 08.50 423.00
27 Pavel ČernýPavel Černý 04 ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala 3 08.52 418.00
28 Michal SládekMichal Sládek 03 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České BudějoviceZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B... 2 08.56 408.00
29 Libor BastlLibor Bastl 03 ZŠ Máj IZŠ Máj I 3 08.59 401.00
30 Václav SimandlVáclav Simandl 04 ZŠ a MŠ L. Kuby 48ZŠ a MŠ L. Kuby 48 2 08.65 386.00
31 Filip RoudnickýFilip Roudnický 04 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice 6 08.67 381.00
32 48 Matyáš SmržMatyáš Smrž 05 ZŠ HlubokáZŠ Hluboká 6 08.68 378.00
33 Lukáš BednářLukáš Bednář 04 Gymnázium Česká 64, České BudějoviceGymnázium Česká 64, České B... 4 08.85 338.00
34 Jan AndělJan Anděl 04 ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká 4 08.90 327.00
35 Daniel NovotnýDaniel Novotný 04 Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany 5 08.91 324.00
36 Ivan VolnýIvan Volný 04 ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala 1 09.10 282.00
37 Eliáš PranevskýEliáš Pranevský 04 ZŠ a MŠ KubatovaZŠ a MŠ Kubatova 5 09.12 278.00
37 Adam TrávníčekAdam Trávníček 04 Gymnázium Česká 64, České BudějoviceGymnázium Česká 64, České B... 1 09.12 278.00
39 Jakub BaluchJakub Baluch 03 ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká 4 09.24 253.00
40 91 David PetříkDavid Petřík 04 ZŠ a MŠ ŠevětínZŠ a MŠ Ševětín 6 09.49 205.00
41 Samuel PodlahaSamuel Podlaha 04 ZŠ a MŠ KubatovaZŠ a MŠ Kubatova 6 09.87 140.00

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 9.5.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ester TopkováEster Topková 04 ZŠ a MŠ ŠevětínZŠ a MŠ Ševětín 4 09.14 531.00
2 Šárka ŠkopkováŠárka Škopková 05 Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany 1 09.26 501.00
3 Kristina LuxováKristina Luxová 04 ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala 3 09.41 465.00
4 71 Karolína BeránkováKarolína Beránková 05 ZŠ a MŠ ŠevětínZŠ a MŠ Ševětín 5 09.60 422.00
5 53 Zuzana KapsováZuzana Kapsová 04 ZŠ a MŠ ŠevětínZŠ a MŠ Ševětín 2 09.68 404.00
6 Julie MacurováJulie Macurová 05 ZŠ a MŠ RudolfovZŠ a MŠ Rudolfov 6 09.81 376.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 9.5.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 83 Klára VotrubováKlára Votrubová 04 Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany 6 09.29 494.00
2 Petra PanskáPetra Panská 05 Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany 3 09.53 438.00
3 40 Tereza PospíšilováTereza Pospíšilová 05 ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala 4 09.54 435.00
4 Lucie RitterováLucie Ritterová 04 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 5 09.63 415.00
5 Klára ZavřelováKlára Zavřelová 04 ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala 1 09.81 376.00
6 87 ELIŠKA RYCHLÁELIŠKA RYCHLÁ 04 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICEZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... 2 09.92 353.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 9.5.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 Základní škola Dukelská 11Základní škola Dukelská 11 6 08.48 706.00
2 Andrea MotlováAndrea Motlová 04 ZŠ Máj IZŠ Máj I 2 08.81 616.00
3 Adéla AdamcováAdéla Adamcová 04 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice 4 09.47 451.00
4 Klára BudošováKlára Budošová 04 ZŠ Máj IZŠ Máj I 3 09.52 440.00
5 48 Jaroslava JakešováJaroslava Jakešová 03 ZŠ a MŠ RudolfovZŠ a MŠ Rudolfov 5 09.70 400.00
6 75 Emma ZemkováEmma Zemková 04 Gymnázium České Budějovice, Česká 64Gymnázium České Budějovice,... 1 09.87 363.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 9.5.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie ŽáčkováJulie Žáčková 03 Základní škola Dukelská 11Základní škola Dukelská 11 1 08.95 579.00
2 Pavla HuyenPavla Huyen 04 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice 3 09.07 548.00
3 Anna HalasováAnna Halasová 04 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice 4 09.35 480.00
4 Michaela KrpatováMichaela Krpatová 03 ZŠ HlubokáZŠ Hluboká 5 09.35 480.00
5 Simona StrižencováSimona Strižencová 03 ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká 2 09.48 449.00
6 Lucie ŠtroblováLucie Štroblová 03 ZŠ Máj IZŠ Máj I 6 10.24 289.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (čt, 9.5.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 ZŠ a MŠ KubatovaZŠ a MŠ Kubatova 4 08.26 770.00
2 Aneta PrieglováAneta Prieglová 05 ZŠ a MŠ L. Kuby 48ZŠ a MŠ L. Kuby 48 1 08.54 690.00
3 Lucie KrálováLucie Králová 04 ZŠ Grünwaldova České BudějoviceZŠ Grünwaldova České Budějo... 6 08.70 645.00
4 Karolína BlažkováKarolína Blažková 05 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České BudějoviceZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B... 5 08.86 603.00
5 84 Barbara KostkováBarbara Kostková 04 ZŠ Grünwaldova České BudějoviceZŠ Grünwaldova České Budějo... 2 09.13 533.00
6 Adéla BalákováAdéla Baláková 04 ZŠ HlubokáZŠ Hluboká 3 09.85 367.00
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (čt, 9.5.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Beata HromadováBeata Hromadová 04 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 5 08.17 797.00
2 Nikola KlimešováNikola Klimešová 04 Základní škola Dukelská 11Základní škola Dukelská 11 6 08.98 571.00
3 Petra ChalupováPetra Chalupová 04 ZŠ a MŠ L. Kuby 48ZŠ a MŠ L. Kuby 48 2 09.13 533.00
4 TEREZA KOUBOVÁTEREZA KOUBOVÁ 04 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICEZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... 1 09.36 477.00
5 Simona BrabcováSimona Brabcová 05 ZŠ Grünwaldova České BudějoviceZŠ Grünwaldova České Budějo... 3 09.50 444.00
6 Vanessa BernardováVanessa Bernardová 04 ZŠ HlubokáZŠ Hluboká 4 09.64 413.00
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (čt, 9.5.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie BrejškováNatálie Brejšková 03 Gymnázium České Budějovice, Česká 64Gymnázium České Budějovice,... 4 09.31 489.00
2 Tereza KociánováTereza Kociánová 04 ZŠ a MŠ KubatovaZŠ a MŠ Kubatova 5 09.56 431.00
3 Zuzana NovotnáZuzana Novotná 03 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 6 09.63 415.00
4 KLÁRA ŠUBRTOVÁKLÁRA ŠUBRTOVÁ 04 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICEZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... 1 09.84 369.00
5 29 Nela HlinkováNela Hlinková 04 ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká 3 10.00 336.00
6 Karolína NedbalováKarolína Nedbalová 03 ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká 2 10.10 316.00
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (čt, 9.5.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza MaškováTereza Mašková 05 ZŠ a MŠ L. Kuby 48ZŠ a MŠ L. Kuby 48 2 08.62 667.00
2 Zuzana JanouškováZuzana Janoušková 03 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České BudějoviceZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B... 5 08.77 626.00
3 Karolína BeranováKarolína Beranová 05 ZŠ a MŠ KubatovaZŠ a MŠ Kubatova 4 09.03 558.00
4 Adéla BínováAdéla Bínová 05 Gymnázium České Budějovice, Česká 64Gymnázium České Budějovice,... 3 09.23 509.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Beata HromadováBeata Hromadová 04 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 5 08.17 797.00
2 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 ZŠ a MŠ KubatovaZŠ a MŠ Kubatova 4 08.26 770.00
3 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 Základní škola Dukelská 11Základní škola Dukelská 11 6 08.48 706.00
4 Aneta PrieglováAneta Prieglová 05 ZŠ a MŠ L. Kuby 48ZŠ a MŠ L. Kuby 48 1 08.54 690.00
5 Tereza MaškováTereza Mašková 05 ZŠ a MŠ L. Kuby 48ZŠ a MŠ L. Kuby 48 2 08.62 667.00
6 Lucie KrálováLucie Králová 04 ZŠ Grünwaldova České BudějoviceZŠ Grünwaldova České Budějo... 6 08.70 645.00
7 Zuzana JanouškováZuzana Janoušková 03 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České BudějoviceZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B... 5 08.77 626.00
8 Andrea MotlováAndrea Motlová 04 ZŠ Máj IZŠ Máj I 2 08.81 616.00
9 Karolína BlažkováKarolína Blažková 05 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České BudějoviceZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B... 5 08.86 603.00
10 Julie ŽáčkováJulie Žáčková 03 Základní škola Dukelská 11Základní škola Dukelská 11 1 08.95 579.00
11 Nikola KlimešováNikola Klimešová 04 Základní škola Dukelská 11Základní škola Dukelská 11 6 08.98 571.00
12 Karolína BeranováKarolína Beranová 05 ZŠ a MŠ KubatovaZŠ a MŠ Kubatova 4 09.03 558.00
13 Pavla HuyenPavla Huyen 04 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice 3 09.07 548.00
14 84 Barbara KostkováBarbara Kostková 04 ZŠ Grünwaldova České BudějoviceZŠ Grünwaldova České Budějo... 2 09.13 533.00
14 Petra ChalupováPetra Chalupová 04 ZŠ a MŠ L. Kuby 48ZŠ a MŠ L. Kuby 48 2 09.13 533.00
16 Ester TopkováEster Topková 04 ZŠ a MŠ ŠevětínZŠ a MŠ Ševětín 4 09.14 531.00
17 Adéla BínováAdéla Bínová 05 Gymnázium České Budějovice, Česká 64Gymnázium České Budějovice,... 3 09.23 509.00
18 Šárka ŠkopkováŠárka Škopková 05 Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany 1 09.26 501.00
19 83 Klára VotrubováKlára Votrubová 04 Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany 6 09.29 494.00
20 Natálie BrejškováNatálie Brejšková 03 Gymnázium České Budějovice, Česká 64Gymnázium České Budějovice,... 4 09.31 489.00
21 Anna HalasováAnna Halasová 04 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice 4 09.35 480.00
21 Michaela KrpatováMichaela Krpatová 03 ZŠ HlubokáZŠ Hluboká 5 09.35 480.00
23 TEREZA KOUBOVÁTEREZA KOUBOVÁ 04 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICEZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... 1 09.36 477.00
24 Kristina LuxováKristina Luxová 04 ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala 3 09.41 465.00
25 Adéla AdamcováAdéla Adamcová 04 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice 4 09.47 451.00
26 Simona StrižencováSimona Strižencová 03 ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká 2 09.48 449.00
27 Simona BrabcováSimona Brabcová 05 ZŠ Grünwaldova České BudějoviceZŠ Grünwaldova České Budějo... 3 09.50 444.00
28 Klára BudošováKlára Budošová 04 ZŠ Máj IZŠ Máj I 3 09.52 440.00
29 Petra PanskáPetra Panská 05 Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany 3 09.53 438.00
30 40 Tereza PospíšilováTereza Pospíšilová 05 ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala 4 09.54 435.00
31 Tereza KociánováTereza Kociánová 04 ZŠ a MŠ KubatovaZŠ a MŠ Kubatova 5 09.56 431.00
32 71 Karolína BeránkováKarolína Beránková 05 ZŠ a MŠ ŠevětínZŠ a MŠ Ševětín 5 09.60 422.00
33 Lucie RitterováLucie Ritterová 04 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 5 09.63 415.00
33 Zuzana NovotnáZuzana Novotná 03 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 6 09.63 415.00
35 Vanessa BernardováVanessa Bernardová 04 ZŠ HlubokáZŠ Hluboká 4 09.64 413.00
36 53 Zuzana KapsováZuzana Kapsová 04 ZŠ a MŠ ŠevětínZŠ a MŠ Ševětín 2 09.68 404.00
37 48 Jaroslava JakešováJaroslava Jakešová 03 ZŠ a MŠ RudolfovZŠ a MŠ Rudolfov 5 09.70 400.00
38 Julie MacurováJulie Macurová 05 ZŠ a MŠ RudolfovZŠ a MŠ Rudolfov 6 09.81 376.00
38 Klára ZavřelováKlára Zavřelová 04 ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala 1 09.81 376.00
40 KLÁRA ŠUBRTOVÁKLÁRA ŠUBRTOVÁ 04 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICEZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... 1 09.84 369.00
41 Adéla BalákováAdéla Baláková 04 ZŠ HlubokáZŠ Hluboká 3 09.85 367.00
42 75 Emma ZemkováEmma Zemková 04 Gymnázium České Budějovice, Česká 64Gymnázium České Budějovice,... 1 09.87 363.00
43 87 ELIŠKA RYCHLÁELIŠKA RYCHLÁ 04 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICEZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... 2 09.92 353.00
44 29 Nela HlinkováNela Hlinková 04 ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká 3 10.00 336.00
45 Karolína NedbalováKarolína Nedbalová 03 ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká 2 10.10 316.00
46 Lucie ŠtroblováLucie Štroblová 03 ZŠ Máj IZŠ Máj I 6 10.24 289.00

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 9.5.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 52 Lucie ČermákováLucie Čermáková 03 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice 10 2:46.64 499.00
2 95 Tereza BuštováTereza Buštová 04 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České BudějoviceZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B... 8 2:48.01 484.00
3 90 Aneta BurianováAneta Burianová 03 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 7 2:52.88 434.00
4 62 Alžběta BártováAlžběta Bártová 04 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České BudějoviceZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B... 2 2:52.99 433.00
5 54 Zuzana ČechováZuzana Čechová 04 ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká 9 2:58.50 379.00
6 71 Karolína BeránkováKarolína Beránková 05 ZŠ a MŠ ŠevětínZŠ a MŠ Ševětín 4 2:58.96 375.00
7 81 Andrea BřehovskáAndrea Břehovská 04 ZŠ a MŠ KubatovaZŠ a MŠ Kubatova 6 3:02.32 344.00
8 58 BÁRA BOČKOVÁBÁRA BOČKOVÁ 03 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICEZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... 5 3:09.42 283.00
9 68 Vanda DorčákováVanda Dorčáková 04 ZŠ a MŠ L. Kuby 48ZŠ a MŠ L. Kuby 48 11 3:13.53 250.00
10 20 Kristýna AugustinováKristýna Augustinová 04 ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká 1 3:15.32 236.00
11 43 Maria BaturinaMaria Baturina 03 ZŠ a MŠ RudolfovZŠ a MŠ Rudolfov 3 3:38.28 92.00
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (čt, 9.5.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
19 Rozálie KřešničkováRozálie Křešničková 04 Základní škola Dukelská 11Základní škola Dukelská 11 9 DNF
1 84 Barbara KostkováBarbara Kostková 04 ZŠ Grünwaldova České BudějoviceZŠ Grünwaldova České Budějo... 8 2:43.03 539.00
2 40 Andrea KvětoňováAndrea Květoňová 04 ZŠ Máj IZŠ Máj I 11 2:48.85 476.00
3 53 Zuzana KapsováZuzana Kapsová 04 ZŠ a MŠ ŠevětínZŠ a MŠ Ševětín 4 2:49.28 471.00
4 31 Linda KlikováLinda Kliková 03 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice 6 2:51.85 445.00
5 46 Pavla KubíčkováPavla Kubíčková 05 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice 10 2:58.27 381.00
6 33 Lucie KopáčkováLucie Kopáčková 04 ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala 7 3:04.10 328.00
7 25 Tereza DrnkováTereza Drnková 05 ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala 1 3:06.48 307.00
8 56 Štěpánka KleinováŠtěpánka Kleinová 05 ZŠ Grünwaldova České BudějoviceZŠ Grünwaldova České Budějo... 5 3:08.46 291.00
9 29 Nela HlinkováNela Hlinková 04 ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká 2 3:16.98 224.00
10 48 Jaroslava JakešováJaroslava Jakešová 03 ZŠ a MŠ RudolfovZŠ a MŠ Rudolfov 3 3:27.91 150.00
Celkem 11 závodníků
Běh 03 (čt, 9.5.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 70 Tereza LudvíkováTereza Ludvíková 03 ZŠ Grünwaldova České BudějoviceZŠ Grünwaldova České Budějo... 1 2:50.82 455.00
2 78 Veronika PavlovcováVeronika Pavlovcová 03 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 8 2:51.32 450.00
3 98 Michaela ParkosováMichaela Parkosová 04 Gymnázium České Budějovice, Česká 64Gymnázium České Budějovice,... 7 2:58.96 375.00
4 40 Tereza PospíšilováTereza Pospíšilová 05 ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala 11 3:01.08 355.00
5 77 ŽOFIE PODOLKOVÁŽOFIE PODOLKOVÁ 03 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICEZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... 9 3:03.96 329.00
6 86 Denisa MaříkováDenisa Maříková 04 ZŠ a MŠ KubatovaZŠ a MŠ Kubatova 3 3:04.84 322.00
7 41 Simona MikešováSimona Mikešová 05 ZŠ a MŠ KubatovaZŠ a MŠ Kubatova 4 3:24.65 170.00
8 67 Eliška MachováEliška Machová 03 ZŠ HlubokáZŠ Hluboká 2 3:35.34 107.00
9 15 Kristýna NovákováKristýna Nováková 04 Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany 6 3:40.29 83.00
85 Klára MikováKlára Miková 05 ZŠ a MŠ L. Kuby 48ZŠ a MŠ L. Kuby 48 5 DNF
94 Bára PokornáBára Pokorná 05 ZŠ HlubokáZŠ Hluboká 10 DNS
Celkem 11 závodníků
Běh 04 (čt, 9.5.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 38 Amálie ŘehouškováAmálie Řehoušková 04 ZŠ a MŠ L. Kuby 48ZŠ a MŠ L. Kuby 48 3 2:51.09 452.00
2= 75 Emma ZemkováEmma Zemková 04 Gymnázium České Budějovice, Česká 64Gymnázium České Budějovice,... 10 2:56.13 402.00
2= 10 Natálie RossmannováNatálie Rossmannová 04 Základní škola Dukelská 11Základní škola Dukelská 11 1 2:56.13 402.00
4 18 Ela Pavlovská-FialováEla Pavlovská-Fialová 04 Základní škola Dukelská 11Základní škola Dukelská 11 11 2:56.64 397.00
5 76 Kateřina VeseláKateřina Veselá 04 ZŠ Máj IZŠ Máj I 6 2:58.66 378.00
6 83 Klára VotrubováKlára Votrubová 04 Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany 7 2:59.13 373.00
7 72 Eliška VaněčkováEliška Vaněčková 04 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České BudějoviceZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B... 5 3:04.68 323.00
8 74 Edita VykoukováEdita Vykouková 04 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 9 3:10.27 276.00
9 60 Zuzana VrážkováZuzana Vrážková 04 Gymnázium České Budějovice, Česká 64Gymnázium České Budějovice,... 8 3:14.48 242.00
10 87 ELIŠKA RYCHLÁELIŠKA RYCHLÁ 04 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICEZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... 2 3:24.23 173.00
88 Nikola ŠachlováNikola Šachlová 04 ZŠ a MŠ ŠevětínZŠ a MŠ Ševětín 4 DNF
Celkem 11 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 84 Barbara KostkováBarbara Kostková 04 ZŠ Grünwaldova České BudějoviceZŠ Grünwaldova České Budějo... 8 2:43.03 539.00
2 52 Lucie ČermákováLucie Čermáková 03 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice 10 2:46.64 499.00
3 95 Tereza BuštováTereza Buštová 04 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České BudějoviceZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B... 8 2:48.01 484.00
4 40 Andrea KvětoňováAndrea Květoňová 04 ZŠ Máj IZŠ Máj I 11 2:48.85 476.00
5 53 Zuzana KapsováZuzana Kapsová 04 ZŠ a MŠ ŠevětínZŠ a MŠ Ševětín 4 2:49.28 471.00
6 70 Tereza LudvíkováTereza Ludvíková 03 ZŠ Grünwaldova České BudějoviceZŠ Grünwaldova České Budějo... 1 2:50.82 455.00
7 38 Amálie ŘehouškováAmálie Řehoušková 04 ZŠ a MŠ L. Kuby 48ZŠ a MŠ L. Kuby 48 3 2:51.09 452.00
8 78 Veronika PavlovcováVeronika Pavlovcová 03 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 8 2:51.32 450.00
9 31 Linda KlikováLinda Kliková 03 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice 6 2:51.85 445.00
10 90 Aneta BurianováAneta Burianová 03 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 7 2:52.88 434.00
11 62 Alžběta BártováAlžběta Bártová 04 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České BudějoviceZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B... 2 2:52.99 433.00
12 75 Emma ZemkováEmma Zemková 04 Gymnázium České Budějovice, Česká 64Gymnázium České Budějovice,... 10 2:56.13 402.00
12 10 Natálie RossmannováNatálie Rossmannová 04 Základní škola Dukelská 11Základní škola Dukelská 11 1 2:56.13 402.00
14 18 Ela Pavlovská-FialováEla Pavlovská-Fialová 04 Základní škola Dukelská 11Základní škola Dukelská 11 11 2:56.64 397.00
15 46 Pavla KubíčkováPavla Kubíčková 05 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice 10 2:58.27 381.00
16 54 Zuzana ČechováZuzana Čechová 04 ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká 9 2:58.50 379.00
17 76 Kateřina VeseláKateřina Veselá 04 ZŠ Máj IZŠ Máj I 6 2:58.66 378.00
18 71 Karolína BeránkováKarolína Beránková 05 ZŠ a MŠ ŠevětínZŠ a MŠ Ševětín 4 2:58.96 375.00
18 98 Michaela ParkosováMichaela Parkosová 04 Gymnázium České Budějovice, Česká 64Gymnázium České Budějovice,... 7 2:58.96 375.00
20 83 Klára VotrubováKlára Votrubová 04 Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany 7 2:59.13 373.00
21 40 Tereza PospíšilováTereza Pospíšilová 05 ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala 11 3:01.08 355.00
22 81 Andrea BřehovskáAndrea Břehovská 04 ZŠ a MŠ KubatovaZŠ a MŠ Kubatova 6 3:02.32 344.00
23 77 ŽOFIE PODOLKOVÁŽOFIE PODOLKOVÁ 03 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICEZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... 9 3:03.96 329.00
24 33 Lucie KopáčkováLucie Kopáčková 04 ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala 7 3:04.10 328.00
25 72 Eliška VaněčkováEliška Vaněčková 04 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České BudějoviceZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B... 5 3:04.68 323.00
26 86 Denisa MaříkováDenisa Maříková 04 ZŠ a MŠ KubatovaZŠ a MŠ Kubatova 3 3:04.84 322.00
27 25 Tereza DrnkováTereza Drnková 05 ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala 1 3:06.48 307.00
28 56 Štěpánka KleinováŠtěpánka Kleinová 05 ZŠ Grünwaldova České BudějoviceZŠ Grünwaldova České Budějo... 5 3:08.46 291.00
29 58 BÁRA BOČKOVÁBÁRA BOČKOVÁ 03 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICEZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... 5 3:09.42 283.00
30 74 Edita VykoukováEdita Vykouková 04 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 9 3:10.27 276.00
31 68 Vanda DorčákováVanda Dorčáková 04 ZŠ a MŠ L. Kuby 48ZŠ a MŠ L. Kuby 48 11 3:13.53 250.00
32 60 Zuzana VrážkováZuzana Vrážková 04 Gymnázium České Budějovice, Česká 64Gymnázium České Budějovice,... 8 3:14.48 242.00
33 20 Kristýna AugustinováKristýna Augustinová 04 ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká 1 3:15.32 236.00
34 29 Nela HlinkováNela Hlinková 04 ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká 2 3:16.98 224.00
35 87 ELIŠKA RYCHLÁELIŠKA RYCHLÁ 04 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICEZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... 2 3:24.23 173.00
36 41 Simona MikešováSimona Mikešová 05 ZŠ a MŠ KubatovaZŠ a MŠ Kubatova 4 3:24.65 170.00
37 48 Jaroslava JakešováJaroslava Jakešová 03 ZŠ a MŠ RudolfovZŠ a MŠ Rudolfov 3 3:27.91 150.00
38 67 Eliška MachováEliška Machová 03 ZŠ HlubokáZŠ Hluboká 2 3:35.34 107.00
39 43 Maria BaturinaMaria Baturina 03 ZŠ a MŠ RudolfovZŠ a MŠ Rudolfov 3 3:38.28 92.00
40 15 Kristýna NovákováKristýna Nováková 04 Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany 6 3:40.29 83.00
19 Rozálie KřešničkováRozálie Křešničková 04 Základní škola Dukelská 11Základní škola Dukelská 11 9 DNF
85 Klára MikováKlára Miková 05 ZŠ a MŠ L. Kuby 48ZŠ a MŠ L. Kuby 48 5 DNF
94 Bára PokornáBára Pokorná 05 ZŠ HlubokáZŠ Hluboká 10 DNS
88 Nikola ŠachlováNikola Šachlová 04 ZŠ a MŠ ŠevětínZŠ a MŠ Ševětín 4 DNF

1500 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 9.5.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 34 Tomáš GondekTomáš Gondek 04 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice 11 4:59.02 565.00
2 65 Vojtěch HoraVojtěch Hora 04 ZŠ Máj IZŠ Máj I 14 5:03.37 540.00
3 28 Tomáš CandraTomáš Candra 04 Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany 8 5:09.43 507.00
4 59 Jakub HanákJakub Hanák 05 ZŠ a MŠ RudolfovZŠ a MŠ Rudolfov 13 5:09.85 504.00
5 44 Matěj BartákMatěj Barták 03 Gymnázium Česká 64, České BudějoviceGymnázium Česká 64, České B... 1 5:12.65 489.00
6 37 František BrůhaFrantišek Brůha 04 ZŠ HlubokáZŠ Hluboká 7 5:17.19 465.00
7 42 Pavel BodlákPavel Bodlák 03 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice 5 5:19.00 455.00
8 93 Miroslav BeránekMiroslav Beránek 05 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 2 5:22.16 439.00
9 96 Matěj BrabenecMatěj Brabenec 04 ZŠ a MŠ KubatovaZŠ a MŠ Kubatova 6 5:36.57 368.00
10 51 Karel BilahorkaKarel Bilahorka 05 ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká 3 5:41.43 345.00
11 66 Jakub FaladaJakub Falada 03 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 10 5:49.46 309.00
12 23 Daniel DvořákDaniel Dvořák 05 Gymnázium Česká 64, České BudějoviceGymnázium Česká 64, České B... 9 5:54.14 289.00
13 57 David BočekDavid Boček 04 ZŠ a MŠ RudolfovZŠ a MŠ Rudolfov 4 6:03.72 249.00
24 Petr HajnýPetr Hajný 05 ZŠ a MŠ ŠevětínZŠ a MŠ Ševětín 12 DNF
Celkem 14 závodníků
Běh 02 (čt, 9.5.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 92 Lukáš KoupalLukáš Koupal 03 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České BudějoviceZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B... 6 5:01.58 551.00
2 50 Benedikt PánekBenedikt Pánek 04 Gymnázium Česká 64, České BudějoviceGymnázium Česká 64, České B... 13 5:10.09 503.00
3 73 Adam KubátAdam Kubát 05 ZŠ a MŠ L. Kuby 48ZŠ a MŠ L. Kuby 48 7 5:18.80 456.00
4 13 Filip NovotnýFilip Novotný 03 ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala 2 5:21.31 443.00
5 69 MATYAS KASPERMATYAS KASPER 04 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICEZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... 5 5:21.40 443.00
6 30 Marek MrázMarek Mráz 05 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České BudějoviceZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B... 10 5:23.01 434.00
7 26 Kryštof KandaKryštof Kanda 04 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 4 5:23.01 434.00
8 55 Ondřej PetričákOndřej Petričák 03 ZŠ a MŠ ŠevětínZŠ a MŠ Ševětín 14 5:23.95 430.00
9 64 Lukáš JenknerLukáš Jenkner 03 Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany 3 5:25.06 424.00
10 27 Jan NovákJan Novák 04 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICEZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... 12 5:38.21 360.00
11 63 Pavel MatásekPavel Matásek 04 ZŠ HlubokáZŠ Hluboká 8 5:49.51 308.00
12 79 Filip NovákFilip Novák 04 ZŠ a MŠ KubatovaZŠ a MŠ Kubatova 11 5:57.03 276.00
13 11 Aleš MatějkaAleš Matějka 04 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice 9 6:02.08 256.00
14 21 Jaroslav KrálJaroslav Král 03 ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala 1 6:06.46 238.00
Celkem 14 závodníků
Běh 03 (čt, 9.5.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 47 Oliver PolanskýOliver Polanský 04 ZŠ Máj IZŠ Máj I 3 4:45.15 648.00
2 48 Matyáš SmržMatyáš Smrž 05 ZŠ HlubokáZŠ Hluboká 6 4:59.34 564.00
3 6 Jan SchmiedJan Schmied 03 ZŠ Máj IZŠ Máj I 5 5:01.45 551.00
4 80 Lukáš VačkářLukáš Vačkář 04 ZŠ a MŠ L. Kuby 48ZŠ a MŠ L. Kuby 48 13 5:06.58 522.00
5 7 Zdeněk ŠantrůčekZdeněk Šantrůček 03 ZŠ a MŠ L. Kuby 48ZŠ a MŠ L. Kuby 48 9 5:10.45 501.00
6 32 Matěj RačákMatěj Račák 03 Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany 4 5:10.70 500.00
7 91 David PetříkDavid Petřík 04 ZŠ a MŠ ŠevětínZŠ a MŠ Ševětín 2 5:29.36 402.00
8 89 David VančuraDavid Vančura 03 ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala 1 5:47.88 316.00
9 61 DAVID ŠMALCLDAVID ŠMALCL 03 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICEZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... 10 5:49.50 309.00
10 39 Vojtěch StarýVojtěch Starý 04 ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká 7 6:46.34 107.00
11 22 Daniel ŠpirochDaniel Špiroch 04 ZŠ a MŠ RudolfovZŠ a MŠ Rudolfov 11 6:53.18 89.00
12 49 Jakub StriženecJakub Striženec 03 ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká 8 6:58.63 76.00
13 35 Adam ŠvarcAdam Švarc 05 ZŠ a MŠ KubatovaZŠ a MŠ Kubatova 12 8:26.04 0.00
Celkem 13 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 47 Oliver PolanskýOliver Polanský 04 ZŠ Máj IZŠ Máj I 3 4:45.15 648.00
2 34 Tomáš GondekTomáš Gondek 04 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice 11 4:59.02 565.00
3 48 Matyáš SmržMatyáš Smrž 05 ZŠ HlubokáZŠ Hluboká 6 4:59.34 564.00
4 6 Jan SchmiedJan Schmied 03 ZŠ Máj IZŠ Máj I 5 5:01.45 551.00
5 92 Lukáš KoupalLukáš Koupal 03 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České BudějoviceZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B... 6 5:01.58 551.00
6 65 Vojtěch HoraVojtěch Hora 04 ZŠ Máj IZŠ Máj I 14 5:03.37 540.00
7 80 Lukáš VačkářLukáš Vačkář 04 ZŠ a MŠ L. Kuby 48ZŠ a MŠ L. Kuby 48 13 5:06.58 522.00
8 28 Tomáš CandraTomáš Candra 04 Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany 8 5:09.43 507.00
9 59 Jakub HanákJakub Hanák 05 ZŠ a MŠ RudolfovZŠ a MŠ Rudolfov 13 5:09.85 504.00
10 50 Benedikt PánekBenedikt Pánek 04 Gymnázium Česká 64, České BudějoviceGymnázium Česká 64, České B... 13 5:10.09 503.00
11 7 Zdeněk ŠantrůčekZdeněk Šantrůček 03 ZŠ a MŠ L. Kuby 48ZŠ a MŠ L. Kuby 48 9 5:10.45 501.00
12 32 Matěj RačákMatěj Račák 03 Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany 4 5:10.70 500.00
13 44 Matěj BartákMatěj Barták 03 Gymnázium Česká 64, České BudějoviceGymnázium Česká 64, České B... 1 5:12.65 489.00
14 37 František BrůhaFrantišek Brůha 04 ZŠ HlubokáZŠ Hluboká 7 5:17.19 465.00
15 73 Adam KubátAdam Kubát 05 ZŠ a MŠ L. Kuby 48ZŠ a MŠ L. Kuby 48 7 5:18.80 456.00
16 42 Pavel BodlákPavel Bodlák 03 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice 5 5:19.00 455.00
17 13 Filip NovotnýFilip Novotný 03 ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala 2 5:21.31 443.00
18 69 MATYAS KASPERMATYAS KASPER 04 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICEZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... 5 5:21.40 443.00
19 93 Miroslav BeránekMiroslav Beránek 05 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 2 5:22.16 439.00
20 30 Marek MrázMarek Mráz 05 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České BudějoviceZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B... 10 5:23.01 434.00
20 26 Kryštof KandaKryštof Kanda 04 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 4 5:23.01 434.00
22 55 Ondřej PetričákOndřej Petričák 03 ZŠ a MŠ ŠevětínZŠ a MŠ Ševětín 14 5:23.95 430.00
23 64 Lukáš JenknerLukáš Jenkner 03 Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany 3 5:25.06 424.00
24 91 David PetříkDavid Petřík 04 ZŠ a MŠ ŠevětínZŠ a MŠ Ševětín 2 5:29.36 402.00
25 96 Matěj BrabenecMatěj Brabenec 04 ZŠ a MŠ KubatovaZŠ a MŠ Kubatova 6 5:36.57 368.00
26 27 Jan NovákJan Novák 04 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICEZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... 12 5:38.21 360.00
27 51 Karel BilahorkaKarel Bilahorka 05 ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká 3 5:41.43 345.00
28 89 David VančuraDavid Vančura 03 ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala 1 5:47.88 316.00
29 66 Jakub FaladaJakub Falada 03 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 10 5:49.46 309.00
30 61 DAVID ŠMALCLDAVID ŠMALCL 03 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICEZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... 10 5:49.50 309.00
31 63 Pavel MatásekPavel Matásek 04 ZŠ HlubokáZŠ Hluboká 8 5:49.51 308.00
32 23 Daniel DvořákDaniel Dvořák 05 Gymnázium Česká 64, České BudějoviceGymnázium Česká 64, České B... 9 5:54.14 289.00
33 79 Filip NovákFilip Novák 04 ZŠ a MŠ KubatovaZŠ a MŠ Kubatova 11 5:57.03 276.00
34 11 Aleš MatějkaAleš Matějka 04 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice 9 6:02.08 256.00
35 57 David BočekDavid Boček 04 ZŠ a MŠ RudolfovZŠ a MŠ Rudolfov 4 6:03.72 249.00
36 21 Jaroslav KrálJaroslav Král 03 ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala 1 6:06.46 238.00
37 39 Vojtěch StarýVojtěch Starý 04 ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká 7 6:46.34 107.00
38 22 Daniel ŠpirochDaniel Špiroch 04 ZŠ a MŠ RudolfovZŠ a MŠ Rudolfov 11 6:53.18 89.00
39 49 Jakub StriženecJakub Striženec 03 ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká 8 6:58.63 76.00
40 35 Adam ŠvarcAdam Švarc 05 ZŠ a MŠ KubatovaZŠ a MŠ Kubatova 12 8:26.04 0.00
24 Petr HajnýPetr Hajný 05 ZŠ a MŠ ŠevětínZŠ a MŠ Ševětín 12 DNF

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 9.5.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimeček, Král, Hanousek, Černý Šimeček, Král, Hanousek, Černý ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala 3 31.41 492.00
2 28 Candra, Ochozka, Račák, Malík Candra, Ochozka, Račák, Malík Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany 2 33.78 340.00
3 Šašek, Vančura, Volný, Luxa Šašek, Vančura, Volný, Luxa ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala 1 35.09 267.00
4 96 Brabenec, Švarc, Dušák, Pranevský Brabenec, Švarc, Dušák, Pranevský ZŠ a MŠ KubatovaZŠ a MŠ Kubatova 4 35.15 264.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (čt, 9.5.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryeziu, Masopust, Koupal, Špiroch Kryeziu, Masopust, Koupal, Špiroch ZŠ a MŠ RudolfovZŠ a MŠ Rudolfov 4 31.91 458.00
2 Kos, Procházka, Smrž, Popovič Kos, Procházka, Smrž, Popovič ZŠ HlubokáZŠ Hluboká 3 32.40 426.00
3 Melichar, Joza, Roudnický, Bodlák Melichar, Joza, Roudnický, Bodlák ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice 1 32.44 423.00
4 Kytka, Březina, Petřík, Petričák Kytka, Březina, Petřík, Petričák ZŠ a MŠ ŠevětínZŠ a MŠ Ševětín 2 33.47 359.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (čt, 9.5.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Plaňanský, Stanko, Falada, Střeleček Plaňanský, Stanko, Falada, Střeleček ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 4 31.00 521.00
2 Hvozdovský, Burian, Beránek, Kanda Hvozdovský, Burian, Beránek, Kanda ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 3 31.66 475.00
3 61 ŠMALCL, GUTWIRTH, KASPER, NGUYEN ŠMALCL, GUTWIRTH, KASPER, NGUYEN ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICEZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... 2 32.67 408.00
4 Vobruba, Trávníček, Barták, Dvořák Vobruba, Trávníček, Barták, Dvořák Gymnázium Česká 64, České BudějoviceGymnázium Česká 64, České B... 1 33.93 331.00
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (čt, 9.5.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vender, Dolejší, Simandl, Doucha Vender, Dolejší, Simandl, Doucha ZŠ a MŠ L. Kuby 48ZŠ a MŠ L. Kuby 48 1 29.74 615.00
2 Bastl, Koblasa, Bartizal, Trmal Bastl, Koblasa, Bartizal, Trmal ZŠ Máj IZŠ Máj I 4 30.77 538.00
3 Hospodářský, Sládek, Koupal, Čada Hospodářský, Sládek, Koupal, Čada ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České BudějoviceZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B... 2 31.61 479.00
4 Anděl, Kritzbauch, Kraušner, Bilahorka Anděl, Kritzbauch, Kraušner, Bilahorka ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká 3 34.01 327.00
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (čt, 9.5.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 34 Gondek, Matějka, Polák, Silák Gondek, Matějka, Polák, Silák ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice 3 31.89 460.00
2 Novák, Šantrůček, Tíkal, Vaňata Novák, Šantrůček, Tíkal, Vaňata ZŠ a MŠ L. Kuby 48ZŠ a MŠ L. Kuby 48 4 32.17 441.00
3 Podlaha, Čerkl, Šmrha, Novák Podlaha, Čerkl, Šmrha, Novák ZŠ a MŠ KubatovaZŠ a MŠ Kubatova 2 35.06 268.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vender, Dolejší, Simandl, Doucha Vender, Dolejší, Simandl, Doucha ZŠ a MŠ L. Kuby 48ZŠ a MŠ L. Kuby 48 1 29.74 615.00
2 Bastl, Koblasa, Bartizal, Trmal Bastl, Koblasa, Bartizal, Trmal ZŠ Máj IZŠ Máj I 4 30.77 538.00
3 Plaňanský, Stanko, Falada, Střeleček Plaňanský, Stanko, Falada, Střeleček ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 4 31.00 521.00
4 Šimeček, Král, Hanousek, Černý Šimeček, Král, Hanousek, Černý ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala 3 31.41 492.00
5 Hospodářský, Sládek, Koupal, Čada Hospodářský, Sládek, Koupal, Čada ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České BudějoviceZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B... 2 31.61 479.00
6 Hvozdovský, Burian, Beránek, Kanda Hvozdovský, Burian, Beránek, Kanda ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 3 31.66 475.00
7 34 Gondek, Matějka, Polák, Silák Gondek, Matějka, Polák, Silák ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice 3 31.89 460.00
8 Kryeziu, Masopust, Koupal, Špiroch Kryeziu, Masopust, Koupal, Špiroch ZŠ a MŠ RudolfovZŠ a MŠ Rudolfov 4 31.91 458.00
9 Novák, Šantrůček, Tíkal, Vaňata Novák, Šantrůček, Tíkal, Vaňata ZŠ a MŠ L. Kuby 48ZŠ a MŠ L. Kuby 48 4 32.17 441.00
10 Kos, Procházka, Smrž, Popovič Kos, Procházka, Smrž, Popovič ZŠ HlubokáZŠ Hluboká 3 32.40 426.00
11 Melichar, Joza, Roudnický, Bodlák Melichar, Joza, Roudnický, Bodlák ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice 1 32.44 423.00
12 61 ŠMALCL, GUTWIRTH, KASPER, NGUYEN ŠMALCL, GUTWIRTH, KASPER, NGUYEN ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICEZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... 2 32.67 408.00
13 Kytka, Březina, Petřík, Petričák Kytka, Březina, Petřík, Petričák ZŠ a MŠ ŠevětínZŠ a MŠ Ševětín 2 33.47 359.00
14 28 Candra, Ochozka, Račák, Malík Candra, Ochozka, Račák, Malík Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany 2 33.78 340.00
15 Vobruba, Trávníček, Barták, Dvořák Vobruba, Trávníček, Barták, Dvořák Gymnázium Česká 64, České BudějoviceGymnázium Česká 64, České B... 1 33.93 331.00
16 Anděl, Kritzbauch, Kraušner, Bilahorka Anděl, Kritzbauch, Kraušner, Bilahorka ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká 3 34.01 327.00
17 Podlaha, Čerkl, Šmrha, Novák Podlaha, Čerkl, Šmrha, Novák ZŠ a MŠ KubatovaZŠ a MŠ Kubatova 2 35.06 268.00
18 Šašek, Vančura, Volný, Luxa Šašek, Vančura, Volný, Luxa ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala 1 35.09 267.00
19 96 Brabenec, Švarc, Dušák, Pranevský Brabenec, Švarc, Dušák, Pranevský ZŠ a MŠ KubatovaZŠ a MŠ Kubatova 4 35.15 264.00

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 9.5.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klimešová, Pavlovská-Fialová, Šteierová, Žáčková Klimešová, Pavlovská-Fialová, Šteierová, Žáčková Základní škola Dukelská 11Základní škola Dukelská 11 2 33.56 626.00
2 46 Kubíčková, Kliková, Zifreinová, Opolzerová Kubíčková, Kliková, Zifreinová, Opolzerová ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice 1 34.17 585.00
3 Jelínková, Čeňková, Macurová, Jakešová Jelínková, Čeňková, Macurová, Jakešová ZŠ a MŠ RudolfovZŠ a MŠ Rudolfov 4 36.94 415.00
4 Brejžková, Dorčáková, Miková, Nejedlá Brejžková, Dorčáková, Miková, Nejedlá ZŠ a MŠ L. Kuby 48ZŠ a MŠ L. Kuby 48 3 38.02 356.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (čt, 9.5.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Huyen, Adamcová, Halasová, Čermáková Huyen, Adamcová, Halasová, Čermáková ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice 3 35.52 499.00
2 40 Pospíšilová, Losová, Zavřelová, Váchová Pospíšilová, Losová, Zavřelová, Váchová ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala 1 36.53 439.00
3 33 Kopáčková, Luxová, Drnková, Weberová Kopáčková, Luxová, Drnková, Weberová ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala 2 36.64 432.00
4 53 Kapsová, Beránková, Králová, Topková Kapsová, Beránková, Králová, Topková ZŠ a MŠ ŠevětínZŠ a MŠ Ševětín 4 36.72 428.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (čt, 9.5.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 95 Buštová, Blažková, Janoušková, Bártová Buštová, Blažková, Janoušková, Bártová ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České BudějoviceZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B... 3 34.21 582.00
2 Škopková, Nováková, Petříková, Máchová Škopková, Nováková, Petříková, Máchová Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany 2 35.93 474.00
3 Kantorová, Dvořáková, Pokorná, Machová Kantorová, Dvořáková, Pokorná, Machová ZŠ HlubokáZŠ Hluboká 4 37.31 395.00
4 Zaťková, Čechová, Lederová, Vítková Zaťková, Čechová, Lederová, Vítková ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká 1 39.00 306.00
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (čt, 9.5.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Chalupová, Řehoušková, Prieglová, Mašková Chalupová, Řehoušková, Prieglová, Mašková ZŠ a MŠ L. Kuby 48ZŠ a MŠ L. Kuby 48 4 33.31 643.00
2 40 Květoňová, Štroblová, Motlová, Veselá Květoňová, Štroblová, Motlová, Veselá ZŠ Máj IZŠ Máj I 1 35.45 503.00
3 KOUBOVÁ, RYCHLÁ, ŠUBRTOVÁ, BOČKOVÁ KOUBOVÁ, RYCHLÁ, ŠUBRTOVÁ, BOČKOVÁ ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICEZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... 2 37.03 410.00
4 29 Hlinková, Nedbalová, Vejvodová, Strižencová Hlinková, Nedbalová, Vejvodová, Strižencová ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká 3 37.53 382.00
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (čt, 9.5.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kočerová, Novotná, Ritterová, Hromadová Kočerová, Novotná, Ritterová, Hromadová ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 3 34.52 562.00
2 84 Kostková, Brabcová, Tomášková, Ludvíková Kostková, Brabcová, Tomášková, Ludvíková ZŠ Grünwaldova České BudějoviceZŠ Grünwaldova České Budějo... 4 34.90 538.00
3 Králová, Pecková, Kleinová, Tomášková Králová, Pecková, Kleinová, Tomášková ZŠ Grünwaldova České BudějoviceZŠ Grünwaldova České Budějo... 2 37.13 405.00
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (čt, 9.5.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Račáková, Votrubová, Panská, Maršálková Račáková, Votrubová, Panská, Maršálková Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany 4 33.91 602.00
2 Kociánová, Bahenská, Břehovská, Beranová Kociánová, Bahenská, Břehovská, Beranová ZŠ a MŠ KubatovaZŠ a MŠ Kubatova 3 33.98 598.00
3 74 Vykouková, Pavlovcová, Burianová, Procházková Vykouková, Pavlovcová, Burianová, Procházková ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 2 36.29 453.00
Celkem 3 závodníků
Běh 07 (čt, 9.5.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 75 Zemková, Brejšková, Kafková, Bínová Zemková, Brejšková, Kafková, Bínová Gymnázium České Budějovice, Česká 64Gymnázium České Budějovice,... 2 36.05 467.00
2 Uhlířová, Krpatová, Baláková, Bernardová Uhlířová, Krpatová, Baláková, Bernardová ZŠ HlubokáZŠ Hluboká 4 37.72 372.00
3 Firmanová, Maříková, Kršíková, Mikešová Firmanová, Maříková, Kršíková, Mikešová ZŠ a MŠ KubatovaZŠ a MŠ Kubatova 3 38.65 324.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Chalupová, Řehoušková, Prieglová, Mašková Chalupová, Řehoušková, Prieglová, Mašková ZŠ a MŠ L. Kuby 48ZŠ a MŠ L. Kuby 48 4 33.31 643.00
2 Klimešová, Pavlovská-Fialová, Šteierová, Žáčková Klimešová, Pavlovská-Fialová, Šteierová, Žáčková Základní škola Dukelská 11Základní škola Dukelská 11 2 33.56 626.00
3 Račáková, Votrubová, Panská, Maršálková Račáková, Votrubová, Panská, Maršálková Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany 4 33.91 602.00
4 Kociánová, Bahenská, Břehovská, Beranová Kociánová, Bahenská, Břehovská, Beranová ZŠ a MŠ KubatovaZŠ a MŠ Kubatova 3 33.98 598.00
5 46 Kubíčková, Kliková, Zifreinová, Opolzerová Kubíčková, Kliková, Zifreinová, Opolzerová ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice 1 34.17 585.00
6 95 Buštová, Blažková, Janoušková, Bártová Buštová, Blažková, Janoušková, Bártová ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České BudějoviceZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B... 3 34.21 582.00
7 Kočerová, Novotná, Ritterová, Hromadová Kočerová, Novotná, Ritterová, Hromadová ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 3 34.52 562.00
8 84 Kostková, Brabcová, Tomášková, Ludvíková Kostková, Brabcová, Tomášková, Ludvíková ZŠ Grünwaldova České BudějoviceZŠ Grünwaldova České Budějo... 4 34.90 538.00
9 40 Květoňová, Štroblová, Motlová, Veselá Květoňová, Štroblová, Motlová, Veselá ZŠ Máj IZŠ Máj I 1 35.45 503.00
10 Huyen, Adamcová, Halasová, Čermáková Huyen, Adamcová, Halasová, Čermáková ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice 3 35.52 499.00
11 Škopková, Nováková, Petříková, Máchová Škopková, Nováková, Petříková, Máchová Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany 2 35.93 474.00
12 75 Zemková, Brejšková, Kafková, Bínová Zemková, Brejšková, Kafková, Bínová Gymnázium České Budějovice, Česká 64Gymnázium České Budějovice,... 2 36.05 467.00
13 74 Vykouková, Pavlovcová, Burianová, Procházková Vykouková, Pavlovcová, Burianová, Procházková ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 2 36.29 453.00
14 40 Pospíšilová, Losová, Zavřelová, Váchová Pospíšilová, Losová, Zavřelová, Váchová ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala 1 36.53 439.00
15 33 Kopáčková, Luxová, Drnková, Weberová Kopáčková, Luxová, Drnková, Weberová ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala 2 36.64 432.00
16 53 Kapsová, Beránková, Králová, Topková Kapsová, Beránková, Králová, Topková ZŠ a MŠ ŠevětínZŠ a MŠ Ševětín 4 36.72 428.00
17 Jelínková, Čeňková, Macurová, Jakešová Jelínková, Čeňková, Macurová, Jakešová ZŠ a MŠ RudolfovZŠ a MŠ Rudolfov 4 36.94 415.00
18 KOUBOVÁ, RYCHLÁ, ŠUBRTOVÁ, BOČKOVÁ KOUBOVÁ, RYCHLÁ, ŠUBRTOVÁ, BOČKOVÁ ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICEZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... 2 37.03 410.00
19 Králová, Pecková, Kleinová, Tomášková Králová, Pecková, Kleinová, Tomášková ZŠ Grünwaldova České BudějoviceZŠ Grünwaldova České Budějo... 2 37.13 405.00
20 Kantorová, Dvořáková, Pokorná, Machová Kantorová, Dvořáková, Pokorná, Machová ZŠ HlubokáZŠ Hluboká 4 37.31 395.00
21 29 Hlinková, Nedbalová, Vejvodová, Strižencová Hlinková, Nedbalová, Vejvodová, Strižencová ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká 3 37.53 382.00
22 Uhlířová, Krpatová, Baláková, Bernardová Uhlířová, Krpatová, Baláková, Bernardová ZŠ HlubokáZŠ Hluboká 4 37.72 372.00
23 Brejžková, Dorčáková, Miková, Nejedlá Brejžková, Dorčáková, Miková, Nejedlá ZŠ a MŠ L. Kuby 48ZŠ a MŠ L. Kuby 48 3 38.02 356.00
24 Firmanová, Maříková, Kršíková, Mikešová Firmanová, Maříková, Kršíková, Mikešová ZŠ a MŠ KubatovaZŠ a MŠ Kubatova 3 38.65 324.00
25 Zaťková, Čechová, Lederová, Vítková Zaťková, Čechová, Lederová, Vítková ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká 1 39.00 306.00

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (čt, 9.5.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1= Tomáš KřížTomáš Kříž
ZŠ a MŠ ŠevětínZŠ a MŠ Ševětín
03 15 1.73 569.00
1= Jiří DolejšíJiří Dolejší
ZŠ a MŠ L. Kuby 48ZŠ a MŠ L. Kuby 48
03 6 1.73 569.00
3 Václav MalíkVáclav Malík
Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany
03 18 1.69 536.00
4= 27 Jan NovákJan Novák
ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICEZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ...
04 20 1.61 472.00
4= Jan OchozkaJan Ochozka
Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany
03 22 1.61 472.00
4= 21 Jaroslav KrálJaroslav Král
ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala
03 38 1.61 472.00
4= Jan NovákJan Novák
ZŠ a MŠ L. Kuby 48ZŠ a MŠ L. Kuby 48
04 21 1.61 472.00
8= Filip JozaFilip Joza
ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice
03 12 1.57 441.00
8= Jiří TíkalJiří Tíkal
ZŠ a MŠ L. Kuby 48ZŠ a MŠ L. Kuby 48
04 34 1.57 441.00
8= Lukáš VosikaLukáš Vosika
Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany
04 37 1.57 441.00
8= 66 Jakub FaladaJakub Falada
ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St...
03 9 1.57 441.00
12= Martin SilákMartin Silák
ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice
03 27 1.53 411.00
12= Mikuláš KostohryzMikuláš Kostohryz
ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICEZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ...
04 13 1.53 411.00
12= Jan ČerklJan Čerkl
ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICEZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ...
04 5 1.53 411.00
15 Matěj ŠmrhaMatěj Šmrha
ZŠ a MŠ KubatovaZŠ a MŠ Kubatova
04 30 1.49 381.00
16= Jan SvobodaJan Svoboda
ZŠ HlubokáZŠ Hluboká
05 28 1.45 352.00
16= Filip RoudnickýFilip Roudnický
ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice
04 25 1.45 352.00
16= Jiří NetíkJiří Netík
ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St...
03 19 1.45 352.00
16= Jan ŠafářJan Šafář
ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St...
03 29 1.45 352.00
20= 35 Adam ŠvarcAdam Švarc
ZŠ a MŠ KubatovaZŠ a MŠ Kubatova
05 32 1.41 324.00
20= 89 David VančuraDavid Vančura
ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala
03 39 1.41 324.00
20= 23 Daniel DvořákDaniel Dvořák
Gymnázium Česká 64, České BudějoviceGymnázium Česká 64, České B...
05 7 1.41 324.00
20= Samuel PodlahaSamuel Podlaha
ZŠ a MŠ KubatovaZŠ a MŠ Kubatova
04 23 1.41 324.00
24= Jiří BradnaJiří Bradna
ZŠ a MŠ RudolfovZŠ a MŠ Rudolfov
03 3 1.37 297.00
24= Roman TůmaRoman Tůma
ZŠ a MŠ RudolfovZŠ a MŠ Rudolfov
03 36 1.37 297.00
24= Lukáš TauchmanLukáš Tauchman
Gymnázium Česká 64, České BudějoviceGymnázium Česká 64, České B...
05 33 1.37 297.00
24= Radek DvořákRadek Dvořák
ZŠ a MŠ ŠevětínZŠ a MŠ Ševětín
04 8 1.37 297.00
24= Pavel KytkaPavel Kytka
ZŠ a MŠ ŠevětínZŠ a MŠ Ševětín
04 16 1.37 297.00
24= Patrik RybaPatrik Ryba
ZŠ HlubokáZŠ Hluboká
04 26 1.37 297.00
24= Jakub LuxaJakub Luxa
ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala
04 17 1.37 297.00
31= 65 Vojtěch HoraVojtěch Hora
ZŠ Máj IZŠ Máj I
04 10 1.33 270.00
31= David TrmalDavid Trmal
ZŠ Máj IZŠ Máj I
03 35 1.33 270.00
33= 51 Karel BilahorkaKarel Bilahorka
ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká
05 2 1.29 244.00
33= Václav ŠteklVáclav Štekl
ZŠ a MŠ RudolfovZŠ a MŠ Rudolfov
04 31 1.29 244.00
33= Denis KritzbauchDenis Kritzbauch
ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká
04 14 1.29 244.00
33= Vojtěch ČadaVojtěch Čada
ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České BudějoviceZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B...
04 4 1.29 244.00
Jakub BaluchJakub Baluch
ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká
03 1 DNS 0.00
Marek HospodářskýMarek Hospodářský
ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České BudějoviceZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B...
03 11 NM 0.00
Celkem 38 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 9.5.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Jitka MaršálkováJitka Maršálková
Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany
04 25 1.57 701.00
2 Aneta DoležalováAneta Doležalová
ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice
04 11 1.47 588.00
3 Barbora MyšičkováBarbora Myšičková
ZŠ Máj IZŠ Máj I
03 27 1.43 544.00
4= Lucie KrálováLucie Králová
ZŠ Grünwaldova České BudějoviceZŠ Grünwaldova České Budějo...
04 18 1.39 502.00
4= Veronika RačákováVeronika Račáková
Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany
03 33 1.39 502.00
4= 19 Rozálie KřešničkováRozálie Křešničková
Základní škola Dukelská 11Základní škola Dukelská 11
04 20 1.39 502.00
7= Diana ZifreinováDiana Zifreinová
ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice
05 44 1.35 460.00
7= Aneta MalechováAneta Malechová
ZŠ a MŠ ŠevětínZŠ a MŠ Ševětín
05 24 1.35 460.00
7= Aneta WürstlováAneta Würstlová
ZŠ Grünwaldova České BudějoviceZŠ Grünwaldova České Budějo...
04 42 1.35 460.00
7= Aneta PrieglováAneta Prieglová
ZŠ a MŠ L. Kuby 48ZŠ a MŠ L. Kuby 48
05 32 1.35 460.00
7= 78 Veronika PavlovcováVeronika Pavlovcová
ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St...
03 29 1.35 460.00
7= Karolína BeranováKarolína Beranová
ZŠ a MŠ KubatovaZŠ a MŠ Kubatova
05 4 1.35 460.00
13= 10 Natálie RossmannováNatálie Rossmannová
Základní škola Dukelská 11Základní škola Dukelská 11
04 35 1.31 419.00
13= Klára KafkováKlára Kafková
Gymnázium České Budějovice, Česká 64Gymnázium České Budějovice,...
05 15 1.31 419.00
13= Lea SilovskáLea Silovská
Gymnázium České Budějovice, Česká 64Gymnázium České Budějovice,...
03 36 1.31 419.00
13= 95 Tereza BuštováTereza Buštová
ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České BudějoviceZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B...
04 9 1.31 419.00
17= LUCIE BURDÍKOVÁLUCIE BURDÍKOVÁ
ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICEZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ...
04 8 1.27 379.00
17= Magdaléna MajerováMagdaléna Majerová
ZŠ a MŠ KubatovaZŠ a MŠ Kubatova
04 23 1.27 379.00
19= 25 Tereza DrnkováTereza Drnková
ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala
05 12 1.23 340.00
19= 62 Alžběta BártováAlžběta Bártová
ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České BudějoviceZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B...
04 1 1.23 340.00
19= Agáta BrejžkováAgáta Brejžková
ZŠ a MŠ L. Kuby 48ZŠ a MŠ L. Kuby 48
04 7 1.23 340.00
19= Vanessa BernardováVanessa Bernardová
ZŠ HlubokáZŠ Hluboká
04 5 1.23 340.00
19= Eliška BártováEliška Bártová
ZŠ HlubokáZŠ Hluboká
05 2 1.23 340.00
24= Nela KočerováNela Kočerová
ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St...
05 17 1.19 302.00
24= Adéla BínováAdéla Bínová
Gymnázium České Budějovice, Česká 64Gymnázium České Budějovice,...
05 6 1.19 302.00
24= Tereza NejedláTereza Nejedlá
ZŠ a MŠ L. Kuby 48ZŠ a MŠ L. Kuby 48
03 28 1.19 302.00
24= Vendula ZaťkováVendula Zaťková
ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká
03 43 1.19 302.00
24= Viktorie VejvodováViktorie Vejvodová
ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká
04 40 1.19 302.00
24= MAGDALENA HABRDOVÁMAGDALENA HABRDOVÁ
ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICEZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ...
04 14 1.19 302.00
30= 88 Nikola ŠachlováNikola Šachlová
ZŠ a MŠ ŠevětínZŠ a MŠ Ševětín
04 37 1.15 266.00
30= Anna GüntherováAnna Güntherová
ZŠ a MŠ RudolfovZŠ a MŠ Rudolfov
03 13 1.15 266.00
30= Lucie ŠtroblováLucie Štroblová
ZŠ Máj IZŠ Máj I
03 39 1.15 266.00
30= KATEŘINA ŠRAMOVÁKATEŘINA ŠRAMOVÁ
ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICEZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ...
04 38 1.15 266.00
30= Michaela LosováMichaela Losová
ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala
05 22 1.15 266.00
30= Tereza MaršálkováTereza Maršálková
ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala
05 26 1.15 266.00
30= 46 Pavla KubíčkováPavla Kubíčková
ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice
05 21 1.15 266.00
30= Tereza PetříkováTereza Petříková
Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany
04 31 1.15 266.00
43 Maria BaturinaMaria Baturina
ZŠ a MŠ RudolfovZŠ a MŠ Rudolfov
03 3 NM 0.00
Alena PeckováAlena Pecková
ZŠ Grünwaldova České BudějoviceZŠ Grünwaldova České Budějo...
04 30 NM 0.00
Šarlota KrálováŠarlota Králová
ZŠ a MŠ ŠevětínZŠ a MŠ Ševětín
04 19 NM 0.00
Tereza KociánováTereza Kociánová
ZŠ a MŠ KubatovaZŠ a MŠ Kubatova
04 16 NM 0.00
Aneta CzyžováAneta Czyžová
ZŠ Máj IZŠ Máj I
03 10 NM 0.00
Veronika VítkováVeronika Vítková
ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká
04 41 NM 0.00
Adéla RitterováAdéla Ritterová
ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St...
04 34 NM 0.00
Celkem 44 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (čt, 9.5.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš VosikaLukáš Vosika
Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany
04 38 5.56 5.254.965.565.560.00.00.0 494.00
2 Lukáš VacekLukáš Vacek
ZŠ Máj IZŠ Máj I
05 36 5.37 4.895.305.375.370.00.00.0 455.00
3 LUKÁŠ GUTWIRTHLUKÁŠ GUTWIRTH
ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICEZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ...
04 11 5.32 5.055.325.155.320.00.00.0 445.00
4 David ŠimečekDavid Šimeček
ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala
03 41 5.30 4.525.055.305.300.00.00.0 441.00
5 Adam VenderAdam Vender
ZŠ a MŠ L. Kuby 48ZŠ a MŠ L. Kuby 48
03 37 5.26 4.404.725.265.260.00.00.0 433.00
6 Ondřej DouchaOndřej Doucha
ZŠ a MŠ L. Kuby 48ZŠ a MŠ L. Kuby 48
03 8 5.26 xx5.265.260.00.00.0 433.00
7 Jan MasopustJan Masopust
ZŠ a MŠ RudolfovZŠ a MŠ Rudolfov
04 21 5.05 4.114.615.055.050.00.00.0 392.00
8 Lukáš BednářLukáš Bednář
Gymnázium Česká 64, České BudějoviceGymnázium Česká 64, České B...
04 2 4.91 4.914.34x4.910.00.00.0 365.00
9 Lukáš ProcházkaLukáš Procházka
ZŠ HlubokáZŠ Hluboká
03 27 4.84 3.744.694.844.840.00.00.0 352.00
10 Vojtěch StřelečekVojtěch Střeleček
ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St...
03 32 4.84 4.84xx4.840.00.00.0 352.00
11 Filip JozaFilip Joza
ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice
03 15 4.78 4.784.46x4.780.00.00.0 341.00
12 Michal SládekMichal Sládek
ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České BudějoviceZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B...
03 30 4.76 4.764.664.684.760.00.00.0 337.00
13 Ivan VolnýIvan Volný
ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala
04 39 4.69 4.344.584.694.690.00.00.0 324.00
14 Jakub MelicharJakub Melichar
ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice
04 22 4.66 4.66x4.624.660.00.00.0 319.00
15 Pavel ČernýPavel Černý
ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala
04 40 4.65 4.65x4.574.650.00.00.0 317.00
16 Libor BastlLibor Bastl
ZŠ Máj IZŠ Máj I
03 1 4.63 4.614.634.174.630.00.00.0 313.00
17 Tomáš PeigerTomáš Peiger
ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice
03 25 4.58 4.454.434.584.580.00.00.0 304.00
18 Václav SimandlVáclav Simandl
ZŠ a MŠ L. Kuby 48ZŠ a MŠ L. Kuby 48
04 29 4.52 3.824.154.524.520.00.00.0 294.00
19 28 Tomáš CandraTomáš Candra
Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany
04 5 4.52 x4.52x4.520.00.00.0 294.00
20 Miroslav KraušnerMiroslav Kraušner
ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká
04 18 4.50 x4.504.204.500.00.00.0 290.00
21 Marek HospodářskýMarek Hospodářský
ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České BudějoviceZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B...
03 13 4.45 4.404.454.404.450.00.00.0 281.00
22 Roman TůmaRoman Tůma
ZŠ a MŠ RudolfovZŠ a MŠ Rudolfov
03 35 4.36 4.174.364.174.360.00.00.0 266.00
23 Daniel NovotnýDaniel Novotný
Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany
04 24 4.34 x4.344.164.340.00.00.0 262.00
24 Jan DušákJan Dušák
ZŠ a MŠ KubatovaZŠ a MŠ Kubatova
05 9 4.33 3.904.334.174.330.00.00.0 261.00
25 Jakub HvozdovskýJakub Hvozdovský
ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St...
04 14 4.30 xx4.304.300.00.00.0 255.00
26 Matěj ŠmrhaMatěj Šmrha
ZŠ a MŠ KubatovaZŠ a MŠ Kubatova
04 33 4.28 3.823.924.284.280.00.00.0 252.00
27 HAI TRIEU NGUYENHAI TRIEU NGUYEN
ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICEZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ...
03 23 4.26 3.824.26x4.260.00.00.0 249.00
28 Lukáš TauchmanLukáš Tauchman
Gymnázium Česká 64, České BudějoviceGymnázium Česká 64, České B...
05 34 4.25 4.253.993.554.250.00.00.0 247.00
29 59 Jakub HanákJakub Hanák
ZŠ a MŠ RudolfovZŠ a MŠ Rudolfov
05 12 4.20 4.204.123.684.200.00.00.0 239.00
30 Dominik BřezinaDominik Březina
ZŠ a MŠ ŠevětínZŠ a MŠ Ševětín
05 4 4.20 4.204.084.114.200.00.00.0 239.00
31 Filip KarásekFilip Karásek
ZŠ a MŠ KubatovaZŠ a MŠ Kubatova
05 16 4.19 3.814.194.144.190.00.00.0 237.00
32 Vojtěch ČadaVojtěch Čada
ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České BudějoviceZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B...
04 6 4.16 3.904.163.944.160.00.00.0 232.00
33 37 František BrůhaFrantišek Brůha
ZŠ HlubokáZŠ Hluboká
04 3 4.13 x4.133.934.130.00.00.0 227.00
34 Jan KoblasaJan Koblasa
ZŠ Máj IZŠ Máj I
04 17 4.12 4.104.124.004.120.00.00.0 225.00
35 Tomáš DolejšekTomáš Dolejšek
ZŠ a MŠ ŠevětínZŠ a MŠ Ševětín
05 7 4.08 x4.083.664.080.00.00.0 219.00
36 Pavel KytkaPavel Kytka
ZŠ a MŠ ŠevětínZŠ a MŠ Ševětín
04 20 4.05 3.844.05x4.050.00.00.0 214.00
37 Petr PlaňanskýPetr Plaňanský
ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St...
04 26 4.04 4.04x4.044.040.00.00.0 212.00
38 Denis KritzbauchDenis Kritzbauch
ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká
04 19 3.93 3.933.73x3.930.00.00.0 195.00
39 Kryštof FolbrechtKryštof Folbrecht
Gymnázium Česká 64, České BudějoviceGymnázium Česká 64, České B...
05 10 3.82 3.50x3.823.820.00.00.0 177.00
40 Patrik RybaPatrik Ryba
ZŠ HlubokáZŠ Hluboká
04 28 3.81 3.373.813.753.810.00.00.0 176.00
41 49 Jakub StriženecJakub Striženec
ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká
03 31 3.19 x3.19x3.190.00.00.0 89.00
Celkem 41 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 9.5.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Beata HromadováBeata Hromadová
ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St...
04 12 4.82 4.824.464.634.820.00.00.0 511.00
2 Lucie BahenskáLucie Bahenská
ZŠ a MŠ KubatovaZŠ a MŠ Kubatova
05 1 4.63 4.634.174.544.630.00.00.0 461.00
3 52 Lucie ČermákováLucie Čermáková
ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice
03 10 4.45 3.954.454.424.450.00.00.0 416.00
4 Kateřina TomáškováKateřina Tomášková
ZŠ Grünwaldova České BudějoviceZŠ Grünwaldova České Budějo...
05 37 4.45 3.304.254.454.450.00.00.0 416.00
5 Julie ŽáčkováJulie Žáčková
Základní škola Dukelská 11Základní škola Dukelská 11
03 45 4.45 4.454.23x4.450.00.00.0 416.00
6 38 Amálie ŘehouškováAmálie Řehoušková
ZŠ a MŠ L. Kuby 48ZŠ a MŠ L. Kuby 48
04 32 4.36 4.36xx4.360.00.00.0 393.00
7 Zuzana JanouškováZuzana Janoušková
ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České BudějoviceZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B...
03 14 4.21 xx4.214.210.00.00.0 357.00
8 Klára KafkováKlára Kafková
Gymnázium České Budějovice, Česká 64Gymnázium České Budějovice,...
05 16 4.13 4.133.973.914.130.00.00.0 338.00
9 Pavla HuyenPavla Huyen
ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice
04 13 4.10 xx4.104.100.00.00.0 331.00
10 Kateřina UrbanováKateřina Urbanová
ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala
04 39 4.04 4.043.883.894.040.00.00.0 317.00
11 Šárka ŠkopkováŠárka Škopková
Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany
05 35 4.04 3.574.04x4.040.00.00.0 317.00
12 Lea SilovskáLea Silovská
Gymnázium České Budějovice, Česká 64Gymnázium České Budějovice,...
03 33 4.01 x4.01x4.010.00.00.0 310.00
13 Diana ZifreinováDiana Zifreinová
ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice
05 44 4.00 x3.674.004.000.00.00.0 308.00
14 85 Klára MikováKlára Miková
ZŠ a MŠ L. Kuby 48ZŠ a MŠ L. Kuby 48
05 24 3.98 x3.983.783.980.00.00.0 303.00
15 Simona BrabcováSimona Brabcová
ZŠ Grünwaldova České BudějoviceZŠ Grünwaldova České Budějo...
05 5 3.98 3.983.733.673.980.00.00.0 303.00
16 81 Andrea BřehovskáAndrea Břehovská
ZŠ a MŠ KubatovaZŠ a MŠ Kubatova
04 8 3.97 3.973.553.833.970.00.00.0 301.00
17 Charlota KrálováCharlota Králová
ZŠ a MŠ ŠevětínZŠ a MŠ Ševětín
04 21 3.97 3.58x3.973.970.00.00.0 301.00
18 Veronika RačákováVeronika Račáková
Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany
03 31 3.96 3.783.643.963.960.00.00.0 299.00
19 Simona StrižencováSimona Strižencová
ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká
03 34 3.95 3.953.673.603.950.00.00.0 296.00
20 40 Andrea KvětoňováAndrea Květoňová
ZŠ Máj IZŠ Máj I
04 22 3.92 3.333.923.913.920.00.00.0 290.00
21 Bára ProcházkováBára Procházková
ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St...
04 30 3.86 3.863.713.613.860.00.00.0 276.00
22 TEREZA KOUBOVÁTEREZA KOUBOVÁ
ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICEZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ...
04 19 3.78 3.783.73x3.780.00.00.0 259.00
23 Andrea MotlováAndrea Motlová
ZŠ Máj IZŠ Máj I
04 25 3.74 3.743.71x3.740.00.00.0 250.00
24 58 BÁRA BOČKOVÁBÁRA BOČKOVÁ
ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICEZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ...
03 4 3.70 3.423.703.663.700.00.00.0 242.00
25 76 Kateřina VeseláKateřina Veselá
ZŠ Máj IZŠ Máj I
04 40 3.68 xx3.683.680.00.00.0 237.00
26 Klára ZavřelováKlára Zavřelová
ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala
04 43 3.67 3.45x3.673.670.00.00.0 235.00
27 Nikola KlimešováNikola Klimešová
Základní škola Dukelská 11Základní škola Dukelská 11
04 18 3.66 3.663.593.523.660.00.00.0 233.00
28 KLÁRA ŠUBRTOVÁKLÁRA ŠUBRTOVÁ
ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICEZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ...
04 36 3.64 x3.633.643.640.00.00.0 229.00
29 18 Ela Pavlovská-FialováEla Pavlovská-Fialová
Základní škola Dukelská 11Základní škola Dukelská 11
04 28 3.63 3.63x3.213.630.00.00.0 227.00
30 Tereza FirmanováTereza Firmanová
ZŠ a MŠ KubatovaZŠ a MŠ Kubatova
04 11 3.63 3.63x3.093.630.00.00.0 227.00
31 Vendula ZaťkováVendula Zaťková
ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká
03 42 3.62 3.623.103.523.620.00.00.0 225.00
32 Ester TopkováEster Topková
ZŠ a MŠ ŠevětínZŠ a MŠ Ševětín
04 38 3.59 x3.593.413.590.00.00.0 218.00
33 Markéta ČeňkováMarkéta Čeňková
ZŠ a MŠ RudolfovZŠ a MŠ Rudolfov
05 9 3.56 2.893.56x3.560.00.00.0 212.00
34 Aneta PapouškováAneta Papoušková
ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České BudějoviceZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B...
04 27 3.47 3.47x3.363.470.00.00.0 194.00
35 Eliška BártováEliška Bártová
ZŠ HlubokáZŠ Hluboká
05 2 3.46 3.013.203.463.460.00.00.0 192.00
36 74 Edita VykoukováEdita Vykouková
ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St...
04 41 3.46 xx3.463.460.00.00.0 192.00
37 Karolína NedbalováKarolína Nedbalová
ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká
03 26 3.43 x3.432.843.430.00.00.0 186.00
38 Agáta BrejžkováAgáta Brejžková
ZŠ a MŠ L. Kuby 48ZŠ a MŠ L. Kuby 48
04 7 3.37 3.37xx3.370.00.00.0 174.00
39 94 Bára PokornáBára Pokorná
ZŠ HlubokáZŠ Hluboká
05 29 3.33 xx3.333.330.00.00.0 167.00
40 Nela KantorováNela Kantorová
ZŠ HlubokáZŠ Hluboká
04 17 3.30 3.213.30x3.300.00.00.0 161.00
41 Natálie BrejškováNatálie Brejšková
Gymnázium České Budějovice, Česká 64Gymnázium České Budějovice,...
03 6 3.29 x3.173.293.290.00.00.0 159.00
42 Nela BicanováNela Bicanová
ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České BudějoviceZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B...
04 3 3.20 2.95x3.203.200.00.00.0 142.00
43 Nikola JelínkováNikola Jelínková
ZŠ a MŠ RudolfovZŠ a MŠ Rudolfov
05 15 3.17 3.043.173.143.170.00.00.0 137.00
44 70 Tereza LudvíkováTereza Ludvíková
ZŠ Grünwaldova České BudějoviceZŠ Grünwaldova České Budějo...
03 23 2.58 x2.58x2.580.00.00.0 44.00
Kristina LuxováKristina Luxová
ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala
04 46 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0 0.00
Zuzana KozákováZuzana Kozáková
Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany
04 20 NM xxx0.00.00.00.0 0.00
Celkem 46 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 9.5.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jitka MaršálkováJitka Maršálková
Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany
04 23 10.15 0.00.00.00.00.00.00.0 539.00
2 Simona KršíkováSimona Kršíková
ZŠ a MŠ KubatovaZŠ a MŠ Kubatova
04 15 09.27 0.00.00.00.00.00.00.0 482.00
3 Barbora MyšičkováBarbora Myšičková
ZŠ Máj IZŠ Máj I
03 25 09.26 0.00.00.00.00.00.00.0 481.00
4= Nela KantorováNela Kantorová
ZŠ HlubokáZŠ Hluboká
04 11 09.09 0.00.00.00.00.00.00.0 470.00
4= Pavla MáchováPavla Máchová
Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany
04 20 09.09 0.00.00.00.00.00.00.0 470.00
6 Edita NagyováEdita Nagyová
ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala
05 26 08.91 0.00.00.00.00.00.00.0 458.00
7 Adéla AdamcováAdéla Adamcová
ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice
04 1 08.90 0.00.00.00.00.00.00.0 458.00
8 ADÉLA PUFFEROVÁADÉLA PUFFEROVÁ
ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICEZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ...
03 31 08.79 0.00.00.00.00.00.00.0 451.00
9 Josefina OpolzerováJosefina Opolzerová
ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice
04 27 08.73 0.00.00.00.00.00.00.0 447.00
10 Kateřina UrbanováKateřina Urbanová
ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala
04 39 08.62 0.00.00.00.00.00.00.0 440.00
11 Kateřina TomáškováKateřina Tomášková
ZŠ Grünwaldova České BudějoviceZŠ Grünwaldova České Budějo...
05 38 08.59 0.00.00.00.00.00.00.0 438.00
12 Barbora ŠejdováBarbora Šejdová
ZŠ a MŠ ŠevětínZŠ a MŠ Ševětín
03 34 08.48 0.00.00.00.00.00.00.0 430.00
13 Pavla ChalupováPavla Chalupová
ZŠ a MŠ L. Kuby 48ZŠ a MŠ L. Kuby 48
04 10 08.18 0.00.00.00.00.00.00.0 411.00
14 56 Štěpánka KleinováŠtěpánka Kleinová
ZŠ Grünwaldova České BudějoviceZŠ Grünwaldova České Budějo...
05 12 08.03 0.00.00.00.00.00.00.0 401.00
15 Tereza ŠestákováTereza Šestáková
ZŠ a MŠ L. Kuby 48ZŠ a MŠ L. Kuby 48
05 35 08.00 0.00.00.00.00.00.00.0 399.00
16 Tereza MaškováTereza Mašková
ZŠ a MŠ L. Kuby 48ZŠ a MŠ L. Kuby 48
05 24 07.80 0.00.00.00.00.00.00.0 386.00
17 MAGDALENA LAHODNÁMAGDALENA LAHODNÁ
ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICEZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ...
03 17 07.78 0.00.00.00.00.00.00.0 385.00
18 Klára BudošováKlára Budošová
ZŠ Máj IZŠ Máj I
04 2 07.77 0.00.00.00.00.00.00.0 385.00
19 10 Natálie RossmannováNatálie Rossmannová
Základní škola Dukelská 11Základní škola Dukelská 11
04 33 07.75 0.00.00.00.00.00.00.0 383.00
20 Aneta MalechováAneta Malechová
ZŠ a MŠ ŠevětínZŠ a MŠ Ševětín
05 22 07.70 0.00.00.00.00.00.00.0 380.00
21 67 Eliška MachováEliška Machová
ZŠ HlubokáZŠ Hluboká
03 19 07.67 0.00.00.00.00.00.00.0 378.00
22 Adéla WeberováAdéla Weberová
ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala
04 43 07.57 0.00.00.00.00.00.00.0 372.00
23 Eliška VaškováEliška Vašková
ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České BudějoviceZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B...
03 40 07.52 0.00.00.00.00.00.00.0 368.00
24 54 Zuzana ČechováZuzana Čechová
ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká
04 4 07.51 0.00.00.00.00.00.00.0 368.00
25 Dana ProcházkováDana Procházková
Gymnázium České Budějovice, Česká 64Gymnázium České Budějovice,...
03 30 07.45 0.00.00.00.00.00.00.0 364.00
26 Adéla KosováAdéla Kosová
ZŠ Grünwaldova České BudějoviceZŠ Grünwaldova České Budějo...
03 14 07.40 0.00.00.00.00.00.00.0 361.00
27 Viktorie VejvodováViktorie Vejvodová
ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká
04 41 07.25 0.00.00.00.00.00.00.0 351.00
28 LUCIE BURDÍKOVÁLUCIE BURDÍKOVÁ
ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICEZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ...
04 3 07.24 0.00.00.00.00.00.00.0 350.00
29 Adéla VrbkováAdéla Vrbková
ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St...
03 42 07.13 0.00.00.00.00.00.00.0 343.00
30 Karolína DvořákováKarolína Dvořáková
ZŠ HlubokáZŠ Hluboká
03 5 07.06 0.00.00.00.00.00.00.0 339.00
31 Aneta PapouškováAneta Papoušková
ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České BudějoviceZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B...
04 28 07.02 0.00.00.00.00.00.00.0 336.00
32 Natálie KneisslováNatálie Kneisslová
ZŠ a MŠ RudolfovZŠ a MŠ Rudolfov
05 13 06.84 0.00.00.00.00.00.00.0 325.00
33 Anna HalasováAnna Halasová
ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice
04 8 06.80 0.00.00.00.00.00.00.0 322.00
34 Alžběta ŠvecováAlžběta Švecová
ZŠ a MŠ RudolfovZŠ a MŠ Rudolfov
05 37 06.60 0.00.00.00.00.00.00.0 309.00
35 Jandová EliškaJandová Eliška
ZŠ a MŠ ŠevětínZŠ a MŠ Ševětín
04 6 06.46 0.00.00.00.00.00.00.0 301.00
36 Tereza HnátkováTereza Hnátková
ZŠ Máj IZŠ Máj I
04 9 06.39 0.00.00.00.00.00.00.0 296.00
37 Lucie RitterováLucie Ritterová
ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St...
04 32 06.38 0.00.00.00.00.00.00.0 295.00
38 Dominika ŠiškováDominika Šišková
Gymnázium České Budějovice, Česká 64Gymnázium České Budějovice,...
05 36 06.20 0.00.00.00.00.00.00.0 284.00
39 19 Rozálie KřešničkováRozálie Křešničková
Základní škola Dukelská 11Základní škola Dukelská 11
04 16 06.13 0.00.00.00.00.00.00.0 280.00
40 Magdaléna MajerováMagdaléna Majerová
ZŠ a MŠ KubatovaZŠ a MŠ Kubatova
04 21 06.03 0.00.00.00.00.00.00.0 273.00
41 Andrea LederováAndrea Lederová
ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká
03 18 05.83 0.00.00.00.00.00.00.0 261.00
42 Tereza FirmanováTereza Firmanová
ZŠ a MŠ KubatovaZŠ a MŠ Kubatova
04 7 05.72 0.00.00.00.00.00.00.0 254.00
Celkem 42 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (čt, 9.5.2019 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Josef BurianJosef Burian
ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St...
03 6 12.77 0.0 653.00
2 Pavel TomášekPavel Tomášek
ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České BudějoviceZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B...
04 31 12.13 0.0 614.00
3 David PopovičDavid Popovič
ZŠ HlubokáZŠ Hluboká
03 24 11.41 0.0 571.00
4 Tomáš KřížTomáš Kříž
ZŠ a MŠ ŠevětínZŠ a MŠ Ševětín
03 16 11.12 0.0 553.00
5 Ondřej DouchaOndřej Doucha
ZŠ a MŠ L. Kuby 48ZŠ a MŠ L. Kuby 48
03 8 11.06 0.0 549.00
6 Jakub VaňataJakub Vaňata
ZŠ a MŠ L. Kuby 48ZŠ a MŠ L. Kuby 48
04 33 10.70 0.0 528.00
7 Václav MalíkVáclav Malík
Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany
03 19 10.61 0.0 522.00
8 64 Lukáš JenknerLukáš Jenkner
Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany
03 13 10.43 0.0 512.00
9= Jan NovákJan Novák
ZŠ a MŠ L. Kuby 48ZŠ a MŠ L. Kuby 48
04 22 10.33 0.0 505.00
9= Pavel TomanPavel Toman
ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České BudějoviceZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B...
04 30 10.33 0.0 505.00
11 Michal StankoMichal Stanko
ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St...
04 25 10.01 0.0 486.00
12 Jan AndělJan Anděl
ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká
04 1 09.81 0.0 474.00
13 Martin FerkoMartin Ferko
ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České BudějoviceZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B...
04 10 09.72 0.0 469.00
14 Kajetán KalivodaKajetán Kalivoda
ZŠ HlubokáZŠ Hluboká
03 15 09.71 0.0 468.00
15= Roman TátovskýRoman Tátovský
ZŠ a MŠ ŠevětínZŠ a MŠ Ševětín
04 29 09.69 0.0 467.00
15= Martin LandaMartin Landa
ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká
04 17 09.69 0.0 467.00
17 Martin ŠestákMartin Šesták
ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice
04 27 09.67 0.0 466.00
18 Jakub HvozdovskýJakub Hvozdovský
ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St...
04 12 09.54 0.0 458.00
19 47 Oliver PolanskýOliver Polanský
ZŠ Máj IZŠ Máj I
04 37 09.52 0.0 457.00
20= Vojtěch BartizalVojtěch Bartizal
ZŠ Máj IZŠ Máj I
03 2 09.42 0.0 451.00
20= Vít KadlecVít Kadlec
Gymnázium Česká 64, České BudějoviceGymnázium Česká 64, České B...
03 14 09.42 0.0 451.00
22 Václav ŠteklVáclav Štekl
ZŠ a MŠ RudolfovZŠ a MŠ Rudolfov
04 28 09.33 0.0 445.00
23 42 Pavel BodlákPavel Bodlák
ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice
03 3 09.31 0.0 444.00
24 Denis ČerklDenis Čerkl
ZŠ a MŠ KubatovaZŠ a MŠ Kubatova
04 7 09.20 0.0 438.00
25 Matouš VobrubaMatouš Vobruba
Gymnázium Česká 64, České BudějoviceGymnázium Česká 64, České B...
04 34 08.91 0.0 420.00
26 Erik LeštinaErik Leština
ZŠ a MŠ RudolfovZŠ a MŠ Rudolfov
04 18 08.89 0.0 419.00
27 Marek HouškaMarek Houška
ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICEZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ...
04 11 08.75 0.0 411.00
28 Jiří BradnaJiří Bradna
ZŠ a MŠ RudolfovZŠ a MŠ Rudolfov
03 5 08.72 0.0 409.00
29 Martin HanousekMartin Hanousek
ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala
03 36 08.56 0.0 400.00
30 Tobiáš DvořákTobiáš Dvořák
ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala
04 9 08.38 0.0 389.00
31 David TrmalDavid Trmal
ZŠ Máj IZŠ Máj I
03 32 07.95 0.0 363.00
32 Jakub ŠašekJakub Šašek
ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala
04 35 07.73 0.0 350.00
33 39 Vojtěch StarýVojtěch Starý
ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká
04 26 07.70 0.0 349.00
34 HAI TRIEU NGUYENHAI TRIEU NGUYEN
ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICEZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ...
03 20 07.66 0.0 346.00
35 Jakub PolákJakub Polák
ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice
03 23 07.46 0.0 334.00
36 96 Matěj BrabenecMatěj Brabenec
ZŠ a MŠ KubatovaZŠ a MŠ Kubatova
04 4 06.17 0.0 259.00
37 79 Filip NovákFilip Novák
ZŠ a MŠ KubatovaZŠ a MŠ Kubatova
04 21 05.76 0.0 235.00
Celkem 37 závodníků
Pohár rozhlasu - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Adam VenderAdam Vender 03 ZŠ a MŠ L. Kuby 48ZŠ a MŠ L. Kuby 48 1608
2 Tomáš GondekTomáš Gondek 04 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice 1553
3 David ŠimečekDavid Šimeček 03 ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala 1537
4 Jiří DolejšíJiří Dolejší 03 ZŠ a MŠ L. Kuby 48ZŠ a MŠ L. Kuby 48 1237
5 Matouš VobrubaMatouš Vobruba 04 Gymnázium Česká 64, České BudějoviceGymnázium Česká 64, České B... 1227
6 Lukáš KoupalLukáš Koupal 03 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České BudějoviceZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B... 1155
7 David PopovičDavid Popovič 03 ZŠ HlubokáZŠ Hluboká 1154
8 Tomáš CandraTomáš Candra 04 Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany 1141
9 Jan AndělJan Anděl 04 ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká 1128
10 Tomáš KřížTomáš Kříž 03 ZŠ a MŠ ŠevětínZŠ a MŠ Ševětín 1122
11 Oliver PolanskýOliver Polanský 04 ZŠ Máj IZŠ Máj I 1105
12 Petr PlaňanskýPetr Plaňanský 04 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 1075
13 Václav MalíkVáclav Malík 03 Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany 1058
14 Vojtěch BartizalVojtěch Bartizal 03 ZŠ Máj IZŠ Máj I 1014
15 LUKÁŠ GUTWIRTHLUKÁŠ GUTWIRTH 04 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICEZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... 1010
16 Lukáš VacekLukáš Vacek 05 ZŠ Máj IZŠ Máj I 1009
17 Matěj RačákMatěj Račák 03 Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany 1006
18 Ondřej DouchaOndřej Doucha 03 ZŠ a MŠ L. Kuby 48ZŠ a MŠ L. Kuby 48 0982
19 Jan OchozkaJan Ochozka 03 Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany 0981
20 Erik KryeziuErik Kryeziu 04 ZŠ a MŠ RudolfovZŠ a MŠ Rudolfov 0947
21 Michal StankoMichal Stanko 04 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 0940
22 Jan MasopustJan Masopust 04 ZŠ a MŠ RudolfovZŠ a MŠ Rudolfov 0912
23= Ondřej PetričákOndřej Petričák 03 ZŠ a MŠ ŠevětínZŠ a MŠ Ševětín 0911
23= MATYAS KASPERMATYAS KASPER 04 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICEZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... 0911
25 Pavel BodlákPavel Bodlák 03 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice 0899
26 Denis ČerklDenis Čerkl 04 ZŠ a MŠ KubatovaZŠ a MŠ Kubatova 0864
27 Libor BastlLibor Bastl 03 ZŠ Máj IZŠ Máj I 0851
28 Jan NovákJan Novák 04 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICEZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... 0832
29 Jakub MelicharJakub Melichar 04 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice 0825
30 Lukáš ProcházkaLukáš Procházka 03 ZŠ HlubokáZŠ Hluboká 0796
31 Filip JozaFilip Joza 03 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice 0782
32 Marek HospodářskýMarek Hospodářský 03 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České BudějoviceZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B... 0760
33 Michal SládekMichal Sládek 03 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České BudějoviceZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B... 0745
34 Miroslav KraušnerMiroslav Kraušner 04 ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká 0721
35 Lukáš BednářLukáš Bednář 04 Gymnázium Česká 64, České BudějoviceGymnázium Česká 64, České B... 0703
36 František BrůhaFrantišek Brůha 04 ZŠ HlubokáZŠ Hluboká 0692
37 Dominik BřezinaDominik Březina 05 ZŠ a MŠ ŠevětínZŠ a MŠ Ševětín 0662
38 Josef BurianJosef Burian 03 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 0653
39 David VančuraDavid Vančura 03 ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala 0640
40 Matěj ŠmrhaMatěj Šmrha 04 ZŠ a MŠ KubatovaZŠ a MŠ Kubatova 0633
41 Matěj BrabenecMatěj Brabenec 04 ZŠ a MŠ KubatovaZŠ a MŠ Kubatova 0627
42 Pavel TomášekPavel Tomášek 04 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České BudějoviceZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B... 0614
43 HAI TRIEU NGUYENHAI TRIEU NGUYEN 03 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICEZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... 0595
44 Karel BilahorkaKarel Bilahorka 05 ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká 0589
45 Matyáš SmržMatyáš Smrž 05 ZŠ HlubokáZŠ Hluboká 0564
46 Roman TůmaRoman Tůma 03 ZŠ a MŠ RudolfovZŠ a MŠ Rudolfov 0563
47 Jan SchmiedJan Schmied 03 ZŠ Máj IZŠ Máj I 0551
48 Lukáš TauchmanLukáš Tauchman 05 Gymnázium Česká 64, České BudějoviceGymnázium Česká 64, České B... 0544
49 Jakub VaňataJakub Vaňata 04 ZŠ a MŠ L. Kuby 48ZŠ a MŠ L. Kuby 48 0528
50 Lukáš VačkářLukáš Vačkář 04 ZŠ a MŠ L. Kuby 48ZŠ a MŠ L. Kuby 48 0522
51 Lukáš JenknerLukáš Jenkner 03 Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany 0512
52 Pavel TomanPavel Toman 04 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České BudějoviceZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B... 0505
53 Jakub HanákJakub Hanák 05 ZŠ a MŠ RudolfovZŠ a MŠ Rudolfov 0504
54 Benedikt PánekBenedikt Pánek 04 Gymnázium Česká 64, České BudějoviceGymnázium Česká 64, České B... 0503
55 Zdeněk ŠantrůčekZdeněk Šantrůček 03 ZŠ a MŠ L. Kuby 48ZŠ a MŠ L. Kuby 48 0501
56 Lukáš VosikaLukáš Vosika 04 Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany 0494
57 Matěj BartákMatěj Barták 03 Gymnázium Česká 64, České BudějoviceGymnázium Česká 64, České B... 0489
58= Jan NovákJan Novák 04 ZŠ a MŠ L. Kuby 48ZŠ a MŠ L. Kuby 48 0472
58= Jaroslav KrálJaroslav Král 03 ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala 0472
60 Kajetán KalivodaKajetán Kalivoda 03 ZŠ HlubokáZŠ Hluboká 0468
61= Roman TátovskýRoman Tátovský 04 ZŠ a MŠ ŠevětínZŠ a MŠ Ševětín 0467
61= Martin LandaMartin Landa 04 ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká 0467
63 Martin ŠestákMartin Šesták 04 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice 0466
64 Vít KadlecVít Kadlec 03 Gymnázium Česká 64, České BudějoviceGymnázium Česká 64, České B... 0451
65 Václav ŠteklVáclav Štekl 04 ZŠ a MŠ RudolfovZŠ a MŠ Rudolfov 0445
66 Filip NovotnýFilip Novotný 03 ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala 0443
67 Jakub FaladaJakub Falada 03 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 0441
68= Denis KritzbauchDenis Kritzbauch 04 ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká 0439
68= Miroslav BeránekMiroslav Beránek 05 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 0439
70= Kryštof KandaKryštof Kanda 04 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 0434
70= Marek MrázMarek Mráz 05 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České BudějoviceZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B... 0434
72 Jan KosJan Kos 03 ZŠ HlubokáZŠ Hluboká 0426
73 Erik LeštinaErik Leština 04 ZŠ a MŠ RudolfovZŠ a MŠ Rudolfov 0419
74 Pavel ČernýPavel Černý 04 ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala 0418
75= Marek HouškaMarek Houška 04 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICEZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... 0411
75= Mikuláš KostohryzMikuláš Kostohryz 04 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICEZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... 0411
75= Martin SilákMartin Silák 03 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice 0411
78 DAVID ŠMALCLDAVID ŠMALCL 03 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICEZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... 0408
79 David PetříkDavid Petřík 04 ZŠ a MŠ ŠevětínZŠ a MŠ Ševětín 0402
80 Martin HanousekMartin Hanousek 03 ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala 0400
81 Tobiáš DvořákTobiáš Dvořák 04 ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala 0389
82 Pavel KytkaPavel Kytka 05 ZŠ a MŠ ŠevětínZŠ a MŠ Ševětín 0359
83= Vojtěch StřelečekVojtěch Střeleček 03 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 0352
83= Jiří NetíkJiří Netík 03 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 0352
83= Jan SvobodaJan Svoboda 05 ZŠ HlubokáZŠ Hluboká 0352
86= Adam ŠvarcAdam Švarc 05 ZŠ a MŠ KubatovaZŠ a MŠ Kubatova 0324
86= Ivan VolnýIvan Volný 04 ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala 0324
86= Daniel DvořákDaniel Dvořák 05 Gymnázium Česká 64, České BudějoviceGymnázium Česká 64, České B... 0324
89= Jiří BradnaJiří Bradna 03 ZŠ a MŠ RudolfovZŠ a MŠ Rudolfov 0297
89= Patrik RybaPatrik Ryba 04 ZŠ HlubokáZŠ Hluboká 0297
89= Radek DvořákRadek Dvořák 04 ZŠ a MŠ ŠevětínZŠ a MŠ Ševětín 0297
92 Eliáš PranevskýEliáš Pranevský 04 ZŠ a MŠ KubatovaZŠ a MŠ Kubatova 0278
93 Filip NovákFilip Novák 04 ZŠ a MŠ KubatovaZŠ a MŠ Kubatova 0276
94= David TrmalDavid Trmal 03 ZŠ Máj IZŠ Máj I 0270
94= Vojtěch HoraVojtěch Hora 04 ZŠ Máj IZŠ Máj I 0270
96 Samuel PodlahaSamuel Podlaha 04 ZŠ a MŠ KubatovaZŠ a MŠ Kubatova 0268
97 Jan DušákJan Dušák 05 ZŠ a MŠ KubatovaZŠ a MŠ Kubatova 0261
98 Jakub HvozdovskýJakub Hvozdovský 04 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 0255
99 David BočekDavid Boček 04 ZŠ a MŠ RudolfovZŠ a MŠ Rudolfov 0249
100 Vojtěch ČadaVojtěch Čada 04 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České BudějoviceZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B... 0244
101 Tomáš DolejšekTomáš Dolejšek 05 ZŠ a MŠ ŠevětínZŠ a MŠ Ševětín 0219
102 Vojtěch StarýVojtěch Starý 04 ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká 0107
103= Petr KoupalPetr Koupal 05 ZŠ a MŠ RudolfovZŠ a MŠ Rudolfov 0000
103= Tomáš KubalaTomáš Kubala 03 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České BudějoviceZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B... 0000
103= Filip KarásekFilip Karásek 05 ZŠ a MŠ KubatovaZŠ a MŠ Kubatova 0000
103= Václav SimandlVáclav Simandl 04 ZŠ a MŠ L. Kuby 48ZŠ a MŠ L. Kuby 48 0000
103= Daniel NovotnýDaniel Novotný 04 Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany 0000
103= Adam TrávníčekAdam Trávníček 04 Gymnázium Česká 64, České BudějoviceGymnázium Česká 64, České B... 0000
103= Petr AndělPetr Anděl 03 ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká 0000
103= Filip RoudnickýFilip Roudnický 04 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice 0000
103= Jakub PolákJakub Polák 03 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice 0000
103= Matěj ProkopMatěj Prokop 04 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICEZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... 0000
103= Martin FerkoMartin Ferko 04 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České BudějoviceZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B... 0000
103= Jakub ŠašekJakub Šašek 04 ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala 0000
103= Kryštof FolbrechtKryštof Folbrecht 05 Gymnázium Česká 64, České BudějoviceGymnázium Česká 64, České B... 0000
103= Jan KoblasaJan Koblasa 04 ZŠ Máj IZŠ Máj I 0000
103= Pavel KytkaPavel Kytka 04 ZŠ a MŠ ŠevětínZŠ a MŠ Ševětín 0000
103= Jakub BaluchJakub Baluch 03 ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká 0000
103= Jan KotrčJan Kotrč 04 ZŠ Máj IZŠ Máj I 0000
103= Jan ČerklJan Čerkl 04 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICEZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... 0000
103= Jiří TíkalJiří Tíkal 04 ZŠ a MŠ L. Kuby 48ZŠ a MŠ L. Kuby 48 0000
103= Jakub StriženecJakub Striženec 03 ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká 0000
103= David PetříkDavid Petřík 05 ZŠ a MŠ ŠevětínZŠ a MŠ Ševětín 0000
103= Daniel ŠpirochDaniel Špiroch 04 ZŠ a MŠ RudolfovZŠ a MŠ Rudolfov 0000
103= Matyáš KoubaMatyáš Kouba 05 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České BudějoviceZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B... 0000
103= Adam KubátAdam Kubát 05 ZŠ a MŠ L. Kuby 48ZŠ a MŠ L. Kuby 48 0000
103= Pavel MatásekPavel Matásek 04 ZŠ HlubokáZŠ Hluboká 0000
103= René StoklasaRené Stoklasa 04 ZŠ a MŠ ŠevětínZŠ a MŠ Ševětín 0000
103= Jakub LuxaJakub Luxa 04 ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala 0000
103= Aleš MatějkaAleš Matějka 04 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice 0000
103= Tomáš PeigerTomáš Peiger 03 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice 0000
103= Jan ŠafářJan Šafář 03 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 0000
103= Petr HajnýPetr Hajný 05 ZŠ a MŠ ŠevětínZŠ a MŠ Ševětín 0000
Celkem 133 závodníků
Pohár rozhlasu - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Barbara KostkováBarbara Kostková 04 ZŠ Grünwaldova České BudějoviceZŠ Grünwaldova České Budějo... 1610
2 Tereza BuštováTereza Buštová 04 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České BudějoviceZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B... 1485
3 Veronika RačákováVeronika Račáková 03 Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany 1403
4 Beata HromadováBeata Hromadová 04 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 1308
5 Andrea KvětoňováAndrea Květoňová 04 ZŠ Máj IZŠ Máj I 1269
6 Jitka MaršálkováJitka Maršálková 04 Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany 1240
7 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 ZŠ a MŠ KubatovaZŠ a MŠ Kubatova 1231
8 Tereza PospíšilováTereza Pospíšilová 05 ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala 1229
9 Natálie RossmannováNatálie Rossmannová 04 Základní škola Dukelská 11Základní škola Dukelská 11 1204
10 Aneta PrieglováAneta Prieglová 05 ZŠ a MŠ L. Kuby 48ZŠ a MŠ L. Kuby 48 1150
11 Lucie KrálováLucie Králová 04 ZŠ Grünwaldova České BudějoviceZŠ Grünwaldova České Budějo... 1147
12 TEREZA KOUBOVÁTEREZA KOUBOVÁ 04 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICEZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... 1146
13 Barbora MyšičkováBarbora Myšičková 03 ZŠ Máj IZŠ Máj I 1025
14 Karolína BeranováKarolína Beranová 05 ZŠ a MŠ KubatovaZŠ a MŠ Kubatova 1018
15 Julie ŽáčkováJulie Žáčková 03 Základní škola Dukelská 11Základní škola Dukelská 11 0995
16 Zuzana JanouškováZuzana Janoušková 03 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České BudějoviceZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B... 0983
17 Lucie ČermákováLucie Čermáková 03 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice 0915
18 Veronika PavlovcováVeronika Pavlovcová 03 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 0910
19 Zuzana KapsováZuzana Kapsová 04 ZŠ a MŠ ŠevětínZŠ a MŠ Ševětín 0899
20 Pavla HuyenPavla Huyen 04 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice 0879
21 Emma ZemkováEmma Zemková 04 Gymnázium České Budějovice, Česká 64Gymnázium České Budějovice,... 0869
22 Klára VotrubováKlára Votrubová 04 Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany 0867
23 Andrea MotlováAndrea Motlová 04 ZŠ Máj IZŠ Máj I 0866
24 Nela KantorováNela Kantorová 04 ZŠ HlubokáZŠ Hluboká 0865
25 Nela KočerováNela Kočerová 05 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 0864
26 Nikola KlimešováNikola Klimešová 04 Základní škola Dukelská 11Základní škola Dukelská 11 0859
27 Kateřina TomáškováKateřina Tomášková 05 ZŠ Grünwaldova České BudějoviceZŠ Grünwaldova České Budějo... 0854
28 Amálie ŘehouškováAmálie Řehoušková 04 ZŠ a MŠ L. Kuby 48ZŠ a MŠ L. Kuby 48 0845
29 Aneta MalechováAneta Malechová 05 ZŠ a MŠ ŠevětínZŠ a MŠ Ševětín 0840
30 Klára BudošováKlára Budošová 04 ZŠ Máj IZŠ Máj I 0825
31 Šárka ŠkopkováŠárka Škopková 05 Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany 0818
32 Karolína BeránkováKarolína Beránková 05 ZŠ a MŠ ŠevětínZŠ a MŠ Ševětín 0797
33 Rozálie KřešničkováRozálie Křešničková 04 Základní škola Dukelská 11Základní škola Dukelská 11 0782
34 Alžběta BártováAlžběta Bártová 04 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České BudějoviceZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B... 0773
35= Klára KafkováKlára Kafková 05 Gymnázium České Budějovice, Česká 64Gymnázium České Budějovice,... 0757
35= Kateřina UrbanováKateřina Urbanová 04 ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala 0757
37 Vanessa BernardováVanessa Bernardová 04 ZŠ HlubokáZŠ Hluboká 0753
38 Ester TopkováEster Topková 04 ZŠ a MŠ ŠevětínZŠ a MŠ Ševětín 0749
39 Zuzana ČechováZuzana Čechová 04 ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká 0747
40 Simona StrižencováSimona Strižencová 03 ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká 0745
41 Lea SilovskáLea Silovská 03 Gymnázium České Budějovice, Česká 64Gymnázium České Budějovice,... 0729
42 Nela HlinkováNela Hlinková 04 ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká 0718
43 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 Základní škola Dukelská 11Základní škola Dukelská 11 0706
44 Tereza MaškováTereza Mašková 05 ZŠ a MŠ L. Kuby 48ZŠ a MŠ L. Kuby 48 0667
45 Viktorie VejvodováViktorie Vejvodová 04 ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká 0653
46 Magdaléna MajerováMagdaléna Majerová 04 ZŠ a MŠ KubatovaZŠ a MŠ Kubatova 0652
47 Andrea BřehovskáAndrea Břehovská 04 ZŠ a MŠ KubatovaZŠ a MŠ Kubatova 0645
48 Petra ChalupováPetra Chalupová 04 ZŠ a MŠ L. Kuby 48ZŠ a MŠ L. Kuby 48 0643
49 Karolína BlažkováKarolína Blažková 05 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České BudějoviceZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B... 0603
50 Tereza KociánováTereza Kociánová 04 ZŠ a MŠ KubatovaZŠ a MŠ Kubatova 0598
51 Aneta DoležalováAneta Doležalová 04 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice 0588
52 Pavla KubíčkováPavla Kubíčková 05 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice 0585
53 Nikola JelínkováNikola Jelínková 05 ZŠ a MŠ RudolfovZŠ a MŠ Rudolfov 0552
54 Jaroslava JakešováJaroslava Jakešová 03 ZŠ a MŠ RudolfovZŠ a MŠ Rudolfov 0550
55 Eliška BártováEliška Bártová 05 ZŠ HlubokáZŠ Hluboká 0532
56 Aneta PapouškováAneta Papoušková 04 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České BudějoviceZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B... 0530
57 Vendula ZaťkováVendula Zaťková 03 ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká 0527
58 BÁRA BOČKOVÁBÁRA BOČKOVÁ 03 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICEZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... 0525
59 Adéla BínováAdéla Bínová 05 Gymnázium České Budějovice, Česká 64Gymnázium České Budějovice,... 0509
60 Natálie BrejškováNatálie Brejšková 03 Gymnázium České Budějovice, Česká 64Gymnázium České Budějovice,... 0489
61 Eliška MachováEliška Machová 03 ZŠ HlubokáZŠ Hluboká 0485
62 Simona KršíkováSimona Kršíková 04 ZŠ a MŠ KubatovaZŠ a MŠ Kubatova 0482
63= Anna HalasováAnna Halasová 04 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice 0480
63= Michaela KrpatováMichaela Krpatová 03 ZŠ HlubokáZŠ Hluboká 0480
65 Pavla MáchováPavla Máchová 04 Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany 0470
66 Kristina LuxováKristina Luxová 04 ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala 0465
67= Aneta WürstlováAneta Würstlová 04 ZŠ Grünwaldova České BudějoviceZŠ Grünwaldova České Budějo... 0460
67= Diana ZifreinováDiana Zifreinová 05 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice 0460
69= Edita NagyováEdita Nagyová 05 ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala 0458
69= Adéla AdamcováAdéla Adamcová 04 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice 0458
71 Tereza LudvíkováTereza Ludvíková 03 ZŠ Grünwaldova České BudějoviceZŠ Grünwaldova České Budějo... 0455
72 ADÉLA PUFFEROVÁADÉLA PUFFEROVÁ 03 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICEZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... 0451
73 Josefina OpolzerováJosefina Opolzerová 04 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice 0447
74 Linda KlikováLinda Kliková 03 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice 0445
75 Aneta BurianováAneta Burianová 03 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 0434
76 Barbora ŠejdováBarbora Šejdová 03 ZŠ a MŠ ŠevětínZŠ a MŠ Ševětín 0430
77 Zuzana NovotnáZuzana Novotná 03 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 0415
78 Pavla ChalupováPavla Chalupová 04 ZŠ a MŠ L. Kuby 48ZŠ a MŠ L. Kuby 48 0411
79 Štěpánka KleinováŠtěpánka Kleinová 05 ZŠ Grünwaldova České BudějoviceZŠ Grünwaldova České Budějo... 0401
80 Tereza ŠestákováTereza Šestáková 05 ZŠ a MŠ L. Kuby 48ZŠ a MŠ L. Kuby 48 0399
81 Ela Pavlovská-FialováEla Pavlovská-Fialová 04 Základní škola Dukelská 11Základní škola Dukelská 11 0397
82 MAGDALENA LAHODNÁMAGDALENA LAHODNÁ 03 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICEZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... 0385
83 LUCIE BURDÍKOVÁLUCIE BURDÍKOVÁ 04 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICEZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... 0379
84 Kateřina VeseláKateřina Veselá 04 ZŠ Máj IZŠ Máj I 0378
85 Julie MacurováJulie Macurová 05 ZŠ a MŠ RudolfovZŠ a MŠ Rudolfov 0376
86 Michaela ParkosováMichaela Parkosová 04 Gymnázium České Budějovice, Česká 64Gymnázium České Budějovice,... 0375
87 KLÁRA ŠUBRTOVÁKLÁRA ŠUBRTOVÁ 04 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICEZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... 0369
88 Eliška VaškováEliška Vašková 03 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České BudějoviceZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B... 0368
89 Dana ProcházkováDana Procházková 03 Gymnázium České Budějovice, Česká 64Gymnázium České Budějovice,... 0364
90 Adéla VrbkováAdéla Vrbková 03 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 0343
91 Agáta BrejžkováAgáta Brejžková 04 ZŠ a MŠ L. Kuby 48ZŠ a MŠ L. Kuby 48 0340
92 Tereza DrnkováTereza Drnková 05 ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala 0340
93 ŽOFIE PODOLKOVÁŽOFIE PODOLKOVÁ 03 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICEZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... 0329
94 Lucie KopáčkováLucie Kopáčková 04 ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala 0328
95 Natálie KneisslováNatálie Kneisslová 05 ZŠ a MŠ RudolfovZŠ a MŠ Rudolfov 0325
96 Denisa MaříkováDenisa Maříková 04 ZŠ a MŠ KubatovaZŠ a MŠ Kubatova 0322
97 Alžběta ŠvecováAlžběta Švecová 05 ZŠ a MŠ RudolfovZŠ a MŠ Rudolfov 0309
98= Klára MikováKlára Miková 05 ZŠ a MŠ L. Kuby 48ZŠ a MŠ L. Kuby 48 0303
98= Simona BrabcováSimona Brabcová 05 ZŠ Grünwaldova České BudějoviceZŠ Grünwaldova České Budějo... 0303
100 MAGDALENA HABRDOVÁMAGDALENA HABRDOVÁ 04 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICEZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... 0302
101 Charlota KrálováCharlota Králová 04 ZŠ a MŠ ŠevětínZŠ a MŠ Ševětín 0301
102 Lucie RitterováLucie Ritterová 04 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 0295
103 Dominika ŠiškováDominika Šišková 05 Gymnázium České Budějovice, Česká 64Gymnázium České Budějovice,... 0284
104 Bára ProcházkováBára Procházková 04 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 0276
105= Nikola ŠachlováNikola Šachlová 04 ZŠ a MŠ ŠevětínZŠ a MŠ Ševětín 0266
105= Lucie ŠtroblováLucie Štroblová 03 ZŠ Máj IZŠ Máj I 0266
105= Anna GüntherováAnna Güntherová 03 ZŠ a MŠ RudolfovZŠ a MŠ Rudolfov 0266
105= Michaela LosováMichaela Losová 05 ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala 0266
109 Vanda DorčákováVanda Dorčáková 04 ZŠ a MŠ L. Kuby 48ZŠ a MŠ L. Kuby 48 0250
110 Kristýna AugustinováKristýna Augustinová 04 ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká 0236
111 Klára ZavřelováKlára Zavřelová 04 ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala 0235
112 Markéta ČeňkováMarkéta Čeňková 05 ZŠ a MŠ RudolfovZŠ a MŠ Rudolfov 0212
113 Bára PokornáBára Pokorná 05 ZŠ HlubokáZŠ Hluboká 0167
114 Maria BaturinaMaria Baturina 03 ZŠ a MŠ RudolfovZŠ a MŠ Rudolfov 0092
115 Kristýna NovákováKristýna Nováková 04 Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany 0083
116= Kateřina VirágováKateřina Virágová 05 ZŠ Máj IZŠ Máj I 0000
116= Tereza VáchováTereza Váchová 03 ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala 0000
116= Marion ŠepaMarion Šepa 03 ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká 0000
116= Alena PeckováAlena Pecková 04 ZŠ Grünwaldova České BudějoviceZŠ Grünwaldova České Budějo... 0000
116= Šarlota KrálováŠarlota Králová 04 ZŠ a MŠ ŠevětínZŠ a MŠ Ševětín 0000
116= KATEŘINA ŠRAMOVÁKATEŘINA ŠRAMOVÁ 04 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICEZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... 0000
116= Zuzana KozákováZuzana Kozáková 04 Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany 0000
116= Tereza NejedláTereza Nejedlá 03 ZŠ a MŠ L. Kuby 48ZŠ a MŠ L. Kuby 48 0000
116= Eliška VaněčkováEliška Vaněčková 04 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České BudějoviceZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B... 0000
116= Simona MikešováSimona Mikešová 05 ZŠ a MŠ KubatovaZŠ a MŠ Kubatova 0000
116= Edita VykoukováEdita Vykouková 04 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 0000
116= Zuzana VrážkováZuzana Vrážková 04 Gymnázium České Budějovice, Česká 64Gymnázium České Budějovice,... 0000
116= ELIŠKA RYCHLÁELIŠKA RYCHLÁ 04 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICEZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚ... 0000
116= Andrea LederováAndrea Lederová 03 ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká 0000
116= Tereza HnátkováTereza Hnátková 04 ZŠ Máj IZŠ Máj I 0000
116= Adéla WeberováAdéla Weberová 04 ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala 0000
116= Jandová EliškaJandová Eliška 04 ZŠ a MŠ ŠevětínZŠ a MŠ Ševětín 0000
116= Adéla KosováAdéla Kosová 03 ZŠ Grünwaldova České BudějoviceZŠ Grünwaldova České Budějo... 0000
116= Tereza FaktorováTereza Faktorová 03 ZŠ a MŠ KubatovaZŠ a MŠ Kubatova 0000
116= Karolína DvořákováKarolína Dvořáková 03 ZŠ HlubokáZŠ Hluboká 0000
116= Tereza PetříkováTereza Petříková 04 Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany 0000
116= Nela BicanováNela Bicanová 04 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České BudějoviceZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B... 0000
116= Tereza FirmanováTereza Firmanová 04 ZŠ a MŠ KubatovaZŠ a MŠ Kubatova 0000
116= Karolína NedbalováKarolína Nedbalová 03 ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká 0000
116= Zuzana KothánkováZuzana Kothánková 05 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České BudějoviceZŠ a ZUŠ Bezdrevská České B... 0000
116= Adéla BalákováAdéla Baláková 04 ZŠ HlubokáZŠ Hluboká 0000
116= Petra PanskáPetra Panská 05 Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany 0000
116= Michaela UhlířováMichaela Uhlířová 03 ZŠ HlubokáZŠ Hluboká 0000
116= Tara TomáškováTara Tomášková 03 ZŠ Grünwaldova České BudějoviceZŠ Grünwaldova České Budějo... 0000
116= Tereza MaršálkováTereza Maršálková 05 ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala 0000
116= Aneta CzyžováAneta Czyžová 03 ZŠ Máj IZŠ Máj I 0000
116= Veronika VítkováVeronika Vítková 04 ZŠ Týn nad Vltavou, HlineckáZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká 0000
116= Adéla RitterováAdéla Ritterová 04 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 0000
Celkem 148 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ a MŠ L. Kuby 48{8} 1608
2 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice{8} 1553
3 ZŠ O. Nedbala{8} 1537
4 ZŠ a MŠ L. Kuby 48{8} 1237
5 Gymnázium Česká 64, České Budějovice{8} 1227
6 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České Budějovice{8} 1155
7 ZŠ Hluboká{8} 1154
8 Základní škola Borovany{8} 1141
9 ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká{8} 1128
10 ZŠ a MŠ Ševětín{8} 1122
11 ZŠ Máj I{8} 1105
12 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana{8} 1075
13 Základní škola Borovany{8} 1058
14 ZŠ Máj I{8} 1014
15 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICE{8} 1010
16 ZŠ Máj I{8} 1009
17 Základní škola Borovany{8} 1006
18 ZŠ a MŠ L. Kuby 48{8} 982
19 Základní škola Borovany{8} 981
20 ZŠ a MŠ Rudolfov{8} 947
21 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana{8} 940
22 ZŠ a MŠ Rudolfov{8} 912
23 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICE{8} 911
23 ZŠ a MŠ Ševětín{8} 911
25 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice{8} 899
26 ZŠ a MŠ Kubatova{8} 864
27 ZŠ Máj I{8} 851
28 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICE{8} 832
29 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice{8} 825
30 ZŠ Hluboká{8} 796
31 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice{8} 782
32 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České Budějovice{8} 760
33 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České Budějovice{8} 745
34 ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká{8} 721
35 Gymnázium Česká 64, České Budějovice{8} 703
36 ZŠ Hluboká{8} 692
37 ZŠ a MŠ Ševětín{8} 662
38 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana{8} 653
39 ZŠ O. Nedbala{8} 640
40 ZŠ a MŠ Kubatova{8} 633
41 ZŠ a MŠ Kubatova{8} 627
42 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České Budějovice{8} 614
43 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICE{8} 595
44 ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká{8} 589
45 ZŠ Hluboká{8} 564
46 ZŠ a MŠ Rudolfov{8} 563
47 ZŠ Máj I{8} 551
48 Gymnázium Česká 64, České Budějovice{8} 544
49 ZŠ a MŠ L. Kuby 48{8} 528
50 ZŠ a MŠ L. Kuby 48{8} 522
51 Základní škola Borovany{8} 512
52 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České Budějovice{8} 505
53 ZŠ a MŠ Rudolfov{8} 504
54 Gymnázium Česká 64, České Budějovice{8} 503
55 ZŠ a MŠ L. Kuby 48{8} 501
56 Základní škola Borovany{8} 494
57 Gymnázium Česká 64, České Budějovice{8} 489
58 ZŠ a MŠ L. Kuby 48{8} 472
58 ZŠ O. Nedbala{8} 472
60 ZŠ Hluboká{8} 468
61 ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká{8} 467
61 ZŠ a MŠ Ševětín{8} 467
63 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice{8} 466
64 Gymnázium Česká 64, České Budějovice{8} 451
65 ZŠ a MŠ Rudolfov{8} 445
66 ZŠ O. Nedbala{8} 443
67 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana{8} 441
68 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana{8} 439
68 ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká{8} 439
70 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana{8} 434
70 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České Budějovice{8} 434
72 ZŠ Hluboká{8} 426
73 ZŠ a MŠ Rudolfov{8} 419
74 ZŠ O. Nedbala{8} 418
75 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICE{8} 411
75 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICE{8} 411
75 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice{8} 411
78 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICE{8} 408
79 ZŠ a MŠ Ševětín{8} 402
80 ZŠ O. Nedbala{8} 400
81 ZŠ O. Nedbala{8} 389
82 ZŠ a MŠ Ševětín{8} 359
83 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana{8} 352
83 ZŠ Hluboká{8} 352
83 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana{8} 352
86 ZŠ a MŠ Kubatova{8} 324
86 Gymnázium Česká 64, České Budějovice{8} 324
86 ZŠ O. Nedbala{8} 324
89 ZŠ a MŠ Rudolfov{8} 297
89 ZŠ a MŠ Ševětín{8} 297
89 ZŠ Hluboká{8} 297
92 ZŠ a MŠ Kubatova{8} 278
93 ZŠ a MŠ Kubatova{8} 276
94 ZŠ Máj I{8} 270
94 ZŠ Máj I{8} 270
96 ZŠ a MŠ Kubatova{8} 268
97 ZŠ a MŠ Kubatova{8} 261
98 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana{8} 255
99 ZŠ a MŠ Rudolfov{8} 249
100 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České Budějovice{8} 244
101 ZŠ a MŠ Ševětín{8} 219
102 ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká{8} 107
103 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice{8} 0
103 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICE{8} 0
103 ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká{8} 0
103 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice{8} 0
103 Gymnázium Česká 64, České Budějovice{8} 0
103 ZŠ a MŠ L. Kuby 48{8} 0
103 Základní škola Borovany{8} 0
103 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České Budějovice{8} 0
103 ZŠ a MŠ Kubatova{8} 0
103 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České Budějovice{8} 0
103 ZŠ a MŠ Rudolfov{8} 0
103 ZŠ Máj I{8} 0
103 ZŠ a MŠ L. Kuby 48{8} 0
103 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICE{8} 0
103 ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká{8} 0
103 Gymnázium Česká 64, České Budějovice{8} 0
103 ZŠ Máj I{8} 0
103 ZŠ a MŠ Ševětín{8} 0
103 ZŠ O. Nedbala{8} 0
103 ZŠ Hluboká{8} 0
103 ZŠ a MŠ Ševětín{8} 0
103 ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká{8} 0
103 ZŠ a MŠ Ševětín{8} 0
103 ZŠ a MŠ Rudolfov{8} 0
103 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České Budějovice{8} 0
103 ZŠ a MŠ L. Kuby 48{8} 0
103 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana{8} 0
103 ZŠ a MŠ Ševětín{8} 0
103 ZŠ O. Nedbala{8} 0
103 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice{8} 0
103 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice{8} 0
Celkem 133 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Grünwaldova České Budějovice{8} 1610
2 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České Budějovice{8} 1485
3 Základní škola Borovany{8} 1403
4 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana{8} 1308
5 ZŠ Máj I{8} 1269
6 Základní škola Borovany{8} 1240
7 ZŠ a MŠ Kubatova{8} 1231
8 ZŠ O. Nedbala{8} 1229
9 Základní škola Dukelská 11{8} 1204
10 ZŠ a MŠ L. Kuby 48{8} 1150
11 ZŠ Grünwaldova České Budějovice{8} 1147
12 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICE{8} 1146
13 ZŠ Máj I{8} 1025
14 ZŠ a MŠ Kubatova{8} 1018
15 Základní škola Dukelská 11{8} 995
16 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České Budějovice{8} 983
17 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice{8} 915
18 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana{8} 910
19 ZŠ a MŠ Ševětín{8} 899
20 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice{8} 879
21 Gymnázium České Budějovice, Česká 64{8} 869
22 Základní škola Borovany{8} 867
23 ZŠ Máj I{8} 866
24 ZŠ Hluboká{8} 865
25 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana{8} 864
26 Základní škola Dukelská 11{8} 859
27 ZŠ Grünwaldova České Budějovice{8} 854
28 ZŠ a MŠ L. Kuby 48{8} 845
29 ZŠ a MŠ Ševětín{8} 840
30 ZŠ Máj I{8} 825
31 Základní škola Borovany{8} 818
32 ZŠ a MŠ Ševětín{8} 797
33 Základní škola Dukelská 11{8} 782
34 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České Budějovice{8} 773
35 Gymnázium České Budějovice, Česká 64{8} 757
35 ZŠ O. Nedbala{8} 757
37 ZŠ Hluboká{8} 753
38 ZŠ a MŠ Ševětín{8} 749
39 ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká{8} 747
40 ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká{8} 745
41 Gymnázium České Budějovice, Česká 64{8} 729
42 ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká{8} 718
43 Základní škola Dukelská 11{8} 706
44 ZŠ a MŠ L. Kuby 48{8} 667
45 ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká{8} 653
46 ZŠ a MŠ Kubatova{8} 652
47 ZŠ a MŠ Kubatova{8} 645
48 ZŠ a MŠ L. Kuby 48{8} 643
49 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České Budějovice{8} 603
50 ZŠ a MŠ Kubatova{8} 598
51 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice{8} 588
52 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice{8} 585
53 ZŠ a MŠ Rudolfov{8} 552
54 ZŠ a MŠ Rudolfov{8} 550
55 ZŠ Hluboká{8} 532
56 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České Budějovice{8} 530
57 ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká{8} 527
58 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICE{8} 525
59 Gymnázium České Budějovice, Česká 64{8} 509
60 Gymnázium České Budějovice, Česká 64{8} 489
61 ZŠ Hluboká{8} 485
62 ZŠ a MŠ Kubatova{8} 482
63 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice{8} 480
63 ZŠ Hluboká{8} 480
65 Základní škola Borovany{8} 470
66 ZŠ O. Nedbala{8} 465
67 ZŠ Grünwaldova České Budějovice{8} 460
67 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice{8} 460
69 ZŠ O. Nedbala{8} 458
69 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice{8} 458
71 ZŠ Grünwaldova České Budějovice{8} 455
72 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICE{8} 451
73 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice{8} 447
74 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice{8} 445
75 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana{8} 434
76 ZŠ a MŠ Ševětín{8} 430
77 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana{8} 415
78 ZŠ a MŠ L. Kuby 48{8} 411
79 ZŠ Grünwaldova České Budějovice{8} 401
80 ZŠ a MŠ L. Kuby 48{8} 399
81 Základní škola Dukelská 11{8} 397
82 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICE{8} 385
83 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICE{8} 379
84 ZŠ Máj I{8} 378
85 ZŠ a MŠ Rudolfov{8} 376
86 Gymnázium České Budějovice, Česká 64{8} 375
87 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICE{8} 369
88 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České Budějovice{8} 368
89 Gymnázium České Budějovice, Česká 64{8} 364
90 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana{8} 343
91 ZŠ a MŠ L. Kuby 48{8} 340
91 ZŠ O. Nedbala{8} 340
93 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICE{8} 329
94 ZŠ O. Nedbala{8} 328
95 ZŠ a MŠ Rudolfov{8} 325
96 ZŠ a MŠ Kubatova{8} 322
97 ZŠ a MŠ Rudolfov{8} 309
98 ZŠ Grünwaldova České Budějovice{8} 303
98 ZŠ a MŠ L. Kuby 48{8} 303
100 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICE{8} 302
101 ZŠ a MŠ Ševětín{8} 301
102 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana{8} 295
103 Gymnázium České Budějovice, Česká 64{8} 284
104 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana{8} 276
105 ZŠ O. Nedbala{8} 266
105 ZŠ Máj I{8} 266
105 ZŠ a MŠ Ševětín{8} 266
105 ZŠ a MŠ Rudolfov{8} 266
109 ZŠ a MŠ L. Kuby 48{8} 250
110 ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká{8} 236
111 ZŠ O. Nedbala{8} 235
112 ZŠ a MŠ Rudolfov{8} 212
113 ZŠ Hluboká{8} 167
114 ZŠ a MŠ Rudolfov{8} 92
115 Základní škola Borovany{8} 83
116 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana{8} 0
116 Gymnázium České Budějovice, Česká 64{8} 0
116 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICE{8} 0
116 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České Budějovice{8} 0
116 ZŠ a MŠ Kubatova{8} 0
116 ZŠ a MŠ L. Kuby 48{8} 0
116 Základní škola Borovany{8} 0
116 ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká{8} 0
116 ZŠ Grünwaldova České Budějovice{8} 0
116 ZŠ a MŠ Ševětín{8} 0
116 ZŠ POHŮRECKÁ 16, ČESKÉ BUDĚJOVICE{8} 0
116 ZŠ Máj I{8} 0
116 ZŠ O. Nedbala{8} 0
116 ZŠ Grünwaldova České Budějovice{8} 0
116 ZŠ Hluboká{8} 0
116 ZŠ a MŠ Kubatova{8} 0
116 ZŠ Máj I{8} 0
116 ZŠ O. Nedbala{8} 0
116 ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká{8} 0
116 ZŠ a MŠ Ševětín{8} 0
116 ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká{8} 0
116 ZŠ a MŠ Kubatova{8} 0
116 Základní škola Borovany{8} 0
116 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České Budějovice{8} 0
116 ZŠ Hluboká{8} 0
116 ZŠ Grünwaldova České Budějovice{8} 0
116 ZŠ Máj I{8} 0
116 ZŠ Týn nad Vltavou, Hlinecká{8} 0
116 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana{8} 0
116 Základní škola Borovany{8} 0
116 ZŠ Hluboká{8} 0
116 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České Budějovice{8} 0
116 ZŠ O. Nedbala{8} 0
Celkem 148 závodníků