Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva

Nová Včelnice (15. 9. 2019)

hod diskem 2kg - Muži

(ne, 15.9.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan HubkaJan Hubka
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
97 15 35.46 x32.0233.9033.90x35.3835.46 11.00
2 Adam ZemanAdam Zeman
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
00 16 33.13 26.50xx26.5033.13x29.87 9.00
3 Petr SmíšekPetr Smíšek
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
99 14 26.26 22.7423.9521.3723.9526.26x22.14 8.00
4 Tomáš KukrálTomáš Kukrál
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
90 5 25.30 23.7021.71x23.7022.4424.6825.30 7.00
5 Michal RybákMichal Rybák
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
75 12 25.09 22.4725.09x25.09x21.5923.13 6.00
6 Pavel SuchýPavel Suchý
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
77 8 24.93 x23.1024.9324.93xx23.75 5.00
7 Karel DivišKarel Diviš
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
74 2 24.82 22.63x23.0623.0624.8222.85x 4.00
8 František LejtnarFrantišek Lejtnar
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
00 6 23.56 23.0422.4420.3723.0423.2023.56x 3.00
9 Pavel FleischmannPavel Fleischmann
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
63 3 22.97 x19.0222.9722.970.00.00.0 2.00
10 Rudolf BlažekRudolf Blažek
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
68 13 22.37 22.3222.0622.3722.370.00.00.0 1.00
11 Vlastislav PeckaVlastislav Pecka
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
52 10 17.97 15.6717.9716.2817.970.00.00.0
12 David BardaDavid Barda
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
01 1 17.83 xx17.8317.830.00.00.0
Michal VernarecMichal Vernarec
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
89 9 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Petr KovaříčekPetr Kovaříček
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
77 4 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Josef ChýnaJosef Chýna
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
90 11 NM xxx0.00.00.00.0
MS Štěpán PokornýŠtěpán Pokorný
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
02 7 20.14 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 16 závodníků