výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Rychnov nad Kněžnou, Kategorie III a IV

Týniště nad Orlicí (16. 5. 2019)

Skok daleký - Žáci

(čt, 16.5.2019 - 08:45) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Josef ŠlamborJosef Šlambor
Základní škola SolniceZákladní škola Solnice
03 5.59 0.0 500.00
2 Martin KozelMartin Kozel
Základní škola SolniceZákladní škola Solnice
04 5.26 0.0 433.00
3 Jonáš PtáčekJonáš Ptáček
ZŠ Týniště nad Orlicí, okres RKZŠ Týniště nad Orlicí, okre...
03 5.15 0.0 411.00
4 Zbyněk VolfZbyněk Volf
Gymnázium DobruškaGymnázium Dobruška
04 4.91 0.0 365.00
5 Adam BrandaAdam Branda
Základní škola SolniceZákladní škola Solnice
04 4.83 0.0 350.00
6 Jan PlachýJan Plachý
ZŠ Rychnov nad Kněžnou, Javornická 1596ZŠ Rychnov nad Kněžnou, Jav...
03 4.80 0.0 345.00
7 Jakub GeržaJakub Gerža
Gymnázium DobruškaGymnázium Dobruška
04 4.75 0.0 335.00
8 Šimon MásloŠimon Máslo
ZŠ Týniště nad Orlicí, okres RKZŠ Týniště nad Orlicí, okre...
03 4.67 0.0 321.00
9 Martin PlocekMartin Plocek
ZŠ Rychnov nad Kněžnou, Masarykova 563ZŠ Rychnov nad Kněžnou, Mas...
05 4.66 0.0 319.00
10 Eliáš HladíkEliáš Hladík
Gymnázium DobruškaGymnázium Dobruška
04 4.65 0.0 317.00
11 Miroslav ŘíčařMiroslav Říčař
ZŠ Rychnov nad Kněžnou, Javornická 1596ZŠ Rychnov nad Kněžnou, Jav...
03 4.65 0.0 317.00
12 Tomáš DoucekTomáš Doucek
ZŠ DobréZŠ Dobré
03 4.64 0.0 315.00
13 Jakub MatějíčekJakub Matějíček
ZŠ Rychnov nad Kněžnou, Masarykova 563ZŠ Rychnov nad Kněžnou, Mas...
05 4.62 0.0 312.00
14 Dirlam DominikDirlam Dominik
ZŠ DobréZŠ Dobré
04 4.61 0.0 310.00
15 Ondřej ŠedaOndřej Šeda
ZŠ Gutha-Jarkovského Kostelec nad OrlicíZŠ Gutha-Jarkovského Kostel...
05 4.51 0.0 292.00
16 Ondřej CvejnOndřej Cvejn
ZŠ Gutha-Jarkovského Kostelec nad OrlicíZŠ Gutha-Jarkovského Kostel...
04 4.47 0.0 285.00
17 Denis PolákDenis Polák
Základní škola OpočnoZákladní škola Opočno
04 4.47 0.0 285.00
18 David VáňaDavid Váňa
ZŠ Rychnov nad Kněžnou, Masarykova 563ZŠ Rychnov nad Kněžnou, Mas...
03 4.40 0.0 273.00
19 Tomáš NaisarTomáš Naisar
ZŠ Gutha-Jarkovského Kostelec nad OrlicíZŠ Gutha-Jarkovského Kostel...
03 4.30 0.0 255.00
20 Dominik VošlajerDominik Vošlajer
Základní škola OpočnoZákladní škola Opočno
03 4.25 0.0 247.00
Celkem 20 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(čt, 16.5.2019 - 08:45) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam KošárkoAdam Košárko
ZŠ Rychnov nad Kněžnou, Javornická 1596ZŠ Rychnov nad Kněžnou, Jav...
05 4.77 0.0 339.00
2 Robert TomášRobert Tomáš
ZŠ Rychnov nad Kněžnou, Javornická 1596ZŠ Rychnov nad Kněžnou, Jav...
05 4.52 0.0 294.00
3 Jan BrandejsJan Brandejs
ZŠ Týniště nad Orlicí, okres RKZŠ Týniště nad Orlicí, okre...
05 4.48 0.0 287.00
4 Vojtěch KlimešVojtěch Klimeš
ZŠ Týniště nad Orlicí, okres RKZŠ Týniště nad Orlicí, okre...
06 4.37 0.0 267.00
5 Matěj KroupaMatěj Kroupa
ZŠ Gutha-Jarkovského Kostelec nad OrlicíZŠ Gutha-Jarkovského Kostel...
05 4.16 0.0 232.00
6 Jan LuščákJan Luščák
Základní škola SolniceZákladní škola Solnice
07 4.09 0.0 220.00
7 Tomáš RykrTomáš Rykr
ZŠ Gutha-Jarkovského Kostelec nad OrlicíZŠ Gutha-Jarkovského Kostel...
05 4.07 0.0 217.00
8= Jan HájekJan Hájek
ZŠ Rychnov nad Kněžnou, Javornická 1596ZŠ Rychnov nad Kněžnou, Jav...
05 3.92 0.0 193.00
8= Filip BláhaFilip Bláha
Gymnázium DobruškaGymnázium Dobruška
05 3.92 0.0 193.00
10 Filip MatějůFilip Matějů
Gymnázium DobruškaGymnázium Dobruška
06 3.87 0.0 185.00
11 Lukáš DostálLukáš Dostál
ZŠ Týniště nad Orlicí, okres RKZŠ Týniště nad Orlicí, okre...
06 3.84 0.0 181.00
12 Dominik MarekDominik Marek
ZŠ DobréZŠ Dobré
06 3.71 0.0 161.00
13 Jan ŽežuleJan Žežule
ZŠ Gutha-Jarkovského Kostelec nad OrlicíZŠ Gutha-Jarkovského Kostel...
06 3.68 0.0 156.00
14 Matěj ŠtullerMatěj Štuller
Základní škola SolniceZákladní škola Solnice
07 3.64 0.0 150.00
15 Zdeněk MelicharZdeněk Melichar
ZŠ DobréZŠ Dobré
06 3.58 0.0 142.00
16 Jáchym BartošJáchym Bartoš
Základní škola SolniceZákladní škola Solnice
06 3.52 0.0 133.00
17 Jakub ToucJakub Touc
ZŠ DobréZŠ Dobré
07 3.07 0.0 74.00
Celkem 17 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(čt, 16.5.2019 - 09:45) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela SkořepováMichaela Skořepová
ZŠ Týniště nad Orlicí, okres RKZŠ Týniště nad Orlicí, okre...
03 4.34 0.0 388.00
2 Natálie MedvedykováNatálie Medvedyková
ZŠ Rychnov nad Kněžnou, Masarykova 563ZŠ Rychnov nad Kněžnou, Mas...
04 4.28 0.0 374.00
3 Klára UhlíkováKlára Uhlíková
Gymnázium DobruškaGymnázium Dobruška
04 4.24 0.0 364.00
4 Elen BaklíkováElen Baklíková
ZŠ Týniště nad Orlicí, okres RKZŠ Týniště nad Orlicí, okre...
04 4.15 0.0 343.00
5 Karolína StárkováKarolína Stárková
ZŠ Gutha-Jarkovského Kostelec nad OrlicíZŠ Gutha-Jarkovského Kostel...
05 4.12 0.0 336.00
6 Nikol GregorováNikol Gregorová
ZŠ Rychnov nad Kněžnou, Masarykova 563ZŠ Rychnov nad Kněžnou, Mas...
03 4.07 0.0 324.00
7 Denisa PlockováDenisa Plocková
ZŠ Gutha-Jarkovského Kostelec nad OrlicíZŠ Gutha-Jarkovského Kostel...
05 4.06 0.0 322.00
8 Klára MoravcováKlára Moravcová
ZŠ Rychnov nad Kněžnou, Javornická 1596ZŠ Rychnov nad Kněžnou, Jav...
03 3.89 0.0 283.00
9 Tereza PlašilováTereza Plašilová
ZŠ Gutha-Jarkovského Kostelec nad OrlicíZŠ Gutha-Jarkovského Kostel...
05 3.88 0.0 281.00
10= Karolína MichlováKarolína Michlová
ZŠ DobréZŠ Dobré
04 3.85 0.0 274.00
10= Lucie PojezdalováLucie Pojezdalová
ZŠ Týniště nad Orlicí, okres RKZŠ Týniště nad Orlicí, okre...
04 3.85 0.0 274.00
12 Jessika ZakouřilováJessika Zakouřilová
ZŠ Rychnov nad Kněžnou, Masarykova 563ZŠ Rychnov nad Kněžnou, Mas...
05 3.84 0.0 272.00
13 Tereza ArijčukováTereza Arijčuková
Gymnázium DobruškaGymnázium Dobruška
03 3.65 0.0 231.00
14 Kateřina DandováKateřina Dandová
ZŠ Rychnov nad Kněžnou, Javornická 1596ZŠ Rychnov nad Kněžnou, Jav...
05 3.59 0.0 218.00
15 Tereza SýkorováTereza Sýkorová
Gymnázium DobruškaGymnázium Dobruška
05 3.47 0.0 194.00
16 Barbora MenclováBarbora Menclová
Základní škola OpočnoZákladní škola Opočno
04 3.45 0.0 190.00
17 Adéla PopiolkováAdéla Popiolková
ZŠ Rychnov nad Kněžnou, Javornická 1596ZŠ Rychnov nad Kněžnou, Jav...
03 3.44 0.0 188.00
18 Sofie Vivien GorolováSofie Vivien Gorolová
Základní škola OpočnoZákladní škola Opočno
04 3.19 0.0 140.00
19 Kristýna SkalickáKristýna Skalická
Základní škola OpočnoZákladní škola Opočno
03 3.02 0.0 110.00
Markéta NetíkováMarkéta Netíková
ZŠ DobréZŠ Dobré
03 DNS 0.0 0.00
Celkem 20 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(čt, 16.5.2019 - 09:45) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Iveta MiculyčováIveta Miculyčová
ZŠ Gutha-Jarkovského Kostelec nad OrlicíZŠ Gutha-Jarkovského Kostel...
05 4.45 0.0 416.00
2 Rozálie HorskáRozálie Horská
ZŠ Týniště nad Orlicí, okres RKZŠ Týniště nad Orlicí, okre...
06 4.06 0.0 322.00
3 Kateřina ŠtětinováKateřina Štětinová
Gymnázium DobruškaGymnázium Dobruška
06 3.95 0.0 296.00
4 Tereza KrahulcováTereza Krahulcová
Gymnázium DobruškaGymnázium Dobruška
06 3.87 0.0 279.00
5 Nicol KujalováNicol Kujalová
Základní škola OpočnoZákladní škola Opočno
05 3.87 0.0 279.00
6 Nela ŠtěpánováNela Štěpánová
ZŠ Rychnov nad Kněžnou, Javornická 1596ZŠ Rychnov nad Kněžnou, Jav...
07 3.76 0.0 254.00
7 Anna HejcmanováAnna Hejcmanová
Gymnázium DobruškaGymnázium Dobruška
05 3.75 0.0 252.00
8 Zuzana JaklováZuzana Jaklová
ZŠ Rychnov nad Kněžnou, Javornická 1596ZŠ Rychnov nad Kněžnou, Jav...
06 3.65 0.0 231.00
9 Denisa PýchováDenisa Pýchová
ZŠ Týniště nad Orlicí, okres RKZŠ Týniště nad Orlicí, okre...
07 3.47 0.0 194.00
10 Eliška PolováEliška Polová
ZŠ Týniště nad Orlicí, okres RKZŠ Týniště nad Orlicí, okre...
07 3.45 0.0 190.00
11 Aneta VaňkováAneta Vaňková
ZŠ Rychnov nad Kněžnou, Javornická 1596ZŠ Rychnov nad Kněžnou, Jav...
05 3.42 0.0 184.00
12 Nella MaixnerováNella Maixnerová
Základní škola OpočnoZákladní škola Opočno
07 3.25 0.0 151.00
13 Denisa KubcováDenisa Kubcová
Základní škola SolniceZákladní škola Solnice
07 3.23 0.0 148.00
14 Michaela ŠafářováMichaela Šafářová
Základní škola OpočnoZákladní škola Opočno
07 3.22 0.0 146.00
15 Adéla MáchováAdéla Máchová
ZŠ Gutha-Jarkovského Kostelec nad OrlicíZŠ Gutha-Jarkovského Kostel...
06 3.15 0.0 133.00
16 Eliška BartošováEliška Bartošová
ZŠ Gutha-Jarkovského Kostelec nad OrlicíZŠ Gutha-Jarkovského Kostel...
06 3.10 0.0 124.00
17 Klára ZářeckáKlára Zářecká
Základní škola SolniceZákladní škola Solnice
07 3.02 0.0 110.00
18 Karolína KuchařováKarolína Kuchařová
Základní škola SolniceZákladní škola Solnice
06 2.70 0.0 60.00
Celkem 18 závodníků