výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Plzeň-město, Kategorie III

Plzeň - Skvrňany (16. 5. 2019)

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(čt, 16.5.2019 - 09:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan JirmářJan Jirmář
ZŠ NezvěsticeZŠ Nezvěstice
05 12 54.82 0.0 349.00
2 Ondřej KupkaOndřej Kupka
21.ZŠ21.ZŠ
06 15 53.53 0.0 338.00
3 Jakub ToflJakub Tofl
ZŠ NezvěsticeZŠ Nezvěstice
06 21 51.27 0.0 319.00
4 Jakub HusákJakub Husák
25. základní škola Plzeň25. základní škola Plzeň
05 9 50.75 0.0 314.00
5 Lukáš FritschLukáš Fritsch
21.ZŠ21.ZŠ
06 7 47.97 0.0 291.00
6 Dominik SlavíkDominik Slavík
7. zš a mš Plzeň7. zš a mš Plzeň
05 19 47.42 0.0 286.00
7 Matthew BakerMatthew Baker
21.ZŠ21.ZŠ
06 1 46.12 0.0 275.00
8 Ladislav BenedaLadislav Beneda
22. ZŠ Plzeň22. ZŠ Plzeň
06 3 45.23 0.0 268.00
9 Jakub NosekJakub Nosek
ZŠ NezvěsticeZŠ Nezvěstice
07 18 45.07 0.0 266.00
10 Jaroslav BartovskýJaroslav Bartovský
Masarykovo gymnáziumMasarykovo gymnázium
06 2 44.00 0.0 257.00
11 Jiří NěmecJiří Němec
Masarykovo gymnáziumMasarykovo gymnázium
07 17 43.73 0.0 255.00
12 Adrian HorváthAdrian Horváth
7. zš a mš Plzeň7. zš a mš Plzeň
05 8 41.62 0.0 238.00
13 Martin SuchýMartin Suchý
Základní škola ChrástZákladní škola Chrást
07 20 40.90 0.0 232.00
14 Balák JakubBalák Jakub
22. ZŠ Plzeň22. ZŠ Plzeň
06 10 40.80 0.0 231.00
15 Martin ŽižkaMartin Žižka
Masarykovo gymnáziumMasarykovo gymnázium
05 24 38.94 0.0 215.00
16 Sebastian MatoušekSebastian Matoušek
1.ZŠ Plzeň1.ZŠ Plzeň
07 16 38.12 0.0 209.00
17 Lukáš VoráčekLukáš Voráček
25. základní škola Plzeň25. základní škola Plzeň
06 23 37.42 0.0 203.00
18 Štěpán FikrleŠtěpán Fikrle
25. základní škola Plzeň25. základní škola Plzeň
06 6 37.03 0.0 200.00
19 Matyáš KrálMatyáš Král
Základní škola ChrástZákladní škola Chrást
07 14 35.47 0.0 187.00
20 Jan JuhaJan Juha
7. zš a mš Plzeň7. zš a mš Plzeň
06 13 35.00 0.0 183.00
21 318 Jakub ČernýJakub Černý
1.ZŠ Plzeň1.ZŠ Plzeň
07 4 34.96 0.0 183.00
22 Denis FalterDenis Falter
1.ZŠ Plzeň1.ZŠ Plzeň
06 5 34.61 0.0 180.00
23 Jan LukášJan Lukáš
11.ZŠ Plzeň11.ZŠ Plzeň
05 25 34.55 0.0 180.00
24 Jakub VítekJakub Vítek
Základní škola ChrástZákladní škola Chrást
05 22 33.95 0.0 175.00
25 Ondřej JílekOndřej Jílek
22. ZŠ Plzeň22. ZŠ Plzeň
06 11 33.80 0.0 174.00
26 Jan ŠlehoferJan Šlehofer
11.ZŠ Plzeň11.ZŠ Plzeň
06 26 32.81 0.0 166.00
Celkem 26 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(čt, 16.5.2019 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martina ŠmídováMartina Šmídová
31. ZŠ Plzeň31. ZŠ Plzeň
06 25 43.03 0.0 393.00
2 Michaela SutnarováMichaela Sutnarová
ZŠ Starý PlzenecZŠ Starý Plzenec
06 36 42.49 0.0 386.00
3 444 Eliška BaumrukováEliška Baumruková
22. ZŠ Plzeň22. ZŠ Plzeň
06 1 40.56 0.0 362.00
4 Nicol PolívkováNicol Polívková
ZŠ NezvěsticeZŠ Nezvěstice
06 20 39.73 0.0 352.00
5 180 Anežka KárníkováAnežka Kárníková
ZŠ Starý PlzenecZŠ Starý Plzenec
06 35 39.29 0.0 347.00
6 Adriana SoukupováAdriana Soukupová
Masarykovo gymnáziumMasarykovo gymnázium
06 21 38.63 0.0 339.00
7 418 Markéta PolankováMarkéta Polanková
Masarykovo gymnáziumMasarykovo gymnázium
06 19 38.35 0.0 335.00
8 Barbora FrankováBarbora Franková
11.ZŠ Plzeň11.ZŠ Plzeň
06 32 38.13 0.0 333.00
9 Laura VopatováLaura Vopatová
31. ZŠ Plzeň31. ZŠ Plzeň
07 29 38.00 0.0 331.00
10 406 Kateřina ŠollarováKateřina Šollarová
22. ZŠ Plzeň22. ZŠ Plzeň
07 26 37.05 0.0 319.00
11 Viktorie BezdičkováViktorie Bezdičková
1.ZŠ Plzeň1.ZŠ Plzeň
07 2 36.81 0.0 317.00
12 395 Nella KočandrlováNella Kočandrlová
Gymnázium L. PikaGymnázium L. Pika
06 12 36.75 0.0 316.00
13 397 Ema KubalíkováEma Kubalíková
21.ZŠ21.ZŠ
06 14 36.43 0.0 312.00
14 Adriana ŠlajerováAdriana Šlajerová
ZŠ NezvěsticeZŠ Nezvěstice
05 23 35.22 0.0 297.00
15 Bára BourováBára Bourová
22. ZŠ Plzeň22. ZŠ Plzeň
05 4 34.69 0.0 291.00
16 Karolína MatasováKarolína Matasová
25. základní škola Plzeň25. základní škola Plzeň
05 16 34.51 0.0 289.00
17 488 Andrea ČernáAndrea Černá
21.ZŠ21.ZŠ
06 7 34.48 0.0 288.00
18 70 Sára MancellariSára Mancellari
31. ZŠ Plzeň31. ZŠ Plzeň
06 15 34.36 0.0 287.00
19 Monika ČernáMonika Černá
21.ZŠ21.ZŠ
06 8 34.31 0.0 286.00
20 Vendula BrandováVendula Brandová
Základní škola ChrástZákladní škola Chrást
05 5 33.69 0.0 279.00
21 Vanesa SušičováVanesa Sušičová
1.ZŠ Plzeň1.ZŠ Plzeň
05 22 33.61 0.0 278.00
22 Eliška KarolyováEliška Karolyová
15. základní škola Plzeň15. základní škola Plzeň
05 11 33.38 0.0 275.00
23 Denisa TrnkováDenisa Trnková
Základní škola ChrástZákladní škola Chrást
06 28 32.80 0.0 268.00
24 Andrea ZídkováAndrea Zídková
7. zš a mš Plzeň7. zš a mš Plzeň
06 30 32.75 0.0 268.00
25 Julie BlasczykováJulie Blasczyková
7. zš a mš Plzeň7. zš a mš Plzeň
05 3 32.11 0.0 260.00
26 Lilien CiprováLilien Ciprová
15. základní škola Plzeň15. základní škola Plzeň
07 6 31.65 0.0 255.00
27 Monika ZídkováMonika Zídková
7. zš a mš Plzeň7. zš a mš Plzeň
06 31 31.31 0.0 251.00
28 44 Karolína HourováKarolína Hourová
1.ZŠ Plzeň1.ZŠ Plzeň
05 9 30.76 0.0 244.00
29 Anna KováříkováAnna Kováříková
Masarykovo gymnáziumMasarykovo gymnázium
05 13 30.50 0.0 241.00
30 Terezie JanečkováTerezie Janečková
Gymnázium L. PikaGymnázium L. Pika
06 10 29.28 0.0 227.00
31 Štěpánka PeškováŠtěpánka Pešková
Základní škola ChrástZákladní škola Chrást
07 18 28.37 0.0 216.00
32 Klára ŠpinkováKlára Špinková
Gymnázium L. PikaGymnázium L. Pika
05 27 26.57 0.0 195.00
33 Klára PacholíčkováKlára Pacholíčková
25. základní škola Plzeň25. základní škola Plzeň
05 17 25.85 0.0 187.00
34 Julie HejlováJulie Hejlová
ZŠ Starý PlzenecZŠ Starý Plzenec
06 34 25.00 0.0 177.00
35 Adéla CaderováAdéla Caderová
11.ZŠ Plzeň11.ZŠ Plzeň
07 33 22.42 0.0 148.00
36 Tereza ŠlehofrováTereza Šlehofrová
15. základní škola Plzeň15. základní škola Plzeň
06 24 20.15 0.0 122.00
Celkem 36 závodníků