výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Domažlice, Kategorie III

Domažlice (7. 5. 2019)

60 m - Ml. žáci

Ml. žáci 01 (út, 7.5.2019 - 09:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel KlimešDaniel Klimeš 05 ZŠ MrákovZŠ Mrákov 4 07.8 548.00
2 Rostyslav ChykutRostyslav Chykut 05 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 3 07.9 520.00
3= Tomáš UlmanTomáš Ulman 06 Masarykova ZŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ Klenčí pod Če... 1 08.7 318.00
3= Quock NguyenQuock Nguyen 05 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 2 08.7 318.00
5 Ondřej ŘezáčekOndřej Řezáček 07 ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 5 09.2 214.00
Celkem 5 závodníků
Ml. žáci 02 (út, 7.5.2019 - 09:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= Václav WegschmiedVáclav Wegschmied 05 ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 5 08.9 274.00
1= Lukáš VáchalLukáš Váchal 06 Masarykova ZŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ Klenčí pod Če... 2 08.9 274.00
3 David PaidarDavid Paidar 07 ZŠ DOMAŽLICE, Komenského 17ZŠ DOMAŽLICE, Komenského 17 3 09.1 233.00
4 Jiří ZahrádkaJiří Zahrádka 06 ZŠ MrákovZŠ Mrákov 1 09.2 214.00
5 Roman SochůrekRoman Sochůrek 05 ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 4 09.5 161.00
Celkem 5 závodníků
Ml. žáci 03 (út, 7.5.2019 - 09:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam KadavýAdam Kadavý 05 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 3 07.9 520.00
2 Hoang Le NguyenHoang Le Nguyen 05 ZŠ DOMAŽLICE, Komenského 17ZŠ DOMAŽLICE, Komenského 17 4 08.3 413.00
3= Lukáš SazamaLukáš Sazama 06 Masarykova ZŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ Klenčí pod Če... 2 08.8 295.00
3= Phat Tran TuanPhat Tran Tuan 05 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 5 08.8 295.00
5 Pavel NejedlýPavel Nejedlý 06 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 09.6 145.00
Celkem 5 závodníků
Ml. žáci 04 (út, 7.5.2019 - 09:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub LucákJakub Lucák 05 Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč 4 08.8 295.00
2= Tomáš PlaněkTomáš Planěk 06 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 5 09.0 253.00
2= Ondřej PinkrOndřej Pinkr 06 ZŠ MrákovZŠ Mrákov 2 09.0 253.00
4 David GerberDavid Gerber 06 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 3 09.1 233.00
Celkem 4 závodníků
Ml. žáci 05 (út, 7.5.2019 - 09:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Benjamin BroschinskyBenjamin Broschinsky 05 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 3 08.4 388.00
2 Matyáš MlnaříkMatyáš Mlnařík 06 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 2 08.7 318.00
3 Michal MužíkMichal Mužík 05 Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč 5 09.1 233.00
4 Štěpán HolomojŠtěpán Holomoj 06 ZŠ DOMAŽLICE, Komenského 17ZŠ DOMAŽLICE, Komenského 17 4 09.5 161.00
Celkem 4 závodníků

60 m - Ml. žákyně

Ml. žákyně 01 (út, 7.5.2019 - 10:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela NyklesováDaniela Nyklesová 06 ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 2 09.3 435.00
2= Veronika BenešováVeronika Benešová 05 ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 3 09.6 369.00
2= Nela ŽigmundováNela Žigmundová 06 ZŠ MrákovZŠ Mrákov 5 09.6 369.00
4 Marie NersováMarie Nersová 07 Masarykova ZŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ Klenčí pod Če... 4 10.4 218.00
Celkem 4 závodníků
Ml. žákyně 02 (út, 7.5.2019 - 10:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vanessa KockováVanessa Kocková 05 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 3 08.8 556.00
2= Barbora ŠetlíkováBarbora Šetlíková 06 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 2 09.3 435.00
2= Nikola VáňováNikola Váňová 05 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 5 09.3 435.00
4 Nelly BrožováNelly Brožová 07 ZŠ Komenského 17, DomažliceZŠ Komenského 17, Domažlice 4 09.4 413.00
Celkem 4 závodníků
Ml. žákyně 03 (út, 7.5.2019 - 10:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie MaršíkováLucie Maršíková 05 ZŠ Komenského 17, DomažliceZŠ Komenského 17, Domažlice 2 08.7 582.00
2 Josefína HoralováJosefína Horalová 05 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 4 09.2 458.00
3 Anna LöffelmanováAnna Löffelmanová 06 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 3 09.4 413.00
4 Karolína NěmcováKarolína Němcová 06 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 5 10.1 270.00
Celkem 4 závodníků
Ml. žákyně 04 (út, 7.5.2019 - 10:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= Karolína HadravováKarolína Hadravová 06 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 5 09.3 435.00
1= Štěpánka BurešováŠtěpánka Burešová 07 ZŠ Komenského 17, DomažliceZŠ Komenského 17, Domažlice 2 09.3 435.00
3 Lucie BarnováLucie Barnová 06 ZŠ MrákovZŠ Mrákov 4 10.6 185.00
4 Anh Dang Phan Ngoc ThienAnh Dang Phan Ngoc Thien 06 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 3 13.2 0.00
Celkem 4 závodníků
Ml. žákyně 05 (út, 7.5.2019 - 10:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KohelováLucie Kohelová 06 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 2 08.7 582.00
2 Veronika RýdlováVeronika Rýdlová 06 Masarykova ZŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ Klenčí pod Če... 5 09.2 458.00
3= Eliška HojdováEliška Hojdová 05 ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 3 09.3 435.00
3= Daniela JansováDaniela Jansová 07 ZŠ MrákovZŠ Mrákov 4 09.3 435.00
Celkem 4 závodníků

600 m - Ml. žákyně

Ml. žákyně 01 (út, 7.5.2019 - 11:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Klára GlacováKlára Glacová 06 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 1:54.0 601.00
2 Barbora ŠetlíkováBarbora Šetlíková 06 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 1:55.1 583.00
3 Lucie KohelováLucie Kohelová 06 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 1:58.5 531.00
4 Františka MilfortováFrantiška Milfortová 06 ZŠ Komenského 17, DomažliceZŠ Komenského 17, Domažlice 2:01.8 483.00
5 Šárka JeždíkováŠárka Ježdíková 05 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 2:05.1 436.00
6 Markéta HojdováMarkéta Hojdová 07 ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 2:07.8 400.00
7 Daniela JohánkováDaniela Johánková 07 ZŠ MrákovZŠ Mrákov 2:11.1 358.00
8 Lucie JahnováLucie Jahnová 06 ZŠ Komenského 17, DomažliceZŠ Komenského 17, Domažlice 2:12.6 339.00
9 Magdalena MärzováMagdalena Märzová 05 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 2:19.0 265.00
10 Simona KulenováSimona Kulenová 07 Masarykova ZŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ Klenčí pod Če... 2:23.2 222.00
Celkem 10 závodníků
Ml. žákyně 02 (út, 7.5.2019 - 11:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Karolína HadravováKarolína Hadravová 06 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 2:02.6 471.00
2 Karolína VokáčováKarolína Vokáčová 06 ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 2:07.4 405.00
3 Daniela JansováDaniela Jansová 07 ZŠ MrákovZŠ Mrákov 2:10.9 360.00
4 Lucie SchirováLucie Schirová 06 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 2:12.8 337.00
5 Nikola StrnadováNikola Strnadová 06 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 2:13.4 329.00
6 Karina SoukupováKarina Soukupová 07 ZŠ Komenského 17, DomažliceZŠ Komenského 17, Domažlice 2:15.7 302.00
7 Daniela NyklesováDaniela Nyklesová 06 ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 2:17.5 282.00
8 Amálie FarbarováAmálie Farbarová 06 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 2:22.7 227.00
9 Barbora GallyBarbora Gally 07 Masarykova ZŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ Klenčí pod Če... 2:33.3 132.00
Celkem 9 závodníků

1000 m - Ml. žáci

Ml. žáci 01 (út, 7.5.2019 - 10:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub MacánJakub Macán 05 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 5 3:18.0 499.00
2 Miroslav MultrusMiroslav Multrus 05 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 6 3:27.2 423.00
3= Ondřej ŘezáčekOndřej Řezáček 07 ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 8 3:27.9 417.00
3= Daniel KlimešDaniel Klimeš 05 ZŠ MrákovZŠ Mrákov 4 3:27.9 417.00
5 Myroslav ChykirovMyroslav Chykirov 05 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 2 3:35.1 362.00
6 Jindřich KadlecJindřich Kadlec 05 ZŠ MrákovZŠ Mrákov 3 3:37.7 343.00
7 Phat Tran TuanPhat Tran Tuan 05 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 11 3:51.6 249.00
8 Pavel SlačíkPavel Slačík 07 ZŠ DOMAŽLICE, Komenského 17ZŠ DOMAŽLICE, Komenského 17 9 3:57.2 215.00
9 William SteinbergerWilliam Steinberger 05 Masarykova ZŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ Klenčí pod Če... 10 4:02.9 183.00
10 Václav GmutterVáclav Gmutter 05 Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč 1 4:29.9 64.00
Celkem 10 závodníků
Ml. žáci 02 (út, 7.5.2019 - 10:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petr VolfíkPetr Volfík 06 Masarykova ZŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ Klenčí pod Če... 10 3:18.5 494.00
2 Martin PetrášMartin Petráš 05 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 8 3:19.9 482.00
3 Zbyněk PaidarZbyněk Paidar 06 ZŠ DOMAŽLICE, Komenského 17ZŠ DOMAŽLICE, Komenského 17 7 3:21.8 467.00
4 Jakub LucákJakub Lucák 05 Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč 4 3:25.3 438.00
5 Šimon VondrašŠimon Vondraš 06 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 11 3:40.9 320.00
6 Jaroslav VogeltanzJaroslav Vogeltanz 07 ZŠ MrákovZŠ Mrákov 9 3:42.4 310.00
7 David PaidarDavid Paidar 07 ZŠ DOMAŽLICE, Komenského 17ZŠ DOMAŽLICE, Komenského 17 6 3:44.3 297.00
8 Manh NguyenManh Nguyen 06 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 5 3:49.0 266.00
9 Robert BaumannRobert Baumann 06 ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 1 3:51.7 248.00
10 David GerberDavid Gerber 06 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 3 3:56.8 218.00
11 Tomáš DurdíkTomáš Durdík 05 ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 2 4:03.0 183.00
Celkem 11 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci

Ml. žáci 01 (út, 7.5.2019 - 12:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Chykut, Macán, Broschinsky, Kadavý Chykut, Macán, Broschinsky, Kadavý ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 1 31.8 450.00
2 Klimeš, Klimeš, Pinkr, Szabó Klimeš, Klimeš, Pinkr, Szabó ZŠ MrákovZŠ Mrákov 2 32.7 391.00
3 Rada, Lucák, Mužík, Duchoň Rada, Lucák, Mužík, Duchoň Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč 4 35.5 233.00
4 Ulman, Volfík, Váchal, Sazama Ulman, Volfík, Váchal, Sazama Masarykova ZŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ Klenčí pod Če... 5 36.0 209.00
5 Nguyen, Berka, Široký, Straka Nguyen, Berka, Široký, Straka Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 3 36.4 191.00
Celkem 5 závodníků
Ml. žáci 02 (út, 7.5.2019 - 12:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hlaváč, Šťastný, Petráš, Multrus Hlaváč, Šťastný, Petráš, Multrus ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 1 34.2 302.00
2 Slačík, Hrbáček, Kubal, Paidar Slačík, Hrbáček, Kubal, Paidar ZŠ DOMAŽLICE, Komenského 17 AZŠ DOMAŽLICE, Komenského 17 A 3 34.5 286.00
3 Wegschmied, Konopík, Jareš, Durdík Wegschmied, Konopík, Jareš, Durdík ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 4 35.5 233.00
4 Zahrádka, Kadlec, Rada, Klas Zahrádka, Kadlec, Rada, Klas ZŠ MrákovZŠ Mrákov 5 36.7 177.00
5 Chykirov, Planěk, Nguyen, Nový Chykirov, Planěk, Nguyen, Nový Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 2 38.4 109.00
Celkem 5 závodníků
Ml. žáci 03 (út, 7.5.2019 - 12:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kohel, Holomoj, Le Nguyen, Paidar Kohel, Holomoj, Le Nguyen, Paidar ZŠ DOMAŽLICE, Komenského 17 BZŠ DOMAŽLICE, Komenského 17 B 2 36.3 195.00
2 Cook, Gerber, Mlnařík, Tran Tuan Cook, Gerber, Mlnařík, Tran Tuan Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 1 36.9 168.00
3 Svojanovský, Řezáček, Baumann, Skovajsa Svojanovský, Řezáček, Baumann, Skovajsa ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 4 37.3 152.00
Celkem 3 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně

Ml. žákyně 01 (út, 7.5.2019 - 12:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dang Phan Ngoc Thien, Kocková, Löffelmanová, Ježdíková Dang Phan Ngoc Thien, Kocková, Löffelmanová, Ježdíková Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 1 35.6 480.00
2 Argmanová, Hadravová, Trinerová, Šetlíková Argmanová, Hadravová, Trinerová, Šetlíková ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 2 36.6 421.00
3 Váňová, Kováčová, Husníková, Horalová Váňová, Kováčová, Husníková, Horalová Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 4 37.9 350.00
4 Benešová, Nyklesová, Hojdová, Vokáčová Benešová, Nyklesová, Hojdová, Vokáčová ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 3 38.0 345.00
Celkem 4 závodníků
Ml. žákyně 02 (út, 7.5.2019 - 12:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Brožová, Martínková, Burešová, Maršíková Brožová, Martínková, Burešová, Maršíková ZŠ Komenského 17, Domažlice AZŠ Komenského 17, Domažlice A 1 36.2 444.00
2 Sýkorová, Němcová, Glacová, Seberová Sýkorová, Němcová, Glacová, Seberová ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 4 38.6 314.00
3 Jansová, Johánková, Kabourková, Žigmundová Jansová, Johánková, Kabourková, Žigmundová ZŠ MrákovZŠ Mrákov 2 39.1 289.00
4 Kohelová, Silovská, Novosadová, Schirová Kohelová, Silovská, Novosadová, Schirová Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 3 39.4 275.00
Celkem 4 závodníků
Ml. žákyně 03 (út, 7.5.2019 - 12:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hojdová, Koczaiová, Gadlinová, Čiháková Hojdová, Koczaiová, Gadlinová, Čiháková ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 1 38.5 319.00
2 Märzová, Kroová, Cook, Maříková Märzová, Kroová, Cook, Maříková Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 2 38.8 304.00
3 Rýdlová, Kulenová, Gally, Nersová Rýdlová, Kulenová, Gally, Nersová Masarykova ZŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ Klenčí pod Če... 3 39.2 285.00
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(út, 7.5.2019 - 10:30) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Radek KlimešRadek Klimeš
ZŠ MrákovZŠ Mrákov
05 1.54 419.00
2= David RadaDavid Rada
Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč
19 1.42 331.00
2= Daniel StrakaDaniel Straka
Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D...
05 1.42 331.00
2= Marek HlaváčMarek Hlaváč
ZŠ HolýšovZŠ Holýšov
05 1.42 331.00
2= Rostislav DuchoňRostislav Duchoň
Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč
06 1.42 331.00
6= Jan ŠťastnýJan Šťastný
ZŠ HolýšovZŠ Holýšov
06 1.34 276.00
6= Adam SkovajsaAdam Skovajsa
ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn
05 1.34 276.00
6= Martin ŠirokýMartin Široký
Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D...
05 1.34 276.00
6= Jakub MacánJakub Macán
ZŠ HolýšovZŠ Holýšov
05 1.34 276.00
10= Jakub NovýJakub Nový
Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D...
06 1.30 250.00
10= Jaroslav KohelJaroslav Kohel
ZŠ DOMAŽLICE, Komenského 17ZŠ DOMAŽLICE, Komenského 17
06 1.30 250.00
10= Jan HaladaJan Halada
ZŠ MrákovZŠ Mrákov
06 1.30 250.00
10= Filip ZáhořFilip Záhoř
Masarykova ZŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ Klenčí pod Če...
06 1.30 250.00
10= Lukáš VáchalLukáš Váchal
Masarykova ZŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ Klenčí pod Če...
06 1.30 250.00
15= Václav WegschmiedVáclav Wegschmied
ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn
05 1.26 225.00
15= Václav KubalVáclav Kubal
ZŠ DOMAŽLICE, Komenského 17ZŠ DOMAŽLICE, Komenského 17
06 1.26 225.00
17 Hoang Le NguyenHoang Le Nguyen
ZŠ DOMAŽLICE, Komenského 17ZŠ DOMAŽLICE, Komenského 17
05 1.22 200.00
18= František ŠkultétyFrantišek Škultéty
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
07 1.18 176.00
18= Václav GmutterVáclav Gmutter
Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč
05 1.18 176.00
20= Ondřej ŠiplaOndřej Šipla
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
06 1.14 153.00
20= Matěj SvojanovskýMatěj Svojanovský
ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn
06 1.14 153.00
20= Pavel VondrašPavel Vondraš
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
07 1.14 153.00
23 Vojtěch RadaVojtěch Rada
ZŠ MrákovZŠ Mrákov
06 1.10 131.00
Celkem 23 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(út, 7.5.2019 - 09:30) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Darja TrinerováDarja Trinerová
ZŠ HolýšovZŠ Holýšov
05 1.36 470.00
2 Adéla MartínkováAdéla Martínková
ZŠ Komenského 17, DomažliceZŠ Komenského 17, Domažlice
05 1.32 429.00
3= Karolína VokáčováKarolína Vokáčová
ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn
06 1.24 350.00
3= Veronika ArgmanováVeronika Argmanová
ZŠ HolýšovZŠ Holýšov
06 1.24 350.00
5= Anna Marie CookAnna Marie Cook
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
05 1.20 312.00
5= Barbora PetrůjováBarbora Petrůjová
ZŠ Komenského 17, DomažliceZŠ Komenského 17, Domažlice
05 1.20 312.00
5= Šárka KonopováŠárka Konopová
ZŠ Komenského 17, DomažliceZŠ Komenského 17, Domažlice
07 1.20 312.00
8 Klára MaříkováKlára Maříková
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
06 1.16 275.00
9= Markéta HojdováMarkéta Hojdová
ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn
07 1.12 239.00
9= Lucie MertováLucie Mertová
Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D...
07 1.12 239.00
9= Simona NovosadováSimona Novosadová
Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D...
07 1.12 239.00
9= Štěpánka KroováŠtěpánka Kroová
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
05 1.12 239.00
13= Eliška HojdováEliška Hojdová
ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn
05 1.08 205.00
13= Zuzana HusníkováZuzana Husníková
Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D...
06 1.08 205.00
15= Marie SýkorováMarie Sýkorová
ZŠ HolýšovZŠ Holýšov
06 1.04 172.00
15= Stela KabourkováStela Kabourková
ZŠ MrákovZŠ Mrákov
07 1.04 172.00
17 Daniela JohánkováDaniela Johánková
ZŠ MrákovZŠ Mrákov
07 0.90 71.00
Celkem 17 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(út, 7.5.2019 - 09:30) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Rostislav SzabóRostislav Szabó
ZŠ MrákovZŠ Mrákov
06 5.05 0.0 392.00
2 Myroslav ChykirovMyroslav Chykirov
Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D...
05 4.77 0.0 339.00
3 Miroslav MultrusMiroslav Multrus
ZŠ HolýšovZŠ Holýšov
05 4.66 0.0 319.00
4 Manh NguyenManh Nguyen
Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D...
06 4.47 0.0 285.00
5 Adam KadavýAdam Kadavý
ZŠ HolýšovZŠ Holýšov
05 4.44 0.0 280.00
6 Ondřej PinkrOndřej Pinkr
ZŠ MrákovZŠ Mrákov
06 4.32 0.0 259.00
7 Jaroslav KohelJaroslav Kohel
ZŠ DOMAŽLICE, Komenského 17ZŠ DOMAŽLICE, Komenského 17
06 4.31 0.0 257.00
8 Rostislav DuchoňRostislav Duchoň
Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč
06 4.29 0.0 254.00
9 Filip ZáhořFilip Záhoř
Masarykova ZŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ Klenčí pod Če...
06 4.14 0.0 229.00
10 Marek HlaváčMarek Hlaváč
ZŠ HolýšovZŠ Holýšov
05 4.13 0.0 227.00
11 Jindřich KadlecJindřich Kadlec
ZŠ MrákovZŠ Mrákov
05 4.10 0.0 222.00
12 Matyáš MlnaříkMatyáš Mlnařík
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
06 4.02 0.0 209.00
13= Michal MužíkMichal Mužík
Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč
05 4.00 0.0 206.00
13= Jan JarešJan Jareš
ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn
05 4.00 0.0 206.00
15 Tomáš UlmanTomáš Ulman
Masarykova ZŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ Klenčí pod Če...
06 3.93 0.0 195.00
16 František ŠkultétyFrantišek Škultéty
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
07 3.85 0.0 182.00
17= Jan RudlofJan Rudlof
Masarykova ZŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ Klenčí pod Če...
06 3.78 0.0 171.00
17= Václav KubalVáclav Kubal
ZŠ DOMAŽLICE, Komenského 17ZŠ DOMAŽLICE, Komenského 17
06 3.78 0.0 171.00
19 Šimon VondrašŠimon Vondraš
Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D...
06 3.74 0.0 165.00
20= Petr VolfíkPetr Volfík
Masarykova ZŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ Klenčí pod Če...
06 3.67 0.0 155.00
20= Tomáš KonopíkTomáš Konopík
ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn
05 3.67 0.0 155.00
20= Adrian HrbáčekAdrian Hrbáček
ZŠ DOMAŽLICE, Komenského 17ZŠ DOMAŽLICE, Komenského 17
05 3.67 0.0 155.00
20= Roman SochůrekRoman Sochůrek
ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn
05 3.67 0.0 155.00
24 Daniel Robert CookDaniel Robert Cook
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
07 3.54 0.0 136.00
25 Patrik NavrátilPatrik Navrátil
Masarykova ZŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ Klenčí pod Če...
07 2.68 0.0 32.00
Celkem 25 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(út, 7.5.2019 - 10:30) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie MaršíkováLucie Maršíková
ZŠ Komenského 17, DomažliceZŠ Komenského 17, Domažlice
05 4.03 0.0 315.00
2 Vanessa KockováVanessa Kocková
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
05 3.95 0.0 296.00
3 Veronika BenešováVeronika Benešová
ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn
05 3.93 0.0 292.00
4 Lucie SchirováLucie Schirová
Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D...
06 3.84 0.0 272.00
5 Nikola VáňováNikola Váňová
Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D...
05 3.82 0.0 267.00
6 Kristina GadlinováKristina Gadlinová
ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn
07 3.75 0.0 252.00
7 Eva MikulicováEva Mikulicová
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
06 3.63 0.0 227.00
8 Klára GlacováKlára Glacová
ZŠ HolýšovZŠ Holýšov
06 3.54 0.0 208.00
9= Štěpánka BurešováŠtěpánka Burešová
ZŠ Komenského 17, DomažliceZŠ Komenského 17, Domažlice
07 3.52 0.0 204.00
9= Stela KabourkováStela Kabourková
ZŠ MrákovZŠ Mrákov
07 3.52 0.0 204.00
11 Michala SeberováMichala Seberová
ZŠ HolýšovZŠ Holýšov
05 3.50 0.0 200.00
12= Nelly BrožováNelly Brožová
ZŠ Komenského 17, DomažliceZŠ Komenského 17, Domažlice
07 3.45 0.0 190.00
12= Eliška KováčováEliška Kováčová
Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D...
05 3.45 0.0 190.00
14 Veronika ArgmanováVeronika Argmanová
ZŠ HolýšovZŠ Holýšov
06 3.44 0.0 188.00
15 Lucie KoczaiováLucie Koczaiová
ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn
05 3.30 0.0 161.00
16 Tereza JarinováTereza Jarinová
ZŠ MrákovZŠ Mrákov
06 3.17 0.0 137.00
Anh Dang Phan Ngoc ThienAnh Dang Phan Ngoc Thien
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
06 DNS 0.0 0.00
Barbora GallyBarbora Gally
Masarykova ZŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ Klenčí pod Če...
07 DNF 0.0 0.00
Simona KulenováSimona Kulenová
Masarykova ZŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ Klenčí pod Če...
07 DNF 0.0 0.00
Celkem 19 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(út, 7.5.2019 - 10:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Rostislav SzabóRostislav Szabó
ZŠ MrákovZŠ Mrákov
06 21 59.50 0.0 389.00
2 Tomáš KonopíkTomáš Konopík
ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn
05 10 55.00 0.0 350.00
3 Lukáš SazamaLukáš Sazama
Masarykova ZŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ Klenčí pod Če...
06 17 49.00 0.0 299.00
4 Daniel GaidošDaniel Gaidoš
Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč
05 4 48.00 0.0 291.00
5= Benjamin BroschinskyBenjamin Broschinsky
ZŠ HolýšovZŠ Holýšov
05 1 46.50 0.0 278.00
5= Daniel StrakaDaniel Straka
Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D...
05 20 46.50 0.0 278.00
7 Matouš KasabovMatouš Kasabov
ZŠ HolýšovZŠ Holýšov
05 9 46.00 0.0 274.00
8= Rostyslav ChykutRostyslav Chykut
ZŠ HolýšovZŠ Holýšov
05 6 45.50 0.0 270.00
8= Martin ŠirokýMartin Široký
Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D...
05 23 45.50 0.0 270.00
8= David RadaDavid Rada
Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč
05 14 45.50 0.0 270.00
8= Jan JarešJan Jareš
ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn
05 7 45.50 0.0 270.00
12 Zbyněk PaidarZbyněk Paidar
ZŠ DOMAŽLICE, Komenského 17ZŠ DOMAŽLICE, Komenského 17
06 13 45.00 0.0 266.00
13 Pavel SlačíkPavel Slačík
ZŠ DOMAŽLICE, Komenského 17ZŠ DOMAŽLICE, Komenského 17
07 18 44.00 0.0 257.00
14 Ondřej ŠiplaOndřej Šipla
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
06 22 43.00 0.0 249.00
15 Daniel Robert CookDaniel Robert Cook
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
07 2 41.50 0.0 237.00
16 Adrian HrbáčekAdrian Hrbáček
ZŠ DOMAŽLICE, Komenského 17ZŠ DOMAŽLICE, Komenského 17
05 5 39.50 0.0 220.00
17= Vojtěch RadaVojtěch Rada
ZŠ MrákovZŠ Mrákov
06 15 38.00 0.0 208.00
17= Jakub KrištofJakub Krištof
Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč
06 11 38.00 0.0 208.00
17= Patrik NavrátilPatrik Navrátil
Masarykova ZŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ Klenčí pod Če...
07 12 38.00 0.0 208.00
17= Jan RudlofJan Rudlof
Masarykova ZŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ Klenčí pod Če...
06 16 38.00 0.0 208.00
21= Denis KabourekDenis Kabourek
ZŠ MrákovZŠ Mrákov
07 8 35.00 0.0 183.00
21= William SteinbergerWilliam Steinberger
Masarykova ZŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ Klenčí pod Če...
05 19 35.00 0.0 183.00
21= Tomáš DurdíkTomáš Durdík
ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn
05 3 35.00 0.0 183.00
24 Pavel VondrašPavel Vondraš
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
07 24 25.00 0.0 104.00
Celkem 24 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žáci (průběžný výsledek)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Daniel KlimešDaniel Klimeš 05 ZŠ MrákovZŠ Mrákov 1356
2 Rostyslav ChykutRostyslav Chykut 05 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 0970
3 Adam KadavýAdam Kadavý 05 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 0800
4 Rostislav SzabóRostislav Szabó 06 ZŠ MrákovZŠ Mrákov 0781
5 Jakub LucákJakub Lucák 05 Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč 0733
6 Zbyněk PaidarZbyněk Paidar 06 ZŠ DOMAŽLICE, Komenského 17 AZŠ DOMAŽLICE, Komenského 17 A 0733
7 Václav WegschmiedVáclav Wegschmied 05 ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 0732
8 Tomáš UlmanTomáš Ulman 06 Masarykova ZŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ Klenčí pod Če... 0722
9 Jaroslav KohelJaroslav Kohel 06 ZŠ DOMAŽLICE, Komenského 17 BZŠ DOMAŽLICE, Komenského 17 B 0702
10 Myroslav ChykirovMyroslav Chykirov 05 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 0701
11 Ondřej ŘezáčekOndřej Řezáček 07 ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 0631
12 Daniel StrakaDaniel Straka 05 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 0609
13 Lukáš SazamaLukáš Sazama 06 Masarykova ZŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ Klenčí pod Če... 0594
14 Rostislav DuchoňRostislav Duchoň 06 Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč 0585
15 Martin ŠirokýMartin Široký 05 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 0546
16 Phat Tran TuanPhat Tran Tuan 05 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 0544
17 Pavel SlačíkPavel Slačík 07 ZŠ DOMAŽLICE, Komenského 17 AZŠ DOMAŽLICE, Komenského 17 A 0543
18 David PaidarDavid Paidar 07 ZŠ DOMAŽLICE, Komenského 17 BZŠ DOMAŽLICE, Komenského 17 B 0530
19 Matyáš MlnaříkMatyáš Mlnařík 06 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 0527
20 Ondřej PinkrOndřej Pinkr 06 ZŠ MrákovZŠ Mrákov 0512
21 Tomáš KonopíkTomáš Konopík 05 ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 0505
22 David RadaDavid Rada 05 Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč 0503
23 Jakub MacánJakub Macán 05 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 0499
24 Petr VolfíkPetr Volfík 06 Masarykova ZŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ Klenčí pod Če... 0494
25 Martin PetrášMartin Petráš 05 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 0482
26 Filip ZáhořFilip Záhoř 06 Masarykova ZŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ Klenčí pod Če... 0479
27 Jan JarešJan Jareš 05 ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 0476
28 Michal MužíkMichal Mužík 05 Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč 0439
29 Radek KlimešRadek Klimeš 05 ZŠ MrákovZŠ Mrákov 0419
30 Hoang Le NguyenHoang Le Nguyen 05 ZŠ DOMAŽLICE, Komenského 17 BZŠ DOMAŽLICE, Komenského 17 B 0413
31 Daniel Robert CookDaniel Robert Cook 07 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 0405
32 Ondřej ŠiplaOndřej Šipla 06 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 0402
33 Václav KubalVáclav Kubal 06 ZŠ DOMAŽLICE, Komenského 17ZŠ DOMAŽLICE, Komenského 17 0396
34 František ŠkultétyFrantišek Škultéty 07 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 0358
35 Jindřich KadlecJindřich Kadlec 05 ZŠ MrákovZŠ Mrákov 0343
36= Marek HlaváčMarek Hlaváč 05 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 0331
36= David RadaDavid Rada 19 Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč 0331
38 Šimon VondrašŠimon Vondraš 06 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 0320
39 Miroslav MultrusMiroslav Multrus 05 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 0319
40 Quock NguyenQuock Nguyen 05 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 0318
41 Daniel GaidošDaniel Gaidoš 05 Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč 0291
42 Manh NguyenManh Nguyen 06 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 0285
43 Benjamin BroschinskyBenjamin Broschinsky 05 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 0278
44= Adam SkovajsaAdam Skovajsa 05 ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 0276
44= Jan ŠťastnýJan Šťastný 06 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 0276
46 Matouš KasabovMatouš Kasabov 05 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 0274
47 Tomáš PlaněkTomáš Planěk 06 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 0253
48= Lukáš VáchalLukáš Váchal 06 Masarykova ZŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ Klenčí pod Če... 0250
48= Jan HaladaJan Halada 06 ZŠ MrákovZŠ Mrákov 0250
50 Robert BaumannRobert Baumann 06 ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 0248
51 David GerberDavid Gerber 06 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 0218
52= Vojtěch RadaVojtěch Rada 06 ZŠ MrákovZŠ Mrákov 0208
52= Patrik NavrátilPatrik Navrátil 07 Masarykova ZŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ Klenčí pod Če... 0208
54 Manh NguyenManh Nguyen 06 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 0191
55 William SteinbergerWilliam Steinberger 05 Masarykova ZŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ Klenčí pod Če... 0183
56 Václav GmutterVáclav Gmutter 05 Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč 0064
57= Jiří ZahrádkaJiří Zahrádka 06 ZŠ MrákovZŠ Mrákov 0000
57= Matyáš KlasMatyáš Klas 06 ZŠ MrákovZŠ Mrákov 0000
57= Štěpán HolomojŠtěpán Holomoj 06 ZŠ DOMAŽLICE, Komenského 17 BZŠ DOMAŽLICE, Komenského 17 B 0000
57= Adrian HrbáčekAdrian Hrbáček 05 ZŠ DOMAŽLICE, Komenského 17 AZŠ DOMAŽLICE, Komenského 17 A 0000
57= Jiří CíslerJiří Císler 05 ZŠ DOMAŽLICE, Komenského 17 AZŠ DOMAŽLICE, Komenského 17 A 0000
57= Tomáš DurdíkTomáš Durdík 05 ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 0000
57= Šimon BerkaŠimon Berka 06 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 0000
57= Matěj SvojanovskýMatěj Svojanovský 06 ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 0000
57= Mužík, Gmutter Krištof, GaidošMužík, Gmutter Krištof, Gaidoš 06 Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč 0000
57= Lucák, Duchoň Rada, Slach,Lucák, Duchoň Rada, Slach, 05 Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč 0000
57= Denis KabourekDenis Kabourek 07 ZŠ MrákovZŠ Mrákov 0000
57= Jan RudlofJan Rudlof 06 Masarykova ZŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ Klenčí pod Če... 0000
57= Jakub KrištofJakub Krištof 06 Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč 0000
57= Jakub NovýJakub Nový 06 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 0000
57= Jaroslav VogeltanzJaroslav Vogeltanz 07 ZŠ MrákovZŠ Mrákov 0000
57= Roman SochůrekRoman Sochůrek 05 ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 0000
57= Patrik SlachPatrik Slach 06 Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč 0000
57= Pavel NejedlýPavel Nejedlý 06 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 0000
57= Pavel VondrašPavel Vondraš 07 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 0000
Celkem 75 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žákyně (průběžný výsledek)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Lucie KohelováLucie Kohelová 06 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 1113
2 Daniela JansováDaniela Jansová 07 ZŠ MrákovZŠ Mrákov 1084
3 Barbora ŠetlíkováBarbora Šetlíková 06 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 1018
4 Veronika RýdlováVeronika Rýdlová 06 Masarykova ZŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ Klenčí pod Če... 0949
5 Lucie MaršíkováLucie Maršíková 05 ZŠ Komenského 17, DomažliceZŠ Komenského 17, Domažlice 0897
6 Vanessa KockováVanessa Kocková 05 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 0852
7 Klára GlacováKlára Glacová 06 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 0809
8 Josefína HoralováJosefína Horalová 05 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 0795
9 Nela ŽigmundováNela Žigmundová 06 ZŠ MrákovZŠ Mrákov 0786
10 Veronika ArgmanováVeronika Argmanová 06 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 0771
11 Adéla MartínkováAdéla Martínková 05 ZŠ Komenského 17, DomažliceZŠ Komenského 17, Domažlice 0760
12 Karolína VokáčováKarolína Vokáčová 06 ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 0755
13 Šárka JeždíkováŠárka Ježdíková 05 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 0749
14 Darja TrinerováDarja Trinerová 05 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 0699
15 Štěpánka BurešováŠtěpánka Burešová 07 ZŠ Komenského 17, DomažliceZŠ Komenského 17, Domažlice 0639
16 Markéta HojdováMarkéta Hojdová 07 ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 0639
17 Veronika BenešováVeronika Benešová 05 ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 0637
18 Nikola VáňováNikola Váňová 05 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 0617
19 Barbora PetrůjováBarbora Petrůjová 05 ZŠ Komenského 17, DomažliceZŠ Komenského 17, Domažlice 0613
20 Lucie SchirováLucie Schirová 06 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 0609
21 Kristina GadlinováKristina Gadlinová 07 ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 0583
22 Františka MilfortováFrantiška Milfortová 06 ZŠ Komenského 17, Domažlice BZŠ Komenského 17, Domažlice B 0483
23 Anh Dang Phan Ngoc ThienAnh Dang Phan Ngoc Thien 06 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 0480
24 Nelly BrožováNelly Brožová 07 ZŠ Komenského 17, DomažliceZŠ Komenského 17, Domažlice 0444
25= Eliška HojdováEliška Hojdová 05 ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 0435
25= Karolína HadravováKarolína Hadravová 06 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 0435
25= Daniela NyklesováDaniela Nyklesová 06 ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 0435
28 Daniela JohánkováDaniela Johánková 07 ZŠ MrákovZŠ Mrákov 0429
29 Anna LöffelmanováAnna Löffelmanová 06 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 0413
30 Stela KabourkováStela Kabourková 07 ZŠ MrákovZŠ Mrákov 0376
31= Veronika VoseckáVeronika Vosecká 06 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 0374
31= Kristýna ČihákováKristýna Čiháková 05 ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 0374
33 Tereza JarinováTereza Jarinová 06 ZŠ MrákovZŠ Mrákov 0372
34 Marie NersováMarie Nersová 07 Masarykova ZŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ Klenčí pod Če... 0361
35 Nikola StrnadováNikola Strnadová 06 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 0329
36 Tereza KouříkováTereza Kouříková 06 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 0325
37 Anna Marie CookAnna Marie Cook 05 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 0312
38 Klára MaříkováKlára Maříková 06 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 0275
39 Marie SýkorováMarie Sýkorová 06 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 0259
40= Lucie MertováLucie Mertová 07 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 0239
40= Simona NovosadováSimona Novosadová 07 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 0239
42 Eva MikulicováEva Mikulicová 06 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 0227
43 Simona KulenováSimona Kulenová 07 Masarykova ZŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ Klenčí pod Če... 0222
44 Michala SeberováMichala Seberová 05 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 0200
45 Barbora GallyBarbora Gally 07 Masarykova ZŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ Klenčí pod Če... 0132
46= Kateřina HusincováKateřina Husincová 07 Masarykova ZŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ Klenčí pod Če... 0000
46= Magdalena MärzováMagdalena Märzová 05 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 0000
46= Lucie KoczaiováLucie Koczaiová 05 ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 0000
46= Eliška KováčováEliška Kováčová 05 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 0000
46= Lucie BarnováLucie Barnová 06 ZŠ MrákovZŠ Mrákov 0000
46= Barbora PodestátováBarbora Podestátová 07 ZŠ Komenského 17, DomažliceZŠ Komenského 17, Domažlice 0000
46= Martina ZahálkováMartina Zahálková 06 ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 0000
46= Karolína NěmcováKarolína Němcová 06 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 0000
46= Štěpánka KroováŠtěpánka Kroová 05 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 0000
46= Šárka KonopováŠárka Konopová 07 ZŠ Komenského 17, Domažlice BZŠ Komenského 17, Domažlice B 0000
46= Simona KulenováSimona Kulenová 06 Masarykova ZŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ Klenčí pod Če... 0000
46= Natálie SilovskáNatálie Silovská 07 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 0000
46= Zuzana HusníkováZuzana Husníková 06 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 0000
46= Karina SoukupováKarina Soukupová 07 ZŠ Komenského 17, DomažliceZŠ Komenského 17, Domažlice 0000
Celkem 59 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(út, 7.5.2019 - 11:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nela ŽigmundováNela Žigmundová
ZŠ MrákovZŠ Mrákov
06 45.00 0.0 417.00
2= Veronika VoseckáVeronika Vosecká
Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D...
06 41.50 0.0 374.00
2= Kristýna ČihákováKristýna Čiháková
ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn
05 41.50 0.0 374.00
4 Josefína HoralováJosefína Horalová
Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D...
05 38.50 0.0 337.00
5= Kristina GadlinováKristina Gadlinová
ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn
07 38.00 0.0 331.00
5= Adéla MartínkováAdéla Martínková
ZŠ Komenského 17, DomažliceZŠ Komenského 17, Domažlice
05 38.00 0.0 331.00
7 Tereza KouříkováTereza Kouříková
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
06 37.50 0.0 325.00
8= Martina ZahálkováMartina Zahálková
ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn
06 36.50 0.0 313.00
8= Šárka JeždíkováŠárka Ježdíková
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
05 36.50 0.0 313.00
10 Barbora PetrůjováBarbora Petrůjová
ZŠ Komenského 17, DomažliceZŠ Komenského 17, Domažlice
05 35.50 0.0 301.00
11 Marie SýkorováMarie Sýkorová
ZŠ HolýšovZŠ Holýšov
06 32.00 0.0 259.00
12 Tereza JarinováTereza Jarinová
ZŠ MrákovZŠ Mrákov
06 30.00 0.0 235.00
13 Darja TrinerováDarja Trinerová
ZŠ HolýšovZŠ Holýšov
05 29.50 0.0 229.00
14 Lucie BarnováLucie Barnová
ZŠ MrákovZŠ Mrákov
06 28.00 0.0 212.00
15= Veronika RýdlováVeronika Rýdlová
Masarykova ZŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ Klenčí pod Če...
06 27.50 0.0 206.00
15= Michala SeberováMichala Seberová
ZŠ HolýšovZŠ Holýšov
05 27.50 0.0 206.00
17 Eva MikulicováEva Mikulicová
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
06 25.85 0.0 187.00
18 Barbora PodestátováBarbora Podestátová
ZŠ Komenského 17, DomažliceZŠ Komenského 17, Domažlice
07 22.50 0.0 149.00
19= Marie NersováMarie Nersová
Masarykova ZŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ Klenčí pod Če...
07 22.00 0.0 143.00
19= Lucie MertováLucie Mertová
Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D...
07 22.00 0.0 143.00
Celkem 20 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Mrákov{8} 1356
2 ZŠ Holýšov{8} 970
3 ZŠ Holýšov{8} 800
4 ZŠ Mrákov{8} 781
5 ZŠ DOMAŽLICE, Komenského 17 A{8} 733
5 Základní škola Koloveč{8} 733
7 ZŠ Horšovský Týn{8} 732
8 Masarykova ZŠ Klenčí pod Čerchovem{8} 722
9 ZŠ DOMAŽLICE, Komenského 17 B{8} 702
10 Základní a mateřská škola Domažlice{8} 701
11 ZŠ Horšovský Týn{8} 631
12 Základní a mateřská škola Domažlice{8} 609
13 Masarykova ZŠ Klenčí pod Čerchovem{8} 594
14 Základní škola Koloveč{8} 585
15 Základní a mateřská škola Domažlice{8} 546
16 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice{8} 544
17 ZŠ DOMAŽLICE, Komenského 17 A{8} 543
18 ZŠ DOMAŽLICE, Komenského 17 B{8} 530
19 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice{8} 527
20 ZŠ Mrákov{8} 512
21 ZŠ Horšovský Týn{8} 505
22 Základní škola Koloveč{8} 503
23 ZŠ Holýšov{8} 499
24 Masarykova ZŠ Klenčí pod Čerchovem{8} 494
25 ZŠ Holýšov{8} 482
26 Masarykova ZŠ Klenčí pod Čerchovem{8} 479
27 ZŠ Horšovský Týn{8} 476
28 Základní škola Koloveč{8} 439
29 ZŠ Mrákov{8} 419
30 ZŠ DOMAŽLICE, Komenského 17 B{8} 413
31 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice{8} 405
32 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice{8} 402
33 ZŠ DOMAŽLICE, Komenského 17{8} 396
34 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice{8} 358
35 ZŠ Mrákov{8} 343
36 ZŠ Holýšov{8} 331
36 Základní škola Koloveč{8} 331
38 Základní a mateřská škola Domažlice{8} 320
39 ZŠ Holýšov{8} 319
40 Základní a mateřská škola Domažlice{8} 318
41 Základní škola Koloveč{8} 291
42 Základní a mateřská škola Domažlice{8} 285
43 ZŠ Holýšov{8} 278
44 ZŠ Holýšov{8} 276
44 ZŠ Horšovský Týn{8} 276
46 ZŠ Holýšov{8} 274
47 Základní a mateřská škola Domažlice{8} 253
48 Masarykova ZŠ Klenčí pod Čerchovem{8} 250
48 ZŠ Mrákov{8} 250
50 ZŠ Horšovský Týn{8} 248
51 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice{8} 218
52 ZŠ Mrákov{8} 208
52 Masarykova ZŠ Klenčí pod Čerchovem{8} 208
54 Základní a mateřská škola Domažlice{8} 191
55 Masarykova ZŠ Klenčí pod Čerchovem{8} 183
56 Základní škola Koloveč{8} 64
57 ZŠ Mrákov{8} 0
57 Základní a mateřská škola Domažlice{8} 0
57 ZŠ Horšovský Týn{8} 0
57 Základní škola Koloveč{8} 0
57 Základní a mateřská škola Domažlice{8} 0
57 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice{8} 0
57 Základní škola Koloveč{8} 0
57 ZŠ Mrákov{8} 0
57 Masarykova ZŠ Klenčí pod Čerchovem{8} 0
57 Základní škola Koloveč{8} 0
57 Základní škola Koloveč{8} 0
57 ZŠ Horšovský Týn{8} 0
57 Základní a mateřská škola Domažlice{8} 0
57 ZŠ Horšovský Týn{8} 0
57 ZŠ Mrákov{8} 0
57 ZŠ Mrákov{8} 0
57 ZŠ DOMAŽLICE, Komenského 17 B{8} 0
57 ZŠ DOMAŽLICE, Komenského 17 A{8} 0
57 ZŠ DOMAŽLICE, Komenského 17 A{8} 0
Celkem 75 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Základní a mateřská škola Domažlice{8} 1113
2 ZŠ Mrákov{8} 1084
3 ZŠ Holýšov{8} 1018
4 Masarykova ZŠ Klenčí pod Čerchovem{8} 949
5 ZŠ Komenského 17, Domažlice{8} 897
6 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice{8} 852
7 ZŠ Holýšov{8} 809
8 Základní a mateřská škola Domažlice{8} 795
9 ZŠ Mrákov{8} 786
10 ZŠ Holýšov{8} 771
11 ZŠ Komenského 17, Domažlice{8} 760
12 ZŠ Horšovský Týn{8} 755
13 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice{8} 749
14 ZŠ Holýšov{8} 699
15 ZŠ Komenského 17, Domažlice{8} 639
15 ZŠ Horšovský Týn{8} 639
17 ZŠ Horšovský Týn{8} 637
18 Základní a mateřská škola Domažlice{8} 617
19 ZŠ Komenského 17, Domažlice{8} 613
20 Základní a mateřská škola Domažlice{8} 609
21 ZŠ Horšovský Týn{8} 583
22 ZŠ Komenského 17, Domažlice B{8} 483
23 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice{8} 480
24 ZŠ Komenského 17, Domažlice{8} 444
25 ZŠ Horšovský Týn{8} 435
25 ZŠ Horšovský Týn{8} 435
25 ZŠ Holýšov{8} 435
28 ZŠ Mrákov{8} 429
29 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice{8} 413
30 ZŠ Mrákov{8} 376
31 Základní a mateřská škola Domažlice{8} 374
31 ZŠ Horšovský Týn{8} 374
33 ZŠ Mrákov{8} 372
34 Masarykova ZŠ Klenčí pod Čerchovem{8} 361
35 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice{8} 329
36 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice{8} 325
37 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice{8} 312
38 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice{8} 275
39 ZŠ Holýšov{8} 259
40 Základní a mateřská škola Domažlice{8} 239
40 Základní a mateřská škola Domažlice{8} 239
42 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice{8} 227
43 Masarykova ZŠ Klenčí pod Čerchovem{8} 222
44 ZŠ Holýšov{8} 200
45 Masarykova ZŠ Klenčí pod Čerchovem{8} 132
46 Masarykova ZŠ Klenčí pod Čerchovem{8} 0
46 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice{8} 0
46 ZŠ Horšovský Týn{8} 0
46 Základní a mateřská škola Domažlice{8} 0
46 ZŠ Komenského 17, Domažlice{8} 0
46 ZŠ Horšovský Týn{8} 0
46 ZŠ Mrákov{8} 0
46 Základní a mateřská škola Domažlice{8} 0
46 ZŠ Komenského 17, Domažlice{8} 0
46 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice{8} 0
46 ZŠ Holýšov{8} 0
46 ZŠ Komenského 17, Domažlice B{8} 0
46 Masarykova ZŠ Klenčí pod Čerchovem{8} 0
46 Základní a mateřská škola Domažlice{8} 0
Celkem 59 závodníků