Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Rychnov nad Kněžnou, Kategorie III a IV

Týniště nad Orlicí (16. 5. 2019)

60 m - Žáci

(čt, 16.5.2019 - 08:45) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš MartinekLukáš Martinek 03 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, Masarykova 563ZŠ Rychnov nad Kněžnou, Mas... 11 07.84 607.00
2 Josef ŠlamborJosef Šlambor 03 Základní škola SolniceZákladní škola Solnice 20 07.87 598.00
3 Tomáš UčíkTomáš Učík 04 Základní škola SolniceZákladní škola Solnice 21 07.89 592.00
4 Tomáš KožantTomáš Kožant 04 ZŠ Týniště nad Orlicí, okres RKZŠ Týniště nad Orlicí, okre... 10 07.96 571.00
5 Lukáš BenešLukáš Beneš 03 ZŠ Týniště nad Orlicí, okres RKZŠ Týniště nad Orlicí, okre... 1 07.99 563.00
6 Miroslav ŘíčařMiroslav Říčař 03 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, Javornická 1596ZŠ Rychnov nad Kněžnou, Jav... 18 08.01 557.00
7 Jakub MatějíčekJakub Matějíček 05 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, Masarykova 563ZŠ Rychnov nad Kněžnou, Mas... 12 08.02 554.00
8 Tomáš DoucekTomáš Doucek 03 ZŠ DobréZŠ Dobré 4 08.09 534.00
9 Adam BrandaAdam Branda 04 Základní škola SolniceZákladní škola Solnice 2 08.14 520.00
10 Jiří KopeckýJiří Kopecký 04 Základní škola OpočnoZákladní škola Opočno 8 08.20 503.00
11 Štěpán PasekaŠtěpán Paseka 05 Gymnázium DobruškaGymnázium Dobruška 14 08.27 484.00
12 Tomáš JežekTomáš Ježek 03 Gymnázium DobruškaGymnázium Dobruška 6 08.32 470.00
13 Dominik RumlDominik Ruml 04 Gymnázium DobruškaGymnázium Dobruška 17 08.37 457.00
14 Zdeněk PalečekZdeněk Paleček 04 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, Javornická 1596ZŠ Rychnov nad Kněžnou, Jav... 13 08.44 439.00
15 Ondřej CvejnOndřej Cvejn 04 ZŠ Gutha-Jarkovského Kostelec nad OrlicíZŠ Gutha-Jarkovského Kostel... 3 08.54 413.00
16 Martin PlocekMartin Plocek 05 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, Masarykova 563ZŠ Rychnov nad Kněžnou, Mas... 16 08.56 408.00
17 Václav PeňázVáclav Peňáz 04 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, Javornická 1596ZŠ Rychnov nad Kněžnou, Jav... 15 08.72 369.00
18 Ondřej ŠedaOndřej Šeda 05 ZŠ Gutha-Jarkovského Kostelec nad OrlicíZŠ Gutha-Jarkovského Kostel... 19 08.75 362.00
19 Petr JílekPetr Jílek 04 Základní škola OpočnoZákladní škola Opočno 7 09.02 300.00
20 Marek KotlandMarek Kotland 04 Základní škola OpočnoZákladní škola Opočno 9 09.08 287.00
21 Filip HladkýFilip Hladký 03 ZŠ Gutha-Jarkovského Kostelec nad OrlicíZŠ Gutha-Jarkovského Kostel... 5 09.36 229.00
Celkem 21 závodníků

60 m - Ml. žáci

(čt, 16.5.2019 - 08:45) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam KošárkoAdam Košárko 05 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, Javornická 1596ZŠ Rychnov nad Kněžnou, Jav... 08.32 470.00
2 Robert TomášRobert Tomáš 05 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, Javornická 1596ZŠ Rychnov nad Kněžnou, Jav... 08.34 465.00
3 Jan BrandejsJan Brandejs 05 ZŠ Týniště nad Orlicí, okres RKZŠ Týniště nad Orlicí, okre... 08.68 378.00
4 Jakub SvícenecJakub Svícenec 06 ZŠ Týniště nad Orlicí, okres RKZŠ Týniště nad Orlicí, okre... 08.70 374.00
5 Matěj KroupaMatěj Kroupa 05 ZŠ Gutha-Jarkovského Kostelec nad OrlicíZŠ Gutha-Jarkovského Kostel... 08.72 369.00
6 Jan MarhaJan Marha 05 ZŠ Týniště nad Orlicí, okres RKZŠ Týniště nad Orlicí, okre... 08.86 336.00
7 Jan ŠtauberJan Štauber 06 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, Javornická 1596ZŠ Rychnov nad Kněžnou, Jav... 08.96 313.00
8 Karel FňoukKarel Fňouk 06 Gymnázium DobruškaGymnázium Dobruška 08.98 309.00
9 Karel BoušaKarel Bouša 06 Gymnázium DobruškaGymnázium Dobruška 09.00 304.00
10 Zdeněk MelicharZdeněk Melichar 06 ZŠ DobréZŠ Dobré 09.05 293.00
11 Filip BláhaFilip Bláha 05 Gymnázium DobruškaGymnázium Dobruška 09.30 241.00
12 Tadeáš ČervinkaTadeáš Červinka 07 Základní škola SolniceZákladní škola Solnice 09.33 235.00
13 Jan HalbrštátJan Halbrštát 05 ZŠ Gutha-Jarkovského Kostelec nad OrlicíZŠ Gutha-Jarkovského Kostel... 09.57 190.00
14 Jan LuščákJan Luščák 07 Základní škola SolniceZákladní škola Solnice 09.60 185.00
15 Jakub ČtvrtečkaJakub Čtvrtečka 06 ZŠ DobréZŠ Dobré 10.25 86.00
Celkem 15 závodníků

60 m - Žákyně

(čt, 16.5.2019 - 09:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Elen Hana HanzlíkováElen Hana Hanzlíková 04 ZŠ Týniště nad Orlicí, okres RKZŠ Týniště nad Orlicí, okre... 8 08.83 610.00
2 Natálie MedvedykováNatálie Medvedyková 04 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, Masarykova 563ZŠ Rychnov nad Kněžnou, Mas... 12 09.00 566.00
3 Kateřina LudvíkováKateřina Ludvíková 03 ZŠ Týniště nad Orlicí, okres RKZŠ Týniště nad Orlicí, okre... 11 09.00 566.00
4 Anna VinterováAnna Vinterová 04 ZŠ Týniště nad Orlicí, okres RKZŠ Týniště nad Orlicí, okre... 20 09.04 556.00
5 Karolína StárkováKarolína Stárková 05 ZŠ Gutha-Jarkovského Kostelec nad OrlicíZŠ Gutha-Jarkovského Kostel... 18 09.05 553.00
6 Jessika ZakouřilováJessika Zakouřilová 05 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, Masarykova 563ZŠ Rychnov nad Kněžnou, Mas... 21 09.34 482.00
7 Karolína ŠimkováKarolína Šimková 05 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, Masarykova 563ZŠ Rychnov nad Kněžnou, Mas... 19 09.40 468.00
8 Karolína MichlováKarolína Michlová 04 ZŠ DobréZŠ Dobré 13 09.43 461.00
9 Denisa PlockováDenisa Plocková 05 ZŠ Gutha-Jarkovského Kostelec nad OrlicíZŠ Gutha-Jarkovského Kostel... 15 09.51 442.00
10 Diana GrimmerováDiana Grimmerová 04 ZŠ DobréZŠ Dobré 7 09.67 406.00
11 Tereza ArijčukováTereza Arijčuková 03 Gymnázium DobruškaGymnázium Dobruška 3 09.77 384.00
12 Lucie ČeplováLucie Čeplová 04 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, Javornická 1596ZŠ Rychnov nad Kněžnou, Jav... 4 09.79 380.00
13 Kateřina DandováKateřina Dandová 05 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, Javornická 1596ZŠ Rychnov nad Kněžnou, Jav... 5 10.01 334.00
14 Barbora MenclováBarbora Menclová 04 Základní škola OpočnoZákladní škola Opočno 2 10.02 332.00
15 Kateřina NovákováKateřina Nováková 06 ZŠ DobréZŠ Dobré 14 10.13 310.00
16 Nela FáberováNela Fáberová 04 Základní škola OpočnoZákladní škola Opočno 1 10.17 302.00
17 Kristýna Marie ChadimováKristýna Marie Chadimová 04 Základní škola OpočnoZákladní škola Opočno 9 10.33 272.00
18 Adéla PopiolkováAdéla Popiolková 03 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, Javornická 1596ZŠ Rychnov nad Kněžnou, Jav... 16 10.36 267.00
19 Anita JoudováAnita Joudová 05 Gymnázium DobruškaGymnázium Dobruška 10 10.51 240.00
20 Kristýna SkalickáKristýna Skalická 03 Základní škola OpočnoZákladní škola Opočno 17 10.73 203.00
Tereza FialováTereza Fialová 04 ZŠ Gutha-Jarkovského Kostelec nad OrlicíZŠ Gutha-Jarkovského Kostel... 6 DNS
Celkem 21 závodníků

60 m - Ml. žákyně

(čt, 16.5.2019 - 09:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Iveta MiculyčováIveta Miculyčová 05 ZŠ Gutha-Jarkovského Kostelec nad OrlicíZŠ Gutha-Jarkovského Kostel... 12 08.80 618.00
2 Tereza KrahulcováTereza Krahulcová 06 Gymnázium DobruškaGymnázium Dobruška 9 09.16 526.00
3 Eliška KonárkováEliška Konárková 06 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, Javornická 1596ZŠ Rychnov nad Kněžnou, Jav... 8 09.31 489.00
4 Kateřina CharvátováKateřina Charvátová 06 ZŠ Gutha-Jarkovského Kostelec nad OrlicíZŠ Gutha-Jarkovského Kostel... 6 09.41 465.00
5 Nicol KujalováNicol Kujalová 05 Základní škola OpočnoZákladní škola Opočno 17 09.45 456.00
6 Nikola JirsováNikola Jirsová 06 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, Javornická 1596ZŠ Rychnov nad Kněžnou, Jav... 2 09.47 451.00
7 Natálie ŽabováNatálie Žabová 05 ZŠ Týniště nad Orlicí, okres RKZŠ Týniště nad Orlicí, okre... 18 09.49 447.00
8 Anna ČtvrtečkováAnna Čtvrtečková 06 Gymnázium DobruškaGymnázium Dobruška 5 09.60 422.00
9 Nikola ČonkováNikola Čonková 05 ZŠ Gutha-Jarkovského Kostelec nad OrlicíZŠ Gutha-Jarkovského Kostel... 4 09.69 402.00
10 Nella MaixnerováNella Maixnerová 07 Základní škola OpočnoZákladní škola Opočno 7 09.76 386.00
11 Kateřina ŠtěpánováKateřina Štěpánová 06 ZŠ Týniště nad Orlicí, okres RKZŠ Týniště nad Orlicí, okre... 15 09.78 382.00
12 Karolína VoltrováKarolína Voltrová 07 Základní škola SolniceZákladní škola Solnice 16 09.96 344.00
13 Jana MorávkováJana Morávková 07 ZŠ Týniště nad Orlicí, okres RKZŠ Týniště nad Orlicí, okre... 13 10.00 336.00
14 Kateřina PichertováKateřina Pichertová 05 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, Javornická 1596ZŠ Rychnov nad Kněžnou, Jav... 14 10.04 328.00
15 Lada MackováLada Macková 06 Základní škola OpočnoZákladní škola Opočno 3 10.18 300.00
16 Karolína KuchařováKarolína Kuchařová 06 Základní škola SolniceZákladní škola Solnice 10 10.36 267.00
17 Eliška MackováEliška Macková 07 Gymnázium DobruškaGymnázium Dobruška 11 10.45 250.00
18 Klára ZářeckáKlára Zářecká 07 Základní škola SolniceZákladní škola Solnice 1 10.67 213.00
Celkem 18 závodníků