Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Plzeň-jih, Kategorie III a IV

Přeštice (14. 5. 2019)

Body - závodníci

# Jméno Ročník Oddíl Body
1 Vrba, Vojtěch 03 ZŠ Blovice 1264,00
2 Kubešová, Pavlína 05 ZŠ CHOTĚŠOV 1243,00
3 Šobrová, Anna 04 ZŠ a MŠ Stod 1172,00
4 Papež, Jakub 03 ZŠ Josefa Hlávky Přeštice A 1103,00
5 Polívka, Miroslav 03 ZŠ Josefa Hlávky Přeštice A 1049,00
6 Hrubý, Radek 04 ZŠ Blovice 1044,00
7 Šambergr, David 04 ZŠ Merklín PJ 1039,00
8 Jahoda, Filip 04 Gymnázium Blovice 1020,00
9 Beránková, Anna 05 ZŠ CHOTĚŠOV 1004,00
10 Pergler, Michal 05 ZŠ Josefa Hlávky Přeštice A 984,00
11 Krsová, Nela 04 Základní škola Josefa Hlávky Přeštice 971,00
12 Rašková, Nikola 04 ZŠ Nepomuk A 955,00
13 Řezanková, Štěpánka 05 ZŠ Blovice A 952,00
14 Nová, Zuzana 06 ZŠ Josefa Hlávky Přeštice 945,00
15 Voráčková, Helena 03 Základní škola Josefa Hlávky Přeštice 938,00
16 France, Lukáš 03 ZŠ Štěnovice 937,00
17 Krumpholcová, Marie 05 ZŠ Nepomuk A 936,00
18 Pelíšková, Hedvika 04 Základní škola Josefa Hlávky Přeštice 925,00
19 Fryč, Vítek 04 ZŠ CHOTĚŠOV 923,00
20 Šilingr, Radek 03 ZŠ Josefa Hlávky Přeštice A 916,00
21 Horoščák, Petr 04 ZŠ CHOTĚŠOV 896,00
22 Lajpoldová, Petra 05 ZŠ Blovice A 893,00
23 Sládek, Martin 04 ZŠ Nepomuk A 884,00
24 Duraj, Filip 04 ZŠ Nepomuk A 874,00
25 Motejzík, Martin 04 ZŠ Nepomuk A 870,00
26 Alblová, Adéla 05 ZŠ Štěnovice 869,00
27 Mužík, Vojtěch 03 Gymnázium Blovice 868,00
28 Šmíd, Michal 04 ZŠ Blovice 864,00
29 Trachta, Aleš 04 ZŠ Josefa Hlávky Přeštice A 859,00
30 Panoš, Patrik 03 ZŠ Nepomuk A 856,00
31 Jeslínek, Tobiáš 05 ZŠ Josefa Hlávky Přeštice A 852,00
32 Seberová, Natálie 05 ZŠ Štěnovice A 849,00
33 Vacík ml., Ondřej 04 ZŠ Merklín PJ 848,00
34 Baumrukr, Adam 03 ZŠ Merklín PJ 843,00
35 Ptáčník, Jakub 03 ZŠ Blovice 841,00
36 Suchý, Adam 03 ZŠ Merklín PJ 835,00
37 Přibáň, Jakub 06 ZŠ Blovice A 835,00
38 Havelka, Jan 03 ZŠ Štěnovice 833,00
39 Provazníková, Monika 04 ZŠ Dobřany 825,00
40 Vrátník, Vojtěch 04 ZŠ Blovice 824,00
41 Růžička, Martin 03 ZŠ Nepomuk A 820,00
42 Tomášek, Vladimír 03 ZŠ Štěnovice 805,00
43 Halámek, Tomáš 04 ZŠ Dobřany 802,00
44 Rumenov, Rumen 03 ZŠ CHOTĚŠOV 801,00
45 Kazdová, Terezie 06 ZŠ Blovice A 798,00
46 Bažant, Tomáš 04 ZŠ Blovice 798,00
47 Danešová, Nela 03 ZŠ a MŠ Stod 797,00
48 Riha, Josef 04 ZŠ a MŠ Spálené Poříčí 792,00
49 Fikrlová, Eva 05 ZŠ Merklín PJ 790,00
50 Samko, Pavel 06 ZŠ Blovice A 787,00
51 Ovsíková, Magdaléna 06 ZŠ Josefa Hlávky Přeštice 778,00
52 Havlíčková, Barbora 06 ZŠ Blovice A 776,00
53 Děkanovský, Vojtěch 05 Gymnázium Blovice 775,00
54 Bláhová, Tereza 05 ZŠ Nepomuk A 769,00
55 Bělová, Aneta 05 Základní škola Josefa Hlávky Přeštice 765,00
56 Veitová, Adriana 03 ZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jih A 762,00
57 Šambergerová, Stela 04 ZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jih A 761,00
58 Fiala, David 04 ZŠ Nepomuk A 760,00
59 Ritterová, Viktorie 06 ZŠ Josefa Hlávky Přeštice 758,00
60 Fořt, Jakub 03 ZŠ Josefa Hlávky Přeštice A 757,00
61 Poslední, Lenka 05 ZŠ Merklín PJ 756,00
62 Hodková, Lucie 05 ZŠ Blovice A 753,00
63 Řípová, Natálie 05 ZŠ Blovice A 746,00
64 Levorová, Kateřina 04 Základní škola Josefa Hlávky Přeštice 739,00
65 Čonka, Adam 06 ZŠ Josefa Hlávky Přeštice A 738,00
66 Sýkorová, Anna 05 ZŠ Blovice A 729,00
67 Tomíšek, David 05 ZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jih A 728,00
68 Král, Dan 04 Gymnázium Blovice 728,00
69 Havíř, Ondřej 06 ZŠ Josefa Hlávky Přeštice A 727,00
70 Beránková, Aneta 05 ZŠ CHOTĚŠOV 721,00
71 Lehrová, Daniela 05 ZŠ Josefa Hlávky Přeštice 711,00
72 Hlásková, Monika 06 ZŠ Nepomuk A 708,00
73 Horká, Aneta 05 ZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jih A 708,00
74 Sedláček, Lukáš 03 ZŠ Štěnovice 706,00
75 Šůsová, Barbora 06 ZŠ Nepomuk A 703,00
76 Cibulková, Jana 06 ZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jih A 702,00
77 Pešková, Lucie 03 ZŠ Štěnovice A 700,00
78 Šmídová, Anna 05 ZŠ Dobřany 694,00
79 Petrůjová, Gabriela 04 ZŠ Blovice A 691,00
80 Stehlík, Radim 05 ZŠ Josefa Hlávky Přeštice A 689,00
81 Peteříková, Nela 05 ZŠ CHOTĚŠOV 689,00
82 Brudnová, Nela 07 ZŠ Nepomuk A 688,00
83 Hora, Matěj 03 ZŠ a MŠ Stod 688,00
84 Hettlerová, Bára 04 ZŠ a MŠ Stod 681,00
85 Malý, Vojtěch 03 ZŠ a MŠ Stod 680,00
86 Mečlová, Adéla 05 ZŠ Merklín PJ 676,00
87 Šimáňová, Kateřina 04 ZŠ Štěnovice A 674,00
88 Dvořáková, Anna 06 ZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jih A 674,00
89 Brada, Jakub 05 ZŠ Josefa Hlávky Přeštice 672,00
90 Šambergrová, Julie 06 ZŠ Merklín PJ 670,00
91 Šmidingerová, Natálie 05 ZŠ a MŠ Stod 668,00
92 Chocová, Michaela 05 Základní škola Josefa Hlávky Přeštice 665,00
93 Jindřich, Matyáš 05 ZŠ Merklín PJ 661,00
94 Burlová, Tereza 06 ZŠ Josefa Hlávky Přeštice 661,00
95 Matoušková, Adéla 07 ZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jih A 661,00
96 Jírovec, Matěj 04 ZŠ Dobřany 660,00
97 Blahút, Adam 05 ZŠ CHOTĚŠOV 659,00
98 Zub, Adam 06 ZŠ a MŠ Stod 656,00
99 Hrivnáková, Kristýna 06 ZŠ CHOTĚŠOV 655,00
100 Vokračková, Denisa 05 ZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jih A 654,00
101 Macková, Michaela 06 ZŠ Blovice A 649,00
102 Skalová, Barbora 06 ZŠ Blovice A 648,00
103 Šubrt, Radek 05 ZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jih A 645,00
104 Sedláčková, Klára 06 ZŠ Štěnovice A 642,00
105 Dvořák, Matěj 04 ZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jih A 639,00
106 Šmíd, Adam 05 ZŠ Nepomuk A 638,00
107 Šedivý, Tomáš 03 ZŠ CHOTĚŠOV 634,00
108 Bořík, Michael 05 ZŠ Nepomuk A 633,00
109 Vacík st., Ondřej 04 ZŠ Merklín PJ 632,00
110 Šampalík, Radek 04 ZŠ a MŠ Stod 631,00
111 Černý, Adam 04 ZŠ Dobřany 628,00
112 KREJNICKÁ, Karolína 05 ZŠ Merklín PJ 628,00
113 Drda, Daniel 05 ZŠ CHOTĚŠOV 621,00
114 Filo, Martin 06 ZŠ Dobřany 620,00
115 Vrba, Tomáš 04 ZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jih A 617,00
116 Cahlík, Marek 03 ZŠ a MŠ Spálené Poříčí 614,00
117 Gillová, Julie 06 ZŠ Merklín PJ 611,00
118 Eretová, Karolína 04 ZŠ Štěnovice A 610,00
119 Heide, Jan 05 ZŠ Blovice A 610,00
120 Havlíček, Adam 06 ZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jih A 598,00
121 Umnerová, Anna 06 ZŠ Dobřany 590,00
122 Radová, Lucie 05 Základní škola Josefa Hlávky Přeštice 588,00
123 Blumelová, Tereza 05 ZŠ Josefa Hlávky Přeštice 586,00
124 Škola, David 05 ZŠ Nepomuk A 582,00
125 Byron, Jan 05 ZŠ a MŠ Spálené Poříčí 580,00
126 Schafferová, Zuzana 04 ZŠ CHOTĚŠOV 580,00
127 Mašek, Patrik 04 ZŠ Dobřany 579,00
128 Škardová, Denisa 05 ZŠ Dobřany 577,00
129 Aueverk, Vilém 03 ZŠ Merklín PJ 571,00
130 Pondl, Daniel 04 ZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jih A 569,00
131 Nekola, Ondřej 06 ZŠ Štěnovice A 565,00
132 Fencl, Vít 05 ZŠ Merklín PJ 564,00
133 Hrdličková, Matylda 05 ZŠ a MŠ Stod 563,00
134 Plačková, Vendula 05 ZŠ Dobřany 556,00
135 Šloufová, Kateřina 06 ZŠ Nepomuk A 548,00
136 Strolená, Hana 04 ZŠ Nepomuk A 547,00
137 Bíba, Matyáš 05 ZŠ a MŠ Stod 546,00
138 Turner, Karel 04 ZŠ Blovice 543,00
139 Eisenhammerová, Jana 05 ZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jih 539,00
140 Naarová, Nikola 05 ZŠ Merklín PJ 537,00
141 Albl, Martin 04 ZŠ Štěnovice 536,00
142 Damián, Šimice 06 ZŠ Josefa Hlávky Přeštice A 531,00
143 Kabát, Martin 03 ZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jih A 529,00
144 Holeček, Tomáš 06 ZŠ Dobřany 513,00
145 Štruncová, Eliška 06 ZŠ Štěnovice A 511,00
146 Kopecká, Adéla 06 ZŠ a MŠ Stod 510,00
147 Schreiber, Denis 04 ZŠ Josefa Hlávky Přeštice A 510,00
148 Šašek, Petr 03 ZŠ a MŠ Spálené Poříčí 509,00
149 Vlach, Šimon 05 Gymnázium Blovice 508,00
150 Klán, Tomáš 04 Gymnázium Blovice 507,00
151 Sýkora, Ondřej 04 ZŠ Blovice 505,00
152 Sýkorová, Klára 07 ZŠ Dobřany 500,00
153 Kuželová, Karolína 04 ZŠ Dobřany 499,00
154 Lukášová, Lucie 04 ZŠ Nepomuk A 496,00
155 Kozlová, Barbora 05 ZŠ a MŠ Spálené Poříčí 495,00
156 Mařák, Matěj 06 ZŠ a MŠ Stod 494,00
157 Seerová, Adéla 05 ZŠ CHOTĚŠOV 494,00
158 Czerná, Markéta 04 ZŠ Dobřany 490,00
159 Zrůstková, Ivana 03 ZŠ Dobřany 489,00
160 Richtrová, Betty 03 ZŠ Nepomuk A 487,00
161 Nykoljuková, Julie 03 ZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jih 484,00
162 Přibáňová, Karolína 06 ZŠ a MŠ Spálené Poříčí 483,00
163 Ferenc, Martin 06 ZŠ a MŠ Spálené Poříčí 481,00
164 Švehlová, Simona 05 ZŠ a MŠ Spálené Poříčí 480,00
165 Tupá, Eliška 06 ZŠ a MŠ Spálené Poříčí 477,00
166 Krátká, Aneta 05 ZŠ a MŠ Stod 477,00
167 Schejbal, Martin 05 ZŠ Merklín PJ 477,00
168 Andrýsová, Natálie 05 ZŠ Dobřany 476,00
169 Vodák, Petr 05 ZŠ CHOTĚŠOV 474,00
170 Vlček, Dominik 03 ZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jih A 471,00
171 Hrách, Jakub 04 ZŠ a MŠ Spálené Poříčí 468,00
172 Škalová, Karolína 04 ZŠ Blovice A 467,00
173 Šlehoverová, Vanda 05 ZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jih 466,00
174 Bešta, Jindřich 05 ZŠ Merklín PJ 465,00
175 Valeš, Martin 03 ZŠ Štěnovice 465,00
176 Brant, Martin 04 ZŠ Dobřany 460,00
177 Burianová, Petra 05 ZŠ Štěnovice 458,00
178 Švehla, Petr 06 ZŠ Blovice A 455,00
179 Košař, Matěj 03 ZŠ Josefa Hlávky Přeštice A 454,00
180 Dolanský, Jakub 03 ZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jih A 452,00
181 Korda, Filip 04 ZŠ a MŠ Spálené Poříčí 448,00
182 Šimek, Milan 05 ZŠ Dobřany 447,00
183 Počátecká, Eliška 05 ZŠ Blovice A 447,00
184 Šmolík, Petr 05 ZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jih A 441,00
185 Houšková, Andrea 04 ZŠ Nepomuk A 438,00
186 Braga, Marián 03 ZŠ a MŠ Stod 437,00
187 Brandtlík, Matyáš 03 ZŠ Štěnovice 434,00
188 Křivánková, Rozálie 04 ZŠ a MŠ Spálené Poříčí 432,00
189 Vaidiš, Tomáš 04 ZŠ a MŠ Spálené Poříčí 430,00
190 Fink, Jaroslav 03 ZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jih A 427,00
191 Tříska, Petr 07 ZŠ a MŠ Spálené Poříčí 426,00
192 Synáčová, Marie 05 ZŠ Blovice A 426,00
193 Kvych, Andrei 05 ZŠ a MŠ Stod 425,00
194 Výrut, Tadeáš 06 ZŠ Merklín PJ 425,00
195 Kováříková, Kateřina 05 ZŠ Josefa Hlávky Přeštice 424,00
196 Šindelářová, Barbora 05 ZŠ Blovice A 419,00
197 Božik, Miroslav 05 ZŠ a MŠ Stod 417,00
198 Krafer, Jakub 06 ZŠ Dobřany 406,00
199 Vokáč, Matěj 06 ZŠ a MŠ Spálené Poříčí 405,00
200 Krýsmanová, Veronika 03 ZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jih A 405,00
201 Bláha, Ondřej 04 ZŠ a MŠ Spálené Poříčí 398,00
202 Aubrecht, Václav 06 ZŠ a MŠ Stod 397,00
203 Albl, Zdeněk 05 ZŠ Štěnovice A 392,00
204 Zemanová, Adéla 06 ZŠ Blovice A 391,00
205 Hloušek, David 05 ZŠ Dobřany 391,00
206 Volf, Jan 06 ZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jih A 388,00
207 Jáchim, Daniel 05 ZŠ Dobřany 386,00
208 Flandera, Šimon 06 ZŠ Nepomuk A 381,00
209 Roháč, Jan 03 ZŠ Josefa Hlávky Přeštice A 381,00
210 Losch, Filip 07 ZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jih A 379,00
211 Řehořková, Jolana 04 ZŠ Štěnovice A 375,00
212 Schořovská, Adéla 05 ZŠ a MŠ Spálené Poříčí 374,00
213 Jindřich, Jakub 05 ZŠ Merklín PJ 370,00
214 Tlustá, Tereza 03 ZŠ a MŠ Stod 369,00
215 Nykoljuková, Julie 03 ZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jih A 369,00
216 Tyrpeklová, Andrea 04 ZŠ Nepomuk A 369,00
217 Stamm, Natálie 04 ZŠ a MŠ Stod 357,00
218 Kepka, Dominik 03 ZŠ Nepomuk A 352,00
219 Ostříž, Jan 04 ZŠ Nepomuk A 352,00
220 Fink, Václav 06 ZŠ Štěnovice 347,00
221 Hyková, Daniela 04 ZŠ Nepomuk A 344,00
222 Hobl, Aleš 03 Gymnázium Blovice 342,00
223 Holá, Lucie 04 ZŠ Štěnovice A 340,00
224 Kočárková, Denisa 04 ZŠ a MŠ Stod 340,00
225 Balounová, Denisa 05 ZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jih A 338,00
226 Bečvářová, Helena 05 ZŠ Josefa Hlávky Přeštice 336,00
227 Škardová, Aneta 04 ZŠ Blovice A 335,00
228 Marek, Filip 05 ZŠ a MŠ Stod 334,00
229 Kadlecová, Nela 07 ZŠ a MŠ Spálené Poříčí 332,00
230 Holcová, Nicole 04 Základní škola Josefa Hlávky Přeštice 331,00
231 Šašková, Lucie 07 ZŠ a MŠ Spálené Poříčí 330,00
232 Kabátová, Julie 07 ZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jih A 328,00
233 Strejcová, Olina 05 ZŠ Josefa Hlávky Přeštice 324,00
234 Pejcharová, Klára 03 ZŠ Blovice A 322,00
235 Bittnerová, Aneta 05 ZŠ Dobřany 321,00
236 Chodorová, Žaneta 07 ZŠ Nepomuk A 317,00
237 Císař, Lukáš 07 ZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jih A 316,00
238 Blahník, Jakub 07 ZŠ Štěnovice A 308,00
239 Cipra, Filip 05 ZŠ Štěnovice A 303,00
240 Burianová, Petra 05 ZŠ Štěnovice A 302,00
241 Jára, David 06 ZŠ Nepomuk A 302,00
242 Rosenbergerová, Lea 05 ZŠ CHOTĚŠOV 295,00
243 Samkoná, Nikola 06 ZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jih A 295,00
244 Martincová, Simona 04 ZŠ Nepomuk A 293,00
245 Zdvořáková, Vanesa 04 ZŠ Dobřany 293,00
246 Malinovská, Jana 03 ZŠ Nepomuk A 293,00
247 Houšková, Linda 03 ZŠ Dobřany 292,00
248 Bažantová, Martina 06 ZŠ Blovice A 291,00
249 Kydlíček, David 04 ZŠ a MŠ Stod 283,00
250 Terč, Matěj 06 ZŠ Nepomuk A 282,00
251 Bílý, Matyáš 05 ZŠ Blovice A 278,00
252 Brýna, Adam 06 ZŠ Štěnovice A 277,00
253 Pittrová, Jana 05 ZŠ a MŠ Stod 275,00
254 Pelikánová, Natálie 07 ZŠ a MŠ Spálené Poříčí 273,00
255 Schlehoferová, Karolína 05 ZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jih 272,00
256 Cinková, Andrea 05 ZŠ Štěnovice A 272,00
257 Šneberger, Josef 04 ZŠ Dobřany 270,00
258 Tobrman, Petr 04 ZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jih A 270,00
259 Roman, Kolář 05 ZŠ Blovice 265,00
260 Nováková, Adéla 07 ZŠ Štěnovice 265,00
261 Pešek, Jan 05 ZŠ Nepomuk A 264,00
262 Turková, Kritýna 05 ZŠ Blovice A 257,00
263 Klíma, Miroslav 05 ZŠ Blovice A 250,00
264 Nováková, Adéla 07 ZŠ Štěnovice A 249,00
265 Kulíšek, Matouš 03 ZŠ a MŠ Stod 247,00
266 Suchá, Eliška 04 ZŠ Nepomuk A 244,00
267 Chuchlík, Václav 04 Gymnázium Blovice 244,00
268 Štěpán, Jiří 06 ZŠ Josefa Hlávky Přeštice A 239,00
269 Stuchl, Tomáš 06 ZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jih A 234,00
270 Štichová, Lucie 05 ZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jih 231,00
271 Sýkora, Jan 06 ZŠ a MŠ Spálené Poříčí 228,00
272 Koperdák, Tobias 05 ZŠ Nepomuk A 225,00
273 Jindřich, Tomáš 05 ZŠ a MŠ Stod 222,00
274 Růžička, Martin 03 ZŠ Nepomuk 220,00
275 Pech, Lukáš 05 ZŠ Štěnovice A 216,00
276 Kubalíková, Denisa 03 ZŠ a MŠ Spálené Poříčí 210,00
277 Vohnout, Tomáš 03 ZŠ a MŠ Spálené Poříčí 205,00
278 Lederer, Jakub 05 ZŠ Štěnovice A 203,00
279 Fink, Václav 06 ZŠ Štěnovice A 200,00
280 Ratajová, Adéla 05 ZŠ Nepomuk A 197,00
281 Brož, Petr 05 ZŠ Josefa Hlávky Přeštice A 196,00
282 Pešek, Adam 06 ZŠ Štěnovice A 194,00
283 Krutiš, Jaroslav 05 ZŠ Blovice A 190,00
284 Kabátová, Julie 07 ZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jih 190,00
285 Regnerová, Karolína 06 ZŠ Štěnovice A 184,00
286 Galčíková, Adriana 07 ZŠ a MŠ Spálené Poříčí 183,00
287 Němeček, Martin 05 ZŠ Blovice A 181,00
288 Kadlecová, Adéla 07 ZŠ a MŠ Spálené Poříčí 180,00
289 Bláha, Kryštof 05 ZŠ a MŠ Spálené Poříčí 173,00
290 Schlehoferová, Karolína 05 ZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jih A 167,00
291 Laštovková, Pavla 05 ZŠ a MŠ Spálené Poříčí 164,00
292 Aneta, Babková 04 ZŠ Štěnovice A 162,00
293 Nguyen, Anh 05 ZŠ a MŠ Spálené Poříčí 161,00
294 Pincová, Žaneta 04 ZŠ Štěnovice A 149,00
295 Hejpetr, Václav 07 ZŠ Nepomuk A 148,00
296 Kovács, Jan 04 ZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jih A 144,00
297 Rožňová, Irena 04 ZŠ a MŠ Spálené Poříčí 139,00
298 Kašíková, Anna 05 ZŠ Nepomuk A 107,00
299 Bruhová, Kateřina 07 ZŠ a MŠ Spálené Poříčí 104,00
300 Schořovská, Adéla 05 ZŠ a MŠ Spálené Poříčí 103,00
301 Hodanová, Klára 05 ZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jih 100,00
302 Hrabětová, Klára 05 ZŠ a MŠ Spálené Poříčí 96,00
303 Blábolová, Markéta 05 ZŠ a MŠ Stod 52,00
304 Vidličková, Natálie 05 ZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jih A 31,00
305 Sýkora, Matěj 06 ZŠ Dobřany 19,00
306 Hofreiter, Jakub 04 ZŠ a MŠ Spálené Poříčí 0,00
307 Janda, Daniel 05 ZŠ CHOTĚŠOV 0,00
308 Beňas, Josef 05 ZŠ a MŠ Spálené Poříčí 0,00
309 Šampalík, Marián 03 ZŠ a MŠ Stod 0,00