Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Klatovy, Kategorie IV

Sušice (15. 5. 2019)

60 m - Žáci

(st, 15.5.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= Petřík VáclavPetřík Václav 04 KT Tolstého KT Tolstého 07.4 668.00
1= TOMÁŠ PŘEROSTTOMÁŠ PŘEROST 04 HD Komenského HD Komenského 07.4 668.00
3 Martin VizingerMartin Vizinger 04 KT Plánická KT Plánická 07.5 637.00
4= Krčmář JakubKrčmář Jakub 04 Lerchova Sušice Lerchova Sušice 07.6 607.00
4= Šimon SvobodaŠimon Svoboda 04 Gymnázium Sušice Gymnázium Sušice 07.6 607.00
6= Pavel WaldmannPavel Waldmann 04 Švihov Švihov 07.7 577.00
6= Šašma FilipŠašma Filip 04 Lerchova Sušice Lerchova Sušice 07.7 577.00
6= Jakub MAZÁNJakub MAZÁN 04 Gymnázium Klatovy Gymnázium Klatovy 07.7 577.00
6= Michal HoffmannMichal Hoffmann 04 KT Plánická KT Plánická 07.7 577.00
6= Pavel KaltenbrunnerPavel Kaltenbrunner 04 TGM Sušice TGM Sušice 07.7 577.00
6= Šimon StoličkaŠimon Stolička 04 TGM Sušice TGM Sušice 07.7 577.00
6= Jiří SmetanaJiří Smetana 04 TGM Sušice TGM Sušice 07.7 577.00
13= Jakub JavorskýJakub Javorský 04 KT Masarykova KT Masarykova 07.8 548.00
13= Filip IrlbekFilip Irlbek 04 Nýrsko Komenského Nýrsko Komenského 07.8 548.00
13= Marek ŠotaMarek Šota 04 Nýrsko Školní Nýrsko Školní 07.8 548.00
13= Dominik TrnkaDominik Trnka 04 Švihov Švihov 07.8 548.00
17= Zdeněk MikulecZdeněk Mikulec 04 KT Masarykova KT Masarykova 08.0 492.00
17= Martin BurešMartin Bureš 04 KT Masarykova KT Masarykova 08.0 492.00
17= Dominik VítovecDominik Vítovec 04 Nýrsko Komenského Nýrsko Komenského 08.0 492.00
17= Jakub ŠlencJakub Šlenc 04 Nýrsko Komenského Nýrsko Komenského 08.0 492.00
17= Dominik MajdlDominik Majdl 04 KT Čapkova KT Čapkova 08.0 492.00
17= Alex HaglerAlex Hagler 04 Nýrsko Školní Nýrsko Školní 08.0 492.00
17= Kohout JaroslavKohout Jaroslav 04 KT Tolstého KT Tolstého 08.0 492.00
17= Matouš PEŠEKMatouš PEŠEK 04 Gymnázium Klatovy Gymnázium Klatovy 08.0 492.00
17= Vladimír MašekVladimír Mašek 04 Gymnázium Sušice Gymnázium Sušice 08.0 492.00
26= Adam VyčichlAdam Vyčichl 04 Nýrsko Školní Nýrsko Školní 08.1 465.00
26= Marek PresslMarek Pressl 04 KT Čapkova KT Čapkova 08.1 465.00
26= Lukáš LávičkaLukáš Lávička 04 HD Blatenská HD Blatenská 08.1 465.00
26= Martin ŠedivecMartin Šedivec 04 KT Tolstého KT Tolstého 08.1 465.00
26= Brejcha MatějBrejcha Matěj 04 Lerchova Sušice Lerchova Sušice 08.1 465.00
26= Jakub KolbekJakub Kolbek 04 Gymnázium Sušice Gymnázium Sušice 08.1 465.00
32= Václav KrausVáclav Kraus 04 KT Čapkova KT Čapkova 08.2 439.00
32= Tomáš HarazinTomáš Harazin 04 HD Blatenská HD Blatenská 08.2 439.00
32= Matěj ProcházkaMatěj Procházka 04 KT Plánická KT Plánická 08.2 439.00
35= Šabek MichalŠabek Michal 04 Chanovice Chanovice 08.4 388.00
35= Miroslav TomášekMiroslav Tomášek 04 Pačejov Pačejov 08.4 388.00
35= JIŘÍ SCHULDESJIŘÍ SCHULDES 04 HD Komenského HD Komenského 08.4 388.00
35= DAVID STANĚKDAVID STANĚK 04 HD Komenského HD Komenského 08.4 388.00
39= Marc FrantišekMarc František 04 Chanovice Chanovice 08.5 364.00
39= Petr KlečkaPetr Klečka 04 HD Blatenská HD Blatenská 08.5 364.00
39= David LadmanDavid Ladman 04 Pačejov Pačejov 08.5 364.00
42 Vácvlav PetelíkVácvlav Petelík 04 Švihov Švihov 11.2 0.00
Celkem 42 závodníků

60 m - Žákyně

(st, 15.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ellen BaranováEllen Baranová 04 Nýrsko Školní Nýrsko Školní 08.3 690.00
2= Šárka HájkováŠárka Hájková 04 Nýrsko Školní Nýrsko Školní 08.4 662.00
2= Ella KonicarováElla Konicarová 04 Gymnázium Klatovy Gymnázium Klatovy 08.4 662.00
2= Anna MatouškováAnna Matoušková 04 TGM Sušice TGM Sušice 08.4 662.00
5= Kikina HásováKikina Hásová 04 KT Čapkova KT Čapkova 08.5 635.00
5= Tereza HozmanováTereza Hozmanová 04 Gymnázium Klatovy Gymnázium Klatovy 08.5 635.00
5= Katka MěšťákováKatka Měšťáková 04 KT Čapkova KT Čapkova 08.5 635.00
5= Anna KotišováAnna Kotišová 04 HD Komenského HD Komenského 08.5 635.00
9= Emma FürbacherováEmma Fürbacherová 04 KT Plánická KT Plánická 08.6 608.00
9= Iva BabkováIva Babková 04 Nýrsko Školní Nýrsko Školní 08.6 608.00
9= Kristýna VávrováKristýna Vávrová 04 Nýrsko Komenského Nýrsko Komenského 08.6 608.00
12= A. PurkarováA. Purkarová 04 Lerchova Sušice Lerchova Sušice 08.7 582.00
12= Kateřina SudováKateřina Sudová 04 Nýrsko Komenského Nýrsko Komenského 08.7 582.00
14 Natálie PešlováNatálie Pešlová 04 KT Tolstého KT Tolstého 08.8 556.00
15= Barbora JandováBarbora Jandová 04 KT Tolstého KT Tolstého 08.9 531.00
15= V. KampfováV. Kampfová 04 Lerchova Sušice Lerchova Sušice 08.9 531.00
15= Veronika MračkováVeronika Mračková 04 Švihov Švihov 08.9 531.00
15= Adéla BuberlováAdéla Buberlová 04 Švihov Švihov 08.9 531.00
19= Klára ForejtováKlára Forejtová 04 KT Plánická KT Plánická 09.0 506.00
19= Eliška SukováEliška Suková 04 Kolinec Kolinec 09.0 506.00
19= Adéla MěsíčkováAdéla Měsíčková 04 KT Plánická KT Plánická 09.0 506.00
22= Eliška TýzlováEliška Týzlová 04 KT Tolstého KT Tolstého 09.1 482.00
22= Vanda HerzigováVanda Herzigová 04 HD Komenského HD Komenského 09.1 482.00
22= Barbora DrahníkováBarbora Drahníková 04 Nýrsko Komenského Nýrsko Komenského 09.1 482.00
25= T. TichopádováT. Tichopádová 04 Lerchova Sušice Lerchova Sušice 09.2 458.00
25= Klára SlukováKlára Sluková 04 Pačejov Pačejov 09.2 458.00
25= Natálie SvobodováNatálie Svobodová 04 TGM Sušice TGM Sušice 09.2 458.00
28 Natálie KreidlováNatálie Kreidlová 04 Švihov Švihov 09.3 435.00
29= Nela MoulisováNela Moulisová 04 Kolinec Kolinec 09.4 413.00
29= Šárka ŠperlováŠárka Šperlová 04 TGM Sušice TGM Sušice 09.4 413.00
31 Nikol PetrmichlováNikol Petrmichlová 04 Gymnázium Klatovy Gymnázium Klatovy 09.5 391.00
32 Řehoušková LucieŘehoušková Lucie 04 Chanovice Chanovice 09.6 369.00
33= Lucie HořejšíLucie Hořejší 04 KT Čapkova KT Čapkova 09.7 348.00
33= Kuchtová NelaKuchtová Nela 04 Chanovice Chanovice 09.7 348.00
35 Kateřina DenkováKateřina Denková 04 Pačejov Pačejov 09.8 328.00
36 Veronika KrejčováVeronika Krejčová 04 Kolinec Kolinec 10.1 270.00
Celkem 36 závodníků