Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Rychnov nad Kněžnou, Kategorie III a IV

Týniště nad Orlicí (16. 5. 2019)

vrh koulí 3kg - Žákyně

(čt, 16.5.2019 - 08:45) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Elen Hana HanzlíkováElen Hana Hanzlíková
ZŠ Týniště nad Orlicí, okres RKZŠ Týniště nad Orlicí, okre...
04 09.52 0.0 498.00
2 Diana GrimmerováDiana Grimmerová
ZŠ DobréZŠ Dobré
04 08.74 0.0 447.00
3 Eliška MinaříkováEliška Minaříková
ZŠ Týniště nad Orlicí, okres RKZŠ Týniště nad Orlicí, okre...
03 08.24 0.0 415.00
4 Anna VinterováAnna Vinterová
ZŠ Týniště nad Orlicí, okres RKZŠ Týniště nad Orlicí, okre...
04 08.21 0.0 413.00
5 Kateřina JaklováKateřina Jaklová
ZŠ Rychnov nad Kněžnou, Javornická 1596ZŠ Rychnov nad Kněžnou, Jav...
03 07.93 0.0 395.00
6 Karolína CejpkováKarolína Cejpková
ZŠ Rychnov nad Kněžnou, Masarykova 563ZŠ Rychnov nad Kněžnou, Mas...
05 07.92 0.0 394.00
7 Klára MoravcováKlára Moravcová
ZŠ Rychnov nad Kněžnou, Javornická 1596ZŠ Rychnov nad Kněžnou, Jav...
03 07.92 0.0 394.00
8 Natálie ŽatečkováNatálie Žatečková
ZŠ Rychnov nad Kněžnou, Javornická 1596ZŠ Rychnov nad Kněžnou, Jav...
04 07.63 0.0 375.00
9 Tereza BaďurováTereza Baďurová
ZŠ Gutha-Jarkovského Kostelec nad OrlicíZŠ Gutha-Jarkovského Kostel...
04 06.50 0.0 303.00
10 Andrea MatouškováAndrea Matoušková
Základní škola OpočnoZákladní škola Opočno
05 06.36 0.0 294.00
11 Petra ČtvrtečkováPetra Čtvrtečková
Gymnázium DobruškaGymnázium Dobruška
05 06.35 0.0 294.00
12 Zuzana MorávkováZuzana Morávková
ZŠ Rychnov nad Kněžnou, Masarykova 563ZŠ Rychnov nad Kněžnou, Mas...
05 06.30 0.0 290.00
13 Sára ZamastilováSára Zamastilová
Gymnázium DobruškaGymnázium Dobruška
04 06.06 0.0 275.00
14 Eliška DvořákováEliška Dvořáková
ZŠ Gutha-Jarkovského Kostelec nad OrlicíZŠ Gutha-Jarkovského Kostel...
05 06.06 0.0 275.00
15 Pavlína MazúchováPavlína Mazúchová
ZŠ Rychnov nad Kněžnou, Masarykova 563ZŠ Rychnov nad Kněžnou, Mas...
05 05.98 0.0 270.00
16 Kateřina FuksováKateřina Fuksová
ZŠ Gutha-Jarkovského Kostelec nad OrlicíZŠ Gutha-Jarkovského Kostel...
04 05.87 0.0 263.00
17 Sofie Vivien GorolováSofie Vivien Gorolová
Základní škola OpočnoZákladní škola Opočno
04 05.77 0.0 257.00
18 Kristýna SkalickáKristýna Skalická
Základní škola OpočnoZákladní škola Opočno
03 05.75 0.0 255.00
Celkem 18 závodníků