Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KP ve vícebojích (starší žactvo - dospělí) - OPEN + vložené závody (víceboj ml. žactvo)

Nová Včelnice (4. - 5. 5. 2019)

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 4.5.2019 - 13:00) official Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 35 David ZýkaDavid Zýka 07 SK ŽirovniceSK Žirovnice 2 12.30 191.00
2 70 Matěj ŠívrMatěj Šívr 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 12.78 140.00
3 29 Karel HemberaKarel Hembera 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 13.24 98.00
4 18 Štěpán FohlŠtěpán Fohl 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 13.68 64.00
5 56 Petr NovákPetr Novák 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 13.73 61.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 4.5.2019 - 13:00) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 67 Michal RadaMichal Rada 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 10.14 515.00
2 49 Jakub JandaJakub Janda 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 10.20 504.00
3 4 Jakub DohnalJakub Dohnal 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 12.42 177.00
4 13 Šimon KořánekŠimon Kořánek 06 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 5 12.55 163.00
5 31 Matěj NovotnýMatěj Novotný 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 12.85 133.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 67 Michal RadaMichal Rada 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 10.14 515.00
2 49 Jakub JandaJakub Janda 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 10.20 504.00
3 35 David ZýkaDavid Zýka 07 SK ŽirovniceSK Žirovnice 2 12.30 191.00
4 4 Jakub DohnalJakub Dohnal 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 12.42 177.00
5 13 Šimon KořánekŠimon Kořánek 06 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 5 12.55 163.00
6 70 Matěj ŠívrMatěj Šívr 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 12.78 140.00
7 31 Matěj NovotnýMatěj Novotný 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 12.85 133.00
8 29 Karel HemberaKarel Hembera 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 13.24 98.00
9 18 Štěpán FohlŠtěpán Fohl 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 13.68 64.00
10 56 Petr NovákPetr Novák 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 13.73 61.00

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 4.5.2019 - 14:15) official Vítr: -3.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 70 Nina RadováNina Radová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 11.07 525.00
2 13 Magdalena FrydrychováMagdalena Frydrychová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 11.35 480.00
3 4 Lucie ChmátalováLucie Chmátalová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 11.39 474.00
4 99 Sofia VoldřichováSofia Voldřichová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 11.42 470.00
5 67 Bára BorováBára Borová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 11.90 398.00
6 76 Veronika TylováVeronika Tylová 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 6 12.09 371.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 4.5.2019 - 14:15) official Vítr: -3.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 18 Kateřina PeniaštekováKateřina Peniašteková 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 11.78 415.00
2 68 Andrea RypáčkováAndrea Rypáčková 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 12.19 357.00
3 51 Viktorie VítováViktorie Vítová 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1 12.76 283.00
4 63 Eliška SlivkováEliška Slivková 07 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 2 12.84 274.00
5 36 Adéla GregorováAdéla Gregorová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 12.89 268.00
6 84 Markéta MácováMarkéta Mácová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 12.95 261.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 4.5.2019 - 14:15) official Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 21 Karolína MičkováKarolína Mičková 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 12.00 384.00
2 34 Veronika HejdováVeronika Hejdová 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 12.04 378.00
3 83 Tereza ČápováTereza Čápová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 12.44 324.00
4 60 Nikola JinochováNikola Jinochová 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 14.98 72.00
90 Hana KubíkováHana Kubíková 06 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 DNF
72 Natálie NěmcováNatálie Němcová 06 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 4.5.2019 - 14:15) official Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 49 Barbora KubánkováBarbora Kubánková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 11.68 430.00
2 77 Daniela VeseláDaniela Veselá 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 12.02 381.00
3 20 Lucie SlaninováLucie Slaninová 07 SK ŽirovniceSK Žirovnice 5 12.57 307.00
4 19 Magdaléna ZdeňkováMagdaléna Zdeňková 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 13.85 164.00
5 39 Kristýna KašparcováKristýna Kašparcová 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 14.39 116.00
6 23 Kristýna NovotnáKristýna Novotná 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 15.09 65.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 4.5.2019 - 14:15) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 16 Nikola MusilováNikola Musilová 06 SK ŽirovniceSK Žirovnice 4 12.43 325.00
2 64 Eliška ZikmundováEliška Zikmundová 06 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 12.86 271.00
3 86 Johana ProkešováJohana Prokešová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 12.96 259.00
4 32 Veronika ŘepováVeronika Řepová 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 6 12.99 256.00
5 22 Tína StejskalováTína Stejskalová 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 13.55 194.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 70 Nina RadováNina Radová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 11.07 525.00
2 13 Magdalena FrydrychováMagdalena Frydrychová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 11.35 480.00
3 4 Lucie ChmátalováLucie Chmátalová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 11.39 474.00
4 99 Sofia VoldřichováSofia Voldřichová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 11.42 470.00
5 49 Barbora KubánkováBarbora Kubánková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 11.68 430.00
6 18 Kateřina PeniaštekováKateřina Peniašteková 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 11.78 415.00
7 67 Bára BorováBára Borová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 11.90 398.00
8 21 Karolína MičkováKarolína Mičková 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 12.00 384.00
9 77 Daniela VeseláDaniela Veselá 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 12.02 381.00
10 34 Veronika HejdováVeronika Hejdová 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 12.04 378.00
11 76 Veronika TylováVeronika Tylová 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 6 12.09 371.00
12 68 Andrea RypáčkováAndrea Rypáčková 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 12.19 357.00
13 16 Nikola MusilováNikola Musilová 06 SK ŽirovniceSK Žirovnice 4 12.43 325.00
14 83 Tereza ČápováTereza Čápová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 12.44 324.00
15 20 Lucie SlaninováLucie Slaninová 07 SK ŽirovniceSK Žirovnice 5 12.57 307.00
16 51 Viktorie VítováViktorie Vítová 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1 12.76 283.00
17 63 Eliška SlivkováEliška Slivková 07 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 2 12.84 274.00
18 64 Eliška ZikmundováEliška Zikmundová 06 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 12.86 271.00
19 36 Adéla GregorováAdéla Gregorová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 12.89 268.00
20 84 Markéta MácováMarkéta Mácová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 12.95 261.00
21 86 Johana ProkešováJohana Prokešová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 12.96 259.00
22 32 Veronika ŘepováVeronika Řepová 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 6 12.99 256.00
23 22 Tína StejskalováTína Stejskalová 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 13.55 194.00
24 19 Magdaléna ZdeňkováMagdaléna Zdeňková 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 13.85 164.00
25 39 Kristýna KašparcováKristýna Kašparcová 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 14.39 116.00
26 60 Nikola JinochováNikola Jinochová 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 14.98 72.00
27 23 Kristýna NovotnáKristýna Novotná 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 15.09 65.00
90 Hana KubíkováHana Kubíková 06 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 DNF
72 Natálie NěmcováNatálie Němcová 06 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 DNF