Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KP ve vícebojích (starší žactvo - dospělí) - OPEN + vložené závody (víceboj ml. žactvo)

Nová Včelnice (4. - 5. 5. 2019)

skok daleký - Muži

(so, 4.5.2019 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 63 Vít MolvaVít Molva
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
95 3 6.42 -0.6 m/s 6.42  -0.6x6.41  -1.56.420.00.00.0 679.00
2 36 Lukáš AnděraLukáš Anděra
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
95 1 5.21 -0.2 m/s 5.21  -0.24.73  -0.54.40  -1.95.210.00.00.0 423.00
3 84 Matěj HrdinaMatěj Hrdina
NeregistrovanýNeregistrovaný
93 2 5.15 -1.2 m/s x5.05  -0.85.15  -1.25.150.00.00.0 411.00
4 77 Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
56 4 3.35 -3.7 m/s 3.03  -1.93.27  -0.13.35  -3.73.350.00.00.0 110.00
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Junioři

(so, 4.5.2019 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 60 Jan GročekJan Groček
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 2 5.91 -0.7 m/s 5.89  -1.15.91  -0.75.70  -0.25.910.00.00.0 567.00
2 83 Patrik BouškaPatrik Bouška
TJ Chyšky,z.s.TJ Chyšky,z.s.
01 1 5.18 -1.7 m/s 4.90  -1.25.18  -1.75.07  -2.65.180.00.00.0 417.00
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Dorostenci

(so, 4.5.2019 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 23 Štěpán PokornýŠtěpán Pokorný
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
02 9 6.40 -2.7 m/s 6.14  -0.66.09  -2.16.40  -2.76.400.00.00.0 675.00
2 68 Zbyněk ZemanZbyněk Zeman
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
03 10 6.00 -2.6 m/s 5.58  -1.46.00  -2.65.98  -1.96.000.00.00.0 587.00
3 39 Michal PokornýMichal Pokorný
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 8 5.68 -1.7 m/s 5.49  -1.2x5.68  -1.75.680.00.00.0 519.00
4 90 Tomáš NovýTomáš Nový
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 7 5.47 +0.0 m/s 5.47  +0.0x5.29  -3.15.470.00.00.0 475.00
5 51 David CzepiecDavid Czepiec
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
03 1 5.45 -0.7 m/s xx5.45  -0.75.450.00.00.0 471.00
6 Tomáš DřevikovskýTomáš Dřevikovský
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 2 5.42 -1.1 m/s 3.25  -1.25.42  -1.15.18  -0.95.420.00.00.0 465.00
7 72 Dominik GyselDominik Gysel
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 3 5.25 -2.0 m/s 5.25  -2.05.25  -1.45.24  -2.85.250.00.00.0 431.00
8 4 Jan KrizanJan Krizan
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 6 4.86 -2.0 m/s 4.86  -2.03.83  -0.94.79  -2.14.860.00.00.0 356.00
9 86 David HašekDavid Hašek
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 4 4.79 -0.7 m/s 4.79  -0.74.54  -2.24.36  -4.34.790.00.00.0 343.00
10 Filip HoloubekFilip Holoubek
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 5 4.66 -1.2 m/s 4.66  -1.24.44  -2.7-4.660.00.00.0 319.00
Celkem 10 závodníků

skok daleký - Žáci

(ne, 5.5.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 86 Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 4 6.00 +1.1 m/s 5.89  +3.36.00  +1.1x6.000.00.00.0 587.00
2 72 Vojtěch RodrVojtěch Rodr
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 3 5.42 +1.7 m/s 5.16  +1.25.30  +1.95.42  +1.75.420.00.00.0 465.00
3 51 Filip SvobodaFilip Svoboda
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
05 2 5.31 +2.0 m/s xx5.31  +2.05.310.00.00.0 443.00
4 68 Dominik NovotnýDominik Novotný
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 5 5.02 +0.9 m/s 5.02  +0.94.64  +1.24.58  +1.25.020.00.00.0 386.00
5 4 Šimon UrbánekŠimon Urbánek
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 1 4.95 +1.4 m/s 4.62  +0.5x4.95  +1.44.950.00.00.0 373.00
Celkem 5 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(so, 4.5.2019 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 67 Michal RadaMichal Rada
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 8 4.71 +0.2 m/s 4.71  +0.24.62  +0.74.35  +1.04.710.00.00.0 328.00
2 49 Jakub JandaJakub Janda
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 4 4.18 +0.3 m/s 4.18  +0.34.16  +0.04.10  +1.24.180.00.00.0 235.00
3 4 Jakub DohnalJakub Dohnal
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
07 1 4.05 +0.8 m/s x4.05  +0.83.84  +0.44.050.00.00.0 214.00
4 31 Matěj NovotnýMatěj Novotný
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
07 7 3.93 +0.0 m/s 3.82  +0.23.93  +0.03.83  +0.53.930.00.00.0 195.00
5 35 David ZýkaDavid Zýka
SK ŽirovniceSK Žirovnice
07 10 3.83 -1.1 m/s 3.31  +0.23.55  +0.63.83  -1.13.830.00.00.0 179.00
6 70 Matěj ŠívrMatěj Šívr
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
07 9 3.80 +0.0 m/s 3.80  +0.03.58  +0.83.78  -0.23.800.00.00.0 174.00
7 13 Šimon KořánekŠimon Kořánek
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
06 5 3.70 +1.2 m/s 3.13  +1.03.69  +0.73.70  +1.23.700.00.00.0 159.00
8 18 Štěpán FohlŠtěpán Fohl
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
07 2 3.41 -0.3 m/s 3.41  -0.33.16  +0.03.26  +0.13.410.00.00.0 118.00
9 29 Karel HemberaKarel Hembera
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
07 3 3.34 -0.2 m/s 3.18  -0.43.34  -0.22.86  +1.83.340.00.00.0 108.00
10 56 Petr NovákPetr Novák
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
07 6 3.29 +0.2 m/s 3.29  +0.23.00  +0.7x3.290.00.00.0 102.00
Celkem 10 závodníků

skok daleký - Ženy

(ne, 5.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
Dorota SkřivanováDorota Skřivanová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 1 DNS 0.0 0.00
Celkem 1 závodníků

skok daleký - Juniorky

(ne, 5.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 23 Kateřina ŽohováKateřina Žohová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
01 3 5.27 +1.5 m/s x5.21  +1.95.27  +1.55.270.00.00.0 634.00
2 51 Kristýna KoutnáKristýna Koutná
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
01 2 4.94 +1.7 m/s x4.94  +1.7x4.940.00.00.0 543.00
Nikola JežkováNikola Ježková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
01 1 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0 0.00
Celkem 3 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(ne, 5.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 39 Tereza BabickáTereza Babická
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 4 5.59 +1.2 m/s 5.59  +1.25.52  +0.85.37  +1.35.590.00.00.0 726.00
2 63 Karolína MáškováKarolína Mášková
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
03 2 5.21 +1.2 m/s 5.15  +3.35.21  +1.25.12  +0.05.210.00.00.0 617.00
3 86 Adéla PtáčníkováAdéla Ptáčníková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 1 5.10 +1.2 m/s 5.05  +2.14.80  +0.55.10  +1.25.100.00.00.0 587.00
4 60 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 3 4.91 +2.3 m/s 4.79 +1.0 m/s 4.81  +2.54.91  +2.34.79  +1.04.910.00.00.0 535.00
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Žákyně

(ne, 5.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 63 Jitka MaršálkováJitka Maršálková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 10 5.18 +1.8 m/s 4.74  +1.4x5.18  +1.85.180.00.00.0 609.00
2 51 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
04 12 4.94 +1.1 m/s 4.70  +0.1x4.94  +1.14.940.00.00.0 543.00
3 72 Markéta LiškováMarkéta Lišková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
04 9 4.85 +2.4 m/s 4.79 +1.1 m/s 4.59  +0.24.79  +1.14.85  +2.44.850.00.00.0 519.00
4 39 Bára KurzováBára Kurzová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 8 4.61 -0.5 m/s 4.61  -0.54.53  +1.9x4.610.00.00.0 456.00
5 83 Michaela PlešákováMichaela Plešáková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 11 4.53 +2.8 m/s 4.39 +1.5 m/s 4.39  +1.54.40  +3.84.53  +2.84.530.00.00.0 436.00
6 77 Aneta SkalákováAneta Skaláková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 14 4.53 +3.7 m/s 4.09 +1.5 m/s 4.09  +1.54.37  +5.04.53  +3.74.530.00.00.0 436.00
7 86 Barbora PříhodováBarbora Příhodová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 13 4.45 +1.8 m/s 4.45  +1.84.32  +3.94.29  +1.94.450.00.00.0 416.00
8 68 Julie KovářováJulie Kovářová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 5 4.42 +3.7 m/s 4.19  +2.24.42  +3.74.42  +2.64.420.00.00.0 408.00
9 36 Zuzana JíšováZuzana Jíšová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 4 4.32 +1.5 m/s 4.18  +0.84.28  +1.84.32  +1.54.320.00.00.0 384.00
10 90 Agáta KűmmelováAgáta Kűmmelová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 7 4.32 +3.9 m/s 3.99 +0.8 m/s 3.99  +0.84.32  +3.94.13  +3.04.320.00.00.0 384.00
11 84 Tereza HodinováTereza Hodinová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 2 4.04 +1.8 m/s 4.03  +1.63.93  +1.74.04  +1.84.040.00.00.0 317.00
12 60 Simona VoráčkováSimona Voráčková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
04 15 4.03 +1.3 m/s 4.03  +1.33.73  +2.73.98  +0.94.030.00.00.0 315.00
13 23 Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
05 6 3.70 +2.0 m/s 3.70  +2.03.33  +3.13.37  +1.73.700.00.00.0 242.00
14 4 Sára HryzákováSára Hryzáková
SK ŽirovniceSK Žirovnice
05 3 3.45 +2.0 m/s 3.36  +1.53.45  +2.03.42  +1.73.450.00.00.0 190.00
Tereza HánováTereza Hánová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
04 1 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0 0.00
Celkem 15 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(so, 4.5.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 99 Sofia VoldřichováSofia Voldřichová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 28 4.32 -0.6 m/s 4.08  -0.24.23  -1.64.32  -0.64.320.00.00.0 384.00
2 70 Nina RadováNina Radová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 19 4.26 -0.1 m/s 4.26  -0.14.09  -1.9x4.260.00.00.0 369.00
3 49 Barbora KubánkováBarbora Kubánková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 10 4.22 +0.7 m/s x4.22  +0.74.10  -0.24.220.00.00.0 359.00
4 13 Magdalena FrydrychováMagdalena Frydrychová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 3 4.21 +0.0 m/s 4.04  -0.14.21  +0.0x4.210.00.00.0 357.00
5 16 Nikola MusilováNikola Musilová
SK ŽirovniceSK Žirovnice
06 14 4.14 -0.5 m/s 4.08  +0.54.14  -0.5x4.140.00.00.0 340.00
6 67 Bára BorováBára Borová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
07 1 4.02 +0.5 m/s 4.02  +0.53.74  +0.03.48  -0.34.020.00.00.0 312.00
7 64 Eliška ZikmundováEliška Zikmundová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
06 30 3.99 -0.7 m/s 3.98  -0.33.55  -1.03.99  -0.73.990.00.00.0 306.00
8 18 Kateřina PeniaštekováKateřina Peniašteková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
07 17 3.85 -0.5 m/s 3.85  -0.5x3.44  -0.53.850.00.00.0 274.00
9 4 Lucie ChmátalováLucie Chmátalová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
07 6 3.84 +0.0 m/s x3.84  +0.03.46  -0.63.840.00.00.0 272.00
10 22 Tína StejskalováTína Stejskalová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 24 3.78 +0.2 m/s 3.78  +0.23.71  -1.93.77  -0.23.780.00.00.0 259.00
11 20 Lucie SlaninováLucie Slaninová
SK ŽirovniceSK Žirovnice
07 22 3.67 +0.7 m/s 3.67  +0.73.34  -1.93.52  -0.33.670.00.00.0 235.00
12 34 Veronika HejdováVeronika Hejdová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 5 3.61 -0.1 m/s 3.43  -0.33.57  +0.03.61  -0.13.610.00.00.0 223.00
13 83 Tereza ČápováTereza Čápová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
07 2 3.56 +0.0 m/s x3.56  +0.03.41  -0.13.560.00.00.0 212.00
14 76 Veronika TylováVeronika Tylová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 25 3.50 -0.3 m/s 3.24  -0.13.47  -1.53.50  -0.33.500.00.00.0 200.00
15 21 Karolína MičkováKarolína Mičková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
06 13 3.48 +0.5 m/s 3.48  +0.53.46  -0.33.43  -0.23.480.00.00.0 196.00
16 39 Kristýna KašparcováKristýna Kašparcová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
07 9 3.42 +0.7 m/s 2.40  +0.03.42  +0.7x3.420.00.00.0 184.00
17 36 Adéla GregorováAdéla Gregorová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
07 4 3.41 -0.7 m/s 3.41  -0.73.23  +0.02.43  -0.33.410.00.00.0 182.00
18 51 Viktorie VítováViktorie Vítová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
06 27 3.31 +0.7 m/s 2.92  -0.23.14  -2.23.31  +0.73.310.00.00.0 163.00
19 77 Daniela VeseláDaniela Veselá
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
07 26 3.31 -0.3 m/s 2.85  -0.33.08  -2.53.31  -0.33.310.00.00.0 163.00
20 32 Veronika ŘepováVeronika Řepová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
07 21 3.28 +0.1 m/s 3.28  +0.1x2.74  -0.73.280.00.00.0 157.00
21 19 Magdaléna ZdeňkováMagdaléna Zdeňková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
07 29 3.25 -0.7 m/s 3.21  -0.32.90  -0.83.25  -0.73.250.00.00.0 151.00
22 68 Andrea RypáčkováAndrea Rypáčková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
07 20 3.24 -1.5 m/s x3.24  -1.5x3.240.00.00.0 150.00
23 63 Eliška SlivkováEliška Slivková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
07 23 3.22 -0.3 m/s 3.01  +0.23.15  -1.13.22  -0.33.220.00.00.0 146.00
24 84 Markéta MácováMarkéta Mácová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
07 12 3.14 +0.0 m/s 3.14  +0.03.05  +0.02.87  -0.43.140.00.00.0 131.00
25 23 Kristýna NovotnáKristýna Novotná
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
07 16 3.07 -1.3 m/s 3.01  -0.33.07  -1.32.15  -0.63.070.00.00.0 119.00
26 60 Nikola JinochováNikola Jinochová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
07 8 3.06 +0.1 m/s 2.94  +0.13.06  +0.13.02  -0.23.060.00.00.0 117.00
27 86 Johana ProkešováJohana Prokešová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 18 2.96 -0.8 m/s 2.58  -1.72.96  -0.82.55  -0.32.960.00.00.0 100.00
90 Hana KubíkováHana Kubíková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
06 11 NM xxx0.00.00.00.0 0.00
72 Natálie NěmcováNatálie Němcová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
06 15 NM xxx0.00.00.00.0 0.00
Celkem 29 závodníků