Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Halové víceboje SK Přerov

Olomouc (9. 3. 2019)

1000 m - Muži

(so, 9.3.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Aleš ŘíhošekAleš Říhošek 85 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 3:09.58 573.00
2 Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 6 5:29.29 0.00
Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 DNS
Matěj DluhošMatěj Dluhoš 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 DNS
Václav KlvaňaVáclav Klvaňa 98 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 DNS
Michal MaierMichal Maier 88 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 DNS
Celkem 6 závodníků

1000 m - Muži (Finále)

Finále (so, 9.3.2019) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Aleš ŘíhošekAleš Říhošek 85 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3:09.58 573.00
2 Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 5:29.29 0.00
Matěj DluhošMatěj Dluhoš 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... DNS
Václav KlvaňaVáclav Klvaňa 98 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... DNS
Michal MaierMichal Maier 88 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. DNS
Celkem 5 závodníků

1000 m - Junioři

(so, 9.3.2019) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin KadalaMartin Kadala 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3:23.95 449.00
2 Jonáš VáverkaJonáš Váverka 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3:28.00 416.00
Radim PlškoRadim Plško 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... DNS
Martin LudvaMartin Ludva 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... DNS
Filip AdámekFilip Adámek 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... DNS
Celkem 5 závodníků
(so, 9.3.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin KadalaMartin Kadala 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 3:23.95 449.00
2 Jonáš VáverkaJonáš Váverka 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 3:28.00 416.00
Adam BubíkAdam Bubík 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 DNS
Radim PlškoRadim Plško 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 DNS
Martin LudvaMartin Ludva 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 DNS
Filip AdámekFilip Adámek 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 DNS
Celkem 6 závodníků

1000 m - Dorostenci

Dorostenci 01 (so, 9.3.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Robin SloukaRobin Slouka 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 3:21.15 472.00
2 Oliver PungeOliver Punge 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 3:35.32 360.00
David SkřečekDavid Skřeček 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 DNS
Michal LudvaMichal Ludva 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 DNS
Adam BařinkaAdam Bařinka 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 DNS
Celkem 5 závodníků

1000 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 9.3.2019) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Robin SloukaRobin Slouka 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3:21.15 472.00
2 Oliver PungeOliver Punge 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3:35.32 360.00
David SkřečekDavid Skřeček 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... DNS
Michal LudvaMichal Ludva 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... DNS
Adam BařinkaAdam Bařinka 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... DNS
Celkem 5 závodníků

1000 m - Žáci

(so, 9.3.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vojtěch KarlíkVojtěch Karlík 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 3:48.99 266.00
2 Jan KadalaJan Kadala 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 4:16.50 116.00
Mikuláš TrojekMikuláš Trojek 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 DNS
Ondřej BudařOndřej Budař 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 DNS
Matouš LudvaMatouš Ludva 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 DNS
Celkem 5 závodníků

1000 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 9.3.2019) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vojtěch KarlíkVojtěch Karlík 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3:48.99 266.00
2 Jan KadalaJan Kadala 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4:16.50 116.00
Mikuláš TrojekMikuláš Trojek 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... DNS
Ondřej BudařOndřej Budař 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... DNS
Matouš LudvaMatouš Ludva 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... DNS
Celkem 5 závodníků