Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Plzeň-město, Kategorie IV

Plzeň - Skvrňany (15. 5. 2019)

skok vysoký - Žáci

(st, 15.5.2019 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,20 1,28 1,32 1,36 1,40 1,44 1,48 1,52 1,56 1,60 1,64 1,70 1,75 1,78 1,80 1,84 1,88 1,92 1,96 2,00 Body
1 Tomáš KozaTomáš Koza
Gymnázium L. PikaGymnázium L. Pika
04 12 1.75 --------o-xxooox 585.00
2 Michal KasalMichal Kasal
ZŠ NezvěsticeZŠ Nezvěstice
04 10 1.56 oooooooxooxxx 434.00
3 Marek ŠpácMarek Špác
22. ZŠ Plzeň22. ZŠ Plzeň
03 24 1.52 ----ooooxxx 404.00
4 7 Silvestar BorisovSilvestar Borisov
10. základní škola Plzeň10. základní škola Plzeň
04 3 1.52 ooxoooxoxooxxx 404.00
5 Ondřej SýkoraOndřej Sýkora
Masarykovo gymnáziumMasarykovo gymnázium
03 22 1.52 ooooooxxoxxoxxx 404.00
6 Michal SedlákMichal Sedlák
22. ZŠ Plzeň22. ZŠ Plzeň
04 19 1.44 ooooooxxx 345.00
7 Dominik MašekDominik Mašek
22. ZŠ Plzeň22. ZŠ Plzeň
03 13 1.44 ooooxooxxx 345.00
8 Kristián KocábKristián Kocáb
Masarykovo gymnáziumMasarykovo gymnázium
04 11 1.44 oooooxoxxx 345.00
9 Daniel DobiášDaniel Dobiáš
28. Základní škola28. Základní škola
04 5 1.40 oxooxoxxoxxx 317.00
10 Jan VýškaJan Výška
11.ZŠ Plzeň11.ZŠ Plzeň
04 28 1.40 oxooxxoxxoxxx 317.00
11 Šimon MoraŠimon Mora
Gymnázium L. PikaGymnázium L. Pika
04 16 1.36 ooooxxx 290.00
12 Michal MužíkMichal Mužík
Gymnázium L. PikaGymnázium L. Pika
03 17 1.36 oooxoxxx 290.00
13 Robert HauerRobert Hauer
1.ZŠ Plzeň1.ZŠ Plzeň
04 26 1.36 ooxoxoxxx 290.00
14 Michal HromádkaMichal Hromádka
Základní škola ChrástZákladní škola Chrást
04 7 1.32 oooxxx 263.00
15= Lukáš BeranLukáš Beran
Základní škola ChrástZákladní škola Chrást
05 2 1.32 oxooxxx 263.00
15= Dan HoražďovskýDan Horažďovský
17. ZŠ a MŠ Plzeň17. ZŠ a MŠ Plzeň
03 6 1.32 oxooxxx 263.00
17= Jan KasíkJan Kasík
1.ZŠ Plzeň1.ZŠ Plzeň
04 27 1.32 ooxoxxx 263.00
17= Václav StrakaVáclav Straka
1.ZŠ Plzeň1.ZŠ Plzeň
05 21 1.32 ooxoxxx 263.00
19 5 Daniel ModzelewskiDaniel Modzelewski
10. základní škola Plzeň10. základní škola Plzeň
03 14 1.32 ooxxoxxx 263.00
20= Tomáš IvankivTomáš Ivankiv
17. ZŠ a MŠ Plzeň17. ZŠ a MŠ Plzeň
04 9 1.28 ooxxx 237.00
20= 4 David ModzelewskiDavid Modzelewski
10. základní škola Plzeň10. základní škola Plzeň
03 15 1.28 ooxxx 237.00
20= Ondřej SýkoraOndřej Sýkora
Masarykovo gymnáziumMasarykovo gymnázium
03 23 1.28 ooxxx 237.00
23 204 Jan VotýpkaJan Votýpka
ZŠ NezvěsticeZŠ Nezvěstice
05 25 1.28 xooxxx 237.00
24 383 Jindřich SkopovýJindřich Skopový
Základní škola ChrástZákladní škola Chrást
04 20 1.28 oxxox- 237.00
25= Jakub ČechuraJakub Čechura
ZŠ NezvěsticeZŠ Nezvěstice
05 4 1.20 oxxx 188.00
25= 468 Ondřej HruškaOndřej Hruška
25. základní škola Plzeň25. základní škola Plzeň
04 8 1.20 o- 188.00
27= Adam BaxaAdam Baxa
25. základní škola Plzeň25. základní škola Plzeň
05 1 0.00 xxx 0.00
27= Ondřej RadlingerOndřej Radlinger
17. ZŠ a MŠ Plzeň17. ZŠ a MŠ Plzeň
05 18 0.00 xxx 0.00
Celkem 28 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(st, 15.5.2019 - 09:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,10 1,18 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 1,58 1,62 1,66 1,70 1,74 1,78 1,82 1,86 1,90 Body
1 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová
Gymnázium L. PikaGymnázium L. Pika
05 24 1.54 -----o-ooooxxx 666.00
2 Ester GutwirthováEster Gutwirthová
Brojova 13Brojova 13
03 7 1.54 -----o-oxoxoxxoxxx 666.00
3 386 Sarah VápeníkováSarah Vápeníková
28. Základní škola28. Základní škola
04 33 1.46 ooooxooxoxxoxxoxxx 577.00
4 Barbora KonečnáBarbora Konečná
31. ZŠ Plzeň31. ZŠ Plzeň
04 36 1.42 ---ooxxoxxoxxoxxx 534.00
5 Stela BöhmováStela Böhmová
15. základní škola Plzeň15. základní škola Plzeň
05 2 1.38 --ooxoooxx- 491.00
6 173 Nikola EgrováNikola Egrová
Masarykovo gymnáziumMasarykovo gymnázium
04 6 1.38 ooooxoxxoxoxxx 491.00
7= 17 Magdalena KomárkováMagdalena Komárková
31. ZŠ Plzeň31. ZŠ Plzeň
04 35 1.30 --oxooxxx 409.00
7= 448 Klára PanýrkováKlára Panýrková
21.ZŠ21.ZŠ
04 20 1.30 oooxooxxx 409.00
9 53 Anna ŽeníškováAnna Ženíšková
25. základní škola Plzeň25. základní škola Plzeň
05 34 1.30 ooooxxoxxx 409.00
10= Kateřina LafatováKateřina Lafatová
Brojova 13Brojova 13
04 16 1.26 ooooxxx 369.00
10= Kateřina ŠikováKateřina Šiková
1.ZŠ Plzeň1.ZŠ Plzeň
04 28 1.26 ooooxxx 369.00
12 Alena RajchlováAlena Rajchlová
ZŠ NezvěsticeZŠ Nezvěstice
03 23 1.26 --xooxxx 369.00
13= Anna PučelíkováAnna Pučelíková
Základní škola ChrástZákladní škola Chrást
03 22 1.26 oooxoxxx 369.00
13= Hana KašováHana Kašová
22. ZŠ Plzeň22. ZŠ Plzeň
04 13 1.26 oooxoxxx 369.00
13= Kristýna SvobodováKristýna Svobodová
Brojova 13Brojova 13
05 26 1.26 o-oxoxxx 369.00
16= Magdalena HellmayerováMagdalena Hellmayerová
Masarykovo gymnáziumMasarykovo gymnázium
05 9 1.26 -oxxoxoxxx 369.00
16= 8 Tereza TelínováTereza Telínová
10. základní škola Plzeň10. základní škola Plzeň
04 30 1.26 ooxxoxoxxx 369.00
18= Alexandra OchmírováAlexandra Ochmírová
Základní škola ChrástZákladní škola Chrást
03 18 1.26 oooxxoxxx 369.00
18= Valentýna TicháValentýna Tichá
25. základní škola Plzeň25. základní škola Plzeň
04 31 1.26 oooxxoxxx 369.00
20 Barbora OttováBarbora Ottová
Gymnázium L. PikaGymnázium L. Pika
03 19 1.26 oxoxoxxoxxx 369.00
21 Nikola ŠambergerováNikola Šambergerová
28. Základní škola28. Základní škola
06 27 1.22 xoooxxx 331.00
22 Zuzana DvořákováZuzana Dvořáková
21.ZŠ21.ZŠ
04 5 1.22 oxxoxoxxx 331.00
23= Barbora HavelkováBarbora Havelková
ZŠ NezvěsticeZŠ Nezvěstice
04 8 1.22 ooxxoxxx 331.00
23= Michaela KaderováMichaela Kaderová
Masarykovo gymnáziumMasarykovo gymnázium
05 12 1.22 ooxxoxxx 331.00
23= Eliška BlažkováEliška Blažková
ZŠ NezvěsticeZŠ Nezvěstice
05 1 1.22 ooxxoxxx 331.00
26 410 Iveta TrnkováIveta Trnková
Základní škola ChrástZákladní škola Chrást
04 32 1.18 oo- 293.00
27 Aneta SlánskáAneta Slánská
22. ZŠ Plzeň22. ZŠ Plzeň
04 25 1.18 oxxoxxx 293.00
28 Tereza JindrováTereza Jindrová
22. ZŠ Plzeň22. ZŠ Plzeň
04 11 1.18 xoxxoxxx 293.00
29= Dominika ŠolcováDominika Šolcová
1.ZŠ Plzeň1.ZŠ Plzeň
03 29 1.10 oxxx 222.00
29= 31 Helena CheníčkováHelena Cheníčková
10. základní škola Plzeň10. základní škola Plzeň
04 10 1.10 oxxx 222.00
31= Julie MacháčkováJulie Macháčková
17. ZŠ a MŠ Plzeň17. ZŠ a MŠ Plzeň
04 17 0.00 xxx 0.00
31= Pavla KrejčováPavla Krejčová
15. základní škola Plzeň15. základní škola Plzeň
04 15 0.00 xxx 0.00
31= 70 Sára CajthamlováSára Cajthamlová
10. základní škola Plzeň10. základní škola Plzeň
04 3 0.00 xxx 0.00
31= Barbora DonátováBarbora Donátová
17. ZŠ a MŠ Plzeň17. ZŠ a MŠ Plzeň
04 4 0.00 xxx 0.00
31= Lucie KlasnováLucie Klasnová
17. ZŠ a MŠ Plzeň17. ZŠ a MŠ Plzeň
03 14 0.00 xxx 0.00
31= Emma PetrášováEmma Petrášová
15. základní škola Plzeň15. základní škola Plzeň
05 21 0.00 xxx 0.00
Celkem 36 závodníků