Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KP ve vícebojích (starší žactvo - dospělí) - OPEN + vložené závody (víceboj ml. žactvo)

Nová Včelnice (4. - 5. 5. 2019)

hod oštěpem 500g - Dorostenky

(ne, 5.5.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 39 Tereza BabickáTereza Babická
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 27.05 23.5227.0526.9527.050.00.00.0 421.00
2 63 Karolína MáškováKarolína Mášková
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
03 24.43 24.43x23.9624.430.00.00.0 372.00
3 86 Adéla PtáčníkováAdéla Ptáčníková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 21.68 19.90x21.6821.680.00.00.0 320.00
4 60 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 20.99 19.0119.2920.9920.990.00.00.0 307.00
Celkem 4 závodníků

hod oštěpem 500g - Žákyně

(ne, 5.5.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 72 Markéta LiškováMarkéta Lišková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
04 15 31.90 28.3731.9029.1031.900.00.00.0 513.00
2 83 Michaela PlešákováMichaela Plešáková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 9 31.80 29.3831.3031.8031.800.00.00.0 511.00
3 63 Jitka MaršálkováJitka Maršálková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 3 28.87 26.8124.8428.8728.870.00.00.0 455.00
4 51 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
04 10 28.10 x28.10x28.100.00.00.0 441.00
5 68 Julie KovářováJulie Kovářová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 7 23.85 20.1519.9923.8523.850.00.00.0 361.00
6 84 Tereza HodinováTereza Hodinová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 14 20.90 17.2120.1320.9020.900.00.00.0 306.00
7 77 Aneta SkalákováAneta Skaláková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 11 20.32 12.67x20.3220.320.00.00.0 295.00
8 36 Zuzana JíšováZuzana Jíšová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 5 19.12 16.0019.12x19.120.00.00.0 273.00
9 86 Barbora PříhodováBarbora Příhodová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 2 18.60 17.21x18.6018.600.00.00.0 263.00
10 23 Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
05 6 18.04 11.5313.8518.0418.040.00.00.0 253.00
11 60 Simona VoráčkováSimona Voráčková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
04 8 17.05 14.0210.8117.0517.050.00.00.0 234.00
12 39 Bára KurzováBára Kurzová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 1 14.93 13.2114.0114.9314.930.00.00.0 195.00
13 90 Agáta KűmmelováAgáta Kűmmelová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 13 14.54 14.54xx14.540.00.00.0 188.00
14 4 Sára HryzákováSára Hryzáková
SK ŽirovniceSK Žirovnice
05 4 05.88 x03.9405.8805.880.00.00.0 34.00
Celkem 14 závodníků