výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Domažlice, Kategorie IV

Domažlice (9. 5. 2019)

60 m - Žáci

Žáci 01 (čt, 9.5.2019 - 09:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan MaříkJan Mařík 03 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 1 07.8 548.00
2 Robert DurdíkRobert Durdík 03 ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 2 08.3 413.00
3= Pavel HiklPavel Hikl 04 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 5 08.5 364.00
3= Marek AndrleMarek Andrle 04 Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč 4 08.5 364.00
5 Adam KapinusAdam Kapinus 04 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 3 09.5 161.00
Celkem 5 závodníků
Žáci 02 (čt, 9.5.2019 - 09:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vítězslav MärzVítězslav März 04 ZŠ DOMAŽLICE, Komenského 17ZŠ DOMAŽLICE, Komenského 17 4 07.3 700.00
2 Vladimír JansaVladimír Jansa 04 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 3 08.1 465.00
3 Libor TovárnickýLibor Továrnický 03 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 1 08.2 439.00
4 Robin ProcházkaRobin Procházka 03 Masarykova ZŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ Klenčí pod Če... 5 08.3 413.00
5 Petr MořkovskýPetr Mořkovský 03 ZŠ Bělá nad RadbuzouZŠ Bělá nad Radbuzou 2 09.1 233.00
Celkem 5 závodníků
Žáci 03 (čt, 9.5.2019 - 09:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub JakešJakub Jakeš 04 ZŠ DOMAŽLICE, Komenského 17ZŠ DOMAŽLICE, Komenského 17 5 07.8 548.00
2 Pavel FroněkPavel Froněk 05 Masarykova ZŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ Klenčí pod Če... 4 08.1 465.00
3 Ondřej HůrkaOndřej Hůrka 04 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 2 08.2 439.00
4 Pavel SvatuškaPavel Svatuška 04 ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 1 08.5 364.00
5 Jan BurianJan Burian 05 ZŠ Bělá nad RadbuzouZŠ Bělá nad Radbuzou 3 08.6 340.00
Celkem 5 závodníků
Žáci 04 (čt, 9.5.2019 - 09:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš TopinkaTomáš Topinka 03 ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 1 07.7 577.00
2 Aleš TranAleš Tran 04 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 3 08.1 465.00
3 David BrzobohatýDavid Brzobohatý 04 Masarykova ZŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ Klenčí pod Če... 4 08.4 388.00
4 Tomáš SkácelTomáš Skácel 04 ZŠ MrákovZŠ Mrákov 5 08.9 274.00
Celkem 4 závodníků
Žáci 05 (čt, 9.5.2019 - 09:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin ChmelíkMartin Chmelík 04 ZŠ DOMAŽLICE, Komenského 17ZŠ DOMAŽLICE, Komenského 17 3 07.7 577.00
2 František ŠindelářFrantišek Šindelář 04 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 5 07.9 520.00
3 Thanh Nguyen AnhThanh Nguyen Anh 04 ZŠ MrákovZŠ Mrákov 2 08.1 465.00
4 Oliver JeřábekOliver Jeřábek 04 Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč 4 08.5 364.00
Celkem 4 závodníků
Žáci 06 (čt, 9.5.2019 - 09:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav PivoňkaVáclav Pivoňka 04 ZŠ MrákovZŠ Mrákov 4 07.9 520.00
2 Jan KociánJan Kocián 04 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 3 08.1 465.00
3 Roman VondryskaRoman Vondryska 05 ZŠ Bělá nad RadbuzouZŠ Bělá nad Radbuzou 2 08.9 274.00
Celkem 3 závodníků

60 m - Žákyně

Žákyně 01 (čt, 9.5.2019 - 10:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ČernáBarbora Černá 04 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 3 08.8 556.00
2 Tereza SlačíkováTereza Slačíková 04 ZŠ Komenského 17, DomažliceZŠ Komenského 17, Domažlice 5 09.0 506.00
3 Terezie TomkováTerezie Tomková 03 ZŠ Bělá nad RadbuzouZŠ Bělá nad Radbuzou 1 09.3 435.00
4 Sára MarešováSára Marešová 03 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 2 09.5 391.00
5 Sára KomárkováSára Komárková 03 ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 4 09.6 369.00
Celkem 5 závodníků
Žákyně 03 (čt, 9.5.2019 - 10:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= Lucie KubecováLucie Kubecová 05 Masarykova ZŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ Klenčí pod Če... 5 08.4 662.00
1= Klaudie KonicarováKlaudie Konicarová 04 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 3 08.4 662.00
3 Blanka AntlováBlanka Antlová 04 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 4 08.9 531.00
4 Barbora KuželkováBarbora Kuželková 04 ZŠ Komenského 17, DomažliceZŠ Komenského 17, Domažlice 1 09.0 506.00
5 Julie ChejlavováJulie Chejlavová 04 ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 2 10.0 289.00
Celkem 5 závodníků
Žákyně 04 (čt, 9.5.2019 - 10:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta DufkováMarkéta Dufková 05 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 3 08.4 662.00
2 Aneta ŠleisováAneta Šleisová 04 Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč 5 08.8 556.00
3 Petra SmolíkováPetra Smolíková 05 ZŠ Bělá nad RadbuzouZŠ Bělá nad Radbuzou 2 09.5 391.00
4 Martina FictumováMartina Fictumová 04 ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 4 09.6 369.00
Celkem 4 závodníků
Žákyně 05 (čt, 9.5.2019 - 10:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Galina SchreinerováGalina Schreinerová 04 ZŠ Komenského 17, DomažliceZŠ Komenského 17, Domažlice 2 08.7 582.00
2 Jiřina GrausgruberováJiřina Grausgruberová 04 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 3 09.3 435.00
3 Pavlína KrumlováPavlína Krumlová 05 Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč 4 09.8 328.00
4 Viktorie ŠpačkováViktorie Špačková 04 Masarykova ZŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ Klenčí pod Če... 5 10.7 170.00
Celkem 4 závodníků
Žákyně 06 (čt, 9.5.2019 - 10:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška DuchkováEliška Duchková 04 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 3 09.0 506.00
2 Barbora KůstováBarbora Kůstová 05 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 4 09.5 391.00
3 Eliška PluhařováEliška Pluhařová 04 Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč 5 09.7 348.00
4 Nikita LackováNikita Lacková 04 ZŠ MrákovZŠ Mrákov 2 09.8 328.00
Celkem 4 závodníků
Žákyně 07 (čt, 9.5.2019 - 10:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie MaškováMarie Mašková 03 ZŠ MrákovZŠ Mrákov 2 09.5 391.00
2 Viktorie HermanováViktorie Hermanová 04 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 3 09.6 369.00
Alžběta KrumlováAlžběta Krumlová 04 Masarykova ZŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ Klenčí pod Če... 4 DNS
MS Anna RaškováAnna Rašková 04 Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč 5 08.6
Celkem 4 závodníků

800 m - Žákyně

Žákyně 01 (čt, 9.5.2019 - 11:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lucie KubecováLucie Kubecová 05 Masarykova ZŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ Klenčí pod Če... 10 2:23.2 781.00
2 Stela ProvalilováStela Provalilová 05 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 1 2:41.9 551.00
3 Štěpánka MärzováŠtěpánka Märzová 05 ZŠ MrákovZŠ Mrákov 11 2:46.1 505.00
4 Barbora MifkováBarbora Mifková 05 Masarykova ZŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ Klenčí pod Če... 12 2:50.4 459.00
5 Eva FaschingbauerováEva Faschingbauerová 03 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 2 2:53.8 425.00
6 Katrin Lea BoháčkováKatrin Lea Boháčková 04 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 4 3:09.3 284.00
7 Eliška DuchkováEliška Duchková 04 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 5 3:10.1 277.00
8 Lucie PyszkováLucie Pyszková 04 ZŠ Komenského 17, DomažliceZŠ Komenského 17, Domažlice 13 3:10.9 271.00
9 Nikola HocmannováNikola Hocmannová 06 ZŠ Bělá nad RadbuzouZŠ Bělá nad Radbuzou 7 3:12.5 258.00
10 Martina FictumováMartina Fictumová 04 ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 6 3:12.8 255.00
11 Sára KomárkováSára Komárková 03 ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 8 3:16.6 226.00
12 Simona ŠlajsováSimona Šlajsová 04 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 3 3:18.6 212.00
13 Pavlína KrumlováPavlína Krumlová 05 Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč 9 3:24.1 174.00
Celkem 13 závodníků
Žákyně 02 (čt, 9.5.2019 - 11:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Alžběta KrumlováAlžběta Krumlová 04 Masarykova ZŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ Klenčí pod Če... 4 2:51.4 449.00
2 Jiřina GrausgruberováJiřina Grausgruberová 04 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 1 2:55.5 408.00
3 Anna RaškováAnna Rašková 04 Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč 9 2:56.4 399.00
4 Pavlína KrausováPavlína Krausová 05 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 3 3:09.1 285.00
5 Pavlína UhrováPavlína Uhrová 04 ZŠ Komenského 17, DomažliceZŠ Komenského 17, Domažlice 11 3:15.5 235.00
6 Monika VolfíkováMonika Volfíková 07 ZŠ Bělá nad RadbuzouZŠ Bělá nad Radbuzou 12 3:32.2 124.00
7 Natálie VošickáNatálie Vošická 05 ZŠ Bělá nad RadbuzouZŠ Bělá nad Radbuzou 13 3:40.5 82.00
8 Tereza KuželíkováTereza Kuželíková 05 ZŠ MrákovZŠ Mrákov 5 4:06.8 4.00
Kristýna PeklováKristýna Peklová 03 Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč 8 DNS
Natálie MildnerováNatálie Mildnerová 04 ZŠ Komenského 17, DomažliceZŠ Komenského 17, Domažlice 7 DNF
MS Eleonor Ester HromádkováEleonor Ester Hromádková 05 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 2 3:01.6
MS Anna TauerováAnna Tauerová 04 Masarykova ZŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ Klenčí pod Če... 10 3:27.8
MS Adéla VotrubováAdéla Votrubová 04 Masarykova ZŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ Klenčí pod Če... 14 3:13.2
MS Marie MarešováMarie Marešová 04 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 6 2:58.2
Celkem 14 závodníků

1500 m - Žáci

Žáci 01 (čt, 9.5.2019 - 10:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš ZvolánekLukáš Zvolánek 04 ZŠ MrákovZŠ Mrákov 12 4:44.2 654.00
2 Jakub HartlJakub Hartl 03 ZŠ DOMAŽLICE, Komenského 17ZŠ DOMAŽLICE, Komenského 17 4 5:16.9 466.00
3 Daniel KožiolDaniel Kožiol 04 ZŠ DOMAŽLICE, Komenského 17ZŠ DOMAŽLICE, Komenského 17 6 5:19.2 454.00
4 Jan ŘezníčekJan Řezníček 04 Masarykova ZŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ Klenčí pod Če... 9 5:21.1 444.00
5 Kristián VáchalKristián Váchal 04 ZŠ MrákovZŠ Mrákov 11 5:28.5 407.00
6 Dominik DolanskýDominik Dolanský 03 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 3 5:29.9 400.00
7 Tomáš BendaTomáš Benda 05 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 2 5:50.9 302.00
8 Tomáš SchröpferTomáš Schröpfer 05 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 10 5:51.1 302.00
9 David NovýDavid Nový 04 ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 8 5:56.8 277.00
10 David MachDavid Mach 06 ZŠ Bělá nad RadbuzouZŠ Bělá nad Radbuzou 7 6:40.3 124.00
Vladimír JansaVladimír Jansa 04 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 5 DNS
Marek AndrleMarek Andrle 04 Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč 1 DNF
Celkem 12 závodníků
Žáci 02 (čt, 9.5.2019 - 10:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Albert SkalaAlbert Skala 05 Masarykova ZŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ Klenčí pod Če... 9 5:03.7 539.00
2 Martin FaitMartin Fait 05 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 2 5:17.0 466.00
3 Šimon KnoppŠimon Knopp 05 Masarykova ZŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ Klenčí pod Če... 7 5:18.9 456.00
4 Jiří JanečekJiří Janeček 03 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 5 5:22.6 437.00
5 Zbyněk ČernýZbyněk Černý 03 ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 1 5:32.8 386.00
6 Tomáš HladilTomáš Hladil 04 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 4 5:35.9 371.00
7 David PivoňkaDavid Pivoňka 05 ZŠ Bělá nad RadbuzouZŠ Bělá nad Radbuzou 8 5:36.1 370.00
8 Oliver JeřábekOliver Jeřábek 04 Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč 6 5:41.4 345.00
9 Dominik ŠpačekDominik Špaček 05 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 12 5:42.9 338.00
10 Dominik SvačinaDominik Svačina 03 ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 11 5:53.9 290.00
11 Marek SladkýMarek Sladký 04 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 10 6:02.7 253.00
12 Roman VondryskaRoman Vondryska 05 ZŠ Bělá nad RadbuzouZŠ Bělá nad Radbuzou 13 6:28.6 159.00
13 Tadeáš FrčekTadeáš Frček 04 ZŠ DOMAŽLICE, Komenského 17ZŠ DOMAŽLICE, Komenského 17 3 6:43.2 115.00
Celkem 13 závodníků

4 x 60 m - Žáci

Žáci 01 (čt, 9.5.2019 - 12:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakeš, Chmelík, März, Švajner Jakeš, Chmelík, März, Švajner ZŠ DOMAŽLICE, Komenského 17ZŠ DOMAŽLICE, Komenského 17 2 30.2 562.00
2 Křížek, Dolanský, Hladil, Salák Křížek, Dolanský, Hladil, Salák ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 3 31.5 470.00
3 Sobotník, Svačina, Topinka, Durdík Sobotník, Svačina, Topinka, Durdík ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 5 31.7 456.00
4 Fait, Kocián, Vlček, Benda Fait, Kocián, Vlček, Benda Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 1 31.9 443.00
5 Skácel, Pivoňka, Váchal, Strádal Skácel, Pivoňka, Váchal, Strádal ZŠ MrákovZŠ Mrákov 4 32.0 436.00
Celkem 5 závodníků
Žáci 02 (čt, 9.5.2019 - 12:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kožiol, Kitzberger, Náhlovský, Hartl Kožiol, Kitzberger, Náhlovský, Hartl ZŠ DOMAŽLICE, Komenského 17ZŠ DOMAŽLICE, Komenského 17 3 31.9 443.00
2 Kapinus, Tran, Hůrka, Štarman Kapinus, Tran, Hůrka, Štarman Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 1 32.0 436.00
3 Petráš, Jeřábek, Šteffl, Hamberger Petráš, Jeřábek, Šteffl, Hamberger Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč 4 32.1 430.00
4 Froněk, Knopp, Procházka, Brzobohatý Froněk, Knopp, Procházka, Brzobohatý Masarykova ZŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ Klenčí pod Če... 2 32.8 385.00
5 Vondryska, Burian, Kalous, Černý Vondryska, Burian, Kalous, Černý ZŠ Bělá nad RadbuzouZŠ Bělá nad Radbuzou 5 34.5 286.00
Celkem 5 závodníků
Žáci 03 (čt, 9.5.2019 - 12:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Továrnický, Mařík, Rohlena, Šindelář Továrnický, Mařík, Rohlena, Šindelář ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 4 31.8 450.00
2 Nguyen Anh, Zvolánek, Mašek, Kaiser Nguyen Anh, Zvolánek, Mašek, Kaiser ZŠ MrákovZŠ Mrákov 1 33.0 373.00
3 Nový, Vítkovič, Svatuška, Černý Nový, Vítkovič, Svatuška, Černý ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 2 34.3 297.00
4 Schröpfer, Špaček, Sladký, Švehla Schröpfer, Špaček, Sladký, Švehla Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 3 34.5 286.00
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Žákyně

Žákyně 01 (čt, 9.5.2019 - 12:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= Faschingbauerová, Dufková, Provalilová, Konicarová Faschingbauerová, Dufková, Provalilová, Konicarová Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 33.4 620.00
1= Mildnerová, Doušová, Slačíková, Schreinerová Mildnerová, Doušová, Slačíková, Schreinerová ZŠ Komenského 17, DomažliceZŠ Komenského 17, Domažlice 33.4 620.00
3 Votrubová, Tauerová, Mifková, Kubecová Votrubová, Tauerová, Mifková, Kubecová Masarykova ZŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ Klenčí pod Če... 35.0 516.00
4 Rašková, Šibilová, Pluhařová, Šleisová Rašková, Šibilová, Pluhařová, Šleisová Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč 35.4 492.00
Celkem 4 závodníků
Žákyně 02 (čt, 9.5.2019 - 12:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lávišková, Grausgruberová, Hermanová, Antlová Lávišková, Grausgruberová, Hermanová, Antlová ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 36.1 450.00
2 Lacková, Mašková, Märzová, Kaiserová Lacková, Mašková, Märzová, Kaiserová ZŠ MrákovZŠ Mrákov 36.6 421.00
3 Kracíková, Komárková, Fictumová, Kuboušková Kracíková, Komárková, Fictumová, Kuboušková ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 37.6 366.00
4 Klufová, Matásková, Doanová, Auerveková Klufová, Matásková, Doanová, Auerveková Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 38.8 304.00
Celkem 4 závodníků
Žákyně 03 (čt, 9.5.2019 - 12:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Černá, Červená, Šellerová, Šlajsová Černá, Červená, Šellerová, Šlajsová Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 35.7 474.00
2 Uhrová, Becková, Budková, Kuželková Uhrová, Becková, Budková, Kuželková ZŠ Komenského 17, DomažliceZŠ Komenského 17, Domažlice 35.8 468.00
3 Marešová, Rettová, Kůstová, Höllová Marešová, Rettová, Kůstová, Höllová Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 36.7 415.00
4 Volfíková, Smolíková, Tomková, Tomšů Volfíková, Smolíková, Tomková, Tomšů ZŠ Bělá nad RadbuzouZŠ Bělá nad Radbuzou 37.8 355.00
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(čt, 9.5.2019 - 10:30) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Pavel FroněkPavel Froněk
Masarykova ZŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ Klenčí pod Če...
05 7 1.72 560.00
2= Vojtěch ŠvajnerVojtěch Švajner
ZŠ DOMAŽLICE, Komenského 17ZŠ DOMAŽLICE, Komenského 17
04 19 1.68 528.00
2= jakub Petrášjakub Petráš
Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč
04 13 1.68 528.00
4= Jakub JakešJakub Jakeš
ZŠ DOMAŽLICE, Komenského 17ZŠ DOMAŽLICE, Komenského 17
04 9 1.56 434.00
4= Michal KřížekMichal Křížek
ZŠ HolýšovZŠ Holýšov
03 11 1.56 434.00
6 Zbyněk ČernýZbyněk Černý
ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn
03 3 1.52 404.00
7= Vojtěch RohlenaVojtěch Rohlena
ZŠ HolýšovZŠ Holýšov
03 14 1.48 374.00
7= Lukáš TumpachLukáš Tumpach
Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D...
04 21 1.48 374.00
7= Pavel SvatuškaPavel Svatuška
ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn
04 17 1.48 374.00
7= Daniel ČernýDaniel Černý
ZŠ Bělá nad RadbuzouZŠ Bělá nad Radbuzou
03 2 1.48 374.00
7= Jiří VlčekJiří Vlček
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
04 22 1.48 374.00
12= Matěj ŠvehlaMatěj Švehla
Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D...
04 20 1.44 345.00
12= Tomáš BendaTomáš Benda
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
05 1 1.44 345.00
14= Daniel KitzbergerDaniel Kitzberger
ZŠ DOMAŽLICE, Komenského 17ZŠ DOMAŽLICE, Komenského 17
03 10 1.40 317.00
14= Martin FaitMartin Fait
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
05 6 1.40 317.00
14= Robert DurdíkRobert Durdík
ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn
03 5 1.40 317.00
17= Roman HambergrRoman Hambergr
Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč
03 8 1.36 290.00
17= Václav ŠtefflVáclav Šteffl
Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč
04 18 1.36 290.00
19= Tomáš SkácelTomáš Skácel
ZŠ MrákovZŠ Mrákov
04 15 1.32 263.00
19= Lukáš ZvolánekLukáš Zvolánek
ZŠ MrákovZŠ Mrákov
04 23 1.32 263.00
19= Josef StrádalJosef Strádal
ZŠ MrákovZŠ Mrákov
04 16 1.32 263.00
22 David MachDavid Mach
ZŠ Bělá nad RadbuzouZŠ Bělá nad Radbuzou
06 12 1.20 188.00
Dominik DolanskýDominik Dolanský
ZŠ HolýšovZŠ Holýšov
03 4 DNS 0.00
Celkem 23 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(čt, 9.5.2019 - 09:30) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Anna RaškováAnna Rašková
Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč
04 17 1.42 534.00
2 Renata DoušováRenata Doušová
ZŠ Komenského 17, DomažliceZŠ Komenského 17, Domažlice
03 5 1.38 491.00
3= Lucie BeckováLucie Becková
ZŠ Komenského 17, DomažliceZŠ Komenského 17, Domažlice
03 3 1.34 449.00
3= Stela ProvalilováStela Provalilová
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
05 22 1.34 449.00
3= Adéla VotrubováAdéla Votrubová
Masarykova ZŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ Klenčí pod Če...
04 21 1.34 449.00
6= Tereza LáviškováTereza Lávišková
ZŠ HolýšovZŠ Holýšov
03 13 1.30 409.00
6= Natálie SýkorováNatálie Sýkorová
Masarykova ZŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ Klenčí pod Če...
04 18 1.30 409.00
6= Eliška HupačováEliška Hupačová
ZŠ HolýšovZŠ Holýšov
04 7 1.30 409.00
6= Aneta ŠleisováAneta Šleisová
Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč
04 19 1.30 409.00
10= Barbora KůstováBarbora Kůstová
Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D...
05 12 1.26 369.00
10= Johana AuervekováJohana Auerveková
Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D...
05 1 1.26 369.00
10= Marie MarešováMarie Marešová
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
04 14 1.26 369.00
13= Markéta DufkováMarkéta Dufková
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
05 6 1.22 331.00
13= Lucie BudkováLucie Budková
ZŠ Komenského 17, DomažliceZŠ Komenského 17, Domažlice
04 4 1.22 331.00
13= Lenka KlufováLenka Klufová
Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D...
05 10 1.22 331.00
13= Aneta KaiserováAneta Kaiserová
ZŠ MrákovZŠ Mrákov
04 8 1.22 331.00
13= Andrea KaufnerováAndrea Kaufnerová
ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn
04 9 1.22 331.00
13= Michaela KracíkováMichaela Kracíková
ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn
03 11 1.22 331.00
19 Štěpánka MärzováŠtěpánka Märzová
ZŠ MrákovZŠ Mrákov
05 15 1.18 293.00
20 Diana PezlováDiana Pezlová
ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn
04 16 1.14 257.00
21= Ludmila TomšůLudmila Tomšů
ZŠ Bělá nad RadbuzouZŠ Bělá nad Radbuzou
04 20 1.10 222.00
21= Viktorie BalkováViktorie Balková
ZŠ Bělá nad RadbuzouZŠ Bělá nad Radbuzou
04 2 1.10 222.00
Celkem 22 závodníků

Skok daleký - Žáci

(čt, 9.5.2019 - 09:30) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1= Jan KociánJan Kocián
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
04 25 5.21 0.0 423.00
1= Jan MaříkJan Mařík
ZŠ HolýšovZŠ Holýšov
03 9 5.21 0.0 423.00
3 František ŠindelářFrantišek Šindelář
ZŠ HolýšovZŠ Holýšov
04 18 4.91 0.0 365.00
4 jakub Petrášjakub Petráš
Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč
04 14 4.87 0.0 358.00
5 Thanh Nguyen AnhThanh Nguyen Anh
ZŠ MrákovZŠ Mrákov
04 13 4.80 0.0 345.00
6 Vojtěch RohlenaVojtěch Rohlena
ZŠ HolýšovZŠ Holýšov
03 15 4.79 0.0 343.00
7 Martin ChmelíkMartin Chmelík
ZŠ DOMAŽLICE, Komenského 17ZŠ DOMAŽLICE, Komenského 17
04 7 4.65 0.0 317.00
8 Tomáš TopinkaTomáš Topinka
ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn
03 21 4.60 0.0 308.00
9 František MašekFrantišek Mašek
ZŠ MrákovZŠ Mrákov
03 10 4.59 0.0 306.00
10 Pavel HiklPavel Hikl
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
04 6 4.56 0.0 301.00
11 Tadeáš FrčekTadeáš Frček
ZŠ DOMAŽLICE, Komenského 17ZŠ DOMAŽLICE, Komenského 17
04 5 4.54 0.0 297.00
12 Zdeněk SobotníkZdeněk Sobotník
ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn
03 16 4.52 0.0 294.00
13 Dominik SvačinaDominik Svačina
ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn
03 17 4.49 0.0 288.00
14 Lukáš TumpachLukáš Tumpach
Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D...
04 22 4.47 0.0 285.00
15 Ondřej ŠtarmanOndřej Štarman
Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D...
03 19 4.37 0.0 267.00
16 Václav ŠtefflVáclav Šteffl
Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč
04 20 4.35 0.0 264.00
17 Karel BendaKarel Benda
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
04 1 4.29 0.0 254.00
18= Ondřej HůrkaOndřej Hůrka
Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D...
04 24 4.28 0.0 252.00
18= Daniel ČernýDaniel Černý
ZŠ Bělá nad RadbuzouZŠ Bělá nad Radbuzou
03 3 4.28 0.0 252.00
20 David BrzobohatýDavid Brzobohatý
Masarykova ZŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ Klenčí pod Če...
04 2 4.26 0.0 249.00
21 Kryštof EgerKryštof Eger
Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč
04 4 4.23 0.0 244.00
22 Michal KalousMichal Kalous
ZŠ Bělá nad RadbuzouZŠ Bělá nad Radbuzou
04 8 4.22 0.0 242.00
23 Slávek MathauserSlávek Mathauser
Masarykova ZŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ Klenčí pod Če...
04 11 4.17 0.0 234.00
Kristián VáchalKristián Váchal
ZŠ MrákovZŠ Mrákov
04 23 DNF 0.0 0.00
Celkem 24 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(čt, 9.5.2019 - 10:30) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza SlačíkováTereza Slačíková
ZŠ Komenského 17, DomažliceZŠ Komenského 17, Domažlice
04 20 4.31 0.0 381.00
2 Galina SchreinerováGalina Schreinerová
ZŠ Komenského 17, DomažliceZŠ Komenského 17, Domažlice
04 19 4.29 0.0 376.00
3 Simona KubouškováSimona Kuboušková
ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn
04 10 4.14 0.0 340.00
4 Eliška HöllováEliška Höllová
Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D...
05 5 3.99 0.0 306.00
5 Simona ŠlajsováSimona Šlajsová
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
04 27 3.92 0.0 290.00
6 Michaela KracíkováMichaela Kracíková
ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn
03 9 3.86 0.0 276.00
7 Eva FaschingbauerováEva Faschingbauerová
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
03 26 3.81 0.0 265.00
8 Barbora ČernáBarbora Černá
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
04 3 3.79 0.0 261.00
9 Michaela ŠibilováMichaela Šibilová
Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč
03 22 3.75 0.0 252.00
10 Tereza LáviškováTereza Lávišková
ZŠ HolýšovZŠ Holýšov
03 12 3.73 0.0 248.00
11 Barbora MifkováBarbora Mifková
Masarykova ZŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ Klenčí pod Če...
05 14 3.70 0.0 242.00
12 Blanka AntlováBlanka Antlová
ZŠ HolýšovZŠ Holýšov
04 1 3.68 0.0 237.00
13 Natálie SýkorováNatálie Sýkorová
Masarykova ZŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ Klenčí pod Če...
04 21 3.64 0.0 229.00
14 Johana AuervekováJohana Auerveková
Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D...
05 2 3.60 0.0 220.00
15 Aneta KaiserováAneta Kaiserová
ZŠ MrákovZŠ Mrákov
04 7 3.57 0.0 214.00
16= Sára MarešováSára Marešová
Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D...
03 13 3.55 0.0 210.00
16= Nikita LackováNikita Lacková
ZŠ MrákovZŠ Mrákov
04 11 3.55 0.0 210.00
18 Eliška PluhařováEliška Pluhařová
Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč
04 17 3.48 0.0 196.00
19 Eliška HupačováEliška Hupačová
ZŠ HolýšovZŠ Holýšov
04 6 3.42 0.0 184.00
20 Andrea KaufnerováAndrea Kaufnerová
ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn
04 8 3.38 0.0 176.00
21 Kristýna PeklováKristýna Peklová
Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč
03 16 3.37 0.0 174.00
22 Anna TauerováAnna Tauerová
Masarykova ZŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ Klenčí pod Če...
04 23 3.31 0.0 163.00
23 Nikola HocmannováNikola Hocmannová
ZŠ Bělá nad RadbuzouZŠ Bělá nad Radbuzou
06 4 3.26 0.0 153.00
24 Monika VolfíkováMonika Volfíková
ZŠ Bělá nad RadbuzouZŠ Bělá nad Radbuzou
07 25 2.82 0.0 78.00
Natálie MildnerováNatálie Mildnerová
ZŠ Komenského 17, DomažliceZŠ Komenského 17, Domažlice
04 15 DNF 0.0 0.00
MS Pavlína VlkováPavlína Vlková
Masarykova ZŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ Klenčí pod Če...
04 24 3.01 0.0
MS Anna RaškováAnna Rašková
Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč
04 18 4.37 0.0
Celkem 27 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(čt, 9.5.2019 - 11:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Simona KubouškováSimona Kuboušková
ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn
04 8 11.04 0.0 598.00
2 Lucie BudkováLucie Budková
ZŠ Komenského 17, DomažliceZŠ Komenského 17, Domažlice
04 3 09.09 0.0 470.00
3 Lucie MatějovičováLucie Matějovičová
ZŠ Komenského 17, DomažliceZŠ Komenského 17, Domažlice
04 12 08.74 0.0 447.00
4 Eliška ZelenkováEliška Zelenková
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
04 22 08.37 0.0 423.00
5 Kristýna MatáskováKristýna Matásková
Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D...
04 11 08.31 0.0 419.00
6 Viktorie ČervenáViktorie Červená
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
03 23 08.29 0.0 418.00
7 Eliška LáskováEliška Lásková
Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč
03 9 07.79 0.0 386.00
8 Pavlína VlkováPavlína Vlková
Masarykova ZŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ Klenčí pod Če...
04 21 07.59 0.0 373.00
9 Marie MaškováMarie Mašková
ZŠ MrákovZŠ Mrákov
03 10 07.51 0.0 368.00
10 Renata DoušováRenata Doušová
ZŠ Komenského 17, DomažliceZŠ Komenského 17, Domažlice
03 4 07.47 0.0 365.00
11 Julie ChejlavováJulie Chejlavová
ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn
04 6 07.34 0.0 357.00
12 Katrin Lea BoháčkováKatrin Lea Boháčková
ZŠ HolýšovZŠ Holýšov
04 2 07.11 0.0 342.00
13 Lenka KlufováLenka Klufová
Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D...
05 7 07.04 0.0 338.00
14 Helena ŘezníčkováHelena Řezníčková
ZŠ MrákovZŠ Mrákov
03 15 06.76 0.0 320.00
15 Petra SmolíkováPetra Smolíková
ZŠ Bělá nad RadbuzouZŠ Bělá nad Radbuzou
05 16 06.74 0.0 318.00
16 Michaela ŠibilováMichaela Šibilová
Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč
03 18 06.72 0.0 317.00
17 Diana PezlováDiana Pezlová
ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn
04 13 06.53 0.0 305.00
18 Radka BočanováRadka Bočanová
ZŠ Bělá nad RadbuzouZŠ Bělá nad Radbuzou
05 1 06.38 0.0 295.00
19 Ludmila TomšůLudmila Tomšů
ZŠ Bělá nad RadbuzouZŠ Bělá nad Radbuzou
04 20 06.22 0.0 285.00
20 Anna ŠellerováAnna Šellerová
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
04 17 06.05 0.0 274.00
21 Viktorie HermanováViktorie Hermanová
ZŠ HolýšovZŠ Holýšov
04 5 05.75 0.0 255.00
22 Viktorie ŠpačkováViktorie Špačková
Masarykova ZŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ Klenčí pod Če...
04 19 05.52 0.0 241.00
MS Anna RaškováAnna Rašková
Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč
04 14 07.73 0.0
Celkem 23 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(čt, 9.5.2019 - 10:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal KubizňákMichal Kubizňák
ZŠ HolýšovZŠ Holýšov
03 7 12.43 0.0 633.00
2 Antonín VítkovičAntonín Vítkovič
ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn
03 23 11.36 0.0 568.00
3 Václav NáhlovskýVáclav Náhlovský
ZŠ DOMAŽLICE, Komenského 17ZŠ DOMAŽLICE, Komenského 17
04 10 11.07 0.0 550.00
4 Vojtěch ŠvajnerVojtěch Švajner
ZŠ DOMAŽLICE, Komenského 17ZŠ DOMAŽLICE, Komenského 17
04 20 11.02 0.0 547.00
5 Petr ZoubekPetr Zoubek
Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč
04 25 10.69 0.0 527.00
6 Jan SladkýJan Sladký
Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D...
04 15 10.56 0.0 519.00
7 Daniel KožiolDaniel Kožiol
ZŠ DOMAŽLICE, Komenského 17ZŠ DOMAŽLICE, Komenského 17
04 6 10.27 0.0 502.00
8 Jiří VlčekJiří Vlček
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
04 24 10.15 0.0 495.00
9 Pavel TeclPavel Tecl
Masarykova ZŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ Klenčí pod Če...
03 21 10.04 0.0 488.00
10 František MašekFrantišek Mašek
ZŠ MrákovZŠ Mrákov
03 8 09.95 0.0 483.00
11 Libor TovárnickýLibor Továrnický
ZŠ HolýšovZŠ Holýšov
03 22 09.63 0.0 463.00
12 Zdeněk SobotníkZdeněk Sobotník
ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn
03 16 09.52 0.0 457.00
13 Tomáš SoukupTomáš Soukup
Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč
04 17 09.46 0.0 453.00
14 Tomáš KaiserTomáš Kaiser
ZŠ MrákovZŠ Mrákov
04 4 09.40 0.0 450.00
15 Roman HambergerRoman Hamberger
Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč
03 3 09.33 0.0 445.00
16 Karel BendaKarel Benda
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
04 1 09.03 0.0 428.00
17 Jan BurianJan Burian
ZŠ Bělá nad RadbuzouZŠ Bělá nad Radbuzou
05 2 08.91 0.0 420.00
18 Robin ProcházkaRobin Procházka
Masarykova ZŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ Klenčí pod Če...
03 12 08.62 0.0 403.00
19= Michal KalousMichal Kalous
ZŠ Bělá nad RadbuzouZŠ Bělá nad Radbuzou
04 5 07.74 0.0 351.00
19= Jakub ŠkardaJakub Škarda
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
04 18 07.74 0.0 351.00
21 Dominik ŠpačekDominik Špaček
Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D...
05 19 07.71 0.0 349.00
22 Ondřej SalákOndřej Salák
ZŠ HolýšovZŠ Holýšov
04 13 07.62 0.0 344.00
23 Tomáš SchröpferTomáš Schröpfer
Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D...
05 14 06.62 0.0 285.00
24 Slávek MathauserSlávek Mathauser
Masarykova ZŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ Klenčí pod Če...
04 9 06.20 0.0 260.00
MS jakub Petrášjakub Petráš
Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč
04 11 11.77 0.0
Celkem 25 závodníků
Pohár rozhlasu - Žáci (průběžný výsledek)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Pavel FroněkPavel Froněk 05 Masarykova ZŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ Klenčí pod Če... 1410
2 jakub Petrášjakub Petráš 04 Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč 1316
3 Zdeněk SobotníkZdeněk Sobotník 03 ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 1207
4 Vojtěch ŠvajnerVojtěch Švajner 04 ZŠ DOMAŽLICE, Komenského 17ZŠ DOMAŽLICE, Komenského 17 1075
5 Jakub JakešJakub Jakeš 04 ZŠ DOMAŽLICE, Komenského 17ZŠ DOMAŽLICE, Komenského 17 0996
6 Jan MaříkJan Mařík 03 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 0971
7 Lukáš ZvolánekLukáš Zvolánek 04 ZŠ MrákovZŠ Mrákov 0917
8 Martin FaitMartin Fait 05 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 0909
9 Michal KřížekMichal Křížek 03 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 0904
10 Martin ChmelíkMartin Chmelík 04 ZŠ DOMAŽLICE, Komenského 17ZŠ DOMAŽLICE, Komenského 17 0894
11 Jan KociánJan Kocián 04 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 0888
12 Tomáš TopinkaTomáš Topinka 03 ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 0885
13 František ŠindelářFrantišek Šindelář 04 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 0885
14 Jiří VlčekJiří Vlček 04 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 0869
15 Robin ProcházkaRobin Procházka 03 Masarykova ZŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ Klenčí pod Če... 0816
16 Thanh Nguyen AnhThanh Nguyen Anh 04 ZŠ MrákovZŠ Mrákov 0810
17 Zbyněk ČernýZbyněk Černý 03 ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 0790
18 František MašekFrantišek Mašek 03 ZŠ MrákovZŠ Mrákov 0789
19 Jan BurianJan Burian 05 ZŠ Bělá nad RadbuzouZŠ Bělá nad Radbuzou 0760
20 Roman VondryskaRoman Vondryska 05 ZŠ Bělá nad RadbuzouZŠ Bělá nad Radbuzou 0719
21 Oliver JeřábekOliver Jeřábek 04 Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč 0709
22 Vítězslav MärzVítězslav März 04 ZŠ DOMAŽLICE, Komenského 17ZŠ DOMAŽLICE, Komenského 17 0700
23 Tomáš SkácelTomáš Skácel 04 ZŠ MrákovZŠ Mrákov 0699
24 Dominik ŠpačekDominik Špaček 05 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 0687
25 Lukáš TumpachLukáš Tumpach 04 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 0659
26 Tomáš BendaTomáš Benda 05 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 0647
27 Michal KubizňákMichal Kubizňák 03 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 0633
28 Daniel ČernýDaniel Černý 03 ZŠ Bělá nad RadbuzouZŠ Bělá nad Radbuzou 0626
29 Michal KalousMichal Kalous 04 ZŠ Bělá nad RadbuzouZŠ Bělá nad Radbuzou 0593
30 Antonín VítkovičAntonín Vítkovič 03 ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 0568
31 Václav NáhlovskýVáclav Náhlovský 04 ZŠ DOMAŽLICE, Komenského 17ZŠ DOMAŽLICE, Komenského 17 0550
32 Albert SkalaAlbert Skala 05 Masarykova ZŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ Klenčí pod Če... 0539
33 Petr ZoubekPetr Zoubek 04 Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč 0527
34 Václav PivoňkaVáclav Pivoňka 04 ZŠ MrákovZŠ Mrákov 0520
35 Jan SladkýJan Sladký 04 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 0519
36 Pavel TeclPavel Tecl 03 Masarykova ZŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ Klenčí pod Če... 0488
37 Jakub HartlJakub Hartl 03 ZŠ DOMAŽLICE, Komenského 17ZŠ DOMAŽLICE, Komenského 17 0466
38= Vladimír JansaVladimír Jansa 04 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 0465
38= Aleš TranAleš Tran 04 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 0465
40 Libor TovárnickýLibor Továrnický 03 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 0463
41 Šimon KnoppŠimon Knopp 05 Masarykova ZŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ Klenčí pod Če... 0456
42 Daniel KožiolDaniel Kožiol 04 ZŠ DOMAŽLICE, Komenského 17ZŠ DOMAŽLICE, Komenského 17 0454
43 Tomáš SoukupTomáš Soukup 04 Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč 0453
44 Tomáš KaiserTomáš Kaiser 04 ZŠ MrákovZŠ Mrákov 0450
45 Ondřej HůrkaOndřej Hůrka 04 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 0439
46 Jiří JanečekJiří Janeček 03 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 0437
47 Adam KapinusAdam Kapinus 04 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 0436
48 Karel BendaKarel Benda 04 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 0428
49 Robert DurdíkRobert Durdík 03 ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 0413
50 Kristián VáchalKristián Váchal 04 ZŠ MrákovZŠ Mrákov 0407
51 Dominik DolanskýDominik Dolanský 03 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 0400
52= Pavel SvatuškaPavel Svatuška 04 ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 0374
52= Vojtěch RohlenaVojtěch Rohlena 03 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 0374
54 David PivoňkaDavid Pivoňka 05 ZŠ Bělá nad RadbuzouZŠ Bělá nad Radbuzou 0370
55 Marek AndrleMarek Andrle 04 Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč 0364
56 Matěj ŠvehlaMatěj Švehla 04 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 0345
57 Tomáš SchröpferTomáš Schröpfer 05 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 0302
58 Pavel HiklPavel Hikl 04 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 0301
59 Tadeáš FrčekTadeáš Frček 04 ZŠ DOMAŽLICE, Komenského 17ZŠ DOMAŽLICE, Komenského 17 0297
60= Dominik SvačinaDominik Svačina 03 ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 0290
60= Roman HambergrRoman Hambergr 03 Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč 0290
62 Ondřej ŠtarmanOndřej Štarman 03 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 0267
63 Václav ŠtefflVáclav Šteffl 04 Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč 0264
64 David BrzobohatýDavid Brzobohatý 04 Masarykova ZŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ Klenčí pod Če... 0249
65 Slávek MathauserSlávek Mathauser 04 Masarykova ZŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ Klenčí pod Če... 0234
66 David MachDavid Mach 06 ZŠ Bělá nad RadbuzouZŠ Bělá nad Radbuzou 0188
67= Jan ŘezníčekJan Řezníček 04 Masarykova ZŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ Klenčí pod Če... 0000
67= Marek SladkýMarek Sladký 04 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 0000
67= David NovýDavid Nový 04 ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 0000
67= Tomáš HladilTomáš Hladil 04 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 0000
67= Václav ŠtefflVáclav Šteffl 04 Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč 0000
67= Daniel KitzbergerDaniel Kitzberger 03 ZŠ DOMAŽLICE, Komenského 17ZŠ DOMAŽLICE, Komenského 17 0000
67= Petr MořkovskýPetr Mořkovský 03 ZŠ Bělá nad RadbuzouZŠ Bělá nad Radbuzou 0000
67= Ondřej PetržíkOndřej Petržík 05 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 0000
67= Josef StrádalJosef Strádal 04 ZŠ MrákovZŠ Mrákov 0000
67= Kryštof EgerKryštof Eger 04 Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč 0000
67= Ondřej SalákOndřej Salák 04 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 0000
67= Roman HambergerRoman Hamberger 03 Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč 0000
67= Jakub ŠkardaJakub Škarda 04 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 0000
67= Vítezslav MärzVítezslav März 04 ZŠ DOMAŽLICE, Komenského 17ZŠ DOMAŽLICE, Komenského 17 0000
Celkem 80 závodníků
Pohár rozhlasu - Žákyně (průběžný výsledek)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Lucie KubecováLucie Kubecová 05 Masarykova ZŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ Klenčí pod Če... 1443
2 Eva FaschingbauerováEva Faschingbauerová 03 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 1310
3 Tereza LáviškováTereza Lávišková 03 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 1107
4 Stela ProvalilováStela Provalilová 05 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 1000
5 Michaela KracíkováMichaela Kracíková 03 ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 0973
6 Aneta ŠleisováAneta Šleisová 04 Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč 0965
7 Adéla VotrubováAdéla Votrubová 04 Masarykova ZŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ Klenčí pod Če... 0965
8 Nikita LackováNikita Lacková 04 ZŠ MrákovZŠ Mrákov 0959
9 Galina SchreinerováGalina Schreinerová 04 ZŠ Komenského 17, DomažliceZŠ Komenského 17, Domažlice 0958
10 Simona KubouškováSimona Kuboušková 04 ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 0938
11 Tereza SlačíkováTereza Slačíková 04 ZŠ Komenského 17, DomažliceZŠ Komenského 17, Domažlice 0887
12 Jiřina GrausgruberováJiřina Grausgruberová 04 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 0843
13 Sára MarešováSára Marešová 03 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 0806
14 Štěpánka MärzováŠtěpánka Märzová 05 ZŠ MrákovZŠ Mrákov 0798
15 Eliška DuchkováEliška Duchková 04 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 0783
16 Blanka AntlováBlanka Antlová 04 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 0768
17 Marie MaškováMarie Mašková 03 ZŠ MrákovZŠ Mrákov 0759
18 Petra SmolíkováPetra Smolíková 05 ZŠ Bělá nad RadbuzouZŠ Bělá nad Radbuzou 0709
19 Barbora MifkováBarbora Mifková 05 Masarykova ZŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ Klenčí pod Če... 0701
20= Markéta DufkováMarkéta Dufková 05 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 0662
20= Klaudie KonicarováKlaudie Konicarová 04 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 0662
22 Natálie SýkorováNatálie Sýkorová 04 Masarykova ZŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ Klenčí pod Če... 0638
23 Katrin Lea BoháčkováKatrin Lea Boháčková 04 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 0626
24 Martina FictumováMartina Fictumová 04 ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 0624
25 Natálie MildnerováNatálie Mildnerová 04 ZŠ Komenského 17, DomažliceZŠ Komenského 17, Domažlice 0620
26 Sára KomárkováSára Komárková 03 ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 0595
27 Johana AuervekováJohana Auerveková 05 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 0589
28 Michaela ŠibilováMichaela Šibilová 03 Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč 0569
29 Monika VolfíkováMonika Volfíková 07 ZŠ Bělá nad RadbuzouZŠ Bělá nad Radbuzou 0557
30 Aneta KaiserováAneta Kaiserová 04 ZŠ MrákovZŠ Mrákov 0545
31 Eliška PluhařováEliška Pluhařová 04 Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč 0544
32 Renata DoušováRenata Doušová 03 ZŠ Komenského 17, DomažliceZŠ Komenského 17, Domažlice 0491
33 Lucie BudkováLucie Budková 04 ZŠ Komenského 17, DomažliceZŠ Komenského 17, Domažlice 0470
34 Lucie BeckováLucie Becková 03 ZŠ Komenského 17, DomažliceZŠ Komenského 17, Domažlice 0449
35 Lucie MatějovičováLucie Matějovičová 04 ZŠ Komenského 17, DomažliceZŠ Komenského 17, Domažlice 0447
36 Terezie TomkováTerezie Tomková 03 ZŠ Bělá nad RadbuzouZŠ Bělá nad Radbuzou 0435
37 Eliška ZelenkováEliška Zelenková 04 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 0423
38 Kristýna MatáskováKristýna Matásková 04 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 0419
39 Viktorie ČervenáViktorie Červená 03 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 0418
40 Viktorie ŠpačkováViktorie Špačková 04 Masarykova ZŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ Klenčí pod Če... 0411
41 Nikola HocmannováNikola Hocmannová 06 ZŠ Bělá nad RadbuzouZŠ Bělá nad Radbuzou 0411
42 Eliška HupačováEliška Hupačová 04 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 0409
43 Eliška LáskováEliška Lásková 03 Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč 0386
44 Pavlína VlkováPavlína Vlková 04 Masarykova ZŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ Klenčí pod Če... 0373
45= Barbora KůstováBarbora Kůstová 05 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 0369
45= Marie MarešováMarie Marešová 04 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 0369
47 Julie ChejlavováJulie Chejlavová 04 ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 0357
48 Lenka KlufováLenka Klufová 05 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 0338
49 Andrea KaufnerováAndrea Kaufnerová 04 ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 0331
50 Helena ŘezníčkováHelena Řezníčková 03 ZŠ MrákovZŠ Mrákov 0320
51 Eliška HöllováEliška Höllová 05 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 0306
52 Radka BočanováRadka Bočanová 05 ZŠ Bělá nad RadbuzouZŠ Bělá nad Radbuzou 0295
53 Simona ŠlajsováSimona Šlajsová 04 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 0290
54 Pavlína KrausováPavlína Krausová 05 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 0285
55 Lucie PyszkováLucie Pyszková 04 ZŠ Komenského 17, DomažliceZŠ Komenského 17, Domažlice 0271
56 Viktorie HermanováViktorie Hermanová 04 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 0255
57 Pavlína UhrováPavlína Uhrová 04 ZŠ Komenského 17, DomažliceZŠ Komenského 17, Domažlice 0235
58= Viktorie BalkováViktorie Balková 04 ZŠ Bělá nad RadbuzouZŠ Bělá nad Radbuzou 0222
58= Ludmila TomšůLudmila Tomšů 04 ZŠ Bělá nad RadbuzouZŠ Bělá nad Radbuzou 0222
60 Pavlína KrumlováPavlína Krumlová 05 Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč 0174
61 Tereza KuželíkováTereza Kuželíková 05 ZŠ MrákovZŠ Mrákov 0004
62= Barbora KuželkováBarbora Kuželková 04 ZŠ Komenského 17, DomažliceZŠ Komenského 17, Domažlice 0000
62= Alžběta KrumlováAlžběta Krumlová 04 Masarykova ZŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ Klenčí pod Če... 0000
62= Kristýna PeklováKristýna Peklová 03 Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč 0000
62= Monika RettováMonika Rettová 04 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 0000
62= Eliška DoanováEliška Doanová 03 Základní a mateřská škola DomažliceZákladní a mateřská škola D... 0000
62= Natálie VošickáNatálie Vošická 05 ZŠ Bělá nad RadbuzouZŠ Bělá nad Radbuzou 0000
62= Anna ŠellerováAnna Šellerová 04 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 0000
62= Anna TauerováAnna Tauerová 04 Masarykova ZŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ Klenčí pod Če... 0000
62= Barbora ČernáBarbora Černá 04 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 0000
62= Diana PezlováDiana Pezlová 04 ZŠ Horšovský TýnZŠ Horšovský Týn 0000
62= Eleonor Ester HromádkováEleonor Ester Hromádková 05 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 0000
62= Anh Dang Phan Ngoc ThienAnh Dang Phan Ngoc Thien 06 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 0000
MS Anna RaškováAnna Rašková 04 Základní škola KolovečZákladní škola Koloveč 1425
Celkem 74 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Masarykova ZŠ Klenčí pod Čerchovem{8} 1410
2 Základní škola Koloveč{8} 1316
3 ZŠ Horšovský Týn{8} 1207
4 ZŠ DOMAŽLICE, Komenského 17{8} 1075
5 ZŠ DOMAŽLICE, Komenského 17{8} 996
6 ZŠ Holýšov{8} 971
7 ZŠ Mrákov{8} 917
8 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice{8} 909
9 ZŠ Holýšov{8} 904
10 ZŠ DOMAŽLICE, Komenského 17{8} 894
11 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice{8} 888
12 ZŠ Horšovský Týn{8} 885
12 ZŠ Holýšov{8} 885
14 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice{8} 869
15 Masarykova ZŠ Klenčí pod Čerchovem{8} 816
16 ZŠ Mrákov{8} 810
17 ZŠ Horšovský Týn{8} 790
18 ZŠ Mrákov{8} 789
19 ZŠ Bělá nad Radbuzou{8} 760
20 ZŠ Bělá nad Radbuzou{8} 719
21 Základní škola Koloveč{8} 709
22 ZŠ DOMAŽLICE, Komenského 17{8} 700
23 ZŠ Mrákov{8} 699
24 Základní a mateřská škola Domažlice{8} 687
25 Základní a mateřská škola Domažlice{8} 659
26 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice{8} 647
27 ZŠ Holýšov{8} 633
28 ZŠ Bělá nad Radbuzou{8} 626
29 ZŠ Bělá nad Radbuzou{8} 593
30 ZŠ Horšovský Týn{8} 568
31 ZŠ DOMAŽLICE, Komenského 17{8} 550
32 Masarykova ZŠ Klenčí pod Čerchovem{8} 539
33 Základní škola Koloveč{8} 527
34 ZŠ Mrákov{8} 520
35 Základní a mateřská škola Domažlice{8} 519
36 Masarykova ZŠ Klenčí pod Čerchovem{8} 488
37 ZŠ DOMAŽLICE, Komenského 17{8} 466
38 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice{8} 465
38 Základní a mateřská škola Domažlice{8} 465
40 ZŠ Holýšov{8} 463
41 Masarykova ZŠ Klenčí pod Čerchovem{8} 456
42 ZŠ DOMAŽLICE, Komenského 17{8} 454
43 Základní škola Koloveč{8} 453
44 ZŠ Mrákov{8} 450
45 Základní a mateřská škola Domažlice{8} 439
46 ZŠ Holýšov{8} 437
47 Základní a mateřská škola Domažlice{8} 436
48 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice{8} 428
49 ZŠ Horšovský Týn{8} 413
50 ZŠ Mrákov{8} 407
51 ZŠ Holýšov{8} 400
52 ZŠ Horšovský Týn{8} 374
52 ZŠ Holýšov{8} 374
54 ZŠ Bělá nad Radbuzou{8} 370
55 Základní škola Koloveč{8} 364
56 Základní a mateřská škola Domažlice{8} 345
57 Základní a mateřská škola Domažlice{8} 302
58 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice{8} 301
59 ZŠ DOMAŽLICE, Komenského 17{8} 297
60 Základní škola Koloveč{8} 290
60 ZŠ Horšovský Týn{8} 290
62 Základní a mateřská škola Domažlice{8} 267
63 Základní škola Koloveč{8} 264
64 Masarykova ZŠ Klenčí pod Čerchovem{8} 249
65 Masarykova ZŠ Klenčí pod Čerchovem{8} 234
66 ZŠ Bělá nad Radbuzou{8} 188
67 Masarykova ZŠ Klenčí pod Čerchovem{8} 0
67 Základní a mateřská škola Domažlice{8} 0
67 ZŠ Horšovský Týn{8} 0
67 ZŠ DOMAŽLICE, Komenského 17{8} 0
67 ZŠ Bělá nad Radbuzou{8} 0
67 ZŠ Holýšov{8} 0
67 Základní škola Koloveč{8} 0
67 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice{8} 0
67 ZŠ Mrákov{8} 0
67 Základní škola Koloveč{8} 0
67 ZŠ Holýšov{8} 0
67 Základní škola Koloveč{8} 0
67 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice{8} 0
67 ZŠ DOMAŽLICE, Komenského 17{8} 0
Celkem 80 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Masarykova ZŠ Klenčí pod Čerchovem{8} 1443
2 Základní škola Koloveč{8} 1425
3 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice{8} 1310
4 ZŠ Holýšov{8} 1107
5 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice{8} 1000
6 ZŠ Horšovský Týn{8} 973
7 Masarykova ZŠ Klenčí pod Čerchovem{8} 965
7 Základní škola Koloveč{8} 965
9 ZŠ Mrákov{8} 959
10 ZŠ Komenského 17, Domažlice{8} 958
11 ZŠ Horšovský Týn{8} 938
12 ZŠ Komenského 17, Domažlice{8} 887
13 ZŠ Holýšov{8} 843
14 Základní a mateřská škola Domažlice{8} 806
15 ZŠ Mrákov{8} 798
16 Základní a mateřská škola Domažlice{8} 783
17 ZŠ Holýšov{8} 768
18 ZŠ Mrákov{8} 759
19 ZŠ Bělá nad Radbuzou{8} 709
20 Masarykova ZŠ Klenčí pod Čerchovem{8} 701
21 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice{8} 662
21 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice{8} 662
23 Masarykova ZŠ Klenčí pod Čerchovem{8} 638
24 ZŠ Holýšov{8} 626
25 ZŠ Horšovský Týn{8} 624
26 ZŠ Komenského 17, Domažlice{8} 620
27 ZŠ Horšovský Týn{8} 595
28 Základní a mateřská škola Domažlice{8} 589
29 Základní škola Koloveč{8} 569
30 ZŠ Bělá nad Radbuzou{8} 557
31 ZŠ Mrákov{8} 545
32 Základní škola Koloveč{8} 544
33 ZŠ Komenského 17, Domažlice{8} 491
34 ZŠ Komenského 17, Domažlice{8} 470
35 ZŠ Komenského 17, Domažlice{8} 449
36 ZŠ Komenského 17, Domažlice{8} 447
37 ZŠ Bělá nad Radbuzou{8} 435
38 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice{8} 423
39 Základní a mateřská škola Domažlice{8} 419
40 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice{8} 418
41 Masarykova ZŠ Klenčí pod Čerchovem{8} 411
41 ZŠ Bělá nad Radbuzou{8} 411
43 ZŠ Holýšov{8} 409
44 Základní škola Koloveč{8} 386
45 Masarykova ZŠ Klenčí pod Čerchovem{8} 373
46 Základní a mateřská škola Domažlice{8} 369
46 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice{8} 369
48 ZŠ Horšovský Týn{8} 357
49 Základní a mateřská škola Domažlice{8} 338
50 ZŠ Horšovský Týn{8} 331
51 ZŠ Mrákov{8} 320
52 Základní a mateřská škola Domažlice{8} 306
53 ZŠ Bělá nad Radbuzou{8} 295
54 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice{8} 290
55 Základní a mateřská škola Domažlice{8} 285
56 ZŠ Komenského 17, Domažlice{8} 271
57 ZŠ Holýšov{8} 255
58 ZŠ Komenského 17, Domažlice{8} 235
59 ZŠ Bělá nad Radbuzou{8} 222
59 ZŠ Bělá nad Radbuzou{8} 222
61 Základní škola Koloveč{8} 174
62 ZŠ Mrákov{8} 4
63 ZŠ Bělá nad Radbuzou{8} 0
63 Základní a mateřská škola Domažlice{8} 0
63 Základní a mateřská škola Domažlice{8} 0
63 Masarykova ZŠ Klenčí pod Čerchovem{8} 0
63 ZŠ Komenského 17, Domažlice{8} 0
63 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice{8} 0
63 ZŠ Horšovský Týn{8} 0
63 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice{8} 0
63 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice{8} 0
63 Základní škola Koloveč{8} 0
63 Masarykova ZŠ Klenčí pod Čerchovem{8} 0
63 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice{8} 0
Celkem 74 závodníků