Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Plzeň-jih, Kategorie III a IV

Přeštice (14. 5. 2019)

1000 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 14.5.2019 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 1 Jakub PřibáňJakub Přibáň 06 ZŠ Blovice AZŠ Blovice A 3:24.75 442.00
2 2 Martin FiloMartin Filo 06 ZŠ DobřanyZŠ Dobřany 3:28.30 414.00
3 3 Radek ŠubrtRadek Šubrt 05 ZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jih AZŠ Chlumčany, okres Plzeň-j... 3:32.01 385.00
4 4 Pavel SamkoPavel Samko 06 ZŠ Blovice AZŠ Blovice A 3:33.54 373.00
5 5 Václav FinkVáclav Fink 06 ZŠ ŠtěnoviceZŠ Štěnovice 3:37.06 347.00
6 6 David JáraDavid Jára 06 ZŠ Nepomuk AZŠ Nepomuk A 3:43.45 302.00
7 7 Jan ByronJan Byron 05 ZŠ a MŠ Spálené PoříčíZŠ a MŠ Spálené Poříčí 3:45.66 287.00
8 8 Kolář RomanKolář Roman 05 ZŠ BloviceZŠ Blovice 3:49.10 265.00
9 9 Jan PešekJan Pešek 05 ZŠ Nepomuk AZŠ Nepomuk A 3:49.28 264.00
10 10 Miroslav BožikMiroslav Božik 05 ZŠ a MŠ StodZŠ a MŠ Stod 4:00.33 197.00
11 11 Václav AubrechtVáclav Aubrecht 06 ZŠ a MŠ StodZŠ a MŠ Stod 4:04.33 175.00
12 12 Tadeáš VýrutTadeáš Výrut 06 ZŠ Merklín PJZŠ Merklín PJ 4:07.24 160.00
13 Josef BeňasJosef Beňas 05 ZŠ a MŠ Spálené PoříčíZŠ a MŠ Spálené Poříčí DNF
Celkem 13 závodníků
Běh 02 (út, 14.5.2019 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 1 Radim StehlíkRadim Stehlík 05 ZŠ Josefa Hlávky Přeštice AZŠ Josefa Hlávky Přeštice A 3:28.45 413.00
2 2 Ondřej HavířOndřej Havíř 06 ZŠ Josefa Hlávky Přeštice AZŠ Josefa Hlávky Přeštice A 3:28.47 412.00
3 3 Adam ČonkaAdam Čonka 06 ZŠ Josefa Hlávky Přeštice AZŠ Josefa Hlávky Přeštice A 3:30.14 399.00
4 4 Adam ZubAdam Zub 06 ZŠ a MŠ StodZŠ a MŠ Stod 3:34.92 363.00
5 5 Jakub BlahníkJakub Blahník 07 ZŠ Štěnovice AZŠ Štěnovice A 3:42.65 308.00
6 6 Jan VolfJan Volf 06 ZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jih AZŠ Chlumčany, okres Plzeň-j... 3:44.27 297.00
7 7 Tomáš HolečekTomáš Holeček 06 ZŠ DobřanyZŠ Dobřany 3:45.50 288.00
8 8 Jakub JindřichJakub Jindřich 05 ZŠ Merklín PJZŠ Merklín PJ 3:48.75 267.00
9 9 David HloušekDavid Hloušek 05 ZŠ DobřanyZŠ Dobřany 3:53.06 240.00
10 10 Martin FerencMartin Ferenc 06 ZŠ a MŠ Spálené PoříčíZŠ a MŠ Spálené Poříčí 3:58.00 211.00
11 11 Jakub LedererJakub Lederer 05 ZŠ Štěnovice AZŠ Štěnovice A 3:59.23 203.00
12 12 Filip LoschFilip Losch 07 ZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jih AZŠ Chlumčany, okres Plzeň-j... 4:08.46 154.00
13 13 Václav HejpetrVáclav Hejpetr 07 ZŠ Nepomuk AZŠ Nepomuk A 4:20.01 101.00
Celkem 13 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 1 Jakub PřibáňJakub Přibáň 06 ZŠ Blovice AZŠ Blovice A 3:24.75 442.00
2 2 Martin FiloMartin Filo 06 ZŠ DobřanyZŠ Dobřany 3:28.30 414.00
3 1 Radim StehlíkRadim Stehlík 05 ZŠ Josefa Hlávky Přeštice AZŠ Josefa Hlávky Přeštice A 3:28.45 413.00
4 2 Ondřej HavířOndřej Havíř 06 ZŠ Josefa Hlávky Přeštice AZŠ Josefa Hlávky Přeštice A 3:28.47 412.00
5 3 Adam ČonkaAdam Čonka 06 ZŠ Josefa Hlávky Přeštice AZŠ Josefa Hlávky Přeštice A 3:30.14 399.00
6 3 Radek ŠubrtRadek Šubrt 05 ZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jih AZŠ Chlumčany, okres Plzeň-j... 3:32.01 385.00
7 4 Pavel SamkoPavel Samko 06 ZŠ Blovice AZŠ Blovice A 3:33.54 373.00
8 4 Adam ZubAdam Zub 06 ZŠ a MŠ StodZŠ a MŠ Stod 3:34.92 363.00
9 5 Václav FinkVáclav Fink 06 ZŠ ŠtěnoviceZŠ Štěnovice 3:37.06 347.00
10 5 Jakub BlahníkJakub Blahník 07 ZŠ Štěnovice AZŠ Štěnovice A 3:42.65 308.00
11 6 David JáraDavid Jára 06 ZŠ Nepomuk AZŠ Nepomuk A 3:43.45 302.00
12 6 Jan VolfJan Volf 06 ZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jih AZŠ Chlumčany, okres Plzeň-j... 3:44.27 297.00
13 7 Tomáš HolečekTomáš Holeček 06 ZŠ DobřanyZŠ Dobřany 3:45.50 288.00
14 7 Jan ByronJan Byron 05 ZŠ a MŠ Spálené PoříčíZŠ a MŠ Spálené Poříčí 3:45.66 287.00
15 8 Jakub JindřichJakub Jindřich 05 ZŠ Merklín PJZŠ Merklín PJ 3:48.75 267.00
16 8 Kolář RomanKolář Roman 05 ZŠ BloviceZŠ Blovice 3:49.10 265.00
17 9 Jan PešekJan Pešek 05 ZŠ Nepomuk AZŠ Nepomuk A 3:49.28 264.00
18 9 David HloušekDavid Hloušek 05 ZŠ DobřanyZŠ Dobřany 3:53.06 240.00
19 10 Martin FerencMartin Ferenc 06 ZŠ a MŠ Spálené PoříčíZŠ a MŠ Spálené Poříčí 3:58.00 211.00
20 11 Jakub LedererJakub Lederer 05 ZŠ Štěnovice AZŠ Štěnovice A 3:59.23 203.00
21 10 Miroslav BožikMiroslav Božik 05 ZŠ a MŠ StodZŠ a MŠ Stod 4:00.33 197.00
22 11 Václav AubrechtVáclav Aubrecht 06 ZŠ a MŠ StodZŠ a MŠ Stod 4:04.33 175.00
23 12 Tadeáš VýrutTadeáš Výrut 06 ZŠ Merklín PJZŠ Merklín PJ 4:07.24 160.00
24 12 Filip LoschFilip Losch 07 ZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jih AZŠ Chlumčany, okres Plzeň-j... 4:08.46 154.00
25 13 Václav HejpetrVáclav Hejpetr 07 ZŠ Nepomuk AZŠ Nepomuk A 4:20.01 101.00
13 Josef BeňasJosef Beňas 05 ZŠ a MŠ Spálené PoříčíZŠ a MŠ Spálené Poříčí DNF