výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Rychnov nad Kněžnou, Kategorie III a IV

Týniště nad Orlicí (16. 5. 2019)

Skok vysoký - Žáci

(čt, 16.5.2019 - 09:45) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Tomáš KožantTomáš Kožant
ZŠ Týniště nad Orlicí, okres RKZŠ Týniště nad Orlicí, okre...
04 1.56 434.00
2= Lukáš MartinekLukáš Martinek
ZŠ Rychnov nad Kněžnou, Masarykova 563ZŠ Rychnov nad Kněžnou, Mas...
03 1.52 404.00
2= Zdeněk PalečekZdeněk Paleček
ZŠ Rychnov nad Kněžnou, Javornická 1596ZŠ Rychnov nad Kněžnou, Jav...
04 1.52 404.00
4 Jan StolínJan Stolín
ZŠ Týniště nad Orlicí, okres RKZŠ Týniště nad Orlicí, okre...
03 1.48 374.00
5= Martin MorávekMartin Morávek
ZŠ Rychnov nad Kněžnou, Masarykova 563ZŠ Rychnov nad Kněžnou, Mas...
05 1.44 345.00
5= Vojtěch KožúšekVojtěch Kožúšek
ZŠ Gutha-Jarkovského Kostelec nad OrlicíZŠ Gutha-Jarkovského Kostel...
04 1.44 345.00
5= Zbyněk VolfZbyněk Volf
Gymnázium DobruškaGymnázium Dobruška
04 1.44 345.00
8= Dominik ŠumichrastDominik Šumichrast
ZŠ Rychnov nad Kněžnou, Javornická 1596ZŠ Rychnov nad Kněžnou, Jav...
04 1.40 317.00
8= Dominik VošlajerDominik Vošlajer
Základní škola OpočnoZákladní škola Opočno
03 1.40 317.00
8= Tomáš NaisarTomáš Naisar
ZŠ Gutha-Jarkovského Kostelec nad OrlicíZŠ Gutha-Jarkovského Kostel...
03 1.40 317.00
11= Václav PeňázVáclav Peňáz
ZŠ Rychnov nad Kněžnou, Javornická 1596ZŠ Rychnov nad Kněžnou, Jav...
04 1.36 290.00
11= Dominik RumlDominik Ruml
Gymnázium DobruškaGymnázium Dobruška
04 1.36 290.00
13= Vít VilímekVít Vilímek
Gymnázium DobruškaGymnázium Dobruška
04 1.32 263.00
13= Denis PolákDenis Polák
Základní škola OpočnoZákladní škola Opočno
04 1.32 263.00
15 Tomáš HofírekTomáš Hofírek
ZŠ Rychnov nad Kněžnou, Masarykova 563ZŠ Rychnov nad Kněžnou, Mas...
05 1.28 237.00
16 Petr JílekPetr Jílek
Základní škola OpočnoZákladní škola Opočno
04 1.20 188.00
Michal ValentaMichal Valenta
ZŠ Týniště nad Orlicí, okres RKZŠ Týniště nad Orlicí, okre...
03 DNS 0.00
Celkem 17 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(čt, 16.5.2019 - 09:45) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Lukáš ProcházkaLukáš Procházka
ZŠ Rychnov nad Kněžnou, Javornická 1596ZŠ Rychnov nad Kněžnou, Jav...
05 1.32 263.00
2= Jakub PreclíkJakub Preclík
Základní škola SolniceZákladní škola Solnice
05 1.28 237.00
2= Vojtěch KlimešVojtěch Klimeš
ZŠ Týniště nad Orlicí, okres RKZŠ Týniště nad Orlicí, okre...
06 1.28 237.00
2= Tomáš RykrTomáš Rykr
ZŠ Gutha-Jarkovského Kostelec nad OrlicíZŠ Gutha-Jarkovského Kostel...
05 1.28 237.00
2= Kryštof SedláčekKryštof Sedláček
Gymnázium DobruškaGymnázium Dobruška
05 1.28 237.00
6= Lukáš DostálLukáš Dostál
ZŠ Týniště nad Orlicí, okres RKZŠ Týniště nad Orlicí, okre...
06 1.24 212.00
6= Jan ŽežuleJan Žežule
ZŠ Gutha-Jarkovského Kostelec nad OrlicíZŠ Gutha-Jarkovského Kostel...
06 1.24 212.00
6= Michal CiranMichal Ciran
ZŠ Rychnov nad Kněžnou, Javornická 1596ZŠ Rychnov nad Kněžnou, Jav...
06 1.24 212.00
6= Miroslav ŠrajbrMiroslav Šrajbr
ZŠ Týniště nad Orlicí, okres RKZŠ Týniště nad Orlicí, okre...
06 1.24 212.00
10 Adam DvořákAdam Dvořák
ZŠ Rychnov nad Kněžnou, Javornická 1596ZŠ Rychnov nad Kněžnou, Jav...
05 1.16 165.00
11= Jáchym BartošJáchym Bartoš
Základní škola SolniceZákladní škola Solnice
06 1.12 142.00
11= Jiří ToucJiří Touc
Gymnázium DobruškaGymnázium Dobruška
06 1.12 142.00
13 Ondřej VernerOndřej Verner
Základní škola SolniceZákladní škola Solnice
06 0.00 0.00
Celkem 13 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(čt, 16.5.2019 - 08:45) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Tereza RichterováTereza Richterová
ZŠ Týniště nad Orlicí, okres RKZŠ Týniště nad Orlicí, okre...
04 1.44 555.00
2 Elen BaklíkováElen Baklíková
ZŠ Týniště nad Orlicí, okres RKZŠ Týniště nad Orlicí, okre...
04 1.40 512.00
3 Eliška MinaříkováEliška Minaříková
ZŠ Týniště nad Orlicí, okres RKZŠ Týniště nad Orlicí, okre...
03 1.36 470.00
4 Klára UhlíkováKlára Uhlíková
Gymnázium DobruškaGymnázium Dobruška
04 1.32 429.00
5 Nikola ŠlapákováNikola Šlapáková
ZŠ Gutha-Jarkovského Kostelec nad OrlicíZŠ Gutha-Jarkovského Kostel...
04 1.32 429.00
6 Karolína ŠimkováKarolína Šimková
ZŠ Rychnov nad Kněžnou, Masarykova 563ZŠ Rychnov nad Kněžnou, Mas...
05 1.24 350.00
7 Nikola KijonkováNikola Kijonková
ZŠ Gutha-Jarkovského Kostelec nad OrlicíZŠ Gutha-Jarkovského Kostel...
04 1.20 312.00
8 Eliška PiskorováEliška Piskorová
Základní škola OpočnoZákladní škola Opočno
04 1.20 312.00
9= Justýna MuchováJustýna Muchová
ZŠ Rychnov nad Kněžnou, Javornická 1596ZŠ Rychnov nad Kněžnou, Jav...
05 1.20 312.00
9= Andrea MatouškováAndrea Matoušková
Základní škola OpočnoZákladní škola Opočno
05 1.20 312.00
11 Kateřina NoskováKateřina Nosková
ZŠ Rychnov nad Kněžnou, Masarykova 563ZŠ Rychnov nad Kněžnou, Mas...
05 1.20 312.00
12= Kateřina JaklováKateřina Jaklová
ZŠ Rychnov nad Kněžnou, Javornická 1596ZŠ Rychnov nad Kněžnou, Jav...
03 1.12 239.00
12= Lucie ČeplováLucie Čeplová
ZŠ Rychnov nad Kněžnou, Javornická 1596ZŠ Rychnov nad Kněžnou, Jav...
04 1.12 239.00
14 Anna MecnerováAnna Mecnerová
Základní škola OpočnoZákladní škola Opočno
05 1.12 239.00
15= Nikol GregorováNikol Gregorová
ZŠ Rychnov nad Kněžnou, Masarykova 563ZŠ Rychnov nad Kněžnou, Mas...
03 1.08 205.00
15= Petra ČtvrtečkováPetra Čtvrtečková
Gymnázium DobruškaGymnázium Dobruška
05 1.08 205.00
17 Anita JoudováAnita Joudová
Gymnázium DobruškaGymnázium Dobruška
05 0.00 0.00
Tereza FialováTereza Fialová
ZŠ Gutha-Jarkovského Kostelec nad OrlicíZŠ Gutha-Jarkovského Kostel...
04 DNS 0.00
Celkem 18 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(čt, 16.5.2019 - 08:45) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Nikola KučerováNikola Kučerová
ZŠ Gutha-Jarkovského Kostelec nad OrlicíZŠ Gutha-Jarkovského Kostel...
06 1.24 350.00
2 Eliška KonárkováEliška Konárková
ZŠ Rychnov nad Kněžnou, Javornická 1596ZŠ Rychnov nad Kněžnou, Jav...
06 1.24 350.00
3 Natálie JelinkováNatálie Jelinková
Gymnázium DobruškaGymnázium Dobruška
06 1.20 312.00
4 Natálie ŽabováNatálie Žabová
ZŠ Týniště nad Orlicí, okres RKZŠ Týniště nad Orlicí, okre...
05 1.20 312.00
5= Nikol LibotovskáNikol Libotovská
ZŠ Rychnov nad Kněžnou, Javornická 1596ZŠ Rychnov nad Kněžnou, Jav...
05 1.16 275.00
5= Denisa MacháčkováDenisa Macháčková
Gymnázium DobruškaGymnázium Dobruška
05 1.16 275.00
7= Markéta KrálováMarkéta Králová
Základní škola OpočnoZákladní škola Opočno
05 1.12 239.00
7= Kateřina MládkováKateřina Mládková
ZŠ Rychnov nad Kněžnou, Javornická 1596ZŠ Rychnov nad Kněžnou, Jav...
06 1.12 239.00
9 Karolína LebedováKarolína Lebedová
Základní škola OpočnoZákladní škola Opočno
06 1.08 205.00
10= Klára PavlíčkováKlára Pavlíčková
ZŠ Gutha-Jarkovského Kostelec nad OrlicíZŠ Gutha-Jarkovského Kostel...
05 1.04 172.00
10= Denisa FuksováDenisa Fuksová
ZŠ Gutha-Jarkovského Kostelec nad OrlicíZŠ Gutha-Jarkovského Kostel...
05 1.04 172.00
12= Karolína VoltrováKarolína Voltrová
Základní škola SolniceZákladní škola Solnice
07 0.00 0.00
12= Jana TrpčevskaJana Trpčevska
ZŠ Týniště nad Orlicí, okres RKZŠ Týniště nad Orlicí, okre...
06 0.00 0.00
12= Vendula RybínováVendula Rybínová
ZŠ Týniště nad Orlicí, okres RKZŠ Týniště nad Orlicí, okre...
06 0.00 0.00
12= Lucie DekovováLucie Dekovová
Základní škola OpočnoZákladní škola Opočno
05 0.00 0.00
12= Dorota ŠvorčíkováDorota Švorčíková
Gymnázium DobruškaGymnázium Dobruška
05 0.00 0.00
Celkem 16 závodníků